Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 10:38   #361
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Kolor po farbowaniu bardzo ładny - ale 2 ostatnie zdjęcia..., może spróbowała byś prepigmentacji - myślę że powinnaś zostać przy tym kolorze jest naprawdę super ale wykonać prepigmentacje.
Ja nie wiem jak to sie robi nie wiem co trzeba kupic i jak to wykonac Pomozesz?

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
a...i pytanko do ciebie Moni@ - używałaś wody z Artego czy innej, jak innej to jakiej firmy?
Więc kochana właśnie zamówiłam dla siebie ten kolorek 8.41 na Allegro
Wode kupilam z farba, pisało ze to woda artego ale co tam dają to nie wiem bo opakowanie zastepcze...a na 3 farbowanie kupial wode w hurtowni fryz 1000ml SCANDIC LINE
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:50   #362
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak to sie robi nie wiem co trzeba kupic i jak to wykonac Pomozesz?



Wode kupilam z farba, pisało ze to woda artego ale co tam dają to nie wiem bo opakowanie zastepcze...a na 3 farbowanie kupial wode w hurtowni fryz 1000ml SCANDIC LINE
Jasne że pomogę poczytaj i pytaj:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8168
możesz mi w między czasie napisać trochę więcej o tym kolorku 8.41 czy po farbowaniu nie jest przygaszony...refleks 1 to popiel dlatego nigdy nie zwracałam na niego uwagi
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:51   #363
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
(...)
mam podcięte końce i włosy nie farbowane po długości z 2 miesiące (będzie za 2 tygodnie) więc powinno być dobrze.
Kathy ja farbuje za kazdym razem po dlugosci to zle? Czytam teraz ze mialam tylko odrosty farbowac? dlaczego? z czym to sie je?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:03   #364
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Kathy ja farbuje za kazdym razem po dlugosci to zle? Czytam teraz ze mialam tylko odrosty farbowac? dlaczego? z czym to sie je?
Wiadomo że farba zawsze w jakimś stopni niszczy włosy, moje włosy są dość wrażliwe, przeszły też kąpiel rozjaśniającą rok temu - więc im mniej chemii tym lepiej, po regularnym podcinaniu i regeneracji dojdą do siebie i farba lepiej się przyjmie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:09   #365
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jasne że pomogę poczytaj i pytaj:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8168
możesz mi w między czasie napisać trochę więcej o tym kolorku 8.41 czy po farbowaniu nie jest przygaszony...refleks 1 to popiel dlatego nigdy nie zwracałam na niego uwagi
Kathy ten kolor dla mnie to taki właśnie zgaszony rudy, ja ten kolor pokochałam..bo zle sie czulam w takiej pomaranczy /czerwieni...Ja to bym poszła nawet w złote odcienie i rdzawe....

Po farbowaniu kolor piekny, jak sie zmywał (przed wakacjami) tez ładnie wyglądał...moim zdaniem ktos kto ma ładne zadbane wloski mialby ten kolor jak marzenie...moje niestety sa przesuszone (3 dekoloryzacje i prostowanie)
Kolor jednak nie jest szary i matowy - tego nie moge mu zarzucic

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jasne że pomogę poczytaj i pytaj:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8168
Dziekuje poczytam sobie, a na czym to polega tzn co to daje?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:26   #366
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Kathy ten kolor dla mnie to taki właśnie zgaszony rudy, ja ten kolor pokochałam..bo zle sie czulam w takiej pomaranczy /czerwieni...Ja to bym poszła nawet w złote odcienie i rdzawe....

Po farbowaniu kolor piekny, jak sie zmywał (przed wakacjami) tez ładnie wyglądał...moim zdaniem ktos kto ma ładne zadbane wloski mialby ten kolor jak marzenie...moje niestety sa przesuszone (3 dekoloryzacje i prostowanie)
Kolor jednak nie jest szary i matowy - tego nie moge mu zarzucic

