Za szybko dochodzi i co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 15:05   #1
madziorek175
Raczkowanie
 
Avatar madziorek175
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Exclamation

Za szybko dochodzi i co dalej?


Witam Potrzebuje waszej porady bo ja sobie nie radze:P
Jestem z facetem jakis czas juz ..on ma 24 lata tak jak ja i wszytsko miedzy nami sie uklada procz naszgeo pozycia seksualnego :/ ktore jest kompletna klapa;/ on od roku czasu nie kochala sie z nikim, byl wczesniej 4 lata z dziewczyna ale rozstali sie i teraz do tej pory byl sam ... niestety nasz sex trwa 3 min i to chyba rekord nasz ja sie zabezpieczam od dluzszego czasu ejstem na tabletkach a on sam sie dodatkowo zabezpiecza bo nie chce wpasc... ogolnie na poczatku dlugo mnie piescil a ja go nie i w sumie jak zaczynalismy sie kochac 4 razy sie ruszy i wychodzi ze mnie zeby nie skonczyc we mnie nawet jak jest w prezerwatywie ... a gdy jej niema wychodzi i reka wstrzymuje wytrysk ... i to jest za kazdym razem tak samo... nawet juz nie piescil mnie bo stwierdzilam ze moze za bardzo go podniecam czy cos ale tak samo bylo :/ kompletna kaplica... wiem ze jak byl z ta dziewczyna to na poczatku tez tak bylo ale ilez to moze trwac... a teraz moej pytanie... czy to jest natury psychologicznej czy fizycznej? czy wstrzymywanie wytrysku prze dlugi okres czasu moze mu szkodzic? czy sa jakies sposoby naturalne zeby nad tym zapanowac i jak mu pomoc bo naprawde on sie z tym meczy a ja przy okazji?
madziorek175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:12   #2
Arazjel
Raczkowanie
 
Avatar Arazjel
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Z drugiej strony
Wiadomości: 187
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Cytat:
Napisane przez madziorek175 Pokaż wiadomość
Witam Potrzebuje waszej porady bo ja sobie nie radze:P
Jestem z facetem jakis czas juz ..on ma 24 lata tak jak ja i wszytsko miedzy nami sie uklada procz naszgeo pozycia seksualnego :/ ktore jest kompletna klapa;/ on od roku czasu nie kochala sie z nikim, byl wczesniej 4 lata z dziewczyna ale rozstali sie i teraz do tej pory byl sam ... niestety nasz sex trwa 3 min i to chyba rekord nasz ja sie zabezpieczam od dluzszego czasu ejstem na tabletkach a on sam sie dodatkowo zabezpiecza bo nie chce wpasc... ogolnie na poczatku dlugo mnie piescil a ja go nie i w sumie jak zaczynalismy sie kochac 4 razy sie ruszy i wychodzi ze mnie zeby nie skonczyc we mnie nawet jak jest w prezerwatywie ... a gdy jej niema wychodzi i reka wstrzymuje wytrysk ... i to jest za kazdym razem tak samo... nawet juz nie piescil mnie bo stwierdzilam ze moze za bardzo go podniecam czy cos ale tak samo bylo :/ kompletna kaplica... wiem ze jak byl z ta dziewczyna to na poczatku tez tak bylo ale ilez to moze trwac... a teraz moej pytanie... czy to jest natury psychologicznej czy fizycznej? czy wstrzymywanie wytrysku prze dlugi okres czasu moze mu szkodzic? czy sa jakies sposoby naturalne zeby nad tym zapanowac i jak mu pomoc bo naprawde on sie z tym meczy a ja przy okazji?
Wydaje mi się że natury psychologicznej dotyczy ten problem , ja przynajmniej w trakcie seksu potrafie się wstrzymać gdy partnerka tego sobie życzy w sposób taki że wstrzymuje akcje ,pomyśle sobie o leciwej sąsiadce która mieszka obok i sprawa załatwiona ,lub ewentualnie w trakcie seksu oglądam mój ulubiony serial a wtedy to moge cały odcinek nie kończyć.Może zbyt rzadko się kochacie ,a tak pare razy pod rząd próbowaliście? Mechaniczne wstrzymywanie wytrysku raczej na zdrowie nie wychodzi.
__________________
Bywają wady więcej warte jak niektóre cnoty.
Arazjel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:13   #3
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Do specjalisty i to jak najszybciej. Sam się problem nie rozwiąże.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:18   #4
madziorek175
Raczkowanie
 
