Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 22:03   #271
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25315907]Jak kazdy . Panie w Douglasie jednak takie same. Pytalam ostatnio kiedy beda nowe roze to pani pokazala mi puder z jesieni mowiac, ze juz roz dawno jest .[/QUOTE]

a to jest standardowy trick wmawianie, że to o czym konsultantka nie wie, już jest od dawna

Cytat:
Napisane przez Kalioka Pokaż wiadomość
Ja czasem proponuje, ze pomogę szukac. Ostatnio razem otworzylysmy szuflade i szukałyśmy repair concentrate serum clarinsa. I nawet przekazałam swoja wiedze na temat tego serum.
Swoja droga fajne bylo, tylko ta cena za 15ml 250 zł. Osz!
ja zawsze stoję i z podziwem doceniam trud w poszukiwaniach
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:20   #272
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
a to jest standardowy trick wmawianie, że to o czym konsultantka nie wie, już jest od dawna
Zarty zartami, ale ostatnio myslalam, ze mnie krew w Douglasie zaleje. Ogolnie nie przepadam za Douglasem bo ich polityka znizek i promocji a raczej ich braku torche mnie odstrasza. Wole Sephore i jej VIPy.
Niemniej pognalam do D. zobaczyc czy sa roze Clarinsa. Nie bylo oczywiscie. Ogladam zatem jeden z podkladow YSL bo sie naczytalam, ze jakis jasny. Pani zagaduje czy w czym pomoc. Standardowo odpowiedzialam "nie, dziekuje". Potem ogladalam korektory wesolo produkujac sie do TZta. Pani znow podchodzi i nie pytana doradza kolor . Ja na to, ze "nie, dziekuje. za ciemny". Pani na to "alez skad. idealny". Olalam ja. Ona niezrazona nawija, zebym sprobowala podkladu azjatyckiej firmy Kanebo, bo azjatyckiego to zawsze jasne . Ja standardowo "thx, za ciemny" . Ona sie upiera, ze bedzie idealny. Potem wyciaga w moim kierunku tester i mowi, ze pomaze mnie po szyi i pokaze jak swietnie pasuje. Ja juz zirytowana "nie, dziekuje. za ciemny". Poza tym nie chce sie brudzic". Ona znow wyciaga w kierunku mojej szyi palec, aby mnie podkladem umazac (!!). Ja znow swoje. Pomazala mi wiec reke. Ja stalam bez slowa zszokowana cala sytuacja bo takie prostactwo to pierwszy raz widzialam. Ona niezrazona powiedziala, ze "no prosze jak pieknie sie rozjasnil". Na rece oczywiscie byla pomaranczowa plama bo najjasniejszy Kanebo za bronzer moglby robic. Tak sie wscieklam zachowaniem babki, ze obrocilam sie na piecie i wyszlismy stamtad. Takiej chamki-idiotki nigdy nie spotkalam. Pomijam juz jej watpliwy gust i zamilowanie do wciskania za ciemnych podkladow. To, ze nalegala, aby mnie po szyi wysmarowac, przeszkadzala w zakupach i niesluchala, co do niej mowie, to byl naprawde szczyt. Raczej tam juz nie wroce.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-02-23 o 22:46
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:26   #273
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25316555]Zarty zartami, ale ostatnio myslalam, ze mnie krew w Douglasie zaleje. Ogolnie nie przepadam za Douglasem bo ich polityka znizek i promocji a raczej ich braku torche mnie odstrasza. Wole Sephore i jej VIPy.
Niemniej pognalam do D. zobaczyc czy sa roze Clarinsa. Nie bylo oczywiscie. Ogladam zatem jeden z podkladow YSL bo sie naczytalam, ze jakis jasny. Pani zagaduje czy w czym pomoc. Standardowo odpowiedzialam "nie, dziekuje". Potem ogladalam korektory wesolo produkujac sie do TZta. Pani znow podchodzi i nie pytana doradza kolor . Ja na to, ze "nie, dziekuje. za ciemny". Pani na to "alez skad. idealny". Olalam ja. Ona niezrazona nawija, zebym sprobowala podkladu azjatyckiej firmy Kanebo, bo azjatyckiego to zawsze jasne . Ja standardowo "thx, za ciemny" . Ona sie upiera, ze bedzie idealny. Potem wyciaga w moim kierunku tester i mowi, ze pomaze mnie po szyi i pokaze jak swietnie pasuje. Ja juz zirytowana "nie, dziekuje. za ciemny". Poza tym nie chce sie brudzic". Ona znow wyciaga w kierunku mojej szyi palec, aby mnie podkladem umazac (!!). Ja znow swoj. Pomazala mi wiec reke. Ja stalam bez slowa zszokowana cala sytuacja bo takie prostactwo to pierwszy raz widzialam. Ona niezrazona powiedziala, ze "no prosze jak pieknie sie rozjasnil". Na rece oczywiscie byla pomaranczowa plama bo najjasniejszy Kanebo za bronzer moglby robic. Tak sie wscieklam zachowaniem babki, ze obrocilam sie na piecie i wyszlismy stamtad. Takiej chamki-idiotki nigdy nie spotkalam. Pomijam juz jej watpliwy gust i zamilowanie do wciskania za ciemnych podkladow. To, ze nalegala, aby mnie po szyi wysmarowac, przeszkadzala w zakupach i niesluchala, co do niej mowie, to byl naprawde szczyt. Raczej tam juz nie wroce.[/QUOTE]

