Proszę o pomoc w doborze farby :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 22:29   #31
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedneigo koloru!

nikt nic nie poradzi ??
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:45   #32
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedneigo koloru!

Mi się podoba zdjęcie 2 i 4 w górnym rzędzie
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 14:04   #33
m0niczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 81
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedneigo koloru!

Zdjęcie 2 w górnym rzędzie wg mnie najładniej
m0niczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 00:41   #34
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedneigo koloru!

W tym co masz jest ci dobrze,ale w ciepłym brązie byłoby jeszcze lepiej-czerń to przesada lekka. Tylko nie platyna!!! I żółte kolory!!!
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 09:34   #35
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedneigo koloru!

czarny odpada...ale na tym 2 (w górnym rzędzie) Ci fajnie...mysle że w brązie tez Ci będzie dobrze
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 11:19   #36
olandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedneigo koloru!

a mi podoba się to 1 w dolnym rzędzie, masz delikatne rysy i jasną cerę, ten miedziany bardzo podkreśli twoje walory
olandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 11:39   #37
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedneigo koloru!

mnie najbardziej podobasz się w tym wydaniu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1293462599

przyciemniłabym tylko brwi jeszcze i trochę pogrubiła. Są zbyt wąskie i nie wyglądają naturalnie.
Z tą kreską czarną oka proponowałabym zmienić albo na odcień szary albo ciemno brązowy, lepiej by podkreśliło piękny kolo oczu. I mniej tej kreski u dołu !

I jeszcze coś Czarny kolor włosów jest tragiczny wyglądasz baaardzo sztucznie. A w tym kolorze co obecnie i w jasnych blondach zlewasz się w jedną plamę. A jesteś bardzo ładną dziewczyną i szkoda taką urodę chować.
wklejam zdjęcie którym mogłabyś się zainspirować z brwiami i makijażem. Delikatny i podkreślający naturalną urodę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 48944a91001be4c848ada1eb.jpg (24,5 KB, 69 załadowań)
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 11:48   #38
Ambiambi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedneigo koloru!

Proponuję ciepłe odcienie blondu, np. miodowy blond
Ambiambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:09   #39
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedneigo koloru!

Ślicznie dziękuje za wszystkie porady na pewno wezmę je pod uwagę !

Ivonea

też podoba mi się właśnie ten kolor włosów jednak nie bardzo wiem jaką farba bym uzyskała taki efekt na rozjaśnianych pasemkach i brązie...co do brwi mam je z natury jasne chodź przyciemniam je kredka brązową, cienkie sa ponieważ bardzo dlugo juz je wyrywam i nie chca zbytnio teraz odrastać....kolor czarny wlosow to juz historia naszczescie sie go pozbylam raz na zawsze ..tyle trzeba przejść by dopasować odpowiedni kolor by wszystko współgrało idealnie....
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:54   #40
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedneigo koloru!

coś o tym wiem

jeżeli mogę poradzić jedno to jeżeli masz ochotę zmienić kolor na taki i nie przestraszyć się efektem to polecam wybrać się z zdjęciem do fryzjera.
Polecam też odwiedzić sklep z profesjonalnymi farbami do włosów dla Fryzjerów. Na pewno znajdzie się jedna osoba która doradzi jakieś rozwiązanie z farbą. Czytaj dokładnie wtedy etykiety bo symbole mówią dużo o kolorze. Dzięki temu odnalazłam swój wymarzony kolor farby i pierwszy raz w życiu byłam zadowolona. Tak wiec polecam.

Osobiście poleciłabym ci kolor o nr. 6 albo 5 (dosłownie żadne 5/6 czy 8/6 czy tam 7/5 itd to już całkiem inne odcienie) 6 to ciemny blond a 5 to jasny brąz. Są to najbardziej naturalne kolory. W sklepie zobaczysz paletę. Do tego trzeba kupić wodę to rozcieńczania (nie do rozjaśnienia, niestety nie wiem jaki ma %) do kupienia już w takim sklepie. Całość mniej więcej będzie cię kosztowało z 25zł a nawet i mniej. na twoje włosy widzę że będziesz miała taką farbę na dwa razy więc się opłaca. Koniecznie potem odżywić włos.

