Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-23, 18:27   #991
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
I Wam sie to podoba? Sprawia Wam to radosc? Jak czytam takie komentarze, to rece mi opadaja. Czemu jestescie wszystkie tak negatywnie nastawione do konsultantek? Ja rozumiem, ze jestescie wymagajace itp, ale po co specjalnie "męczyć" drugiego człowieka i smiac sie, ze sie stara? Przeciez nie wszystkie to jedze, ktore chca Wam zaszkodzic. Uwierzcie mi, normalne dziewczyny dązą zawsze do tego, aby klietka wyszla zadowolona i usmiechnieta. No chyba, ze trafiacie na same wredne baby, ale jakos to nie wierze...
Bardzo mi sie przykro cos takiego czyta Bo ja sama wiem, jak sie staram i mimo to, trafiam na takie wlasnie klientki, z takim podejsciem, ze mam wrazenie ze jedyne co chca, to wyzyc sie po nieudanym dniu albo klotni z mezem. I widze juz to jak to wygląda od strony klienta. Bo ja zawsze daje z siebie wszystko...
Poziomka
kochana jestes że piszesz o swoich odczuciach. To jest bardzo ważne i dzięki że to pokazujesz.
Z drugiej strony pamiętaj że oprócz miłych pasjonatek,fajnych normalnych kobiet, są jeszcze zołzy traktujące klienta jak zło konieczne, jak zarazę co się błąka i jak nie przyjdą obwieszone korsami,laurenami,gabbana to dostaną próbkę erisa +70
a przecież normany klient chce poczuć się jak klient a nie wyłudzacz czy oszust który tylko żeruje zeby tester wysępić ...
czaisz?



albo trafisz na takie zmory jak zalinkowana koszmarna mędrczyni od tych ugryzionych testerów szminek o których tonem zbolałym opowiada w filmiku

Przecież to też konsultantka. Ale w mojej ocenie, nie powinna absolutnie pracowac z ludzmi. Bo widać że ma problem i ludzi nie lubi.



ja napisze od swojej strony.
Uwielbiam konsultantki które słuchają.

Słuchają.
Mówie że chcę jasny fluid to chcę jasny a nie pomarańczę.I nikt mnie nie przekona o zdrowym wyglądzie, dopasowaniu itd. Znam siebie i wiem czego chce. Jak chcę w pompce to taki tylko kupię. Ja znam swoja cerę i to co jej służy. To ja siebie oglądam w lustrze i wiem jaka się sobie podobam
Wiem co używałam i co mi pasi. A co nie. Wiem co mam i jakie stany.


Dla przykładu przychodzę po fluid( przerobiłam masę) i bez przesady napiszę że to doswiadczenie sporo mnie kosztowało. Mojej kasy.
Owszem można było chodzić i żebrac o próbki ale ja pracuję.
Po pracy gnam do domu bo mam obowiązki i chcę odpocząc.
Zająć się hobby itd.
Ostatnią rzeczą jest grzanie po robocie do galerii i sępienie próbek. Dlatego jest jak jest.
ale jak jestem i mówię co miałam co mi pasuje a co nie.. to szlag mnie trafia gdy ktoś mi na siłę coś wmawia, narzuca produkt którego np nie kupię.No nie kupię bo nie i już.

I popatrz jeszcze inaczej jesli widzę że ktoś mi coś dopasowuje jest porozumienie to zawsze coś kupię. Bele co.. chocby lakier , odżywkę kredkę czy masło do ciała. Tak mam. I większość dziewczyn też o ty pisze że poszły tylko się rozejrzeć
Tylko zmacać zestawy a wyszły z łupami... dlaczego?

bo trafiły na miłe profesjonalne osoby.

Z kolei takie jak ta "zeżarta szminka" zużyte gęby, zblazowane umęczone minki omijam szerokim łukiem.

