Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 16:56   #841
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Od razu poczułam się zdrowa ale masz rację, bo przecież piszą, że to limitowanka jest
cos sugerujesz
kombinuje juz coby tu zamowic z iherba, tez tak masz ?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:12   #842
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie wiem, czy nie za pozno jest... ale co tam ja nakladam zaraz po splukaniu henny i trzymam tak jakos pol godzinki... dluzej jeszcze nie wytrzymalam, bo zawsze chce szybko zobaczyc, jaki kolor wyszedl
wiedziałam, że jakaś mądra głowa nakłada maske zaraz po hennowaniu
Dziękuję nałożyłam organique i trzymam sobie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:40   #843
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

effa nie napisałam jeszcze, że maszpiękny zbiorek. Widzę, że kolejna osóbka z przypadłością kolekcjonowania kosmetyków, mam trochę z Twoich zbiorów

wszystkim korzystającym z promocji balm balm zazdroszczę zdawajcie relacje jak zapachy, może jak już wybrnę z zapasów to zakupię

dodałam dziś do szamponu mleczanu sodu, już dawno nie miałam tak mięciutkich, gładkich włosów. a do tego maska organique i wyglądają bosko
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:43   #844
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
siedzę juz drugą godzine z henną ciemny brąz
zobaczymy

Dziewczyny - nakładacie maske zaraz po spłukaniu henny? Bo ja raczej po spłukaniu henny nic nie nakładałam, ale chce to zmienić.
Czyli jak spłucze hennę to od razu maske na włosy i po jakiejs godzince maskę spłukac?
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie wiem, czy nie za pozno jest... ale co tam ja nakladam zaraz po splukaniu henny i trzymam tak jakos pol godzinki... dluzej jeszcze nie wytrzymalam, bo zawsze chce szybko zobaczyc, jaki kolor wyszedl
Ja po radzie Closzka zaczęłam używać odżywki po spłukaniu henny.I to było toCałkiem inne włosy.Tyle tylko,że mi wystarczyła JMO cytrusowa albo miętowa nałożona na 3 minutki

Jestem Aniu ciekawa jak Ci kolorek wyszedł
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:59   #845
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
effa nie napisałam jeszcze, że maszpiękny zbiorek. Widzę, że kolejna osóbka z przypadłością kolekcjonowania kosmetyków, mam trochę z Twoich zbiorów
a dziekowac dziekowac dobrze powiedziane kolekcjonowanie mysle ze to jest juz choroba pochwal sie co masz ciekawego ??
zauwazylam, ze mam malo smarowidel do ciala, to chyba jedyna rzecz ktora jakos kiepsko mi idzie Mam nadzieje, ze jak jutro wpadne do rossa to bedzie juz maslo kakao winogronowe z alterry i odmieni ono moja niechec do balsamowania sie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:10   #846
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
siedzę juz drugą godzine z henną ciemny brąz
zobaczymy

Dziewczyny - nakładacie maske zaraz po spłukaniu henny? Bo ja raczej po spłukaniu henny nic nie nakładałam, ale chce to zmienić.
Czyli jak spłucze hennę to od razu maske na włosy i po jakiejs godzince maskę spłukac?
Ja nakładam na godzinę, bo by się nie rozczesała. I zawsze jak rozrabiam henne, to dodaję łyżkę dobrej, naturalnej odzywki bez sylikonów.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:18   #847
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja po radzie Closzka zaczęłam używać odżywki po spłukaniu henny.I to było toCałkiem inne włosy.Tyle tylko,że mi wystarczyła JMO cytrusowa albo miętowa nałożona na 3 minutki

