Biolander - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-03, 19:40   #211
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Dzięki za tyle cennych inf Psycha
mnie pociąga nowe mydło Premium z cytryną!mniam!!!
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:58   #212
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Biolander?

Tutaj też śliwkowo:
http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1591

Ciekawa jestem, czy te oleje wszystkie są w tych ślicznych niebieskich buteleczkach?? Ostatnio zmienili część zdjęć - na "retuszowane" zresztą... co widać w zbliżeniu.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 15:08   #213
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Tutaj też śliwkowo:
http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1591

Ciekawa jestem, czy te oleje wszystkie są w tych ślicznych niebieskich buteleczkach?? Ostatnio zmienili część zdjęć - na "retuszowane" zresztą... co widać w zbliżeniu.
Ten retusz nie wygląda to zbyt estetycznie

Zaciekawiło mnie serum z opuncji figowej, moze więcej w nim figi niz w maceracie?
http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1106

Skład: opuntia tuna Bio, opuntia indica, olejek eteryczny the tree Bio(Oleum Malaleucae), Olejek eteryczny karotka (daucus carota)Bio , olejek eteryczny sandał (Santalum Album)Bio.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 16:47   #214
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Wygląda na to, że serum z opuncji zawiera olej z kaktusa, a nie macerat . Czyli figi w fidze chyba więcej

Ech, fajne te nowości... A ten ostatni śliwkowy wysyp (chronologicznie: ZSK, Mazidła, Biolander) to już w ogóle... tylko się cieszyć
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 16:55   #215
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że serum z opuncji zawiera olej z kaktusa, a nie macerat . Czyli figi w fidze chyba więcej

Ech, fajne te nowości... A ten ostatni śliwkowy wysyp (chronologicznie: ZSK, Mazidła, Biolander) to już w ogóle... tylko się cieszyć

Jak wymecze herbatke i macerat figowy to sie skusze
Chetnie bym poznała producenta tych olei... chyba juz nie argile provence, mimo iz w ich butelakach. Argile provence nie ma w ofercie figi, z tego co wiem, bo kiedys szukałam ...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:13   #216
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Biolander?

Czy używała może któraś z dziewczyn glinkę rhassoul i ma porównanie do glinki czerwonej albo zielonej?? Nie mogę się zdecydować, którą kupić. Zielona bardzo mi pasowała, ale chętnie bym tez spróbowała tej rhassoul, ale opakowanie jest dość duże..
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 12:00   #217
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Ja używałam i byłam bardzo zadowolona, bo np zielona glinka zawsze mnie jakoś podsuszała..a glinka rhassoul zdecydowanie mniej i działanie dużo lepsze..do tego ma taki fajny poślizg-możesz myć nią twarz np Ale najlepsza według mnie to maska ziołowa do twarzy z 13 ziół!Rewelacja jak dla mnie-pięknie oczyszcza i pozostawia o dziwo skórę przyjemnie nawilżonąpachnie intensywnie amlą..
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 13:29   #218
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Biolander?

Potwierdzam to, co napisała Narnijkar - glinka zielona jakby bardziej wysusza niż rhassoul i wydaje mi się też, że ciężej ją zmyć. Chyba gruntowniej oczyszcza, ale i tak stawiałabym na rhassoul, bo również jest skuteczna, ale delikatniejsza i łatwa do zmycia.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 15:27   #219
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Biolander?

Dzięki dziewczyny przekonałyście mnie, bo nie mogłam się zdecydować; jeżeli chociaż oczyszcza podobnie jak zielona to już mi to wystarczy, a jak do tego mniej ściąga skórę to tym bardziej to do mnie przemawia, myślałam też o spirulinie, ale to chyba następnym razem...
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 19:54   #220
fiedka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Biolander?

Dziewczyny używam szamponu Alepii z 7 olejami i po spłukaniu i wysuszeniu włosy są matowe i wyglądają na brudne, nieumyte, przrtłuszczone, nie są sypkie. Wydaje mi sie, że nie mogę do końca spłukać szamponu z włosów, pomomo wielokrotnego płukania. Czy Wy też tak macie? Słyszałam, że wodę do ostaniego płukania trzeba zakwasić, wiecie o co chodzi?
fiedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 20:45   #221
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez fiedka Pokaż wiadomość
Dziewczyny używam szamponu Alepii z 7 olejami i po spłukaniu i wysuszeniu włosy są matowe i wyglądają na brudne, nieumyte, przrtłuszczone, nie są sypkie. Wydaje mi sie, że nie mogę do końca spłukać szamponu z włosów, pomomo wielokrotnego płukania. Czy Wy też tak macie? Słyszałam, że wodę do ostaniego płukania trzeba zakwasić, wiecie o co chodzi?
Ale miałaś nowy szampon, taki, jak teraz dostępne w Biolanderze, czy starą wersję (nota bene podobno lepszą - ja miałam tylko starą i rzeczywiście włosy były piękne)?

