Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-18, 12:47   #4831
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Wyślijcie je do Warszawy - ja chyba dzis wyjeżdżam, więc mi wszytsko jedno
ok zaraz wyjde i je wydmucham!

i tyle sie naczekalam na blyszczyki YSL 10 i 11 i teraz sa jak pieniedzy nie mam!
a wlasnie posiadaczki YSL Golden Gloss sa zadowolone?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 12:54   #4832
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dziewczyny wykupiłyście wszystkie samoopalacze Lancoma w sprayu
albo znaleźć nie mogę
help
tez szukałam i nie widze
a jak juz nie ma to sie coraz bardziej chce
czy wizazanki ktore kupiły ten samoopalacz sa juz po testach? jakie wrazenie?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 12:55   #4833
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

niniejszym przyłączam się do poszukujących zmniejszacza porów
Tylko ja mam giganty z racji posiadania cery tłuściocha
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 12:56   #4834
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
niniejszym przyłączam się do poszukujących zmniejszacza porów
Tylko ja mam giganty z racji posiadania cery tłuściocha
tez sie przylaczam i do poszukiwac i do tej samej cery co Ty masz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:06   #4835
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
mi się juz konczy fantastyczny krem biodrogi, ale miałam opakowanie salonowe więc juz mam go tez trochę dosyć, sadzę ze skóra się przyzwyczaiła, bo pierwszy okres używania to była wprost rewelacja, no i czas właśnie na jakąś zmianę...



jasne dopisujemy Sz.P. "Ogryza" do mężczyzn idealnych
Koniecznie do ścisłej czołówki proszę dopisać mojego TŻ


EDIT: dimiti należę do osób niezadowolonych z Golden Gloss YSL - efekt taki sobie, a plastikowy smak i zapach dobijają mnie (mam produkt świeży, taka "uroda" tego błyszczyku).
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:24   #4836
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Koniecznie do ścisłej czołówki proszę dopisać mojego TŻ
oczywiście

ja bankowo skusze się na ktorys z tych podlinkowanych przeze mnie preparatów shiseido bądź HR, kwestia kilku dni jeszcze bo nie chce zeby stał na półce i czekał, zwłaszcza ,że potrzebuje pilnie bazy pod makijaż....mam taką rozświetlającą YSL, ale mnie cos ona nie rozświetla tylko pobłyszcza
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:30   #4837
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Koniecznie do ścisłej czołówki proszę dopisać mojego TŻ


EDIT: dimiti należę do osób niezadowolonych z Golden Gloss YSL - efekt taki sobie, a plastikowy smak i zapach dobijają mnie (mam produkt świeży, taka "uroda" tego błyszczyku).
wlasnie czytalam ze zapach ma straszny...a jaki nr masz/mialas?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 13:32   #4838
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tez sie przylaczam i do poszukiwac i do tej samej cery co Ty masz
dobrze że nie jestem sama w mym cierpieniu

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
oczywiście

ja bankowo skusze się na ktorys z tych podlinkowanych przeze mnie preparatów shiseido bądź HR, kwestia kilku dni jeszcze bo nie chce zeby stał na półce i czekał, zwłaszcza ,że potrzebuje pilnie bazy pod makijaż....mam taką rozświetlającą YSL, ale mnie cos ona nie rozświetla tylko pobłyszcza
Helenka wygląda zachecajaco a Shiseido ma fajniejsza cenę
Oj ja bazę tez potrzebuję, szykuje sie wesele w lipcu i wyjazd na gorącą Majorkę, muszę mieć bazę, ale ciągle nie wiem w która inwestować
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:34   #4839
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
dobrze że nie jestem sama w mym cierpieniu

no i na pewno znajda sie inne osoby ktore natura tak "obdarzyla" dlatego takie problemy mam z podkladem bo kazdy prawie podkresla te pory a przy tym je zapycha
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:35   #4840
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
dobrze że nie jestem sama w mym cierpieniu



