Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-20, 06:29   #3661
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witam
Widze że nie tylko ja mam pecha z autem
miałam sie podzielić ta kuracją do rąk sylveco. otóż musze powiedzieć że szału to nie robi. nie wiem może ja za mało gruba warstwe nakładam na noc do tych rękawiczek ale przecież nie zużyje całego kremu na jeden raz. czasem to nałożyłam ten krem i rekawiczki i poczułam że chyba wszystko sie wchłoneło za szybko i jeszcze raz to powtórzyłam.
w ogóle te rękawiczki to są duże a ja mam małe rączki i strasznie luźno je mam.
chyba lepiej sprawuje sie ta kuracja do stóp. skarpetki fajnie przylegają i mam rano fajne miękkie stópki.
podsumowując nie żałuje że kupiłam bo było tanie a krzywdy nie robi

pytanie do was. gdzie kupujecie próbeczki JMO? podrzucicie jakiegoś linka?
chciałabym serum z mącznicy ale na pełnowymiarowe opakowanie mnie nie stać.
i jeszcze co to za cudowny olejek khadi? też super by było jakbyście podrzuciły linka bo ja już zgłupiałam co mam kupić.
skoro sesy nie ma to może właśnie kupie ten olejek. chyba że jeszcze cos innego. te co mają przetłuszczające sie włoski, czego używacie? dodam że mam blond jasny.
chyba że ta sesa na pewno będzie to ja sobie poczekam
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 07:17   #3662
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Cześć, zajrzałam tutaj kiedyś przez przypadek i wpadłam Lubię naturalne kosmetyki, sporo używam, czasami sobie coś sama wyprodukuję, a dzisiaj popełniłam pierwsze (OMG czytam wątek do tylu i na pewno nie ostatnie ) zamówienie mydełkowe.
Uzależniacie!
Witamy
Taaaa.... wiem cos o tym uzależnianiu - moje zycie pól roku temu było dużo prostsze.... Ale za to dużo nudniejsze i mniej ekscytujące

Kijanka - próbki jmo, olejek khadi dziewczyny maja ten, a mi sie marzy ten

Powiem Wam, że mam kolejny napad chęci stosowania podkładów mineralnych tak mnie co jakiś czas nachodzi..... W każdym razie wczoraj użyłam lumiere - porażka spływa, warzy się, świece się po godzinie. Dzisiaj nałożyłam edm - lepiej, lepiej.....ale nie chwalmy dnia ....... bo ledwo sie zaczął.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 07:24   #3663
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
No właśnie!!My napędzamy koniunkturę i powinni nam płacić za to że i siebie nawzajem nakręcamy przez co oni mają zarobek a my mamy same dobroci
W sumie to powinni nam za reklamę płacić... jak dla mnie to mogą... najchętniej w naturze, to jest naturalnymi kosmetykami

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Moje włosy po umyciu odżywką isany i nałożeniu na końce zielonej alterry wyglądają zaskakująco dobrze
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Moje włosy po umyciu odżywką są śliczne! takie lekko obciążone, nawilżone, miękkie, gładkie i sypkie! Vea, dziękuję ci serdecznie
Gayenka, a mogłabyś napisać, jak to się robi?
A proszę bardzo Tylko nie wiem za co

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ojjj wiem coś o tym.....mój tż to po prostu znika, jakby był w szklanej dźwiękoszczelnej kuli jak kupi nową grę planszową (a mamy już ich tyle że nie mieszczą się na regale)albo....klocki lego ostatnio jestem na etapie zdalnie sterowanej koparki z lego dobrze że przynajmniej mamy dziecko to można to jakoś wszystko wytłumaczyć
Mój ostatnie wsiąkł w Wiedźmina II... potrafi wstać w sobotę rano o 7.00, żeby pograć zanim żona zacznie coś od niego chcieć, a potem odrywa się łaskawca na śniadanie i ... z powrotem gra

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

a oto moje dzisiejsze zakupy...

cloche WOOOOOW
Przefajne zakupy Wypiekańce boskie, turkusowy cień
Kurcze, trzeba będzie jaki wyjazd do Niemiaszkowa zorganizować... ze zwiedzaniem Drogerii oczywiście
Może by się tak do Chrzestnej wprosić... w sumie jeszcze u niej nie byłam "Cześć ciociu, na zakupy wpadłam"

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ja mam taka spirulinę w płynie i ja nie wiem, mi ona w ogóle nie śmierdzi, właściwie jest bezzapachowa.. może mam jakąś lewą?
No to tylko się cieszyć, bo sproszkowana cuchnie
A powiedz, skąd masz, jak działa i co z nią robisz?

annje witamy
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2011-10-20 o 07:25
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 07:44   #3664
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Odłączyć anuli internet, odłączyć anuli internet
Kijanka - to Twoja wina!!! Wrzucałam Ci link do olejku khadi i całkiem niechcący mój wzrok przykuły maseczki do włosów khadi amla i shikakai..... Kurcze, jakie one fajne
Tak - to zdecydowanie Twoja wina
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 07:58   #3665
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Odłączyć anuli internet, odłączyć anuli internet
Kijanka - to Twoja wina!!! Wrzucałam Ci link do olejku khadi i całkiem niechcący mój wzrok przykuły maseczki do włosów khadi amla i shikakai..... Kurcze, jakie one fajne
Tak - to zdecydowanie Twoja wina
Ooo... ktoś będzie testował maseczki i ładnie je nam opisze