Taki ogląd z mojej strony
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2015-11-23 o 18:29
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 18:28   #992
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Poziomka
kochana jestes że piszesz o swoich odczuciach. To jest bardzo ważne i dzięki że to pokazujesz.
Z drugiej strony pamiętaj że oprócz miłych pasjonatek,fajnych normalnych kobiet, są jeszcze zołzy traktujące klienta jak zło konieczne, jak zarazę co się błąka i jak nie przyjdą obwieszone korsami,laurenami,gabbana to dostaną próbkę erisa +70
a przecież normany klient chce poczuć się jak klient a nie wyłudzacz czy oszust który tylko żeruje zeby tester wysępić
czaisz?



albo trafisz na takie zmory jak zalinkowana koszmarna mędrczyni od tych ugryzionych testerów szminek o których tonem zbolałym opowiada w filmiku

Przecież to też konsultantka. Ale w mojej ocenie, nie powinna absolutnie pracowac z ludzmi. Bo widać że ma problem i ludzi nie lubi.



ja napisze od swojej strony.
Uwielbiam konsultantki które słuchają.

Słuchają.
Mówie że chcę jasny fluid to chcę jasny a nie pomarańczę.I nikt mnie nie przekona o zdrowym wyglądzie, dopasowaniu itd. Znam siebie i wiem czego chce. Jak chcę w pompce to taki tylko kupię. Ja znam swoja cerę i to co jej służy. To ja siebie oglądam w lustrze i wiem jaka się sobie podobam


Dla przykładu przychodzę po fluid( przerobiłam masę) i bez przesady napiszę że to doswiadczenie sporo mnie kosztowało. Mojej kasy.
Owszem można było chodzić i żebrac o próbki ale ja pracuję.
Po pracy gnam do domu bo mam obowiązki i chcę odpocząc.
Zająć się hobby itd.
Ostatnią rzeczą jest grzanie po robocie do galerii i sępienie próbek. Dlatego jest jak jest.
ale jak jestem i mówię co miałam co mi pasuje a co nie.. to szlag mnie trafia gdy ktoś mi na siłę coś wmawia, narzuca produkt którego np nie kupię.No nie kupię bo nie i już.

I popatrz jeszcze inaczej jesli widzę że ktoś mi coś dopasowuje jest porozumienie to zawsze coś kupię. Bele co.. chocby lakier , odżywkę kredkę czy masło do ciała. Tak mam. I większość dziewczyn też o ty pisze że poszły tylko się rozejrzeć
Tylko zmacać zestawy a wyszły z łupami... dlaczego?

bo trafiły na miłe profesjonalne osoby.

Z kolei takie jak ta "zeżarta szminka" zużyte gęby, zblazowane umęczone minki omijam szerokim łukiem.

Taki ogląd z mojej strony
Hej hej teraz ja się obrażam za te obwieszone korsami bo lubię
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 18:36   #993
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Hej hej teraz ja się obrażam za te obwieszone korsami bo lubię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 18:38   #994
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Hej hej teraz ja się obrażam za te obwieszone korsami bo lubię
ej sama posiadam safiany

chodziło o przesyt -przesyt-megaprzesyt.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 18:43   #995
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dzieki laski za pozytywne przyjecie mojego komentarza i dziekuje za tak liczne odzewy Jeszcze Wam powiem, co do tego Erisa To jest tak, ze my nie mamy totalnie wplywu na to, co przyjdzie w paczce z probkami. Zazwyczaj jest tak, ze to, co najlepsze wydamy od razu, a pozniej zostaja takie ochlapy jak Eris wlasnie I my same na to narzekamy Chociaz szczerze powiem, ze moim zdaniem ten Eris wcale nie jest taki zly I psia kość, najczęściej jest tak, że to probki koncza sie podczas dni VIP, kiedy ludzi jest najwiecej... I nam tez jest glupio te erisy wydawac.. Ale jak konsultantka fajna to zawsze zapyta jeszcze do tego co by pani chciala przetestowac.. Chociaz czasem sajgon jest taki, ze kolejka jest do polowy sklepu, wszyscy sie niecierpliwia, a probek fajnych nie ma. To jest dopiero tragedia. Robisz "robione" probki kazdemu klientowi, stres narasta, bo kazdy chce jak najszybciej i sie sajgon robi I jeszcze na nas wszyscy krzycza, ze jak to nie ma probek.. A to niestety "gora" nie przewidziala wystarczajacej ilosci...

