Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 14:21   #3241
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
J


Julisari! Dzięki za wsparcie nas wszystkich! Mi się przydaje. Jestem po miesiącu Curacne 20 mg, teraz zaczęłam 2 miesiąc, ale niższej dawki przez trójglicerydy ;/ I już mam dość! Ale motywuję się tym, że być może kiedyś będę mogła wyjść bez pełnego makijażu na miasto
nie ma za co musimy się wspierać tak lżej przez ten okres retinoidowy przejść razem raźniej. każdy dzień przybliża nas do naszego szczęścia hihih pięknej buźki
Ja kupiłam balsam z Ziaji z pompka nie jest zły.
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 14:35   #3242
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Ja już powoli was nie rozumiem. Piszecie o wspieraniu się o licznych kosmetykach i tak dalej..a ja jakoś "retinoidowy okres" przechodzę jakoś tak.. no bez objawów. Jedynie mam suche usta, różową buzię. W sumie nic poza tym. Mogłabym się bardziej łuszczyć to może reszta przebarwień by zniknęła
Obawiam się tylko zejścia na niższą dawkę 10 mg. a to już za kilka dni... ale już wiem, że jakiś od września będę błagać o 30mg by mi mocniej złuszczyć skórkę mam nadzieję, że jeszcze tak do grudnia będę na izo. Obawiam się wcześniejszego końca.

póki co cera super. Jedna krostka na miesiąc taka mała, na dwa lub 3 dni się pojawia

Opakowanie kończę chyba 7. albo 6. hmm raczej 6. Nie wiem i nie bardzo mnie to nawet interesuje. Ważne, że działa
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:03   #3243
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
nie ma za co musimy się wspierać tak lżej przez ten okres retinoidowy przejść razem raźniej. każdy dzień przybliża nas do naszego szczęścia hihih pięknej buźki
Ja kupiłam balsam z Ziaji z pompka nie jest zły.
Do całego ciała?! Jaki kupiłaś? Miałaś może wysypkę? Ja niestety aktualnie przez to przechodzę, całe ciało mnie SWĘDZI! Nie mogę nie drapać się w nocy ;/ Kupiłam oliwkę johansona. Użyłam raz i chyba jakby była mniejsza...

Dokładnie! Musimy się wspierać!! Ja już nie mam siły, ale jesteś moim dopalaczem! ;D

Buziaki!

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ja już powoli was nie rozumiem. Piszecie o wspieraniu się o licznych kosmetykach i tak dalej..a ja jakoś "retinoidowy okres" przechodzę jakoś tak.. no bez objawów. Jedynie mam suche usta, różową buzię. W sumie nic poza tym. Mogłabym się bardziej łuszczyć to może reszta przebarwień by zniknęła
Obawiam się tylko zejścia na niższą dawkę 10 mg. a to już za kilka dni... ale już wiem, że jakiś od września będę błagać o 30mg by mi mocniej złuszczyć skórkę mam nadzieję, że jeszcze tak do grudnia będę na izo. Obawiam się wcześniejszego końca.

póki co cera super. Jedna krostka na miesiąc taka mała, na dwa lub 3 dni się pojawia

Opakowanie kończę chyba 7. albo 6. hmm raczej 6. Nie wiem i nie bardzo mnie to nawet interesuje. Ważne, że działa
Jeny powinnaś się cieszyć, że tak lekko to przechodzisz. Mój organizm okropnie reaguje. Mam czerwone placki na rękach, na które nie działają nawet tłuste maści, teraz swędząca wysypka, wcześniej bóle w klatce piersiowej. Ze względu na wysokie trójglicerydy zmieniłam dawkę z 20 mg na 10 mg, bo tak reaguje organizm. Mam ochotę się poddać, ale z drugiej strony nie chcę by cysty wróciły na moją twarz. To forum jest dla mnie dużym wsparciem, zawsze mogę się poradzić dziewczyn. Więc gratuluję Ci, że nie masz żadnych problemów
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:12   #3244
kasiulka1008
Przyczajenie
 
Avatar kasiulka1008
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 20
GG do kasiulka1008
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Witajcie ponownie ; ]
Ostatnio zawitałam do dermatologa, przepisał mi ostatnie 2 pudełka akne to będą 5 i 6.
Skóra już wygląda dobrze prawie nie czerwieni się tylko moje usta są w strasznym stanie. Kupiłam pomadkę Tisane i zauważyłam, że mi pomaga. Ale zajady mam okropne.

