Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 14:28   #2941
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Kwas kojowy i arbutyna są dostępne w ZrobSobieKrem
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 16:36   #2942
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1041348 6]Kwas kojowy i arbutyna są dostępne w ZrobSobieKrem[/quote]

Hehehehe szok, znasz odpowiedz na każde moje pytanie
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 16:44   #2943
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Na każde to może nie... aż tak obeznana i zorientowana to nie jestem.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:27   #2944
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
kurcze ecospa ma takie drogie hydrolaty
Są niestety drogie, używałam drzewa herbacianego i kadzidłowca i oba polecam (ale drzewo nie dla wrażliwych nosów). Pozostałe kupuję w mazidłach


Cytat:
Napisane przez kulaczek Pokaż wiadomość
hej kobietki,ja tu z kwasem hialuronowym mam problem a moze to ma tak byc,co prawda nie na mazidlach zakupiony ale w BU tak wiec zmieszany kwas hialuronowy z olejkiem walkuje mi sie na skurze czy to jest normalne?? i wogule jakas taka klejaca mam buzke nawet jak zmieszam z kremem,nie ma mowy o makijazu bo tez sie walkuje.No i tu pytanko czy to tak juz jest z tym kw. hialuronowym??
Zgory dziekuje za odpowiedz
Nie znam kwasu z BU, ale czasem też tak mam z mazidłowym. Spróbuj HA z olejem nakładać na twarz zwilżoną hydrolatem i zwiększ ilość oleju w stosunku do kwasu.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 00:16   #2945
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Mam pytanie dot. waznosci produktow w Mazidlach, napisalam do nich ale ociagaja sie z odpowiedzia Zamierzam robic kremy z konserwantem wazne 3 miesiace wiec nie chce zeby mi sie reszta zmarnowala. Chodzi mi o to ile mniej wiecej sa wazne, kilka miesiecy, rok, dluzej niz rok?

- hydrolaty ( np rozany, oczarowy)
- maslo karite i oleje ( z rozy, marchwiowy, zurawinowy)
- NMF, Hydromanil
- ekstrakty roslinne i owocowe
- kwas mlekowy
- biobaza i polawax
- d pantenol
- olejki eteryczne

__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 08:25   #2946
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Hydrolaty które mam w większości są ważne do 2010, a kupowałam już jakiś czas temu. Reszta składników po pare miesięcy (do ponad roku, hydromanil mam juz baaaardzo długo bo mało go używam i ciągle jest dobry), z tego co pamiętam to tylko olej z wiesiołka i chyba ogórecznika miał szybki termin, ale była o tym informacja na stronie.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 22:07   #2947
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Złożyłam kolejne "syte" zamówienie Musiałam uzupełnić zapasy i skusiłam sie tez na kilka nowych pozycji
Przede wszystkim zamówiłam nowe ekstrakty - granat, banan, mango
Wróciłam tez po romansach z innymi emulgatorami do glyceryl cocoate - przynajmniej on moich biednych spojówek nie katuje

Przy okazji zapytałam się o olej z czarnej porzeczki i sprawa nie wygląda dobrze Pani Lidia napisała mi, że producent ma problem ze znalezieniem odpowiednich nasion No nic, pozostaje tylko cierpliwie czekać Przynajmniej będę mieć pretekst do złożenia kolejnego zamówienia Może do tego czasu pojawią sie też nowe olejki eteryczne
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 23:51   #2948
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dzieki za odp
Jeszcze mam jedno pytanie ( jak na razie ) czy do toniku ( hydrolat + np nmf + cos tam jeszcze wodorozpuszczalne ) mozna dodac troche alkoholu ( spityt ) i konserwant, zeby sie dluzej trzymalo?