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-11-23 o 18:44
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 18:47   #996
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a masz extra firming ? bo ja testowałam co prawda, ale miałam kilka próbek i na bank go chcę, tylko problem z kolorem mam 110 honey jest dla mnie już za ciemny, 109 jest za różowy, 108 nie ma no a 107 jest jaśniutki i nie wiem czy nie za jasny, za jasny podkład też kurcze nieteges
musiałabym przetestować, ale jak mam tam znowu iść to
kurczę nie pamiętam już, miałam chyba 107 własnie, wlasnie sprawdzilam na stronie i tak- 107 bo kiedys bylam stacjonarnie i babeczka mi powiedziala ze powinnam miec 105, a ja jednak drugi raz wzielam 107- bo lepiej pasował mi do karnacji. Chociaz teraz mam skin illusion 105 i jest akurat na tę chwilę
chyba bedziesz musiala jeszcze raz się przejsc
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
I Wam sie to podoba? Sprawia Wam to radosc? Jak czytam takie komentarze, to rece mi opadaja. Czemu jestescie wszystkie tak negatywnie nastawione do konsultantek? Ja rozumiem, ze jestescie wymagajace itp, ale po co specjalnie "męczyć" drugiego człowieka i smiac sie, ze sie stara? Przeciez nie wszystkie to jedze, ktore chca Wam zaszkodzic. Uwierzcie mi, normalne dziewczyny dązą zawsze do tego, aby klietka wyszla zadowolona i usmiechnieta. No chyba, ze trafiacie na same wredne baby, ale jakos to nie wierze...
Bardzo mi sie przykro cos takiego czyta Bo ja sama wiem, jak sie staram i mimo to, trafiam na takie wlasnie klientki, z takim podejsciem, ze mam wrazenie ze jedyne co chca, to wyzyc sie po nieudanym dniu albo klotni z mezem. I widze juz to jak to wygląda od strony klienta. Bo ja zawsze daje z siebie wszystko..