Jestem Aniu ciekawa jak Ci kolorek wyszedł
ciesze sie, ze moglam pomoc ale zeby nie bylo... ja na to sama nie wpadlam jak juz daaawno temu mialam henne logony (taka w tubce, w kremie), to do kompletu byly jeszcze dwie tuby: pierwsza = glinkowy oczyszczacz przed hennowaniem, a druga = dosc konkretna maska z roznymi olejami i substancjami nawilzajacymi. glinkowy szampon mialam, wiec tej tuby nie kupilam, ale maske sobie wzielam i bardzo mi sie spodobal efekt od tamtej pory juz zawsze po hennie leci na leb duza porcja maski
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 18:26   #848
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a dziekowac dziekowac dobrze powiedziane kolekcjonowanie mysle ze to jest juz choroba pochwal sie co masz ciekawego ??
zauwazylam, ze mam malo smarowidel do ciala, to chyba jedyna rzecz ktora jakos kiepsko mi idzie Mam nadzieje, ze jak jutro wpadne do rossa to bedzie juz maslo kakao winogronowe z alterry i odmieni ono moja niechec do balsamowania sie
sporo mam rzeczy które się pokrywają z Twoim zbiorem m.in
-serię Alverde do zanieczyszczonej
-te same oleje: sesa, heenara, kokosowy
-z alterry krem do rąk
-z AA mam micela i ten żel pod prysznic
- maskę algową mam ale aktualnie ze spiruliną
- no i Madre Labs, którego nie mogę otworzyć bo mam całą kolejkę szamponów i odżywek

normalnie jak zobaczyłam zdjęcia to jakbym widziała częściowo swoje zbiory i też jakoś nie ciągnęło mnie do smarowideł do ciała dopóki nie kupiłam masełka alverde mandarynkowego. Ostatnio zaczęłam używać i jest super teraz też czekam na masełko alterry tylko żeli alterry, w przeciwieństwie do Ciebie, nie znoszę...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:38   #849
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja nakładam na godzinę, bo by się nie rozczesała. I zawsze jak rozrabiam henne, to dodaję łyżkę dobrej, naturalnej odzywki bez sylikonów.
dziękuję
ja trzymam conajmniej 2 godzinki zawsze i nie dodaje odzywki do henny, bo wydaje mi się, że wówczas henna słabiej będzie łapać....
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ciesze sie, ze moglam pomoc ale zeby nie bylo... ja na to sama nie wpadlam jak juz daaawno temu mialam henne logony (taka w tubce, w kremie), to do kompletu byly jeszcze dwie tuby: pierwsza = glinkowy oczyszczacz przed hennowaniem, a druga = dosc konkretna maska z roznymi olejami i substancjami nawilzajacymi. glinkowy szampon mialam, wiec tej tuby nie kupilam, ale maske sobie wzielam i bardzo mi sie spodobal efekt od tamtej pory juz zawsze po hennie leci na leb duza porcja maski
Powiem Wam, że jeśli kolor będzie sie utrzymywał podobny czas to ta maska po hennie to prawdziwe cudeńko nie mam siana na głowie jak zwykle po hennie, po spłukaniu henny włosy wessały potrójna porcje maski co zwykle no i nie wyrwałam sobie tylu włosów rozczesując je
Kolor to pewnie dopiero jutro zobaczę, bo teraz juz ciemno a ja dopiero maske splukałam a tez jestem ciekawa - pierwszy raz nakładałam ciemny brąz (dziękuje Anuś raz jeszcze )
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-04-15 o 18:39
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:49   #850
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
sporo mam rzeczy które się pokrywają z Twoim zbiorem m.in
-serię Alverde do zanieczyszczonej
-te same oleje: sesa, heenara, kokosowy
-z alterry krem do rąk
-z AA mam micela i ten żel pod prysznic
- maskę algową mam ale aktualnie ze spiruliną
- no i Madre Labs, którego nie mogę otworzyć bo mam całą kolejkę szamponów i odżywek