Nie wiem czy pomogłam. Ale Powodzenia !

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

a co do brwi no cóż, tu trzeba cierpliwości
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 18:08   #41
sylwiao931
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 275
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedniego koloru !

wydaje mi sie ze pominnas sobie przefarbowan na naturalnu blad...tylko nie platyna ani taki siwy tykko ladny blad...
sylwiao931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 14:43   #42
unodostres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 11
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedniego koloru !

hej wybacz ale nie podoba mi sie sposob w jaki ukladasz przedzialek.. dodaje Ci lat i powagi, a masz naprawde ladna buzie ja przepadam za popielatym blondem ale Tobie pasowalby mysle czekoladowy braz w sumie masz taka urode ze mozesz poeksperymentowac i mysle ze powinnas troche je zahodowac.. generalnie dazyc do tego --> http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=71&ty=46 , ale to tylko moja mala sugestia
__________________
unodostres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 16:29   #43
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Pomóżcie w doborze odpowiedniego koloru !

Cytat:
Napisane przez unodostres Pokaż wiadomość
hej wybacz ale nie podoba mi sie sposob w jaki ukladasz przedzialek.. dodaje Ci lat i powagi, a masz naprawde ladna buzie ja przepadam za popielatym blondem ale Tobie pasowalby mysle czekoladowy braz w sumie masz taka urode ze mozesz poeksperymentowac i mysle ze powinnas troche je zahodowac.. generalnie dazyc do tego --> http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=71&ty=46 , ale to tylko moja mala sugestia
Dziękuje za spostrzeżenia

Jeśli chodzi o kolor włosów to kiedys zawsze farbowalam brazami wlosy i zawsze wychodziły mi prawie czarne ;/ ...
jakiś czas temu robiłam dekoloryzacje a teraz niedawno pasemka blond...tez nie bardzo się w nich czuje...jednym się podoba drugim trochę mniej zależy od gustu...włosy obcinałam miesiac temu, poniewaz dużo mi wypadlo mialam lekko za ramiona i musiałam podciąć je ( siła wyższa) teraz bardziej je odżywiam (wax, seboradin, olejek rycynowy) i zamierzam je zapuszczać
Chciałabym włosy koloru karmelkowego ale nie bardzo wiem jakiej farby użyć by efekt mi odpowiadał nie chce już ciemnych ewentualnie jasny brąz
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 21:25   #44
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Proszę pomóżcie odnośnie koloru ...

Witam Was serdecznie
Mam pytanie na głowie mam obecnie kolor włosów jak w załączniku brąz z jasnymi pasemkami rozjaśnianymi . Pytanie moje brzmi jaki kolor mniej wiecej uzyskam farbując te włosy Fraba MAJIREL 7.31 Blond opalizujaco-popielaty ? Proszę o rady ponieważ farbę mam kupiona a boje jej się użyć czekam na waszą pomoc dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04014.jpg (35,3 KB, 30 załadowań)
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 20:20   #45
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Proszę o pomoc w doborze farby :)

Witam Wszystkie Wizażanki
Prosze was o pomoc w dobraniu odpowiedniej farby . włosy mam w odcieniu blond ( rudo - złoty) sama nie wiem jak go okreslic. Miałam ponad miesiąc temu farbowane Wellatonem - Zloty blond. Wolałabym jednak blond nieco chłodniejszy i nie wiem na jaka farbę się zdecydować Myślę nad zakupem Wellatonu nr 9.1 bądź 10 co o tym myślicie ryzykować ?
Dołączam zdjęcia :
1. to Mój aktualny kolor po wellatonie 9.3
2.Kolor który mi się marzy.