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

A z tym podchodzeniem to tez Wam wyjaśnię. Konsultantki po prostu MUSZĄ podejsc do klienta. Jedni chcą pomocy, inni nie. Nawet nie wiecie ile jest osob, ktore wchodzą i czują sie jak zagubione sarenki. Ja myślalam, ze do perfumerii wchodzą ludzie i wiedzą co chcą - bo ja tak roiłam. A okazuje się, że jest mnóstwo pań i panów co wchodzą z 300 zł i chcą ją wydać, ale nie wiedzą na co. I ty ich wtedy musisz pokierować. A konsultantki niestety nie mają w oczach lasera żeby od razu wiedzieć, kto chcę pomocy a kto nie. I to też jest przykre, jak podchodzić z chęcią pomocy, szczerym uśmiechem, a tu Ci taka wredna baba odpowiada wręcz wrzeszczącym głosem "NIE!!!!!", nawet nie zdążysz zdania dokończyć...
A jesli podchodzi jakaś inna konsultantka do Was drugi raz to po prostu nie zdazyly sie miedzy soba porozumiec czy u tej klientki ktos byl..Ty bądz mily i dla Ciebie będą mili.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Sorki laski, za ten elaborat. Nie piję konkretnie do Was, po prostu chciałabym Wam pokazać trochę inną stronę medalu. Że nie zawsze konsultantka to diabeł wcielony i to też człowiek. Który później przychodzi do domu i myśli, że ludzie są dla niej niemili. Ile razy ja przychodziłam do domu zmartwiona, bo jakieś wredne babsko wyżywało sie na mnie, kiedy ja jak najbardziej chciałam być pomocna.
Musiałam się w końcu odezwać, bo już od jakiegoś czasu czytam takie psioczenie na konsultantki, że po prostu czuję się paskudnie, choć wiem, że nie piszecie o mnie, ale w jakimś sensie o grupie, do ktorej należę i znam ją od kuchni.
Poziomko
ja tam jestem dobrze nastawiona do ludzi. Jedynie co, to czuje sie po prostu obserwowana (w sensie jak siegam po testery- wtedy Pani zwykle podchodzi i pokazuje to co chcę, ale lubi tez pokazywać produkty podobne innych firm- w sumie dobrze, bo a nuz trafi sie lepszy produkt/tanszy // albo jak jeszcze nie zdaze podejsc do polki z kosmetykami a tu juz Pani podchodzi i pyta w czym pomoc- a ja jestem typem ktory lubi rzucic okiem na wszystkie sliczniutkie opakowania po czym podchodze do wybranej polki i ogladam testery/ a najczesciej wchodze po prostu nie wiedzac czego chce, musi cos wpasc mi w oko bo kosmetyków mam po kokarde tak na dobra sprawe- a skad ma o tym wszystkim wiedziec konsultantka przeciez nie cczyta mi w myslach ) ale tak to spoko wiem, ze konsultantki chca pomoc, przeciez po to sa tak jak napisalm wyzej czesto proponuja podobny produkt innych firm, dzieki czemu mam wiekszy wybor, niekoniecznie prostszy ale ogolnie lubie te Panie, sama tak pracowalam, jako konsultantka w SP, inni klienci co prawda, ale zachowania takie same, wiem co to znaczy
to tak ode mnie
jeden koles lubil mowic po prostu na Ty- kazal mi sie psikac- tzn na moje nadgarstki- meskimi perfumami, i wtedy mnie wachal przychodzil tak co 2-3miesiace i kupowal z 2-3 flaszki. Nawet niechetnie do niego podchodzilam bo czulam sie glupio, nieswojo... no ale trzeba. Raz zostawil mi na gazetce swoj numer telefonu a jak byl przy kasie, to kasjerce tez taki koles kolo 35lat, smieszne to bylo
Ale zdarzaly sie tez laski, ktore byly mlodsze ode mnie tez mowily na "Ty" byly osoby, ktore przychodzily sie tak jak to nazwalas "wyżyć", traktowaly mnie i moje kolezanki z gory, bo przeciez pracuje w sklepie- zapewne sie nie uczylam to mam hahaha raz tak Pani mi powiedziala- ale nie wprost, zeby nie bylo odnosilam wrazenie ze Ci ludzie, ktorzy sie wywyzszali- byla ich mala czesc co prawda, bo w wiekszosci to uprzejmi klienci (raz babeczka opowiadala mi przez 40minut o swoim zolwiu jak to sie stalo ze zginal- no ale nie moge przeciez powiedziec "sorry musze wracac do pracy i wykladac towar, zmienic layout, okleic cały regał metkami promocyjnymi bo centrala dzis ustawila to na promocje, albo ze przyjezdza jakis koles z izreala ma tu byc wszystko rowno od linijki poukladane") to tak wlasnie mysleli- ze jestem po prostu nic nie wartym sprzedawca bez ambicji i moga sie na mnie wyzyc
dodam że z 90% pracownikow naszej placowki to byli studenci

wybaczcie laski za moje opowiesci, absoltunie nie pije ani nie mowie o Was, bo tak jak napisalam wyzej- sama lubie sobie obmacac kosmetyki (testery) w sklepie na spokojnie bez asysty, ale jednak byla grupka klientow ktora dawala w kosc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 18:47   #997
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Aha i jeszcze... Jak dostaniecie kiedykolwiek na maila ankietę na temat obslugi to koniecznie ja wypelnijcie. To nie idzie w kosmos. Potem to wszystko jest omawiane i sprawdzane, kto wtedy obslugiwal. Trafia to do konkretnego kierownika i konkretnego konsultanta. Sprawdzane jest to na kamerach... Wiec jesli lubicie jakas Pania to zrobicie jej niesamowita radosc, gdy dostanie pochwale od klienta jak i od kierownika. Wszyscy pozniej o tym mowia i jest to wywieszone na zapleczu ze ktos mial "fana"
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 18:52   #998
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Praca w handlu jest generalnie ciężka, taka prawda
Ja u siebie w S. mam fajne konsultantki. Dlatego nie ma co generalizowac. W każdym zawodzie są stereotypy. Ja pracuję w urzędzie. Na każdym kroku tylko słyszę, że nic nie robimy, tylko pijemy kawkę bla bla bla. Urzędnicy są różni, jedni mili, inni lepiej nie mówić.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 18:56   #999
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Laski a ja ciagle mysle o tym podkladzie Gerlę... brałabym od razu, gdybym nie miała zadnego innego, albo dwa
no i teraz tak... czekac na boxa i brac go za pelna cene (o matulu ) czy czekac na po swietach i wziac z jakas sensowna znizka- mysle ze moze bedzie w s lub d 25%
nie no i tak poczekam, bo przeciez nie znam zawartosci boxa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:02   #1000
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Aha i jeszcze... Jak dostaniecie kiedykolwiek na maila ankietę na temat obslugi to koniecznie ja wypelnijcie. To nie idzie w kosmos. Potem to wszystko jest omawiane i sprawdzane, kto wtedy obslugiwal. Trafia to do konkretnego kierownika i konkretnego konsultanta. Sprawdzane jest to na kamerach... Wiec jesli lubicie jakas Pania to zrobicie jej niesamowita radosc, gdy dostanie pochwale od klienta jak i od kierownika. Wszyscy pozniej o tym mowia i jest to wywieszone na zapleczu ze ktos mial "fana"

