Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-20, 16:50   #1
eeenia
Przyczajenie
 
Avatar eeenia
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8

Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat


Dziewczyny
Bo juz tyle czasu ogladam te kremy w drogeriach i nie moge sie zdecydować jaki wybrac krem przeciw zmarszczkom. wokół oczu głownie. Mam 26 lat. Zadnego wcześniej nie stosowałam. Skóre twarzy mam suchą. czy kremy 30+ szukać tylko jakie..
eeenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 17:59   #2
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Może na dzień stosuj krem do cery suchej ziaja med spf 50+, w trakcie dnia Nivea zwykły, a na noc zamiennie maść wiesiołkowa, tranowa, alantan.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 09:05   #3
eeenia
Przyczajenie
 
Avatar eeenia
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Czy o ten krem chodzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...y-spf-50-.html
wydaje sie ok z opisu.
A zwykły na dzień różne stosowałam nivea do cery suchej i wrazliwej to po jakim czasie jeszcze bardziej mi wysuszało i az szczypało. Podobnie bielenda nawilżający na dzień i na noc czy iwostin. Najlepiej sie sprawdza krem bambino. A te maści to mam stosować na twarz..?
eeenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 10:54   #4
eeenia
Przyczajenie
 
Avatar eeenia
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

takie słynne forum i tylko jedna podpowiedz..?? A tego kremu nie ma w drogerii...
eeenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 18:54   #5
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Nie szczyp się z oznaczeniami kremów. Jeżeli faktycznie uważasz, że zaczynają Ci się zmarszczki robić, to śmiało sięgaj po kremy dla dojrzałych, nawet te oznaczone 70+. Np. ten (jeżeli nie masz cery trądzikowej):
http://www.kosmetykibeztajemnic.pl/2...odkrywamy.html

lub jakiś aktywator Avy, fajne składy, śmieszne ceny. Na KWC jestb kilka recenzji i chociażby też na tym blogu, co miraculum

http://www.kosmetykibeztajemnic.pl/2...r-modosci.html

czytaj, eksperymentuj.
Ja się przymierzam do jakiegoś serum firmy Forever Young, ale to jak kasę będę miała.
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 18:54   #6
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Cytat:
Napisane przez eeenia Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Bo juz tyle czasu ogladam te kremy w drogeriach i nie moge sie zdecydować jaki wybrac krem przeciw zmarszczkom. wokół oczu głownie. Mam 26 lat. Zadnego wcześniej nie stosowałam. Skóre twarzy mam suchą. czy kremy 30+ szukać tylko jakie..
nie masz jeszcze 30+ wiec po co ci takie kremy?
nawilżaj twarz i skórę pod oczami.Polecam bardzo dobre serum z wit C. 8 % Auriga Flavo c,a pod oczy np krem Dermedic hydrain 3
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 19:06   #7
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
nie masz jeszcze 30+ wiec po co ci takie kremy?
nawilżaj twarz i skórę pod oczami.Polecam bardzo dobre serum z wit C. 8 % Auriga Flavo c,a pod oczy np krem Dermedic hydrain 3
jak to po co? Przeciwzmarszczkowe raczej się stosuje, żeby nie mieć zmarszczek niż, jak się już je ma i rozpacza
A pod oczy jej nie zaszkodzi.
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 11:48   #8
eeenia
Przyczajenie
 
Avatar eeenia
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi też uważam ze wczesniej powinno sie stosowac kremy a nie dopiero jak juz beda. I uświadomienie ze nie musze patrzec od ilu lat jaki krem bo nie wiedzialam tego tylko teraz to mam duzo wiekszy wybór co wybrac........
eeenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 10:51   #9
eeenia
Przyczajenie
 