Helenka wygląda zachecajaco a Shiseido ma fajniejsza cenę
Oj ja bazę tez potrzebuję, szykuje sie wesele w lipcu i wyjazd na gorącą Majorkę, muszę mieć bazę, ale ciągle nie wiem w która inwestować
na KwC Helena nie ma zbyt rewelacyjnych opisów - ale jest ich mało,generalnie jest to produkt do cery dojrzałej , natomiast o shiseido wyczytałam że to produkt przeznaczony do cery mlodej tj - 16-25 i badz tu mądry człowieku
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:37   #4841
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
dobrze że nie jestem sama w mym cierpieniu



Helenka wygląda zachecajaco a Shiseido ma fajniejsza cenę
Oj ja bazę tez potrzebuję, szykuje sie wesele w lipcu i wyjazd na gorącą Majorkę, muszę mieć bazę, ale ciągle nie wiem w która inwestować
Oj nie jesteś sama Aniu. Kiedy ta Majorka Cię czeka?
Kusi ten Shiseido. Ciekawe jaki ma skład?

Aniu, jeśli chodzi o bazę to może MAC?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i na pewno znajda sie inne osoby ktore natura tak "obdarzyla" dlatego takie problemy mam z podkladem bo kazdy prawie podkresla te pory a przy tym je zapycha

Ale podobno taka skóra za to wolniej się starzeje. Próbuję znaleźć jakiś pozytyw.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 13:38   #4842
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
niniejszym przyłączam się do poszukujących zmniejszacza porów
Tylko ja mam giganty z racji posiadania cery tłuściocha
Reese, doraźnie czy docelowo że tak zapytam ? Też walczę z porami i coś niecoś już "przerobilam"
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:48   #4843
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
A co do Idealista to on ma trzy silikony na drugim, trzecim i czwartym miejscu w składzie ''Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Polysilicone-11'' jeden lotny, jeden płynny i jeden o stałej konsystencji, wiec na silikonowany jest całkiem nieżle i to mi sie nie podoba w nim ale pózniej ma bardzo bogaty skład jeżeli chodzi o składniki roślinne jest w nim ponad 10 wyciagów ziołowych, pochodna witaminy E, sól sodowa kwasu hialuronowego, wyciąg z drożdzy, kofeina, fosfolipidy i pochodna witaminy C, i przez to kusi
ja też bardzo chciałam idealista, bo jest cudowny pod makijaż, podkład rozprowadza się o wiele lepiej i tworzy nieźle zagruntowany make-up. razem z podkładem biothermu idealna para. tylko kurczaki rzeczywiście, jak ma ten silikon, to może coś się tworzyć na buzi.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo podchodzę do próbek. To nie jest żaden prezent ani forma podziękowania tylko czysto marketingowa zagrywka mająca mnie zachęcić do dalszych zakupów. I tak należy do tego podchodzić. I nawet jeżeli ktoś przychodzi wydębić jakiś gratis, próbkę czy jak to tam zwać, to ZAWSZE jest to z korzyścią dla danej firmy. Po to w końcu te próbki są - żeby zaznajomić się z marką i jej produktami. Nawet jeżeli w danej chwili klient nie zamierza danego produktu kupić, to jeśli dana marka będzie mu sie pozytywnie kojarzyć, będzie mniej więcej zorientowany w jej ofercie i jakości towaru, to w bardziej "tłustych" czasach chętnie sobie pozwoli na coś z jej oferty. Dlatego na dalszą metę nie opłaca się przeganiać nastolatek na potęgę zlewających się perfumami z testerów. Bo jak już zaczną zarabiać to wrócą do sklepów, w których je kiedyś dobrze traktowano. Tylko kiedy polscy handlowcy i dystrybutorzy pojmą tę prostą zasadę...
I ja przeczuwałam, ze to z lekka naciągane cudo
co do perfumerii, to zauważyłam, że najlepiej jednak robić zakupy w małych perf. ja robię w panoramie, zniżkę mam 10-12 proc., a do tego zawsze w wakacje dostaję torbę plażową, nawet bez zakupów i dużo próbek i miniaturowych słoiczków. to nieduża perf., więc znamy się bardzo dobrze, jesteśmy po imieniu, dziewczyny super mi doradzają, bo mają tylko stałych klientów i z nich żyją. Zaprzestałam robienia zakupów w Sephorze, mimo, że dają zniżkę 10 proc., bo po pierwsze w GM dziewczyny kompletnie nie znają się na niczym, doradzają źle i na dodatek nawet do dużych zakupów dają 1-2 próbki i to słabych firm. u mnie mam LP, Shiseido i inne super próbki.
Baardzo natomiast lubię Douglasa w GM, kiedyś jak w mojej perf. była posucha i nie było próbek, zaprzestałam tam zakupów i przeniosłam się do Douglasa, wtedy dostalam po prostu wór ogromniastych miniaturek wszystkiego - one mają to na zapleczu, mają też dużo kosmetyczek, mini pędzelków i naprawdę rewelacyjne gratisy tylko, że z dziewwczynami trzeba odpowiednio zagadać i najlepiej ponarzekać, że gdzie indziej nie dają próbek i co za sknery poza tym dziewczyny świetnie się znają, dobrze doradzają i są bardzo miłe, zawsze z nimi wybieram jakiś nowy brązer, błyszczyk albo coś i wszystkim się maluję. wybieramy - razem cóż, uwielbiam kupować kosmetyki bardziej niż ubrania. chociaż ostatnio mam szał na buty. aha, w Douglasie maj,ą też przemiłą wizażystkę od Chanela i niesamowite jest to, jak oni zapamiętują twarze, raz malowali i pamiętają gdybym nie robiła tego, co robię byłabym wizażystką, maluję wszystkie moje koleżanki na wakacjach, jak mamy czas
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:48   #4844
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziewczyny używacie może rajstopy w sprayu??
znacie może taki produkt z Tru??
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:56   #4845
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dziewczyny używacie może rajstopy w sprayu??
znacie może taki produkt z Tru??
ja używałam, ale na tru nie widze nic takiego
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:04   #4846
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i na pewno znajda sie inne osoby ktore natura tak "obdarzyla" dlatego takie problemy mam z podkladem bo kazdy prawie podkresla te pory a przy tym je zapycha
a do tego spływa po max 4-5 godz