P.s Jeśli macie jakieś inne propozycje chętnie wysłucham.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (47,4 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (11,3 KB, 94 załadowań)
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 21:34   #46
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Przede wszystkim zimne kolory by Ci pasowały! Moim zdaniem bardzo ładnie ci w tych co masz ale możesz popróbować i nnych zestawień pamiętając żeby to były ZIMNE odcienie bo ładnie ci zarówno w bardzo ciemnych jak i bardzo jasnych, czasami trzeba by było po prostu dobrać też odpowiedni makijaż. Możesz zrobić platynowy blond i ciemne refleksy, a nawet możesz skusić się na rudości ale na początek najlepiej w zestawieniu z tym co masz
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:30   #47
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Ja też dołączam się do opinii. Myślę,że najładniej by Ci było w kolorach rudości a raczej miedzianych. Podkreslam miedziany dlatego,że rude włosy są dużo ciemniejsze według fryzjerek i błednie odczytują to co się do nich mówi określając kolor jaki chcemy uzyskać. Nie dlatego,że lubie te kolory lecz dlatego,że masz podobną urodę do mojej. Świetnie by Ci wyeksponowało kolor przepięknych niebieskich oczu a raczej by uwydatniło ten kolor. Pierwsze co by rzucało się w oczy to właśnie oczy i kolor włosów. Dodało by Ci to lekkości i swiezości. Przy takich miedzianych włosach makijaz nie musiałby być mocny by podkreślić walory Twojej urody-tylko tusz do rzęs i włala. Naturalność i lekkosć. A to jest na prawde wygoda latem a zimą robię sobie tylko kreskę brązowym cieniem na powiece i wyglada rewelacyjnie. Ja bym zaryzykowała ale to zalezy od Ciebie jak odważna jesteś. Zawsze chciałam wygladać inaczej niż reszta dziewcząt na ulicy i również zaczynałam od koloru miedzi. Po pewnych eksperymentach-latach!- doszłam do tego koloru,patrz avatar, i świetnie się w tym czuję. Pozdrawiam.
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:24   #48
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Dziękuje za porady ... ja już sama nie wiem jaki kolor włosów wybrać i bardzo podobają mi się blondy ale w chłodniejszej tonacji nie żółtej... i tez bardzo lubię rudości...co do blondów boje się bardzo zniszczyć włosów bo i tak mam już zbyt suche i zaczęłam o nie dbać i odżywiać je ... z rudości podobają mi się bardzo te dwa odcienie jakiedodałam w załacznikach. Ale wątpie zeby drogeryjnymi farbami uzyskać takie kolory szczegolnie ten jaśniejszy. Jak macie jakieś pomysły co do farb z takim odcieniem chętnie wysłucham rad. a co do blondu to pewnie by mi żadna blond farba nie cycila na zimny odcien na tych moich nijakich.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (16,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2612_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_0558dfc21a93bba06d27ffd5ed7b117a.jpg (27,6 KB, 12 załadowań)
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:29   #49
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

zapomniałam o drugim zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dfd.jpg (27,6 KB, 7 załadowań)
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 16:18   #50
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Jeśli chodzi o farby to przy rudościach najlepiej wybrać się do sklepu fryzjerskiego, jest tam duży wybór kolorów i ceny nie są wysokie bo ja np. kupowałam taki kolor -tycjan (jasny) i farba (80ml) kosztowała 15 zł a do tego woda ; oksydant 6% (1 litr) za 10-15 zł więc około 30 zł ale nie na raz bo farby starcza na 2 do 4 razy a wody 5 do 10 razy tym bardziej że farbę z wodą rozrabia się w stosunku 1:2. Tą firmę można znaleźć również w necie.
http://somar.bazarek.pl/category/60038/bestcolor.html
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 16:29   #51
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Cytat:
Napisane przez aleksymia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o farby to przy rudościach najlepiej wybrać się do sklepu fryzjerskiego, jest tam duży wybór kolorów i ceny nie są wysokie bo ja np. kupowałam taki kolor -tycjan (jasny) i farba (80ml) kosztowała 15 zł a do tego woda ; oksydant 6% (1 litr) za 10-15 zł więc około 30 zł ale nie na raz bo farby starcza na 2 do 4 razy a wody 5 do 10 razy tym bardziej że farbę z wodą rozrabia się w stosunku 1:2. Tą firmę można znaleźć również w necie.
http://somar.bazarek.pl/category/60038/bestcolor.html