Avatar eeenia
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

ten kremik do cery suchej ziaja med spf 50+ niestety przeszłam wszystkie apteki i nigdzie go nie ma także zakupiłam z ziaja med ale inny krem na noc do skóry suchej tylko co czytaałam z opini to bardziej on nawilza niz pomaga w redukcji zmarszczek. a co myślicie o tym kremie iwostin na zmarszczki 15spf + ?
eeenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 18:38   #10
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Ja mam 27 lat i też niestety zaczynają mi się zmarszczki (małe na czole i pod oczami). I też niedawno dopiero zakupiłam krem pod oczy i zamierzam regularnie używać kremów przeciwzmarszczkowych. Pod oczy mam eveline taki z miętową zakrętką i jest okej, taki delikatniutki, fajny i rozjaśnił mi trochę cienie, a używam go ok. 3 tygodni
Z tego co szukałam na KWC dziewczyny polecają bardzo krem Bielenda 30 +, ja ostatnio byłam w Rossmanie i go nie widziałam, może w innych drogeriach
Dobrze jest generalnie nawilżać skórę, dużo pić wody i mikrodermabrazja też trochę spłyca drobne zmarszczki, więc warto raz na jakiś czas udać się do kosmetyczki.
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 23:08   #11
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Ja w sumie mam tłustą cerę, 24 lata i mam ten sam problem - jakich kremów przeciwzmarszczkowych używać. Póki co kupowałam jakieś tańsze w drogeriach typu Melisa krem przeciwzmarszczkowy na noc, Bielenda laser extreme 40+ na noc, ale jakoś szału nie ma, bo nie nawilżają jakoś dobrze i do tego ciut mnie przetłuszczają bardziej.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 11:20   #12
Anna8148
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Drobne zmarszczki też mi się pojawiły:/a mam 27 lat. Koleżanka mi poleciła Dar piękna z naparu z jarzębiny z mleczkiem pszczelim firmy Kosmetyki DLA i muszę przyznac, że daje radę Jedyna wada to zapach, ale w sumie ważniejsze jest działanie. Stosuję też pod oczy.Polecam.
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-04-04 o 18:46 Powód: link
Anna8148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 14:08   #13
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Fajne są kremy z Tołpy - mają bardzo przyjazne składy, nie zapchają a odżywią skórę. Polecę też wszystkie kremy z kwasem hialuronowym. Pod oczy ja osobiście używam teraz kremu z Kanebo ale zdaję sobie sprawę z tego, że tro droga impreza. Ostatnio zakupiłam też Dermedic Hialuro i mam zamiar go w tym miesiącu wypróbować... Jako krem na noc fajny jest z tołpy botanic czarna róża - jest to krem - miód regenerujący i myślę że się nada. Możesz też spróbować olejku odmładzającego z Evree (teraz jest na nie promocja w superpharm i kosztują około 17zł) są BARDZO FAJNE jako serum na noc - naprawdę zauważyłam poprawę mojej skóry
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 18:31   #14
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Moje ostatnie odkrycie na zmarszczki pod oczami (przeczytalam o tym gdzies tu na Wizażu ) to zmieszac kilka kropel oleju lnianego i olejku rycynowego i nakladac pod oczy z racji tego, ze skora się po tym świeci ja stosuję to na noc. Z tego co ostatnio rozmawiałam też z moją kosmetyczką to ona poleca naturalne kosmetyki zamiast drogeryjnych i oczywiście picie wody. Ja się czaję, żeby kupić krem pod oczy z Clareny, bo ostatnio miałam trochę próbek z tej firmy i naprawdę dają radę te kremy.
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 19:22   #15
collage90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Dziewczyny, zastanawiam się nad tym samym Jest niewiele kremów 25+, a przynajmniej niewiele z nich mi odpowiada. Znacznie większy wybór jest dla 30+, tylko trochę się obawiam, czy z kremami to nie jest tak, że jednak powinno się je dobierać do wieku? Żeby skóra się nie rozleniwiła... Żeby nie było tak, że w wieku 40 lat już nic na nas nie podziała;D W każdym razie- coś trzeba zrobić, lepiej zapobiegać, zwłaszcza wtedy kiedy uwidaczniają się te pierwsze oznaki starzenia... ;P
collage90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 19:41   #16
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

Ej no dajcie spokój. Podział kosmetyków na kategorie wiekowe albo płciowe to tylko marketing.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 23:24   #17
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Pierwszy Krem na zmarszczki 26 lat

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;50943312]Ej no dajcie spokój. Podział kosmetyków na kategorie wiekowe albo płciowe to tylko marketing.[/QUOTE]

To fakt. Mój chłopak nie chce używać kosmetyków bez napisu 'MAN' na opakowaniu choć one tylko zawierają zapach typowy dla perfum męskich, albo nie mają zapachu w ogóle. Ja nie widzę różnicy między moim żelem do twarzy a żelem chłopaka xD on jednak nie wyobraża sobie by używać mój krem czy cokolwiek innego. Podobnie jest pewnie z kremami. Napiszesz na kremie 30+ i zrobisz reklamę pod daną grupę wiekową dzięki czemu nie musisz się martwić o brak kupujących Bo dużo łatwiej trafiać do konkretnej grupy konsumentów (np. wiekowej) niż do ogółu.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-07 00:24:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.