Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 19:36   #4771
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

dzieki edi, ale nie mieszkam w polsce i przy przesylce doloczono by mi clo. ja polecam produkty do wlosow firmy healthy sexy hair
Dau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:39   #4772
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Edi, widzę, że masz balsam Gosh'a, właśnie zastanawiam się nad kupnem żelu i balsamu, opłaca się zainwestować?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:43   #4773
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Edi,

a porównawczo wolisz te maski algowe Unique czy Bielendy??
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:50   #4774
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz w Warszawie maski algowe Belnatur i Bielendy? Bo ja widziałam je tylko na targach. Mam witaminową maskę Bielendy, ale jeszcze jej nie używałam. Jaką masz cerę? Z których algowych jesteś najbardziej zadowolona?
Kupuję je w hurtowni kosmetycznej Sabell maski Bielendy są też jeszcze dostępne w internetowym sklepie kosmetycznym cosmetic jednak nie każdy może je kupić bo wymagają dyplomu kosmetyczki bądź potwierdzenia prowadzenia gabinetu lub działalności związanej z kosmetyką dla osób spoza branży pozostaje allegro ale tam się nieraz sporo przepłaca
ja mam mieszana cerę do tego ze skłonnością do przesuszeń i pielęgnacja takiej cery wymaga ode mnie dużo pracy ale jest to baardzo przyjemna praca chyba najbardziej cenię sobie maski algowe hiszpańskiej firmy Leim i naszą Bielendę moje ulubione to Kozie mleko, Spirulina, Koloidalne złoto, Żurawinowe i proteiny mleczne a z Leima to Regenerante, Shock witamin, Express lift, Hydro i Ananda co do Bellnature to te algi są całkiem niezłe mi najbardziej przypadła do gustu Dotleniająca Oxy i różana do okolic oczu a także cynamonowa ogólnie maski algowe są naprawdę bardzo dobre dla każdej cery można pod nie zastosować kapsułkę lub ampułkę cera po maskach algowych jest super nawilżona gładka jakby rozpromieniona pory robią sie zwężone a cera jednolita ja stosuję je raz w tygodniu
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:53   #4775
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Edi, widzę, że masz balsam Gosh'a, właśnie zastanawiam się nad kupnem żelu i balsamu, opłaca się zainwestować?
Balsam polecam z czystym sumieniem jest naprawdę bardzo dobry świetnie nawilża i wygładza ma bardzo przyjemny zapach i jest wydajny ja stosuję go najczęściej po solarium świetnie niweluje ten niesympatyczny zapach przypalonej skóry
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:58   #4776
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Edi,

a porównawczo wolisz te maski algowe Unique czy Bielendy??
Bielenda jest zdecydowanie lepsza i wydajniejsza co do Unique maski są naprawdę niezłe ale zużywają się dość szybko i ciężej mi się je nakłada niż inne maski tego typu dla mnie zdecydowanym Hitem w tej dziedzinie są maski Leima
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:33   #4777
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
dzieki edi, ale nie mieszkam w polsce i przy przesylce doloczono by mi clo. ja polecam produkty do wlosow firmy healthy sexy hair
O nie znam firmy chyba się zainteresuję
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 21:01   #4778
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Edi. jak tam czytam te opinie i oglądam zdjęcia..ale tak naprawdę to nie wiem do czego są te maski? do twarzy? ;P
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:24   #4779
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Edi, przekonałaś mnie, a możesz mi jeszcze napisać czy balsam ma jakiś dozownik czy normalnie się go wylewa? kurcze, wiem o co mi chodzi, ale nie wiem jak to napisać
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:42   #4780
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Edi, przekonałaś mnie, a możesz mi jeszcze napisać czy balsam ma jakiś dozownik czy normalnie się go wylewa? kurcze, wiem o co mi chodzi, ale nie wiem jak to napisać
Spoko wiem o co chodzi Ten balsam nie ma dozownika ma nakrętkę ale bez obawy ma zabezpieczenie przed ewentualnym rozlaniem co pomaga też dozować go z umiarem
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:44   #4781
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