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------



Dziekuje poczytam sobie, a na czym to polega tzn co to daje?
No to mnie pocieszyłaś kochanateraz jestem 2 tyg na urlopie więc zero farbowania ale przed pójściem do pracy walnę sobie8.41
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:26   #367
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jasne że pomogę poczytaj i pytaj:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8168
Pytania:
1) Czyli do tego zabiegu mam uzyc tej farby co farbuje? Czyli 8,41? i wode kranowe ciepłą? Czy przegotowaną?
2) ile trzeba trzymac ta mieszanke na wloskach? (tą prepigmentacyjną)
3) czy na takie wlosy z ta mieszkanką mam farbowac wlosy normalnie bez mycia itd...kłasc jedno na drugie?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 17:03   #368
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Pytania:
1) Czyli do tego zabiegu mam uzyc tej farby co farbuje? Czyli 8,41? i wode kranowe ciepłą? Czy przegotowaną?
2) ile trzeba trzymac ta mieszanke na wloskach? (tą prepigmentacyjną)
3) czy na takie wlosy z ta mieszkanką mam farbowac wlosy normalnie bez mycia itd...kłasc jedno na drugie?
1) tak, wodę przegotowaną ostudzoną
2) kładziesz farbę z wodą po zakończeniu od razu mieszankę czyli farba+oxydant
3) najlepiej jednak dopilnuj żeby włosy były oczyszczone z silikonów i żeby na nich nie było środków do stylizacji to znaczy np umyj włosy na wieczór 2 x szamponem Barwy lub Jonanny Rzepa, i już następnego wieczoru prepigmentujesz i farbujesz, zakwaszasz.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 08:09   #369
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
2) kładziesz farbę z wodą po zakończeniu od razu mieszankę czyli farba+oxydant
Ale musze zmyc ta farbe z woda czy mam kłasc jedno na drugie?

Do prepigmentacji mam uzyc zlotych odcieni 8,3 8,33 ? a potem poloze 8,41 i kolory sie nie zgryzą?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 08:57   #370
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Ale musze zmyc ta farbe z woda czy mam kłasc jedno na drugie?

Do prepigmentacji mam uzyc zlotych odcieni 8,3 8,33 ? a potem poloze 8,41 i kolory sie nie zgryzą?
jedno na drugie. pierw uzywasz 8.0 do pigmentacji a potem 8.33 lub 8.41
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:21   #371
thePhantom
Zakorzenienie
 
Avatar thePhantom
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 6 822
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

cześć wszystkim
w wakacje zachciało mi się ładnego rudego odcieniu. no coz , zamiast wczesniej poczytac polecialam do drogerii i na glowie mam teraz hm.. czerwono-bordowo-wisniowe cos z prześwitami. hmm to nie jest rudy o jakim marzyłam. więc zwracam sie do was! jakie polecacie farby które:
-nie zniszczą mi aż tak wlosow
-dadzą ładny , intensywny , rudy kolor?
przydzadzą mi sie wszelkie informacje , jak , gdzie , co po ile najlepiej coś co już sprawdziłyście
wklejam link naturalnych wlosow ( raczej jasny szatyn , z delikatnymi rudawymi refleksami jak ladnie swiatlo padnie :P ) i efekt po farbowaniu , choc na zdjeciu nie prezentuje sie tak źle , bo ladnie slonko padlo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zal1.jpg (37,6 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zal2.jpg (30,3 KB, 181 załadowań)
__________________
Insta-uzależniona
aparatka :
góra - wrzesień 2014
dół - luty 2015


Była Au pair - Niemcy 2013
thePhantom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 21:06   #372
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Ale musze zmyc ta farbe z woda czy mam kłasc jedno na drugie?

Do prepigmentacji mam uzyc zlotych odcieni 8,3 8,33 ? a potem poloze 8,41 i kolory sie nie zgryzą?
Są różne sposoby prepigmentacji ja akurat stoswałam do prepigmentacji 7.40 potem od razu kładłam farbę + oxydant 7.40 i byłam zadowolona.
Można też stosować do prepigmentacj kolory bazowe, albo tonery/pianki z duża ilością pigmentu (nie stosowałam).
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 21:13   #373
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Są różne sposoby prepigmentacji ja akurat stoswałam do prepigmentacji 7.40 potem od razu kładłam farbę + oxydant 7.40 i byłam zadowolona.
Można też stosować do prepigmentacj kolory bazowe, albo tonery/pianki z duża ilością pigmentu (nie stosowałam).
A czyli prepigmentacji moge uzyc mojej 8,41? A myslałam ze musze jakiegos ciepłego odciena uzyc... no widzisz jak to jest Kathy: wpuscic buraka do biura to atrament wypije...
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 21:26   #374
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
A czyli prepigmentacji moge uzyc mojej 8,41? A myslałam ze musze jakiegos ciepłego odciena uzyc... no widzisz jak to jest Kathy: wpuscic buraka do biura to atrament wypije...
Myślę że możesz tak zrobić, powiem ci że tą metodę używała właśnie pani która szkoli fryzjerów w Warszawie. Poza tym kolor który używasz jest ciepłym kolorem jedynie stonowanym. Dzięki temu że do miedzi dodano refleksu 1 jest on bardziej stonowany ale jak najbardziej ciepły.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 10:43   #375
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