Avatar madziorek175
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Próbowaliśmy parę razy pod rząd ale nic to nie dało. Każdy kolejny był coraz krótszy. Ale ja już tyle razy mówiłam mu wrzuć na luz itp i nic to nie dało nawet myślenie o starej sąsiadce nie pomogły.... No na razie ze względów osobistych nie może uprawiać sexu tak często jak chcemy ...
madziorek175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:40   #5
Arazjel
Raczkowanie
 
Avatar Arazjel
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Z drugiej strony
Wiadomości: 187
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Cytat:
Napisane przez madziorek175 Pokaż wiadomość
Próbowaliśmy parę razy pod rząd ale nic to nie dało. Każdy kolejny był coraz krótszy. Ale ja już tyle razy mówiłam mu wrzuć na luz itp i nic to nie dało nawet myślenie o starej sąsiadce nie pomogły.... No na razie ze względów osobistych nie może uprawiać sexu tak często jak chcemy ...
Kolejny coraz krótszy ....dziwne jeszcze w gumce gdzie doznania słabsze ,a z tamtą poprzednią partnerką jak sobie poradził i czy aby napewno,nieraz nowa partnerka wpływa bardzo pobudzająco w początkowej fazie związku ,potem się normuje ,ale to indywidualna cecha.
__________________
Bywają wady więcej warte jak niektóre cnoty.
Arazjel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:48   #6
madziorek175
Raczkowanie
 
Avatar madziorek175
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Nie ważne czy kolejne raz w gumce czy bez zawsze tak samo krótko. No był z nią 4 lata i na początku też tak miał ale potem wszystko było w porządku. Może częściej powinnismy sie kochac albo sama juz nie wiem co.
madziorek175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:56   #7
Arazjel
Raczkowanie
 
Avatar Arazjel
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Z drugiej strony
Wiadomości: 187
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Cytat:
Napisane przez madziorek175 Pokaż wiadomość
Nie ważne czy kolejne raz w gumce czy bez zawsze tak samo krótko. No był z nią 4 lata i na początku też tak miał ale potem wszystko było w porządku. Może częściej powinnismy sie kochac albo sama juz nie wiem co.
Myślę że częściej, jak nie pomoże to do specjalisty są tabletki , żele opóżniające wytrysk ale czy działają tego nie wiem.
__________________
Bywają wady więcej warte jak niektóre cnoty.
Arazjel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 06:14   #8
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Cytat:
Napisane przez madziorek175 Pokaż wiadomość
Nie ważne czy kolejne raz w gumce czy bez zawsze tak samo krótko. No był z nią 4 lata i na początku też tak miał ale potem wszystko było w porządku. Może częściej powinnismy sie kochac albo sama juz nie wiem co.
Może jesteście ze sobą krótko i po prostu tak działasz na niego?Jak często się kochacie?
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 06:44   #9
madziorek175
Raczkowanie
 
Avatar madziorek175
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

jakbym nie dziala na niego to tego nie byloby widac :P dzialam i to chyba za bardzo :P no tak 2 razy w tyg ale jak sie spotykam to przewaznie ze 2-3 razy na raz.
madziorek175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 07:05   #10
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Cytat:
Napisane przez madziorek175 Pokaż wiadomość
jakbym nie dziala na niego to tego nie byloby widac :P dzialam i to chyba za bardzo :P no tak 2 razy w tyg ale jak sie spotykam to przewaznie ze 2-3 razy na raz.
Wiesz ja na mojego też działam i też to widać,ale możemy się długo kochać. A ile jesteście ze sobą?
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 10:09   #11
Bourn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 9
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Może zastosujcie prezerwatywy przedłużające stosunek, np. durex performa. Ja stosuję i naprawdę mi pomaga, jest różnica.
Bourn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 10:29   #12
dust_n_bones
Raczkowanie
 
Avatar dust_n_bones
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 386
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Mój facet na początku naszej znajomości też miewał podobne problemy. Może nie w aż takim stopniu, ale męczyło go to, że nie może wytrzymać dłużej niż 10, 15 minut. Wraz ze zwiększeniem częstotliwości naszych zbliżeń problem sam się rozwiązał. I Wam również w tej sytuacji polecam częstszy seks.
dust_n_bones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:08   #13
Dopefiend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Heaven and Hell
Wiadomości: 347
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Cytat:
Napisane przez dust_n_bones Pokaż wiadomość
Mój facet na początku naszej znajomości też miewał podobne problemy. Może nie w aż takim stopniu, ale męczyło go to, że nie może wytrzymać dłużej niż 10, 15 minut. Wraz ze zwiększeniem częstotliwości naszych zbliżeń problem sam się rozwiązał. I Wam również w tej sytuacji polecam częstszy seks.
wow 10-15 min. a teraz ile daje rade?
Ogolnie ile minut to norma u waszych facetow?
__________________
"Marzenia motywuja, marzenia daja sile,
Marzenia sa wyjatkowe - jesli w miare mozliwe,
Realizowac kazde - wlasnie tego pragne"
ALE
"Lepiej za dużo nie marzyć - marzenia mogą sparzyć
Gdy nigdy się nie zdarzy to co sobie wyobrazisz"

