Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-01, 09:53   #4171
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

bleeeeeee, Rubikowa tak jak określiła to Lady, wygląda niezdrowo

strasznie nie lubię jak ktoś wali stereotypowo mi też nie raz ktoś pojechał. a w szkole to już w ogóle... 'taka blondyneczka studiująca budownictwo' . No cóż, dla mnie ludzie którzy tak myślą nie mają za bardzo się czym popisać, a już na pewno nie inteligencją, skoro myślą tak stereotypowo.
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:56   #4172
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
bleeeeeee, Rubikowa tak jak określiła to Lady, wygląda niezdrowo

strasznie nie lubię jak ktoś wali stereotypowo mi też nie raz ktoś pojechał. a w szkole to już w ogóle... 'taka blondyneczka studiująca budownictwo' . No cóż, dla mnie ludzie którzy tak myślą nie mają za bardzo się czym popisać, a już na pewno nie inteligencją, skoro myślą tak stereotypowo.
co za ludziska
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:00   #4173
little_fluffy
Przyczajenie
 
Avatar little_fluffy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

A ja chciałabym zapytać o to, jak utrzymać kolor blond. Mój naturalny kolor to jasny brąz, chyba taki popielaty. Udało mi sie otrzymać nawet znośny kolor blond po użyciu średnio intensywnego rozjaśniacza syoss (medium lightener 10-0). Po około miesiącu pojawiły się odrosty, zupełnie nie wiedziałam czym potraktować włosy więc znowu kupiłam tę samą farbę....i włosy zrobiły się biało żółte z rudymi końcówkami.... Następnego dnia kupiłam blond nr 7 z garnier color naturals i włosy wyglądały właściwie tak jak na opakowaniu. Teraz znowu miałam odrosty, ale żeby uniknąć białych włosów nałożyłam od razu garnier nutrisse creme bardzo jasny popielaty blond nr 91 i włosy mają poszarzały, przyciemniony, popielaty kolor. Wobec tego czy zawsze będę musiała używać rozjaśniacza i jakieś innej farby, żeby utrzymać blond? Bardzo proszę o radę.
little_fluffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:05   #4174
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


niebieskie takie błękitne jasne może foto zrobię obwódka zielona chyba albo szara
ciało ma odcień nie wiem chyba brzoskwinia
to bardziej bedzie ci pasowal miodowy,zloty blond.
jesli rudy to taki przelamany zlotem, takie 8.34
sam rudy moze byc nie do konca korzystny...a juz z czerwonym moze wyjsc sieka

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
paznokietki zawsze

Bunny tak samo pewnie większość ocenia stereotypowo na przykładzie zdjęcia z avka ubrana wyzywająco skąpo do tego jej bardzo długie szponki i jasne włosy już ludzie by powiedzieli pusta łatwa panienka a to wcale nie zgodne z prawdą
dlatego ja tak samo nie oceniam stereotypowo ludzi bo sama nie lubię jak mnie tak ktoś ocenia
ale miłe jest bardzo jak poznajesz kogoś i mówi że jest miło rozczarowany
dzieki lady w sumie chyba kazda blondynka tak ma ze ja oceniaja negatywnie... ale ja sobie tlumacze to zazdroscia i juz


snowi nie ma za co. pisze co mysle i dla mnie plakaty z kampanii apartu piekne
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:12   #4175
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam sobie włosy Castingiem Jasny Lodowy Blond zdjęcia wkrótce
OOO to ja czekam,czekam na fotki! Bo też się zastanawiam nad nią.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
kiedyś się przefarbowałam na rudo i jak mnie dziesiąta osoba zapytała 'coś Ty zrobiła??' to odpowiedziałam, że mąż zawsze chciał bzykać rudą i że jak mnie bierze od tyłu to ma wrażenie, że to obca kobieta
ale potem ploty były
Jesteś BOSKA
A co do Glorii to spróbuję, parę groszy kosztuje, więc żal nie będzie
ale dzięki za opinię Nie lubię zamawiać przez internet,dlatego coś daleko mi do tego słynego dolce
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:13   #4176
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to bardziej bedzie ci pasowal miodowy,zloty blond.
jesli rudy to taki przelamany zlotem, takie 8.34
sam rudy moze byc nie do konca korzystny...a juz z czerwonym moze wyjsc sieka