Jak by Cię odłączyli, to założę się, ze natychmiast znalazłabyś jakąś kafejkę netową A w ogóle co by było, gdyby Cię tu nie było Smutno normalnie

Czytam włosowy (szukam tego mycia odzywką) i przy okazji próbuję dojść do tego jakie mam włosy... no bo jak suszę, to rozczesuję i są proste, ale jak tylko zacznie padać, to mi się kręcą. Jak miałam krótsze, to były falowane, a jak dłuższe, to zupełnie proste... No nie wiem, czy to przez pielęgnację i sposób suszenia mi się prostują, czy takie po prostu są
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:07   #3666
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że mam kolejny napad chęci stosowania podkładów mineralnych tak mnie co jakiś czas nachodzi..... W każdym razie wczoraj użyłam lumiere - porażka spływa, warzy się, świece się po godzinie. Dzisiaj nałożyłam edm - lepiej, lepiej.....ale nie chwalmy dnia ....... bo ledwo sie zaczął.
Cofam to.
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ooo... ktoś będzie testował maseczki i ładnie je nam opisze

Jak by Cię odłączyli, to założę się, ze natychmiast znalazłabyś jakąś kafejkę netową A w ogóle co by było, gdyby Cię tu nie było Smutno normalnie

Czytam włosowy (szukam tego mycia odzywką) i przy okazji próbuję dojść do tego jakie mam włosy... no bo jak suszę, to rozczesuję i są proste, ale jak tylko zacznie padać, to mi się kręcą. Jak miałam krótsze, to były falowane, a jak dłuższe, to zupełnie proste... No nie wiem, czy to przez pielęgnację i sposób suszenia mi się prostują, czy takie po prostu są
Vea..... nie pomagaj mi już w walce z nałogiem, dobra?
Kochana jesteś , ale masz rację - nie wytrzymałabym bez Was!!!! Jesteście moją kokainą...nanananaaaa (Sojka mi się przypomniał w kontekście tego uzaleznienia)
No ja niestety nie mam ani kręconych, ani falowanych włosów , ale tez jak mnie dopadnie wilgoć to sie troche wywijaja na końcach A jak miałaś krótsze to może po prostu były lżejsze, a teraz jak sa dłuższe to te fale pod wpływem ciężaru sie prostują?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:09   #3667
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

kochane kupiłam mydło w Organique - Aleppo z 5-8% zawartością olejku laurowego zachęcona cudownym mydełkiem z tego samego sklepu z zieloną glinką (tu dziękuję Wam bardzo za polecenie go i cudownej maseczki z algami )

ale nie wiem czy to przypadek ale Aleppo wysuszyło mnie na wiór po jednym użyciu
i nie wiem czy po prostu jest nie dla mnie czy akurat taki miałam dzień suszu...

mam cerę tłustą, ale z tendencją do przesuszania, więc raczej kosmetyków nawilżających używam i sądziłam że mydło dla cery tłustej ale z olejkami będzie dla mnie odpowiednie

poradźcie coś
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 08:11   #3668
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ooo... przypomniałaś mi Sojkę, bosz, jak ja jego stare płyty lubię Normalnie muszę w domu kompa przeszukać i posłuchać

No kurcze, bardzo możliwe, ciekawe w takim razie, czy przy odpowiedniej pielęgnacji udałoby się je bez użycia deszczu pokręcić (albo chociaż pofalować)?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:21   #3669
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kochane kupiłam mydło w Organique - Aleppo z 5-8% zawartością olejku laurowego zachęcona cudownym mydełkiem z tego samego sklepu z zieloną glinką (tu dziękuję Wam bardzo za polecenie go i cudownej maseczki z algami )

ale nie wiem czy to przypadek ale Aleppo wysuszyło mnie na wiór po jednym użyciu
i nie wiem czy po prostu jest nie dla mnie czy akurat taki miałam dzień suszu...

mam cerę tłustą, ale z tendencją do przesuszania, więc raczej kosmetyków nawilżających używam i sądziłam że mydło dla cery tłustej ale z olejkami będzie dla mnie odpowiednie

poradźcie coś
Wiesz, według mnie mydło z tak małą zawartościa laurie nie powinno wysuszać - przecież tam jest prawie sama oliwa.... A czym myłas twarz wcześniej?
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ooo... przypomniałaś mi Sojkę, bosz, jak ja jego stare płyty lubię Normalnie muszę w domu kompa przeszukać i posłuchać

No kurcze, bardzo możliwe, ciekawe w takim razie, czy przy odpowiedniej pielęgnacji udałoby się je bez użycia deszczu pokręcić (albo chociaż pofalować)?
ja też
Kombinuj
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:24   #3670
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość



Gayenka, a mogłabyś napisać, jak to się robi?
A proszę bardzo Tylko nie wiem za co
Odżywkę nakładam na skalp, masuję chwilę skórę głowy, dokładnie. Potem nakładam rozwodnioną lekko na resztę włosów i spłukuję. Na końce nałożyłam alterre zieloną, potrzymałam chwilkę i spłukałam gotowe A to nie TY pisałaś o myciu odżywką?!
o mamuniu.. byłam przekonana, że Ty..
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ooo... ktoś będzie testował maseczki i ładnie je nam opisze

