Inglot - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-07, 08:07   #121
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Dziewczyny wczoraj kupiłam bibułki matujące i zestaw 2 cieni do brwi i 1 wosku. Wszystko zamknięte w ładnej kasetce z lusterkiem Fotki zrobię po południu. Brakuje mi tylko pędzelka do brwi - ale po niego wybiorę się do Sephory
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 09:11   #122
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj kupiłam bibułki matujące i zestaw 2 cieni do brwi i 1 wosku. Wszystko zamknięte w ładnej kasetce z lusterkiem Fotki zrobię po południu. Brakuje mi tylko pędzelka do brwi - ale po niego wybiorę się do Sephory
I to samemu się wybiera te cienie i wosk? ile to kosztuje? A mogę wziąć dwa woski np? Bo mam czarne brwi, to raczej dwa kolory by mi się nie przydały.
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 09:21   #123
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
I to samemu się wybiera te cienie i wosk? ile to kosztuje? A mogę wziąć dwa woski np? Bo mam czarne brwi, to raczej dwa kolory by mi się nie przydały.
Tak samemu wybiera się kolorki z palety za 25 zł możesz wybrać 3 kosmetyki i zrobić dowolną kombinację. Jak pisałam - wzięłam 2 cienie i 1 wosk ale możesz wybrać 2 woski i 1 cień. Podobno wosk jest taki sobie, nie używałam go jeszcze bo nie mam pędzelka do brwi (dziś chcę kupić) wiec póki co się nie wypowiadam.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 09:41   #124
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Inglot

Ja tez bardzo lubbie cienie Inglota :P
Zreszta nie tyklo cienie. Mam problem tylko z tym ze cianie w takich opakowaniach jak rozowy i zolty bardzo latwo mi sie kruszyly
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (55,2 KB, 319 załadowań)
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 09:57   #125
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
I to samemu się wybiera te cienie i wosk? ile to kosztuje? A mogę wziąć dwa woski np? Bo mam czarne brwi, to raczej dwa kolory by mi się nie przydały.
możesz też skomponować paletę zawierającą wosk(i), cień/cienie do brwi, cień/cienie do powiek - wszystko o paletach w wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80670

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
Ja tez bardzo lubbie cienie Inglota :P
Zreszta nie tyklo cienie. Mam problem tylko z tym ze cianie w takich opakowaniach jak rozowy i zolty bardzo latwo mi sie kruszyly
Inglot zmienił opakowania cieni chyba dwa lata temu - obecne są zdecydowanie mocniejsze
Cudna tropikalna paleta.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:28   #126
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Inglot

Zobaczcie,

Inglot jest już w USa:

http://www.thisnext.com/item/8CE68C3...p-now-in-North

This Next jest takim blogiem, na którym poleca sie nowe, topowe produkty. Dzisiaj wypatrzyłam post o Inglocie:

"this is the best makeup ever! Beats MAC anyday!!!! Hi quality pigment in all imaginable colors. Their nail polishes are awesome too and come in too many shades. They have this deal where you buy 16 eyeshadows in a palette and save 200$
Try it you will lose your mind!!!"
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:00   #127
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Tak samemu wybiera się kolorki z palety za 25 zł możesz wybrać 3 kosmetyki i zrobić dowolną kombinację. Jak pisałam - wzięłam 2 cienie i 1 wosk ale możesz wybrać 2 woski i 1 cień. Podobno wosk jest taki sobie, nie używałam go jeszcze bo nie mam pędzelka do brwi (dziś chcę kupić) wiec póki co się nie wypowiadam.
Aha, aha. Dzięki. Myślałam, że te palety Pro są tylko na cienie, bo te woski widziałam u siebie, ale tylko podłużne, jak do Freedom. Pójdę zbadać.
Jak przetestujesz wosk, to daj znać, proszę. Niektórzy już tutaj pisali, że są całkiem ok, ale im więcej opinii tym lepiej.

Podobno Inglot ma być też w Londynie, jakoś dawno temu oglądałam na Tvn wywiad z kimś. Byłoby fajnie.
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 21:16   #128
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Skoczyłam wczoraj do Inglota z zamiarem obejrzenia kufrów (faktycznie, świetne są )
i oczywiście nie skończyło się na tym
chciałam wosk, no ale to w paletce, więc oczywiście cienie do tego, i pędzelek do rozcierania, który mi chodził po głowie od dłuższego czasu
wiedziałam, że to się nie skończy tylko na patrzeniu...
najważniejsze, że z zakupów jestem bardzo zadowolona
Bardzo ladne kolorki w paletce Takie naturalne Ale mnie interesuje bardziej pedzelek Ile kosztowal?

