Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 06:03   #391
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

mogłybyście wrzucić ten skopiowany filmik na YT ?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 06:28   #392
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ee ja np kupując jakieś balsamy czy coś jak już wiem, że ten kupuję to sobie otwieram patrze czyste nie ruszane biorę. Bo kiedyś wzięłam odżywkę do włosów otworzyłam i od razu widać, że ktoś sobie testował
cieni nie używam;p Gorzej z tuszami czy lakierami:rolle yes:

Też tak robię.Jak wiem, że będę brać to otwieram i patrzę czy niemacane.Chociaz przy balsamie czy żelu pod prysznic to pół biedy bo to się szybko zużywa i nie ma tam specjalnie jak paluchów pchać.
Co do eyelinerów, tuszy czy błyszczyków to owszem otwieram je w sklepie a raczej lekko uchylam(jeśli nie sa zabezpieczone) ale nie po to, żeby pooglądać tylko po to, żeby wybrać niemacany.Bo tutaj wziąć uzywany to gorzej-opryszczka, zapalenie spojówek i inne atrakcje.No i to wygląda tak jak gdybym otwierała bez żenady a ja tylko szukam niemacanego
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 06:30   #393
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Vril, fajnie, że podałaś podstawę prawną, bo tak to można było sobie gadać Nawet nie wiedziałam, że takowa istnieje. A tera idę se chopa poszukać póki co
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 07:40   #394
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Witam w nowym
...ale namachałyście, nadrabiam
Co do testowania kolorówki, jak nie stać producenta i/lub drogerii na blistry, opakowania zbiorcze jak np. w USA, to taśma w dłoń i do dzieła, zamiast patrzeć na ręce uczciwym klientkom. W SP (której fanką może i nie jestem) , ale bez obaw biorę tusze, czy podkłady

Ja po raz kolejny powtórzę:
NIE ROZUMIEM polityki szkoleń personelu Natur i ich obsługi - Patrzą klientowi na ręce, świdrują oczami i zamęczają pytaniami 'Czy pomóc?' , a tak naprawdę ja nie stoję przy szafie z kolorówką, bo nie wiem co mi trzeba, tylko próbuję wyłowić niemacany egzemplarz, oglądając go z każdej strony.