Jak by Cię odłączyli, to założę się, ze natychmiast znalazłabyś jakąś kafejkę netową A w ogóle co by było, gdyby Cię tu nie było Smutno normalnie

Czytam włosowy (szukam tego mycia odzywką) i przy okazji próbuję dojść do tego jakie mam włosy... no bo jak suszę, to rozczesuję i są proste, ale jak tylko zacznie padać, to mi się kręcą. Jak miałam krótsze, to były falowane, a jak dłuższe, to zupełnie proste... No nie wiem, czy to przez pielęgnację i sposób suszenia mi się prostują, czy takie po prostu są
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ooo... przypomniałaś mi Sojkę, bosz, jak ja jego stare płyty lubię Normalnie muszę w domu kompa przeszukać i posłuchać

No kurcze, bardzo możliwe, ciekawe w takim razie, czy przy odpowiedniej pielęgnacji udałoby się je bez użycia deszczu pokręcić (albo chociaż pofalować)?
Takie włosy mają zadatek na ..loki. Albo przynajmniej mocne fale. Jeśli zmienisz pielęgnację włosów na taką zgodną z prawidłową pielęgnacją włosów falujących/kręconych to będziesz się cieszyć loczkami Wejdź na fryzjerce na wątek dla kręconowłosych. Widziałam zdjęcia dziewczyn przed pielęgnacją i po- efekty są spektakularne!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:24   #3671
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Vea, wejdź na watek dla kręconowłosych tam wszystkiego się dowiesz. Skoro masz tendencje do falowania to trzeba o to zadbać. Sama mam proste ale z tego co czytałam dziewczynki miały takie same początki jak Ty a teraz mogą się pochwalić ładnymi falami.

Anula, dziś idzie paczka do Ciebie a w niej mała niespodzianka. Może Ci podpasuje
A ja już sobie nie wyobrażam życia bez minerałków. Nie wróciłabym do tradycyjnych podkładów za żadne skarby.

Gayenka, dlaczego siedzisz u mnie w głowie? Prawie dokładnie to samo napisałam
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com

Edytowane przez zai
Czas edycji: 2011-10-20 o 08:26
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 08:29   #3672
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość

Gayenka, dlaczego siedzisz u mnie w głowie? Prawie dokładnie to samo napisałam
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:49   #3673
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Odżywkę nakładam na skalp, masuję chwilę skórę głowy, dokładnie. Potem nakładam rozwodnioną lekko na resztę włosów i spłukuję. Na końce nałożyłam alterre zieloną, potrzymałam chwilkę i spłukałam gotowe A to nie TY pisałaś o myciu odżywką?!
o mamuniu.. byłam przekonana, że Ty..


To Zai pisała o myciu odżywką
Gayenka - oświec mnie tępą kobietę co kryje sie pod nazwa zielona alterra?

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Anula, dziś idzie paczka do Ciebie a w niej mała niespodzianka. Może Ci podpasuje
A ja już sobie nie wyobrażam życia bez minerałków. Nie wróciłabym do tradycyjnych podkładów za żadne skarby.

Taka kobieta jak Ty to skarb ( i wcale nie miałam na mysli tego, że powinno sie Ciebie głęboko zakopać...) Strasznie Ci dziękuję faktycznie mikołaj w tym roku jakos wczesnie zaczął obchód znaczy, że byłysmy bardzo grzecznymi dziewczynkami
Zai, ja naprawde już tyle razy próbowałam minerałów, ja bardzo chcę!! Tylko chyba one mnie nie chą
Właśnie zmyłam edm (co będę ludzi w robocie straszyć...), przypudrowałam ryjka benefitem i jest fajnie acz napewno nie jest naturalnie

Dziewczyny..... Wy tez w pracy? Myślicie, że nas wywalą za siedzenie na wizażu ?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:55   #3674
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cieszę się, że nie chcesz mnie zakopać. Naprawdę

Ja siedzę w pracy. Na biurku porozkładane papiery i "pracuje" Mogę siedzieć na wizażu bo nie mam zbyt wiele pracy. Co nie do końca mi się podoba ale nie mam na to wpływu. Ach ta ambicja...
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:58   #3675
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No kurcze, bardzo możliwe, ciekawe w takim razie, czy przy odpowiedniej pielęgnacji udałoby się je bez użycia deszczu pokręcić (albo chociaż pofalować)?
vea!!! ale to mi juz, jazda na watek dla kreconowlosych!!! tam sa takie patenty, dziewczyny cuda z wlosow robia. wlosy z tendencja do fal przy odpowiedniej pielegnacji robia sie takimi pieknymi kreciolkami
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:59   #3676
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz, według mnie mydło z tak małą zawartościa laurie nie powinno wysuszać - przecież tam jest prawie sama oliwa.... A czym myłas twarz wcześniej?

ja też
Kombinuj
przed naturalnymi kosmetykami myłam płynem micelarnym, a potem mydełkiem Organique z zieloną glinką - to był dla mnie szok, że po myciu nie muszę natychmiast nakładać kremu , a przy Aleppo znów mam taką potrzebę i to nawet musiałam kilka razy powtarzać, bo cały czas byłam ściągnięta (kremu nie zmieniałam)

popróbuję jeszcze raz z tym mydełkiem - moze akurat miałam taki dzień
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:13   #3677
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja też
Kombinuj
Kombinuj dziewczyno nim twe wdzięki przeminą...

