Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 17:19   #2281
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Widzę, że nie ja jedna mam problem z uzyskaniem popielatego blondu
Przetestowałam już wszystkie drogeryjne farby, które rzekomo miały dać popielaty odcień- oczekiwanych efektów brak

Czekam aż sprzedawca z allegro wystawi znowu farby chi i biorę 7 AA
Ja zrobiłam 8AA. Do pierwszych 2 myć był kolor fantastyczny. Teraz zółto-rudy. Robiłam oksydantem 3%. Teraz próbowałam fioletową płukankę i nic. Ryży jak się patrzy. Zero popiela. Nie polecam.
A robiła któraś z was 8CM lub 7CM. Co po tym wychodzi?
Te farby mają 1 zaletę. Nie niszczą, ale nic poza tym.Nawet mi siwych nie pokryła.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-08-04 o 17:24 Powód: Pomyłka w numerku farby
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:23   #2282
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kathy Pokaż wiadomość
Batkab - a stosowałaś ją już? Mi 8AA wychodzi złotawo... Jestem ciekawa jak jest z 7AA...
Nie miałam jeszcze okazji stosować tego kolor. To będzie mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam 7AA. Do pierwszych 2 myć był kolor fantastyczny. Teraz zółto-rudy. Robiłam oksydantem 3%. Teraz próbowałam fioletową płukankę i nic. Ryży jak się patrzy. Zero popiela. Nie polecam.
A robiła któraś z was 8CM lub 7CM. Co po tym wychodzi?
Te farby mają 1 zaletę. Nie niszczą, ale nic poza tym.Nawet mi siwych nie pokryła.
Może dałaś za słaby oksydant? Czy 7AA wychodzi mocno ciemno?
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 12:03   #2283
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Nie miałam jeszcze okazji stosować tego kolor. To będzie mój pierwszy raz



Może dałaś za słaby oksydant? Czy 7AA wychodzi mocno ciemno?
Na początku jest taki średni brąz o ładnym odcieniu. Potem zmywa się na jaśniejszy i schodzi całkowicie popiel. Zostaje tak jak pisałam. Mam raczej ciemne włoski więc nie stosuję silniejszej wody bo nie zmieniam diametralnie tonu, jedynie odcień. Nie polecam tego koloru bo zostaje tak jakbyście zrobiły samą 3% wodą utlenioną.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-08-04 o 12:04
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 12:35   #2284
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Na początku jest taki średni brąz o ładnym odcieniu. Potem zmywa się na jaśniejszy i schodzi całkowicie popiel. Zostaje tak jak pisałam. Mam raczej ciemne włoski więc nie stosuję silniejszej wody bo nie zmieniam diametralnie tonu, jedynie odcień. Nie polecam tego koloru bo zostaje tak jakbyście zrobiły samą 3% wodą utlenioną.
A jaki kolor włosów miałaś przed nałożeniem farby?
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 15:24   #2285
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
A jaki kolor włosów miałaś przed nałożeniem farby?
7/2 ash blond firmy escalation nowcolor .
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 16:54   #2286
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
7/2 ash blond firmy escalation nowcolor .
To jak to się stało, że farba zmyła sie do koloru żółto-rudego skoro wyjściowym był kolor na poziomi7?
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 17:05   #2287
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
To jak to się stało, że farba zmyła sie do koloru żółto-rudego skoro wyjściowym był kolor na poziomi7?
Nie wiem. Dziś umyłam szamponem z roztworem nadmanganianu potasu -silny fiolet. Rudość z lekka przygasła ale i tak nie jest to popiel w żadnym wypadku. Zamieszczę fotkę. Tamten kolor też mi się zmył do takiej rudości. Po tym fioletowym szamponie nie widać żółci ale rudość się utrzymuje. Może różowa płukanka to zdoła wyeliminować. Wie ktoś?
Przed escalation miałam farouka bodajże 7G- złoty blond. Może to ten kolor przebija.

Babki. Sorki. Coś mi sie porąbało. Zrobiłam nie 7 AA tylko 8AA. Sprawdziłam pudełko. Już mi się wszystko kiełbasi.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-08-04 o 17:23
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 19:40   #2288
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Wygląda na to, że przebija ci ten złoty blond.