Dziękuje za odpowiedz. Czy mogłabyś wkleić swoje zdjęcie z tym kolorkiem ??
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:50   #52
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Cytat:
Napisane przez Karolina1639 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedz. Czy mogłabyś wkleić swoje zdjęcie z tym kolorkiem ??
Niestety nie mogę bo robiłam tą farbą włoski klientce i nie mam zdjęcia ale ten kolor wychodzi taki jak powinien, jeśli masz teraz blond nawet taki średni to powinno ci pokryć włoski, ja robiłam na czarnych ale to już dłuższa historia...
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:53   #53
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

68- jasny tycjan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 250_18272323584a201f847ba52.jpg (8,2 KB, 12 załadowań)
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 08:29   #54
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Czesc. Zrobilam kilka symulacji.
Ja nie widze Cie w rudym/miedzianym.
Sama zobacz...
Ps: wiele osob napisalo, ze dobrze bedzie Ci w chlodnej tonacji, a proponuje rudy...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (182,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-2.jpg (94,1 KB, 22 załadowań)
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 08:46   #55
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Kiedyś miałam na włosach odcień rudości jak dobrze pamiętam farbowałam Garnierem złocisto - miedziany blond tylko strasznie szybko sie wypłukiwał...sama już nie wiem co mam z tymi włosami zrobić zawsze marzył mi się blond ale nie wiem czy sama dam rade w domu zafarbować na jasny naturalny blond...
załączam zdjęcie z kolorkiem spranym rudym, nie wiem same oceńcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (64,0 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu 1.jpg (80,9 KB, 49 załadowań)
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 09:43   #56
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

ja nie zmieniłam zdania jestem dalej za moimi poprzednimi propozycjami.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 08:29   #57
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Cytat:
Napisane przez Karolina1639 Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam na włosach odcień rudości jak dobrze pamiętam farbowałam Garnierem złocisto - miedziany blond tylko strasznie szybko sie wypłukiwał...sama już nie wiem co mam z tymi włosami zrobić zawsze marzył mi się blond ale nie wiem czy sama dam rade w domu zafarbować na jasny naturalny blond...
załączam zdjęcie z kolorkiem spranym rudym, nie wiem same oceńcie.
Moim zdaniem ładnie Ci w każdym kolorku tylko wiadomo ze do każdej zmiany trzeba dopasować makijaż i ubiór. Myślę że nie potrzebyjesz zmiany koloru tylko cięcia i uczesania, a co do zimnych odcieni to rudości też mogą być w zimnej tonacji! Ale ja bym tu widziała właśnie coś takiego pośredniego, bo jako fryzjerka z różnymi przypadkami się spotykałam i na różnych materiałach pracowałam dlatego wiem że ciepłe i zimne barwy można łączyć. No ale to już dłuższa historia.....
Jeśli chodzi o fryzurę to powinnaś nosić bardziej swobodną fryzurkę, nie taką wyczesaną jak po wyjściu od fryzjera. Spróbuj zmienić coś jeśli chodzi o grzywkę i przedziałek. Nie bój się też kolorów- naprawdę większość Ci pasuje.
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 09:24   #58
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Widzę że też nie możesz się obejść bez tapiru, robiszt pewnie żeby zwiększyć objętość cienkich włosów ale w ten sposób niestety się postarzasz, zamiast tapiru odpowiednio pocieniuj włosy, dobry fryzjer w ten sposób doda im objętości. Mam kilka propozycji na lekką fryzurę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaka_masz_twarz.jpg (17,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01eec_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_cfbcb361342dd31f1a1162ffb56b30d9.jpg (28,4 KB, 7 załadowań)
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 09:26   #59
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

3
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 13:09   #60
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Proszę o pomoc w doborze farby :)

