Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-01, 09:41   #4531
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdecydowałam się na zakup żelu hialuronowego 1% i peelingu enzymatycznego z BU. Myślicie, że to dobre połączenie?
Tzn co masz na myśli pod pojęciem połączenie? raczej bym nie mieszała tych dwóch rzeczy razem, ale sam zakup uważam za trafiony Polecam poczytać jakie jest najlepsze przeznaczenie HA i dokupić to co niezbędne, chyba, że już masz
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:41   #4532
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Anula z tą dezinformacją ja się niestety spotkałam: na poczcie, przy okienku wysyłając list polecony priorytetowy (gdzie mozna było wyczuć przez kopertę, że są pudełka/butelki w środku) za każdym razem pytam: co w sytuacji, jeśli ten list nie dojdzie, zagubi się?
W styczniu wysłałam kilka takich listów (dwie wymianki, kilka zakupwych z Phenome) i słyszę raz, że odszkodowanie i że nic się nie zmieniło, dwa, że odszkodowanie tylko za przesyłkę wartościową się należy; potem znowu, ze nic się z nowym rokiem nie zmieniło i wczoraj znowu, że się zmieniło i odesłano mnie do regulaminu na stronie
powtarzam - jeśli się zagubi to dostaniesz odszkodowanie.
Jeśli uszkodzą - nie dostaniesz.
pani w okienku nie ma prawa macać Ci koperty i oceniać z jakiej usługi powinnas skorzystać. To jest Twój wybór i Twoje ryzyko jakby co
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no więc summa summarum - ja wnioskuję, że zmieniło się (prócz przedziałów wagowych i cennika to, że listem poleconym nie powinno się wysyłać przedmiotów (wartościowych) choćby ta wartość nie była na wagę złota

zdaje się, że wcześniej nie było w tej kwestii zapisu. Zdarzyło mi się ze trzy razy reklamować zagubione przesyłki polecone (lata na targowisku sprzyjają gromadzeniu doświadczen) i jak pamiętam - przy reklamacji trzeba (było) wpisywać w protokole co zagubiona przesyłka zawierała. Zwrot za zwykły polecony (zwykły w sensie: nie wartościowy) wynosił około 120 zł (wielokrotność poniesionych nakładów) dlatego wszystkie wymianki o tej bądź mniejszej wartości wysyłało się bez deklaracji.
nie powinno się wysyłać przedmiotów inych niż nośniki danych.
podkreślam, że "nie powinno się" to nie to samo co "nie można"
I fakt, wcześniej były zapisy, zgdnie z którymi listem można było wysyłać korespondencje i przedmioty o małej wartości handlowej.
ale...... no niech mnie ktoś zmusi, żebym próbki dla Klocli wysłała paczką

co do protokołu - poczta zgubiła Twoją przesyłkę. Nawet jak ją znajdą nie mają prawa do niej zajrzeć i stwierdzić, czy w protokole podałaś prawdziwą zawartość. Wystarczy trochę kreatywnosci
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:42   #4533
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Malgosiu...prawda jest taka ze od zawsze nie mozna bylo wysylac poleconym zadnych buteleczek i innych ☠☠☠☠☠☠☠itek... Co do reklamacji nie moga ci jej zabronic zlozyc i odmowic rekompensaty za to ze to oni ja zgubili!!! Ja od zawsze na reklamacji pisze ze to byly plyty czy cos w tym stylu... Bo przepraszam bardzo jak to sprawdza skoro przesylke zgubili??? Oni chca pogrywac nieuczciwie to z nimi tez trzeba pogrywac niuczciwie... Prawda jest taka ze te zmiany nastapily tylko dlatego ze ginie coraz wiecej przesylek, zarowno na prawde ginie, wypada z pociagu czy auta...ale tez kradna pracownicy :/ i rekompensata to kasa... Czasem wieksza czasem mniejsza.... Ale wiadomo ze jak wyslemy 2 diory czy meteorki to te 120zl rekompensaty jest o kant dupy...
I tu się zgadzam w 100%
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:49   #4534
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tzn co masz na myśli pod pojęciem połączenie? raczej bym nie mieszała tych dwóch rzeczy razem, ale sam zakup uważam za trafiony Polecam poczytać jakie jest najlepsze przeznaczenie HA i dokupić to co niezbędne, chyba, że już masz
Chodziło mi o wprowadzenie tych dwóch rzeczy do pielęgnacji a nie zmieszanie ich w jeden kosmetyk

No właśnie nie mam nic z naturalnej pielęgnacji (no chyba, że zalicza się do tego mydełko Savon Noir )