Najlepiej płukać włosy wodą z dodatkiem octu jabłkowego - są wtedy błyszczące i miękkie. Polecam ekologiczny ocet z Rossmana na ok. 4 zł.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 11:37   #222
fiedka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Biolander?

Tak mam nową wersje szamponu i wiem, że kilka innych osób ma ten sam problem co ja po umyciu tym szamponem. Dzięki za informację o occie jabłkowym, poszukam w Rossmanie.
fiedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:15   #223
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Biolander?

No ja właśnie jestem zawiedziona, że nie ma starych wersji szmponów Alepia, były cudowne
Zamówiłam mamie 2szt. nowego różanego i czekam na jej opinię.
Ja zawsze używałam ziołowego i z glinką Beloun. Mam jeszcze zapasy ale jak się skończą to trzeba szukaćjakiegoś odpowiednika
Nie lubię zmian w kosmetykach a szczególnie w szamponach
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:44   #224
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Skoro o szamponach mowa nie miałam okazji wyprobować nowej wersji szamponów Alepia..ale za to skusiłam sie na nowe szampony Naturado. Jako, że jestem wielbicielką wszelkich orientalnych przypraw zamówiłam szampon espices d'orient. Zapach? hmm...głęboki, bogaty..dużo kardamonu, podczas mycia głowy niezwykle bliski Shalimarowi Guerlain Włosy po nim: (tu zaskoczenie..niby w składzie pojawia się amonium lauryl sulfate, ale skoro to ECOCERT, byc może jest naturalnego pochodzenia? warto sie dowiedzieć..)błyszczące, mięsiste, pełne życia, pięknie się układają - jak po starych wersjach Alepii. IMHO jest jakby "lżejszy" od szamponów Alepii. W każdym razie, jestem bardzo zadowolona (bałam się tego lauryl sulfate, bo po nim moje włosy wyglądają jak miotła, a tu proszę..taka niespodzianka..
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:10   #225
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Biolander?

To ja się chwalę - mam moje zamówienie (trochę to trwało, miał być nawet jakiś drobiazg na pocieszenie, ale choć tylko na obietnicach się skończyło, to cieszę się, że dotarło w końu).

Macerat z Kwiatów Opuncji Figowej jest w tej ślicznej niebieskiej buteleczce, wygląda dokładnie, jak na zdjęciu http://www.biolander.com/index.php?m...image&pID=1193 , podoba mi się nawet naklejka :c) O działaniu mogę się wypowiedzieć za jakiś czas.
Za to zapach Mydła Alep 5% trochę mnie przestraszył - zobaczymy, jak działa.
Kupiłam jeszcze dezodorant naturalny - relacje również za jakiś czas.

asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:23   #226
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Biolander?

Dostałam dzisiaj dwa nowe szampony różane Alepia. Nie pachną tak ładnie jak poprzednie i nie mają tego pięknego czerwonego koloru. Mam nadzieje, że mojej mamie podpasuje skład. Dzisiaj jak przyjedzie do domu to zmusze,żeby jak najszybciej umyła hehe

No i niestety są beznadziejne. To już nie te same dawne szampony Alepia. Nowy skład wszystko popsuł. Włosy po umyciu są ciężkie, tłuste, przyklapnięte.
Mam nadzieje, że powrócą stare szampony.
Na allegro nowe też już zostały wycofane, bo z tego co sprzedający mi mówił nie cieszyły się pochlebną opinią.

No cóż pozostaje szukać na zagranicznych stronach....

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2008-08-24 o 11:31 Powód: Opis
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:24   #227
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Biolander?

Dzisiaj dostałam hydrolat oczarowy ,który pieknie pachnie.I glinkę zieloną która starczy mi pewnie na rok i to za 14 złoty.Jestem zadowolona.Mam pytanie czy któraś z Was skusiła się już na wody perfumowane z Biolandera?pozdro
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 09:04   #228
elsang
Raczkowanie
 
Avatar elsang
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: Biolander?

