Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 21:53   #1
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135

Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?


Witam!
Postanowilem zalozyc ten watek poniewaz ostatnio jest az zle patrzec na panie ,ktore nie dosc ze siedza caly dzien na sloncu to jeszcze na drugi dzien siedza na solarium i tak az wygladaja jak jakas fryta. Wkurzajace sa rowniez mity o solarium typu ,ze:
a) pomaga na tradzij
b) jest zdrowe
c) jest lepsze niz slonce
d) ze kobieta spieczona jak fryta jest piekna
e) itp.

Mysle ,ze ten watek moze bedzie jakas przestraga dla pan ,ktore zamierzaja sie wybrac na solarium ,albo dla tych ,ktore staly sie juz naiwne i chodza na tego zabojce cery. Zapraszam do publikowania swoich pogladow na temat tego urzadzenia(dobrze jesli beda mialy jakies sensowne i realne uzasadnienie) oraz swoich zlych przygod z ta niebezpieczna zabawka ,ktore zakonczyly sen o szybkiej i bezpiecznej opaleniznie. Zapraszam wszystkich serdecznie.
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:02   #2
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Na poczatek dam moze kilka udowodnionych prawd o szkodliwosci tego urzadzenia

A) Bardzo szybkie starzenie się skóry
B) Duże ryzyko zachorowania na raka skóry
C) Szybkie uzaleznianie (tzw. tanoreksja)
D)15 minut w solarium = caly dzien na sloncu
E) Dermatolodzy ostrzegaja ,że nie należy korzystać z solarium wiecej niż 2-3 razy do roku
F)Nie powinne korzystac z solariow osoby o jasnej karnacji z duza iloscia znamion i pieprzykow gdyz wystepuje wysokie ryzyko ze zachoruja na raka skory
G)Solarium jest cztery razy bardziej szkodliwe niz slonce
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:13   #3
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

ostatnio same bunty na wizażu, a to dziewczyny bojkotują filtry, albo wstają rano stwierdzając "pieprze, od dziś nie prostuję włosów"
jeszcze tylko brakuje, żeby te z wątku "Jak powstrzymać się od wyciskania" stwierdziły, że już nie wyciskają
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:18   #4
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Jestem absolutnie na nie! Skusilam się parę razy i nigdy więcej! Mimo, iż nie mam wrazliwej skóry to po paru zaledwie razach popękały mi naczynka na dekoldzie Siostra ma to samo (na nogach). Szkoda czasu i zdrowia... Fajnie jest być opalonym ale nie za wszelką solaryjną cene. Jestem biała i dobrze mi z tym
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:25   #5
kasia'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Widziałam kilka razy łupież pstry spowodowany (ponoć - takie są zdania dermatologów, u których dziewczyny były) wizytami w solarium. Wygląda to jak białe plamki, doskonale widoczne na opalonych ramionach, plecach i dekolcie.
Ja nie będę chodziła na solarium, ale pewnie mojego głosu nie można brać pod uwagę, gdyż byłam tam raz, kilkanaście lat temu.
kasia' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:32   #6
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez kasia' Pokaż wiadomość
Widziałam kilka razy łupież pstry spowodowany (ponoć - takie są zdania dermatologów, u których dziewczyny były) wizytami w solarium. Wygląda to jak białe plamki, doskonale widoczne na opalonych ramionach, plecach i dekolcie.
Ja nie będę chodziła na solarium, ale pewnie mojego głosu nie można brać pod uwagę, gdyż byłam tam raz, kilkanaście lat temu.
Tak lupiez pstry zlapal pare moich kolezanek zazywajacych solarium, siedzialy potem w pustej wannie wysmarowane nizoralem

Ja na solarium chodze tak okolo 10 razy w roku i chyba nigdy sie tego nie wyrzekne bo czasem zima mam ogromna ochote sie wygrzac
Popieram jednak obalanie mitow na temat korzystnego wplywu solarium chociaz jesli ktos wiem czym to grozi a i tak lubi to dla mnie moze wygladac nawet jak kurczak z rozna Jest mi to obojetne
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:36   #7
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Lawinia2007 to tak ja z fajkami wiedza ze to zle i nie zdrowe a korzystaja
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 22:39   #8
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Tak wogole pytania do panow odwiedzajacych watek
Lubicie jak wasze dziewczyny chodza na solarium ?
Czy lubicie jak dziewczyna jest wysmarzona jak kurczak ?
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:03   #9
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Przylaczam sie! bylam kilka razy przed studniowka i nigdy wiecej! KAsy stracilam duzo,malo sie opalilam a tradzik,ktorego nota bene nie bylo,pojawil sie znow z ogromna sila...