normalnie jak zobaczyłam zdjęcia to jakbym widziała częściowo swoje zbiory i też jakoś nie ciągnęło mnie do smarowideł do ciała dopóki nie kupiłam masełka alverde mandarynkowego. Ostatnio zaczęłam używać i jest super teraz też czekam na masełko alterry tylko żeli alterry, w przeciwieństwie do Ciebie, nie znoszę...
a jakie zele lubisz? ja jeszcze mam zel pomaranczowy z lavery, ale alterre borkowka kocham ponad zycie Jak oceniasz serie Alverde z glinka do zanieczyszczonej cery? mam ja niedlugo i ciezko mi ocenic jej skutecznosc.
Niebawem mam zamiar wybrac sie do DM w Czechach i zrobic najazd na Alverde mialam ostatnio na pracowni zrobiona maske algowa ze spirulina i moim zdaniem ona nieziemsko smierdzi, nie moglam wytrzymac, a madra zazyczylam sobie na oczy i usta wiec nie moglam nic powiedziec, zeby mi to swinstewko szybciej sciagneli sorry za wypowiedz mam nadzieje, ze nikogo nie urazilam Ma ktos doswiadczenie z algami bielendy z arbuzem? kusi mnie, ale obawiam sie ze bedzie miala jakies chemiczne dodatki
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:52   #851
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziewczynki niezadowolone z mgiełki nawilżającej Phenome: Dusia nasza Kochana wystawiła na targowisko koncentrat AMB i LilyLolo szukajcie w wątku dokładkowym
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 18:54   #852
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kolor to pewnie dopiero jutro zobaczę, bo teraz juz ciemno a ja dopiero maske splukałam a tez jestem ciekawa - pierwszy raz nakładałam ciemny brąz (dziękuje Anuś raz jeszcze )


No ciekawa strasznie jestem tego koloru u Ciebie,u mnie był bardzo ciemny

Ja to znowu jestem zakochana w szamponie kuomayeWczoraj umyłam nim włosy bez użycia żadnej odzywki/maski.Sam szampon tylko,a włosy jak po 2 godzinnym noszeniu dobrej maski
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:07   #853
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


No ciekawa strasznie jestem tego koloru u Ciebie,u mnie był bardzo ciemny

Ja to znowu jestem zakochana w szamponie kuomayeWczoraj umyłam nim włosy bez użycia żadnej odzywki/maski.Sam szampon tylko,a włosy jak po 2 godzinnym noszeniu dobrej maski
taaa... kuscie mnie tym kuomaye, kuscie gdzie ja to mam kupic w ogole??????
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:08   #854
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczynki niezadowolone z mgiełki nawilżającej Phenome: Dusia nasza Kochana wystawiła na targowisko koncentrat AMB i LilyLolo szukajcie w wątku dokładkowym
Małgoś dzięki za reklamę
faktycznie oddam AMB za mgiełkę Phenome, baaardzo mi służy
__________________
Wymiana kosmetyczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1264049
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:21   #855
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
taaa... kuscie mnie tym kuomaye, kuscie gdzie ja to mam kupic w ogole??????
hmm, nie wiem, gdzie u siebie w Dojczlandii możesz go kupić, ale pokuszę Cię, to może szybciej znajdziesz sklep . umyłam dzisiaj włosy Kuomaye, nie nakładałam żadnej odżywki, dałam tylko na końcówki trochę płukanki malinowej z YR. i ohh, sama się zachwycam moją czupryną włosy są sypkie, mięciutkie, błyszczące, uniesione u nasady, nie elektryzują się. cudo, cudo. no i jak pisałam- niesamowicie się pieni, jest to jedyny szampon naturalny, którego nie musze dokladać w czasie mycia, żeby uzyskać satysfakcjonującą mnie pianę.

dziewczyny, jak bardzo nienadający się na ten wątek jest carmex? bo kupiłam dzisiaj tę wersję barwioną i jestem zachwycona kolorem, który daje na moich ustach
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:29   #856
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a jakie zele lubisz? ja jeszcze mam zel pomaranczowy z lavery, ale alterre borkowka kocham ponad zycie Jak oceniasz serie Alverde z glinka do zanieczyszczonej cery? mam ja niedlugo i ciezko mi ocenic jej skutecznosc.
Niebawem mam zamiar wybrac sie do DM w Czechach i zrobic najazd na Alverde mialam ostatnio na pracowni zrobiona maske algowa ze spirulina i moim zdaniem ona nieziemsko smierdzi, nie moglam wytrzymac, a madra zazyczylam sobie na oczy i usta wiec nie moglam nic powiedziec, zeby mi to swinstewko szybciej sciagneli sorry za wypowiedz mam nadzieje, ze nikogo nie urazilam Ma ktos doswiadczenie z algami bielendy z arbuzem? kusi mnie, ale obawiam sie ze bedzie miala jakies chemiczne dodatki
mówisz o masce algowej ze spiruliną Bielendy? moja pachnie całkiem przyjemnie... teraz pewnie dla odmiany wezmę witaminową po recenzji Justyny, albo z aloesem
do mycia używam głównie mydełek, lubię też różowy Babydram. a żeli alterry nie trawię przez ich mega sztuczny zapach na ciele...
serię Alverdę lubię, ale nie jest to jakaś wielka miłość. Tonik i krem świetnie matują, pewnie sprawdzą się na upalne dni. Najlepsza jest jednak ta maseczka peelingująca, szkoda że wzięłam tylko jedną na spółkę z koleżanką, bo ledwo zaczęłam używać a już się kończy