Hej dziewczyny, czytam i czytam o kosmetykach z biolanderu i zainteresowały mnie szampony, bo z tymi właśnie mam duży problem, mam skórę atopową i może któraś podpowie czy nie zrobię sobie nimi krzywdy, dodam, że jedyny szampon w pełni zaakceptowany przez moją skórę (bez dodatkowego przetłuszczania czy łupieżu) to physiogel, jest niestety niewielki i doc drogi, za odpowiedź dziękuję
__________________
akcja pielęgnacja
elsang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 18:42   #229
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Wiesz..moja skóra nie akceptowała żadnych szamponów z SLS czy nawet bez SLS aptecznych(nawet physiogel) (ale na samej betainie). Z czystym sercem mogę ci polecić tę stara wersję szamponów Alepia (bo te znam) - w końcu "coś" myło moje włosy, bez robienia z nich kołtuna, lub przeciążania silikonami..do tego skóra..w końcu nie swędziała!to była ulga..włosy się wzmocniły, nabrały naturalnego blasku..az sie znajomi pytali, co ja takiego z włosami zrobiłam Teraz wypróbowałam szampon z lini Naturado (ma w składzie sls-ale chyba nie syntetyczny tylko pochodzenia naturalnego ( w końcu mają certyfikat Ecocert), bo moja skora histerycznie na niego reaguje i od razu go wyczuwa). Parę postów wyzje opisałam moje wrażenia. Jak dla mnie to świetny zamiennik starej wersji Alepii..chociaż ..z niecierpliwością czekam na poprawioną wersję mojego ulubionego szamponu miodowego i z 7 olejami...
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 13:35   #230
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj dwa nowe szampony różane Alepia. Nie pachną tak ładnie jak poprzednie i nie mają tego pięknego czerwonego koloru. Mam nadzieje, że mojej mamie podpasuje skład. Dzisiaj jak przyjedzie do domu to zmusze,żeby jak najszybciej umyła hehe

No i niestety są beznadziejne. To już nie te same dawne szampony Alepia. Nowy skład wszystko popsuł. Włosy po umyciu są ciężkie, tłuste, przyklapnięte.
Mam nadzieje, że powrócą stare szampony.
Na allegro nowe też już zostały wycofane, bo z tego co sprzedający mi mówił nie cieszyły się pochlebną opinią.

No cóż pozostaje szukać na zagranicznych stronach....
Uffff ciesze się , ze tu zerknełam bo właśnie miałam zamawiac 7 olejków Alepii. A teraz juz nie zamówię. No i niestety najnowsza formuła, ta o której wspomina elizabeth 23 ma zawierac odzywkę. jesli tak to tez odpada dla mnie, nie cierpie formuł 2 w1. Jaka szkoda, ze nie ma starych wersji
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:44   #231
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Biolander?

Wlasnie szykuje moje pierwsze zamowienie i strasznie nakrecilyscie mnie na te kosmetyki. Na razie w koszyku
Maseczka na twarz z 13 ziołami (strasznie jestem na nia nakrecona)
Czarne Mydło Alepia Peelingujące
Mydło Alep 70%Laurie Premium

i teraz pytanie chcialabym kupic podklad mineralny i wpadl mi w oko ten: http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=429?
Kto uzywal? jest ok? to bedzie moj pierwsza kolorowka tego rodzaju i jak z kolorem? jestem blondynka i mam jasna karnacje. Do tej pory uzywalam MaxFactor LP 106 (natural beige) a moze lepiej sie zdecydowac na puder?
Chcialabym tez jakis szamponik do wlosow ale nie wiem na co sie zdecydowac bo czytalam ze juz nie polecacie alepii...
i moze czegos brakuje na mojej liscie? glownie chodzi mi o twarz i wlosy...
z gorry dzieki za kazde info
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 13:26   #232
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez gosiaaaa1 Pokaż wiadomość
Wlasnie szykuje moje pierwsze zamowienie i strasznie nakrecilyscie mnie na te kosmetyki. Na razie w koszyku
Maseczka na twarz z 13 ziołami (strasznie jestem na nia nakrecona)
Czarne Mydło Alepia Peelingujące
Mydło Alep 70%Laurie Premium

i teraz pytanie chcialabym kupic podklad mineralny i wpadl mi w oko ten: http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=429?
Kto uzywal? jest ok? to bedzie moj pierwsza kolorowka tego rodzaju i jak z kolorem? jestem blondynka i mam jasna karnacje. Do tej pory uzywalam MaxFactor LP 106 (natural beige) a moze lepiej sie zdecydowac na puder?
Chcialabym tez jakis szamponik do wlosow ale nie wiem na co sie zdecydowac bo czytalam ze juz nie polecacie alepii...
i moze czegos brakuje na mojej liscie? glownie chodzi mi o twarz i wlosy...
z gorry dzieki za kazde info
Jeśli chodzi o podkład mineralny to ja polecam To był mój pierwszy taki podkład. Jest lekki, ładnie matuje i kryje mniejsze krostki. Zauważyłam, ze po stosowaniu kosmetyków mineralnych mam mniej wyprysków. Jeśli już są to drobne wągry i raz na kilka miesięcy wykoczy większa krostka

Na włosy polecam Amle, jest poprostu super Włosy są grube, lśniące, mniej się przetłuszczają. Tylko trzeba bardzo dokładnie zmyć.