dziewczyny jestem totalnie załamana położyłam wczoraj na włosy (sprany jasny złoto-rudy po wcześniejszym alfaparfie) biokap tycjanowską czerwień. Kolor na próbniku był ładny ostry rudy z lekką poświatą czerwonego - na głowie wyszedł mi buraczany czerwony , który na zdjęciach i w świetle sztucznym wpada nawet w różowy Nie wiem co mam robić, żeby się tego czegoś pozbyć Jestem tym bardziej załamana, że przez rok pozbywałam się czerwonego pigmentu z włosa - wydałam majątek na fryzjera, przeszłam przez kąpiel włosów, a teraz takie cuś marzył mi się intensywny rudy, nie chciałam katować włosów farbami chemicznymi, bo bardzo mi się podniszczyły przez ostatnie dwa miesiące Czy jest jakakolwiek szansa, że jeżeli dajmy na to za tydzień położę na włosy jakąś rudą farbę to mi chwyci? Co powinnam zrobić w tej sytuacji? Pomocy
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 10:53   #376
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem totalnie załamana położyłam wczoraj na włosy (sprany jasny złoto-rudy po wcześniejszym alfaparfie) biokap tycjanowską czerwień. Kolor na próbniku był ładny ostry rudy z lekką poświatą czerwonego - na głowie wyszedł mi buraczany czerwony , który na zdjęciach i w świetle sztucznym wpada nawet w różowy Nie wiem co mam robić, żeby się tego czegoś pozbyć Jestem tym bardziej załamana, że przez rok pozbywałam się czerwonego pigmentu z włosa - wydałam majątek na fryzjera, przeszłam przez kąpiel włosów, a teraz takie cuś marzył mi się intensywny rudy, nie chciałam katować włosów farbami chemicznymi, bo bardzo mi się podniszczyły przez ostatnie dwa miesiące Czy jest jakakolwiek szansa, że jeżeli dajmy na to za tydzień położę na włosy jakąś rudą farbę to mi chwyci? Co powinnam zrobić w tej sytuacji? Pomocy
Zacznijmy od tego że wstawisz fotkę, i od tego że przez kolejne 2 tygodnie nic oprócz mycia nie będziesz robiła z włosami. Szampon przeciwłupieżowy i olejowanie na przemian co 2 dzień. Nie radzę wpadać na pomysł kąpieli rozjaśniające. I jeszcze jedna mała porada - nowe farby zawsze testujemy na kosmyku włosów - to zapobiega tragedii niechcianego koloru!!
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-07-22 o 10:55
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 12:06   #377
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego że wstawisz fotkę, i od tego że przez kolejne 2 tygodnie nic oprócz mycia nie będziesz robiła z włosami. Szampon przeciwłupieżowy i olejowanie na przemian co 2 dzień. Nie radzę wpadać na pomysł kąpieli rozjaśniające. I jeszcze jedna mała porada - nowe farby zawsze testujemy na kosmyku włosów - to zapobiega tragedii niechcianego koloru!!
heh, no wiem, powinnam była przetestować więcej już tego błędu nie popełnię Poniżej wklejam foty, a ten szampon to może być zwykły head&shoulders?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzienne.jpg (109,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzienne2.jpg (75,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lampa1.jpg (77,4 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lampa2.jpg (73,7 KB, 136 załadowań)
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 14:40   #378
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Hej, ja na razie dałąm spokój z farbowaniem to da mi do przemyslenia jaki teraz kolor wybrac

Zaopatrzylam sie w Olej regenerujący i Krem przeciw wypadaniu wlosów firmy Himalaya i tego bede sie trzymała przez na pewno miesiąc dzien w dzien...na przemian....Wlosy mam w opłakanym stanie do tego garsciami wypadaja...

