Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 18:33   #2971
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia prHoblemy

Cytat:
Napisane przez hawajka85 Pokaż wiadomość
lolusia, ślad został, choć blizną jako taką bym tego nie nazwała, poprostu skórę między kulkami kolczyka z czasem miałam coraz cienszą, cienszą aż wkońcu sie przerwała, a przerwała sie tak,że zostały jakby dwa różki po bokach, malutkie i nie jest to bardzo widoczne , wiec mialam szczęście pozdrawiam
Może Ci po prostu migrował?
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 21:44   #2972
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez drX Pokaż wiadomość
jeżeli ucieka lekko milimetr ,to sama się zastanów czy warto coś z tym robić???? moim zdaniem to głupie .
Widać gołym okiem, że nie jest prosto. Poza tym nie zapłaciłam za krzywy kolczyk i rozdrażnienie. Chciałam się dowiedzieć, jakie są metody poprawiania takich błędów piercera. Jeśli każą mi zapłacić za to drugie 100zł, to już sobie daruje, ale uważam, że to pewnego rodzaju przywilej klienta.
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 09:41   #2973
hawajka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 148
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
Widać gołym okiem, że nie jest prosto. Poza tym nie zapłaciłam za krzywy kolczyk i rozdrażnienie. Chciałam się dowiedzieć, jakie są metody poprawiania takich błędów piercera. Jeśli każą mi zapłacić za to drugie 100zł, to już sobie daruje, ale uważam, że to pewnego rodzaju przywilej klienta.
jeśli zrobili błąd powinni go naprawić, bez dodatkowych kosztów, walcz o swoje
hawajka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 09:44   #2974
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
Widać gołym okiem, że nie jest prosto. Poza tym nie zapłaciłam za krzywy kolczyk i rozdrażnienie. Chciałam się dowiedzieć, jakie są metody poprawiania takich błędów piercera. Jeśli każą mi zapłacić za to drugie 100zł, to już sobie daruje, ale uważam, że to pewnego rodzaju przywilej klienta.
jesli się zdecydujesz na poprawke to musi minąć kilka tygodni od wyjęcia kolczyka do ponownego przekłucia
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2009-12-09 o 09:48
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 12:45   #2975
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
Widać gołym okiem, że nie jest prosto. Poza tym nie zapłaciłam za krzywy kolczyk i rozdrażnienie. Chciałam się dowiedzieć, jakie są metody poprawiania takich błędów piercera. Jeśli każą mi zapłacić za to drugie 100zł, to już sobie daruje, ale uważam, że to pewnego rodzaju przywilej klienta.
Też miałam za pierwszym razem dosłownie milimetr przesuniętą dolną dziurkę. Znajomi mówili, że tego nie widać, ale ja patrząc na kolczyk z góry widziałam po prostu lekko skrzywiony kolczyk. Strasznie mnie to irytowało, więc wyjęłam kolczyk i po 2-3 tyg miałam nowy.
Ja bym na twoim miejscu poszła do tego salonu, w którym przebijałaś, żeby porozmawiać-najpierw po dobroci. Jak coś zrobili nie tak, przeszkadza ci to, to powinni poprawić dla satysfakcji klienta.
A jeśli się nie zgodzą, będą szukali wymówki, to złóż jakąś skargę u właściciela czy coś. Ewidentnie ich błąd, niechaj więc go naprawią.

Hawajka-taki kolczyk z łańcuszkiem na pewno będzie fajnie wyglądał i zwisał wzdłuż brzucha, chyba nie problem jeśli nie będzie idealnie płaski Miałam na myśli raczej takie, które zamiast tej dużej kulki mają jakieś inne duże wzory, np. kwiatki, zwierzątka-wtedy właśnie ta część może być nieładnie odchylona. Chyba, że są jakieś specjalne kształty kolczyków na dół pępka, żeby nie było tego efektu, ale nie widziałam Szkoda, bo widziałam fajne modele. Może uda mi się znaleźć jakiś, gdzie będzie ewentualnie kulka z łańcuszkiem.
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem

Edytowane przez niewyspana91
Czas edycji: 2009-12-09 o 12:50
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 13:28   #2976
hawajka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 148
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Hawajka-taki kolczyk z łańcuszkiem na pewno będzie fajnie wyglądał i zwisał wzdłuż brzucha, chyba nie problem jeśli nie będzie idealnie płaski Miałam na myśli raczej takie, które zamiast tej dużej kulki mają jakieś inne duże wzory, np. kwiatki, zwierzątka-wtedy właśnie ta część może być nieładnie odchylona. Chyba, że są jakieś specjalne kształty kolczyków na dół pępka, żeby nie było tego efektu, ale nie widziałam Szkoda, bo widziałam fajne modele. Może uda mi się znaleźć jakiś, gdzie będzie ewentualnie kulka z łańcuszkiem.[/QUOTE]


a no to fakt, takie wzorki krotkie kwiatek czy zwierzatko moze odstawac, ale mysle ze duzo jest kolczykow z lancuszkami a na koncu lancuszka jakas ozdobka, chyba warto sie na takich skupic
hawajka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 13:32   #2977
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

hawajka85 ;] dzieki za odp ;] rowniez pozdrawiam;]

a jak kolczyk mam juz dwa miesiace ;] i ladnie mi sie goi;] nie mam juz zaczerwienienia od dluzszego czasu i tylko limfa mi troszq leci ale przemywam rumiankiem 3 razy dziennie;] na poczatq przemywalam octeniseptem ale mi strasznie wysuszalo skore wokol gornej kuleczki wiec zrezygnowalam na rzecz rumianku i jestem baaardzo zadowolona polecam!
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 14:15   #2978
SietyX
Raczkowanie
 
Avatar SietyX
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ajjjjc
Wiadomości: 79
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

hej !
chcem sobie zrobic kolczyk w pępku . rozmawiałam o tym z rodzicami i pozwolili mi . i właśnie chciałam się Was zapytac czy ktoś przekłuwał sobie w Olsztynie ?
a jak tak to na jakiej ulicy ?
SietyX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 21:14   #2979
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez hawajka85 Pokaż wiadomość
jeśli zrobili błąd powinni go naprawić, bez dodatkowych kosztów, walcz o swoje
Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
jesli się zdecydujesz na poprawke to musi minąć kilka tygodni od wyjęcia kolczyka do ponownego przekłucia
Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Też miałam za pierwszym razem dosłownie milimetr przesuniętą dolną dziurkę. Znajomi mówili, że tego nie widać, ale ja patrząc na kolczyk z góry widziałam po prostu lekko skrzywiony kolczyk. Strasznie mnie to irytowało, więc wyjęłam kolczyk i po 2-3 tyg miałam nowy.
Ja bym na twoim miejscu poszła do tego salonu, w którym przebijałaś, żeby porozmawiać-najpierw po dobroci. Jak coś zrobili nie tak, przeszkadza ci to, to powinni poprawić dla satysfakcji klienta.
A jeśli się nie zgodzą, będą szukali wymówki, to złóż jakąś skargę u właściciela czy coś. Ewidentnie ich błąd, niechaj więc go naprawią.
Byłam dziś w salonie zapytać o ewentualną poprawkę. Ponieważ piercer jest bardzo w porządku, stwierdził, że zwykle poprawia za darmo, gdy popełnia błąd i oczywiście od razu mówi klientowi, ale w moim wypadku "to kwestia anatomii". Mam taki leciutko wystający "dzyndzelek", który jest bardziej z prawej strony i wg piercera, to on spycha dolną kulkę w lewo. Poza tym wybrałam sobie kolczyk z mniejszymi kulkami, bez tych świecidełek w środku, a podobno przy większej dolnej kulce takich niuansów nie widać.
W każdym razie przyjęłam wersję piercera, bo wierzę, że gdyby myślał, że coś nie gra rzeczywiście, to postarałby się to naprawić. Aczkolwiek dalej szlag mnie trafia, jak na to patrzę. Podeślę wam zdjęcia i ocenicie, bo może to ja wpadłam w jakąś paranoję

I oto on: (wygląda jeszcze gorzej, niż mi się zdawało)

Edytowane przez xxzxczx me
Czas edycji: 2009-12-09 o 21:28 Powód: dodałam zdjęcia
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 22:11   #2980
hawajka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 148
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
Byłam dziś w salonie zapytać o ewentualną poprawkę. Ponieważ piercer jest bardzo w porządku, stwierdził, że zwykle poprawia za darmo, gdy popełnia błąd i oczywiście od razu mówi klientowi, ale w moim wypadku "to kwestia anatomii". Mam taki leciutko wystający "dzyndzelek", który jest bardziej z prawej strony i wg piercera, to on spycha dolną kulkę w lewo. Poza tym wybrałam sobie kolczyk z mniejszymi kulkami, bez tych świecidełek w środku, a podobno przy większej dolnej kulce takich niuansów nie widać.
W każdym razie przyjęłam wersję piercera, bo wierzę, że gdyby myślał, że coś nie gra rzeczywiście, to postarałby się to naprawić. Aczkolwiek dalej szlag mnie trafia, jak na to patrzę. Podeślę wam zdjęcia i ocenicie, bo może to ja wpadłam w jakąś paranoję