a mi się o uszy też obiło, że w Douglasie są bardzo nachalne, ale to przeszło moje wszelkie oczekiwania co za natręt...
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:27   #274
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25316555]Zarty zartami, ale ostatnio myslalam, ze mnie krew w Douglasie zaleje. Ogolnie nie przepadam za Douglasem bo ich polityka znizek i promocji a raczej ich braku torche mnie odstrasza. Wole Sephore i jej VIPy.
Niemniej pognalam do D. zobaczyc czy sa roze Clarinsa. Nie bylo oczywiscie. Ogladam zatem jeden z podkladow YSL bo sie naczytalam, ze jakis jasny. Pani zagaduje czy w czym pomoc. Standardowo odpowiedzialam "nie, dziekuje". Potem ogladalam korektory wesolo produkujac sie do TZta. Pani znow podchodzi i nie pytana doradza kolor . Ja na to, ze "nie, dziekuje. za ciemny". Pani na to "alez skad. idealny". Olalam ja. Ona niezrazona nawija, zebym sprobowala podkladu azjatyckiej firmy Kanebo, bo azjatyckiego to zawsze jasne . Ja standardowo "thx, za ciemny" . Ona sie upiera, ze bedzie idealny. Potem wyciaga w moim kierunku tester i mowi, ze pomaze mnie po szyi i pokaze jak swietnie pasuje. Ja juz zirytowana "nie, dziekuje. za ciemny". Poza tym nie chce sie brudzic". Ona znow wyciaga w kierunku mojej szyi palec, aby mnie podkladem umazac (!!). Ja znow swoj. Pomazala mi wiec reke. Ja stalam bez slowa zszokowana cala sytuacja bo takie prostactwo to pierwszy raz widzialam. Ona niezrazona powiedziala, ze "no prosze jak pieknie sie rozjasnil". Na rece oczywiscie byla pomaranczowa plama bo najjasniejszy Kanebo za bronzer moglby robic. Tak sie wscieklam zachowaniem babki, ze obrocilam sie na piecie i wyszlismy stamtad. Takiej chamki-idiotki nigdy nie spotkalam. Pomijam juz jej watpliwy gust i zamilowanie do wciskania za ciemnych podkladow. To, ze nalegala, aby mnie po szyi wysmarowac, przeszkadzala w zakupach i niesluchala, co do niej mowie, to byl naprawde szczyt. Raczej tam juz nie wroce.[/QUOTE]

