Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 14:06   #1621
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Wtrącę się Pamiętam, że w poprzedniej części tego wątku czytałam, że niektóre wizażanki kładły ten puder na noc (!) ponieważ ma on bardziej właściwości upiększające niż makijażowe.
Dlatego pomyślałam czy dobrym pomysłem byłoby kłaść go na filtr jako primer, na to minerały i na koniec zmatowić i utrwalić bambusem. Próbowałaś tego typu kombinacji?
nie próbowałam
Nie powalił mnie ten puder, dlatego jakoś beznamiętnie go stosowałam, a jak się kończył, wsypałam go do bambusa
Nie lubię nakładania na twarz kilku warstw czegoś, więc puder zawsze szedł na koniec - po samym kremie albo po kremie i podkładzie.
Ale wolę trochę inny efekt na buzi
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2012-01-12 o 14:07
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:49   #1622
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Wtrącę się Pamiętam, że w poprzedniej części tego wątku czytałam, że niektóre wizażanki kładły ten puder na noc (!) ponieważ ma on bardziej właściwości upiększające niż makijażowe.
Dlatego pomyślałam czy dobrym pomysłem byłoby kłaść go na filtr jako primer, na to minerały i na koniec zmatowić i utrwalić bambusem. Próbowałaś tego typu kombinacji?
Ja stosowałam puder perłowy na noc . I rzeczywiście, skóra rano była wygładzona, ukojona, taka świetlista (ale nie że tłusta). A jeśli pojawili się niespodziewani goście na twarzy, to, po takim nocnym pudrowaniu, byli mniej widoczni - tzn.schodziło zaczerwienienie i szybko znikali . Aż się zaczęłam zastanawiać czy go czasem znów nie kliknąć...

Jedynym minusem jest to, że strasznie bieli.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2012-01-12 o 14:51
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 15:54   #1623
Nenenene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 52
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

To ja też dorzucę swoje 3 gosze.
Moim skromnym zdaniem puder perłowy jest świetny. Po nim mam taką miękką i gladką skórę. Bardzo podoba mi się taki efekt. Mnie nie bieli i matuje w sam raz.
__________________
wymiana -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=585112
Nenenene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 18:21   #1624
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Apsik dzięki za odpowiedź Tylko, że ja właśnie chciałabym go inaczej stosować niż jako puder wykończeniowy :P Oj to dobrze Ci, bo ja to tyle tego na siebie lubię nakładać, wsmarowywać i wcierać, że jak coś szkodzi to nie wiem co i jest problem
Shazney tak mi się wydawało, że Ty to pisałaś, ale nie chciałam paluchem wytykać Kliknij i napisz, czy się dobrze sprawuje to wtedy pomyślę Nie serio myślę, żeby go zamówić i kłaść pod minerały, do tego dokupić jeszcze diamentowy i dosypać do bambusa żeby to jako wykończeniowy stosować. Nieznośna jestem kwasów póki co nie mogę kupować, bo mam w nadmiarze tego to się na pudry uparłam. Normalnie jakiś zakupoholizm
Nenenene a jak go stosowałaś?

Tak w ogóle to bambusa mogliby w mniejszych ilościach sprzedawać, bo ja mam ochotę na inne jego wersje i w ogóle na inne pudry, a ciągle używam tego samego słoiczka 15ml Dobrze, że jeszcze 3 lata ważny to może jest jakaś szansa, że go zużyję
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 18:29   #1625
Nenenene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 52
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Używam na sam koniec, po podkładzie w płynie.

Hmm, ale ten pomysł z używanem na noc jest niezly. Chyba go wypróbuję dzisiaj
__________________
wymiana -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=585112
Nenenene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 18:38   #1626
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Shazney tak mi się wydawało, że Ty to pisałaś, ale nie chciałam paluchem wytykać Kliknij i napisz, czy się dobrze sprawuje to wtedy pomyślę Nie serio myślę, żeby go zamówić i kłaść pod minerały, do tego dokupić jeszcze diamentowy i dosypać do bambusa żeby to jako wykończeniowy stosować. Nieznośna jestem kwasów póki co nie mogę kupować, bo mam w nadmiarze tego to się na pudry uparłam. Normalnie jakiś zakupoholizm
Kiedyś kliknę . Na razie jestem na odwyku zakupowym.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:02   #1627
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Apsik dzięki za odpowiedź Tylko, że ja właśnie chciałabym go inaczej stosować niż jako puder wykończeniowy :P Oj to dobrze Ci, bo ja to tyle tego na siebie lubię nakładać, wsmarowywać i wcierać, że jak coś szkodzi to nie wiem co i jest problem
Ja nawet nie wiedziałam, że można go stosować inaczej, więc zawsze był wykończeniem czynności upiększających.