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
na KwC Helena nie ma zbyt rewelacyjnych opisów - ale jest ich mało,generalnie jest to produkt do cery dojrzałej , natomiast o shiseido wyczytałam że to produkt przeznaczony do cery mlodej tj - 16-25 i badz tu mądry człowieku
no tak, ja 25 juz przekroczyłam a dojrzała jeszcze nie jestem

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Oj nie jesteś sama Aniu. Kiedy ta Majorka Cię czeka?
Kusi ten Shiseido. Ciekawe jaki ma skład?

Aniu, jeśli chodzi o bazę to może MAC?




Ale podobno taka skóra za to wolniej się starzeje. Próbuję znaleźć jakiś pozytyw.
Na Majorke lecę 10 sierpnia Juz tuptam nózkami z niecierpliwości
Nad baza MAC wlaśnie sie zastanawiam

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Reese, doraźnie czy docelowo że tak zapytam ? Też walczę z porami i coś niecoś już "przerobilam"
Najlepiej by było docelowo, ale na moje pory nic nie zadziała chyba cała zimę leciałam na kwasach BHA+AHA, do tego jeszcze AcneDerm, który chyba najlepiej sobie radził z porami, byly zmniejszone i oczyszczone ale jak odstawiłam kwasy to znowu nie jest wesolo. Moja cera wydziela tony tłuszczu, taka mam odkąd zaczęłam dojrzewać i chyba juz taka mi zostanie więc nie dziwie sie że mam wiecznie zapchane pory, najgorzej na nosie, nie nadążam czasem z oczyszczaniem. Oszalec można.