no wlasnie pokusa na kazdym kroku, az strach, drzyj portmonetko

niezamienna widzialas kupilam öl, lece probowac jutro bede donosic, jakie efekty. trzymajcie za mnie kciuki, zeby jakas masakra na twarz nie wyszla.
Dau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 21:49   #4782
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Bunia's Pokaż wiadomość
Edi. jak tam czytam te opinie i oglądam zdjęcia..ale tak naprawdę to nie wiem do czego są te maski? do twarzy? ;P
Tak te o których była mowa stosuje się na twarz szyję i ewentualnie dekolt.... ale w kosmetyce są też takie maski algowe które można stosować także na inne partie ciała generalnie te maski nie są proste w użyciu i trzeba mieć z nimi trochę wprawy gdyż szybko zastygają i trzeba je sprawnie nakładać na twarz
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 22:31   #4783
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Izaluka możesz mi napisać czeko używasz z biochemii i co uważasz za swój absolutny niezbędnik? chciałabym zacząć przygodę z biochemią i zbieram cenne info pozdrawiam
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 22:41   #4784
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Edi, jak cytujesz kilka wypowiedzi, to przy każdej z tych wypowiedzi kliknij taki znak " ktory znajduje sie między cytuj a odpowiedz.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 21:25   #4785
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
niezamienna widzialas kupilam öl, lece probowac jutro bede donosic, jakie efekty. trzymajcie za mnie kciuki, zeby jakas masakra na twarz nie wyszla.
Trzymam kciuki za powodzenie prób
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 06:23   #4786
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
Kupuję je w hurtowni kosmetycznej Sabell maski Bielendy są też jeszcze dostępne w internetowym sklepie kosmetycznym cosmetic jednak nie każdy może je kupić bo wymagają dyplomu kosmetyczki bądź potwierdzenia prowadzenia gabinetu lub działalności związanej z kosmetyką dla osób spoza branży pozostaje allegro ale tam się nieraz sporo przepłaca
ja mam mieszana cerę do tego ze skłonnością do przesuszeń i pielęgnacja takiej cery wymaga ode mnie dużo pracy ale jest to baardzo przyjemna praca chyba najbardziej cenię sobie maski algowe hiszpańskiej firmy Leim i naszą Bielendę moje ulubione to Kozie mleko, Spirulina, Koloidalne złoto, Żurawinowe i proteiny mleczne a z Leima to Regenerante, Shock witamin, Express lift, Hydro i Ananda co do Bellnature to te algi są całkiem niezłe mi najbardziej przypadła do gustu Dotleniająca Oxy i różana do okolic oczu a także cynamonowa ogólnie maski algowe są naprawdę bardzo dobre dla każdej cery można pod nie zastosować kapsułkę lub ampułkę cera po maskach algowych jest super nawilżona gładka jakby rozpromieniona pory robią sie zwężone a cera jednolita ja stosuję je raz w tygodniu
Dzięki wielkie, a jak cenowo wychodzą maski Leim? Muszę się kiedyś wybrać do tej hurtowni, bez problemu można kupić kosmetyki?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 18:22   #4787
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A ja dzisiaj zrobiłam mały nalot na aptekę Póki co oszczędzam na pielęgnacji, bo krakowskie targi kosmetyczne już za miesiąc (oj, będzie się działo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA56375.JPG (75,4 KB, 248 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 18:57   #4788
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Oooo, avene cold cream "ręczny". Bardzo lubię
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 19:16   #4789
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Oooo, avene cold cream "ręczny". Bardzo lubię
Ja również bardzo go lubię Wcześniej używałam Xerand LRP, ale... ich skuteczność w działaniu jest na dłuższą metę bez porównania Do Xerandu skóra mi się przyzwyczaiła, a Cold Cream mam już 3 czy 4 opakowanie i nic
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 19:20   #4790
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie, a jak cenowo wychodzą maski Leim? Muszę się kiedyś wybrać do tej hurtowni, bez problemu można kupić kosmetyki?