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
Ja tez bardzo lubbie cienie Inglota :P
Zreszta nie tyklo cienie. Mam problem tylko z tym ze cianie w takich opakowaniach jak rozowy i zolty bardzo latwo mi sie kruszyly
Mi sie podobaja lakierki
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 10:54   #129
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Bardzo ladne kolorki w paletce Takie naturalne Ale mnie interesuje bardziej pedzelek Ile kosztowal?
Dziękuję Pędzelek kosztował około 26 zł chyba, warto, naprawdę, jestem z niego bardzo zadowolona, chodził mi po głowie od dłuższego czasu. Okrągły w przekroju, ma kształt takiej kredki świecowej dziecięcej, świetnie rozciera, miesza, zaznacza linię załamania powieki, dość twardy, gęsty, ale bardzo aksamitny jednocześnie
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 12:25   #130
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Inglot

.......
Inglot ma świetne recenzje na MUA.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 12:29   #131
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Inglot

A oto moje dzisiejsze zakupy, leżały sobie samotnie w koszyczku z mega przeceną, więc się skusiłam. Mają ślady od testowania, ale że dla mojego osobistego użytku to mnie to nie przeszkadza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1170401.jpg (75,2 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1170402.jpg (85,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1170403.jpg (83,8 KB, 125 załadowań)
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 12:55   #132
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
Inglot ma świetne recenzje na MUA.
To prawda
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:07   #133
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
A oto moje dzisiejsze zakupy, leżały sobie samotnie w koszyczku z mega przeceną, więc się skusiłam. Mają ślady od testowania, ale że dla mojego osobistego użytku to mnie to nie przeszkadza
ale się odkupiłaś )
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:20   #134
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
A oto moje dzisiejsze zakupy, leżały sobie samotnie w koszyczku z mega przeceną, więc się skusiłam. Mają ślady od testowania, ale że dla mojego osobistego użytku to mnie to nie przeszkadza
Ja też chcę namierzyć taki koszyczek z megaprzeceną
PS. Fajna sygnatura - lubię Jungera.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 17:58   #135
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
A oto moje dzisiejsze zakupy, leżały sobie samotnie w koszyczku z mega przeceną, więc się skusiłam. Mają ślady od testowania, ale że dla mojego osobistego użytku to mnie to nie przeszkadza
Kurcze też bym chciała żeby i u mnie był taki koszyczek ale nie ma. I też bym kupiła nie bacząc na to, że ktoś sobie kolorek sprawdzał

Mła paletka do brwi - czyli wosk i 2 cienie (+ pędzelek ale nie z Inglota) i chusteczki matujące
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_3899.jpg (71,5 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_3898.jpg (40,8 KB, 40 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:04   #136
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Dziękuję Pędzelek kosztował około 26 zł chyba, warto, naprawdę, jestem z niego bardzo zadowolona, chodził mi po głowie od dłuższego czasu. Okrągły w przekroju, ma kształt takiej kredki świecowej dziecięcej, świetnie rozciera, miesza, zaznacza linię załamania powieki, dość twardy, gęsty, ale bardzo aksamitny jednocześnie
Dzieki
Wlasnie to w nich lubie-ze sa twarde,ale jednoczesnie delikatne i mile w dotyku.Bede musiala o nim pomyslec

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
A oto moje dzisiejsze zakupy, leżały sobie samotnie w koszyczku z mega przeceną, więc się skusiłam. Mają ślady od testowania, ale że dla mojego osobistego użytku to mnie to nie przeszkadza
Ale sie obkupilas Fajne te trojeczki Wprawdzie nie moje kolorki,ale sliczne Szczegolnie te pastelowe
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:10   #137
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Inglot

lir391 dziękuję

wredziulek dzięki ;p
za sygnaturę dziękuję


Susanna hehe te inglotki kosztowały mnie 2zł każdy :P teraz pewnie dopiero będzicie płakać hehe ale nawet nie wiem czy ich wszystkich użyję

moren dziękuję
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:05   #138
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Inglot

A ja jestem posiadaczką bazy pod cienie inglot, nawet fajna.