A coś z tym Kanebo w Dougu jest na rzeczy, bo ostatnio też mi próbki właśnie tego od razu zaproponowały...Niby właśnie jasny, ale na skórze po pewnym czasie mi ściemniał. I świeciłam się po nim, że ho ho... Ale historia niezła
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:37   #275
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25316555]Zarty zartami, ale ostatnio myslalam, ze mnie krew w Douglasie zaleje. Ogolnie nie przepadam za Douglasem bo ich polityka znizek i promocji a raczej ich braku torche mnie odstrasza. Wole Sephore i jej VIPy.
Niemniej pognalam do D. zobaczyc czy sa roze Clarinsa. Nie bylo oczywiscie. Ogladam zatem jeden z podkladow YSL bo sie naczytalam, ze jakis jasny. Pani zagaduje czy w czym pomoc. Standardowo odpowiedzialam "nie, dziekuje". Potem ogladalam korektory wesolo produkujac sie do TZta. Pani znow podchodzi i nie pytana doradza kolor . Ja na to, ze "nie, dziekuje. za ciemny". Pani na to "alez skad. idealny". Olalam ja. Ona niezrazona nawija, zebym sprobowala podkladu azjatyckiej firmy Kanebo, bo azjatyckiego to zawsze jasne . Ja standardowo "thx, za ciemny" . Ona sie upiera, ze bedzie idealny. Potem wyciaga w moim kierunku tester i mowi, ze pomaze mnie po szyi i pokaze jak swietnie pasuje. Ja juz zirytowana "nie, dziekuje. za ciemny". Poza tym nie chce sie brudzic". Ona znow wyciaga w kierunku mojej szyi palec, aby mnie podkladem umazac (!!). Ja znow swoj. Pomazala mi wiec reke. Ja stalam bez slowa zszokowana cala sytuacja bo takie prostactwo to pierwszy raz widzialam. Ona niezrazona powiedziala, ze "no prosze jak pieknie sie rozjasnil". Na rece oczywiscie byla pomaranczowa plama bo najjasniejszy Kanebo za bronzer moglby robic. Tak sie wscieklam zachowaniem babki, ze obrocilam sie na piecie i wyszlismy stamtad. Takiej chamki-idiotki nigdy nie spotkalam. Pomijam juz jej watpliwy gust i zamilowanie do wciskania za ciemnych podkladow. To, ze nalegala, aby mnie po szyi wysmarowac, przeszkadzala w zakupach i niesluchala, co do niej mowie, to byl naprawde szczyt. Raczej tam juz nie wroce.[/QUOTE]
masakra;/
btw w dougu zawsze doradzaja za ciemne podklady;/ szczegolnie kasjerki bo maijazystki czasem ogarniaja
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:43   #276
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Mariolu dostalas ten z Tru? Mi napisali po zaplacie, ze juz nie maja go na stanie i zwracaja mi kase
dzisiaj kliknelam na feelu , wyszedl 133 zl/ 50 ml
Nie, nie z tru. Kupiłam w Douglasie. Do każdego typu cery jest w promocji teraz i jeszcze miałam do wykorzystania kupon za 50 zł i rabat 10%, więc wzięłam ten krem

Byłam dzisiaj w Douglasie i zapytałam czy wycofują ze sprzedaży RBR i powiedziano mi, że nie. Wycofują Borghese Pewnie każda perfumeria wycofuje coś innego.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Dziewczyny, która posiadająca rabat 20% będzie się wybierała do Sephory na zakupy i mogła by mi kupić 3 błyszczole Clinique ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:48   #277
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
masakra;/
btw w dougu zawsze doradzaja za ciemne podklady;/ szczegolnie kasjerki bo maijazystki czasem ogarniaja
Ta, z tego, co pamietam miala tabliczke kierownika (pewnie jakies chwilowe zastepstwo bo jako kierownika pamietam faceta) .
45-50 lat, krotkie farbowane blond wlosy. Unikac .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-02-23 o 22:49
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 22:53   #278
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25317040]Ta, z tego, co pamietam miala tabliczke kierownika (pewnie jakies chwilowe zastepstwo bo jako kierownika pamietam faceta) .
45-50 lat, krotkie farbowane blond wlosy. Unikac .[/QUOTE]
hjmm ja mowie o dziewczynahc które maja napisane makijazystka, przynajmniej u mnie one ogarniaja
co do "kierowniczki" u mnie ogolnie to jest dziewczyna która nadzoruje wszystko, mowi jakie sa promocje ,co sie dzieje itd bardzo rzadko pomaga klientka
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma




Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2011-02-23 o 22:55
unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 07:11   #279
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie, nie z tru. Kupiłam w Douglasie. Do każdego typu cery jest w promocji teraz i jeszcze miałam do wykorzystania kupon za 50 zł i rabat 10%, więc wzięłam ten krem

Byłam dzisiaj w Douglasie i zapytałam czy wycofują ze sprzedaży RBR i powiedziano mi, że nie. Wycofują Borghese Pewnie każda perfumeria wycofuje coś innego.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Dziewczyny, która posiadająca rabat 20% będzie się wybierała do Sephory na zakupy i mogła by mi kupić 3 błyszczole Clinique ?
ja, ale dopiero po niedzieli
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:25   #280
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ja, ale dopiero po niedzieli
A wtedy jeszcze będzie zniżka ?
Jeśli tak to zgłoszę się do Ciebie w niedzielę, jeśli nikogo wcześniej nie znajdę, ok ? Chyba, że mogłabym może zadzwonić do tej Sephory w którek będziesz i bym poprosiła o odłożenie dla mnie tych błyszczyków ? Bo nie śpieszy mi się z czasem, a tylko tak myślę czy będą jeszcze
Podasz mi wtedy na PW numer konta i przeleję Ci pieniążki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2011-02-24 o 08:28 Powód: poprawka błędów
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:29   #281
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25316555]Zarty zartami, ale ostatnio myslalam, ze mnie krew w Douglasie zaleje. Ogolnie nie przepadam za Douglasem bo ich polityka znizek i promocji a raczej ich braku torche mnie odstrasza. Wole Sephore i jej VIPy.
Niemniej pognalam do D. zobaczyc czy sa roze Clarinsa. Nie bylo oczywiscie. Ogladam zatem jeden z podkladow YSL bo sie naczytalam, ze jakis jasny. Pani zagaduje czy w czym pomoc. Standardowo odpowiedzialam "nie, dziekuje". Potem ogladalam korektory wesolo produkujac sie do TZta. Pani znow podchodzi i nie pytana doradza kolor . Ja na to, ze "nie, dziekuje. za ciemny". Pani na to "alez skad. idealny". Olalam ja. Ona niezrazona nawija, zebym sprobowala podkladu azjatyckiej firmy Kanebo, bo azjatyckiego to zawsze jasne . Ja standardowo "thx, za ciemny" . Ona sie upiera, ze bedzie idealny. Potem wyciaga w moim kierunku tester i mowi, ze pomaze mnie po szyi i pokaze jak swietnie pasuje. Ja juz zirytowana "nie, dziekuje. za ciemny". Poza tym nie chce sie brudzic". Ona znow wyciaga w kierunku mojej szyi palec, aby mnie podkladem umazac (!!). Ja znow swoje. Pomazala mi wiec reke. Ja stalam bez slowa zszokowana cala sytuacja bo takie prostactwo to pierwszy raz widzialam. Ona niezrazona powiedziala, ze "no prosze jak pieknie sie rozjasnil". Na rece oczywiscie byla pomaranczowa plama bo najjasniejszy Kanebo za bronzer moglby robic. Tak sie wscieklam zachowaniem babki, ze obrocilam sie na piecie i wyszlismy stamtad. Takiej chamki-idiotki nigdy nie spotkalam. Pomijam juz jej watpliwy gust i zamilowanie do wciskania za ciemnych podkladow. To, ze nalegala, aby mnie po szyi wysmarowac, przeszkadzala w zakupach i niesluchala, co do niej mowie, to byl naprawde szczyt. Raczej tam juz nie wroce.[/QUOTE]