Niestety nie są zbyt tanie na allegro widziałam je powyżej 100zł a w hurtowni były po 80 zł ale są niezwykle wydajne i w opakowaniu jest ich dużo bo aż 300gr co daje w przeliczeniu 1000 ml maski zdecydowanie najtańsze są algi Bellnature bo w hurtowni można je kupić już po 29 zł a na allegro kosztują około 40-43 zł niestety nie każdy może swobodnie zrobić zakupy w hurtowni kosmetyków profesjonalnych gdyż nasze prawo jakiś czas temu się zmieniło wprowadzono duże obostrzenia i w hurtowniach z kosmetykami profesjonalnymi nie chcą sprzedawać niczego osobom postronnym bez dyplomu czy spoza branży to powoduje że zwykle i tak można potem znaleźć te kosmetyki i je kupić np.na allegro ale za dużo wyższą cenę i do tego jeszcze zdarza się że są to algi przesypywane z dużych oryginalnych opakowań do woreczków strunowych przez co mogą sporo stracić na jakości i walorach kosmetycznych
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:32   #4791
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zrobiłam mały nalot na aptekę Póki co oszczędzam na pielęgnacji, bo krakowskie targi kosmetyczne już za miesiąc (oj, będzie się działo
zadowolona jesteś z kremu vichy? używałaś go wcześniej?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:33   #4792
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
zadowolona jesteś z kremu vichy? używałaś go wcześniej?
Używam go właściwie odkąd tylko się pojawił na rynku i jestem z niego bardzo zadowolona Lekki, orzeźwiający, delikatnie nawilża skórę, ujednolica koloryt i optycznie zmniejsza pory. Dla mnie super
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:57   #4793
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
Niestety nie są zbyt tanie na allegro widziałam je powyżej 100zł a w hurtowni były po 80 zł ale są niezwykle wydajne i w opakowaniu jest ich dużo bo aż 300gr co daje w przeliczeniu 1000 ml maski zdecydowanie najtańsze są algi Bellnature bo w hurtowni można je kupić już po 29 zł a na allegro kosztują około 40-43 zł niestety nie każdy może swobodnie zrobić zakupy w hurtowni kosmetyków profesjonalnych gdyż nasze prawo jakiś czas temu się zmieniło wprowadzono duże obostrzenia i w hurtowniach z kosmetykami profesjonalnymi nie chcą sprzedawać niczego osobom postronnym bez dyplomu czy spoza branży to powoduje że zwykle i tak można potem znaleźć te kosmetyki i je kupić np.na allegro ale za dużo wyższą cenę i do tego jeszcze zdarza się że są to algi przesypywane z dużych oryginalnych opakowań do woreczków strunowych przez co mogą sporo stracić na jakości i walorach kosmetycznych
Na targach za Belnatur liczą sobie 25zł, więc się opłaca. Dzięki za długiego posta i dużo informacji
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:05   #4794
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Na targach za Belnatur liczą sobie 25zł, więc się opłaca. Dzięki za długiego posta i dużo informacji
Oj to chyba muszę zaliczyć jakieś targi słyszałam że niebawem mają być jakieś w warszawie i krakowie na targach pewnie opłaca sie kupować najbardziej bo zwykle są to wystawki producentów
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 11:47   #4795
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Używam go właściwie odkąd tylko się pojawił na rynku i jestem z niego bardzo zadowolona Lekki, orzeźwiający, delikatnie nawilża skórę, ujednolica koloryt i optycznie zmniejsza pory. Dla mnie super
dziękuję, a powiedz jeszcze - wchłania się szybko, czy zostawia warstwę jakąś na twarzy i czy nie roluje się pod makijażem?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 13:03   #4796
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Edi w ten weekend sa targi EXPO, ja się wybieram. Na pewno będą też w Poznaniu - tam sa chyba największe. Na targach jest dużo gabinetowych firm, nie wiem czy wszystko można kupić nie będąc kosmetyczką. Chyba się skuszę na maski Belnatur, jestem ciekawa czy ich perły są dobrej jakości, bo też widziałam.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 13:23   #4797
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Talking Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Wrzucam nowe nabytki z kwietnia Jak narazie jestem zaspokojna pielęgnacyjnie, choć muszę jeszcze jakiś żel pod prysznic kupić