A żeby nie było, że offtop, kupiłam zestaw mini błyszczyków za 3.99 w promo w Jaśminie i są fajne...no oprócz tego glitter'a sam brokat
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-02-27 o 18:48
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:42   #395
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Niestety nie widziałam filmiku, ale z tego co tu czytam wychodzi na to, że Pani Basia jest po prostu głupia. Skoro twarz pokazała, niszczyła własność sklepu, to ja pytań nie mam. Rozumiem "odkładanie" sobie najlepszych kąsków. To jest jakiś przywilej pracy tam. Trudno, ja nie dostanę, szkoda. Ale nie rozumiem polityki otwierania kosmetyków kolorowych. To jest po prostu niszczenie własności (sklepu, następnie klienta). Wychodzi na to, że najlepiej jest kupować przez internet. Essence już dawno w Naturze sobie odpuściłam. Teraz kupuję jedynie w Douglasie. Chociaż i tam oczywiście zdarzają się głupie idiotki, które będą na łapach testować kredki i inne. Jednak większe mam zaufanie właśnie do D. W Naturze zdarzyło mi się nie raz widzieć, jak pracownik pokazywał produkty, otwierając je. Do Natury wrócę tylko i wyłącznie po My Secret, Kobo i Sensique. I już teraz absolutnie wszędzie sprawdzam bardzo, bardzo dokładnie produkt. Swoją drogą byłam ostatnio w Rossmannie i chciałam kupić sobie jakąś pomadkę z Miss Sporty. Coś mnie tknęło, żeby zobaczyć później pełnowartościowy produkt. Wszystkie egzemplarze danego odcienia były po prostu zmasakrowane. Więc uczulam. Na szczęście tylko raz zdarzyło mi się, ze eyeliner nie miał pędzelka (włosia), kierowniczka z wielkim wyrzutem mi wymieniła.
A ja nie rozumiem. To nie komuna, żeby rodzinie mięso spod lady sprzedawać. Co innego, jak zdesperowana klientka wybłaga taką pracownicę, ale jak sama pracownica w ogóle nie wystawia produktów do szafy, tylko najpierw zaopatruje znajome... już wiemy, czemu tyle trzeba czekać na nowości
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:42   #396
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Melduję się w kolejnej części jeden dzień nie zaglądałam, a tu już 12 stron zaległości, widzę ciężka afera się zrobiła szkoda że filmik skasowany mam nadzieję, że nie wszyscy pracownicy natury postępują tak jak ta dziewczyna, ręce opadają, jej zachowanie uważam za żałosne, kariery na yt nie zrobi, a chyba bardzo chciała
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:57   #397
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Zaraz idę na fejsa zobaczyć, czy coś odpisali.
EDIT: Natura jeszcze śpi.
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2012-02-27 o 08:59
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 09:08   #398
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Zaraz idę na fejsa zobaczyć, czy coś odpisali.
EDIT: Natura jeszcze śpi.
Ja tu specjalnie postanowiłam wyjść z domu godzinę później, żeby zobaczyć ich reakcję, a oni nic. Może dzwonią do kierownictwa Natury i z nimi ustalają, co napisać
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:18   #399
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Diewczyny, uwazam i publicznie sie przyznaje do moich przekonan, ze jestescie szalone
Póki co więcej teraz nie napisze bo siedzę u dentysty na fotelu, alepozniej nadrobie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:20   #400
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A ja wyruszam w świat (znając życie, lawina pójdzie, kiedy ja wyjdę z domu, między innymi dlatego już wychodzę)
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:13   #401
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Faktycznie niezła afera się zrobiła, ale to dobrze. Mieszkam dosłownie rzut beretem od tej Natury, więc dziś zajrzę i sprawdzę czy pani kierowniczka jest w pracy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 10:23   #402
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Widzę, że DN na fb milczy nadal ;/
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:43   #403
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Widzę, że DN na fb milczy nadal ;/
Coś mi się wydaje, że będą próbowali sprawę przemilczeć Swoją drogą osoby odpowiedzialne za fan page Natury na FB powinny zapoznać się z hasłem "zarządzanie sytuacją kryzysową" i ruszyć tyłek, bo nie reagując tylko się pogrążają.
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:55   #404
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Jak rany.... Dziewczyny.... półtora dnia i 20 stron do nadrabiania???? Zdziwiłam się otwierając poprzedni wątek, że tu tyle do nadrobienia, ale jak ten otworzyłam to zdębiałam....


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Napisałam o całej sytuacji na blogu, wrzuciłam też print screeny z fragmentów, gdzie pokazuje otwarte kosmetyki. http://www.lusterko-em.blogspot.com/...twieranie.html

Dziwię się, że nie boi się konsekwencji.

Po tych wszystkich niesmacznych sytuacjach z Naturą, chyba ograniczę tam zakupy do minimum.
Ja zdecydowanie też....

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Dobra, laski, schodząc z tematu.
Pomóżcie mi!
Co mam zrobić z nieszczęsnym cieniem w płynie z crystaliced? Z tym się nie da nic zrobić!!
Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Mam ten srebrny, jasny.
To jest po prostu za rzadkie! Nie da się ni jak nałożyć, bo albo jest za dużo, albo jak się spróbuje trochę rozmazać/rozetrzeć to znika! Nie mam pojęcia co z tym robić ;/
A spróbuj go może jakorozświetlacz traktować? Na kości policzkowe i łuk brwiowy? Może na łuk kupidyna?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ten jeden muszę wam zacytować.
Zastanawiamy się z TŻ po co mi ten chłop, jak nie mam nawet żadnego gospodarstwa, żeby go czymś zająć, no przecież nie będzie mi tak w domu siedział i się nudził. [popisowy kiepski żart]

No, ale żebyście wiedziały małolaty, że powinnyście poszukać sobie chłopa.
No juz lecę.... Ciekawe tylko co mój (od 15 lat) mąż na to powie....