Edytowane przez Dopefiend
Czas edycji: 2012-02-16 o 13:30
Dopefiend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 16:14   #14
madziorek175
Raczkowanie
 
Avatar madziorek175
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Jestesmy ze soba od poczatku listopada. ale zobaczymy te prezerwatywy moze faktycznie pomoga
madziorek175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 23:15   #15
dust_n_bones
Raczkowanie
 
Avatar dust_n_bones
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 386
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Cytat:
Napisane przez Dopefiend Pokaż wiadomość
wow 10-15 min. a teraz ile daje rade?
Ogolnie ile minut to norma u waszych facetow?
Oj to różnie, zalezy od dnia Czasami 30 minut, czasami nawet do godzinki, ale zdaża się też i 10 minut. Zależy od częstotliwości zbliżeń.

Cytat:
Napisane przez madziorek175 Pokaż wiadomość
Jestesmy ze soba od poczatku listopada. ale zobaczymy te prezerwatywy moze faktycznie pomoga
Co do tych prezerwatyw, też ich kiedyś używaliśmy, ale mój TŻ nie był z nich zadowolony. Mówił, że działają na niego w taki sposób, że zupełnie nic nie czuje, no i tracił w pewnym momencie pełny wzwód. Ale może u Was to inaczej będzie wyglądało
dust_n_bones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 23:42   #16
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Cytat:
Napisane przez madziorek175 Pokaż wiadomość
Jestesmy ze soba od poczatku listopada. ale zobaczymy te prezerwatywy moze faktycznie pomoga
Więc stosunkowo krótko jesteście,a pewnie seks jeszcze krócej uprawiacie.Popróbujcie tych prezerwatyw,żeli,a jak nie pomoże to trzeba zasięgnąć porady specjalisty-seksuologa(może przepisac jakieś leki).Bo niestety Twój chłopak za szybko dochodzi,ba nawet śmiem napisać,że to jest bardziej niz bardzo szybko.Ale nie poddawajcie sie,a wszystko sie ułoży.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 11:28   #17
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

może on się panicznie boi ciąży albo coś i się stresuje seksem szybko dochodzi żeby stosunek był jak najkrótszy albo coś w tym stylu skoro nie ufa tabletkom i prezerwatywom.
w ogóle w pierwszej chwili pomyslałam, ze to jakieś przedawnione posty musiałam datę dwa razy sprawdzac bo twoje suwaczki mówią cos innego, ale nie wnikam ;-)
pogadaj z nim zapytaj skąd ten strach przecież podwójne zabezpieczenie to juz coś. a seks powinien byc odpręzający a on ewidentnie się stresuje tym.
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 14:38   #18
Catherine003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 83
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Mam podobny problem...niedawno zaczęłam współżyć z chłopakiem. Wcześniej był sex oralny, pieszczoty - często bardzo "ostre", lubiłam jego dominację, chociaż ja też nie byłam bierna Myślałam, że tak też będzie wyglądał nasz sex.
Oczywiście przy pierwszym razie partner był bardzo czuły i delikatny ale później myślałam, że to się zmieni...

Czytałam gdzieś tutaj, żeby skupić się bardziej na pieszczotach- postanowiłam tak zrobić, zaczęłam pieścić oralnie mojego mężczyznę chciałam dokończyć ale przerwał i zaczął mnie pieścić po czym skończyło się na seksie, który trwał bardzo krótko. Zazwyczaj ja się rozkręcam a On już dochodzi i koniec. Zrobiło mi się przykro i miałam już ochotę powiedzieć, że dla mnie to stanowczo za krótko, lecz wiem, że On też stresuję się tą sytuacją, chce aby było mi jak najlepiej. Dlatego powstrzymałam się....
Dodam, że bardzo ograniczył nasze pieszczoty, praktycznie od razu we mnie wchodzi...

Jak powinnam zacząć taką rozmowę, żeby nie poczuł się gorszy? A może na razie nie powinnam naciskać- to są nasze początki a On od dłuższego czasu nie uprawiał sexu. Przyznam, że wyobrażałam to sobie jako dłuższy akt miłości...