albo raczej

ja ostatnio wysłałam małża po clarinsową wodę z miętą w douglasie, za chwilę małż dzwoni, że nie ma i że on da mi Panią do telefonu, ja - że nie, że jak nie ma to nie, a słyszę jak Pani pyta w tle, czy tonik czy mleczko? ja do TŻeta - woda, on to powtarza, mówię, że taka zielona, znów powtarza. Małż się biedny wkurzył i dał mi Panią do telefonu, ja jej mówię, że szukam Clarinsa wody esencjonalnej z miętą, Pani mówi, że nie istnieje coś takiego, ja podpowiadam, że do tłustej, mieszanej cery, takie jasno zielone, a Pani - aaa to to jest, ja - no to super , ale upewniam się jeszcze - woda z miętą, tak? Pani na to - tonik z irysem
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 08:44   #282
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
albo raczej

ja ostatnio wysłałam małża po clarinsową wodę z miętą w douglasie, za chwilę małż dzwoni, że nie ma i że on da mi Panią do telefonu, ja - że nie, że jak nie ma to nie, a słyszę jak Pani pyta w tle, czy tonik czy mleczko? ja do TŻeta - woda, on to powtarza, mówię, że taka zielona, znów powtarza. Małż się biedny wkurzył i dał mi Panią do telefonu, ja jej mówię, że szukam Clarinsa wody esencjonalnej z miętą, Pani mówi, że nie istnieje coś takiego, ja podpowiadam, że do tłustej, mieszanej cery, takie jasno zielone, a Pani - aaa to to jest, ja - no to super , ale upewniam się jeszcze - woda z miętą, tak? Pani na to - tonik z irysem
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 09:06   #283
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość

ja ostatnio wysłałam małża po clarinsową wodę z miętą w douglasie, za chwilę małż dzwoni, że nie ma i że on da mi Panią do telefonu, ja - że nie, że jak nie ma to nie, a słyszę jak Pani pyta w tle, czy tonik czy mleczko? ja do TŻeta - woda, on to powtarza, mówię, że taka zielona, znów powtarza. Małż się biedny wkurzył i dał mi Panią do telefonu, ja jej mówię, że szukam Clarinsa wody esencjonalnej z miętą, Pani mówi, że nie istnieje coś takiego, ja podpowiadam, że do tłustej, mieszanej cery, takie jasno zielone, a Pani - aaa to to jest, ja - no to super , ale upewniam się jeszcze - woda z miętą, tak? Pani na to - tonik z irysem
Padłam
Dlatego ja staram sie Clarinsa kupować w salonie firmowym, ktory mam blisko
Ostatnio sie pokusiłam o zakup w Douglasie podkładu Clarinsa bo była znizka -20% na clarinsowa kolorówke.
Wybrałam podkład, Pani mi wyjęła ide sobie do kasy , ale coś mnie tknęło i się pytam czy zniżka na kolorówke Clarinsa obowiązuje. Pani zrobiła wielkie oczy, ale pokazałam jej karteczke na której widniało,ze jeszcze (dzień lub dwa) jest. Pani na to: aaa zniżka na kolorówke, taak jest oczywiście, ale to nowość, tu się wszystko tak szybko zmienia!
Przy kasie dorwałam sobie jeszcze lakierek essence za jakieś smieszne pieniądze. Przychodzę do domu, patrze na rachunek a tam -20% od podkładu i ..od lakieru tez
Załowałam ,że nie kupiłam więcej, może Pani myślala,że zniżka jest na wszystko
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 09:13   #284
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
no i zrobiłaś mi chciejstwo
tylko kurde zniżki nadal nie dostałam
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 09:21   #285
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

dziewczyny mam pytanie dotyczące zniżek do Douglasa, otóż ostatnio otrzymałam kupon na -40zł za jakąś tam wydaną u nich kwotę i wczoraj dostałam kupon -10% na urodziny, niestety nie jest na żadnym z nich napisane czy te promocje łączą się - wiecie coś może na ten temat?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 09:37   #286
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie dotyczące zniżek do Douglasa, otóż ostatnio otrzymałam kupon na -40zł za jakąś tam wydaną u nich kwotę i wczoraj dostałam kupon -10% na urodziny, niestety nie jest na żadnym z nich napisane czy te promocje łączą się - wiecie coś może na ten temat?
mariola13 : i jeszcze miałam do wykorzystania kupon za 50 zł i rabat 10%, więc wzięłam ten krem
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 09:44   #287
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