dzieki lady w sumie chyba kazda blondynka tak ma ze ja oceniaja negatywnie... ale ja sobie tlumacze to zazdroscia i juz


snowi nie ma za co. pisze co mysle i dla mnie plakaty z kampanii apartu piekne
właśnie tak myślałam że jeśli rudy to tylko taki miodowy żadnych czerwieni
nie ma za co no niestety tak już jest pisałyśmy nie raz że blondynki głupie łatwe, rude wredne a brunetki mądre a to ciekawe

tylko że nasza Snowi wygląda tak pięknie jak Rubik po retuszu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:13   #4177
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja uważam, że Snow nie ma zbyt wiele wspólnego z Rubikową, i nieco krzywdzące jest porównywanie jej do niej bo przecież wygląda super, ma piękną buzie, a Rubik potrzebna tona makijażu i photoshopa by wyglądać ładnie-same przyznajecie, że tylko w kampanii Apartu się dobrze prezentuje a na zdjęciach w realu-wychudzony kościotrup, z zapadniętymi oczami i policzkami..to nie jest piękne
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 10:20   #4178
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dzien dobry

Asia od Jasia-hahaha dałaś czadu z tym powiedzeniem! mega

mi też się średnio podoba Rubikowa w rudym, ale jakoś na buzi lepiej wyszła tzn 'grubiej'

przeglądałam bloga Voe i natrafiłam na jej farbowanie włosów http://www.voeblogg.no/2011/10/28/blondine4ever/
bez sensu ktoś (mama?) jej tak farbuje, nie dosc że ręką(!) to jeszcze rozjasniaczem do pasemek, omg przeciez ona ma jasniutkie naturale..
a włosy widze, ze coraz w gorszej kondycji mahttp://www.voeblogg.no/2011/10/27/operasjon-dagsverk-2/ tu widac- koncówki(!!!)
no czasami ladna buzia nie wystarczya wlosy ma w okropnym stanie jakies siano jak u lwa grzywa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:27   #4179
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
kiedyś się przefarbowałam na rudo i jak mnie dziesiąta osoba zapytała 'coś Ty zrobiła??' to odpowiedziałam, że mąż zawsze chciał bzykać rudą i że jak mnie bierze od tyłu to ma wrażenie, że to obca kobieta
ale potem ploty były


Czeko, system z przypudrowaniem działa!! byłam w resto i nic mi się nie xerowało, mimo, że się śmiałam bez przerwy!


Ciesze sie ze pomysł sie sprawdził
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie zgodzę się z mocnym makijażem opalenizny też mocnej nie mam zresztą już znika i nie codziennie chodzę w mini ale ok opisałaś moją imprezową wersję na co dzień ja chodzę w jeansach albo innych spodniach zdarza się spódniczka też albo sukienka ale mam taki instynkt samozachowawczy że wiem co wypada a co nie i ubiór makijaż to wszystko zależy od tego gdzie idzie się
dziękuję Agatko za miłe słowa

niestety jest tak jak napisałaś że są takie jednostki które psują wizerunek wszystkich blondynek
Lady mi sie wydaje, że ty tak samo jak Bunny jesteście hmmm, charakterystyczne, macie swój okreslony wizerunek, styl -mówie patrząc po zdjęciach. No na takie laski sie zwraca uwage na ulicy(ja bym zwrociła) - patrzy ktoś - blond włosy - a to pewnie pustak. To jest przykre niestety,ale nic z tym sie nie zrobi, mozna tylko olać.

Ja sie ostatnio prawie ze nie pomalowałam, tylko rzęsy i usta na taki malinowy. Miałam takie spodnie jak getry obcisłe, skórzaną kurtke i obcasy średniej wysokości. No i ja czasem niedowidze z wiekszej odległości i stało kilka osób przy rozkładzie autobusów a ja za nimi próbowałam dojrzeć o której jedzie i słysze "ty patrz, rozjaśniacz jej mózg wyżarl i zobacz ile jej czytanie zajmuje" No ale przeciez sie nie przejme Mam odrost - mózg walczy
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja uważam, że Snow nie ma zbyt wiele wspólnego z Rubikową, i nieco krzywdzące jest porównywanie jej do niej bo przecież wygląda super, ma piękną buzie, a Rubik potrzebna tona makijażu i photoshopa by wyglądać ładnie-same przyznajecie, że tylko w kampanii Apartu się dobrze prezentuje a na zdjęciach w realu-wychudzony kościotrup, z zapadniętymi oczami i policzkami..to nie jest piękne
Mi sie wydaje że Snow jest do Anji podobna jeśli chodzi o rysy twarzy i typ urody . W sensie że jakby Anje troche utuczyć żeby zdrowiej wyglądała to wtedy by to widac było
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:27   #4180
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

