Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 15:06   #3301
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

widze że nastąpiła zmiana tematu z wyciskania na nauke, egzaminy gdyby takie coś zaistniało na innym forum odrazu administrator zwrócił by uwage i byłaby jazda
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 15:34   #3302
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

bo nieoficjalna nazwa naszego wątku to ploty i ploteczki niewyciskających wizazanek jakbyśmy tylko pisały o naszych pryszczach z ropą, bliznach i ranach krwawiących, zdartych skórach, czarnych wągrach wystających z nosa, rozszerzonych porach, tłuszczu jakim ocieka nasza twarz, schodzącej skórze po acne dermie itp to by był to bardzo pesymistyczny wątek więc jeśli administrator to czyta to prosimy o wyrozumiałość
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:07   #3303
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

co do matury to hm.. nie zawsze jest tak jak nam się wydaje.. ja np. myślałam, że z polskiego poszło mi naj naj najfatalniej, a jak się później okazało było ok..
także nie daj się! uwierz w siebie! jeszcze przez chwilkę daj z siebie jak najwięcej, a później pomyśl, że to już koniec, koniec ze szkołą średnią..i kolejny etap zamkniesz, by móc otworzyć kolejny


a moja metoda na poznanie języka? hm.. ogólnie miałam od 5 klasy niemiecki i angielski... niemieckiego nienawidzę, nieznoszę i wszystko na nie-funkcjonowała u mnie zasada 3xZ (Zakuj Zdaj Zapomnij) tym samym przez kilka lat miałam 6, pozostałe 5 i co?jedyne co potrafię to się przedstawić i kto wie czy wogóle poprawnie.. -kucia nie polecam

angielski bardzo lubię! jednakże ten typ jak ja tak ma, że nie potrafi usiąść i się uczyć.. dlatego szukałam innych metod- u mnie doskonale sprawdziły się zagraniczne piosenki, zresztą do tej pory mi to zostało.. podoba mi się angielskojęzyczna piosenka zaraz szukam jej tekstu i tłumaczenia, albo sama móżdżę i tłumaczę-doskonale zapamiętuję się słówka i pełne zwroty..polecam! ponadto dobrym sposobem jest też przeglądanie słownika-brzmi strasznie, ale przed maturą co dzień otwierałam słownik na losowej stronie i czytałam kilka razy, część słowek które mi się spodobały zostawały w głowie.. praktykowałam też listy- wieczorem robiłam sobie krótkie tematyczne listy słówek, np. uczucia, i wypisywałam nazwy uczuć i tłumaczenie, kartkę miałam w kieszeni i w wolnej chwili spoglądałam, a że jestem wzrokowcem do też było ok..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:21   #3304
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dokładnie jak jesteś wzrokowcem to jak najwiecej patrz na te słówka- szukaj w internecie tłumaczen piosenek, obklej sie dookoła karteczkami, mozesz tez gadac sobie w myślach do siebie o różnych rzeczach i zobaczysz jakich zwrotów ci brakuje żeby się w ważnej sprawie porozumieć

a teraz powiedzcie mi dziewczyny jak wytrzymac z moją bladą twarzą bo już nie daję rady.. niedawno postanowiłam sobie że na solarium pójdę najwczesniej przed własnym ślubem ale teraz zaczynam coraz bardziej myśleć że może chociaż na 5 minutek.. chociaz troszeczkę... w ogóle się w lustrze nie przeglądam bo światło w łazience po prostu odbija się ode mnie jak od białej ściany i aż razi w oczy!!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:30   #3305
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja nie powiem jak wyglądają moje plecy ;/ Tyle krostek i blizn...Wstyd ściągnąć bluzkę;/
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:38   #3306
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Kurde ja mam tak samo, niby cera mi się poprawiła, a nie moge na siebie w lustro patrzeć, a przez to, że jestem taka blada, to już w ogóle tragicznie wyglądam a jeszcze dzisiaj byłam u fryzjera (tylko końcówki podcinałam), to napatrzyłam się na siebie i nawet pomimo tego, że fryzjerka mi włoski fajnie ułozyła, to taka zdolowana stamtąd wyszłam, że szok. Kupiłam sobie takie tabletki - Dermabion, może one coś choć trochę pomogą...
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:40   #3307
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez kika14 Pokaż wiadomość
Ja nie powiem jak wyglądają moje plecy ;/ Tyle krostek i blizn...Wstyd ściągnąć bluzkę;/
U mnie jeszcze są okropne plamy, a teraz już niby troche zaczęło się poprawiać po acne, a dzisiaj znowu jakiś wysyp... załamać się można...
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 16:42   #3308
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dziewczyny a ja pamietam ze jak chodziłam do dermatologa to mi kazała jeść witaminę PP. wiecie może na co to jest? kosztuje niecałe 2zł za 20 tabletek chyba albo i wiecej ale nie wiem za bardzo co ona robi dla skóry.. jakby ktoras wiedziała do dajcie znać
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:52   #3309
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