spoko, ja tez nie dostalam pocztowki z S.
nie chca mojej kasy!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 09:48   #288
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A wtedy jeszcze będzie zniżka ?
Jeśli tak to zgłoszę się do Ciebie w niedzielę, jeśli nikogo wcześniej nie znajdę, ok ? Chyba, że mogłabym może zadzwonić do tej Sephory w którek będziesz i bym poprosiła o odłożenie dla mnie tych błyszczyków ? Bo nie śpieszy mi się z czasem, a tylko tak myślę czy będą jeszcze
Podasz mi wtedy na PW numer konta i przeleję Ci pieniążki
Dostałam zniżkę Napisałam Ci na prv

Dziewczyny, czy któraś mogłaby mi doradzić w wyborze pędzla? Zastanawiam się nad XL do pudru czarnym a różowym sephorowym. który lepszy? Bo dzwoniłam do seph i babka powiedziała, że właściwie nie różnią się z tym że różowy jest bardziej 'finezyjny' jest miedzy nimi 40zł różnicy:P a kusi mnie żeby te 40zl dołożyć i kupić nowy róż chanela.

Moje zakupowe wish to ;
puder limitowany chanela - ten rozświetlający
róż guerlain - limitowanka obecna
puder guerlain - ten co wszedł do oferty z limitowankami
róż chanel - limitowanka
i ten nieszczęsny pędzel:P

czy te kosmetyki wart są zakupu? Czy któraś kupiła i jest niezadowolona?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

Edytowane przez madzialenn
Czas edycji: 2011-02-24 o 10:03
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 09:55   #289
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie dotyczące zniżek do Douglasa, otóż ostatnio otrzymałam kupon na -40zł za jakąś tam wydaną u nich kwotę i wczoraj dostałam kupon -10% na urodziny, niestety nie jest na żadnym z nich napisane czy te promocje łączą się - wiecie coś może na ten temat?
Mnie się wydaje, że się nie łączą Może to zależy od konsultantki?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 09:58   #290
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie dotyczące zniżek do Douglasa, otóż ostatnio otrzymałam kupon na -40zł za jakąś tam wydaną u nich kwotę i wczoraj dostałam kupon -10% na urodziny, niestety nie jest na żadnym z nich napisane czy te promocje łączą się - wiecie coś może na ten temat?
napisane jest tylko, że Bonu nie łączy się z innymi rabatami.
I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:34   #291
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
napisane jest tylko, że Bonu nie łączy się z innymi rabatami.
I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
rzeczywiście jest tak napisane

dziękuję bardzo
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:40   #292
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
rzeczywiście jest tak napisane