Ja dzisiaj zaszalalam ostro , zamowilam w sumie 29 pozycji + caly sprzet do miksowania. Bede swoim wlasnym krolikiem doswiadczalnym. Na szczescie moja ciotka, ktora jest chemiczka popiera mnie w moim szalenstwie, stwierdzila, ze sobie super zabawe znalazlam Let's play
A tak naprawde to juz mam dosyc apteczno-drogeryjnych kosmetykow z polowa konserwantow w skladzie.
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:10   #2949
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Wczoraj popełniłam pierwsze zamówienie na mazidłach zamowiłam małe opakowania hydrolatów: oczarowego, lawendowego, neroli, blawatkowego i różanego, a także olej z nasion czarnej maliny.
Czy któraś z Was używała tego oleju solo? nie za bardzo orientuję się w mieszaniu poszczególnych półproduktów, tym bardziej, że nie mam wagi.
Możecie powiedzieć coś o hydrolatach, które zamówiłam? zwracam się ze szczególną prośbą do dziewczyn o cerze mieszanej w kierunku tłustej.
Macie jakieś godne polecenia, proste i w miarę wydajne mazidłowe formulacje do tlustych cer?

p.S. już nie mogę się doczekać paczuszki teraz napaliłam się na olejki myjące więc pewnie zamówię składniki do ich przygotowania przy okazji przypływu gotówki. Martwi mnie tylko, że olejki myjące na mazidłach wychodzą drożej niż na BU...
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:01   #2950
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Zamowilam sobie oleje ale bede uzywac do produkcji kremow i innych, solo beda za tluste. Do odmierzania wystarcza ci lyzeczki miarowe no i musisz sobie dobrze wyliczyc ilosc poszczegolnych skladnikow korzystajac z tych wszystkich info pod kazdym produktem
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:10   #2951
Anuus
Raczkowanie
 
Avatar Anuus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trójmiasto-Gdynia
Wiadomości: 44
GG do Anuus
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Masakra!!!!!!!
mialam ambitne plany zeby przeczytac ten watek i dopiero zlozyc zamowienie w mazidlach.... to chyba nie mozliwe przeczytalam pierwsze 11 stron zapisalam 5 kartek co z czym najlepiej i patrze ze minely dobre pare godzin - chyba zamkne sie w domu na jakis miesiac zeby to ogarnac

a tak na powaznie co polecacie na skore mieszana do tlustej ze sklonnoscia do tradziku- najgorszy jest dekolt i plecy, chcialabym w koncu cos z tym zrobic zeby moc nalozyc piekna sukienke bez plecow (btw 7 lat leczenia u dermatologa nic nie dalo)

chodzi mi o jakies serum a moze kwasy? odwoluję się do Was bo widze ze zdecydowanie wieksza wiedze macie

pozdrawiam goraco
Anuus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 18:21   #2952
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

maja taka substancje "trikenol" , na stronie pod opisem jest mnostwo przepisow na rozmaite sera i inne, podobno dziala
wazne jest to, zeby w recepturach kremow nie dodawac wiecej niz 10% olejow


http://mazidla.com/index.php?option=...=279&Itemid=73
tu jest o pielegnacji tlustej cery
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:47   #2953
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Anuus Pokaż wiadomość
Masakra!!!!!!!
mialam ambitne plany zeby przeczytac ten watek i dopiero zlozyc zamowienie w mazidlach.... to chyba nie mozliwe przeczytalam pierwsze 11 stron zapisalam 5 kartek co z czym najlepiej i patrze ze minely dobre pare godzin - chyba zamkne sie w domu na jakis miesiac zeby to ogarnac

a tak na powaznie co polecacie na skore mieszana do tlustej ze sklonnoscia do tradziku- najgorszy jest dekolt i plecy, chcialabym w koncu cos z tym zrobic zeby moc nalozyc piekna sukienke bez plecow (btw 7 lat leczenia u dermatologa nic nie dalo)

chodzi mi o jakies serum a moze kwasy? odwoluję się do Was bo widze ze zdecydowanie wieksza wiedze macie

pozdrawiam goraco
Anuus, ja tez mam taka cere (tylko wiekszy problem z twarza, niz z plecami i dekoltem). I ostatnio najbardziej sobie chwale kwasy PHA (niedostepne w Mazidlach, tylko w ZSK). A z Mazidel wlasnie zamawiam nowe ekstrakty owocowe z truskwki i granatu, zobaczymy, jak sie beda sprawowac.

Wazne jest odpowiednie dobranie olejow. Przy cerze tradzikowej moge Ci polecic na 100% olej tamanu, z czarnej porzeczki (ostatnio niestety niedostepny ), olej sojowy, olej z szalwii hiszpanskiej. Dziewczyny chwala tez sobie przy takiej cerze olej z orzechow wloskich i konopny.