Ale jak mozesz coś polecić to ja chetnie przyswoję taka informację
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:14   #4847
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a do tego spływa po max 4-5 godz



no tak, ja 25 juz przekroczyłam a dojrzała jeszcze nie jestem



Na Majorke lecę 10 sierpnia Juz tuptam nózkami z niecierpliwości
Nad baza MAC wlaśnie sie zastanawiam



Najlepiej by było docelowo, ale na moje pory nic nie zadziała chyba cała zimę leciałam na kwasach BHA+AHA, do tego jeszcze AcneDerm, który chyba najlepiej sobie radził z porami, byly zmniejszone i oczyszczone ale jak odstawiłam kwasy to znowu nie jest wesolo. Moja cera wydziela tony tłuszczu, taka mam odkąd zaczęłam dojrzewać i chyba juz taka mi zostanie więc nie dziwie sie że mam wiecznie zapchane pory, najgorzej na nosie, nie nadążam czasem z oczyszczaniem. Oszalec można.

Ale jak mozesz coś polecić to ja chetnie przyswoję taka informację
Dobiegam już trzydziestki więc nie wiem czy Shiseido dla mnie czy może od razu zacząć od HR.

Aniu, super. I wcale nie dziwię Ci się że nie możesz doczekać się wyjazdu.
Liczę że pokażesz po powrocie jakieś fotki.

Z moimi porami też bardzo fajnie radził sobie Acne Derm w połączeniu z Effaclarem. Potem przerzuciłam się na retinoidy, a dokładnie Retin A i jest znaczna poprawa.
Lubię też bardzo krem oczyszczający pory Nu Skin. Używałaś tego?
http://www.allegro.pl/item360798610_...eczka_2w1.html

Kupiłam po pozytywnej recenzji Hexxany i jestem z tego produktu bardzo zadowolona. I rzeczywiście ładnie oczyszcza pory i je domyka, a do tego zdecydowanie ukrócił u mnie wydzielanie sebum.

Po kuracji kwasami i innymi specyfikami moja cera zmieniła się z tłustej na mieszaną co uważam za naprawdę wielki sukces.

Dlatego doskonale Cię rozumiem i wiem z czym się borykasz bo to jest bardzo męczące na co dzień.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:17   #4848
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Reese, są plusy takiej cery i jest ich dużo. po pierwsze do 50-tki nie będziesz miała widocznych zmarszczek po drugie taka cera znacznie lepiej się regeneruje, a poza tym polecam Ci super maskę Thalgo Anti Stress d'Oxygene zmniejsza pory. z thalgo jest jeszcze mydło z brunatnych alg, drogie, ale bardzo dobrze oczyszcza cerę. w ogóle brunatne algi bardzo polecane do tłustej cery.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:18   #4849
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Najlepiej by było docelowo, ale na moje pory nic nie zadziała chyba cała zimę leciałam na kwasach BHA+AHA, do tego jeszcze AcneDerm, który chyba najlepiej sobie radził z porami, byly zmniejszone i oczyszczone ale jak odstawiłam kwasy to znowu nie jest wesolo. Moja cera wydziela tony tłuszczu, taka mam odkąd zaczęłam dojrzewać i chyba juz taka mi zostanie więc nie dziwie sie że mam wiecznie zapchane pory, najgorzej na nosie, nie nadążam czasem z oczyszczaniem. Oszalec można.

Ale jak mozesz coś polecić to ja chetnie przyswoję taka informację
Docelowo u mnie idealnie dzialają tylko retinoidy (konkretnie Zorac).
Na poczatku kuracji mialam naprawdę paskudną cerę, kapryśna, ogromne pory, mega tlustą etc...
Teraz (po kilku miesiącach) - pory mniejsze o wiecej niz polowę , tluszczu ilosci sladowe, niespodzianki - jedna na dluuugi czas. Zachwyt absolutny . Wczesniej przerobilam rozmaite kwasy (niezly byl migdalowy w formie peelingu), ale takich efektów jakie mam teraz nie dalo nic . Zoracu uzywam z przerwami dluzszymi,bo chcialam uniknac efektu drastycznego obdzierania. Jedynie na początku ( z racji wrodzonej niecierpliwosci ) dopuscilam do przesuszenia, z ktorym trudno bylo dac sobie rade, ale teraz systematyczne nawilzanie powoduje, ze nie mam zadnych odstajacych skorek i spokojnie nakladam makijaz.
Retinoidy swietnie generalnie odswiezaja twarz i splycaja zmarszczki - u mojej Mamy tj. na dojrzalej cerze efekt jest rewelacyjny.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 14:21   #4850
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

pozwoliłam sobie odpowiedzieć w twojej wypowiedzi żeby było czytelniej

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dobiegam już trzydziestki więc nie wiem czy Shiseido dla mnie czy może od razu zacząć od HR.