Słuchajcie. Dermatolog mi powiedział, że po skończeniu kuracji sierpień-wrzesień zrobi mi laser (rodzicie się zgodzili) na blizny.
Haczyk jest w tym, ze zrobi go w Październiku. Niby nic ale ja czytałam gdzieś, że powinno się odczekać przynajmniej pół roku po zakończeniu brania leków.

Co o tym sądzicie?
kasiulka1008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:52   #3245
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość



Jeny powinnaś się cieszyć, że tak lekko to przechodzisz. Mój organizm okropnie reaguje. Mam czerwone placki na rękach, na które nie działają nawet tłuste maści, teraz swędząca wysypka, wcześniej bóle w klatce piersiowej. Ze względu na wysokie trójglicerydy zmieniłam dawkę z 20 mg na 10 mg, bo tak reaguje organizm. Mam ochotę się poddać, ale z drugiej strony nie chcę by cysty wróciły na moją twarz. To forum jest dla mnie dużym wsparciem, zawsze mogę się poradzić dziewczyn. Więc gratuluję Ci, że nie masz żadnych problemów
Tzn cieszę się, ale chodzi mi o to zdziwienie kiedy do was tu wchodzę i widzę tyle problemów. Zastanawiam sieę czy i ja tez powinnam je mieć :| Może mam za małe dawki? ale zarazem twarz jest cacy. mimo jakiś tam przebarwień olewam makijaż. Jest na niego za ciepło i chyba nie wyglądam tak strasznie.

Chociaż przyznam się wam, że oprócz mojej dermy nikt się nie zachwyca zmianą w mojej cerze. tak jakby nigdy nie było problemu. a było strasznie.. hmmm... na pewno takie oh ah poprawiłoby mi samoocenę, która wciąż szwankuje, bardzo oj bardzooo

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-06-25 o 09:53
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 14:48   #3246
SheWolfYuko
Raczkowanie
 
Avatar SheWolfYuko
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 38
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Oj.. u mnie zaczęły się problemy z kręgosłupem,
pod koniec dnia nie wiem jak sie ułożyć by choc troszkę mniej mnie bolał
A zaczęło się od momentu gdy zwiększono mi dawkę z 20 mg do 30 mg ( przy 44 kg, 158 cm wzrostu)
Ale wytrwam, chce wyleczyć się z tego paskudztwa..

za dwa dni zaczynam 4 miesiąc..
__________________
Przyczajona mała brunetka..


Walka Trwa Axotret
SheWolfYuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 15:06   #3247
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Axotret, 10 mg, kapsułki miękkie, 30 szt

to też retinoidy tak? bo muszę zamówić opakowanie po 10mg i te wychodzą ponad 10 zł taniej niż mój ukochany tretinex..mam nadzieję, że na nowych tabletkach nic mi się nie pogorszy z objawami skoro na tretinexie mam takis pokój
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 09:09   #3248
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez SheWolfYuko Pokaż wiadomość
Oj.. u mnie zaczęły się problemy z kręgosłupem,
pod koniec dnia nie wiem jak sie ułożyć by choc troszkę mniej mnie bolał
A zaczęło się od momentu gdy zwiększono mi dawkę z 20 mg do 30 mg ( przy 44 kg, 158 cm wzrostu)
Ale wytrwam, chce wyleczyć się z tego paskudztwa..

za dwa dni zaczynam 4 miesiąc..
ja tez jestem na axotre 40 mg ale więcej ważę niż Ty. kręgosłup pobolewa ale nie tak bardzo. ja dziś zaczynam 4 miesiąc damy radę. nie ma innej opcji . Teraz żyję wczasami za miesięć morze
Brenda do całego ciała powiem Ci jestem zadowolona, "Naturalne oliwkowe do ciała" fajnie mnie nawilża. Silnie nawilża maść robiona cholesterolowa moja córcia dostaje od alergologa. czasem trochę od niej skubnę na usta;-)
a od dziś zaczynam dietę z Vita. trzymajcie
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal

Edytowane przez julisari
Czas edycji: 2011-06-26 o 09:12
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 10:26   #3249
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Na cale szczęście moja wysypka już zaczyna ustępować, po tym jak zastosowałam się do porady Boguski i na nawilżoną skórę stosuję oliwkę z johansona. Nie doceniałam jej właściwości!! Mam nadzieję, że na dniach zniknie całkowicie!!