Na noc bardzo prosty w wykonaniu olejek z BHA albo jakies serum z odpowiednio dobranym do skory ekstraktem (soja, pokrzywa, itd.).

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
wazne jest to, zeby w recepturach kremow nie dodawac wiecej niz 10% olejow
Eee tam... Ja nakladam oleje 100% albo olej +HA (po 50%) i mi pieknie sluza Zalezy jaki olej, oczywiscie W kremach tez dawalam z 30%, bo inaczej mialam strasznie nieprzyjemne odczucie sciagnietej skory.

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-01-11 o 18:48
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 19:22   #2954
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

pewnie zalezy od wielkosci "wysypu" na twarzy
ja tez wole te bardziej tresciwe kremy ale jakbym miala jakis straszny tradzik to chyba bym nie zaryzykowala tlusciocha
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 19:35   #2955
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
pewnie zalezy od wielkosci "wysypu" na twarzy
ja tez wole te bardziej tresciwe kremy ale jakbym miala jakis straszny tradzik to chyba bym nie zaryzykowala tlusciocha
LouLou, mnie zapycha prawie wszystko. I naprawde dobrze dobrany olej (metoda prob i bledow, niestety), nawet w stezeniu 100%, nie pogarsza stanu cery.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 09:02   #2956
Anuus
Raczkowanie
 
Avatar Anuus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trójmiasto-Gdynia
Wiadomości: 44
GG do Anuus
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

jej dziekuje bardzo troszke mi sie rozjasnilo
mysle ze tak czy siak muszeeee sie koniecznie podszkolic w tych mazidlach dzisiaj skladam zamowienie zaraz ogarne co i jak....
juz nie moge sie doczekac az zrobie te "magiczne" mikstury
Anuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 10:57   #2957
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Wazne jest odpowiednie dobranie olejow. Przy cerze tradzikowej moge Ci polecic na 100% olej tamanu, z czarnej porzeczki (ostatnio niestety niedostepny ), olej sojowy, olej z szalwii hiszpanskiej. Dziewczyny chwala tez sobie przy takiej cerze olej z orzechow wloskich i konopny.
Do tego jojoba - bardzo lekki i przyjemny. Wchłania się genialnie.

Co do tamanu, to też czytałam, że nie zapycha itd., kupiłam go i nie miałam z nim problemów, jednak za względu na dużą zawartość kwasu oleinowego byłabym ostrożna przy cerze tłustej.

Dodatkowo do cery z trądzikiem bardzo polecam ekstrakt z centella asiatica - zdecydowanie warto kupić.

Na problemy z wypryskami również suplementacja kurkuminą - ale ta już dostępna u Thanatosa. Sama jeszcze nie próbowałam, ale mam ją już w domu i będę łykać. Nie mam typowego trądziku, tylko pojawiąjące się od czasu do czasu niespodzianki, z którymi chcę coś zrobić (a nie jest to trądzik kosmetyczny, więc spróbuję od wewnątrz).
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 11:52   #2958
Anuus
Raczkowanie
 
Avatar Anuus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trójmiasto-Gdynia
Wiadomości: 44
GG do Anuus
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

moj tradzik tez nie jest prawdziwym tradzikiem na twarzy ale plecki i dekolt to inna strona medalu niestety mecze sie z tym troszke...
z suplementu tez chetnie skorzystam trzeba wyprobowac dobrze ze jest ta cudowan baza wiedzy jak to forum

aha a co myslicie o oleju marchwiowym?? podobno poprawia koloryt, ktos probowal????

buziaki
Anuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 22:31   #2959
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Czy w mazidłach są dostępne jakieś preparaty na zmęczone powieki?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 11:51   #2960
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ekstrakt z kasztanowca 20% do dodawania do kremow w stezeniu 1-2%
cyt. ze strony:
*wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych - profilaktyka obrzęków i cieni pod oczami; pielęgnacja cery naczynkowej;
*stymuluje krążenie i działa przeciwobrzękowo - profilaktyka i leczenie cellulitu;
*łagodzi oparzenia oraz rumień posłoneczny;
*działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie - przyspiesza gojenie ran, wyprysków i zmian trądzikowych;
*działa ściągająco i przeciwłojotokowo;
*przeciwstarzeniowo - hamuje aktywność enzymu hialuronidazy, odpowiedzialnego za rozkład kwasu hialuronowego w skórze, co przyspiesza jej starzenie.
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 12:10   #2961
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ech, właśnie 140 zł poleciało do mazideł... A niby tylko "podstawy" brałam :cPPP
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 14:26   #2962
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