Lecę czytać w takim razie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:52   #4535
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Malgosiu...prawda jest taka ze od zawsze nie mozna bylo wysylac poleconym zadnych buteleczek i innych ☠☠☠☠☠☠☠itek... Co do reklamacji nie moga ci jej zabronic zlozyc i odmowic rekompensaty za to ze to oni ja zgubili!!! Ja od zawsze na reklamacji pisze ze to byly plyty czy cos w tym stylu... Bo przepraszam bardzo jak to sprawdza skoro przesylke zgubili??? Oni chca pogrywac nieuczciwie to z nimi tez trzeba pogrywac niuczciwie... Prawda jest taka ze te zmiany nastapily tylko dlatego ze ginie coraz wiecej przesylek, zarowno na prawde ginie, wypada z pociagu czy auta...ale tez kradna pracownicy :/ i rekompensata to kasa... Czasem wieksza czasem mniejsza.... Ale wiadomo ze jak wyslemy 2 diory czy meteorki to te 120zl rekompensaty jest o kant dupy...
a ja przeciwnie, nie zgadzam się

Nie interesuje mnie, czy ktoś kradnie czy nie i czy ktoś ze mną pogrywa
Ja jestem uczciwym człowiekiem (no, a przynajmniej staram się jak mogę i żadna kreatywność na tym polu nie wchodzi w rachubę

Przejmuję się tym wszystkim tylko i wyłącznie dlatego, że wysyłam sporo rzeczy dziewczynom po całej Polsce i biorę na siebie odpowiedzialność za te przesyłki - jednocześnie nie chciałabym ich (dziewczyn) narażać na nadmierne koszty. Marzę o tym, by Panie w okienkach były choć trochę poinformowane. I o tym, by skoro już ktoś na tej poczcie natrudził się nad regulaminem, to żeby nie wypuszczał bubla. Bo sorry, ale w mojej ocenie regulamin, który wręcz sugeruje różnego rodzaju nadużycia interpretacyjne, to nie jest udany regulamin.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:53   #4536
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Ja myślę, że lepiej jednak bazować na tym, czego dowiedziała się Ania w regulaminie poczty polskiej, bo niestety Panie z okienka same są często niedoinformowane. Zresztą w razie W to nie Pani z okienka uznaje nam reklamację, tylko pracownik na podstawie regulaminu, a nie swoich preferencji
tyż prawda

Nie mam najmniejszego zamiaru bronić poziomu świadczenia usług pocztowych, ale nie zapominajcie, że zmiany w ustawie prawo pocztowe wprowadził ustowadawca - nie poczta. Zresztą powodem była konieczność ujednolicenia przepisów i dostosowania naszych krajowych zapisów do unijnych.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:56   #4537
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tyż prawda

Nie mam najmniejszego zamiaru bronić poziomu świadczenia usług pocztowych, ale nie zapominajcie, że zmiany w ustawie prawo pocztowe wprowadził ustowadawca - nie poczta. Zresztą powodem była konieczność ujednolicenia przepisów i dostosowania naszych krajowych zapisów do unijnych.
no to tym bardziej

p.s. jak coś, to ja i mój stary głosowaliśmy przeciwko
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-02-01 o 10:04
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 09:58   #4538
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Wyczytałam, że można HA stosować z olejkami, jednak ja wolę używać go samodzielnie

A może Wy mi doradzicie co powinnam zmienić w swojej pielęgnacji?
Używam:
Rano i wieczorem:
- twarz myję mydełkiem z nanosrebrem
- nakładam nawilżający krem Fitomed

Raz na tydzien:
- peeling mydełkiem Savon Noir
- maseczka z zielonej lub żółtej glinki

Sporo się naczytałam o filtrach, że powinnam ich używać, jednak może to głupie, ale nie wiem jak Filtrów się używa normalnie jako krem tak? Ale kiedy mam go nałożyć? Rano i na niego podkład czy wieczorem? Nie bijcie :P

Co byście jeszcze mi radziły dodać do mojej pielęgnacji? Chętnie poczytam i pokieruję się Waszymi radami.