Tak po krótce o każdym kosmetyku:
* fluid Ce Ce Med do suchych włosów - jak dla mnie(włosy suche, zniszczone i sianowate) to tylko pomaga rozczesać i nieco wygładza, raczej nie pielęgnuje jakoś specjalnie, ot taki ułatwiacz rozczesywania
* lakier i szampon Nivea - kupiłam w Społemie w promocji a akurat kosmetyki Nivea do włosów lubię i dobrze mi służą: lakier jest lekki i ładnie pachnie, nie obciąża i nie skleja; szampon - wydaje mi się, że nieco rozjaśnił mi moje ciemnoblond-brązowawo-rude włosy
* maska IR L`Oreala - użyłam 1 raz dopiero, ładnie pachnie, po tym jednym użyciu wygładziła mi pięknie końcówki, włosy nie były już sianowate jak po innych odżywkach i nawet jak rano wstałam to nie były jak zwykle powykręcane każdy w inną stronę
* balsam Dove - pierwszy balsam tej firmy, który mi się podoba Jest lekki i raczej wodnisty, ale pięknie pachnie I dość długo czuć zapach, choć nawilżanie takie sobie, ale mi nie potrzeba mocnych nawilżaczy.
* krem Nutribronze z filtrem - mleczkowata konsystencja, przyjemny zapach, twarz po użyciu jest miękka i taka przyjemna w dotyku, ale brązowienia po 2 użyciach jeszcze nie widzę Po ok. 2 h twarz się świeci, ale nie próbowałam jeszcze go nakładać pod makijaż.
* peelingi Joanna - porzeczka pachnie słodko i ładnie, ale bardziej podoba mi się grejpfrut(taki słodko-gorzki zapach, bardzo realistyczny ).

Ufff...no to tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4160044.JPG (111,0 KB, 180 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 17:10   #4798
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Widzę że peelingi są popularne, ja też sobie dziś truskawkowy sprawiłam.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 18:05   #4799
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez pataszon Pokaż wiadomość
Izaluka możesz mi napisać czeko używasz z biochemii i co uważasz za swój absolutny niezbędnik? chciałabym zacząć przygodę z biochemią i zbieram cenne info pozdrawiam
Jak zaczynałam to pierwsze zamówienie było spore i nawet trafione Musisz wiedzieć do czego ma Ci to wszystko służyć.

Potrzebowałam toników do twarzy, więc zamówiłam kilka rodzajów hydrolatów. Urzekły mnie nie tylko zapachami, ale i działaniem

Na bazie hydrolatów można już przygotowywać różne sera do twarzy i do włosów.

Zamówiłam też kwas migdałowy i przeprowadziłam serię zabiegów złuszczających.
Kwas askorbionowy do serum z vit. C.
Kwas mlekowy, keratyna, proteiny roślinne dodawałam do szamponów, odżywek, maseczek.
Ze spiruliny robiłam sobie maseczki.

Zamówiłam też kwas hialurowy, hydromanil, macerat i na bazie tego kręciłam sera do twarzy.



Zależy czego potrzebujesz i co chcesz osiągnąć. Moim celem było złuszczanie buzi, odżywcze sera i coś na włosy.

Balsamów, kremów, wymyślnych maseczek z tego nie robiłam.

Poczytaj na Biochemii w watkach o zakupach u Thanatosa i Limarii i zobaczysz co dziewczyny najczęściej kupują. To wciąga


Isa fajnie uzupełniłaś kolekcję. Ta maska L'oreala mnie kusi, ale z różnymi opiniami na ej temat się spotykałam.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 18:56   #4800
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Widzę że peelingi są popularne, ja też sobie dziś truskawkowy sprawiłam.
a ja porzeczkowy . bardzo sa popularne, co do jakiejs koleżanki przyjde to na półce stoi ten peeling

isa : fajne nabytki , zwłaszcza maska loreala mi sie podoba
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.