LUSH cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 11:34   #61
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: LUSH cz. 2

dziewczyny, czytałam wiele opinii, ale chciałabym zapytać Was- Polek, które muszą zamawiać zza granicy Lush..
Czy American Cream jest naprawde taki świetny? Warto go kupić? Czy raczej przereklamowany?
Bo ja się nie znam, a strasznie bije się z myślami czy kupić czy nie..
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:38   #62
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: LUSH cz. 2

ButterflyFlyAway nikt nie da ci gwarancji, ze u ciebie zadziała super, wszystko zalezy od włosów, znam opinie pozytywne ale znam osoby ktore mowily, ze nie widza róznicy miedzy ta odzywką a zwykłą..moze popytaj czy ktos nie chce zabrac na pół?
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:47   #63
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
ButterflyFlyAway nikt nie da ci gwarancji, ze u ciebie zadziała super, wszystko zalezy od włosów, znam opinie pozytywne ale znam osoby ktore mowily, ze nie widza róznicy miedzy ta odzywką a zwykłą..moze popytaj czy ktos nie chce zabrac na pół?
dziękuje
a gdzie bym mogła zapytać? tutaj na wątku czy innym?
bo jeśli chodzi o znajome z mojej miejscowości to raczej nikt nawet nie słyszał o Lushu
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:54   #64
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: LUSH cz. 2

Mnie niestety szampony Lush wysuszają. Seanik dość mocno podsuszył mi włosy i mam wrażenie, że spłowiały (nie farbuję). Ultimate shine dał świetny połysk tylko za pierwszym użyciem, później już nie, nie wiem o co chodzi. Mojej mamie służy świetnie, blask nie z tej Ziemi. Odżywka Veganese też średnia, lekka, ale mogłaby bardziej nawilżać, zastanawiam się nad American Cream, dziewczyny, jak ona się u was sprawdza? nawilża?

Henna&Jasmin treatment nie daje żadnych rezultatów, zwykła odżywka, liczyłam, ze skoro naładowana henną da chociaż połysk, ale nie. no nic, jakoś zużyję.

Teraz leci do mnie reincarnate, mam nadzieję, ze przyrudzi moje włosy, które na działanie takich szamponów są bardzo podatne. Używałyście tego szamponu? Jak się sprawdził?

Dzisiaj użyłam zwykłego szamponu z Inter Fragrances przeciw wypadaniu + odżywka tej samej firmy, włosy zdecydowanie milsze w dotyku, ale nawet te mocno odżywcze produkty, nie zdołały jakoś b. mocno nawilżyć moich włosów, za to ułożyły się bombowo
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:59   #65
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: LUSH cz. 2

ja wlasnie wrocilam od fryzjera i mowi, ze mam wlosy wysuszone Seanik od 4 mscy w uzyciu jest.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:13   #66
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: LUSH cz. 2

Yasini - no właśnie widzę... :/ bleh, bez sensu... najpierw zmniejszyli wielkość (wcześniej było 100g za bodajże 4,10) a teraz zmniejszyli kostkę o połowę a cena jeszcze wyższa...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:17   #67
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

co do wpływu szamponów to jednak chyba kwestia indywidualna - ja uzywam na przemian jumping juniper, squeaky green i new, z czego new najczęsciej i ostatnio fryzjerka chwaliła, jakie mam super mocne i gęste włosy - tyle, ze ja mam w miarę krótkie i często podcinam, więc może nie zdążą się tak przesuszyć po prostu
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 12:24   #68
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Yasini - no właśnie widzę... :/ bleh, bez sensu... najpierw zmniejszyli wielkość (wcześniej było 100g za bodajże 4,10) a teraz zmniejszyli kostkę o połowę a cena jeszcze wyższa...
Też ubolewam.. Zamawiałam właśnie po raz pierwszy teraz.. mówię cena taka niska to żal nie spróbować a tu zonk.. Policzone po nowej cenie.. To oczywiście żaden majątek ale jakoś tak mimo wszystko niefajnie
Mam nadzieję, że chociaż okaże się dobra dla moich włosów..