W poniedzialek umowilam sie na badania co jest tego przyczyna...

Odrosty mam ale coz..Maja Sablewska i Gorniaczka tez z odrostami chodza i to zrobionymi, a ja bede miała naturlish....
Mowia ze to modne teraz

Kathy mam pytanie czy jak ja bede miała odrost jakies 4 cm to potem spokojnie zafarbują sie?

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
heh, no wiem, powinnam była przetestować więcej już tego błędu nie popełnię Poniżej wklejam foty, a ten szampon to może być zwykły head&shoulders?
Ja polecam Nizoral swietnie po nim farba spływa

A kolor faktycznie czerwoniasty...

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
No to mnie pocieszyłaś kochanateraz jestem 2 tyg na urlopie więc zero farbowania ale przed pójściem do pracy walnę sobie8.41
Koniecznie daj mi znac czy Ci sie podoba ten kolorek
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 14:45   #379
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

przeciez tycjanowska czerwien to kolor zawsze czerwony z poswiata rudego, kolor nie jest najgorszy , sposob kath pomoze. pomaranczowa rudosc ma bez amoniaku RB, ale na poczatku wpada w czerwien tez
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 15:14   #380
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

julianna - no niby tycjanowska czerwień wskazuje, że jest czerwony, ale na próbniku nie był! A patrzyłam i w świetle dziennym i sztucznym - była owszem poświata czerwonego, ale na pewno nie to co ja mam teraz na głowie Jak porównywałam 7.4- kasztanowy blond - to on był ciemniejszy i bardziej czerwony, a nazwa niby nie wskazywała na to :/ RB - to renne blanche? A co sądzicie o castingu - bursztynie konkretnie? Widziałam też w aptece naturalne farby color&soin i tam była ładna rudość w palecie, ale nie znalazłam żadnych opinii w necie o tej farbce i wolałam postawić na sprawdzony biokap

Monia - spróbuję z nizoralem, dzięki

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

julianna - no niby tycjanowska czerwień wskazuje, że jest czerwony, ale na próbniku nie był! A patrzyłam i w świetle dziennym i sztucznym - była owszem poświata czerwonego, ale na pewno nie to co ja mam teraz na głowie Jak porównywałam 7.4- kasztanowy blond - to on był ciemniejszy i bardziej czerwony, a nazwa niby nie wskazywała na to :/ RB - to renne blanche? A co sądzicie o castingu - bursztynie konkretnie? Widziałam też w aptece naturalne farby color&soin i tam była ładna rudość w palecie, ale nie znalazłam żadnych opinii w necie o tej farbce i wolałam postawić na sprawdzony biokap

Monia - spróbuję z nizoralem, dzięki
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 15:25   #381
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

ogniscie rude wlosy z naturalnych farb niektore kobiety uzyskuja z henny, ale wynik farbowania farbami roslinnymi zawsze jest watpliwy. nawet jesli uda sie raz czy dwa w koncu zawioda. dlatego szukanie na sile czegos czego nie ma jest troche bez sensu. jesli lubisz sie bawic moze sprobuj poszukac nowej serii essensity ze schwarzkopfa. sa mega eko i sama ich szukam, ale palety nigdzie nie ma
tak to renee blanche
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 17:41   #382
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
heh, no wiem, powinnam była przetestować więcej już tego błędu nie popełnię Poniżej wklejam foty, a ten szampon to może być zwykły head&shoulders?
Ja widzę ładny kolor ale wiadomo że zdjęcia przekłamują sama pamiętam jak miałam włosy farbowane 7.34 a na fotach zupełnie coś innego. Head&shoulders jak najbardziej albo Clear - niezoral nie - to szampon leczniczy.

Wydaje mi się że kolorek ładnie się wypłucze, zaopatrz się w odżywkę do włosów rudych z ce-ce albo seria Rossamnnowska (ta odżywka zawiera rudy pigment).