To jest inaczej B3- współdziała w syntezie i rozkładzie węglowodanów, kwasów tłuszczowych i aminokwasów, w przemianach metabolicznych mających na celu uwalnianie energii, uczestniczy w tworzeniu czerwonych ciałek krwi, hamuje toksyczne działanie związków chemicznych i leków, reguluje poziom cholesterolu we krwi, rozszerza naczynia krwionośne, oddziałuje korzystnie na system nerwowy i stan psychiczny, poprawia ukrwienie skóry i kondycję włosów. Ależ jestem mądra tzn. ja z pomocą Wikipedii
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:00   #3310
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Będac nastolatką też miałam krostki na plecach i na dekoldzie, nie smarowałam ich niczym i jakoś same znikneły. Czemu nie może tak być z twarza. Już się męcze cholerne 9 lat
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:05   #3311
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dokładnie jak jesteś wzrokowcem to jak najwiecej patrz na te słówka- szukaj w internecie tłumaczen piosenek, obklej sie dookoła karteczkami, mozesz tez gadac sobie w myślach do siebie o różnych rzeczach i zobaczysz jakich zwrotów ci brakuje żeby się w ważnej sprawie porozumieć

a teraz powiedzcie mi dziewczyny jak wytrzymac z moją bladą twarzą bo już nie daję rady.. niedawno postanowiłam sobie że na solarium pójdę najwczesniej przed własnym ślubem ale teraz zaczynam coraz bardziej myśleć że może chociaż na 5 minutek.. chociaz troszeczkę... w ogóle się w lustrze nie przeglądam bo światło w łazience po prostu odbija się ode mnie jak od białej ściany i aż razi w oczy!!!
ja to mam zamiar zdawac rosyjski...

może zacznij pić soki marchewkowe, to troszhę wpływa na odcień cery
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 18:04   #3312
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

cześć dziewczyny ja na razie się trzymam ale będę musiała odstawić Acne Derm bo po pół roku stosowania moja twarz jest delikatnie mówiąc bardzo sucha mimo stosowania 2 razy dziennie kremów nawilżających ja tego Acne Derm nie kładę codziennie jak moja skóra dojdzie do siebie to kupię Effaclar K jest podobno łagodniejszy...mam nadzieję,że utrzyma mi się taki stan skóry jak teraz...
widzę,że rozmawiacie o językach na maturze ja prawdopodobnie będę zdawała ang. rozsz.
na bladość stosuję L'Oreal Sublime Bronze nie zapycha mnie i podoba mi się
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:06   #3313
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka ja tez bladziocha ze hoho.. nawet nie wiesz jak bardzo kusi mnie slonce! uwielbiam sie opalac, a ostatniego lata wogole zero nul..na solce ostatnim rzem prze studniowka-poltora roku temu, wtedy zero problemow z buzia.. jestem na glodzie..!
samoopalacze i inne rzeczy tez odpadaja bo zapychaja..
takze nie wiem zupelnie co poradzic.. dla wlasnego samopoczucia podkreslam kosci policzkowe kuleczkami brazujacymi, musne jeszcze na dekolcie, ale ciezko..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:43   #3314
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