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
taaa... kuscie mnie tym kuomaye, kuscie gdzie ja to mam kupic w ogole??????
wiesz, jak coś to się polecam
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:34   #857
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
taaa... kuscie mnie tym kuomaye, kuscie gdzie ja to mam kupic w ogole??????
Szukaj,szukaj bo jest boski
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
hmm, nie wiem, gdzie u siebie w Dojczlandii możesz go kupić, ale pokuszę Cię, to może szybciej znajdziesz sklep . umyłam dzisiaj włosy Kuomaye, nie nakładałam żadnej odżywki, dałam tylko na końcówki trochę płukanki malinowej z YR. i ohh, sama się zachwycam moją czupryną włosy są sypkie, mięciutkie, błyszczące, uniesione u nasady, nie elektryzują się. cudo, cudo. no i jak pisałam- niesamowicie się pieni, jest to jedyny szampon naturalny, którego nie musze dokladać w czasie mycia, żeby uzyskać satysfakcjonującą mnie pianę.

dziewczyny, jak bardzo nienadający się na ten wątek jest carmex? bo kupiłam dzisiaj tę wersję barwioną i jestem zachwycona kolorem, który daje na moich ustach
Słowo w słowo mogę się pod tym podpisać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:35   #858
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję
ja trzymam conajmniej 2 godzinki zawsze i nie dodaje odzywki do henny, bo wydaje mi się, że wówczas henna słabiej będzie łapać....

Powiem Wam, że jeśli kolor będzie sie utrzymywał podobny czas to ta maska po hennie to prawdziwe cudeńko nie mam siana na głowie jak zwykle po hennie, po spłukaniu henny włosy wessały potrójna porcje maski co zwykle no i nie wyrwałam sobie tylu włosów rozczesując je
Kolor to pewnie dopiero jutro zobaczę, bo teraz juz ciemno a ja dopiero maske splukałam a tez jestem ciekawa - pierwszy raz nakładałam ciemny brąz (dziękuje Anuś raz jeszcze )
Anula, zdaje się zdecydowanie przyciemniłaś włosy? Ciekawa jestem efektów.
Co do odżywki po hennowaniu, miałam zamiar jej użyć, ale jakoś bałam się, że odcień nie będzie ognisty, lub szybko się zmyje. Może następnym razem się skuszę

Szkoda, że mam inny rodzaj włosów, bo pewno szampon Kuomaye mi nie spasuje. Ale dziś znów umyłam serią Alverde z różą. Po odżywce nałożyłam jeszcze jako ekstra kurację odżywkę cytrusową JMO i włosy są ach ach. Więc pocieszam się moimi zapasikami

Kusi mnie jeszcze seria Lovea http://www.lovea-beaute.fr/en/produits-loveabio/80 Coś czuję, że się skuszę. Chyba, że coś złego o tych kosmetykach słyszałyście.

A z serum muszę się jeszcze zastanowić, a przede wszystkim poczytać O! Annakazar a Ty używasz serum z wit.C? Ciekawa jestem czy tonik z kwasem i serum nie podrażni mojej skóry.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-15 o 19:38
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:37   #859
LeeLena
Raczkowanie
 