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Odżywkę nakładam na skalp, masuję chwilę skórę głowy, dokładnie. Potem nakładam rozwodnioną lekko na resztę włosów i spłukuję. Na końce nałożyłam alterre zieloną, potrzymałam chwilkę i spłukałam gotowe

Takie włosy mają zadatek na ..loki. Albo przynajmniej mocne fale. Jeśli zmienisz pielęgnację włosów na taką zgodną z prawidłową pielęgnacją włosów falujących/kręconych to będziesz się cieszyć loczkami Wejdź na fryzjerce na wątek dla kręconowłosych. Widziałam zdjęcia dziewczyn przed pielęgnacją i po- efekty są spektakularne!
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Vea, wejdź na watek dla kręconowłosych tam wszystkiego się dowiesz. Skoro masz tendencje do falowania to trzeba o to zadbać. Sama mam proste ale z tego co czytałam dziewczynki miały takie same początki jak Ty a teraz mogą się pochwalić ładnymi falami.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
vea!!! ale to mi juz, jazda na watek dla kreconowlosych!!! tam sa takie patenty, dziewczyny cuda z wlosow robia. wlosy z tendencja do fal przy odpowiedniej pielegnacji robia sie takimi pieknymi kreciolkami

Gayenka, dziękuję za opis Ja pisałam, ze mam tą samą odżywkę - Isana - o myciu pisała Zai

Ależ natychmiast pomaszerowałam
Przebijam się właśnie przez pigułkę... bosz, ile tego jest A to dopiero początek...
Kręciołków nie chcę ale zawsze chciałam mieć fale... takie holyłudzkie, lśniące... i być królewną

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Taka kobieta jak Ty to skarb ( i wcale nie miałam na mysli tego, że powinno sie Ciebie głęboko zakopać...)

Dziewczyny..... Wy tez w pracy? Myślicie, że nas wywalą za siedzenie na wizażu ?
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Cieszę się, że nie chcesz mnie zakopać. Naprawdę

Ja siedzę w pracy. Na biurku porozkładane papiery i "pracuje" Mogę siedzieć na wizażu bo nie mam zbyt wiele pracy. Co nie do końca mi się podoba ale nie mam na to wpływu. Ach ta ambicja...
Zakopmy Zai, zakopmy
A potem odkopiemy, wstawimy do muzeum i będziemy grupowo podziwiać

W pracy Roboty chwilowo nie ma, więc z czystym sumieniem siedzę na Wizażu. Poza tym ostatnio moja praca mnie wkurza... ja udaję, że pracuję, a oni udają, że mi płacą... bezsens i kompletna starta czasu. No nic, żalić się nie chcę, ale dobrze, że jest Wizaż, bo by mnie chyba szlak trafił
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:16   #3678
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Cieszę się, że nie chcesz mnie zakopać. Naprawdę

Ja siedzę w pracy. Na biurku porozkładane papiery i "pracuje" Mogę siedzieć na wizażu bo nie mam zbyt wiele pracy. Co nie do końca mi się podoba ale nie mam na to wpływu. Ach ta ambicja...

Nie no wiesz, moja praca za specjalnie na tym wizażu nie cierpi.....Ale chyba lepiej zorganizowałam pracę swoim dziewczynom od pewnego czasu , bo ja jakos mniej jej mam
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
vea!!! ale to mi juz, jazda na watek dla kreconowlosych!!! tam sa takie patenty, dziewczyny cuda z wlosow robia. wlosy z tendencja do fal przy odpowiedniej pielegnacji robia sie takimi pieknymi kreciolkami
Kurcze, takie cuda robią mówisz.... Ja mam proste, ale może tez tam pójdę żartuję, ale kręcone to bym chciała mieć
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
przed naturalnymi kosmetykami myłam płynem micelarnym, a potem mydełkiem Organique z zieloną glinką - to był dla mnie szok, że po myciu nie muszę natychmiast nakładać kremu , a przy Aleppo znów mam taką potrzebę i to nawet musiałam kilka razy powtarzać, bo cały czas byłam ściągnięta (kremu nie zmieniałam)

popróbuję jeszcze raz z tym mydełkiem - moze akurat miałam taki dzień
Moja mama jak ją przestawiałam na mycie sie mydłem alep to przez jakieś 2-3 tygodnie miała przesuszoną i ściągniętą skóre. Potem problem zniknął i skóra zaczęła się poprawiać. Teraz mama jest bardzo zadowolona. Ale nie wiem, czy u Ciebie jest to samo, czy po prostu alep nie dla Ciebie....
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-20 o 09:20
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:20   #3679
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Zakopmy Zai, zakopmy
A potem odkopiemy, wstawimy do muzeum i będziemy grupowo podziwiać

W pracy Roboty chwilowo nie ma, więc z czystym sumieniem siedzę na Wizażu. Poza tym ostatnio moja praca mnie wkurza... ja udaję, że pracuję, a oni udają, że mi płacą... bezsens i kompletna starta czasu. No nic, żalić się nie chcę, ale dobrze, że jest Wizaż, bo by mnie chyba szlak trafił
Alem ja nie chcem

Jakbym czytała o sobie i swojej pracy
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 09:22   #3680
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To Zai pisała o myciu odżywką
Gayenka - oświec mnie tępą kobietę co kryje sie pod nazwa zielona alterra?