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Hej, ja na razie dałąm spokój z farbowaniem to da mi do przemyslenia jaki teraz kolor wybrac

Zaopatrzylam sie w Olej regenerujący i Krem przeciw wypadaniu wlosów firmy Himalaya i tego bede sie trzymała przez na pewno miesiąc dzien w dzien...na przemian....Wlosy mam w opłakanym stanie do tego garsciami wypadaja...

W poniedzialek umowilam sie na badania co jest tego przyczyna...

Odrosty mam ale coz..Maja Sablewska i Gorniaczka tez z odrostami chodza i to zrobionymi, a ja bede miała naturlish....
Mowia ze to modne teraz

Kathy mam pytanie czy jak ja bede miała odrost jakies 4 cm to potem spokojnie zafarbują sie?

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------



Ja polecam Nizoral swietnie po nim farba spływa

A kolor faktycznie czerwoniasty...

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------



Koniecznie daj mi znac czy Ci sie podoba ten kolorek
Zafarbujesz spokojnie nie martw się, dokładnie odrost w modzie.
Potem można by spróbować z pasemkami rudymi, nie dotykając skóry głowy, a po długości sukcesywnie ścinać.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
ogniscie rude wlosy z naturalnych farb niektore kobiety uzyskuja z henny, ale wynik farbowania farbami roslinnymi zawsze jest watpliwy. nawet jesli uda sie raz czy dwa w koncu zawioda. dlatego szukanie na sile czegos czego nie ma jest troche bez sensu. jesli lubisz sie bawic moze sprobuj poszukac nowej serii essensity ze schwarzkopfa. sa mega eko i sama ich szukam, ale palety nigdzie nie ma
tak to renee blanche
jeśli chodzi o henne to nie wytrzymałabym tego że trzeba ją tak długo trzymać na włosach.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
julianna - no niby tycjanowska czerwień wskazuje, że jest czerwony, ale na próbniku nie był! A patrzyłam i w świetle dziennym i sztucznym - była owszem poświata czerwonego, ale na pewno nie to co ja mam teraz na głowie Jak porównywałam 7.4- kasztanowy blond - to on był ciemniejszy i bardziej czerwony, a nazwa niby nie wskazywała na to :/ RB - to renne blanche? A co sądzicie o castingu - bursztynie konkretnie? Widziałam też w aptece naturalne farby color&soin i tam była ładna rudość w palecie, ale nie znalazłam żadnych opinii w necie o tej farbce i wolałam postawić na sprawdzony biokap

Monia - spróbuję z nizoralem, dzięki

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

julianna - no niby tycjanowska czerwień wskazuje, że jest czerwony, ale na próbniku nie był! A patrzyłam i w świetle dziennym i sztucznym - była owszem poświata czerwonego, ale na pewno nie to co ja mam teraz na głowie Jak porównywałam 7.4- kasztanowy blond - to on był ciemniejszy i bardziej czerwony, a nazwa niby nie wskazywała na to :/ RB - to renne blanche? A co sądzicie o castingu - bursztynie konkretnie? Widziałam też w aptece naturalne farby color&soin i tam była ładna rudość w palecie, ale nie znalazłam żadnych opinii w necie o tej farbce i wolałam postawić na sprawdzony biokap

Monia - spróbuję z nizoralem, dzięki
Casting bursztyn to w realu brąz z złotym refleksem - odradzam włosy mega matowe
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-07-22 o 17:33 Powód: dopis
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 19:47   #383
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dziewczyny
pisalam jakis czas temu ze kupilam ten ACCENT ( szampon) Rossmanowy. Dzis jestem juz po jakims czasie jego stosowania...i powiem Wam ze jest naprawde OK.
Kondycja wlosow jest wporzadku, nawet fajnie sie sypia, nie obciaza ich i faktycznie nieco podtrzymuje kolor, nie wyplukuja sie tak szybko. polecam
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 20:04   #384
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Gdzie kupię jeszcze L'oreal Casting odcień 643 orzech laskowy?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 13:14   #385
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
niezoral nie - to szampon leczniczy.
zgadzam sie, doradzilam ze swojego punktu widzenia bo to przeciwlupiezowy szampon a jak zafarbowałam majirel'em 7,44 a chcialam go szybko zmyc bo był dla mnie zbyt czerwony to mi Nizoral fajnie spłukał kolor...