Poszłam dzisiaj do sklepu fryzjerskiego i kupiłam farbę.
Sprzedawczyni poleciła mi farbę Subrina o numerze 16. Za farbę + wodę zapłaciłam 20 zł
http://www.subrinaprofessional.com/pl/UNIQUE_6/

Powiedziała, że na moim obecnym kolorze (złocisty średni blond) poziom 7 wyjdzie na bank z zielonkawą poświatą. A eksperymenty z mikstonem odradziła, bo obawiała się, że na moich włosach da sino-fioletowy odcień. Więc poradziła mi aby kupić poziom 6, który i tak się zmyje do poziomu 7 ale lepiej przykryje i zneutralizuje mój obecny kolor. A jeżeli popiel będzie za słaby to mówiła mi o jakis tonerach, których używa się do wychłodzenia kolor.
Zaraz TŻ będzie malował mi włosy i jutro wkleję rezultat
Jak się nie pojawię na forum będzie to oznaczało, że nie ma co pokazywać
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:28   #2289
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że przebija ci ten złoty blond.

Poszłam dzisiaj do sklepu fryzjerskiego i kupiłam farbę.
Sprzedawczyni poleciła mi farbę Subrina o numerze 16. Za farbę + wodę zapłaciłam 20 zł
http://www.subrinaprofessional.com/pl/UNIQUE_6/

Powiedziała, że na moim obecnym kolorze (złocisty średni blond) poziom 7 wyjdzie na bank z zielonkawą poświatą. A eksperymenty z mikstonem odradziła, bo obawiała się, że na moich włosach da sino-fioletowy odcień. Więc poradziła mi aby kupić poziom 6, który i tak się zmyje do poziomu 7 ale lepiej przykryje i zneutralizuje mój obecny kolor. A jeżeli popiel będzie za słaby to mówiła mi o jakis tonerach, których używa się do wychłodzenia kolor.
Zaraz TŻ będzie malował mi włosy i jutro wkleję rezultat
Jak się nie pojawię na forum będzie to oznaczało, że nie ma co pokazywać
Czy ta farba jest z amoniakiem?Amoniakowe strasznie mnie wysuszają.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
dekoloryzacja + 8.1 Alfaparf będzie cudnie!

najlepiej gdybyś to zrobiła u fryzjera ale jeśli już chcesz sama to użyj dekoloryzator - eclaire clair na początku nałóż na te nieszczęsne końce i srodek partii włosa a dopiero na samym koncu tak na 5 - 8minut na odrost - nie przestrasz się bo kolor wyjdzie strasznie w kolorze pomarańczy ale nie martw się, farba ładnie pokryje - polecam użyć dwie jeśli masz średniej długości włosy bo trzeba bardzo dobrze pokryć całą strukturę włosa.
Czy ten odcień 8.1 wychodzi naprawdę popielaty i czy masz na myśli color wear czy evolution?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:58   #2290
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Majreg, Subrina jest z amoniakiem.
U mnie już po farbowaniu
Cudów się nie spodziewałam i ich nie ma, ale ogólnie nie jest źle, włosów zielonych nie mam

Farba nie wysuszyła mocno włosów, jak to się dzieje w przypadku farb drogeryjnych i na pewno nie wypadło mi tyle włosów co zwykle.

Kolor-ku mojemu zdziwieniu kolor wyszedł jasno, aż za jasno chyba, a był to poziom 6 (nr 16 odpowiada 6.1). Na palecie kolor wyglądał na duuuużo ciemniejszy. Kolor trochę się wychłodził, farba złapała równiutko odrosty i pozostałą część włosów.
Ale odrosty nie są bardziej popielate od reszty, są bardziej rudawe niż przed farbowaniem. Kolor moim odrostów to ciemny, szaro-popielaty blond I zostały rozjaśnione właśnie do takiej lekkiej rudości
Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało. Przecież 16 to ciemny kolor, moje odrosty również były ciemne. Może to wina 6 % wody.

Tak czy siak teraz kupię Chi podwójnie popielatą i zobaczymy co będzie. Dam tylko odpocząć włosom 2-3 tyg.

Zdjęcia:
1-przed
2,3- po, w różnym oświetleniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (58,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (45,8 KB, 40 załadowań)
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:06   #2291
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Majreg, Subrina jest z amoniakiem.
U mnie już po farbowaniu
Cudów się nie spodziewałam i ich nie ma, ale ogólnie nie jest źle, włosów zielonych nie mam

Farba nie wysuszyła mocno włosów, jak to się dzieje w przypadku farb drogeryjnych i na pewno nie wypadło mi tyle włosów co zwykle.

Kolor-ku mojemu zdziwieniu kolor wyszedł jasno, aż za jasno chyba, a był to poziom 6 (nr 16 odpowiada 6.1). Na palecie kolor wyglądał na duuuużo ciemniejszy. Kolor trochę się wychłodził, farba złapała równiutko odrosty i pozostałą część włosów.
Ale odrosty nie są bardziej popielate od reszty, są bardziej rudawe niż przed farbowaniem. Kolor moim odrostów to ciemny, szaro-popielaty blond I zostały rozjaśnione właśnie do takiej lekkiej rudości
Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało. Przecież 16 to ciemny kolor, moje odrosty również były ciemne. Może to wina 6 % wody.