Avatar LeeLena
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 124
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Przepraszam, że się wcinam do wątku tak po raz pierwszy, ale podczytuje was od jakiegoś czasu i myślę, że mogłybyście mi pomóc Interesuję się naturalną pielęgnacją i kosmetykami od dawna, z różnych powodów staram się wybierać to co lepsze dla mnie, zwierząt i środowiska I właśnie poszukuję od jakiegoś czasu kremu z wyższym filtrem, najlepiej mineralnym. Chciałabym go używać pod minerały. Macie może jakieś swoje typy w tej kategorii? Często chwalicie filtr JMO 30, ale dla mnie niestety jest trochę na drogi i myślałam o czymś wyższy. Zastanawiałam się też czy SPF filtrów mineralnych równa się tym chemicznym? Bo rzadko kiedy widzę filtry mineralne wyższe niż 30... Myślałam nad filtrami eco cosmetics 30 normalną i 45 dla dzieci. Czy miałyście jakikolwiek kontakt z tymi kremami?
__________________

LeeLena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 19:40   #860
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wcinam do wątku tak po raz pierwszy, ale podczytuje was od jakiegoś czasu i myślę, że mogłybyście mi pomóc Interesuję się naturalną pielęgnacją i kosmetykami od dawna, z różnych powodów staram się wybierać to co lepsze dla mnie, zwierząt i środowiska I właśnie poszukuję od jakiegoś czasu kremu z wyższym filtrem, najlepiej mineralnym. Chciałabym go używać pod minerały. Macie może jakieś swoje typy w tej kategorii? Często chwalicie filtr JMO 30, ale dla mnie niestety jest trochę na drogi i myślałam o czymś wyższy. Zastanawiałam się też czy SPF filtrów mineralnych równa się tym chemicznym? Bo rzadko kiedy widzę filtry mineralne wyższe niż 30... Myślałam nad filtrami eco cosmetics 30 normalną i 45 dla dzieci. Czy miałyście jakikolwiek kontakt z tymi kremami?
moze nie jest to zbyt konkretna odpowiedź na Twoje pytanie, ale dziewczyny polecały tu na wątku filtr Durcay, ma faktor chyba 50 (z tym, że nie jest to f.mineralny).

i witam serdecznie na wątku, może pokażesz nam swoje zbiory?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:51   #861
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Jestem genialna. Przy odsubskrybowaniu starych wątków poleciał mi też ten. I zastanawiałam się, czemu tak cicho.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Zel mial byc seria limitowana wiec wolalam sie zabezpieczyc na wypadek, gdyby nagle mial zniknac z polek
Grzeczna dziewczynka moja ciekawosc co do Madre Labs na jakis czas zaspokoilo powochanie prze folie ciekawe na jak dlugo
Czy ja tez ogarnieta owczym pedem i zachwytem nad maseczka moglabym sie usmiechnac o jedna albo 2 porcyjki po 25 g
Oczywiście, że mogę Ci kupić. Zdecyduj się, ile chcesz dokładnie i napisz mi pw, bo tak łatwiej mi śledzić Wasze wszystkie zamówienia.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zauwazylam, ze mam malo smarowidel do ciala, to chyba jedyna rzecz ktora jakos kiepsko mi idzie Mam nadzieje, ze jak jutro wpadne do rossa to bedzie juz maslo kakao winogronowe z alterry i odmieni ono moja niechec do balsamowania sie
Przybij piątkę! Też mam problem z mazidłami do ciała i liczę, że z masłem Alterry to się zmieni.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ja to znowu jestem zakochana w szamponie kuomayeWczoraj umyłam nim włosy bez użycia żadnej odzywki/maski.Sam szampon tylko,a włosy jak po 2 godzinnym noszeniu dobrej maski
Już byłam bliska zamówienia Kuomaye, a tu zniknął z biopiekna....
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:53   #862
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Jestem genialna. Przy odsubskrybowaniu starych wątków poleciał mi też ten. I zastanawiałam się, czemu tak cicho.


Oczywiście, że mogę Ci kupić. Zdecyduj się, ile chcesz dokładnie i napisz mi pw, bo tak łatwiej mi śledzić Wasze wszystkie zamówienia.


Przybij piątkę! Też mam problem z mazidłami do ciała i liczę, że z masłem Alterry to się zmieni.