Natomiast pojawił się drugi problem... Na ustach pojawiły mi się taki ropne krostki... ;/ Takie małe pęcherzyki... Zastanawiam się od czego. Wczoraj lekko przeschły mi usta, ale zaraz wysmarowałam je Tisane... Nie wiem o co chodzi, ale wkurza mnie to, że cały czas coś mi się dzieje!! Dodatkowo ponownie wyszły moje mega syche plamy na rękach! ;/ Już nie mam siły a to dopiero pierwszy tydzień 2-go miesiąca!! ;/
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 09:53   #3250
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Hej, czy Wam też przerzedziły się rzęsy?
Macie jakiś sposób na wzmocnienie rzęs?
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:23   #3251
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez JulitaJ Pokaż wiadomość
Hej, czy Wam też przerzedziły się rzęsy?
Macie jakiś sposób na wzmocnienie rzęs?
Mnie się przerzedziły, stosuję olejek rycynowy. Trochę się poprawiło, ale bez rewelacji.
U mnie jeszcze 1,5 miesiąca do końca
Mam okres i nic nie wyskoczyło jestem happy
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 15:23   #3252
agnieshkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 40
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Na cale szczęście moja wysypka już zaczyna ustępować, po tym jak zastosowałam się do porady Boguski i na nawilżoną skórę stosuję oliwkę z johansona. Nie doceniałam jej właściwości!! Mam nadzieję, że na dniach zniknie całkowicie!!

Natomiast pojawił się drugi problem... Na ustach pojawiły mi się taki ropne krostki... ;/ Takie małe pęcherzyki... Zastanawiam się od czego. Wczoraj lekko przeschły mi usta, ale zaraz wysmarowałam je Tisane... Nie wiem o co chodzi, ale wkurza mnie to, że cały czas coś mi się dzieje!! Dodatkowo ponownie wyszły moje mega syche plamy na rękach! ;/ Już nie mam siły a to dopiero pierwszy tydzień 2-go miesiąca!! ;/
ja też mam problem z plamami suchymi, do tego strasznie swędzą ;/ myśle że to od słońca bo zaczęły też wychodzić na szyi (o zgrozo) smaruje to maściom LINOMAG kosztuje koło 10 zł i polecił mi ją derma, i powiem Wam że nawet pomaga ale strasznie tłusta

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

a co do kręgosłupa, to czasami tak mnie boli krzyż że wstać nie mogę ;/ a mam pracę stojącą. Ale mam nadzieję że jakoś to przejdzie bo dostałam do tego takiego słabego wzroku że okulary na pewno będę miała (no chyba że to wróci do normy)
mi zostało jeszcze 2-3 tygodnie do końca i powiem Wam, że myślałam że bedzie lepiej. Raz jest gorzej raz lepiej obecnie jestem na etapie gorzej ;/

Dostałam krem punktowy od dermy na moje 2 ostatnie guzy i przez niego jestem różowa jak świnka- może dlatego wydaje mi się że jest gorzej

Też tak macie że jak rano się budzicie to pierwsze co lecicie posmarować twarz czyś tłustym? bo ja tak i to jest straszne ;/
agnieshkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 17:15   #3253
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Dziewczyny! Masakra! Wyszły mi ropne krostki na ustach, pieką i się paprzą...! Zamieszczę foty, choć wiadomka nie będą idealne. Czy może miałyście coś podobnego?! Jestem w szoku, bo mnie zdarzyło się pierwszy raz. Dbam o usta i smaruję je bardzo często. Zastanawiam się, czy to nie od soli w oscypku... ;/ Mam to już 2 dzień, smaruję Tisane i raczej się rozprzestrzenia. Nie mogę nawet normalnie pić!!