hej!

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hahah niezle musieli miec miny


No i Rubik sie przefarbowala http://www.pudelek.pl/artykul/36071/ruda_anja_rubik/
ciężko określić .Gdyby zdjęcie było lepsze ale i tak wydaje mi się że lepiej jednak w blond było nawet dziś ogladałam z nią program druga strona medalu, gdzie twierdziła że nigdy się nie głodziła i nie odmawiała sobie jedzenia i bardzo lubi czekoladę ale stara się pilnować wagi i gdy tylko przytyje rezygnuje z czekolady a nie z jedzenia całkowicie
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no no..a szkoda, bo taka młoda jest

lece do rodzinki miłego dnia
miłego

asiu od Jasia dobre wyjaśnienie podałaś -jasne i konkretne


ja tez za niedługo wychodzę ale wróce wieczorkiem i zajrzę tu jeszcze
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:28   #4181
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja uważam, że Snow nie ma zbyt wiele wspólnego z Rubikową, i nieco krzywdzące jest porównywanie jej do niej bo przecież wygląda super, ma piękną buzie, a Rubik potrzebna tona makijażu i photoshopa by wyglądać ładnie-same przyznajecie, że tylko w kampanii Apartu się dobrze prezentuje a na zdjęciach w realu-wychudzony kościotrup, z zapadniętymi oczami i policzkami..to nie jest piękne
dlatego napisałam że Snow wygląda tak pięknie jak Rubik po retuszu w tej kampanii Apartu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 10:33   #4182
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cascada
Umyłam włosy odżywką ;D! Pokręcone to to nie jest, nawet pofalowane nie (choć na mokro nieco były) ,ale są takieee milusie! zostaję przy tym!

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

i o dziwo nie oklapnięte-czego się bałam
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:35   #4183
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sie ostatnio prawie ze nie pomalowałam, tylko rzęsy i usta na taki malinowy. Miałam takie spodnie jak getry obcisłe, skórzaną kurtke i obcasy średniej wysokości. No i ja czasem niedowidze z wiekszej odległości i stało kilka osób przy rozkładzie autobusów a ja za nimi próbowałam dojrzeć o której jedzie i słysze "ty patrz, rozjaśniacz jej mózg wyżarl i zobacz ile jej czytanie zajmuje" No ale przeciez sie nie przejme Mam odrost - mózg walczy
buahahaha co za ludzie normalny czlowiek wstydzilby sie tak powiedziec to tylko swiadczy o tepocie i niedouczeniu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:35   #4184
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość


Ciesze sie ze pomysł sie sprawdził

Lady mi sie wydaje, że ty tak samo jak Bunny jesteście hmmm, charakterystyczne, macie swój okreslony wizerunek, styl -mówie patrząc po zdjęciach. No na takie laski sie zwraca uwage na ulicy(ja bym zwrociła) - patrzy ktoś - blond włosy - a to pewnie pustak. To jest przykre niestety,ale nic z tym sie nie zrobi, mozna tylko olać.