O dobrze, że to piszesz, ja ostatnio wypisałam same peany, och i achy na moją ulubioną konsultantkę, ale myślałam, że to idzie i tak do kosza. Może kobieta dostanie jakąś premię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:05   #1001
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O dobrze, że to piszesz, ja ostatnio wypisałam same peany, och i achy na moją ulubioną konsultantkę, ale myślałam, że to idzie i tak do kosza. Może kobieta dostanie jakąś premię
Premii na pewno nie Tak dobrze nie ma Ale pochwale od kierownika na pewno tak
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 19:08   #1002
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Laski a ja ciagle mysle o tym podkladzie Gerlę... brałabym od razu, gdybym nie miała zadnego innego, albo dwa
no i teraz tak... czekac na boxa i brac go za pelna cene (o matulu ) czy czekac na po swietach i wziac z jakas sensowna znizka- mysle ze moze bedzie w s lub d 25%
nie no i tak poczekam, bo przeciez nie znam zawartosci boxa
Buahotku fajnie napisałaś.
Ten kolo od wąchania Twoich nadgarstków widać jechał po całości

w sumie 35lat to nie powinien być AŻ taki desperat :P
Odnośnie fluidu: gerlę brać. Teraz póki jest odcien i z boxem.
Jest wart, bynajmniej moj parure. Co będzie i czy będzie. bym sobie odpuściła.. no i nasze motto.. lepiej żałować że się kupiło

a gerlę RACZEJ żałować nie będziesz
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:14   #1003
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Aha i jeszcze... Jak dostaniecie kiedykolwiek na maila ankietę na temat obslugi to koniecznie ja wypelnijcie. To nie idzie w kosmos. Potem to wszystko jest omawiane i sprawdzane, kto wtedy obslugiwal. Trafia to do konkretnego kierownika i konkretnego konsultanta. Sprawdzane jest to na kamerach... Wiec jesli lubicie jakas Pania to zrobicie jej niesamowita radosc, gdy dostanie pochwale od klienta jak i od kierownika. Wszyscy pozniej o tym mowia i jest to wywieszone na zapleczu ze ktos mial "fana"
Właśnie wypełniłam ankietę, którą dostałam tydzień temu

A przypomnijcie mi, do kiedy działa kod LISTOPAD
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:15   #1004
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Właśnie wypełniłam ankietę, którą dostałam tydzień temu

A przypomnijcie mi, do kiedy działa kod LISTOPAD
Extra
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:20   #1005
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wstałam rano patrzę pada no więc panika pojechałam zmienić opony, nastałam się w mega kolejce no i co ? przestało i w dodatku jest sucho



źle mi zrobił różowy Biotherm, potem kupiłam na -70% na wyprz w MArionnaud niebieski i straszne podrażnienia miałam na twarzy no i nie miło wspominam również Aqualię Vichy a kocham ostatnio YR wygładzający serum vegetal
Ale juz masz zimowe gumy a u mnie nadal kolejki i letnie ale w srode mam zmienic.