I oto on: (wygląda jeszcze gorzej, niż mi się zdawało)
no fakt widać skrzywienie, chociaż pewnie normalnie gdy np latem będziesz szła plażą w bikini, nikt nie powie "popatrz, ma krzywo przekluty pępek " to widzisz Ty i osoby które sie bardziej przyglądają. Od Ciebie zależy czy zaakceptujesz to czy nie. Ja pewnie też chciałabym poprawić,gdybym była na Twoim miejscu, dla własnego lepszego samopoczucia. Ale decyzja należy do Ciebie/pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

dodam jeszcze tylko, że może warto jeszcze spróbować z innym kolczykiem, może akurat bedzie lepiej leżał, spróbuj z dolną kulką większą
hawajka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 17:29   #2981
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

twój banan ma małe kulki-więc to nie kwestia dzydzelka
właśnie przy więkzej kulce takie kwiatki się zdarzaja bo wszystko co wypukłe wewnatrz pępka może
"podnosić "kulkę
ja bym poprawiła
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 17:49   #2982
Alisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 388
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

mam pytanie, czy teraz piercer przebija pępek przy użyciu tych szczypców, którymi ściska skóre?
Alisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 17:58   #2983
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Alisse Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy teraz piercer przebija pępek przy użyciu tych szczypców, którymi ściska skóre?
sa piercerzy pracujący bez narzędzi
a kleszcze nie służą do ściśnięcia tylko do podtrzymania fałdu skóry
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2009-12-10 o 18:01
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 18:35   #2984
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Miss venflon-wyczytałam, że jesteś piercerką. Powiedz mi proszę ile powinien wynosić mniej więcej odstęp między dziurkami? Chodzi mi głównie o dół pępka. Będe bardzo wdzięczna za odpowiedź, bo coraz bardziej świruję na tn temat.

xxzxczx me, ja na twoim miejscu sprawdziłabym, jak by wyglądało z jakimś większym kolczykiem, np z jakimś wzorkiem. Jak dalej by było widoczne to ksrzywienie jak teraz- do poprawki.
Kurczę, jak jest doświadczony piercer, to nie zauważyłby przed przekłuciem, że jest możliwość przekrzywiania się kolczyka? Wtedy by ewentualnie przebił obok, żeby się wyrównało..?
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:24   #2985
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Właśnie ja nie chcę większych kulek, żadnych wisiorków, wzorków i innych dupereli. Zależało mi na ascetycznym wyglądzie mojego kolczyka Dlatego nakłucie powinno być idealnie proste. Dzięki dziewczyny, pewnie już jutro wyląduję znów pomęczyć Roniego, chociaż tak jakoś niezręcznie mi, bo ostatnio niby przyznałam mu rację, sądząc, że wpadłam w psychozę
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 20:12   #2986
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Weź go na litość może ulegnie
Jak zamierzasz mieć taki skromny kolczyk, to zdecydowanie do poprawki, bo nie wygląda to dobrze i rzuca się w oczy. Dla własnego lepszego samopoczucia
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 20:50   #2987
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Mam tylko nadzieję, że nie zacznie mi wmawiać, że wszystko jest ok, bo poczuję się jeszcze winna albo coś Może jak się uprę, to poprawi. Trochę pomarudzi sobie pod nosem na upierdliwego klienta, ale przynajmniej będę zadowolona z kolczyka.
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 11:59   #2988
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Pępek przekłuwałam dwa tygodnie temu. W ten weekend zaczerwienienie wokół górnej dziurki znacznie się powiększyło. Widziałam w dziurce odrobinę glutkowatej cieczy. Pępek pobolewa. A jak spojrzeć z góry to zrobiła się taka fałdka pod mniejszą kulką.

Dodaję zdjęcia. Proszę o pomoc i radę co z tym zrobić.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 13:21   #2989
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Pępek przekłuwałam dwa tygodnie temu. W ten weekend zaczerwienienie wokół górnej dziurki znacznie się powiększyło. Widziałam w dziurce odrobinę glutkowatej cieczy. Pępek pobolewa. A jak spojrzeć z góry to zrobiła się taka fałdka pod mniejszą kulką.