Edytowane przez dobra_wróżka
Czas edycji: 2008-07-10 o 22:39
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 20:54   #139
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Dot.: Inglot

Ostatnio również przeprosiłam się z naszym inglotem. Kiedyś, dawno, dawno temu używałam lakierów, później, nie wiedzieć czemu przestałam. Zwróciłam ponownie uwagę na inglota pod wpływem wizażu, rzecz jasna . Tym razem zaczęłam od cieni, jestem zakochana w pigmencikach. Jeśli chodzi o trwałość, to jest z nią wg mnie tak sobie, ale moje oczy zjedzą każdy cień. Jednak na bazie trzymają się genialnie. Wklejam zdjęcie mojej mini kolekcji, która jednak sprawia mi wiele przyjemności. Marzę o pędzlu do różu i pudru. Ale to następnym razem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000481.jpg (58,6 KB, 321 załadowań)
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 21:39   #140
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Czarna_Ines Pokaż wiadomość
Ostatnio również przeprosiłam się z naszym inglotem. Kiedyś, dawno, dawno temu używałam lakierów, później, nie wiedzieć czemu przestałam. Zwróciłam ponownie uwagę na inglota pod wpływem wizażu, rzecz jasna . Tym razem zaczęłam od cieni, jestem zakochana w pigmencikach. Jeśli chodzi o trwałość, to jest z nią wg mnie tak sobie, ale moje oczy zjedzą każdy cień. Jednak na bazie trzymają się genialnie. Wklejam zdjęcie mojej mini kolekcji, która jednak sprawia mi wiele przyjemności. Marzę o pędzlu do różu i pudru. Ale to następnym razem.

Tez mam ten bronzer, ale odcień 76 fajna sparwa, podobają mi się te malutkie złote drobinki Napisz jakie wrażenia z bronzera i wogóle
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 22:30   #141
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Tez mam ten bronzer, ale odcień 76 fajna sparwa, podobają mi się te malutkie złote drobinki Napisz jakie wrażenia z bronzera i wogóle
Dopiero dzisiaj go kupiłam, mam nr 82. Pani w inglocie mnie pomazała i powiem, że efekt bardzo mi się podoba. Jutro próba generalna, bo będę się mazać osobiście ;-).
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 11:27   #142
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Inglot