YR serum vegetal, a masz porownanie do starego sprzed zmiany? ktory lepszy?
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:24   #1006
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Premii na pewno nie Tak dobrze nie ma Ale pochwale od kierownika na pewno tak
dobrze, że mówisz bo ja też nigdy tych ankiet nie wypełniałam, a teraz będę

dziewczyny wiecie możne czy gdzieś stacjonarnie można kupić te świece kringle candle? albo gdzie najbardziej opłacalnie przez neta? na święta jakieś bym pokupowała
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:29   #1007
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Po prostu taka ankieta to bardzo duza pochwala dla konsultanta no i znak dla kierownika, ze ten pracownik jest dobrym pracownikiem
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:34   #1008
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
I Wam sie to podoba? Sprawia Wam to radosc? Jak czytam takie komentarze, to rece mi opadaja. Czemu jestescie wszystkie tak negatywnie nastawione do konsultantek? Ja rozumiem, ze jestescie wymagajace itp, ale po co specjalnie "męczyć" drugiego człowieka i smiac sie, ze sie stara? Przeciez nie wszystkie to jedze, ktore chca Wam zaszkodzic. Uwierzcie mi, normalne dziewczyny dązą zawsze do tego, aby klietka wyszla zadowolona i usmiechnieta. No chyba, ze trafiacie na same wredne baby, ale jakos to nie wierze...
Bardzo mi sie przykro cos takiego czyta Bo ja sama wiem, jak sie staram i mimo to, trafiam na takie wlasnie klientki, z takim podejsciem, ze mam wrazenie ze jedyne co chca, to wyzyc sie po nieudanym dniu albo klotni z mezem. I widze juz to jak to wygląda od strony klienta. Bo ja zawsze daje z siebie wszystko..

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

A z tym podchodzeniem to tez Wam wyjaśnię. Konsultantki po prostu MUSZĄ podejsc do klienta. Jedni chcą pomocy, inni nie. Nawet nie wiecie ile jest osob, ktore wchodzą i czują sie jak zagubione sarenki. Ja myślalam, ze do perfumerii wchodzą ludzie i wiedzą co chcą - bo ja tak roiłam. A okazuje się, że jest mnóstwo pań i panów co wchodzą z 300 zł i chcą ją wydać, ale nie wiedzą na co. I ty ich wtedy musisz pokierować. A konsultantki niestety nie mają w oczach lasera żeby od razu wiedzieć, kto chcę pomocy a kto nie. I to też jest przykre, jak podchodzić z chęcią pomocy, szczerym uśmiechem, a tu Ci taka wredna baba odpowiada wręcz wrzeszczącym głosem "NIE!!!!!", nawet nie zdążysz zdania dokończyć...
A jesli podchodzi jakaś inna konsultantka do Was drugi raz to po prostu nie zdazyly sie miedzy soba porozumiec czy u tej klientki ktos byl..Ty bądz mily i dla Ciebie będą mili.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Sorki laski, za ten elaborat. Nie piję konkretnie do Was, po prostu chciałabym Wam pokazać trochę inną stronę medalu. Że nie zawsze konsultantka to diabeł wcielony i to też człowiek. Który później przychodzi do domu i myśli, że ludzie są dla niej niemili. Ile razy ja przychodziłam do domu zmartwiona, bo jakieś wredne babsko wyżywało sie na mnie, kiedy ja jak najbardziej chciałam być pomocna.
Musiałam się w końcu odezwać, bo już od jakiegoś czasu czytam takie psioczenie na konsultantki, że po prostu czuję się paskudnie, choć wiem, że nie piszecie o mnie, ale w jakimś sensie o grupie, do ktorej należę i znam ją od kuchni.
Poziomeczko nie denerwuj się mam pytanko z innej beczki - wstąpiłam dziś do S (nic nie kupiłam brawo jaa ) i Pani Konsultantka mi powiedziała że z S są wycofywane kosmetyki Algenist oraz pielęgnacja YSL. To prawda? z tym Algenistem zwłaszcza? to już tak na amen? czy tylko w stacjonarkach może?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:39   #1009
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Buahotku fajnie napisałaś.
Ten kolo od wąchania Twoich nadgarstków widać jechał po całości