dziękuję bardzo
a co wczoraj miałas urodzinki?
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:26   #293
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
mariola13 : i jeszcze miałam do wykorzystania kupon za 50 zł i rabat 10%, więc wzięłam ten krem
Bon na 50 zł miałam nie za darmo. Musiałam go wykupić przy zgłoszeniu się do metamorfozy w D. Musiałam zapłacić 49 zł + 50 zł. Za te 50 zł coś mogłam kupić w D, więc wzięłąm krem Clarinsa. A że miałam jeszcze urodzinowe 10% to też przeznaczyłam na ten krem
Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Dostałam zniżkę Napisałam Ci na prv
Już lecę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:06   #294
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A wtedy jeszcze będzie zniżka ?
Jeśli tak to zgłoszę się do Ciebie w niedzielę, jeśli nikogo wcześniej nie znajdę, ok ? Chyba, że mogłabym może zadzwonić do tej Sephory w którek będziesz i bym poprosiła o odłożenie dla mnie tych błyszczyków ? Bo nie śpieszy mi się z czasem, a tylko tak myślę czy będą jeszcze
Podasz mi wtedy na PW numer konta i przeleję Ci pieniążki
jest do 6 marca
Port Łódź
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:07   #295
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Padłam
Dlatego ja staram sie Clarinsa kupować w salonie firmowym, ktory mam blisko
Ostatnio sie pokusiłam o zakup w Douglasie podkładu Clarinsa bo była znizka -20% na clarinsowa kolorówke.
Wybrałam podkład, Pani mi wyjęła ide sobie do kasy , ale coś mnie tknęło i się pytam czy zniżka na kolorówke Clarinsa obowiązuje. Pani zrobiła wielkie oczy, ale pokazałam jej karteczke na której widniało,ze jeszcze (dzień lub dwa) jest. Pani na to: aaa zniżka na kolorówke, taak jest oczywiście, ale to nowość, tu się wszystko tak szybko zmienia!
Przy kasie dorwałam sobie jeszcze lakierek essence za jakieś smieszne pieniądze. Przychodzę do domu, patrze na rachunek a tam -20% od podkładu i ..od lakieru tez
Załowałam ,że nie kupiłam więcej, może Pani myślala,że zniżka jest na wszystko
Ja w ramach tej zniżki kupowałam pomadkę. Kartka z obniżką wisi jak byk, podchodzę do kasy, a pani mi śpiewa 88 zł, na to ja pokazuję jej,że zniżka obowiązuje na Clarinsa -20%. Trochę się zmieszała, cenę obniżyła i sporo próbek mi dała
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:53   #296
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja w ramach tej zniżki kupowałam pomadkę. Kartka z obniżką wisi jak byk, podchodzę do kasy, a pani mi śpiewa 88 zł, na to ja pokazuję jej,że zniżka obowiązuje na Clarinsa -20%. Trochę się zmieszała, cenę obniżyła i sporo próbek mi dała
Widzę, że Panie poinformowane bardzo
Jaką pomadkę kupiłaś? Mi się tak straasznie podoba clarinsowa pomadka ta nowa w złotym opakowaniu..

Dziewczyny ja jeszcze z prośbą Ta baza stacjonarnie też kosztuje tylko 40 zl? Jestem chora i nie mam jak podejść do Douglasa a męża się boję wysyłać bo i tak się nic nie dowie
http://pl.douglas-shop.com/douglas/p...000004829.html
Jakoś podejrzanie tanio..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2011-02-24 o 13:01
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:55   #297
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25316555]Zarty zartami, ale ostatnio myslalam, ze mnie krew w Douglasie zaleje. Ogolnie nie przepadam za Douglasem bo ich polityka znizek i promocji a raczej ich braku torche mnie odstrasza. Wole Sephore i jej VIPy.
Niemniej pognalam do D. zobaczyc czy sa roze Clarinsa. Nie bylo oczywiscie. Ogladam zatem jeden z podkladow YSL bo sie naczytalam, ze jakis jasny. Pani zagaduje czy w czym pomoc. Standardowo odpowiedzialam "nie, dziekuje". Potem ogladalam korektory wesolo produkujac sie do TZta. Pani znow podchodzi i nie pytana doradza kolor . Ja na to, ze "nie, dziekuje. za ciemny". Pani na to "alez skad. idealny". Olalam ja. Ona niezrazona nawija, zebym sprobowala podkladu azjatyckiej firmy Kanebo, bo azjatyckiego to zawsze jasne . Ja standardowo "thx, za ciemny" . Ona sie upiera, ze bedzie idealny. Potem wyciaga w moim kierunku tester i mowi, ze pomaze mnie po szyi i pokaze jak swietnie pasuje. Ja juz zirytowana "nie, dziekuje. za ciemny". Poza tym nie chce sie brudzic". Ona znow wyciaga w kierunku mojej szyi palec, aby mnie podkladem umazac (!!). Ja znow swoje. Pomazala mi wiec reke. Ja stalam bez slowa zszokowana cala sytuacja bo takie prostactwo to pierwszy raz widzialam. Ona niezrazona powiedziala, ze "no prosze jak pieknie sie rozjasnil". Na rece oczywiscie byla pomaranczowa plama bo najjasniejszy Kanebo za bronzer moglby robic. Tak sie wscieklam zachowaniem babki, ze obrocilam sie na piecie i wyszlismy stamtad. Takiej chamki-idiotki nigdy nie spotkalam. Pomijam juz jej watpliwy gust i zamilowanie do wciskania za ciemnych podkladow. To, ze nalegala, aby mnie po szyi wysmarowac, przeszkadzala w zakupach i niesluchala, co do niej mowie, to byl naprawde szczyt. Raczej tam juz nie wroce.[/QUOTE]