Jego też irytuje fakt, że szybko dochodzi- twierdzi, że bardzo go podniecam.
Catherine003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 14:46   #19
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

są prezerwatywy z lignokainą (środkiem znieczulającym) i one przedłużają stosunek, znieczulają faceta, nie ma tak intensywnych odczuć i w związku z czym później dochodzi. Z durexa takie szare chyba o ile dobrze pamietam. Kiedyś mielismy faze na probowanie wszystkiego co się da :P no i rzeczywiście działają. Może sprobujcie?
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 18:31   #20
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

krem emla pomaga
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 20:47   #21
ewciula29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Też mam problem z moim TŻ. Jesteśmy małżeństwem od 7 lat, ale widujemy się praktycznie tylko w weekendy. Nasz seks jest stanowczo zbyt krótki jak dla mnie, zanim ja się rozkręcę, on już kończy. W naszym przypadku prezerwatywy odpadają, ponieważ on w gumce nie może utrzymać wzwodu i z seksu nici... chyba go w końcu wyślę do lekarza...
ewciula29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 12:25   #22
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Z moim znów są teraz problemy.Od początku naszego zbliżenia były jakies jazdyMiał zabieg nawet usuniecie stulejki.No i w koncu zaczeło wychodzic.Tez był u wielu lekarzy.Zaden tak naprawdę nie umiał pomóc.Kazdy przepisywał tylko tabletki.
Nie powiem,udawało sie,ale cały czas trwało to krótko
Teraz znów zaczeły sie problemy, opada mu w trakcie, albo nie umie w ogóle się tak podniecić zeby stał.
Luuuudzie, nie sądziłam,ze znów będzie miał taki problem.OK,niech będzie juz krótko,tylko zeby znów mu stawał!Eh:/
Myślałam ostatnio o tym aby rozstać sie.No może nie pasujemy seksualnie do siebie.
Moze nie jestem w jego typie, dlatego ma taki problem,zeby mu stanął na moj widok eh:/
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 08:42   #23
Dopefiend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Heaven and Hell
Wiadomości: 347
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Ty akurat nie jestes nic winna. Najzwyczajniej w świecie przyrodzenie Twojego faceta nadaje się tylko do oddawania moczu. Rzuć go!Tak będzie lepiej dla Ciebie i niego.
__________________
"Marzenia motywuja, marzenia daja sile,
Marzenia sa wyjatkowe - jesli w miare mozliwe,
Realizowac kazde - wlasnie tego pragne"
ALE
"Lepiej za dużo nie marzyć - marzenia mogą sparzyć
Gdy nigdy się nie zdarzy to co sobie wyobrazisz"
Dopefiend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 09:30   #24
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Cytat:
Napisane przez Dopefiend Pokaż wiadomość
Ty akurat nie jestes nic winna. Najzwyczajniej w świecie przyrodzenie Twojego faceta nadaje się tylko do oddawania moczu. Rzuć go!Tak będzie lepiej dla Ciebie i niego.
Niezleeeee-niezła rada.Myślę o tym ha ha ha ha
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:41   #25
kolankowa
Raczkowanie
 
Avatar kolankowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 37
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

Cytat:
Napisane przez madziorek175 Pokaż wiadomość
Próbowaliśmy parę razy pod rząd ale nic to nie dało. Każdy kolejny był coraz krótszy. Ale ja już tyle razy mówiłam mu wrzuć na luz itp i nic to nie dało nawet myślenie o starej sąsiadce nie pomogły.... No na razie ze względów osobistych nie może uprawiać sexu tak często jak chcemy ...
chyba rzeczywiście ze względów psychologicznych...i to całe zabezpieczenie, to też coś mówi.
kolankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 22:13   #26
kika86
Raczkowanie
 
Avatar kika86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 181
Dot.: Za szybko dochodzi i co dalej?

istnieje pare metod opozniania,

jedna z nich sa prezerwatywy opozniajace wytrysk, albo extra safe one sa grube jak skarpeta wiec jest szansa ze bedzie mniej czul

moze tez sie rozpraszac, ale mowisz ze nie pomgaf

istnieje mozliwosc ucisku penisa w okreslony sposob przy jego nasadzie gdy czuje ze powoli zbliza sie do konca (ale nie w ostatniej chwili!), poczytaj o tym.

kolejnym sposobem sa praktyki , czeste praktyki

ta profilaktyka antyciazowa u was to jakies ekstremum, tabletki+gumki+plus nie konczenie w Tobie lol. Koles ma jakis ewidentny problem z tym , stresuje sie moze.

a on jest zly ta sytuacja? czy zrobi swoje i zasypia?
__________________
znalazła tego jedynego, najlepszego, najwspanialszego Księcia


175cm
70kg-66,5kg-65kg-63kg
kika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.