I właśnie z tego powodu staram się ograniczać bo mam tendencję do zapychania i im więcej, tym w moim przypadku gorzej. Skóra nie oddycha i do rymu - się zapycha
Jeśli gdzieś wychodzę i chcę wyglądać super dobrze, a twarz ma się wszystkim jawić jako nieskazitelna miła wizytówka, wtedy makijaż jest "pełny" wraz z bazą, fluidem i pudrem. Ale zaraz po powrocie do domu namiętnie to zmywam.
Na co dzień do pracy nieco podkładu dla wyrównania kolorytu i puder.
Z kolei siedząc w domu to tylko krem lub olej + HA, a w razie świecenia puder - rzecz jasna ten, który sama sobie stworzyłam po zmieszaniu tego i owego.
Dotychczas bambusa uważałam za naj, ale teraz są 3 naj
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 21:12   #1628
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiedziałam, że można go stosować inaczej, więc zawsze był wykończeniem czynności upiększających.

I właśnie z tego powodu staram się ograniczać bo mam tendencję do zapychania i im więcej, tym w moim przypadku gorzej. Skóra nie oddycha i do rymu - się zapycha
Jeśli gdzieś wychodzę i chcę wyglądać super dobrze, a twarz ma się wszystkim jawić jako nieskazitelna miła wizytówka, wtedy makijaż jest "pełny" wraz z bazą, fluidem i pudrem. Ale zaraz po powrocie do domu namiętnie to zmywam.
Na co dzień do pracy nieco podkładu dla wyrównania kolorytu i puder.
Z kolei siedząc w domu to tylko krem lub olej + HA, a w razie świecenia puder - rzecz jasna ten, który sama sobie stworzyłam po zmieszaniu tego i owego.
Dotychczas bambusa uważałam za naj, ale teraz są 3 naj
Mnie też bardzo dużo rzeczy zapycha niestety Ale jeśli chodzi o produkty typu oleje dobra dla skóry tłustej, hydrolaty, maseczki itp. to ciężko mi o umiar, za dużo na raz bym chciała O ile jeszcze pryszcze to nie problem to reakcji alergicznej należy się bać jak ognia

Już nie ma maseczki z limonkom Ja swoją użyłam dopiero 2 razy efekty są naprawdę fajne tylko mam problem z rozrobieniem. Wychodzi mi strasznie rzadka mimo, że wody daję malutko. A takie błoto rzadkie to ciężko nałożyć i dużo sprzątania potem. Następnym razem to chyba pipetką będę odmierzać

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Kiedyś kliknę . Na razie jestem na odwyku zakupowym.
Ja też, pewnie dlatego kupiłam dzisiaj próbki minerałow
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 21:54   #1629
Ijegrina
Raczkowanie
 
Avatar Ijegrina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 201
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ajjj szkoda, że nie wstrzymałam się z zakupami albo wcześniej nie przeczytałam tego, że puder perłowy może tak fajnie działać zostawiony na noc. dorzuciłabym go jeszcze do moich zakupów
widzę, że dużo wiedzy do pochłonięcia jeszcze przede mną
__________________
przepraszam, ale jestem złośliwa. z natury.

Ijegrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 22:21   #1630
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Już nie ma maseczki z limonkom Ja swoją użyłam dopiero 2 razy efekty są naprawdę fajne tylko mam problem z rozrobieniem. Wychodzi mi strasznie rzadka mimo, że wody daję malutko. A takie błoto rzadkie to ciężko nałożyć i dużo sprzątania potem. Następnym razem to chyba pipetką będę odmierzać
Może za mało maski sypiesz?


Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ja też, pewnie dlatego kupiłam dzisiaj próbki minerałow
Daj spokój...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 11:02   #1631
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Używam pudru perłowego jako primer i się sprawdza . Planuję dodać trochę jedwabiu.

Apsik, próbowałaś minerałów?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 13:22   #1632
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Ijegrina Pokaż wiadomość
ajjj szkoda, że nie wstrzymałam się z zakupami albo wcześniej nie przeczytałam tego, że puder perłowy może tak fajnie działać zostawiony na noc. dorzuciłabym go jeszcze do moich zakupów
widzę, że dużo wiedzy do pochłonięcia jeszcze przede mną
Na tym wątku zawsze tak jest, tylko klikniesz zapłać, a tu ktoś wychwala pod niebiosa coś czego akurat nie zamówiłaś

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Może za mało maski sypiesz?