Tak czy siak teraz kupię Chi podwójnie popielatą i zobaczymy co będzie. Dam tylko odpocząć włosom 2-3 tyg.

Zdjęcia:
1-przed
2,3- po, w różnym oświetleniu

Bardzo ładny jasny brązik Ci wyszedł. Na karmelowym wątku zrobi furorę. Na pierwszej fotce jest bardziej złoty, a na drugiej róż. Obawiam się jednak ,że może zmyć się do rudości. Też myślę,że to kwestia wody. Z 3% by tak nie rozjasnił.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-08-06 o 17:07
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 17:25   #2292
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

W rzeczywistości to nie jest jasny brąz, wg mnie to 7 poziom, czyli taki naturalny blond. Szkoda, bo chciałam uzyskać właśnie taki jasny popielaty brąz na pograniczu ciemnego blondu, dlatego wybrałam poziom 6.

Pewnie zmyje się do rudości ;( Teraz kupię chi 6AA z wodą 3 %. I może w końcu będę zadowolona z efektów

Edytowane przez batkab
Czas edycji: 2009-08-06 o 17:30
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:55   #2293
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Farouk 8AA z 3% wodą.W rzeczywistości jaśniejszy, jednolity i bardziej stonowany. Lampa jakoś fotkę rozjasniła i ożywiła.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Załącznik 2424424

Załącznik 2424425

Mam zamiar wkrótce zrobić drugi raz tą samą farbą.Może nieco mocniej przykryje. Jakoś mnie też skusił ten alfaparf w wersji bez amoniaku. Ma fajny odcień na próbce.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
W rzeczywistości to nie jest jasny brąz, wg mnie to 7 poziom, czyli taki naturalny blond. Szkoda, bo chciałam uzyskać właśnie taki jasny popielaty brąz na pograniczu ciemnego blondu, dlatego wybrałam poziom 6.

Pewnie zmyje się do rudości ;( Teraz kupię chi 6AA z wodą 3 %. I może w końcu będę zadowolona z efektów
Wyjdzie Ci strasznie ciemna ta 6 farouka. Chyba.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-08-06 o 17:53
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:57   #2294
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

8AA będzie dla mnie za jasny. Poziom 7 mam teraz więc na zdrowy rozsądek 6AA powinien wyjść dosyć ciemno
Marzą mi się kolorki z załącznika, choć podejrzewam, że ten najjaśniejszy będzie dla mnie nie osiągalny, bo to poziom 8 Pozostałe to 6 i 7.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond1.jpg (22,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond2.jpg (68,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond3.jpg (23,3 KB, 23 załadowań)
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:58   #2295
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
8AA będzie dla mnie za jasny. Poziom 7 mam teraz więc na zdrowy rozsądek 6AA powinien wyjść dosyć ciemno
Marzą mi się kolorki z załącznika, choć podejrzewam, że ten najjaśniejszy będzie dla mnie nie osiągalny, bo to poziom 8 Pozostałe to 6 i 7.

Nie wyjdą ci takie odcienie faroukiem. Widziałaś moje 8 AA?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:01   #2296
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Farouk 8AA z 3% wodą.W rzeczywistości jaśniejszy, jednolity i bardziej stonowany. Lampa jakoś fotkę rozjasniła i ożywiła.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Załącznik 2424424

Załącznik 2424425

Mam zamiar wkrótce zrobić drugi raz tą samą farbą.Może nieco mocniej przykryje. Jakoś mnie też skusił ten alfaparf w wersji bez amoniaku. Ma fajny odcień na próbce.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------



Wyjdzie Ci strasznie ciemna ta 6 farouka. Chyba.
Nie mogę otworzyć załączników.
Jak 6AA wyjdzie ciemno, to tragedii nie będzie Ważne, aby nie było śladu rudości, a tylko piękny popiel

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nie wyjdą ci takie odcienie faroukiem. Widziałaś moje 8 AA?
Chyba nie zdarzyłam, bo widzę, że zdjęcia już nie ma.
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:07   #2297
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Nie mogę otworzyć załączników.
Jak 6AA wyjdzie ciemno, to tragedii nie będzie Ważne, aby nie było śladu rudości, a tylko piękny popiel