SOLARIUM MOWIE ZDECYDOWANE: NIE!! !! !!
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:14   #10
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

ja też jestem na nie!! wkurza mnie, że ktoś sobie wymyślił, że opalone jest ładniejsze... wystarczy spojrzeć na taką wysmażoną dziewczynę z bliska... i już można zmienić zdanie...
ja chodziłam dość czesto na solarkę, później zaszłam w ciążę i przestałam ( choć wiem, że niejedna dziewczyna nawet będąc w ciąży chodzi na solarium, dla mnie to głupota na maxa) i po ciąży wróciłam ale tylko na chwilkę... skóra mi od razu zrobiła się mega sucha i w ogóle była w opłakanym stanie...
przerzuciłam się na balsmay brązujące, bardzo dobra rzecz...
a swojemu mężowi powiedziałam, że się smażyć jak jakaś, za przeproszeniem doda czy mandaryna nie będę i mam mu się podobać taka jaka jestem...

wystrczy spojrzeć na gwiazdy filmowe - one też często mają jasną karnację i są z tego dumne.. a my przęcietne Polki wciąż mamy jakieś kompleksy.. a to, że za blada, a to, że za gruba, wlosy się kręcą/nie kręcą... po co ??
każda z nas jest super, taka jaka jest...
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:24   #11
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
ostatnio same bunty na wizażu, a to dziewczyny bojkotują filtry, albo wstają rano stwierdzając "pieprze, od dziś nie prostuję włosów"
jeszcze tylko brakuje, żeby te z wątku "Jak powstrzymać się od wyciskania" stwierdziły, że już nie wyciskają


************************

Też mówię solarium nie. Od kilku lat.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 08:25   #12
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez nati0510 Pokaż wiadomość
wystrczy spojrzeć na gwiazdy filmowe - one też często mają jasną karnację i są z tego dumne.. a my przęcietne Polki wciąż mamy jakieś kompleksy.. a to, że za blada, a to, że za gruba, wlosy się kręcą/nie kręcą... po co ??każda z nas jest super, taka jaka jest...

BRAWO dla ciebie!!
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:27   #13
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez blazej2209 Pokaż wiadomość
Tak wogole pytania do panow odwiedzajacych watek
Lubicie jak wasze dziewczyny chodza na solarium ?
Czy lubicie jak dziewczyna jest wysmarzona jak kurczak ?
Chyba trochę przesadzasz
Przecież są jakieś granice w opalaniu. Jeśli się chodzi na solarium, to nie znaczy, że jest się jak Ty to mówisz "wysmarzonym kurczakiem". Ja chodzę jakieś 3 razy w miesiącu (8-10 minut) i mam po prostu ładny kolor skóry, którą mój TŻ uwielbia. Opalone ciałko wygląda dużo ładniej, ponętniej (szczuplej ) ale oczywiście OPALONE a nie USMARZONE.
To fakt.. mam kumpelę która uzależniona jest od solarium, chodzi czasem nawet po 2 razy w tygodniu, bo patrząc na siebie twierdzi że nie jest wystarczająco opalona (czyt. blada) no i właśnie ją można nazwać "wysmarzonym kurczakiem"
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:44   #14
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

blazej2209

myślę że tym kolejnym antysolaryjnym wątkiem zaczynasz już lekko przesadzać i popadać w skrjaność to że Twoja dziewczyna nie potrafi sie opamiętać to nie znaczy że solarium to istny szatan którego bezwzględnie trzeba się wyzbywać wszystko z rozsądkiem

ja nie chodzę na solarium wcale bo nie służy to mojej skórze. ale znam wiele dziewczyn umiarkowanie korzystających z opalających łóżek mających piękną lekko złotą skóre, co wg mnie dobrze wygląda. nie każda dziewczyna chodząca na solarium wygląda jak spieczony kurczak

ja osobiście i tak preferuję opaloną skórę ale uzyskuje taki efekt innym sposobem - balsamy brązujące. niestety nie jestem ta szczęściarą która dobrze wygląda z bladą skóra, ja musze mieć opaloną choć troszkę
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:56   #15
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

ja jestem przeciwniczka opalania na solarium. to dziala jak narkotyk - wciaz sie wydaje, ze skora jest za malo opalona. znam to z autopsji. ponadto dziewczyny chodzace na solarium i wygladajace jak potwory (sorry, ale takie jest moje zdanie) przerazaja mnie. wygladaja tak nienaturalnie, wrecz choro, ze jak sie na nie patrzy to az ciarki przechodza.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:15   #16
abaco
Raczkowanie
 