Ja sie ostatnio prawie ze nie pomalowałam, tylko rzęsy i usta na taki malinowy. Miałam takie spodnie jak getry obcisłe, skórzaną kurtke i obcasy średniej wysokości. No i ja czasem niedowidze z wiekszej odległości i stało kilka osób przy rozkładzie autobusów a ja za nimi próbowałam dojrzeć o której jedzie i słysze "ty patrz, rozjaśniacz jej mózg wyżarl i zobacz ile jej czytanie zajmuje" No ale przeciez sie nie przejme Mam odrost - mózg walczy

Mi sie wydaje że Snow jest do Anji podobna jeśli chodzi o rysy twarzy i typ urody . W sensie że jakby Anje troche utuczyć żeby zdrowiej wyglądała to wtedy by to widac było
przykre masz rację ale tylko świadczy o tych osobach które takie wnioski wysnuwają na podstawie wyglądu co innego gdy dochodzi do tego zachowanie

co za ludzie

o też tak myślę że gdyby Rubikową utuczyć troszkę to podobna byłaby bardziej do Snowi mają podobne oczy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:36   #4185
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

jej dziewczyny tyle miłych słów ja tam się nie obrażam za porównanie, każdy ma swoje skojarzenia dla mnie Rubik taka paskudna nie jest ale za chuda to zdecydowanie w każdym razie dziękuję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:43   #4186
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
kiedyś się przefarbowałam na rudo i jak mnie dziesiąta osoba zapytała 'coś Ty zrobiła??' to odpowiedziałam, że mąż zawsze chciał bzykać rudą i że jak mnie bierze od tyłu to ma wrażenie, że to obca kobieta
ale potem ploty były


Uwielbiam takie wyjasnienia-szybko, cięty język i na temat
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:45   #4187
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Któraś wczoraj chciała moje zdjecia jak zaszalałam z krótkimi włosami, wiec zaraz wstawie do albumu bo znalazłam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:03   #4188
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Któraś wczoraj chciała moje zdjecia jak zaszalałam z krótkimi włosami, wiec zaraz wstawie do albumu bo znalazłam
Oj całkiem fajnie naprawde
Cięcie u Ciebie wyglada fajnie, kolor tez niezły, nie wiem, ale mi sie podobasz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:10   #4189
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Któraś wczoraj chciała moje zdjecia jak zaszalałam z krótkimi włosami, wiec zaraz wstawie do albumu bo znalazłam
ja chciałam, ja!!

woow super naprawdę z pazurem
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 11:14   #4190
karoOx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Dziewuszki liczę na waszą pomoc ;p bo tylko chyba wy mi zostałyście
dodam zdjęcia moich włosków obecny kolor po farbowaniu i moich odrostów . Doradźcie mi jaką farbką bym mogła je w miare rozjaśnić . Jak dało by rade to może to być nawet jakiś blond a jak by dało rade to daje przykład kolorków jaki bym mogła mieć ;p chociaż wiem że za pierwszym razem taki nie wyjdzie ;p czekam na odp

Edytowane przez karoOx3
Czas edycji: 2011-11-02 o 16:29
karoOx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:28   #4191
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja dodałam na Wasze zyczenie do albumu fotki z paszczakiem po wellatonie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:38   #4192
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Oj całkiem fajnie naprawde
Cięcie u Ciebie wyglada fajnie, kolor tez niezły, nie wiem, ale mi sie podobasz
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja chciałam, ja!!

woow super naprawdę z pazurem
Dzieki Ale ja sie jakos potem nie czułam w tych włosach, zwłaszcza jak zaczynały odrastać.
Ale w sumie sie smieje bo wielu dziewczynom włosy sie podobały, ale faceta który by powiedzial ze ladnie wygladam zadnego nie znalazłam

Ale kolor po dekoloryzacji był spoko

Jak kiedys obetne włosy to najkrócej tak do ramion

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja dodałam na Wasze zyczenie do albumu fotki z paszczakiem po wellatonie
Bardzo ładnie I wogóle faktycznie jakbym nie wiedziała ze farbujesz to by mi przez myśl przeszło ze to twoje naturalne, bo pasuja idealnie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:45   #4193
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dzieki Ale ja sie jakos potem nie czułam w tych włosach, zwłaszcza jak zaczynały odrastać.
Ale w sumie sie smieje bo wielu dziewczynom włosy sie podobały, ale faceta który by powiedzial ze ladnie wygladam zadnego nie znalazłam