Taka kobieta jak Ty to skarb ( i wcale nie miałam na mysli tego, że powinno sie Ciebie głęboko zakopać...) Strasznie Ci dziękuję faktycznie mikołaj w tym roku jakos wczesnie zaczął obchód znaczy, że byłysmy bardzo grzecznymi dziewczynkami
Zai, ja naprawde już tyle razy próbowałam minerałów, ja bardzo chcę!! Tylko chyba one mnie nie chą
Właśnie zmyłam edm (co będę ludzi w robocie straszyć...), przypudrowałam ryjka benefitem i jest fajnie acz napewno nie jest naturalnie

Dziewczyny..... Wy tez w pracy? Myślicie, że nas wywalą za siedzenie na wizażu ?
Oj pozajączkowało mi się..
Zielona alterra to odżywka alterry z morelką i pszenicą
Byłyśmy grzeczne, bez dwóch zdań
Ale najgrzeczniejsza była Anula i Młoda więc ja już szepnęłam Mikołajowi o piękne prezenty dla Was
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość


Gayenka, dziękuję za opis Ja pisałam, ze mam tą samą odżywkę - Isana - o myciu pisała Zai

Ależ natychmiast pomaszerowałam
Przebijam się właśnie przez pigułkę... bosz, ile tego jest A to dopiero początek...
Kręciołków nie chcę ale zawsze chciałam mieć fale... takie holyłudzkie, lśniące... i być królewną

Zai przepraszam bardzo , powinnam podziękować Tobie za przypomnienie o myciu odżywką

VEA! Każda z nas jest królewną! Nawet jak nie ma fal Ale jak już będziesz miała takie piękne, to będziesz bardziej królewnowato wygladać
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:25   #3681
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
A nam wypominają kosmetysie. A my przecież chcemy być piękne dla nich
To trzymam kciuki za wypłukiwanie farby. Ja słyszałam, że najlepszy jest szampon przeciwłupieżowy:tak: Taka mikstura musi fajna być smakowicie brzmi
AA!wiem co rozjaśnia włosy! cynamon mielony dodany do maski /odżywki i trzymany w ciepełku. Ja nie robiłam, ale dziewczyny na włosowych tak i z tego co pamiętam są zadowolone.

Bardzo Ci dziękuję za ten cynamonpierwszy raz słyszę ale na pewno wypróbuję a ja się wczoraj wkurzyłam na włosy bo przedwczoraj zrobiłam sobie różne zabiegi żeby rozjaśnić włosy-2 razy myłam szamponem przeciwłupieżowym z sodą, później nałożyłam właśnie miód z sokiem cytrynowym i olejkiem cytrynowym na ok. godz.później jeszcze raz umyłam szamponem przeciwłupieżowym a na noc zmieszałam sobie olejki (żeby te włosy odżywić). Głównie sesę nałożyłam a do tego olejek cytrynowy, oliwka babydream różowa i olejek rycynowy i rano zmyłam włosy. Myślałam że mi się wydaje ale tż przyszedł z pracy i mówi że jakieś włosy mam ciemniejsze czytałam że sesa może przyciemniać ale kurde to ja się tyle napracowałam żeby rozjaśnić włosy a sesa mogła mi to wszytsko popsuć masakra jakaś

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

ja moge powiedziec, ze sciereczka z mikrofibry jest swietna do zluszczania mam taka rossmannowska specjalna do twarzy, przy mocniejszym tarciu jest lepsza niz kazdy peeling. a luszczenie, suche skorki itp. dobrze znam

To chyba w Niemczech sa tylko takie specjalne do twarzy z mikrofibrybo u nas to nie spotkałam.
Gratuluję zakupów przy okazjiślic zności.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość



Cloche - tak, tak, otwórz pensjonat a oprowadzanie po sklepach z kosmetykami bedzie w programie pobytu?
Anula wtedy to tylko jakieś dotacje będą Cię ratować



Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Mój ostatnie wsiąkł w Wiedźmina II... potrafi wstać w sobotę rano o 7.00, żeby pograć zanim żona zacznie coś od niego chcieć, a potem odrywa się łaskawca na śniadanie i ... z powrotem gra
No podobno Wiedźmin to jakaś rewelacja ja nie wiem bo nie grywam w gry konsolowe

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kochane kupiłam mydło w Organique - Aleppo z 5-8% zawartością olejku laurowego zachęcona cudownym mydełkiem z tego samego sklepu z zieloną glinką (tu dziękuję Wam bardzo za polecenie go i cudownej maseczki z algami )

ale nie wiem czy to przypadek ale Aleppo wysuszyło mnie na wiór po jednym użyciu
i nie wiem czy po prostu jest nie dla mnie czy akurat taki miałam dzień suszu...

mam cerę tłustą, ale z tendencją do przesuszania, więc raczej kosmetyków nawilżających używam i sądziłam że mydło dla cery tłustej ale z olejkami będzie dla mnie odpowiednie

poradźcie coś
Trochę dziwne z tym mydełkiem- ja co prawda mam z 25% oleju laurowego i mam wrażenie że mimo iż oczyszcza to jednak nawilża bardziej niż wysusza
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:26   #3682
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ależ natychmiast pomaszerowałam
Przebijam się właśnie przez pigułkę... bosz, ile tego jest A to dopiero początek...
Kręciołków nie chcę ale zawsze chciałam mieć fale... takie holyłudzkie, lśniące... i być królewną