Co do Seanika to ja czekam właśnie na paczuchę z nim i Karma Kombą..
Póki co używałam New, Trichomanii i Godivy.. Aczkolwiek bez odżywki poślizgowej przy nich u mnie ani rusz (ale jeszcze się nie trafił szampon który by podołał moim mega plączącym się włosom)
Co do wysuszania to ciężko mi cokolwiek powiedzieć jako, że teraz stosuję caaałe mnóstwo różnych specyfików na moje kudły więc ich stan się poprawia.. A jako, że frajdę mam straszną z używania kosteczek to przy nich zostanę.. muszę tylko wybrać swoich faworytów..

Ps. Dziewczyny ja z przesuszem włosów walczę za pomocą:

- sprayu bez spłukiwania własnej roboty - mój absolutny hit
Ukręciłam sobie bez żadnego przepisu takie cudo na bazie hydrolatu aloesowego, pantenolu, jedwabiu, keratyny, mocznika i owsa (ostatnio z domieszką hydromanilu) i jestem zachwycona
Moje włosy są lepiej nawilżone, o wiele gładsze, bardziej błyszczące, mniej się plączą..
Ja używam go rano po umyciu na mokre włosy a mama zamiast lakieru bo jak się okazuje, wysuszone włosy ciut usztywnia
Nie wiem czy ten mój miks jest zgodny z zasadami biochemicznymi, zwłaszcza że robię wszystko na oko, ale grunt że działa

- do tego olejowanie niemal codziennie i ze 2 razy w tygodniu maska z shikakai, amli i KALPI TONE..

Ja zdecydowanie widzę różnicę.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:30   #69
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

a próbowałaś po prostu pod koniec mycia, po spłukaniu szamponu spłukać włosy dodatkowo zimną wodą?
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:32   #70
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: LUSH cz. 2

Witam .
Jakiś czas temu zaczęłam oglądać na youtubie kanały o pielęgnacji i wiele dobrego się o marce Lush nasłuchałam . Ale oczywiście w Polsce niedostępna :/. Teraz widzę ten wątek i mimo iż nie posiadam nic tej marki to postanowiłam dołączyć, bo na pewno w najbliższym czasie będę chciała coś zamówić i w końcu wypróbować czy marka rzeczywiście taka świetna . Nawet jeszcze nie wiem od czego zacznę, raczej nie interesują mnie szampony do włosów, ale cała reszta, z naciskiem na kosmetyki do twarzy, owszem .
Także uczciwie informuję, że będę Was bacznie obserwować!

btw. jest tu jakaś kręconowłosa?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 13:02   #71
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
a próbowałaś po prostu pod koniec mycia, po spłukaniu szamponu spłukać włosy dodatkowo zimną wodą?
Próbowałam chyba wszystkich znanych mi sposobów.. Nigdy nie myję włosów w gorącej wodzie, na koniec spłukuję je zimną.. Niby powinna zamykać łuski ale mimo to włosy się plączą..
Nigdy nie rozczesuję też ich na mokro, dopiero jak wyschną.. To znacznie ułatwia sprawę.. Ale gdyby nie odżywka to sporo włosów bym sobie wyrwała niestety..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 13:04   #72
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

jest podobno jakas taka nowa super szczotka do plączących się włosów - nie używałam jej bo nie mam takiej potrzeby, ale opisy brzmią ciekawie
jak chcesz to mogę poszukac bo jest gdzies na allegro tylko nie wiem czy mogę wkleic linka jak to nie jest produkt lusha?

edit: znalazłam nazwę to sobie o niej poczytaj, nazywa się Tangle Teezer

Edytowane przez bzeltynka
Czas edycji: 2011-02-23 o 13:11
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 13:56   #73
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
jest podobno jakas taka nowa super szczotka do plączących się włosów - nie używałam jej bo nie mam takiej potrzeby, ale opisy brzmią ciekawie
jak chcesz to mogę poszukac bo jest gdzies na allegro tylko nie wiem czy mogę wkleic linka jak to nie jest produkt lusha?

edit: znalazłam nazwę to sobie o niej poczytaj, nazywa się Tangle Teezer
Tzw. szczotka dla konia. Jakoś mnie nie kręci szczotka za 70 zł ...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2011-02-23 o 13:58
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:21   #74
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: LUSH cz. 2