Jeśli potraficie mi pomóc, bo piszcie, bo jestem już zrozpaczona... ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0370.jpg (62,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0371.jpg (55,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0372.jpg (58,2 KB, 36 załadowań)
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:02   #3254
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez JulitaJ Pokaż wiadomość
Hej, czy Wam też przerzedziły się rzęsy?
Macie jakiś sposób na wzmocnienie rzęs?
Przedłużanie rzęs?
Może poszukaj po prostu w drogeriach odżywek do rzęs, obok tuszy powinni też takie coś mieć

Wiem też, że niektóre dziewczyny stosują olej rycynowy na rzęsy. Podobno rewelacyjnie wzmacnia.
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 23:40   #3255
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Masakra! Wyszły mi ropne krostki na ustach, pieką i się paprzą...! Zamieszczę foty, choć wiadomka nie będą idealne. Czy może miałyście coś podobnego?! Jestem w szoku, bo mnie zdarzyło się pierwszy raz. Dbam o usta i smaruję je bardzo często. Zastanawiam się, czy to nie od soli w oscypku... ;/ Mam to już 2 dzień, smaruję Tisane i raczej się rozprzestrzenia. Nie mogę nawet normalnie pić!!

Jeśli potraficie mi pomóc, bo piszcie, bo jestem już zrozpaczona... ;/
nie jestem specjalista ale może to być zapalenie czerwieni wargowej jeden z częstszych objawów ubocznych przy izo itp Miałam to na poczatku kuracji: mega piekące, suche, nieco nabrzmiałe usta i pecherzyki Stosowałam na to krem do pielegnacji brodawek sutkowych z rossmana i pomoglo. Zawiera on lanoline pomocna przy tego typu problemach Pewnie Alantan czy Linomag beda równie dobre trzeba jednak pamiętać o dość częstym ich stosowaniu Powodzenia
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 08:56   #3256
kometa90
Raczkowanie
 
Avatar kometa90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Ja na "suche placki" stosowałam Dexeryl. Wszystko pięknie zniknęło po tygodniu, a wcześniej męczyłam się z innymi smarowidłami, ale nic do końca nie podziałało.
kometa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 09:04   #3257
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Masakra! Wyszły mi ropne krostki na ustach, pieką i się paprzą...! Zamieszczę foty, choć wiadomka nie będą idealne. Czy może miałyście coś podobnego?! Jestem w szoku, bo mnie zdarzyło się pierwszy raz. Dbam o usta i smaruję je bardzo często. Zastanawiam się, czy to nie od soli w oscypku... ;/ Mam to już 2 dzień, smaruję Tisane i raczej się rozprzestrzenia. Nie mogę nawet normalnie pić!!