adorably...pomóg Ci chociaż ten acne derm? używasz go na krostki, czy tylko na przebarwienia...?
ja piję soki...trochę mam odcień opalony nie taka blada
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:03   #3315
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a używała któraś z was słonecznych tabletek? tzn takich np capivit sum czy cos takiego.. daje to coś? jakoś przeżyje.. trzymam sie dzielnie i tłumaczę sobie że to dla mojego dobra taaa dla mojego dobra kupilam dzis chipsy bo juz nie wytrzymałam
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:16   #3316
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja może jestem dziwna ale uwielbiam mieć bladą twarz. Wtedy bardzo ładnie kontrastuje z moimi ciemnymi oczami. Nie cierpie za to nakładać podkładów bo wszystkie są pomarańczowe choć ostatnio znalazłam odcień prawie idealny. No i załamałam sie ostatnio bo zobaczyłam że moja twarz jest troche opalona. A ja wolę o wiele bardziej jasną cere. Może to śmieszne, ale już tak mam
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:18   #3317
RudeGyal
Przyczajenie
 
Avatar RudeGyal
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja na wizazu wyczytałam ze przez takie tabletki z tym beta karotenem można szybciej nabawić się raka skóry i w ogóle kiedyś czytałam w jakiejś gazecie już nie pamiętam jakiej że babka która brała takie tabletki pozniej miała uczulenie na słońce..:|Także ja bym wolała tego nie brać.
Jeśli któraś z was zdecyduje się iść na solarium to najpierw idzcie na 5min póżniej chodzcie tak na 7,8 min wtedy opalenizna jest ładna I stosujcie te kremy nawilzajace albo jesli chcecie przyspieszyc opalenie to brazujące(wybierzcie najjasniejszy bronzer bo moze pozostawic plamy).
No ale podsumowując to to i tak żadne solarium ,tabletki nie zastapią naturalnej letniej opalenizny
RudeGyal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:21   #3318
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

magica, to wcale nie smieszne.. mi sie strasznie podoba blada cera, taki typ zima-aj! niestety to nie ja..
zima latwiej..bo mozna podobny efekt uzyskac fajnym podkladem, badz pudrem..niestety gdy jest cieplo sprawa jest utrudniona-makijaz u mnie odpada, no i moja skora lubi slonce i szybko je lapie..chyba musze zalozyc papierowa torbe
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:24   #3319
pestka_101
Raczkowanie
 
Avatar pestka_101
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nie byłam na forum 2 dni a tu 5 stron do przeczytania Nieźle, nieźle ;p
dziękuję tancerka212 że mi opisałaś o co chodzi z kosmetyczką. Tak się zastanawiałam i zdecydowałam się, że jednak pójdę.
A tak poza tym to nie wytrzymałam i już wczoraj powyciskałam kilka krostek muszę zacząć się opanowywać, bo moja skóra będzie wkrótce w jeszcze bardziej opłakanym stanie
pestka_101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 20:50   #3320
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dzisiaj wytrzymałam, bo chodziłam cały dzień w kremie. I nie załamywałam się stanem skóry po wczorajszym, bo była dobrze zakryta.
Tak więc znów: dzień pierwszy.
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:54   #3321
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

pestka..udamy, że nic nie narobiłaś łapska przy sobie!

inmymind.. gratki! oby tak dalej.. 1..2..3..4..5..365..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:59   #3322
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja brałam kiedyś (nie miałam wtedy kłopotów z cera) słoneczne tabletki. Raka sie nie nabawiłam, uczulenia na słonce nie dostałam One bardzo lekko zabarwiają skore na odcień złocisty. Efekt wzmocni picie soków marchewkowych... Połączenie soków i tabletek sun daje fajny, delikatny odcień skory


Eehh to byly czasy, nie to co teraz czerwone bąble na twarzy
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:59   #3323
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dzień pierwszy - again
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:20   #3324
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

od 2 dni się trzymam
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:42   #3325
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja też się trzymam chociaz dziś się zdenerwowałam bo widze jakieś zaczątki wyprysków tu i tam.. czy mozna sie na noc wysmarowac całą kremem La Roche Posay Effaclar A.I.????? bo zaraz nie wytrzymam i tak zrobię... oby tylko nie miało to skutków ubocznych więc macie chwilę żeby mnie powstrzymac
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:04   #3326
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerko, ja się złamałam i poszłam na solarkę, no i niestety po raz kolejny okazało się, że moja skóra tego nie toleruje... Więcej nie pójdę bo wolę latać z bladą twarzą, niż opaloną i powyciskaną A co do tabletek opalających - ja łykałam Capivit Sun System i Belissę Sun i niestety nie zauważyłam nawet minimalnej różnicy w odcieniu skóry. Jedyne co mogę polecić to picie świeżego soku z marchwi codziennie - ja tak robiłam żeby 'opalić się' na studniówkę i rzeczywiście pomogło I cera też nie marudziła