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Tak poza konkursem - ciekawe ile lat nam daje
No w sumie też jestem ciekawa.... Kto jak kto, ale ja to na pewno nia małolata jestem

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Internet to genialny wynalazek

Dałyście czadu "agentki"

Jedno mnie wciąż zastanawia (i wnerwia) - dlaczego rynek nie broni się przed takimi praktykami u samych podstaw foliując wszystkie produkty z osobna? Dla mnie to oczywistość i nie rozumiem dlaczego tylko część firm to robi. Nie przekonają mnie żadne tłumaczenia o dodatkowych kosztach, itp. W statucie każdego producenta powinien być obowiązek foliowania każdego wypuszczanego na rynek towaru. Nie potrzeba mi kartonowych pudełek, które zazwyczaj i tak nie chronia zawartości przed uszkodzeniami, a same pogniecione prezentują się tragicznie, w dodatku nie chronią produktu przed "macaczami".
Optuję za foliowaniem wszystkiego jak leci, wtedy każdy dostanie to za co płaci - pełnowartościowy produkt. Mamy obecnie technologie pozwalające wytwarzać ekologiczne plastiki, więc ewentualny problem zaśmiecania też można zminimalizować.
Dlaczego najbardziej oczywiste rozwiązania są zazwyczaj najtrudniejsze do wdrożenia?
To też niekoniecznie moze pomóc.... Wiesz, że ludzie zafoliowane opakowania markowych perfum otwierają, aby sprawdzić zapach mimo, że tester obok stoi?

Raport z weekendowych wizyt w sklepach. Nowości brak w Arkadii, Złotych i Jasmin. W Złotych zadziwiająca ilość produktów z CC .
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:05   #405
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że będą próbowali sprawę przemilczeć Swoją drogą osoby odpowiedzialne za fan page Natury na FB powinny zapoznać się z hasłem "zarządzanie sytuacją kryzysową" i ruszyć tyłek, bo nie reagując tylko się pogrążają.
ja też mam takie wrażenie ;/ dodatkowo dziewczyny napisały kilka niemiłych słów nie tylko o tej sprawie, ale o innych i pewnie nic nie powiedzą, bo już jest po 11 i jakby chcieli, to dawno jakaś informacja by była
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:08   #406
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Myślę, że natura może całą sprawę zignorować - w końcu zwykle ich posty na fb pojawiają się około 9 - 10 a tu już 11 i nic. To przykre, że nie dbają o swoich klientów. Przecież sporo osób wzięło udział w facebookowej dyskusji, nawet jeśli nie wypowiadając się to klikając 'lubię to'. Groźba stracenia ponad 50 klientów powinna ich zmotywować do działania.
__________________
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:11   #407
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

moze osoby odpowiedzialne za FB DN same nie moga nic na to odpisac bez konsultacji 'z gora' (i sa w trakcie ustalania co napisac)? mam nadzieje, ze jednak jakiejs reakcji sie doczekamy
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:24   #408
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Pół dnia mnie nie było a tu taaaka aferaaaa!!!


Nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać nad głupotą tej kobiety...

dopóki nie będzie konsekwencji, płakać! Potem się śmiać ;>

Już kiedyś pisałam o pootwieranych opakowaniach z wkładkami hig i tamponami, no i powyciąganych z tychże opakowań W Rossmanie... Więc testerki podpasek i tamponów to żadne novum

to już nie mieści się w mojej ramce "ile dzolls może ogarnąć"


Ja podejrzewam, ze ona podczytuje ten wątek i śledzi sytuację na bieżąco, dlatego tak szybko zareagowała - najpierw wykasowała filmiki, potem konto - jeszcze te komentarze jako Anonim na blogu Emememsika - jakoś od razu mi się skojarzyło, ze autorem jest owa naturzanka

Ręce i spodnie opadają...

i rajstopy też..