A jeśli chodzi o szampony to po długotrwałym szukaniu znalazłam coś odpowiedniego, bardzo się ciesze, bo już myślałyśmy z mamą, że nic nie znajdziemy
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 20:49   #233
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Ja na włosy zawsze i wszędzie polecam hennę i amlę
Szampony:, ostatnio moim faworytem są szampony Naturado, zwłaszcza Espices d'orient, który pachnie po rozcieńczeniu wodą jak Shalimar!!!
A do twarzy mój hit to : macerat opuntia CUDO!- chyba parę stron wcześniej o nim pisałam, a jak nie to mogę opisać co "wyczynia" ze skórą- wrażliwą mieszana w kierunku suchej.
BTW, wybrałaś dokładnie to, czego używam
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 09:46   #234
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
ostatnio moim faworytem są szampony Naturado, zwłaszcza Espices d'orient, który pachnie po rozcieńczeniu wodą jak Shalimar!!!
A do twarzy mój hit to : macerat opuntia CUDO!- chyba parę stron wcześniej o nim pisałam, a jak nie to mogę opisać co "wyczynia" ze skórą- wrażliwą mieszana w kierunku suchej.
Moim też póki co na pierwszy ogień poszedł Orient i jestem bardzo zadowolona, zapach też świetny - korzenny z kardamonem, goździkami, cynamonem, włosy ładne błyszczące i nie przetluszczają się jak szalone.

W ogóle ostatnio mocną miętę czuję do Naturado - mam kilka olejów od nich (hitem dla mnie jest macerat herbaciany i olej malinowy na twarz, na biust uzywam stokrotki ) i masełko do ciała malinowe (ktore naprawdę pachnie malinowo ) .
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 10:23   #235
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Obiema "ręcami" podpisuję sie pod wypowiedzią Choomika
Rzeczywiście..trzeba pochwalić Naturado - mam ich hydrolaty (nieco więcej o nich w KWC Biochemiczek), masło karite z olejem z róży, szampon..i nic złego nie mogę o tych produktach powiedzieć (szkoda tylko że szampony są w tak małej pojemności, przydałaby się jeszcze jedna pojemność - większa)). Kuszą mnie nowości..nowe maceraty....zna ktoś jakiegoś sponsora?
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 00:06   #236
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Biolander?

Czy któraś wizażanka używała tego szamponu i odżywki
http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1540

http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1547
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 16:18   #237
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Biolander?

Jakiś miesiąc temu kupiłam szampon 7 olejów Alepii i muszę przyznać był... tragiczny. Włosy po umyciu były posklejane i wydawały się brudne, miałam na głowie coś na kształt brudnej peruki. Jednak po dwóch tygodniach stosowania go, gdy w końcu umyłam włosy zwykłym szamponem włosy wręcz zajaśniały niesamowitym blaskiem i były wyjątkowo miękkie.
Dlatego teraz stosuje go gdy nie muszę się nikomu pokazywać na oczy i czekam na poprawiona formułę.
Co do odżywki sama chętnie sie dowiem jak sie sprawuje na włosach.
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 16:28   #238
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Biolander?

No właśnie ciekawa jestem bardzo tej odżywki.Pytałam i pani poleciła mi obowiązkowo komplet.Trochę się boję w ciemno wydać ponad 60zł
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 09:07   #239
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Biolander?

Otrzymalam paczke z biolander i mam kilka pytan. Mydlo czarne peelingujace w słoiku jak często go używać na twarz? Rano wieczorem? i nie wiem ile go nabierac zeby bylo dobrze z gory dzieki za odpowiedz
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 09:29   #240
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Witaj Gosiu
Jako,że to jeden z moich ulubionych i sprawdzonych produktów, napisze Tobie jak ja używam.
Wybadałam po kilku próbach użycia,że najlepiej stosować to mydło wieczorem podczas prysznicu albo kąpieli: ja nabieram małą ilość , mieszam z woda do uzyskania kremowej konsystencji i na buzie Wystarczą 3-5 minut na twarzy..czasem krócej, czasem dłużej. Ja stosuję tak 2 razy w tygodniu, ale bywało, że przy bardziej zanieczyszczonej cerze myłam nim po prostu buzie codziennie wieczorem przez kilka dni -zostawiając na minutkę na twarzy po namydleniu. Produkt jest bardzo wydajny!Wystarczy naprawdę niewiele na twarz: podczas kontaktu z wodą pęcznieje jakby, robi sie kremowe i "puszyste"
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.