Co do Effaclaru A.I to chyba nie ma jakiś większych przeciwwskazań, żeby posmarować całą buźkę, ale zastanów się czy chcesz ryzykować, czy nie lepiej nałożyć coś sprawdzonego

U mnie całkiem spoko. Dekolt po Atre wraca do siebie, ale ponieważ zostają mi przebarwienia i blizny, to będę musiała porządnie go złuszczyć zanim się zacznie prawdziwa wiosenna pogoda. Zacznę od niedzieli.
A jeśli chodzi o twarz, odpukać!, nic wielkiego się nie dzieje. Tylko na jednej skroni porobiły się dwie bomby, że wstyd mi iść do fryzjera, ale na szczęście na tą moją rodzinną imprezę nie planuję żadnej fryzurki odkrywającej buzi. Inaczej chyba bym się załamała.

Aha, Lemo - z tą nauką jazdy z siostrą to uważaj. Ja właśnie zrobiłam taki błąd, że najpierw uczyła mnie mama, i niestety jak zaczęłam jeździć z instruktorem to wyszło ile błędów robię - bo wiadomo nikt tak dobrze nie powie co i jak jak instruktor Zamiast uczyć się od początku dobrze, to musiałam najpierw wyzbyć się tych swoich nauczonych nawyków. Później żałowałam, że wsiadłam za kierownicę przed kursem...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:16   #3327
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Laity skutecznie mnie powstrzymałaś przed solarium
dobra nie nakładam tego kremu.. już co będzie!!! ide spać z gołą twarza bo nie chce mi się je dogadzać jak ona się w ogóle nie stara być dla mnie miła lepiej mi zrobi jak sobie pospię niż jak będę się ciapać wszystkim.. tylko jutro znów rano zajęcia buuu i kiedy ja mam spac?? dobranoc dziewczyny miłego weekendu ale moze jeszcze do was jutro zajrze przed wyjazdem ale mi się tęskni już do tżcika.. nie widzialam go raptem 4 dni a umieram z tęsknoty.. może jak go zobacze to wypięknieje i wróce do was znów z piękną buzią
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 06:56   #3328
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

o jaki wesoły dziś dzień! mój pierwszy odkąd nie wyciskam. zbliża mi się @ no to z tej okazji należało zrobić masakrę. hurra udało się i dziś jestem w różowe plamki O.o no ale od czego jest korektor... od kiedy pamiętam, nie miałam tak znowu dużo syfków na czole, brodzie i policzkach, tylko na NOSIE i pod oczami. tzn nie 'pod oczami' bo tam mam miejsce na worki i opuchnięcia. ale tak trochę niżej, i myślę że to od dotykania tam twarzy rękami. zawsze jest tam tłusta skora i zatkane pory. nawet jak tego nie widać, ja i tak to odnajdę i wycisnę taka jestem dobra.
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 07:50   #3329
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja dzis sie tak zdenerwowałam... rano po przebudzeniu dostrzegłam w lustrze ze 4 plamy czerwone które nie mogą oczywiscie byc normalnym pryszczem zeby się zrobił wyszla ropa do wycisniecia i sie zagoił ale muszą być straszącymi gulami!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! skąd to sie wzielo???? przeciez mialam ładną cerę jeszcze w poniedzialek.. jak ja nienawidze tego miasta z zakamienioną wodą syfem i smogiem... w moim zielonym miasteczku duzo lepiej sie zyje... nie zostane tu po studiach na pewno wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... ... dzis robie porządki na twarzy!!!!!!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 07:56   #3330
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja za to mam nos gładziutki...nie mam poblemu z wągrami, tylko ropnymi...a zwłaszcza mi wyskakują na czole i policzkach...wrrr...
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.