Daj spokój...
Sypię 1 płaską miarkę. Pewnie to jednak kwestia zbyt dużej ilości płynów, bo ostatnio chciałam zrobić na bazie HA, hydrolatu i wody Następnym razem jakoś ostrożniej muszę to wszystko lać cały czas mieszając
Przynajmniej mój TŻ jest zadowolony, że tyle kupuję, bo mam zajęcie jakieś i chłop ma wreszcie spokój jak siedzę i buszuję w necie szukając co jeszcze muszę mieć

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Używam pudru perłowego jako primer i się sprawdza . Planuję dodać trochę jedwabiu.
Na taką odpowiedź czekałam Czekam na paczkę ze swoimi pierwszymi minerałami (zamówiłam 2 próbki po 1g) i zobaczymy czy sobie z tym dam radę

Przez was kolejne zamówienie mi się szykuje, bo przecież 'nie będę płacić 11zł za przesyłkę jednej rzeczy'
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:48   #1633
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Apsik, próbowałaś minerałów?
Nie bardzo, ale chciałabym się na nie przerzucić.
Coś polecasz?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:09   #1634
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Wtrącę się Pamiętam, że w poprzedniej części tego wątku czytałam, że niektóre wizażanki kładły ten puder na noc (!) ponieważ ma on bardziej właściwości upiększające niż makijażowe.
Dlatego pomyślałam czy dobrym pomysłem byłoby kłaść go na filtr jako primer, na to minerały i na koniec zmatowić i utrwalić bambusem. Próbowałaś tego typu kombinacji?
Czytalam poprzednie watki,ale nie przypominam sobie bym trafila na wypowiedzi ktore odnosza sie do tego,zeby puder perlowy klasc na noc.Pamietasz moze kto sie wypowiadal?.. Pytam bo kiedys kupilam bambusowy z jedwabiem i perlowy. Z tym ze perlowy ma mojej twarzy juz sie tak dobrze nie sprwowal jak bambusowy wiec prawie cale opakowanie sobie lezy i chcialabym go wykorzystac w inny sposob.

A czy proponowane przez Ciebie rozwiazanie nie spowoduje efektu maski i zbytu duzego wysuszenia? Mnie perlowy czy bambus bardzo matuje twarz wiec nie wiem czy to nie "za duzo":P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 23:35   #1635
primula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej dziewczyny Zrobiłam spore zamówienie na BU i teraz stosuję różne produkty. Pod koniec grudnia zmieniłam swój żel i tonik na olejek bezzapachowy do mycia oraz hydrolat oczarowy. Używam też peelingu enzymatycznego i maseczki błotnej z perłami. (raz w tyg, na razie dwa użycia). Od czterech dni wprowadziłam na noc serum azelo-oliwkowe. Czy pogorszenie stanu cery jest normalne...? Miałyście trudne początki...?

Zazdroszczę tym, które są zadowolone z pudru bambusowego :< na mnie nie działa, ciut większy mat od innych, ale i tak zaraz się świece.

Edytowane przez primula_
Czas edycji: 2012-01-13 o 23:38
primula_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 00:02   #1636
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nie bardzo, ale chciałabym się na nie przerzucić.
Coś polecasz?
Trochę mały offtop. Mi podpasowało Lucy Minerals w formule Orginal na zimę, a na lato - Meow Cosmetics w Flawless Feline.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 09:41   #1637
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Używam pudru perłowego jako primer i się sprawdza . Planuję dodać trochę jedwabiu.
Sprawdza się,czyli co'robi'? Jaką masz cerę?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:09   #1638
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31606266]Sprawdza się,czyli co'robi'? Jaką masz cerę?[/QUOTE]

Przedłuża makijaż, matuje - nie święcę się tak. Muszę oddzielać serum od podkładu. I nie wysusza mojej cery. Już trochę ogarnęłam moją cerę, ale raczej ku tłustej. Skłonną do zapychania, trochę zaskórników.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:32   #1639
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

U mnie z bambusem było podobnie... na początku słabo matował, a teraz cały dzień mam spokój. Mnie raczej nie przesusza.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Czytalam poprzednie watki,ale nie przypominam sobie bym trafila na wypowiedzi ktore odnosza sie do tego,zeby puder perlowy klasc na noc.Pamietasz moze kto sie wypowiadal?.. Pytam bo kiedys kupilam bambusowy z jedwabiem i perlowy. Z tym ze perlowy ma mojej twarzy juz sie tak dobrze nie sprwowal jak bambusowy wiec prawie cale opakowanie sobie lezy i chcialabym go wykorzystac w inny sposob.