Dziewczyny, niedługo pojawi się nowa linia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dirty.jpg (78,1 KB, 77 załadowań)
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:25   #75
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

mnie tez cena tej szczotki nie kręci, ale jesli ktos jest przyparty do muru i nic innego nie działa to może to pomoże
ciekawe jaki zapach ma ta nowa seria - w ogóle jakoś dużo kosmetyków jak na jedną serię, nie? Czy lush juz wczesniej wypuszczał takie zestawy? Bo np kosmetyków Snow Fairy było dużo mniej
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:27   #76
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
mnie tez cena tej szczotki nie kręci, ale jesli ktos jest przyparty do muru i nic innego nie działa to może to pomoże
Ewentualnie jak ktoś lubi tryndy bajery. Ponoć kotom bardzo się ta szczotka podoba

Zapomniałam się pochwalić Rano upolowałam dwie samotne rzeczy u ES1200
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:44   #77
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: LUSH cz. 2

szczota jest fajna ;] a cena no coz typowa niepolska, ale dla kogos zarabiajacego w uk te 10 funtow to godzina pracy
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:47   #78
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Też ubolewam.. Zamawiałam właśnie po raz pierwszy teraz.. mówię cena taka niska to żal nie spróbować a tu zonk.. Policzone po nowej cenie.. To oczywiście żaden majątek ale jakoś tak mimo wszystko niefajnie
Mam nadzieję, że chociaż okaże się dobra dla moich włosów..

Co do Seanika to ja czekam właśnie na paczuchę z nim i Karma Kombą..
Póki co używałam New, Trichomanii i Godivy.. Aczkolwiek bez odżywki poślizgowej przy nich u mnie ani rusz (ale jeszcze się nie trafił szampon który by podołał moim mega plączącym się włosom)
Co do wysuszania to ciężko mi cokolwiek powiedzieć jako, że teraz stosuję caaałe mnóstwo różnych specyfików na moje kudły więc ich stan się poprawia.. A jako, że frajdę mam straszną z używania kosteczek to przy nich zostanę.. muszę tylko wybrać swoich faworytów..

Ps. Dziewczyny ja z przesuszem włosów walczę za pomocą:

- sprayu bez spłukiwania własnej roboty - mój absolutny hit
Ukręciłam sobie bez żadnego przepisu takie cudo na bazie hydrolatu aloesowego, pantenolu, jedwabiu, keratyny, mocznika i owsa (ostatnio z domieszką hydromanilu) i jestem zachwycona
Moje włosy są lepiej nawilżone, o wiele gładsze, bardziej błyszczące, mniej się plączą..
Ja używam go rano po umyciu na mokre włosy a mama zamiast lakieru bo jak się okazuje, wysuszone włosy ciut usztywnia
Nie wiem czy ten mój miks jest zgodny z zasadami biochemicznymi, zwłaszcza że robię wszystko na oko, ale grunt że działa

- do tego olejowanie niemal codziennie i ze 2 razy w tygodniu maska z shikakai, amli i KALPI TONE..

Ja zdecydowanie widzę różnicę.
bardzo ciekawy ten Twój przepis, tylko dotychczas moje włosy miały połysk bez zastosowania czegoś specjalnego - tylko odzywka za 4 zł z rossmanna i szampony garniera
od kiedy używam Lushowych szamponów po prostu straciły ten blask i tyle.
przy New nie widziałam tego, aż tak bardzo, ale przy Karmie widzę, że nawet końcówki bardzo wysusza, bo się plączą i są rozdwojone, czego przy New nie było.
chyba oddam Karmę mamię i spróbuje innego szamponu, chociaż chciałam dać jej szansę, bo uważam, że lushowe szampony pokazują swoje działanie po czasie. tak jak New na wypadanie pomógł po 3-4 tyg.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:55   #79
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ewentualnie jak ktoś lubi tryndy bajery. Ponoć kotom bardzo się ta szczotka podoba

Zapomniałam się pochwalić Rano upolowałam dwie samotne rzeczy u ES1200
ja właśnie dostałam od niego paczuszkę - balsam do stóp fair trade ma taki zapach, że zaraz go zjem
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 14:59   #80
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
szczota jest fajna ;] a cena no coz typowa niepolska, ale dla kogos zarabiajacego w uk te 10 funtow to godzina pracy
Ok 10 funtów chyba kosztuje ta wersja kompaktowa