Co to za argument jest, ze klientki otwierają kosmetyki... Jeśli była świadkiem takiej sytuacji, ze ktoś otwiera płyn do płukania ust to powinna mu zwrócić uwagę A nie wtedy siedzieć cicho i się przyglądać... Zwłaszcza, ze jest kierownikiem sklepu, więc powinna dawać przykład swoją postawą (w tym przypadku dała, ale... negatywny :/ ). Nie skomentuję, już poprawności polszczyzny i tonu, w jakim się wypowiada, bo dla mnie to brak jakiejkolwiek kultury i zwykłe prostactwo i prymitywizm



No pewnie, żółć nas zalewa z zazdrości Bo nie możemy sobie pomacać tak jak Pani Basia z Gdańska

pani Basia to szczęściara, ja tam jej zazdroszczę, że może sobie macać ile wlezie


Zauważyłam, czytając ostatnie wpisy naturowe, ze były one dodawane w godzinach bardzo późnych np. o barnsoletkach modułowych z 22.02.2012 godz. 04:09 albo ten z pytaniem: "Jaka promocja z obecnej gazetki podoba Wam się najbardziej? : ) " z tego piątku godz. 00:57
Więc skoro wpisy pojawiają się tak późno w nocy, to niby dlaczego nie mogą pojawić się w weekend? Jakoś nie wygląda mi to na szablonowe i stałe godziny pracy - od pn do pt w godz od- do...

Mam nadzieję, ze ustosunkują się do zarzutów i wyciągną konsekwencje

obawiam się, że licząc na to możemy się przeliczyć


Ogólnopolskiego flash moba zrobić!

W dniu X, o godzinie X wszystkie Wizażanki - essencomaniaczki stawiają się w swoich najbliższych naturach przed szafami Essence i puszczają dzwonki z hitem "Esenca"!

:jea:

A teraz zmykam obejrzeć ten film
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Vril, fajnie, że podałaś podstawę prawną, bo tak to można było sobie gadać Nawet nie wiedziałam, że takowa istnieje. A tera idę se chopa poszukać póki co :D
Czekaj, idę z Tobą
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Diewczyny, uwazam i publicznie sie przyznaje do moich przekonan, ze jestescie szalone
Póki co więcej teraz nie napisze bo siedzę u dentysty na fotelu, alepozniej nadrobie

my też Cię lubimy
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Faktycznie niezła afera się zrobiła, ale to dobrze. Mieszkam dosłownie rzut beretem od tej Natury, więc dziś zajrzę i sprawdzę czy pani kierowniczka jest w pracy.
czekamy na info :P
(powinna od dziś nosić okulary takie z paskiem jak w gazetach zamalowują twarz, wiecie, taki czarny prostokąt.... chociaż może nie wie, że jets sławna w skali ogólnopolskiej )
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak rany.... Dziewczyny.... półtora dnia i 20 stron do nadrabiania???? Zdziwiłam się otwierając poprzedni wątek, że tu tyle do nadrobienia, ale jak ten otworzyłam to zdębiałam....

nie dziwię Ci się, czytaj

To też niekoniecznie moze pomóc.... Wiesz, że ludzie zafoliowane opakowania markowych perfum otwierają, aby sprawdzić zapach mimo, że tester obok stoi?