Jeśli potraficie mi pomóc, bo piszcie, bo jestem już zrozpaczona... ;/
Na zdjęciach za wiele nie widać, bo są mało ostre, ale pewnie przechodzisz Zapalenie Czerwieni Warg. Niemiła przypadłość. Mnie pomógł na to Alantan Plus maść, który nakładałam bardzo grubą warstwą. Kilka dni i wszystko wróciło do normy. Zainwestuj później w pomadkę z filtrami przeciwsłonecznymi, bo idzie lato i szkoda byłoby znów przez to przechodzić. Możliwe, ze teraz też wystawiłaś usta na mieszankę ostrego słońca i zimnego wiatru, a oto efekt.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Teraz doczytałam, że przesuszyłaś trochę usta. I ten oscypek pewnie też je pomęczył. No nic, leć do apteki po Alantan i kuruj się z tego.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 09:33   #3258
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Pokaż wiadomość
nie jestem specjalista ale może to być zapalenie czerwieni wargowej jeden z częstszych objawów ubocznych przy izo itp Miałam to na poczatku kuracji: mega piekące, suche, nieco nabrzmiałe usta i pecherzyki Stosowałam na to krem do pielegnacji brodawek sutkowych z rossmana i pomoglo. Zawiera on lanoline pomocna przy tego typu problemach Pewnie Alantan czy Linomag beda równie dobre trzeba jednak pamiętać o dość częstym ich stosowaniu Powodzenia
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Na zdjęciach za wiele nie widać, bo są mało ostre, ale pewnie przechodzisz Zapalenie Czerwieni Warg. Niemiła przypadłość. Mnie pomógł na to Alantan Plus maść, który nakładałam bardzo grubą warstwą. Kilka dni i wszystko wróciło do normy. Zainwestuj później w pomadkę z filtrami przeciwsłonecznymi, bo idzie lato i szkoda byłoby znów przez to przechodzić. Możliwe, ze teraz też wystawiłaś usta na mieszankę ostrego słońca i zimnego wiatru, a oto efekt.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Teraz doczytałam, że przesuszyłaś trochę usta. I ten oscypek pewnie też je pomęczył. No nic, leć do apteki po Alantan i kuruj się z tego.
Hey, w sumie trochę to posmarowałam maścią nagiettkową i się nieco wysuszyło, ale dziś posmarowałam Tisane, bo były tak suche, że nie mogłam ust otworzyć!! I znów to samo! Dzięki za rady dziewczyny, kupię tę maść o której pisałyście i mam nadzieję, że podziała. Ja leczę się Curacne i moja derma powiedziała, że jedynie mogę mieć krostki na udach, nie wspominając nic o czymś podobnym!! Mam nadzieję, że ta maść zadziała. Wielkie dzięki raz jeszcze!
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:43   #3259
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Hej u mnie coraz lepiej Jeszcze jakieś grudeczki się utrzymują i czerwone plamki, ale jest naprawdę gładko Wczoraj miałam dwie rozmowy kwalifikacyjne i dostałam pracę!!!))) (co prawda płatny staż z Unii), ale jestem przeszczęśliwa Boję się tylko, czy sobie poradzę i czy nie zawiodę tych, którzy zdecydowali się mnie przyjąć :P
Od kilku dni testuje kilka kremów. Póki co mogę polecić Iwostin Rehydrin, skóra po jego użyciu troszkę mnie piecze, ale później jest super.
Któraś z was pisała, że rano ma strasznie suchą i ściągniętą skórę. Może za mało nawilżenia? Mi już się skóra wcale nie łuszczy, chyba że gdzieniegdzie jakieś niewielkie suche skórki. Ja generalnie polecam jednak stosować kremy nawilżające, nawet jeżeli dermatolog mówi, że to zbędne.
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 12:19   #3260
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość
Hej u mnie coraz lepiej Jeszcze jakieś grudeczki się utrzymują i czerwone plamki, ale jest naprawdę gładko Wczoraj miałam dwie rozmowy kwalifikacyjne i dostałam pracę!!!))) (co prawda płatny staż z Unii), ale jestem przeszczęśliwa Boję się tylko, czy sobie poradzę i czy nie zawiodę tych, którzy zdecydowali się mnie przyjąć :P
Od kilku dni testuje kilka kremów. Póki co mogę polecić Iwostin Rehydrin, skóra po jego użyciu troszkę mnie piecze, ale później jest super.
Któraś z was pisała, że rano ma strasznie suchą i ściągniętą skórę. Może za mało nawilżenia? Mi już się skóra wcale nie łuszczy, chyba że gdzieniegdzie jakieś niewielkie suche skórki. Ja generalnie polecam jednak stosować kremy nawilżające, nawet jeżeli dermatolog mówi, że to zbędne.
Hehe super, że Ci się wszystko układa a jaki staż jeśli można wiedzieć?
Ja też sie pochwalę, też dostałam pracę i zaczynam od lipca Nie mogę uwierzyć, że się przełamałam i poszłam na rozmowę
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 13:07   #3261
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Hej dziewczyny...!
Gratuluję Wam, że znalazłyście pracę. Strasznie Wam zazdroszczę, bo sama czegoś szukam na wakacje. W sumie fajnie by było, gdybym mogła pracować również w ciągu roku akademickiego, bo teraz mam nadzieję dostać się na dzienne studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim, a słyszałam, że zajęć nie jest za wiele, więc może mogłabym się dogadać tak by ciągnąć pracę również w ciągu roku. Wysłałam 4 CV i na razie nic :/

Ale chyba trochę odbiegamy od powołania tego wątku

Zwalczyłam moje Zapalenie Czerwieni Warg, więc dziękuję wszystkim dziewczynom, które rozpoznały to na tych kiepskich zdjęciach i zaleciły mi odpowiednie maści!

Wysypka również ustąpiła po smarowaniu jej oliwką dla dzieci Johansona. W sumie zeszło zaczerwienienie, ale drobne krostki na ramionach, rękach i brzuchu zostały... Więc nadal smaruję się tyli olejami, co dosyć już mnie irytuje. Ale NIE PODDAJĘ SIĘ! Zostały mi tylko straszne strupy, bo wysypka swędziała i nie mogłam się opanować... Jak na razie zaczyna być ok. Tylko kręgosłup mnie boli... No, ale oczywiście, gdyby odbyła się ta cała terapia bez skutków ubocznych, to nie wiedziałybyśmy, że walczymy z największym wrogiem!!