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
ja właśnie dostałam od niego paczuszkę - balsam do stóp fair trade ma taki zapach, że zaraz go zjem
Ja też dostałam dziś paczuchę-z szamponami Pachnie coś mocno,ale nie wiem którym
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:02   #81
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja też dostałam dziś paczuchę-z szamponami Pachnie coś mocno,ale nie wiem którym
Szampony też zamówiłam to będzie moja pierwsza poważna styczność z lushem, zobaczymy jak się będzie nam układało
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:15   #82
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: LUSH cz. 2

Ja dostałam dziś awizo. Myślę, że to mój Seanik, Karma Komba i balsam It started with a kiss.. O 17 biegnę odebrać

Co do Tangle Teezer to czytałam o niej ale cena trochę powala..
Póki co używam takiej miękkiej szczotki ze sztucznego włosia ? do rozczesywania większości włosów po wysuszeniu a dopiero na koniec zwykłą szczotką sprawdzam czy wszystkie kołtuny wyczesane.. U mnie ten sposób sprawdza się najlepiej..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:34   #83
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: LUSH cz. 2

Bethi kiedy bedzie wiadomo czy mam cos doplacic/ czy za duzo wplacilam za pierwszy lush?
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:20   #84
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość

Zapomniałam się pochwalić Rano upolowałam dwie samotne rzeczy u ES1200
to pochwal się co to za samotne rzeczy

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja też dostałam dziś paczuchę-z szamponami Pachnie coś mocno,ale nie wiem którym
a zamawiałaś New? on potrafi zabić zapach każdej innej rzeczy obok
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 17:05   #85
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
to pochwal się co to za samotne rzeczy


a zamawiałaś New? on potrafi zabić zapach każdej innej rzeczy obok
Each Peach oraz Aqua Mirabilis,a New mam w domu Zamawiałam Karmę Kombę i Seanika.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 17:13   #86
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ok 10 funtów chyba kosztuje ta wersja kompaktowa



Ja też dostałam dziś paczuchę-z szamponami Pachnie coś mocno,ale nie wiem którym
z ich strony zwykla wersja kosztuje 10, a taka z zamykaniem 12
kolezanka ma i bardzo ja chwali, ja sie przymierzam do zakupu, ale zawsze cos niespodziewanego w wydatkach wyskoczy, moze w marcu sie uda

ja mam nadzieje, ze karma nie bedzie mnie tak wysuszac
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:03   #87
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: LUSH cz. 2

Dziewczynki wrzucam na wymiankowym balsam do ust It started with a kiss - ważny 05.09.2011 - raz użyty (za pomocą pędzelka) - nie mój kolor niestety


A tak przy okazji to odebrałam swoje szamponiki.. Ależ Karma Komba mocno pachnie.. Szok.. Seanika w ogóle nie czuć przy niej..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:55   #88
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
Tak tak... Te tabletki widoczne na zdjęciu to nie toner tabs, tylko ZUPEŁNIE coś innego, zdziwicie się Cała linia będzie pachnieć lekko miętowo, przy czym każdy produkt będzie miał inny "odcień" tego zapachu. Oprócz tego, niedługo dostępne będą produkty na Dzień Matki (w Wielkiej Brytanii wypada on na początku kwietnia) i Wielkanoc, część powróci z poprzednich lat ale będzie też coś zupełnie nowego.

Trochę później mają się pojawić nowe kule do kąpieli i shower jellies, a także coś zupełnie nowego (czyli m.in. te właśnie "tabletki" z linii Dirty), nie wiem, czy mam wam zdradzić co to, czy wolicie niespodziankę
Napisz, napisz A wiesz może co to dokładnie jest ten body spray z nowej serii? To będzie coś jak oliwka?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:57   #89
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość

Trochę później mają się pojawić nowe kule do kąpieli i shower jellies, a także coś zupełnie nowego (czyli m.in. te właśnie "tabletki" z linii Dirty), nie wiem, czy mam wam zdradzić co to, czy wolicie niespodziankę
Jeszcze sie pytasz???
Chcesz żebyś my zwariowały gdybając co to takiego?
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:12   #90
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

powiedz co to, koniecznie
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-24 22:25:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.