Już byłam bliska zamówienia Kuomaye, a tu zniknął z biopiekna....
a może matique? mam sentyment duuży do tego sklepu, bo tam zrobiłam moje pierwsze eko zakupy (pomijając oleje z helfów )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:54   #863
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A z serum muszę się jeszcze zastanowić, a przede wszystkim poczytać O! Annakazar a Ty używasz serum z wit.C? Ciekawa jestem czy tonik z kwasem i serum nie podrażni mojej skóry.
ja bym nie łączyła toniku i wit. c. znaczy sama tak zrobiłam i źle się to skończyło... tak bardzo chciałam wypróbować serum z e-naturalne, że nałożyłam jak buzia była jeszcze podrażniona przez kwasy i za pierwszym razem musiałam zmyć. Dopiero jak ostawiłam tonik to aplikacja serum była z ważnym dniem mniej dotkliwa.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Już byłam bliska zamówienia Kuomaye, a tu zniknął z biopiekna....
no właśnie!
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:55   #864
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
mówisz o masce algowej ze spiruliną Bielendy? moja pachnie całkiem przyjemnie... teraz pewnie dla odmiany wezmę witaminową po recenzji Justyny, albo z aloesem
do mycia używam głównie mydełek, lubię też różowy Babydram. a żeli alterry nie trawię przez ich mega sztuczny zapach na ciele...
serię Alverdę lubię, ale nie jest to jakaś wielka miłość. Tonik i krem świetnie matują, pewnie sprawdzą się na upalne dni. Najlepsza jest jednak ta maseczka peelingująca, szkoda że wzięłam tylko jedną na spółkę z koleżanką, bo ledwo zaczęłam używać a już się kończy
Tak mowilam o tej maske ze spirulina, pewnie zapach to kwesita gustu mi sie mocno kojarzyla ze spirulina, ktora mam sypka i pachnie rybami blee. Postaram sie wyprobowac wszystkie jakie mamy na pracowni, tylko tej z arbuzem akurat nie mamy Sprawdzona mam ta z kozim mlekiem bardzo ja lubie bo dobrze nawilza moja buzke. Widzialam, ze ta witaminowa ma takie kolorowe kuleczki pewnie to te witaminy maja byc, ale dziwne jest to, ze one sie nie rozpuszczaja tylko ladnie kolorowo wygladaja

[QUOTE=margoltka;33563511]
Kusi mnie jeszcze seria Lovea http://www.lovea-beaute.fr/en/produits-loveabio/80 Coś czuję, że się skuszę. Chyba, że coś złego o tych kosmetykach słyszałyście [QUOTE]
Fajne maja te kosmetyki i olejki do ciala ciekawe. Jak sie zdecydujesz i bedziesz zamawiac to ja tez bym chetnie cos wziela Jest jakis dystrybutor w polsce czy ewentualnie z tej strony bys zamawiala?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:59   #865
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
a może matique? mam sentyment duuży do tego sklepu, bo tam zrobiłam moje pierwsze eko zakupy (pomijając oleje z helfów )
Też nie wiem dlaczego tak lubię ten sklep

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja bym nie łączyła toniku i wit. c. znaczy sama tak zrobiłam i źle się to skończyło... tak bardzo chciałam wypróbować serum z e-naturalne, że nałożyłam jak buzia była jeszcze podrażniona przez kwasy i za pierwszym razem musiałam zmyć. Dopiero jak ostawiłam tonik to aplikacja serum była z ważnym dniem mniej dotkliwa.
Aga bardzo dziękuję Tyle razy już mi pomogłaś.

Poużywam więc przez miesiąc kwasów. Po czym odstawię na okres letni.
Wit.C latem chyba ok? W spokoju znajdę odpowiedni "goły" preparat z wit.C
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:59   #866
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