Avatar abaco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

chyba troche przesadzacie, wszystko jest dla ludzi, którzy znają umiar...kazda skrajnosc nie tylko w opalaniu jest szkodliwa.
abaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:20   #17
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez abaco Pokaż wiadomość
chyba troche przesadzacie, wszystko jest dla ludzi, którzy znają umiar...kazda skrajnosc nie tylko w opalaniu jest szkodliwa.
dokładnie.
To tak jakby rzucić hasło:
"dziewczyny.. nie malujcie się, bo umalowana panna wygląda okropnie!"
A przecież delikatny make up a nałożenie na siebie full tzw. "tapety", to mega różnica, a jednak nazywa się tak samo "malowanie się"
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:29   #18
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez abaco Pokaż wiadomość
chyba troche przesadzacie, wszystko jest dla ludzi, którzy znają umiar...kazda skrajnosc nie tylko w opalaniu jest szkodliwa.
dobrze powiedziane: dla ludzi ktorzy znaja umiar...
Ale sa tacu ktorzy nie znaja(np dziewczyna zalozyciela watku)... I co wtedy? Pozwalac im sie spiekac i wygladac jak pergamin? chyba nie...
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:29   #19
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Dla mnie solarka to obciach i kwintesencja zlego gustu. Nie wiem czemu tylko Polki tak sobie wziely do serca sztuczne opalanie? Niby chca podazac za moda ale nawet jak jest sezon gdy modna jest bladosc i tak chodza sie smazyc. Irlandki maja gdzies opalenizne i stawiaja na zdrowa skóre. Sa biale jak kreda i eksponuja swoja bladosc. nikomu tutaj nie przyszlo by do glowy isc na solarke nie mówiac juz o opaleniznie z tubki...
poza tym opalenizna postarza. mnie wystarcza sezonowe zbrazowienie cialka przez sloneczko.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 10:31   #20
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
Dla mnie solarka to obciach i kwintesencja zlego gustu. Nie wiem czemu tylko Polki tak sobie wziely do serca sztuczne opalanie? Niby chca podazac za moda ale nawet jak jest sezon gdy modna jest bladosc i tak chodza sie smazyc. Irlandki maja gdzies opalenizne i stawiaja na zdrowa skóre. Sa biale jak kreda i eksponuja swoja bladosc. nikomu tutaj nie przyszlo by do glowy isc na solarke nie mówiac juz o opaleniznie z tubki...
poza tym opalenizna postarza. mnie wystarcza sezonowe zbrazowienie cialka przez sloneczko.
nie tylko Polki. Np duzo niemcow ma w domu solarium i nie musza nigdzie biegac tylko jesli chca isc sie zrelaksowac i odpoczac po prostu ida do "innego pokoju" i sie opalaja. Nie mozna generalizowac ze tylko nasz narod taki jest. W kazdej spolecznosci znajda sie osoby ktore beda korzystaly z solarium i znajda sie tez takie dla ktorych wyznacznikiem piekna bedzie bladosc...
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:37   #21
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

..........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:09
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:54   #22
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
Dla mnie solarka to obciach i kwintesencja zlego gustu.
Całkowicie zgadzam się z powyższym zdaniem.

Co druga dziewczyna na ulicy jest przesadnie opalona. Nie ma nic bardziej tandetnego od ciemnej, sztucznej opalenizny w połączeniu z tlenionymi lub czarnymi włosami, tipsami, kusymi ciuszkami i 15 centymetrowymi szpilkami - blee.

Ale ... mnie to nie obchodzi, nie ja będę miała pomarszczoną, obwisłą, starą skórę !