Powodzenia! Damy radę!
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 14:11   #3262
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

brenda89, super, że przechodzi Ci to zapalenie.

A tak przy okazji - chodzisz do lekarza we Wrocławiu? Czy to jest Pani i ma inicjały WG?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:04   #3263
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...!
Gratuluję Wam, że znalazłyście pracę. Strasznie Wam zazdroszczę, bo sama czegoś szukam na wakacje. W sumie fajnie by było, gdybym mogła pracować również w ciągu roku akademickiego, bo teraz mam nadzieję dostać się na dzienne studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim, a słyszałam, że zajęć nie jest za wiele, więc może mogłabym się dogadać tak by ciągnąć pracę również w ciągu roku. Wysłałam 4 CV i na razie nic :/

Ale chyba trochę odbiegamy od powołania tego wątku

Zwalczyłam moje Zapalenie Czerwieni Warg, więc dziękuję wszystkim dziewczynom, które rozpoznały to na tych kiepskich zdjęciach i zaleciły mi odpowiednie maści!

Wysypka również ustąpiła po smarowaniu jej oliwką dla dzieci Johansona. W sumie zeszło zaczerwienienie, ale drobne krostki na ramionach, rękach i brzuchu zostały... Więc nadal smaruję się tyli olejami, co dosyć już mnie irytuje. Ale NIE PODDAJĘ SIĘ! Zostały mi tylko straszne strupy, bo wysypka swędziała i nie mogłam się opanować... Jak na razie zaczyna być ok. Tylko kręgosłup mnie boli... No, ale oczywiście, gdyby odbyła się ta cała terapia bez skutków ubocznych, to nie wiedziałybyśmy, że walczymy z największym wrogiem!!

Powodzenia! Damy radę!
Cytat:
Napisane przez gazela12345 Pokaż wiadomość
Hehe super, że Ci się wszystko układa a jaki staż jeśli można wiedzieć?
Ja też sie pochwalę, też dostałam pracę i zaczynam od lipca Nie mogę uwierzyć, że się przełamałam i poszłam na rozmowę
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
brenda89, super, że przechodzi Ci to zapalenie.

A tak przy okazji - chodzisz do lekarza we Wrocławiu? Czy to jest Pani i ma inicjały WG?
Generalnie dostałam staż w dwóch miejscach po wczorajszych rozmowach, ale musiałam wybrać jeden Jak sobie pomyślę, co wygadywałam na rozmowach to aż ciężko mi uwierzyć, że to naprawdę ja byłam. I powiem wam szczerze, że gdyby moja skóra wyglądała nadal tak źle, jak kiedyś to chyba nie bylabym tak pewna siebie.
Jeśli chodzi o szybsze gojenie się ranek to polecam Alantan plus, grubą warstwą na noc, rewelacyjnie leczy. A i ostatnio smaruję się cały czas pomadką BEBE, taką różową i trochę dłużej mam fajnie nawilżone usta
Dzisiaj ma znów problem z nosem, strasznie mnie boli jedna dziurka w środku, aż głowa mnie od tego boli i oko
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:49   #3264
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
brenda89, super, że przechodzi Ci to zapalenie.