Ale kolor po dekoloryzacji był spoko

Jak kiedys obetne włosy to najkrócej tak do ramion

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------



Bardzo ładnie I wogóle faktycznie jakbym nie wiedziała ze farbujesz to by mi przez myśl przeszło ze to twoje naturalne, bo pasuja idealnie
no tak tak, przy takich fryzurkach to ciągle trzeba trzymać linie cięcia a zapuszczanie jest beznadziejne
hehe a teraz pewnie z facetami jest odwrotnie bo długie i blond

i dziękuje też mi się wydaje, że pasują
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:50   #4194
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no tak tak, przy takich fryzurkach to ciągle trzeba trzymać linie cięcia a zapuszczanie jest beznadziejne
hehe a teraz pewnie z facetami jest odwrotnie bo długie i blond

i dziękuje też mi się wydaje, że pasują
Z facetami no fakt, teraz wiekszosci sie podoba, ale nie wszystkim
Z kobietami tez zdania podzielone Na poczatku to krzyk był jak padło info ze bede blond "oszalałas, co ty, jak ty bedziesz wygladac" Teraz ani słowa. Jak juz to ze komus sie bardziej podobało w innych.
No i trudno,mi sie tak podoba jak teraz, czuje sie dobrze, a to najwazniejsze

Co do tych krótkich to jest prawda. Trzeba podcinać, pilnować żeby za dużo nie odrosły. Ja na początku jeszcze próbowałam,ale włosy mi wtedy rosły tak szybko ze musiałabym biegać co tydzień do fryzjera. Tymbardziej że ja kark miałam wygolony wiec jak mi odrastały to tez nie wyglądało zbyt estetycznie, to mi tata golił No i w koncu sobie spokój dałam i zapuszczałam, po pół roku przód wyrównałam z przodem i tak zapuszczam do teraz W sumie 2 lata juz, nawet niezle mi to poszło
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:50   #4195
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cascada
Umyłam włosy odżywką ;D! Pokręcone to to nie jest, nawet pofalowane nie (choć na mokro nieco były) ,ale są takieee milusie! zostaję przy tym!

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

i o dziwo nie oklapnięte-czego się bałam
oklapna bo ciezar odzywek zrobi swoje ...chyba ze codziennie bedziesz myla wlosy
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jej dziewczyny tyle miłych słów ja tam się nie obrażam za porównanie, każdy ma swoje skojarzenia dla mnie Rubik taka paskudna nie jest ale za chuda to zdecydowanie w każdym razie dziękuję
dla mnie nie nie jestes do niej podobna na szczescie inne wlosy inne oczy inna buzia przeciez nie mozna kogos do kogos upodobnic ze wzgledu na taki sam kolor oczu

zaraz tez lecimy w miasto
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:58   #4196
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oklapna bo ciezar odzywek zrobi swoje ...chyba ze codziennie bedziesz myla wlosy

dla mnie nie nie jestes do niej podobna na szczescie inne wlosy inne oczy inna buzia przeciez nie mozna kogos do kogos upodobnic ze wzgledu na taki sam kolor oczu

zaraz tez lecimy w miasto
a wg. mnie jeśli już coś podobne to oczy i nie chodzi tylko o kolor ale o wielkość też
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:00   #4197
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Czeko
Fajnie na 1. zdjęciu wyszłaś!

Infa
Może zechciałabyś oddać mi troszkę swoich włosków?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:05   #4198
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Czeko fajnie drapieżnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:06   #4199
khalessi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: SMOCZA SKAŁA
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

cześć. A propo stereoptypów, ja teraz jestem na stażu w opiece społecznej, mam blond włosy. Nie chodzę tam na różowo itp. a mówia na mnie Barbie, lalka, że pomyliłam adres i powinnam zmienić branżę np. pracować w reklamie itp. docinki. Dodam też, że się minimalnie maluję, tylko trochę podkładu i błyszczyk, bo nie muszę i nie lubię tapety. Staram się tam też nie rzucać w oczy.
khalessi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:14   #4200
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Czeko
Fajnie na 1. zdjęciu wyszłaś!

Infa
Może zechciałabyś oddać mi troszkę swoich włosków?
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Czeko fajnie drapieżnie
Dzieki

Cholera spodnie spłatały mi figla i w sztucznym świetle są beżowe - taka kawa z mlekiem, a w dziennym szare

Wstawiam do albumu bluzke i spodnie, kurtke gdzies mama schowala i nie wiem gdzie jest Chociaz fotki i tak takie se, bo jak leży to wiadomo, nie ma uroku, a nie chce mi sie ubierac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.