No i wpadka... HLB7 w serum antyoks. z soja
Miała być guma ksantanowa

Można wzbogaca sera antyoksydancyjne tymi ekstraktami owocowymi? Np. mango, granat...?Może nie serum z C...ale inne,np. z pine bark, winogronem...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 19:09   #2963
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziewczyny nie wiecie może co się dzieje z Mazidłami? Zamówienie złożyłam 6 stycznia, 7 z samego rana zrobiłam przelew, od kilku dni wyczekuję na paczkę priorytet i co się okazuje? dziś dostaję meila, że zamówienie dopiero dziś wysłane, czyli pod tygodniu
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 19:40   #2964
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Przecież mazidła miały długa przerwę świąteczną, o której informowali na swojej stronie. Przez ten czas na pewno nagromadziło im się zamówień. Zresztą ostatnio czas realizacji wydłużył im się ze względu na coraz większą ilość klientów. Tydzień jeszcze jestem w stanie zaakceptować
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 19:58   #2965
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Przecież mazidła miały długa przerwę świąteczną, o której informowali na swojej stronie. Przez ten czas na pewno nagromadziło im się zamówień. Zresztą ostatnio czas realizacji wydłużył im się ze względu na coraz większą ilość klientów. Tydzień jeszcze jestem w stanie zaakceptować
Przerwę świąteczną każdy miał jak sądzę, dziś mamy 15 stycznia, więc to raczej chyba nie ta przyczyna, na stronie bynajmniej informacji na temat ew. opóźnień w dniu, w którym zamawiałam nie znalazłam, meila odnośnie wydłużenia terminu reazlizacji również nie otrzymałam. Jestem w stanie zaakceptować tydzień oczekiwania od momentu wpłacenia pieniędzy do momentu wysyłki, ale pod warunkiem, że jestem o tym wcześniej uprzedzona. W przeciwnym wypadku czuję się trochę zrobiona w przysłowiowego balona płacąc za priorytet.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 20:45   #2966
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

No ale nie bardzo rozumiem. Dostalaś pazkę w deklarowanym terminie. Nie było opóźnienia
http://mazidla.com/index.php?option=...=319&Itemid=85
5 dni roboczych. Czyli po odjęciu weekendu tyle właśnie czekałaś na paczkę.
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 21:59   #2967
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Mnie dzisiaj kurier przyniosl paczke, czekalam 5 dni, a wszystko bylo tak perfekcyjnie zapakowane, ze sama bym to pakowala ze 2 tygodnie
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 22:52   #2968
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie może co się dzieje z Mazidłami? Zamówienie złożyłam 6 stycznia, 7 z samego rana zrobiłam przelew, od kilku dni wyczekuję na paczkę priorytet i co się okazuje? dziś dostaję meila, że zamówienie dopiero dziś wysłane, czyli pod tygodniu
Basiu oni ostatnio tak mają - mi wysłano paczkę po około 8 dniach od wpłaty...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 08:15   #2969
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
No ale nie bardzo rozumiem. Dostalaś pazkę w deklarowanym terminie. Nie było opóźnienia
Jakbym dostała paczkę to bym tu przecież nie pytała, co się dzieje

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj kurier przyniosl paczke, czekalam 5 dni, a wszystko bylo tak perfekcyjnie zapakowane, ze sama bym to pakowala ze 2 tygodnie
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Basiu oni ostatnio tak mają - mi wysłano paczkę po około 8 dniach od wpłaty...
Aha rozumiem, dzięki, znaczy niestety standardowo, ehhh. Trzeba będzie chyba poszukać solidniejszego dostawcy ...

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2009-01-16 o 08:33 Powód: dopisek :)
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:55   #2970
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A do mnie własnie dzis przyszla zaległa witaminka E
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.