A tak przy okazji - chodzisz do lekarza we Wrocławiu? Czy to jest Pani i ma inicjały WG?
Hej
Ja chodzę do Welldermu koło Młodych techników do kobiety A. Z. i naprawdę polecam! To pierwsza dermatolog, która kazała mi zrobić badanie krwi!! Wizyta studencka kosztuje 60 zł, więc co miesiąc można taką kwotę przeżyć. Babka miła, zawsze daje mi próbki jakiś kremów z LaRoch, czy Biodermy. Naprawdę jestem zadowolona, bo w ogóle to jest mój trzeci lekarz.
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 17:49   #3265
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Hej
Ja chodzę do Welldermu koło Młodych techników do kobiety A. Z. i naprawdę polecam! To pierwsza dermatolog, która kazała mi zrobić badanie krwi!! Wizyta studencka kosztuje 60 zł, więc co miesiąc można taką kwotę przeżyć. Babka miła, zawsze daje mi próbki jakiś kremów z LaRoch, czy Biodermy. Naprawdę jestem zadowolona, bo w ogóle to jest mój trzeci lekarz.
Ja już leczenie skończyłam, teraz do mojej Pani doktor chodzę z inną dolegliwością. Przyjmuje na NFZ, więc przynajmniej za wizytę nie płacę. I generalnie to też moja trzecia lekarka, widać do trzech razy sztuka, bo poprzednie dwie nie mogły sobie poradzić z moją buzią i leczyły mnie tylko maściami albo antybiotykami, które wypisywały bez wcześniejszego spojrzenia na buzię.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:57   #3266
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ja już leczenie skończyłam, teraz do mojej Pani doktor chodzę z inną dolegliwością. Przyjmuje na NFZ, więc przynajmniej za wizytę nie płacę. I generalnie to też moja trzecia lekarka, widać do trzech razy sztuka, bo poprzednie dwie nie mogły sobie poradzić z moją buzią i leczyły mnie tylko maściami albo antybiotykami, które wypisywały bez wcześniejszego spojrzenia na buzię.
U mnie było dokładnie to samo! Antybiotyki wypisywały jak cukierki. A kolejna derma kazała mi iść po hormony i stwierdziła, że to zakończy sprawę... W sumie hormony u mnie mają jeden plus, bo przestałam miewać silne bóle miesiączkowe. Ale myślę, że jak odstawię hormony, to te bóle wrócą jak pryszcze... ;/ Więc się zdziwiłam gdy obecna babka zleciła mi badania krwi i postawiła na Curacne. To już chyba ostateczność w leczeniu trądziku, więc mam nadzieję, że pomoże. Ja należę do ludzi bardzooo niecierpliwych. Minęło mi właśnie 9 dni II - go miesiąca, a już czuję się zmęczona łykaniem tych tabsów ;/ Ale dam radę!! W imię pięknej twarzy!
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:08   #3267
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

oj ja się też nachodziłam do doktorów a ile kasy poszło na testowanie leków...eh. weekend dziewczyny superowo
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 16:20   #3268
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Tak! Nie tylko weekend, ale także mega wyprzedaże! Jestem dziś szczęśliwa dziewczyny! Kupiłam piękną długą sukienkę na lato! Zakochałam się w niej i zjeździłam cały Wrocek by ją zdobyć!! W ogóle są takie wyprzedaże, że szok! Kupując ją zaoszczędziłam 130 zł Więc tym bardziej emanuję dzisiaj szczęściem!

I moja skóra ma się coraz lepiej. Niedługo skończy mi się ta oliwka, którą kupiłam na wysypkę. I nie wiem, czy kupować kolejną. W sumie jeszcze gdzie nie gdzie coś się pojawia, ale bardziej martwi mnie to, że moja skóra nie jest gładka, tylko jest pokryta małymi krostkami w kolorze skóry. Tak jak bym cały czas miała gęsią skórkę na brzuchu, piersiach, ramionach i nawet nogach. Zostało mi to po tej wysypce... ;| Kupiłam balsam ultranawilżający EVELINE EXSTRA SOFT, bo zwykle rano mam suchą skórę (oliwkę stosuje na noc, po kąpieli). Nie wiem, czy ta oliwka pomoże na tę "gęsią skórkę"?! Jak myślicie? Bo i tak wydaje mi się, że trochę ustępuje, bo dekolt jest już gładziutki. Dlatego zastanawiam się, czy nie kupić kolejnej oliwki...
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:27   #3269
Seyene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
GG do Seyene
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Na usta i okolce ust dobry jest krem NAPRAWCZY Ziaja Med stosuje się go przy leczeniu izo... JA STOSOWAŁAM Polecam
Seyene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:43   #3270
agnieshkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 40
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

hej za 2 tygodnie kończę kuracje ale efekty nie są idealne... mam jeszcze dwa guzki jeden na brodzie i jeden na czole (mocno widoczny) myślicie że to zejdzie po kuracji czy powinnam przedłużyć kurację o np miesiąc?
przez 4 miesiące brałam dawkę 40 mg na dobę... ale pozostałe dziwadła mi zeszły, mam tylko spore plamy po nieprzyjaciołach
agnieshkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.