czym sie rózni ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 12:06   #1
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672

czym sie rózni ??


siemka ... jestem ciekawa czym sie rózni bieg 15 min w miejscu od normalnego biegania? bo nie mam gdzie biegac i sobie biegam w miesjcu 15 min.. czy to cos daje tak jak normlany bieg ? hm... mam jeszcze jedno pytako dlaczego czekolada normalna rózni od czekolady gorzkiej bo patrzac na kalorie to gorzka ma ich wiecej hm... pozdro

ps.. od miesiaca jestem na diecie od miecha nie jem słodyczy i zaden wpadki jeszcze nie miałam ) lol jestem pod wrazeniem .. oby tak dalej hehe
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 19:36   #2
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: czym sie rózni ??

Cytat:
Napisane przez anniaa
siemka ... jestem ciekawa czym sie rózni bieg 15 min w miejscu od normalnego biegania? bo nie mam gdzie biegac i sobie biegam w miesjcu 15 min.. czy to cos daje tak jak normlany bieg ? hm... mam jeszcze jedno pytako dlaczego czekolada normalna rózni od czekolady gorzkiej bo patrzac na kalorie to gorzka ma ich wiecej hm... pozdro

ps.. od miesiaca jestem na diecie od miecha nie jem słodyczy i zaden wpadki jeszcze nie miałam ) lol jestem pod wrazeniem .. oby tak dalej hehe
co do czekolady to gorzka ma więcej kakao <ponad 60%> ktore ma tak szczegolne znaczenie.. znajdują się tam bioflanowoidy,ktore pozytywnie wplywaja na uklad krazenia...
Co do biegania to wydaje mi się,ze lepiej biegac na zewnątrz, bo chyba organizm jest bardziej dotleniony niz w zamkniętym pomieszczeniu..i tez chyba ulozenie ciala się zmienia.. bardziej się miesnie rozciągają..
nie jestem specjalistką ale tak na 'babski rozum'
czemu nikt się nie wypowiada!!!???
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 19:47   #3
StigmatA
Raczkowanie
 
Avatar StigmatA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 333
Dot.: czym sie rózni ??

Bieg w miejscu i plenerze rózni sie ruchami jakie wykonujemy, w normalnym biegu wykonujemy naturalny ruch, niewymuszony.Nie cofamy nóg, tak jak to musimy zrobic w biegu w miejscu, zebysmy nie "odjechali" do przodu

Pozatym zmienia nam sie "obciązenie" i intensywność - rzadko wszak biegamy po idealnie płaskim terenie co stymuluje mieśnie - one bardzon lubią roznicowanie bodźcow

Brak nudy w czasie biegu, wkońcu zmienia nam sie otoczenie,musimy byc czujni i przytomni - wkońcu swiat to niebezpieczne miejsce , wbrew pozorom nuda moze zabić cheć i zapal do wszyskiego, a sport to ma byc przedewszyskim przyjemność

Napewno świerze powietrze, choc to akurat mozna zniwelowac otwierając okno, ale wiadomo ze to nie to samo, a "prawie", czyni wielką róznice


Co to czekolady, to i ta, i ta maduzo kalorii - wiec jak juz ją jeść to chociaż te którą sie lubi, a nie te ktora ma mniej o te 50 kalorii. Przynajmniej ja zabijam swoje wyrzuty sumienia takim wlasnie rozumowaniem i nawet dziala.

A teraz przestępstwo na tym forum: Polecam Milke z orzechami
__________________
W tym chorobliwie zdrowym świecie - żyć jak najwiekszą schizą...

Łona

Edytowane przez StigmatA
Czas edycji: 2006-03-27 o 20:13
StigmatA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.