Dziewczyny! Mam prośbę - zróbcie swoim brązerom zdjęcia i pokażcie jak wyglądają. Proszę!
Dajcie znać jak się sprawują.
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 11:31   #143
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Czarna_Ines Pokaż wiadomość
Ostatnio również przeprosiłam się z naszym inglotem. Kiedyś, dawno, dawno temu używałam lakierów, później, nie wiedzieć czemu przestałam. Zwróciłam ponownie uwagę na inglota pod wpływem wizażu, rzecz jasna . Tym razem zaczęłam od cieni, jestem zakochana w pigmencikach. Jeśli chodzi o trwałość, to jest z nią wg mnie tak sobie, ale moje oczy zjedzą każdy cień. Jednak na bazie trzymają się genialnie. Wklejam zdjęcie mojej mini kolekcji, która jednak sprawia mi wiele przyjemności. Marzę o pędzlu do różu i pudru. Ale to następnym razem.
Śliczny zbiorek
Ta zieleń z Sprint Superstar wygląda baaardzo kusząco. Tak samo fiolet Czy można prosić numery?? Mam fiolet z tej serii ale chyba to nie ten odcień.
Pigmenty też śliczne, muszę się kiedyś na nie skusić. To duże to rozświetlacz?? Bardzo ładny
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 11:54   #144
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Mam prośbę - zróbcie swoim brązerom zdjęcia i pokażcie jak wyglądają. Proszę!
Dajcie znać jak się sprawują.
Fotki cykne jak dorwe gdzieś aparat Ja mam odcień 76, taki w miare jasny Nie opalam twarzy ze względu na problemy z cera, a kolor jest o tyle fajny. że nie wyglądalam nienaturalalnie. Maziam sie nim na dekoldzie i szyjce Drobinki ładne, malutkie i niechalnie błyszczące. Mi sie cera tłuści i po 3 -4 h troche się błyszczę, bronzer nie matuje jakoś za specjalnie wg. mnie. Ładnie mozna miksowac kolorki ze sobą i modelowac buzię. Szkoda że nie ma pędzelka. Opakowanie stabilne, dosyć cięzko się zamyka (przynajmniej moje) , więc mam nadzieję że w kosmetyczce się nie otworzy samoistnie. Zapłaciłam 39 zł i uważam zę jest ok, mój pierwszy bronzer to niemoge go z niczym porównać, niestety.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 14:05   #145
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Fotki cykne jak dorwe gdzieś aparat Ja mam odcień 76, taki w miare jasny Nie opalam twarzy ze względu na problemy z cera, a kolor jest o tyle fajny. że nie wyglądalam nienaturalalnie. Maziam sie nim na dekoldzie i szyjce Drobinki ładne, malutkie i niechalnie błyszczące. Mi sie cera tłuści i po 3 -4 h troche się błyszczę, bronzer nie matuje jakoś za specjalnie wg. mnie. Ładnie mozna miksowac kolorki ze sobą i modelowac buzię. Szkoda że nie ma pędzelka. Opakowanie stabilne, dosyć cięzko się zamyka (przynajmniej moje) , więc mam nadzieję że w kosmetyczce się nie otworzy samoistnie. Zapłaciłam 39 zł i uważam zę jest ok, mój pierwszy bronzer to niemoge go z niczym porównać, niestety.
Ishikawa dzięki za odpowiedź
Ja też nie opalam twarzy, bladzioch ze mnie, czy ten brązer nadaje się do twarzy? na całą twarz? czy ma mocno widoczne drobinki?
Do potkreślenia kości policzkowych mam brązujące kulki Oriflame, ale potrzebowałabym coś na całość twarzy bez drobinek - czy w Inglocie coś takiego znajdę?
Pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 15:13   #146
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Ishikawa dzięki za odpowiedź
Ja też nie opalam twarzy, bladzioch ze mnie, czy ten brązer nadaje się do twarzy? na całą twarz? czy ma mocno widoczne drobinki?
Do potkreślenia kości policzkowych mam brązujące kulki Oriflame, ale potrzebowałabym coś na całość twarzy bez drobinek - czy w Inglocie coś takiego znajdę?
Pozdrawiam

Tak, ja nim maziam twarz, policzki modeluje ciemniejszym odcieniem, a dekolt i szyje też, zeby sie specjalnie nie odróżniały. Te drobinki sa lajtowe, nawet bardzo, jak kupowałam ten bronzer to nawet niewiedziałam że wogóle on ma jakies drobinki -bo ich nie widać w opakowaniu za bardzo . Mysle ze jakbym fotke cykneła, to tez nikt by ich nie zauważył
Bez drobinek napewno coś znajdziesz, oprócz tych kolorowych bronzerów były tam tez chyba jednolitego koloru, ale niepamietam na 100 %, niestety. Jednak jak znam oferte Inglota, napewno bys coś znalazła.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 16:03   #147
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Śliczny zbiorek
Ta zieleń z Sprint Superstar wygląda baaardzo kusząco. Tak samo fiolet Czy można prosić numery?? Mam fiolet z tej serii ale chyba to nie ten odcień.
Pigmenty też śliczne, muszę się kiedyś na nie skusić. To duże to rozświetlacz?? Bardzo ładny
Oczywiście, że można . Zieleń - nr 88, a fiolet - nr 101.
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 16:39   #148
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Czarna_Ines Pokaż wiadomość
Oczywiście, że można . Zieleń - nr 88, a fiolet - nr 101.
Jeśli chodzi o rozświetlacz to to duże opakowanie. Kupiłam sobie nr 82, jest bardzo naturalny (ma mikroskopijne drobinki, prawie ich nie widać), jednak nadaje zdrowego kolorku na buzi, więc polecam.
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 19:30   #149
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Inglot

Noo nasz rodzimy inglot ma coraz lepsze opinie za granicą i jest używany często np za max factora do make up'u aktorekmam nadzjeię że nie zdrożeje tylko przez to

niedawno kupiłam puder sypki, odcień 15, zawsze już bede mu wierna

nie wiecie moze dziewczyny czy inglot ma sypki róż? taki w kolorze zgaszonego bordo/śliwki
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 23:11   #150
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Czarna_Ines Pokaż wiadomość
Oczywiście, że można . Zieleń - nr 88, a fiolet - nr 101.
O dziękuję ślicznie Mój fiolecik to inny odcień (bardziej brudny) nr 78.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.