mnie też do 30 juz niedaleko dlatego tez nie wiem na co sie zdecydować

Aniu, super. I wcale nie dziwię Ci się że nie możesz doczekać się wyjazdu.
Liczę że pokażesz po powrocie jakieś fotki.

bedzie duuużo fotek

Z moimi porami też bardzo fajnie radził sobie Acne Derm w połączeniu z Effaclarem. Lubię też bardzo krem oczyszczający pory Nu Skin. Używałaś tego?
http://www.allegro.pl/item360798610_...eczka_2w1.html

Kupiłam po pozytywnej recenzji Hexxany i jestem z tego produktu bardzo zadowolona. I rzeczywiście ładnie oczyszcza pory i je domyka, a do tego zdecydowanie ukrócił u mnie wydzielanie sebum.

o takim specyfiku nic nie wiedziałam dzięki Asiu, klikne go sobie bo jak pamiętam do 20zł szlaban nie obowiązuje

Po kuracji kwasami i innymi specyfikami moja cera zmieniła się z tłustej na mieszaną co uważam za naprawdę wielki sukces.

Dlatego doskonale Cię rozumiem i wiem z czym się borykasz bo to jest bardzo męczące na co dzień.

dokładnie kilka razy muszę biegać z kosmetyczka do toalety i ratować makijaż, który rano był taki piekny
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:24   #4851
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny chyba niedługo aguś zamknie nam wątek i przeniesie do III części Wielkimi krokami zbliżamy się do 5000 postu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:25   #4852
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Docelowo u mnie idealnie dzialają tylko retinoidy (konkretnie Zorac).
Na poczatku kuracji mialam naprawdę paskudną cerę, kapryśna, ogromne pory, mega tlustą etc...
Teraz (po kilku miesiącach) - pory mniejsze o wiecej niz polowę , tluszczu ilosci sladowe, niespodzianki - jedna na dluuugi czas. Zachwyt absolutny . Wczesniej przerobilam rozmaite kwasy (niezly byl migdalowy w formie peelingu), ale takich efektów jakie mam teraz nie dalo nic . Zoracu uzywam z przerwami dluzszymi,bo chcialam uniknac efektu drastycznego obdzierania. Jedynie na początku ( z racji wrodzonej niecierpliwosci ) dopuscilam do przesuszenia, z ktorym trudno bylo dac sobie rade, ale teraz systematyczne nawilzanie powoduje, ze nie mam zadnych odstajacych skorek i spokojnie nakladam makijaz.
Retinoidy swietnie generalnie odswiezaja twarz i splycaja zmarszczki - u mojej Mamy tj. na dojrzalej cerze efekt jest rewelacyjny.
Dokładnie. Ja mam to samo odczucie po Retinie A.
(Z racji tego że mam naczynka na policzkach nie mogę używać kwasów AHA)

Najgorzej było na początku, tj. efekt "wylinki" i wysyp niespodzianek. Trzeba to przetrwać, zacisnąć zęby i stosować kurację dalej. Ew. zmniejszyć częstotliwość, nawilżać skórę, filtrować się rzetelnie itd.
Teraz po sezonie jesienno - zimowym z Retinem moja twarz jest oczyszczona, pory spłycone, wydzielanie sebum bardzo w normie.