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość

Potem można by spróbować z pasemkami rudymi, nie dotykając skóry głowy, a po długości sukcesywnie ścinać.
wow...nie pomyslałąm o tym Kathy pasemka moim 8,41 ma sie rozumiec? ciekawe jakby to sie miało.....:roll eyes:
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 13:59   #386
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
zgadzam sie, doradzilam ze swojego punktu widzenia bo to przeciwlupiezowy szampon a jak zafarbowałam majirel'em 7,44 a chcialam go szybko zmyc bo był dla mnie zbyt czerwony to mi Nizoral fajnie spłukał kolor...

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



wow...nie pomyslałąm o tym Kathy pasemka moim 8,41 ma sie rozumiec? ciekawe jakby to sie miało.....:roll eyes:
Myślę że coś takiego fajnie by wyglądało - tak 8.41 i może jeszcze by dodać jakiś ciepły ładny brąz albo kolor naturalny taki jaki ty masz, 2 kolory - ja już nie farbowałam 6 tygodni (po długości) mogę powiedzieć że włosy są w dużo lepszej kondycji.
..kurcze paczka z farbą jeszcze do mnie nie dotarłaa zamówiłam w poniedziałek ciekawe czemu?

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Gdzie kupię jeszcze L'oreal Casting odcień 643 orzech laskowy?
może w małych drogeriach osiedlowych

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
pisalam jakis czas temu ze kupilam ten ACCENT ( szampon) Rossmanowy. Dzis jestem juz po jakims czasie jego stosowania...i powiem Wam ze jest naprawde OK.
Kondycja wlosow jest wporzadku, nawet fajnie sie sypia, nie obciaza ich i faktycznie nieco podtrzymuje kolor, nie wyplukuja sie tak szybko. polecam
szkoda tylko że nie dostępny we wszystkich Rossmannach.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 14:34   #387
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
..kurcze paczka z farbą jeszcze do mnie nie dotarłaa zamówiłam w poniedziałek ciekawe czemu.
Jesli kupilas u tej co ja kupuje SalonSoolaris to spodziewaj sie ze zamiast priorytetu otrzymasz ekonomiczną, ja tak dostałam 2 razy albo zamiast utleniacza otrzymałam pelerynke do farbowania porazka..
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 15:23   #388
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Jesli kupilas u tej co ja kupuje SalonSoolaris to spodziewaj sie ze zamiast priorytetu otrzymasz ekonomiczną, ja tak dostałam 2 razy albo zamiast utleniacza otrzymałam pelerynke do farbowania porazka..
...tak, właśnie tam, a długo czekałaś?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-07-23 o 15:26
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:23   #389
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cześć dziewczyny!
Niedługo dołączę do waszego grona "rudzielców"- farba już zakupiona- padło na płomienną iskrę z Joanny.
Wcześniej nigdy nie używałam tej farby i przychodzę do Was po parę porad- bo nie chciałabym sobie narobić jakichś plam na włosach.
Producent zaleca,aby przed farbowaniem delikatnie zwilzyc włosy- wystarczy ze spsikam je wodą z atomizera? Mam kręcone i dość i grube włosy, wiec nie wiem czy lepiej nie byłoby wsadzić ich pod kran i poźniej porządnie odsaczyc wody- jak sadzicie? Jak Wy postępujecie w przypadku tej farby?

I jeszcze jedno- bedzie to pierwsze farbowanie tym kolorem- najpierw polozyc na odrosty i pozniej na dlugosc czy od razu na dlugosc- zeby kolor byl jednolity?

Pytania moze proste, ale przy takim kolorze nie chcialabym zeby cos mi nie wyszlo:P

Będę Wam niezmiernie wdzięczna za pomoc i odpowiedź na moje pytania
Pozdrawiam!
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:33   #390
madga1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

witam!
dziewczyny, mam pytanko: niedlugo moj ślub...chcialabym pofarbować wlosy farbą ktora dałaby mi taki oto kolor. czy ktoś wie jak mogę go uzyskać? Mam wlosy średni brąz i bb zależy mi na takim rudobrązowym odcieniu. proszę, pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (45,0 KB, 35 załadowań)
madga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.