P.S. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:59   #4539
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Przejmuję się tym wszystkim tylko i wyłącznie dlatego, że wysyłam sporo rzeczy dziewczynom po całej Polsce i biorę na siebie odpowiedzialność za te przesyłki - jednocześnie nie chciałabym ich (dziewczyn) narażać na nadmierne koszty. Marzę o tym, by Panie w okienkach były choć trochę poinformowane. I o tym, by skoro już ktoś na tej poczcie natrudził się nad regulaminem, to żeby nie wypuszczał bubla. Bo sorry, ale w mojej ocenie regulamin, który wręcz sugeruje różnego rodzaju nadużycia interpretacyjne, to nie jest udany regulamin.
Ja też wysyłam sporo paczek, często są to zakupy jak np . ostatnio z alverde, ale uprzedziłam jak sytuacja wygląda, różnica pomiędzy paczką a listem wynosiła najczęściej 2 zł.
Jeśli Ty robisz komuś przysługę i kupujesz, a potem jeszcze wysyłasz do niego paczkę, to myślę ze ta osoba moze zapłacić troszkę więcej, dla Twojego i własnego spokoju.
Dla większych paczek jest świetne rozwiązanie- przesyłka gabarytowa. Dostajesz pudełko i taśmy, za całkiem sporą paczkę ( do 20kg!) płacisz 14,50, priorytet za 1,50 dodatkowo. Są też mniejsze i większe, nawet tuby. Moim zdaniem fajne rozwiązanie, zwłaszcza do przesyłania dużej ilości kosmetyków
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:03   #4540
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Malgosiu...prawda jest taka ze od zawsze nie mozna bylo wysylac poleconym zadnych buteleczek i innych ☠☠☠☠☠☠☠itek... Co do reklamacji nie moga ci jej zabronic zlozyc i odmowic rekompensaty za to ze to oni ja zgubili!!! Ja od zawsze na reklamacji pisze ze to byly plyty czy cos w tym stylu... Bo przepraszam bardzo jak to sprawdza skoro przesylke zgubili??? Oni chca pogrywac nieuczciwie to z nimi tez trzeba pogrywac niuczciwie... Prawda jest taka ze te zmiany nastapily tylko dlatego ze ginie coraz wiecej przesylek, zarowno na prawde ginie, wypada z pociagu czy auta...ale tez kradna pracownicy :/ i rekompensata to kasa... Czasem wieksza czasem mniejsza.... Ale wiadomo ze jak wyslemy 2 diory czy meteorki to te 120zl rekompensaty jest o kant dupy...
pierwsze stwierdzenie nie jest prawdą.
drugie do mnie nie przemawia ale nie będę brnąć w temat, bo to nie ma sensu.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:05   #4541
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja też wysyłam sporo paczek, często są to zakupy jak np . ostatnio z alverde, ale uprzedziłam jak sytuacja wygląda, różnica pomiędzy paczką a listem wynosiła najczęściej 2 zł.
Jeśli Ty robisz komuś przysługę i kupujesz, a potem jeszcze wysyłasz do niego paczkę, to myślę ze ta osoba moze zapłacić troszkę więcej, dla Twojego i własnego spokoju.
Dla większych paczek jest świetne rozwiązanie- przesyłka gabarytowa. Dostajesz pudełko i taśmy, za całkiem sporą paczkę ( do 20kg!) płacisz 14,50, priorytet za 1,50 dodatkowo. Są też mniejsze i większe, nawet tuby. Moim zdaniem fajne rozwiązanie, zwłaszcza do przesyłania dużej ilości kosmetyków
ale wiesz...stąd przyciągnęłam tu całą dyskusję właśnie :/
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-02-01 o 10:07
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 10:10   #4542
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Wczoraj się przeraziłam cenami na poczcie. Wysyłałam 2 polecone, jeden w malutkiej kopercie bąbelkowej z jedną próbką, ale Pani zaznaczyła już gabaryt B - domyślam się, że list był za wysoki, bo w regulaminie jest do 20 mm. Zapłaciłam za niego 7,30!
Za drugi polecony zapłaciłam tyle samo, a gabaryt był nieporównywalny, na dodatek w tekturowym opakowaniu, bo wysyłałam biustonosz.
Więc teraz zupełnie nie opłaca się wysyłać takich małych pierdółek. Jak wysyłam jakieś pełnowymiarowe kosmetyki w butlach to wolę je wysłać w paczce, choćby ekonomicznej.
Sprawdziłam, że teraz za priorytet polecony do 1 kg w gabarycie B trzeba zapłacić 9,30. A za paczkę ekonomiczną płaci się 9,50, więc wybór jest prosty.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:13   #4543
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Chodziło mi o wprowadzenie tych dwóch rzeczy do pielęgnacji a nie zmieszanie ich w jeden kosmetyk

No właśnie nie mam nic z naturalnej pielęgnacji (no chyba, że zalicza się do tego mydełko Savon Noir )

