Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to?? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 15:12   #241
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Nie uwazam, ze brak lakieru to przestepstwo. Przestepstwem sa zaniedbane stopy i nieleczona grzybica stop i paznokci. To drugie zauwazam nawet u mlodych kobiet.Odprysniety lakier tez jest jakas pomylka, bo przeciez na stopach emalia sie trzyma przynajmniej tydzien, a dobrze zagruntowana nawet i dwa. Jest to dowod na lenistwo, ze sie raz na dwa tygodnie paniusi nie chcialo umyc i wypumeksowac stopek oraz przyciac lub podpilowac paznokci.

Lubie mocne kolory na paznokciach u rak. Te u stop najchetniej malowalabym jedynie odzywka, bo nie lubie specjalnie koloru wystajacego z butow . Mam duzo butow i nie chcialabym non stop zmieniac lakieru. Poza tym mam suche stopy i niezaleznie od sily kremow i odzywek, dalej takie sa, a mocne kolory tylko poteguja wizualnie ten efekt.

Jak wyjezdzam na wakacje pod palemke, stopy mi sie opalaja i wtedywszelkie ciemne kolory odpadaja, bo efekt brudku gwarantowany.

Uzywam kolorow kryjacych, jasnych, raczej cielistych lub delikatnych bialych czy mlecznych 'frostow'. Ostatecznie jakies bure, siwe czy khaki, bo jakos lepiej mi sie komponuja z moimi suchymi stopami . Zima jest nieco lepiej, czasem jakas czerwien, ale bez szlenstw.

Pedicure robie regularnie, piluje paznokcie, uzywam pilingow , ale nawet moj maz z litosci co noc mi smaruje stopy i narzeka, ze taka skore widzial jedynie na sloniu
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 15:52   #242
Bloodly
Przyczajenie
 
Avatar Bloodly
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: zza rogu :)
Wiadomości: 29
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Ja mam calutki rok pomalowane paznokcie u stóp na czerwony/pomaranczowy odcien - czuję się wtedy komfortowo a inni niech robią jak chcą - ich sprawa.
Za to nie znoszę mieć kolorowych paznokci u rąk! Wszystkie koleżanki się dziwią, że jak to itp, ale ja po prostu nie lubię kolorowych paznokci. Zawsze mam odżywkę albo bezbarwny albo bardzo delikatnie różowy, bo wtedy ładnie się błyszczą . Ale kolor - nigdy. Dla mnie to męczarnia, co 2 dni zmywać lakier i malować od nowa bo nie zniosłabym widoku odpryśniętego paznokcia, chociaż minimalnie
__________________
Szukamy wymarzonej fryzury !
If you die when there's no one watching
and your ratings drop and you're forgotten
if they kill you on their TV
you're a martyr and a lamb of god

Bloodly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 18:20   #243
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Ja się zgadzam z "guacamole"
Niepomalowane paznokcie stóp to całkiem naturalne, byle tylko paznokcie i stopy były zadbane.
koleżanka mówiła mi że panom podobają się jej czerwone paznokcie na stopach mimo że ma popękane stopy. Akurat nic jej na to nie powiedziałam ale myślę że takie coś to obciach. Stopy powinny być jednak zadbane. to że większość z nas ma koślawe paluchy od szpilek to jedno ale jak dojdzie do tego gruba skóra na piętach no to przepraszam.... ale to nie dla mnie. Jest tyle możliwości żeby zadbać o stopy że hej, ostatnio nawet było coś w onet o produktach lopalmedic. Pisali że są rewelacyjne.
A jak juz malować paznokcie na stopach to ja maluję lakierami żelowymi uv, długo trzymają i lakier nie pęka. To tyle z mojego punktu widzenia.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 11:07   #244
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