Oglądając zdjęcia powiem,że tycjan na początek byłby dla Ciebie idealny ,jak tu wcześniej pokazałaś swoje zdjęcie oraz propozycja koloru innej dziewczyny. Też bym się skusiła na obcięcie włosów jak tu również dała propozycję inna dziewczyna-w tych krótszych. Sama potem dojdziesz w którym kierunku pójdziesz. Miałam przez 10 lat blond na głowie,kazdy mówił,że piękny,ale ja sercem byłam przy rudościach i bolało mnie,że natura nie stworzyła mnie inaczej. Na szczęście mamy teraz duże możliwosci. Wiadomo,że na farbowanym blondzie wszystko schodzi szybko. Ja również miałam z tym problemy-na samym początku. Ale cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Ja stosuję Goldwell Elumen-jest drogo ale warto,ponieważ kolor utrzymuje się do ponad miesiąca na głowie. Do tego odpowiednie kosmetyki również elumen i nie mam problemu ze schodzacym kolorem. Kiedyś próbowałam farbować lorealem-był dla mojego typu włosa za delikatny,potem przerzuciłam się na goldwella topchic-jest mocniejszy i twalszy. Nie żałuję bo tymi krokami doszłam właśnie do Elumen,który dla włosów jest jak balsam i jest on w postaci żelu. Na początku miałam problemy bo kolor na końcówkach szybciej się spłukiwał dlatego,że były jeszcze pozostałości po blondzie,a wiadomo włos nie tak szybko odrasta. Zajęło mi to dwa lata. Od tamtej pory mam zdrowe lśniące włosy i zbieram komplementy na ulicy nie tylko od mężczyzn Na Twoje włosy proponuje cięcie na sucho,ponieważ widzę,że masz sypkie,masz ich dużo ale o cienkim że tak powiem włosiu. Moich włosów inaczej się nie da ściąć,bo widać każde cięcie fryzjerki. Nie kazdy to potrafi,trzeba trafić na taką osobe,która zrobi to bez wahania. Wracając do koloru na Twoim miejscu poszłabym do fryzjerki np. goldwella,doradziła który kolor i nr.koloru zapisac na kartce. Potem w internecie bez problemu kupisz i sama zrobisz. Na początku kolor nie złapie jak nalezy,trzeba będzie czekać do trzech farbowań by wyszło tak jak być powinno. Na Twoim miejscu potem zaczęłabym farbowac zaczynając od końcówek włosa,ja też tak robię,potem po np dwóch tygodniach nie będzie widać,że kolor się tak mocno spiera. Mam nadzieję,że doradziłam i nadal obstaję przy swoim. Ładniej będzie Ci w rudościach,pokazując swoje zdjęcia,gdzie śladowe ilości rudego były- masz twarzyczkę rozpromienioną i wyrazistą. Ale nie proponuję czarnej kredki,ona postarza i wcale uroku nie dodaje. Przy rudych obstawiam ciepły brąz na górnej powiece w postaci kreski ale cieniem,spróbuj a zobaczysz,że Twoja uroda tylko na tym zyska. Jeżeli chodzi o ubiór to kazdy kolor pasuje,nawet fiolet. Ja swojej garderoby nie zmieniałam,ale zeby podkreślić błysk w oczach,kolor włosów i karnację dokupiłam sobie bluzek koloru niebieskiego i zielonego-ale nie mdłe kolory,żółty też świetnie wyglada,a najbardziej mi pasuje czerń a przede wszystkim BIEL. Rewelacja.
Pozdrawiam i czekam na decyzję oraz zdjęcia

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Zapomniałam dodać o przedziałku. Ładnie też by Ci było z przedziałkiem na ukos zaczynając od środkowego oka po ukosie do srodka głowy tak jak masz grzywkę. W sumie dobrze Ci we włosach do ramion,ale masz fajny owal twarzy,ja bym się zastanowiła nad zapuszczeniem grzywki. Podkreslę raz jeszcze -masz bardzo ładne oczy i fajnie by było je wyeksponować. Myśle,że każdy facet nie omieszkał powiedział Ci ten komplement,więc może czas by to zrobić? Sama bym chciała takie mieć,ja mam niestety szare,ale przy rudym są bardziej błyszczące.
To narazie wszystko.
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.