Lecę czytać w takim razie
Powinnaś mieć przynajmniej jeden olej do stosowania z ha, inaczej trochę bez sensu. Wtedy mieszanką ha + olej mogłabyś zastąpić krem czasami albo używać takiego ekspresowego serum na noc. Wybierz olej odpowiadający potrzebom Twojej cery, ja już polecałam malinę i truskawkę, z konopnego też powinnaś być zadowolona, jojoba też powinien się sprawdzić.
A jeśli naturalna pielęgnacja spodoba Ci się to szybko będziesz miała nowe kosmetyki Wejdź na nasz wątek o zbiorach kosmetycznych i cofnij się jakieś 10 stron albo więcej i popatrz na nasze hity i kity 2012.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:13   #4544
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a ja przeciwnie, nie zgadzam się

Nie interesuje mnie, czy ktoś kradnie czy nie i czy ktoś ze mną pogrywa
Ja jestem uczciwym człowiekiem (no, a przynajmniej staram się jak mogę i żadna kreatywność na tym polu nie wchodzi w rachubę

Przejmuję się tym wszystkim tylko i wyłącznie dlatego, że wysyłam sporo rzeczy dziewczynom po całej Polsce i biorę na siebie odpowiedzialność za te przesyłki - jednocześnie nie chciałabym ich (dziewczyn) narażać na nadmierne koszty. Marzę o tym, by Panie w okienkach były choć trochę poinformowane. I o tym, by skoro już ktoś na tej poczcie natrudził się nad regulaminem, to żeby nie wypuszczał bubla. Bo sorry, ale w mojej ocenie regulamin, który wręcz sugeruje różnego rodzaju nadużycia interpretacyjne, to nie jest udany regulamin.
jeśli to było do mnie to nie miałam na mysli oszustwa - uważam jednak, że w protokole można w taki sposób opisać zawartość, żeby wilk był syty i owca cała..... ale każdy robi jak chce, z całą pewnością nie namawiam do kłamstwa.
No niestety regulamin jest tworzony na bazie ustawy..... jaka ustawa taki regulamin akty wewnętrznego zarządu nie mogę dookreślać kwestii nieustanowionych przepisem wyższej rangi. Kółko się zamyka
Niestety brak odpowiedniej wiedzy pracowników na pocztach jest męczący ale na pocieszenie powiem, że własnie wysłałam dwie przesyłki polecone i pani obsłużyła mnie z usmiechem i zpaytała tylko czy mają być ekonomiczne czy polecone jest światełko w tunelu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:16   #4545
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Anula ja nic do Cienie nie mam jak już to wdzięczność, że nieco naświetliłaś sytuację
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:20   #4546
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Wczoraj się przeraziłam cenami na poczcie. Wysyłałam 2 polecone, jeden w malutkiej kopercie bąbelkowej z jedną próbką, ale Pani zaznaczyła już gabaryt B - domyślam się, że list był za wysoki, bo w regulaminie jest do 20 mm. Zapłaciłam za niego 7,30!
Za drugi polecony zapłaciłam tyle samo, a gabaryt był nieporównywalny, na dodatek w tekturowym opakowaniu, bo wysyłałam biustonosz.
Więc teraz zupełnie nie opłaca się wysyłać takich małych pierdółek. Jak wysyłam jakieś pełnowymiarowe kosmetyki w butlach to wolę je wysłać w paczce, choćby ekonomicznej.
Sprawdziłam, że teraz za priorytet polecony do 1 kg w gabarycie B trzeba zapłacić 9,30. A za paczkę ekonomiczną płaci się 9,50, więc wybór jest prosty.
podwyżka boli......

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Anula ja nic do Cienie nie mam jak już to wdzięczność, że nieco naświetliłaś sytuację

spoko, spoko.
tak tylko usciśliłam swój wcześniejszy wpis, bo w kontekście następnych postów mój mógł zostac odebrany nie tak jakbym sobie tego życzyła
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:20   #4547
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny muszę sobie znowu trochę pomarudzić.
Byłam u tych lekarzy, mam jakąś infekcję drobną w pochwie, no cóż... reszta okay, czekamy jeszcze na cytologię.
Natomiast jeżeli chodzi o pupę i drugiego lekarza to najprawdopodobniej czeka mnie usunięcie chirurgiczne na co się nie zgodzę, taka opcja nawet nie istnieje. -.-'
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:28   #4548
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a ja przeciwnie, nie zgadzam się

Nie interesuje mnie, czy ktoś kradnie czy nie i czy ktoś ze mną pogrywa
Ja jestem uczciwym człowiekiem (no, a przynajmniej staram się jak mogę i żadna kreatywność na tym polu nie wchodzi w rachubę