w sumie 35lat to nie powinien być AŻ taki desperat :P
Odnośnie fluidu: gerlę brać. Teraz póki jest odcien i z boxem.
Jest wart, bynajmniej moj parure. Co będzie i czy będzie. bym sobie odpuściła.. no i nasze motto.. lepiej żałować że się kupiło

a gerlę RACZEJ żałować nie będziesz
Wlasnie! ale smieszny chlopak co mu daly moje nadgarstki
dobra, jak brac to brac, poczekam na boxa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 19:40   #1010
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

A ja protestuję przeciwko nazwywaniu marki Dr Irena Eris ochłapami, bo to bardzo dobra marka jest, która w badania naukowe w swoich badawczych ośrodkach ładuje miliony Euro
Należy do Comite Colbert - organizacji zrzeszającej luksusowe marki kosmetyczne, należy do niej m.in. Dior, Chanel, Cartier, Louis Vuitton.

Generalnie 'problem' z konsultantkami jest taki, że część trafia tam z przypadku. A praca w handlu wymaga naprawdę specyficznych - często nie do nauczenia - atrybutów charakteru, takich jak cierpliwość, opanowanie, poczucie humoru, lubienie ludzi, empatia, wysoka kultura osobista, takt.
Bez tego praca w handlu jest mordęgą. Wiele osób właśnie bardzo się męczy trafiając do tego sektora. I to widać, słychać i czuć.

Poza tym do tego wszystkiego dochodzi powszechne w naszym pięknym kraju tolerowanie humorków w pracy, przenoszenie do sfery publicznej swoich problemów, wyżywanie się na innych, chamstwo. Zarówno klienci jak i pracownicy w usługach i handlu lubią robić sobie przykrości i uprzykrzać życie. Taka mentalność. Jak ktoś jest zawsze miły, uprzejmy i uśmiechnięty, to dla wielu jest podejrzany.
Dlatego ja wolę angielską czy niemiecką - może i nieszczerą - kurtuazję w sklepach, niże polskie przeszczere buractwo (po obu stronach lady).

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2015-11-24 o 10:12
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:41   #1011
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Poziomeczko nie denerwuj się mam pytanko z innej beczki - wstąpiłam dziś do S (nic nie kupiłam brawo jaa ) i Pani Konsultantka mi powiedziała że z S są wycofywane kosmetyki Algenist oraz pielęgnacja YSL. To prawda? z tym Algenistem zwłaszcza? to już tak na amen? czy tylko w stacjonarkach może?
Nieeee, nie żartuj sobie tak nawet
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:43   #1012
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cześć dziewczyny!
Miałam dziś ciężki dzień. Pierwszy dzień po zwolnieniu w pracy (mam teraz kumulacje roboty), a później lekarz (). No i po wizycie, jako że byłam obok to wpadłam do S poprawić sobie humor. No i wyszłam jeszcze gorzej poirytowana. Kupiłam serum Clarins i podkład Givenchy na zapas i ... nie dostałam żadnej próbki. Nie wspomnę już o osach w nosie Pani z S. No ręce opadają. Tak poprawiłam sobie humor
Ok idę nadrabiać 12 stron.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:48   #1013
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nieeee, nie żartuj sobie tak nawet
no przypadkiem się dowiedziałam bo rozgladałam sie za stoiskiem pielęgnacyjnym YSL bo chciałam obadać mamie serum i nie znalazłam. No to pytam się jednej gdzie jest YSL bo nie znalazłam a ona mi że wycofują - kolorówka i zapachy zostają, pielęgnacja out. To zagadałam jeszcze o algenista bo chciałam tą maskę obadać a ta mi że wycofany jest z Sephory dobrze że chociaż szanele dalej są i właśnie dlatego chciałam aby Poziomka mi powiedziała czy to prawda