W pracy Roboty chwilowo nie ma, więc z czystym sumieniem siedzę na Wizażu. Poza tym ostatnio moja praca mnie wkurza... ja udaję, że pracuję, a oni udają, że mi płacą... bezsens i kompletna starta czasu. No nic, żalić się nie chcę, ale dobrze, że jest Wizaż, bo by mnie chyba szlak trafił
Jakkolwiek to zabrzmi.... przez Ciebie oplułam się kawą i obsmarkałam jednocześnie
dzięki Bogu, że mam w pracy "jedynkę", bo jakby ktoś to zobaczył
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:33   #3683
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za ten cynamonpierwszy raz słyszę ale na pewno wypróbuję a ja się wczoraj wkurzyłam na włosy bo przedwczoraj zrobiłam sobie różne zabiegi żeby rozjaśnić włosy-2 razy myłam szamponem przeciwłupieżowym z sodą, później nałożyłam właśnie miód z sokiem cytrynowym i olejkiem cytrynowym na ok. godz.później jeszcze raz umyłam szamponem przeciwłupieżowym a na noc zmieszałam sobie olejki (żeby te włosy odżywić). Głównie sesę nałożyłam a do tego olejek cytrynowy, oliwka babydream różowa i olejek rycynowy i rano zmyłam włosy. Myślałam że mi się wydaje ale tż przyszedł z pracy i mówi że jakieś włosy mam ciemniejsze czytałam że sesa może przyciemniać ale kurde to ja się tyle napracowałam żeby rozjaśnić włosy a sesa mogła mi to wszytsko popsuć masakra jakaś


To chyba w Niemczech sa tylko takie specjalne do twarzy z mikrofibrybo u nas to nie spotkałam.
Gratuluję zakupów przy okazjiślic zności.

No nieeee! gupie włosy! Mają być jasne i piękne! a nie ciemniejsze! Paskudy jedne
U nas też są takie szmateczki do buzi w Schleckerze. I chyba w TBS.. no i w Bierdonce są zwykłe do sprzątania, a to w sumie to samo
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jakkolwiek to zabrzmi.... przez Ciebie oplułam się kawą i obsmarkałam jednocześnie
dzięki Bogu, że mam w pracy "jedynkę", bo jakby ktoś to zobaczył

btw. ja jak byłam mała chciałam być kierowcą ciężarówki widziałam taki dokument o kierowcach Tirów i wydawało mi się, że ich życie jest cudowne bo są trochę jak ślimaki- zawsze mają swój domek ze sobą A potem chciałam być Jamesem Bondem.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:34   #3684
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Takie włosy mają zadatek na ..loki. Albo przynajmniej mocne fale. Jeśli zmienisz pielęgnację włosów na taką zgodną z prawidłową pielęgnacją włosów falujących/kręconych to będziesz się cieszyć loczkami Wejdź na fryzjerce na wątek dla kręconowłosych. Widziałam zdjęcia dziewczyn przed pielęgnacją i po- efekty są spektakularne!
Kurcze jak ja bym chciała mieć zadatki na loki a tu prostaki takie jak druty
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:37   #3685
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Zielona alterra to odżywka alterry z morelką i pszenicą
Byłyśmy grzeczne, bez dwóch zdań
Ale najgrzeczniejsza była Anula i Młoda więc ja już szepnęłam Mikołajowi o piękne prezenty dla Was
Aaaaa....z morelą - wszystko jasne, dziękuję
Dziękuje za wstawiennictwo do mikołaja
Ja już dostałam najwiekszy i najpiekniejszy prezent - zdrowie i szczęśliwe zakończenie z Młodą myslę, że wyczerpałam limit prezentów do końca życia!!!
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za ten cynamonpierwszy raz słyszę ale na pewno wypróbuję a ja się wczoraj wkurzyłam na włosy bo przedwczoraj zrobiłam sobie różne zabiegi żeby rozjaśnić włosy-2 razy myłam szamponem przeciwłupieżowym z sodą, później nałożyłam właśnie miód z sokiem cytrynowym i olejkiem cytrynowym na ok. godz.później jeszcze raz umyłam szamponem przeciwłupieżowym a na noc zmieszałam sobie olejki (żeby te włosy odżywić). Głównie sesę nałożyłam a do tego olejek cytrynowy, oliwka babydream różowa i olejek rycynowy i rano zmyłam włosy. Myślałam że mi się wydaje ale tż przyszedł z pracy i mówi że jakieś włosy mam ciemniejsze czytałam że sesa może przyciemniać ale kurde to ja się tyle napracowałam żeby rozjaśnić włosy a sesa mogła mi to wszytsko popsuć masakra jakaś

Anula wtedy to tylko jakieś dotacje będą Cię ratować

Ja Cię przepraszam..... Wiem, że to Cię wcale nie bawi.... Ale usmiałam sie czytając o perypetiach z kolorem włosów Ty sie męczysz, kombinujesz a sesa tak Cię po cichaczu załatwiła
Dotację???? O!!! Myślisz, że unia dofinansuje
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Alem ja nie chcem