A kąpiele dla stóp? Jeśli tak to z czym?
Osobiście lubię wodę z solą specjalnie do tego przeznaczoną lub jeśli akurat nie mam zwykłą kuchenną.
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 22:40   #245
malamarooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 34
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Ja tam nie pokazałabym palców bez lakieru publicznie. Dla mnie stopy stają się wtedy jakieś takie... mało kobiece (chociaż mam zadbane i ładne, malutkie stópki, bardzo kobiece same w sobie, to jak nie pomaluję paznokci to coś mi nie gra).
malamarooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:14   #246
Arachnes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 69
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Cytat:
Napisane przez malamarooda Pokaż wiadomość
Ja tam nie pokazałabym palców bez lakieru publicznie. Dla mnie stopy stają się wtedy jakieś takie... mało kobiece (chociaż mam zadbane i ładne, malutkie stópki, bardzo kobiece same w sobie, to jak nie pomaluję paznokci to coś mi nie gra).
Mam podobnie. Mimo, że uważam moje stopy za ładne, to przyzwyczaiłam się już na tyle do widoku pomalowanych paznokci, że zwyczajnie nie podobają mi się bez lakieru. I to najlepiej jakiegoś wyraźnego, kolorowego. Mam wrażenie, że bez lakieru na paznokciach moje stopy wyglądają nijako.
Arachnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:53   #247
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Ja za to jestem baaaaaardzo dziwna, bo o ile lubię na sobie i innych ładnie pomalowane paznokcie u rąk, to u stóp nie lubię. Ale może jest tak, bo generalnie nie rozumiem uroku stóp, nie uważam stopy za seksowną część ciała. I o ile na płytkach na dłoniach można znaleźć u mnie różne wariackie wręcz kolory, to u stóp-nigdy.
Dla mnie wystarczy, że stopa jest zadbana, czysta i "oprawiona" w ładny but.
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 20:51   #248
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Ja o wiele lepiej czuję się z pomalowanymi paznokciami u stóp. Jakoś tak bardziej zadbana, dlatego mam chyba zawsze pomalowane, nawet zimą. U innych mi to nie przeszkadza, bo raczej nie mam bliskiej styczności z obcymi, kobiecymi stopami.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 22:21   #249
kaczucha89
Raczkowanie
 
Avatar kaczucha89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 149
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Ja chyba od 16 roku życia, przez okrągły rok mam umalowane paznokcie u stóp. Najlepiej na jakiś żywy kolor. Uważam, że stopy znacznie lepiej się wtedy prezentują i są takie kobiece. Otwarcie przyznaję się, że jak widzę kobietę z nie umalowanymi paznokciami u stóp to od razu mam dziwne skojarzenie, że o siebie nie dba. Obecnie moje paznokcie mają kolor fuksji, możecie zobaczyć TUTAJ
__________________
https://www.jednospojrzenie.pl/ - fotografia produktowa i blog beauty&lifestyle
kaczucha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 07:29   #250
snow_wite
Przyczajenie
 
Avatar snow_wite
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

osobiście nie wyobrażam sobie niepomalowanych stóp! Najbardziej lubię czerwone lub czekoladowe. Latem na jeden palec u stopy może być miętowy
snow_wite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:43   #251
kasiaN1999
Raczkowanie
 
Avatar kasiaN1999
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 58
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Zawsze mam pomalowane paznokcie u stóp. Czasami maluje je bezbarwnym lakierem, ponieważ wygląda to naturalnie i schludnie, ale nie wyobrażam sobie całkowicie niepomalowanych paznokci u stóp jeżeli chodzi o mnie, natomiast, jeżeli ktoś ma ładne, zadbane stopy , nie lubi malowania pazurków i dobrze się z tym czuje, to nie widzę przeszkód
kasiaN1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 11:02   #252
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Cytat:
Napisane przez snow_wite Pokaż wiadomość
osobiście nie wyobrażam sobie niepomalowanych stóp! Najbardziej lubię czerwone lub czekoladowe. Latem na jeden palec u stopy może być miętowy
Czerwone wyglądają super, to mój ulubiony kolor, może się wydawać monotonny, ale zawsze modny i do wszystkiego pasuje.
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 11:20   #253
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Lepsze niepomalowane niż pomalowane z miesięcznym odrostem i odpryskami
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:16   #254
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Baaardzo rzadko mam niepomalowane paznokcie u stóp Najczęściej maluję je na ciemne kolory (obecnie mam jakiś duochrom, dosyć ciemny); jakoś mi to wizualnie wyszczupla stopy
Jasne, że kolorowe paznokcie dobrze prezentują się tylko i wyłącznie na zadbanych stopach, ale śmiem twierdzić, że paniusie, śmigające z poodpryskiwanym, wiekowym lakierem równie fatalnie prezentowałyby się z paznokciami bez lakieru. To po prostu kwestia dbania o siebie.