Edytowane przez Diorissimo
Czas edycji: 2007-06-22 o 10:58 Powód: literówka
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 11:06   #23
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

dla mnie i tak lepsza jest opalenizna z tubki niż solarium... no chyba, że wakacyjna, ale to tylko z zastosowaniem kremów z filtrem...
jasne, że zawsze będą takie panny co są uzależnione( tanoreksja, prawda?) i takie, co chodzą raz na jakiś czas i mają umiar... to ich sprawa... a prawda jest taka, że za kilka, kilkanaście lat same się przekonamy, której skóra wygląda najlepiej czy tych co teraz chodzą usmażone, czy tych, co nie boją się być blade... i myślę, że faceci, którzy tak chołdują opalonym ciałkom( przynajmniej ci z mojego kręgu znajomych) dojdą do wniosku, że jednak blade nie znaczy brzydsze...
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 11:10   #24
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Diorissimo Pokaż wiadomość
Co druga dziewczyna na ulicy jest przesadnie opalona. Nie ma nic bardziej tandetnego od ciemnej, sztucznej opalenizny w połączeniu z tlenionymi lub czarnymi włosami, tipsami, kusymi ciuszkami i 15 centymetrowymi szpilkami - blee.

Ale ... mnie to nie obchodzi, nie ja będę miała pomarszczoną, obwisłą, starą skórę !

zgadzam sie całkowicie... tylko, że to faceci są trochę winni, bo za takimi się oglądają, a laski chcą się facetom podobać i na takie się robią... jeszcze zbyt mało dziewczyn ma odwagę się wyłamać...
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 11:17   #25
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
Np duzo niemcow ma w domu solarium i nie musza nigdzie biegac tylko jesli chca isc sie zrelaksowac i odpoczac po prostu ida do "innego pokoju" i sie opalaja.
no to niezly maja sposob na relaks . tylko trzeba im wspolczuc takiej glupoty .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 16:44   #26
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

ja nigdy nie bylam i niegdy nie pojdę
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:19   #27
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez nati0510 Pokaż wiadomość
zgadzam sie całkowicie... tylko, że to faceci są trochę winni, bo za takimi się oglądają, a laski chcą się facetom podobać i na takie się robią... jeszcze zbyt mało dziewczyn ma odwagę się wyłamać...
no nie wiem czy się oglądają, choć zależy pewnie od kolesia
mój chłopak i rzesze jego kolegów mają polew z takich przekombinowanych panienek
ale znalazł się i taki, który sam korzysta i to często z solarki (mimo ciemnej karnacji) - razem z dziewczyną sobie chodzą 1, 2 w tyg.
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:26   #28
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez blazej2209 Pokaż wiadomość
Zapraszam do publikowania swoich pogladow na temat tego urzadzenia(dobrze jesli beda mialy jakies sensowne i realne uzasadnienie) oraz swoich zlych przygod z ta niebezpieczna zabawka ,ktore zakonczyly sen o szybkiej i bezpiecznej opaleniznie. Zapraszam wszystkich serdecznie.
Mam pytanie do Ciebie: ile razy Ty byłeś na solarium?

A biorąc udział w dyskusji: wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba wiedzieć jak z tego korzystać i kiedy przestać
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:27   #29
agatka19m
Przyczajenie
 
Avatar agatka19m
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 24
GG do agatka19m
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

ja nie chodziła, nie hodzę i nigdy chodzić nie będę

ostatnio facet, który podobał mi się stwierdził, ze mogłabym się opalić; mam bardzo jasna skórę i opalanie u mnie kończy się pieczeniem i czerwona skórą;

więc pozostaję biała (nazywam to szlachetną karnacja ) a faceta sobie odpusciłam, niech sobie lata za tymi po solarium
__________________
protege-moi mon ami...
agatka19m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:34   #30
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez agatka19m Pokaż wiadomość
ja nie chodziła, nie hodzę i nigdy chodzić nie będę

ostatnio facet, który podobał mi się stwierdził, ze mogłabym się opalić; mam bardzo jasna skórę i opalanie u mnie kończy się pieczeniem i czerwona skórą;

więc pozostaję biała (nazywam to szlachetną karnacja ) a faceta sobie odpusciłam, niech sobie lata za tymi po solarium

i bardzo dobrze... twoja skóra, twoje życie...
i masz rację z tą szlachetną karnacją kiedyś tak było, że tylko arystokratki miały jasną cerę, chodziły pod parasolkami od słońca i takie tam... hehe może my, z jasną karnacją mamy w sobie błękintną krew i nawet o tym nie wiemy
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.