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------


Chyba nie zdarzyłam, bo widzę, że zdjęcia już nie ma.
Są 2 zdjęcia i ja w nie wchodzę.Nie wiem dlaczego się nie otwierają u Ciebie. Spróbuję załadować jeszcze raz. To jest na 100% nie ten kolor. To raczej kasztan u mnie niż szary. Kliknij w załącznik na 2006 poscie.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:14   #2298
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
8AA będzie dla mnie za jasny. Poziom 7 mam teraz więc na zdrowy rozsądek 6AA powinien wyjść dosyć ciemno
Marzą mi się kolorki z załącznika, choć podejrzewam, że ten najjaśniejszy będzie dla mnie nie osiągalny, bo to poziom 8 Pozostałe to 6 i 7.
Może teraz sie otworzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (152,5 KB, 88 załadowań)
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:22   #2299
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Może teraz sie otworzy.
O kurcze, tak wygląda 8AA, z wodą 3 czy 6? Faktycznie, z popielem i kolorem z palety nie ma wiele wspólnego. Choć dół na zdjęciach wydaje się bardziej popielaty Góra wygląda raczej na karmelowy ciemny blond lub jakiś jasny kasztan, choć popielaty refleks jest, ale ogólnie wyszedł ciemno jak na poziom 8. Masz chyba ciemniejsze włosy od moich po farbowaniu poziomem 6.

Czyżby posiadanie popielatych włosów było tylko utopijnym marzeniem ?
Heeelp
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 18:40   #2300
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
O kurcze, tak wygląda 8AA, z wodą 3 czy 6? Faktycznie, z popielem i kolorem z palety nie ma wiele wspólnego. Choć dół na zdjęciach wydaje się bardziej popielaty Góra wygląda raczej na karmelowy ciemny blond lub jakiś jasny kasztan, choć popielaty refleks jest, ale ogólnie wyszedł ciemno jak na poziom 8. Masz chyba ciemniejsze włosy od moich po farbowaniu poziomem 6.

Czyżby posiadanie popielatych włosów było tylko utopijnym marzeniem ?
Heeelp
Z wodą 3%. No wreszcie sie otworzyło. Chciałam Cię ostrzec bo mi też nie o to chodziło. Może ten Alfaparf, o którym wczesniej pisała jakas dziewczyna pozytywnie?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:51   #2301
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

To 6AA to już chyba czerń będzie

Tracę powoli cierpliwość Nie chcę testowac każdego popielatego koloru, bo niedługo to mi nic na głowie nie zostanie Choć ogólnie o Alfaparfie słyszałam pozytywne opinie.
Może faktycznie trzeba pobawić się mixtonami?
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:59   #2302
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
To 6AA to już chyba czerń będzie

Tracę powoli cierpliwość Nie chcę testowac każdego popielatego koloru, bo niedługo to mi nic na głowie nie zostanie Choć ogólnie o Alfaparfie słyszałam pozytywne opinie.
Może faktycznie trzeba pobawić się mixtonami?
Można się bawić farbami bez amoniaku. Mi nic nie niszczą, jeśli z wodą 3% to minimalnie. Mixtonów nie próbowałam. Alfaparf jest w wersji z amoniakiem i bez.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-08-06 o 19:01
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 06:50   #2303
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mi się podobają takie brąziki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10759.jpg (3,6 KB, 485 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-123397.jpg (23,5 KB, 80 załadowań)
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 10:48   #2304
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja powracam z zaświatów i donoszę najświeższą świeżynkę odnośnie majirelek Dowiedziałam się, że majirel z natury swojej choć zimne, to wychodzą dużo cieplej niż chłodne odcienie welli. To mówiłam ja blondyna z rudym odrostem, grrr
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 11:13   #2305
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
A ja powracam z zaświatów i donoszę najświeższą świeżynkę odnośnie majirelek Dowiedziałam się, że majirel z natury swojej choć zimne, to wychodzą dużo cieplej niż chłodne odcienie welli. To mówiłam ja blondyna z rudym odrostem, grrr
a skąd to wiesz? ha, ja sie właśnie zamierzam na welle przerzucić (kolor 6.71 ewentulanie zmieszany z 5.71)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:11   #2306
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
a skąd to wiesz? ha, ja sie właśnie zamierzam na welle przerzucić (kolor 6.71 ewentulanie zmieszany z 5.71)
Heja! To jaaa! Farbowałam kiedyś Kolestonem Welli 6,71 czyli teoretycznie zimnym a wyszedł ciepło i kasztanowo...