A czy proponowane przez Ciebie rozwiazanie nie spowoduje efektu maski i zbytu duzego wysuszenia? Mnie perlowy czy bambus bardzo matuje twarz wiec nie wiem czy to nie "za duzo":P
To Shazney pisała i jeszcze ktoś chyba Efekty podobno były fajne Czy nie zrobi maski i nie będzie za dużo to nie wiem, bo czekam aż moje EDMki przyjdą, a perły nie mam. Póki w co mam w planach nakładać najpierw filtr potem bambus, potem minerały i potem ewentualnie jeszcze odrobinę bambusa, a jak złożę zamówienie na BU to będę modyfikować strategię

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2012-01-14 o 10:35
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 11:18   #1640
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Przedłuża makijaż, matuje - nie święcę się tak. Muszę oddzielać serum od podkładu. I nie wysusza mojej cery. Już trochę ogarnęłam moją cerę, ale raczej ku tłustej. Skłonną do zapychania, trochę zaskórników.
To mam taką samą cerę. Skusiłaś mnie skutecznie na ten puder w takim razie, skoro taki dobry
A jakie serum dajesz pod makijaż?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 13:37   #1641
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
U mnie z bambusem było podobnie... na początku słabo matował, a teraz cały dzień mam spokój. Mnie raczej nie przesusza.



To Shazney pisała i jeszcze ktoś chyba Efekty podobno były fajne Czy nie zrobi maski i nie będzie za dużo to nie wiem, bo czekam aż moje EDMki przyjdą, a perły nie mam. Póki w co mam w planach nakładać najpierw filtr potem bambus, potem minerały i potem ewentualnie jeszcze odrobinę bambusa, a jak złożę zamówienie na BU to będę modyfikować strategię
MNie bambus rowniez nie przesusza,ale tak myslalam,ze jak nalozylabym perlowy i bambus to juz by tak bylo...

Moglabys napisac w skrocie o co chodzi z tymi mineralami? Bo narazie nie mam czasu wertowac watki,wiec bylabym wdzieczna;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 15:34   #1642
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moglabys napisac w skrocie o co chodzi z tymi mineralami? Bo narazie nie mam czasu wertowac watki,wiec bylabym wdzieczna;d
Pozwolę sobie się wtrącić. Polecam rozejrzeć się na podforum mineralnym
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31608377]To mam taką samą cerę. Skusiłaś mnie skutecznie na ten puder w takim razie, skoro taki dobry
A jakie serum dajesz pod makijaż?[/QUOTE]
Obecnie stosuję serum z BU wit. C 10% i mieszam z kwasem hialuronowym. Jednakże brakuje mi frakcji sojowej, więc planuję skręcić serum z frakcji, oleju z pestek malin, kwasu alfa-liponowego i wit.C oraz z koenzymem Q10 (naprzemiennie, żeby nie stosować codziennie wit.C).

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2012-01-14 o 15:36
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 00:17   #1643
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Wyprobowalam trik z pudrem perlowym. Gdy dzis wychodzilam z domu to nalozylam tylko krem z filtrem, matujac to wlasnie pudrem perlowym. Rzeczywiscie ladnie zredukowaly stany zapalne,wiec chyba podklad odstawie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 08:11   #1644
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny potrzebuje pomocy Zbieram teraz kolejne zamówienie z BU i chciałam kupić peeling enzymatyczny a patrze teraz na ich strone i go nie ma... Jest jakaś inna wersja na dodatek droższa Nie wiecie co się stało z tamtym peelingiem?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 08:30   #1645
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
chciałam kupić peeling enzymatyczny a patrze teraz na ich strone i go nie ma... Jest jakaś inna wersja na dodatek droższa Nie wiecie co się stało z tamtym peelingiem?
tamten peeling został zastąpiony wlasnie tą wersją, którą znalazłaś
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 08:30   #1646
Nenenene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 52
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Wiemy, skończył się.
Też chciałam tamten, a tu lipa- zapas wyczerpany.
Chyba wezmę ten nowy, bo moja twarz domaga się peelingu.
Tylko szkoda że zamiast 12zł trzeba wydać 18
Mam nadzieję, że będzie warty każdej zlotówki
__________________
wymiana -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=585112
Nenenene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 10:31   #1647
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie się wtrącić. Polecam rozejrzeć się na podforum mineralnym

Obecnie stosuję serum z BU wit. C 10% i mieszam z kwasem hialuronowym. Jednakże brakuje mi frakcji sojowej, więc planuję skręcić serum z frakcji, oleju z pestek malin, kwasu alfa-liponowego i wit.C oraz z koenzymem Q10 (naprzemiennie, żeby nie stosować codziennie wit.C).
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:03   #1648
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Faktycznie dosyc drogi ten peeling. Chyba dam sobie spokoj i zamiast wyprobowywac zrobie od razu swoj
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:57   #1649
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Faktycznie dosyc drogi ten peeling. Chyba dam sobie spokoj i zamiast wyprobowywac zrobie od razu swoj
Jaki jest Twój? Sama go robisz?
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 16:06   #1650
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

paczka wysłana po upływie zaledwie 3 dni roboczych
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.