Przejmuję się tym wszystkim tylko i wyłącznie dlatego, że wysyłam sporo rzeczy dziewczynom po całej Polsce i biorę na siebie odpowiedzialność za te przesyłki - jednocześnie nie chciałabym ich (dziewczyn) narażać na nadmierne koszty. Marzę o tym, by Panie w okienkach były choć trochę poinformowane. I o tym, by skoro już ktoś na tej poczcie natrudził się nad regulaminem, to żeby nie wypuszczał bubla. Bo sorry, ale w mojej ocenie regulamin, który wręcz sugeruje różnego rodzaju nadużycia interpretacyjne, to nie jest udany regulamin.
Ja rozumiem ze moze to sie klocic z twoja uczciwoscia... Ale w takim wypadku aby nie byc 2 razy stratnym, jadnak wysylalabym paczka, bo po zmianie cen i zakresow chyba najtanszy gabaryt B (grubosc wiecej niz 2cm) to cena 7,60...to juz lepiej wyslac paczka eko za 9zl do 1kg. Przynajmniej ja bym tak zrobila...no albo ten nieszczesny inpost, ale mnie oni nie przekonuja... Wiec raczej zostane przy pp i tak wysylam przez umowe na firme i mam znizke... Takze paczke mam za 6-7zl.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pierwsze stwierdzenie nie jest prawdą.
drugie do mnie nie przemawia ale nie będę brnąć w temat, bo to nie ma sensu.
Tak,masz racje... Nie powinno sie, a nie nie mozna... Ale wiadomo o co kaman a drugie to niestety fakt, pelno bylo artykulow na ten temat, nawet masa filmikow na yt i chyba nawet caly program na tvn...ale oczywiscie nie trzeba w to wierzyc...czy akceptowac, co nie oznacza ze twgo nie ma...
Ale cos w tym jest skoro co druga paczka np. Z Asosa do mnie ginela...

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Wczoraj się przeraziłam cenami na poczcie. Wysyłałam 2 polecone, jeden w malutkiej kopercie bąbelkowej z jedną próbką, ale Pani zaznaczyła już gabaryt B - domyślam się, że list był za wysoki, bo w regulaminie jest do 20 mm. Zapłaciłam za niego 7,30!
Za drugi polecony zapłaciłam tyle samo, a gabaryt był nieporównywalny, na dodatek w tekturowym opakowaniu, bo wysyłałam biustonosz.
Więc teraz zupełnie nie opłaca się wysyłać takich małych pierdółek. Jak wysyłam jakieś pełnowymiarowe kosmetyki w butlach to wolę je wysłać w paczce, choćby ekonomicznej.
Sprawdziłam, że teraz za priorytet polecony do 1 kg w gabarycie B trzeba zapłacić 9,30. A za paczkę ekonomiczną płaci się 9,50, więc wybór jest prosty.
A zmierzyla ten list... Oni maja taka miarke"szparke" na 2 cm... Bla grubsza niz te 2 cm... Bo jesli nie, to powinnas jej zwrocic uwage ze to gabaryt A.
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:28   #4549
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wyczytałam, że można HA stosować z olejkami, jednak ja wolę używać go samodzielnie

A może Wy mi doradzicie co powinnam zmienić w swojej pielęgnacji?
Używam:
Rano i wieczorem:
- twarz myję mydełkiem z nanosrebrem
- nakładam nawilżający krem Fitomed

Raz na tydzien:
- peeling mydełkiem Savon Noir
- maseczka z zielonej lub żółtej glinki

Sporo się naczytałam o filtrach, że powinnam ich używać, jednak może to głupie, ale nie wiem jak Filtrów się używa normalnie jako krem tak? Ale kiedy mam go nałożyć? Rano i na niego podkład czy wieczorem? Nie bijcie :P

Co byście jeszcze mi radziły dodać do mojej pielęgnacji? Chętnie poczytam i pokieruję się Waszymi radami.

P.S. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej
Filtry się nakłada w ochronie przed promieniami słonecznymi, pod makijaż, nie potrzeba tego robić na noc. Czasem podkłady do twarzy zawierają wysokie filtry, wtedy już oddzielny krem z filtrem nie jest potrzebny. Ja filtrów nie używam, wolę ochronę mechaniczną, tzn po prostu unikam słońca, zasłaniam się czapką, szalem, okularami, parasolem, cieniem, niektórzy kapeluszem. Gdyby nie to, że mam cerę skłonną do zapychania na pewno stosowałabym filtry, a tak to mam je tylko w podkładzie w niewielkim stężeniu.