Jakbym czytała o sobie i swojej pracy
Nie zakopujmy Zai - ona jeszcze całkiem dobra kobieta, wcale nie popsuta
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:45   #3686
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jakkolwiek to zabrzmi.... przez Ciebie oplułam się kawą i obsmarkałam jednocześnie
dzięki Bogu, że mam w pracy "jedynkę", bo jakby ktoś to zobaczył
hehe szkoda że ja Cię nie widziałamlubię takie obrazki

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
No nieeee! gupie włosy! Mają być jasne i piękne! a nie ciemniejsze! Paskudy jedne
U nas też są takie szmateczki do buzi w Schleckerze. I chyba w TBS.. no i w Bierdonce są zwykłe do sprzątania, a to w sumie to samo


btw. ja jak byłam mała chciałam być kierowcą ciężarówki widziałam taki dokument o kierowcach Tirów i wydawało mi się, że ich życie jest cudowne bo są trochę jak ślimaki- zawsze mają swój domek ze sobą A potem chciałam być Jamesem Bondem.
No włsoy głupi egłupie głupie ale ja im jeszcze pokażę a co do ściereczke to te z biedry mam - myślałam że te z rossmanna to jakieś lepsiejsze
Bond powiadasz..... przyznaj się: bardziej to mu tych romansów zazdrościłaś niż wynalazków technicznych

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Aaaaa....z morelą - wszystko jasne, dziękuję
Dziękuje za wstawiennictwo do mikołaja
Ja już dostałam najwiekszy i najpiekniejszy prezent - zdrowie i szczęśliwe zakończenie z Młodą myslę, że wyczerpałam limit prezentów do końca życia!!!

Ja Cię przepraszam..... Wiem, że to Cię wcale nie bawi.... Ale usmiałam sie czytając o perypetiach z kolorem włosów Ty sie męczysz, kombinujesz a sesa tak Cię po cichaczu załatwiła
Dotację???? O!!! Myślisz, że unia dofinansuje

Nie zakopujmy Zai - ona jeszcze całkiem dobra kobieta, wcale nie popsuta
Tak się bezczelnie śmiać z mojego nieszcześcia:brzyd al:
Co prawda zajmowałam się funduszami unijnymi ale z takimi beznadziejnymi przypadkami to się nie spotkałam zakupoholizm to uzalżnienie i nie sądzę aby unia chciała to wspierać
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:53   #3687
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Alem ja nie chcem

Jakbym czytała o sobie i swojej pracy
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie zakopujmy Zai - ona jeszcze całkiem dobra kobieta, wcale nie popsuta
Zai pracowo ale przynajmniej na waciki jest

Trudno, że nie chcesz, trzeba się dla dobra ogółu poświęcić Bo jak Cię potem odkopiemy i wystawimy do podziwiania, to już przyjemnie będzie I napiszemy wniosek o dotację na odpowiednią ekspozycje i dbanie o Skarb I możemy sprzedawać bilety na podziwianie Skarbu i za zarobione kupować kosmetyki
Głupawa mnie dopadła

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
No podobno Wiedźmin to jakaś rewelacja ja nie wiem bo nie grywam w gry konsolowe
Wiedźmin nie jest konsolowy - jest normalny - komputerowy
W konsolowe ja czasem wsiąkam - mamy Wii - ale na swoje usprawiedliwienie gram tylko w sportowo - fitnessowe

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jakkolwiek to zabrzmi.... przez Ciebie oplułam się kawą i obsmarkałam jednocześnie
dzięki Bogu, że mam w pracy "jedynkę", bo jakby ktoś to zobaczył
Się polecam na przyszłość

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

btw. ja jak byłam mała chciałam być kierowcą ciężarówki widziałam taki dokument o kierowcach Tirów i wydawało mi się, że ich życie jest cudowne bo są trochę jak ślimaki- zawsze mają swój domek ze sobą A potem chciałam być Jamesem Bondem.
Ja też chciałam być Bondem I indianą Johnsem, i archeologiem, i prawnikiem, i dżokejem, i panią w perfumerii, i stolarzo-kowalem (w sensie nie mogłam się zdecydować, czy chcę rzeźbić w drewnie czy w metalu), operatorem koparki i leśniczym... ale doszłam do wniosku, ze najbardziej jednak Królewną (ewentualnie byłam się w stanie na Księżniczkę zgodzić)
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:04   #3688
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