Co do mnie: moja Allwaves 6,1 nadal mi się podobaaa! Rozjaśnił się znacznie - faktycznie do poziomu "6" co się nigdy wcześniej u mnie nie zdarzało. Teraz - przy codziennym myciu włosów widać już przebłyski ciepłe, ale i tak jest dobrze! Nic nie razi jak kiedyś! Jest śliczna. W niedzielę lub jutro będę znów farbować - drugi raz. Myślę, że jeszcze ze trzy razy i będzie bardzo zimno! Ja innej farby już nie chcę! Ewentualnie tylko pójdę z czasem o ton wyżej czyli 7,1. Ale to kiedyś... Teraz wreszcie osiągam to o czym marzyłam - i będę czekać, aż odrosną całkowicie moje włoski, bo odrost jest już zupełnie popielaty - więc dlatego nie zdradzę tej farby.

Pozdrawiam!!

Edit: Wrzucam fotkę zrobioną na szybko kamerką w laptopie Zawsze coś. Taki kolorek mam obecnie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 7.jpg (33,4 KB, 175 załadowań)

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2009-08-07 o 13:24
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:16   #2307
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Heja! To jaaa! Farbowałam kiedyś Kolestonem Welli 6,71 czyli teoretycznie zimnym a wyszedł ciepło i kasztanowo... :P

Co do mnie: moja Allwaves 6,1 nadal mi się podobaaa! Rozjaśnił się znacznie - faktycznie do poziomu "6" co się nigdy wcześniej u mnie nie zdarzało. Teraz - przy codziennym myciu włosów widać już przebłyski ciepłe, ale i tak jest dobrze! Nic nie razi jak kiedyś! Jest śliczna. W niedzielę lub jutro będę znów farbować - drugi raz. Myślę, że jeszcze ze trzy razy i będzie bardzo zimno! Ja innej farby już nie chcę! Ewentualnie tylko pójdę z czasem o ton wyżej czyli 7,1. Ale to kiedyś... Teraz wreszcie osiągam to o czym marzyłam - i będę czekać, aż odrosną całkowicie moje włoski, bo odrost jest już zupełnie popielaty - więc dlatego nie zdradzę tej farby. Jak pożyczę cyfrówkę to postaram się "obstrykać".

Pozdrawiam!!
Pstryknij jak najszybciej.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:23   #2308
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Mi się podobają takie brąziki.
Świetne kolory

Shade, czekam z niecierpliwością na fotki Może Allwaves okaże się moim wybawieniem
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:56   #2309
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Heja! To jaaa! Farbowałam kiedyś Kolestonem Welli 6,71 czyli teoretycznie zimnym a wyszedł ciepło i kasztanowo...

Co do mnie: moja Allwaves 6,1 nadal mi się podobaaa! Rozjaśnił się znacznie - faktycznie do poziomu "6" co się nigdy wcześniej u mnie nie zdarzało. Teraz - przy codziennym myciu włosów widać już przebłyski ciepłe, ale i tak jest dobrze! Nic nie razi jak kiedyś! Jest śliczna. W niedzielę lub jutro będę znów farbować - drugi raz. Myślę, że jeszcze ze trzy razy i będzie bardzo zimno! Ja innej farby już nie chcę! Ewentualnie tylko pójdę z czasem o ton wyżej czyli 7,1. Ale to kiedyś... Teraz wreszcie osiągam to o czym marzyłam - i będę czekać, aż odrosną całkowicie moje włoski, bo odrost jest już zupełnie popielaty - więc dlatego nie zdradzę tej farby.

Pozdrawiam!!

Edit: Wrzucam fotkę zrobioną na szybko kamerką w laptopie Zawsze coś. Taki kolorek mam obecnie...
Nonono. To jest prawdziwy popiel. Ciekawe czy u mnie by wyszedł. Problem w tym,że ta farba ma amoniak i włosy się niszczą od niej. Ja muszę farbować co miesiąc. Po kilku razach bym wyłysiała.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-08-07 o 14:05
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:19   #2310
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nonono. To jest prawdziwy popiel. Ciekawe czy u mnie by wyszedł. Problem w tym,że ta farba ma amoniak i włosy się niszczą od niej. Ja muszę farbować co miesiąc. Po kilku razach bym wyłysiała.
Co miesiąc? To i tak masz dobrze. Ja bym musiała tak co 3 tygodnie, bo siwki się na świat pchają. Jasne, że lepiej by było bez amoniaku, ale cóż zrobić? Ja jeszcze ewentualnie myślę o bezamoniakowej farbie Matrixa kolorek 6A. Na palecie był tak samo zimny (wręcz szary) jak ta moja 6,1 Allwaves. Zobaczymy. Póki co tubka Allwaves starczy mi jeszcze na 2 razy, więc chcę ją zużyć. Potem zobaczę... Ale myślę, że przy dobrych odżywkach to nawet ten amoniak jakoś włosy przyżyją...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.