W moim prowincjonalnym Douglasie te kobiety są tak uciążliwe, że boję się tam w ogóle wchodzić raz - one wiecznie chcą w czymś pomagać, a jak zadać im jakieś pytanie, to odwracają kota ogonem, żeby ukryć, że nie mają pojęcia, o czym się do nich mówi, dwa - ochroniarze, którzy stoją nade mną, jakbym chciała mu zjeść ten tester, a od jego istnienia i nienaruszenia zależało życie jego matki/żony/kochanki, jesós, jak ja tego nienawidzę, patrzą na każdego, kto nie ma torebki od projektanta i okularów za minimum dwa kafle non-stop na twarzy, szczególnie w pomieszczeniu, jak na złodzieja , trzy - braki w odcieniach , cztery - dostawa raz na pięć lat, więc Essence, Bourjois, Deborah, Revlon, Loreal, Max Factor i inne względnie nieluksusowe szafy świecą pustkami po trzech dniach
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:11   #298
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Widzę, że Panie poinformowane bardzo
Jaką pomadkę kupiłaś? Mi się tak straasznie podoba clarinsowa pomadka ta nowa w złotym opakowaniu..

Dziewczyny ja jeszcze z prośbą Ta baza stacjonarnie też kosztuje tylko 40 zl? Jestem chora i nie mam jak podejść do Douglasa a męża się boję wysyłać bo i tak się nic nie dowie
http://pl.douglas-shop.com/douglas/p...000004829.html
Jakoś podejrzanie tanio..
Kupiłam taką:
http://pl.douglas-shop.com/douglas/M...000037222.html
Super jest! Zawsze miałam problem z noszeniem pomadek, bo warzyły mi się szybko na ustach. A tu tego problemu nie mam.
O tą bazę też już się pytałam, ale oczywiście nikt nie wiedział o czym mówię. A gdy chciałam mgiełkę do włosów Angel, to zaproponowano mi dezodorant
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:16   #299
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Kupiłam taką:
http://pl.douglas-shop.com/douglas/M...000037222.html
Super jest! Zawsze miałam problem z noszeniem pomadek, bo warzyły mi się szybko na ustach. A tu tego problemu nie mam.
O tą bazę też już się pytałam, ale oczywiście nikt nie wiedział o czym mówię. A gdy chciałam mgiełkę do włosów Angel, to zaproponowano mi dezodorant
Ooo właśnie ta mi się tak podoba Ja jestem fanka pomadki chanel Rouge Allure i błyszczyków Chanelowych, ale jak zobaczyłam ze RA kosztuje teraz 140 zł to ciesze się, ze mam jeszcze mojej dużo
ale jakis nude odcien by mi się przydał i tak dumam nad tym clarinsem troszke.. Moze jak będę miała przypływ gotówki to się skuszę
A co do bazy to nie pocieszyłaś mnie..Moze sobie wydrukuje z online shopu i zapytam?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:24   #300
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ooo właśnie ta mi się tak podoba Ja jestem fanka pomadki chanel Rouge Allure i błyszczyków Chanelowych, ale jak zobaczyłam ze RA kosztuje teraz 140 zł to ciesze się, ze mam jeszcze mojej dużo
ale jakis nude odcien by mi się przydał i tak dumam nad tym clarinsem troszke.. Moze jak będę miała przypływ gotówki to się skuszę
A co do bazy to nie pocieszyłaś mnie..Moze sobie wydrukuje z online shopu i zapytam?
40 zł tylko online Już ten temat przerobiony na forum
W sklepie stacjonarnym cena regularna czyli ok. 120 zł
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.