By podtrzymać ten efekt i nie zaniedbać cery na okres wiosenno - letni przerzucam się na sam Effaclar i może potem włączę w to Acne Derm by od jesieni ponownie powrócić do Retinu.
Chciałabym jednak jeszcze dodatkowo używać jakiegoś preparatu minimalizującego pory, stąd też poruszyłam ten temat.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:33   #4853
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Reese, są plusy takiej cery i jest ich dużo. po pierwsze do 50-tki nie będziesz miała widocznych zmarszczek po drugie taka cera znacznie lepiej się regeneruje, a poza tym polecam Ci super maskę Thalgo Anti Stress d'Oxygene zmniejsza pory. z thalgo jest jeszcze mydło z brunatnych alg, drogie, ale bardzo dobrze oczyszcza cerę. w ogóle brunatne algi bardzo polecane do tłustej cery.
Niby tak, ale ja z kolei mam poważny problem z bardzo suchą, cienka i delikatną skórą po oczami i tam juz mam zmarszczki
Przyjrzę się tej masce i algom też

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Docelowo u mnie idealnie dzialają tylko retinoidy (konkretnie Zorac).
Na poczatku kuracji mialam naprawdę paskudną cerę, kapryśna, ogromne pory, mega tlustą etc...
Teraz (po kilku miesiącach) - pory mniejsze o wiecej niz polowę , tluszczu ilosci sladowe, niespodzianki - jedna na dluuugi czas. Zachwyt absolutny . Wczesniej przerobilam rozmaite kwasy (niezly byl migdalowy w formie peelingu), ale takich efektów jakie mam teraz nie dalo nic . Zoracu uzywam z przerwami dluzszymi,bo chcialam uniknac efektu drastycznego obdzierania. Jedynie na początku ( z racji wrodzonej niecierpliwosci ) dopuscilam do przesuszenia, z ktorym trudno bylo dac sobie rade, ale teraz systematyczne nawilzanie powoduje, ze nie mam zadnych odstajacych skorek i spokojnie nakladam makijaz.
Retinoidy swietnie generalnie odswiezaja twarz i splycaja zmarszczki - u mojej Mamy tj. na dojrzalej cerze efekt jest rewelacyjny.
chyba mnie przekonałaś do retinoidów Skoro tobie i Asi pomogły, może na mojej cerze tez cos sie ruszy w dobrym kierunku, ale to dopiero na jesieni, bo ja słoneczko lubię i w lecie się opalam, rozsądnie oczywiście

Dlatego teraz szukam czegoś co nie będzie wykluczało korzystania ze Słońca
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:39   #4854
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Niby tak, ale ja z kolei mam poważny problem z bardzo suchą, cienka i delikatną skórą po oczami i tam juz mam zmarszczki
Przyjrzę się tej masce i algom też



chyba mnie przekonałaś do retinoidów Skoro tobie i Asi pomogły, może na mojej cerze tez cos sie ruszy w dobrym kierunku, ale to dopiero na jesieni, bo ja słoneczko lubię i w lecie się opalam, rozsądnie oczywiście

Dlatego teraz szukam czegoś co nie będzie wykluczało korzystania ze Słońca
Aniu, już cieszę się na samą myśl o fotkach z Majorki.

Chętnie zrobię Ci próbkę tego Nu Skin. Wypróbujesz czy Ci posłuży.
Jedyne co mnie na początku przeszkadzało to zapach tego kremu - maseczki: kamfora. Jednak doskonałe działanie zrekompensowało to.

Zaczynałam wizażowanie od Biochemii Kosmetycznej. Tam też stawiałam pierwsze kroki. Najpierw bowiem chciałam doprowadzić swoją cerę do normalnego stanu. Miałam koszmarnie wielkie pory, wypryski, jakieś podskórne gule. Moja cera szalała, wydzielając olbrzymie ilości sebum.

Warto się przemęczyć. I od jesieni rozpocznij bój w walce o piękną cerę.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 15:00   #4855
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Nie kupujcie Pore Genius HR bo nie robi nic używałam go jakiś czas i uważam,że pieniądze wywaiłam w błoto Skoro Shiseido ma pielęgnację ok to może ten specyfik na pory też im się udał