Co do Twojej pielęgnacji, to kremik Fitomedu owszem ma bardzo dobry skład, jednakże jeśli masz zaskórniki i wypryski, to radziłabym go stosować rzadziej na zmianę z czymś lekkim, np micelem, jakimś tonikiem lub serum. A jaką masz cerę po tym mydle? Czy jest ściągnięta i koniecznie wymaga kremu? Jeśli tak to polecam odstawić i kupić coś delikatniejszego do mycia. Podobna sytuacja co w przypadku Claire. Zapraszam na nasz wątek zakupowy, gdzie możesz przeczytać co jej doradzałyśmy wczoraj i przedwczoraj. Nawet jeśli masz inną cerę, to poczytaj, a to Cię nakieruje na odpowiedniejszą pielęgnację

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja też wysyłam sporo paczek, często są to zakupy jak np . ostatnio z alverde, ale uprzedziłam jak sytuacja wygląda, różnica pomiędzy paczką a listem wynosiła najczęściej 2 zł.
Jeśli Ty robisz komuś przysługę i kupujesz, a potem jeszcze wysyłasz do niego paczkę, to myślę ze ta osoba moze zapłacić troszkę więcej, dla Twojego i własnego spokoju.
Dla większych paczek jest świetne rozwiązanie- przesyłka gabarytowa. Dostajesz pudełko i taśmy, za całkiem sporą paczkę ( do 20kg!) płacisz 14,50, priorytet za 1,50 dodatkowo. Są też mniejsze i większe, nawet tuby. Moim zdaniem fajne rozwiązanie, zwłaszcza do przesyłania dużej ilości kosmetyków
Masz na myśli, że za darmo rozdają Imposibyl
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 10:33   #4550
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Powinnaś mieć przynajmniej jeden olej do stosowania z ha, inaczej trochę bez sensu. Wtedy mieszanką ha + olej mogłabyś zastąpić krem czasami albo używać takiego ekspresowego serum na noc. Wybierz olej odpowiadający potrzebom Twojej cery, ja już polecałam malinę i truskawkę, z konopnego też powinnaś być zadowolona, jojoba też powinien się sprawdzić.
A jeśli naturalna pielęgnacja spodoba Ci się to szybko będziesz miała nowe kosmetyki Wejdź na nasz wątek o zbiorach kosmetycznych i cofnij się jakieś 10 stron albo więcej i popatrz na nasze hity i kity 2012.
Dzięki Właśnie czytam, ale zaczynam się w tym gubić

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Filtry się nakłada w ochronie przed promieniami słonecznymi, pod makijaż, nie potrzeba tego robić na noc. Czasem podkłady do twarzy zawierają wysokie filtry, wtedy już oddzielny krem z filtrem nie jest potrzebny. Ja filtrów nie używam, wolę ochronę mechaniczną, tzn po prostu unikam słońca, zasłaniam się czapką, szalem, okularami, parasolem, cieniem, niektórzy kapeluszem. Gdyby nie to, że mam cerę skłonną do zapychania na pewno stosowałabym filtry, a tak to mam je tylko w podkładzie w niewielkim stężeniu.

Co do Twojej pielęgnacji, to kremik Fitomedu owszem ma bardzo dobry skład, jednakże jeśli masz zaskórniki i wypryski, to radziłabym go stosować rzadziej na zmianę z czymś lekkim, np micelem, jakimś tonikiem lub serum. A jaką masz cerę po tym mydle? Czy jest ściągnięta i koniecznie wymaga kremu? Jeśli tak to polecam odstawić i kupić coś delikatniejszego do mycia. Podobna sytuacja co w przypadku Claire. Zapraszam na nasz wątek zakupowy, gdzie możesz przeczytać co jej doradzałyśmy wczoraj i przedwczoraj. Nawet jeśli masz inną cerę, to poczytaj, a to Cię nakieruje na odpowiedniejszą pielęgnację
Ściągnięta nie jest po tym mydle, bardziej taka hmmm... zmatowiona, ale nie czuję ściągnięcia Zużyłam już chyba z 2 litry tego mydełka
Piszesz o stosowaniu micela zamiast kremu, jak to? Używam micela Bourjois, ale zmywam nim makijaż i później zmywam mydełkiem z nanosrebrem