Edytowane przez 201803090921
Czas edycji: 2012-09-06 o 10:17
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 13:10   #255
ilona853
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Ja nie wyobrażam sobie nie pomalowanych paznokci! Niepomalowane są starszne i okropnie wyglądają! Każda dbająca o siebie kobieta powinna mieć ładnie pomalowane paznokcie

_________________
kredyty konsolidacyjne porównanie

ilona853 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:51   #256
linthu10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5
GG do linthu10
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Ja osobiście wolę pomalowane paznokcie, najlepiej na czerwono/bordowo/czekoladowo. Ewentualnie french Nie umiałabym przyzwyczaić się do niepomalowanych, ale jakoś nie razi mnie to u kogoś innego. Ważne, by byly zadbane
linthu10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 17:02   #257
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Lepsze niepomalowane niż pomalowane z miesięcznym odrostem i odpryskami
Haha, dokładnie, już mówię trudno jak ktoś ma takie brzydkie paznokcie i nosi zakryte buty, pół biedy bo nikt o tym nie wie. Ale do dziś mam absmak jak kilka lat temu zobaczyłam paznokcie mojej wystrojonej koleżanki, którą wszyscy się zachwycają, ale chyba jako jedna z nielicznych zauważyłam, że zapomniała zadbać o stopy - miała straszny odrost i srebrny, "brudny", odpryśnięty lakier + połamane paznokcie... Ohyda

Jeżeli chodzi o mnie, to nie traktuję niepomalowanych paznokci jako zbrodnię, ale ja zawsze wolę mieć jakiś lakier, mimo tego, że bardzo rzadko zdarza mi się wyjść w butach, które odkrywają palce. Po prostu przyzwyczaiłam się do widoku lakieru na paznokciach i dziwnie się czuję bez niego
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 22:45   #258
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

U mnie lato sie zaczyna pomalowanymi pazurkami chociaz w zime również mi się zdaża mieć lakier na pazurkach, i jestem za malowaniem paznokci u stóp co nie zwalnia nikogo właśnie przed zadbaniem o stopy przed malowaniem
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 22:47   #259
anakra8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Moim zdaniem lepiej mieć niepomalowane paznokcie niż z resztkami odpryśniętego lakieru.
Osobiście wolę mieć pomalowane i to dość wyrazistymi kolorami jednak trzeba pamiętać o systematycznym dbaniu całych stóp.
__________________
kosmetyki Avon twarz
anakra8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 23:05   #260
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Ja do paznokci stosuję zazwyczaj lakier bezbarwny Jednak jeśli bierzemy pod uwagę lato i sandałki, to zdarza mi się je pomalować na jakiś kolorek. Zależy to też od tego czy mam pomalowane paznokcie u dłoni
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 12:32   #261
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

Ostatnio też się przerzuciłam na bezbarwny, tylko że ja preferuję lakiery hybrydowe. Mam UV Nail Polish Base + Finish od LNC. To dwa produkty w jednym. Przede wszystkim długo wytrzymują na paznokciach. Zaznaczam, że do tej metody potrzebna jest lampa uv choćby jakaś mała byle dawała światło ultrafioletowe, myślę o lampie przynajmniej 9 Watt.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.