effa, przypomniałaś mi, że chciałam peeling arbuzowy Bielendy.. ale wyjątkowo się powstrzymam, peeling kawowy mi wystarczy
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 20:00   #867
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A z serum muszę się jeszcze zastanowić, a przede wszystkim poczytać O! Annakazar a Ty używasz serum z wit.C? Ciekawa jestem czy tonik z kwasem i serum nie podrażni mojej skóry.
Tak.Ja używam serum z wit.C JMO,ale używane z kwasem migdałowym podrażniło mi buzie.Zrezygnowałam na czas stosowania toniku i regularnie używam serum dopiero od ok.5 dni.Zdania jeszcze na temat jego działania nie mam przez wzgląd na krótki czas używania.
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Już byłam bliska zamówienia Kuomaye, a tu zniknął z biopiekna....
No właśnie zniknąłFirma kuomaye wśród marek jest,ale żadnego produktu w sklepie nie mają.Chciałam zamówić tylko szampon i skorzystać z paczkomatu za 1 zł.
Zamówiłam szampon na matique,ale że głupio zamawiać jedną rzecz płacąc normalnie za przesyłkęto zamówiłam jeszcze różaną maskę lavery.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-04-15 o 20:02
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 20:03   #868
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak.Ja używam serum z wit.C JMO,ale używany z kwasem migdałowym podrażnił mi buzie.Zrezygnowałam na czas stosowania toniku i regularnie używam serum dopiero od ok.5 dni.Zdania jeszcze na temat jego działania nie mam przez wzgląd na krótki czas używania.
Ale bym narozrabiała uzywając wieczorem toniku, rano serum z wit.C Serum JMO bardzo lubię, ale szukam czegoś bardziej "gołego"

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Fajne maja te kosmetyki i olejki do ciala ciekawe. Jak sie zdecydujesz i bedziesz zamawiac to ja tez bym chetnie cos wziela Jest jakis dystrybutor w polsce czy ewentualnie z tej strony bys zamawiala?
Gdzieś w Polsce widziałam. Ja zamawiałabym z Feelunique wraz z innymi kosmetykami LivingNature i Melvita.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 20:05   #869
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
effa, przypomniałaś mi, że chciałam peeling arbuzowy Bielendy.. ale wyjątkowo się powstrzymam, peeling kawowy mi wystarczy
Z tego co pamietam jak przegladalam sklad tego peelingu to samo zlo sie tam czailo ale rzuce okiem raz jeszcze przy okazji, bo moze pamiec mnie myli Bielenda procz alg chyba nie ma zbytnio eko kosmetykow
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 20:07   #870
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


No ciekawa strasznie jestem tego koloru u Ciebie,u mnie był bardzo ciemny

Ja to znowu jestem zakochana w szamponie kuomayeWczoraj umyłam nim włosy bez użycia żadnej odzywki/maski.Sam szampon tylko,a włosy jak po 2 godzinnym noszeniu dobrej maski
U mnie tez jest ciemny, ale obadam jutro
Cieszę się, że kuomaye słuzy
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
taaa... kuscie mnie tym kuomaye, kuscie gdzie ja to mam kupic w ogole??????
szukaj, szukaj - napewno gdzies dorwiesz
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Anula, zdaje się zdecydowanie przyciemniłaś włosy? Ciekawa jestem efektów.
Co do odżywki po hennowaniu, miałam zamiar jej użyć, ale jakoś bałam się, że odcień nie będzie ognisty, lub szybko się zmyje. Może następnym razem się skuszę

Szkoda, że mam inny rodzaj włosów, bo pewno szampon Kuomaye mi nie spasuje. Ale dziś znów umyłam serią Alverde z różą. Po odżywce nałożyłam jeszcze jako ekstra kurację odżywkę cytrusową JMO i włosy są ach ach. Więc pocieszam się moimi zapasikami

Kusi mnie jeszcze seria Lovea http://www.lovea-beaute.fr/en/produits-loveabio/80 Coś czuję, że się skuszę. Chyba, że coś złego o tych kosmetykach słyszałyście.

A z serum muszę się jeszcze zastanowić, a przede wszystkim poczytać O! Annakazar a Ty używasz serum z wit.C? Ciekawa jestem czy tonik z kwasem i serum nie podrażni mojej skóry.
Ale wiesz - kuomaye ma kilka szamponów (wzmacniający, do suchych) nie tylko do przetłuszczających się
No troche będę miała ciemniejsze włosiska

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam jak przegladalam sklad tego peelingu to samo zlo sie tam czailo ale rzuce okiem raz jeszcze przy okazji, bo moze pamiec mnie myli Bielenda procz alg chyba nie ma zbytnio eko kosmetykow
bielenda mam serię eko a peeling arbuzowy sni mi sie po nocach
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.