przykro to mówić, ale to kolejny dowód na to, że ludzie to jednak debile .
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:25   #409
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
Przecież sporo osób wzięło udział w facebookowej dyskusji, nawet jeśli nie wypowiadając się to klikając 'lubię to'. Groźba stracenia ponad 50 klientów powinna ich zmotywować do działania.
To nawet nie jest groźba stracenia 50 klientów. Tyle osób może się wypowiedziało czy "polajkowało", ale setki, jak nie więcej, mogły przeczytać, pooglądać filmik etc....
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 11:29   #410
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Szanowne Klientki,
Z opisanym przez Was „testowaniem” kosmetyków mamy do czynienia w większości samoobsługowych sklepów oferujących sprzedaż produktów do makijażu. Pomimo naszych starań zdarza się to niestety również w naszych drogeriach. Jest nam niezmiernie przykro, że sytuacje tego typu w ogóle miały miejsce. Nasi pracownicy na bieżąco biorą udział w szkoleniach, których celem jest budowanie ich kompetencji. Opisana sytuacja pokazała nam jednak, że musimy przywiązywać jeszcze większą uwagę do treści przekazywanych na owych szkoleniach. Pragniemy Was zapewnić, że sprawą zajęły się już osoby odpowiedzialne za wprowadzanie pracowników w ich obowiązki

Przynajmniej coś odpowiedzieli...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:30   #411
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Szanowne Klientki,
Z opisanym przez Was „testowaniem” kosmetyków mamy do czynienia w większości samoobsługowych sklepów oferujących sprzedaż produktów do makijażu. Pomimo naszych starań zdarza się to niestety również w naszych drogeriach. Jest nam niezmiernie przykro, że sytuacje tego typu w ogóle miały miejsce. Nasi pracownicy na bieżąco biorą udział w szkoleniach, których celem jest budowanie ich kompetencji. Opisana sytuacja pokazała nam jednak, że musimy przywiązywać jeszcze większą uwagę do treści przekazywanych na owych szkoleniach. Pragniemy Was zapewnić, że sprawą zajęły się już osoby odpowiedzialne za wprowadzanie pracowników w ich obowiązki

Przynajmniej coś odpowiedzieli...
Dobra, że będą lepiej szkolić - ok. Ale mnie interesuje, czy będą konsekwencje wyciągnięte w stosunku do pani Basi.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:31   #412
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Ale o zawyżanych cenach nie wspomnieli...
__________________
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:36   #413
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Szanowne Klientki,
Z opisanym przez Was „testowaniem” kosmetyków mamy do czynienia w większości samoobsługowych sklepów oferujących sprzedaż produktów do makijażu. Pomimo naszych starań zdarza się to niestety również w naszych drogeriach. Jest nam niezmiernie przykro, że sytuacje tego typu w ogóle miały miejsce. Nasi pracownicy na bieżąco biorą udział w szkoleniach, których celem jest budowanie ich kompetencji. Opisana sytuacja pokazała nam jednak, że musimy przywiązywać jeszcze większą uwagę do treści przekazywanych na owych szkoleniach. Pragniemy Was zapewnić, że sprawą zajęły się już osoby odpowiedzialne za wprowadzanie pracowników w ich obowiązki

Przynajmniej coś odpowiedzieli...
Jakich starań pytam? Starań, żeby klientki tego nie robiły, czy starań żeby pracownicy testowali dla nas produkty???
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:39   #414
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

[QUOTE=dzolls;32577325]przykro to mówić, ale to kolejny dowód na to, że ludzie to jednak debile[/QUOTE]

Wiem niestety.... Uwierz mi... Ręce nam jako ekspedientkom opadały jak znajdywałyśmy takie "kwiatki".

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-02-27 o 11:44
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:40   #415
Karishmina
Raczkowanie
 
Avatar Karishmina
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
Ale o zawyżanych cenach nie wspomnieli...
Wygląda na to, że wszystko się po prostu rozejdzie, przynajmniej się niczego nie wypierają. Czekam na odzew z ich strony o zawyżaniu promocji;
__________________
18.10.2014
Karishmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:43   #416
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Szanowne Klientki,
Z opisanym przez Was „testowaniem” kosmetyków mamy do czynienia w większości samoobsługowych sklepów oferujących sprzedaż produktów do makijażu. Pomimo naszych starań zdarza się to niestety również w naszych drogeriach. Jest nam niezmiernie przykro, że sytuacje tego typu w ogóle miały miejsce. Nasi pracownicy na bieżąco biorą udział w szkoleniach, których celem jest budowanie ich kompetencji. Opisana sytuacja pokazała nam jednak, że musimy przywiązywać jeszcze większą uwagę do treści przekazywanych na owych szkoleniach. Pragniemy Was zapewnić, że sprawą zajęły się już osoby odpowiedzialne za wprowadzanie pracowników w ich obowiązki