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Miałam dziś ciężki dzień. Pierwszy dzień po zwolnieniu w pracy (mam teraz kumulacje roboty), a później lekarz (). No i po wizycie, jako że byłam obok to wpadłam do S poprawić sobie humor. No i wyszłam jeszcze gorzej poirytowana. Kupiłam serum Clarins i podkład Givenchy na zapas i ... nie dostałam żadnej próbki. Nie wspomnę już o osach w nosie Pani z S. No ręce opadają. Tak poprawiłam sobie humor
Ok idę nadrabiać 12 stron.
ooooj biedna jutro będzie lepszy dzień zobaczysz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:53   #1014
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Miałam dziś ciężki dzień. Pierwszy dzień po zwolnieniu w pracy (mam teraz kumulacje roboty), a później lekarz (). No i po wizycie, jako że byłam obok to wpadłam do S poprawić sobie humor. No i wyszłam jeszcze gorzej poirytowana. Kupiłam serum Clarins i podkład Givenchy na zapas i ... nie dostałam żadnej próbki. Nie wspomnę już o osach w nosie Pani z S. No ręce opadają. Tak poprawiłam sobie humor
Ok idę nadrabiać 12 stron.
Jutro będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no przypadkiem się dowiedziałam bo rozgladałam sie za stoiskiem pielęgnacyjnym YSL bo chciałam obadać mamie serum i nie znalazłam. No to pytam się jednej gdzie jest YSL bo nie znalazłam a ona mi że wycofują - kolorówka i zapachy zostają, pielęgnacja out. To zagadałam jeszcze o algenista bo chciałam tą maskę obadać a ta mi że wycofany jest z Sephory dobrze że chociaż szanele dalej są i właśnie dlatego chciałam aby Poziomka mi powiedziała czy to prawda

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------



ooooj biedna jutro będzie lepszy dzień zobaczysz
Jeszce trochę to zostaną nam same Lancomy i Cliniki Dlaczego zawsze wycofują mi to co właśnie polubię
A co ciekawego z YSL byś poleciła, z pielęgnacji oczywiście ?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-11-23 o 19:54
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:57   #1015
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wlasnie! ale smieszny chlopak co mu daly moje nadgarstki
dobra, jak brac to brac, poczekam na boxa
widać jarało go że wąchał piękną kobietę
brać ale z boxem na święta będzie cudna buzia w stylu invisible
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:58   #1016
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jutro będzie lepiej



Jeszce trochę to zostaną nam same Lancomy i Cliniki Dlaczego zawsze wycofują mi to co właśnie polubię
A co ciekawego z YSL byś poleciła, z pielęgnacji oczywiście ?
lubię serum Forever Light Creator i krem z tej serii moja mama miała kiedyś Forever Youth Liberator serum i też jej się podobało
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:58   #1017
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Tak patrzę online to w S nie ma już nic z pielęgnacji a w D jakieś resztki, dużo męskiej ale damskiej niee, jakiś tylko peeling
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:59   #1018
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Miałam dziś ciężki dzień. Pierwszy dzień po zwolnieniu w pracy (mam teraz kumulacje roboty), a później lekarz (). No i po wizycie, jako że byłam obok to wpadłam do S poprawić sobie humor. No i wyszłam jeszcze gorzej poirytowana. Kupiłam serum Clarins i podkład Givenchy na zapas i ... nie dostałam żadnej próbki. Nie wspomnę już o osach w nosie Pani z S. No ręce opadają. Tak poprawiłam sobie humor
Ok idę nadrabiać 12 stron.
zrób sobie wieczór dobroci. Jutro będzie lepiej
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:02   #1019
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
widać jarało go że wąchał piękną kobietę
brać ale z boxem na święta będzie cudna buzia w stylu invisible
jedni lubią kobiece stopy, inni długie włosy a jeszcze inni wąchąć nadgarstki każdy ma jakieś zboczenia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
lubię serum Forever Light Creator i krem z tej serii moja mama miała kiedyś Forever Youth Liberator serum i też jej się podobało
Creatora nie miałam, ale Liberatora serum miałam i mi się nie spodobało
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:04   #1020
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak patrzę online to w S nie ma już nic z pielęgnacji a w D jakieś resztki, dużo męskiej ale damskiej niee, jakiś tylko peeling
oooo rzeczywiście co jest? wycofują się z pielęgnacji czy co?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.