Byłam dziś przelotem w Sephorze,żeby upolować próbkę Idealista ale w testerze pusto;/
Zakochałam się natomiast w Poudre Shimmer Rose Diamond Wcześniej, gdy pojawiał się na Tru, myśłałam,ze nie bedzie mi pasował,że go nie potrzebuję, etc. Teraz jest pierwszy na liście Must have
Do czerwca niestety koniec z zakupami na Tru. Po dzisiajszym wypadzie na ciuchowo-butowe zakupy z kasą zrobiło się cieniutko
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 15:14   #4856
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Nie kupujcie Pore Genius HR bo nie robi nic używałam go jakiś czas i uważam,że pieniądze wywaiłam w błoto Skoro Shiseido ma pielęgnację ok to może ten specyfik na pory też im się udał

Byłam dziś przelotem w Sephorze,żeby upolować próbkę Idealista ale w testerze pusto;/
Zakochałam się natomiast w Poudre Shimmer Rose Diamond Wcześniej, gdy pojawiał się na Tru, myśłałam,ze nie bedzie mi pasował,że go nie potrzebuję, etc. Teraz jest pierwszy na liście Must have
Do czerwca niestety koniec z zakupami na Tru. Po dzisiajszym wypadzie na ciuchowo-butowe zakupy z kasą zrobiło się cieniutko
Aga, widzę że też dołączasz do "szlabanowiczów".

Czyli Pore Genius też odpada.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 15:22   #4857
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Asiu, jak mus to mus Pozatym jutro wyjeżdżam na tydzień i prawdopodobnie nie będę miała dostępu do netu więc nic mnie nie będzie kusiło
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 15:23   #4858
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Aniu, już cieszę się na samą myśl o fotkach z Majorki.

Chętnie zrobię Ci próbkę tego Nu Skin. Wypróbujesz czy Ci posłuży.
Jedyne co mnie na początku przeszkadzało to zapach tego kremu - maseczki: kamfora. Jednak doskonałe działanie zrekompensowało to.

Zaczynałam wizażowanie od Biochemii Kosmetycznej. Tam też stawiałam pierwsze kroki. Najpierw bowiem chciałam doprowadzić swoją cerę do normalnego stanu. Miałam koszmarnie wielkie pory, wypryski, jakieś podskórne gule. Moja cera szalała, wydzielając olbrzymie ilości sebum.

Warto się przemęczyć. I od jesieni rozpocznij bój w walce o piękną cerę.
Na Majorce bedę 2 tygodnie, nie jadę z wycieczką ale do przyjaciółki i będę zwiedzać wyspę, fotek więc bedzie mnóstwo Do tego ja jestem zapaleńcem geograficznym, zwłaszcza w kierunku geologii i geomorfologi, mozna sie spodziewać dużej ilości zdjęć skał i rzeźby terenu

To ja juz doczekam do jesieni, teraz poradzę sobie jakoś maseczkami itp

Jeśli chodzi o kamforę-->uwielbiam jej zapach
Jeśli byłabys tak miła to przygarnę próbkę
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 15:30   #4859
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Asiu, jak mus to mus Pozatym jutro wyjeżdżam na tydzień i prawdopodobnie nie będę miała dostępu do netu więc nic mnie nie będzie kusiło
Doskonale Cię rozumiem Aguś.
Pozdrawiam i do miłego...

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Na Majorce bedę 2 tygodnie, nie jadę z wycieczką ale do przyjaciółki i będę zwiedzać wyspę, fotek więc bedzie mnóstwo Do tego ja jestem zapaleńcem geograficznym, zwłaszcza w kierunku geologii i geomorfologi, mozna sie spodziewać dużej ilości zdjęć skał i rzeźby terenu

To ja juz doczekam do jesieni, teraz poradzę sobie jakoś maseczkami itp

Jeśli chodzi o kamforę-->uwielbiam jej zapach
Jeśli byłabys tak miła to przygarnę próbkę
Też lubię fotografię więc chętnie obejrzę to co nam pokażesz.
Zaraz szykuję Ci próbkę. Skoro lubisz kamforę, to super.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 16:39   #4860
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
niniejszym przyłączam się do poszukujących zmniejszacza porów
Tylko ja mam giganty z racji posiadania cery tłuściocha
ja identycznie mam i tez sie przylaczam ale szkoda mi tego idealista... ta helenka mi ladnie wyglada
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.