Dziewczyny wybaczcie za te może i niektóre głupie pytania, ale kompletnie się nie znam na tym wszystkim Dla mnie krem do krem, micel to micel itp
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:34   #4551
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę sobie znowu trochę pomarudzić.
Byłam u tych lekarzy, mam jakąś infekcję drobną w pochwie, no cóż... reszta okay, czekamy jeszcze na cytologię.
Natomiast jeżeli chodzi o pupę i drugiego lekarza to najprawdopodobniej czeka mnie usunięcie chirurgiczne na co się nie zgodzę, taka opcja nawet nie istnieje. -.-'
Sekretny, no co Ty mówisz, jak mus to mus, nie ma że Ty nie chcesz Pomyśl, że jak już operacja, to dzieje się coś poważnego, farmaceutyki nie wystarczą, to nie fanaberia lekarzy.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:37   #4552
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość

A zmierzyla ten list... Oni maja taka miarke"szparke" na 2 cm... Bla grubsza niz te 2 cm... Bo jesli nie, to powinnas jej zwrocic uwage ze to gabaryt A.
Pani nic nie mierzyła, ale podejrzewam, że miała więcej niż te 2 cm, chociaż to też zależy od osoby, bo raz uznają że to gabaryt A, a innym razem, że B
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:40   #4553
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dzięki Właśnie czytam, ale zaczynam się w tym gubić

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------


Ściągnięta nie jest po tym mydle, bardziej taka hmmm... zmatowiona, ale nie czuję ściągnięcia Zużyłam już chyba z 2 litry tego mydełka
Piszesz o stosowaniu micela zamiast kremu, jak to? Używam micela Bourjois, ale zmywam nim makijaż i później zmywam mydełkiem z nanosrebrem

Dziewczyny wybaczcie za te może i niektóre głupie pytania, ale kompletnie się nie znam na tym wszystkim Dla mnie krem do krem, micel to micel itp
Nie wiem co Ci doradzić, bo nie piszesz nic o problemach z cerą, jej potrzebach. Skoro Ci te kosmetyki odpowiadają, to czemu miałabyś coś zmieniać w pielęgnacji

Jeśli chodzi o micel, to akurat Bourjois służy tylko do zmywania, raczej nie pielęgnuje, ale są micele które oprócz oczyszczania także nawilżają i tonizują skórę.

Mam pytanko, uzywasz żółtej glinki, tak? Jaka ona jest w porównaniu do zielonej Czaję się na nią
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:40   #4554
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Pani nic nie mierzyła, ale podejrzewam, że miała więcej niż te 2 cm, chociaż to też zależy od osoby, bo raz uznają że to gabaryt A, a innym razem, że B
Dziwne...bo tak na oko to mozna conajwyzej gotowac... :p sama sprawdz nast. razem Przed wysylka, bo to jednak spora roznica cenowa
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:43   #4555
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Powinnaś mieć przynajmniej jeden olej do stosowania z ha, inaczej trochę bez sensu. Wtedy mieszanką ha + olej mogłabyś zastąpić krem czasami albo używać takiego ekspresowego serum na noc. Wybierz olej odpowiadający potrzebom Twojej cery, ja już polecałam malinę i truskawkę, z konopnego też powinnaś być zadowolona, jojoba też powinien się sprawdzić.
A jeśli naturalna pielęgnacja spodoba Ci się to szybko będziesz miała nowe kosmetyki Wejdź na nasz wątek o zbiorach kosmetycznych i cofnij się jakieś 10 stron albo więcej i popatrz na nasze hity i kity 2012.
Justynko porównasz dla mnie malinowy i truskawkowy olej?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Masz na myśli, że za darmo rozdają Imposibyl
Ano w cenie jest pudełko, specjalny blankiet i taśmy pocztowe!
Kupujesz jakby pakiet: pudełko z taśmami i blankietem zawiera w sobie cenę wysyłki. Więc w domu sobie wkładasz w pudełko, które już opłaciłaś i dajesz Pani do podbicia w okienku Pani daje Ci potwierdzenie i tyle. Chyba, że chcesz dokupić priorytet. Fajnie, nie?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:45   #4556
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Ja rozumiem ze moze to sie klocic z twoja uczciwoscia... Ale w takim wypadku aby nie byc 2 razy stratnym, jadnak wysylalabym paczka, bo po zmianie cen i zakresow chyba najtanszy gabaryt B (grubosc wiecej niz 2cm) to cena 7,60...to juz lepiej wyslac paczka eko za 9zl do 1kg. Przynajmniej ja bym tak zrobila...no albo ten nieszczesny inpost, ale mnie oni nie przekonuja... Wiec raczej zostane przy pp i tak wysylam przez umowe na firme i mam znizke... Takze paczke mam za 6-7zl.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------



Tak,masz racje... Nie powinno sie, a nie nie mozna... Ale wiadomo o co kaman a drugie to niestety fakt, pelno bylo artykulow na ten temat, nawet masa filmikow na yt i chyba nawet caly program na tvn...ale oczywiscie nie trzeba w to wierzyc...czy akceptowac, co nie oznacza ze twgo nie ma...
Ale cos w tym jest skoro co druga paczka np. Z Asosa do mnie ginela...