Przynajmniej coś odpowiedzieli...
Dobrze, że COŚ odpowiedzieli, szkoda, że tyle nad tym dumali. Poza tym stwierdzenie, że "Z opisanym przez Was „testowaniem” kosmetyków mamy do czynienia w większości samoobsługowych sklepów oferujących sprzedaż produktów do makijażu" to odwracanie kota ogonem. To znaczy, że to w porządku? A tak gwoli ścisłości, to w Rossmannach na przykład nikt nie okleja taśmą naruszonych produktów, żeby wyglądały na nówki... A w Naturach to nagminne! Jakimś cudem to pracownicy Natur sobie taką strategię sami wypracowali?
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:44   #417
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Mam tylko nadzieję, że nie sprowadzi się to tylko do baczniejszego (jeszcze bardziej) patrzenia na ręce klientom, ale również personel zrozumie oznaczenia na opakowaniach i nie będzie się malować i prezentować klientom produktów w taki sposób.

Wiem po co przychodzę do drogerii i nie lubię tracić czasu na oglądanie z 10 stron jednego produktu, czy aby nie macany.
To obrzydliwe. Zmusza mnie to niejako do powielania tej praktyki - czego oczywiście unikam i nadal piętnuję, ale nacięłam się nie raz, nie dwa, na produkt użyty. Ostatni zakup - cień w kremie - otworzyłam przed włożeniem do koszyka. Poprzednie 4szt. kupiłam macane (bo właśnie uważam za złe zaglądanie do słoiczków) - to mówi samo za siebie ...nie muszę wspominać, jak bardzo jest to niehigieniczne, tym bardziej przy produktach do oczu.

Mam nadzieję, że ktoś zwróci na to uwagę, a także na ogólne przeszkolenie i wiedzę pań tam pracujących.
Pomijam już jakość obsługi i zwyczajną uprzejmość - w każdej branży kładzie się nacisk na stosunek do klienta - tu wielokrotnie coś zawiodło.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:48   #418
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Karishmina Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że wszystko się po prostu rozejdzie, przynajmniej się niczego nie wypierają. Czekam na odzew z ich strony o zawyżaniu promocji;
Obawiam się, że ten temat kompletnie oleją. Jeden wytarty frazes już nam zafundowali, na drugi juz pewnie nie mają weny.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:54   #419
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Pomijam już jakość obsługi i zwyczajną uprzejmość - w każdej branży kładzie się nacisk na stosunek do klienta - tu wielokrotnie coś zawiodło.
Ja jeszcze do niedawna do pań z Natur, które odwiedzam nic nie miałam, ale ostatnio byłam świadkiem sytuacji, która mnie wzburzyła. Jakaś pani w średnim wieku przeglądała spiętrzone rzeczy przecenione i z tej sterty coś spadło, chyba jakiś cień. Oczywiście się roztrzaskał. Stojąca obok ekspedientka głośno i wymownie westchnęła, śmignęła na zaplecze po szczotkę i szufelkę i zaczęła ten nieszczęsny kosmetyk zbierać, przy tym głośno pouczając panią słowami: "Tylko proszę uważać, żeby pani już niczego nie zrzuciła!". WTF???? Gdybym mogła wzrokiem zabijać to by siksa padła...
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:00   #420
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Jednak ktoś odpisał na facebooku, ale chyba odpisali bo nie mieli wyjścia... żal

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

U mnie tusze do rzęs essence i catrice są oklejone taśmą klejącą a ekspedientki i ochroniarz pilnują
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.