myślę, że mogę do Was dołączyć. ekologiczne kosmetyki, jak i tryb życia w coraz większym stopniu wkradają się w nasze życie. wszystko zaczęło się w czasie mojej ciąży i oczekiwania na naszego maluszka. czułam, że nie mogę tak po prostu pakować chemii w siebie, bo nie szkodzę tylko sobie. od dłuższego już czasu używałam kosmetyków mineralnych do makijażu, jednak cała reszta była "tradycyjna".
zaczęłam, więc małą rewolucję. najpierw w domu - zmieniłam chemię domową na ekologiczną, używam Bio-d i Frosch'a. oprócz proszku do prania i płynu do płukania (jedno i drugie Sensitive) wszystko jest ekologiczne. niestety orzechy piorące nie przypadły mi do gustu, szczególnie teraz kiedy trzeba usunąć plamy z ubranek mojego synka.
staram się kupować żywność jak najbardziej świadomie, czyli sprawdzam składy, pochodzenie, ew. certyfikaty. wiadomo zdarza nam się wypad na pizzę, czy do Mc'Donald's. mimo to na co dzień staram się o zdrową żywność.
no i teraz kosmetyki. staram się ograniczyć ich stosowanie do minimum. do ciała używam oliwki Hipp lub Alverde mojego synka. do włosów niestety nie zawsze są to kosmetyki ekologiczne, czasami potrzebuję jakiegoś tradycyjnego kosmetyku np Joanny lubię Alverde, Yes to Carrots, Yves Rocher, Khadi. za to z Alterrą moje włosy się coś kłócą. oczywiście intensywnie olejuję. z kosmetyków do twarzy aktualnie używam nie ekologicznych z Avene - walczę z trądzikiem, spowodowanym przez szaleństwa moich hormonów. przeszłam przez kosmetyki do twarzy Alterry, Alverde, Essential Care, Lavera i dr.Hauschka. najlepiej sprawował się dr.Hauschka, baaaardzo lubię ich kosmetyki i filozofię. jednak obecnie potrzebuję przeciwtrądzikowego Avene. kolorówka to oczywiście minerałki, głównie EDM, wraz z pędzlami tejże firmy. jednym słowem nie znam się na składach, ale mniej więcej wiem czego mam unikać. kosmetyki staram się kupować ekologiczne, jeśli nie są to w pełni naturalne to przynajmniej z przyjaznym składem.
teraz może szybciutko okrycia wierzchnie dla mojego synka wybrałam pieluszki ekologiczne z Rossmann'a. niestety wielorazowe mnie nie do końca przekonały. ubrania natomiast kupujemy większości bawełniane, najlepiej z bawełny organicznej. podobnie jest z zabawkami, najmilej widziane są zabawki drewniane.
nie wiem czy post w 100% na temat. nie mam z kim pogadać na temat ekologicznego/naturalnego tryby życia przepraszam, że się tak rozpisałam.
poniżej wklejam tylko mały wycinek naszych zbiorów kosmetyków ekologicznych/naturalnych. długo zajęłoby mi zebranie ich wszystkich w jednym miejscu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04480.jpg (46,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04482.jpg (55,2 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-11-15 o 11:22
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:15   #3689
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
skoro sesy nie ma to może właśnie kupie ten olejek. chyba że jeszcze cos innego. te co mają przetłuszczające sie włoski, czego używacie? dodam że mam blond jasny.
chyba że ta sesa na pewno będzie to ja sobie poczekam
Mamy podobne włosy . Z tym , że moje zawsze były bardzo liche cienkie , przylizane i trudne do ułożenia . Pamiętam , że jak próbowałam je kręcić na wałki to najdłużej trzymały się załamania od nakładki czy gumki natomiast lok prostował się po krótkiej chwili . Teraz są już lepsze wynalazki ale zawsze układam okrągłą szczotką . Do pielęgnacji używam tego co na zdjęciu(szampon Alterra jest syna) plus płyn rozmarynowy z BU i gdzieś od dwóch tygodni Sese i szampon z brązowym cukrem Urtekram .

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że mam kolejny napad chęci stosowania podkładów mineralnych tak mnie co jakiś czas nachodzi..... W każdym razie wczoraj użyłam lumiere - porażka spływa, warzy się, świece się po godzinie. Dzisiaj nałożyłam edm - lepiej, lepiej.....ale nie chwalmy dnia ....... bo ledwo sie zaczął.
anula a jakich kolorów i formuły z Lumiere próbowałaś ?

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
[LEFT]Vea, wejdź na watek dla kręconowłosych tam wszystkiego się dowiesz. Skoro masz tendencje do falowania to trzeba o to zadbać. Sama mam proste ale z tego co czytałam dziewczynki miały takie same początki jak Ty a teraz mogą się pochwalić ładnymi falami.
Tak , ja też o tym czytałam gdy szukałam pomocy dla kręconych napuszonych włosów syna . Dziewczyny wypracowywały odpowiednią pielęgnacją piękne loki -mycie odzywką , wycieranie a własciwie odciskanie bawełną , czesanie tylko mokrych i grzebieniem z szerokim rozstawem zębów , odzywki i wgnieciony w mokre wlosy zel. Jakoś tak to szło.


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny..... Wy tez w pracy? Myślicie, że nas wywalą za siedzenie na wizażu ?
Też ...i mam nadzieję , że nie wywalą. Zawsze można w podbramkowej sytuacjii zaproponowac szefowi lub szefowej jakieś fajne sprawdzone mydełko do potestowania

Mój TŻ na szczęście wędkuje do czego jest mu potrzebne całe mnóstwo woderów , zanęt , haczyków i świeżych robaków więc na moje nabytki kosmetyczne patrzy łaskawym okiem. Co więcej wspaniałomyślnie oddałam mu ostatnio pudełko , które bardzo przypasowało mu na wodery a moich minerałów już nie było w stanie pomieścić .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5822.jpg (121,3 KB, 47 załadowań)
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-20 o 10:34
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:16   #3690
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witaj Margoltka
Oczywiście serdecznie zapraszamy
Możesz miec ewentualnie problem z ograniczaniem ilości stosowanych kosmetyków uczestnicząc w tym wątku......
Piękna kolekcja minerałków
Jest osobny wątek dotyczący bio-specyfików domowych, może dziewczyny podrzuca Ci link, bo ja w nim nie uczestnicze.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.