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------



A zmierzyla ten list... Oni maja taka miarke"szparke" na 2 cm... Bla grubsza niz te 2 cm... Bo jesli nie, to powinnas jej zwrocic uwage ze to gabaryt A.
źle mnie zrozumiałas.
Chodziło mi o to, że do zeszłego roku przepisy pozwałały na wysyłanie listem poleconym przedmiotów o małej wartości handlowej. To się właśnie teraz zmieniło - od stycznia tego roku "nie powinno się" wysyłać nic poza nośnikami informacji.

Co do fragmentu o kradzieżach.
Ja nie napisałam, że na poczcie nie ma kradzieży - są kradzieże w sklepach, w instytucjach finansowych, są wszędzie. Dlaczego poczta miałaby być wyjatkiem wszędzie pracują tylko ludzie niestety.
Natomiast nie zgadzam się z tym co napisałaś odnosnie powodów wprowadzenia zmian - tak juz wspomniałam przyczyną wprowadzenia zmian nie była chęć chronienia tyłków pocztowych złodziei tylko przepisy unijne. I co najwazniejsze - wprowadzał je ustawodawca, do którego to poczta sie nie zalicza. To nie poczta wymyśla przepisy prawa pocztowego, poczta ma się do nich stosowac.


A ja wiem jak panie w okienkach mierzą zapytałam raz, bo mi się agresor włączył (uważałam, że przesyłka nie ma 2 cm...) i pani mi pokazała - miała taką miarkę przyklejoną pod ladą
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-02-01 o 14:17
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:47   #4557
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Justynko porównasz dla mnie malinowy i truskawkowy olej?

Ano w cenie jest pudełko, specjalny blankiet i taśmy pocztowe!
Kupujesz jakby pakiet: pudełko z taśmami i blankietem zawiera w sobie cenę wysyłki. Więc w domu sobie wkładasz w pudełko, które już opłaciłaś i dajesz Pani do podbicia w okienku Pani daje Ci potwierdzenie i tyle. Chyba, że chcesz dokupić priorytet. Fajnie, nie?
Ja chyba śnię Dzięki za info
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:48   #4558
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie wiem co Ci doradzić, bo nie piszesz nic o problemach z cerą, jej potrzebach. Skoro Ci te kosmetyki odpowiadają, to czemu miałabyś coś zmieniać w pielęgnacji

Jeśli chodzi o micel, to akurat Bourjois służy tylko do zmywania, raczej nie pielęgnuje, ale są micele które oprócz oczyszczania także nawilżają i tonizują skórę.

Mam pytanko, uzywasz żółtej glinki, tak? Jaka ona jest w porównaniu do zielonej Czaję się na nią
Mam skłonności do wyprysków na czole i brodzie W sumie to nie wiem sama co mogę jeszcze napisać. Chciałabym przejść na naturalną pielęgnację i dzięki temu pozbyć się nadmiernego świecenia i zmniejszyć ilość pojawiających się wyprysków

A co do glinek, to jeśli miałabym wybierać między zieloną a żółtą, to zdecydowanie wolę zieloną Widzę po jej zastosowaniu większe efekty niż po żółtej choć zastosowanie niby mają takie samo.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:53   #4559
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja chyba śnię Dzięki za info
Przesyłka gabarytowa polecam!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:58   #4560
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Mam skłonności do wyprysków na czole i brodzie W sumie to nie wiem sama co mogę jeszcze napisać. Chciałabym przejść na naturalną pielęgnację i dzięki temu pozbyć się nadmiernego świecenia i zmniejszyć ilość pojawiających się wyprysków

A co do glinek, to jeśli miałabym wybierać między zieloną a żółtą, to zdecydowanie wolę zieloną Widzę po jej zastosowaniu większe efekty niż po żółtej choć zastosowanie niby mają takie samo.
W takim razie poczytaj sytuację Claire: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post38934674

Miałam zieloną, była rzeczywiście najmocniejsza w działaniu, ale takie delikatniejsze też lubię

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Przesyłka gabarytowa polecam!
Sprawdziłam właśnie jej cenę, całkiem nieźle
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.