Dodaję zdjęcia. Proszę o pomoc i radę co z tym zrobić.
poobserwowałabym to jeszcze z jeden-dwa dni-i skonsultowala z piercerem
bo to może byc poczatek infekcji a wtedy bez atybiotyku sie nie obedzie
napisz jeszcze jak go pielęgnujesz i z czego jest wykonany?
a najprościej jest przejśc sie do własnego piercera na konsultację
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 14:18   #2990
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Kolczyk jest tytanowy. Przemywam go raz dziennie octeniseptem, i raz albo dwa solą fizjologiczną.
Zdarzyło mi się kilka razy przed przemyciem pępka myć ręce zwykłym mydłem zamiast antybakteryjnego (bo nie miałam). Oprócz tego jeździłam na rowerku dwa razy po pół godziny, niezbyt intensywnie - nie wiem czy to mogło zaszkodzić? Więcej grzechów nie pamiętam.
Do piercera nie chciałam iść bo zalecał mi zupełnie inną pielęgnację (tribiotic + woda utleniona) i pewnie powie mi, że to dlatego, że się nie zastosowałam.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 14:28   #2991
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Kolczyk jest tytanowy. Przemywam go raz dziennie octeniseptem, i raz albo dwa solą fizjologiczną.
Zdarzyło mi się kilka razy przed przemyciem pępka myć ręce zwykłym mydłem zamiast antybakteryjnego (bo nie miałam). Oprócz tego jeździłam na rowerku dwa razy po pół godziny, niezbyt intensywnie - nie wiem czy to mogło zaszkodzić? Więcej grzechów nie pamiętam.
Do piercera nie chciałam iść bo zalecał mi zupełnie inną pielęgnację (tribiotic + woda utleniona) i pewnie powie mi, że to dlatego, że się nie zastosowałam.
to obserwuj-jesli pojawi sie wieksza ilość mazistej wydzieliny to może byc infekcja
wtedy tribiotic pomoze-stosowany 2 x dziennie przez tydzien-nalozyc niewielka ilosc masci na wloty i delikatnie poruszac kolczykiem-nadmiar masci usunac
wczesniej zrob sobie próbe alergiczną za uchem lub zgięciem lokcia-bo składowe tribioticu lubią uczulić
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 16:53   #2992
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

miss venflon - Bardzo dziękuję. Zastosuję się do Twojej rady.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 20:20   #2993
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Tak czytam jeszcze wątek i przeczytałam, że otwartej ampułki soli fizjologicznej nie zostawia się na później, bo się może zanieczyścić. A ja zostawiam. Ale przykrywam ją kieliszkiem. Można tak?

Przepraszam za post pod postem, ale nie umiałam edytować.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 21:12   #2994
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Tak czytam jeszcze wątek i przeczytałam, że otwartej ampułki soli fizjologicznej nie zostawia się na później, bo się może zanieczyścić. A ja zostawiam. Ale przykrywam ją kieliszkiem. Można tak?

Przepraszam za post pod postem, ale nie umiałam edytować.
a czy dwadzieściaparę groszy na dzien za ampulke 5 ml to aż tak dużo?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 21:36   #2995
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

No nie. Można przeboleć. Nie wiedziałam, że nie można jej zostawiać, więc zostawiałam.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 14:22   #2996
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

mam pytanko do Was Dziewczyny
tydzien temu mialam przekluty pepek i fajnie sie goi, ale wiem, ze trzeba nim ruszac i stad moje pytanko: on jest tak jakby na styk(nie wystaje ani kawalek tego precika) to jak mam nim ruszac? tak podniesc leciutko do gory, zeby chociaz milimetr precika sie ukazal? bo bardziej sie nie da i nie wiem czy tak ma byc, bo sie boje ze mi sie on wrosnie jak nim nie bede ruszac....
pozdrawiam
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 14:47   #2997
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Nie musisz nim ruszać góra-dół, możesz kręcić nim na boki. Rezultat będzie taki sam
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 17:07   #2998
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

mhm zapewne wda się zakażenie i podrażni kanał przekłucia.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 21:20   #2999
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Kochana, to dopiero tydzień Pępek jest najpewniej jeszcze spuchnięty, na razie nie molestuj go za bardzo - przy przemywaniu wystarczy popchnąć jedną z kuleczek w dół i będzie ok.
__________________
Tancerka
Śpiewaczka


Cera naprawiona!

Zapuszczam włosy!
jest: 44 cm
będzie: 70 cm

[fashion]445023[/fashion]
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 21:52   #3000
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

dziewczyny mam problem, nosilam kolczyk w pepku jakis rok i troche, ale mialam z nim problemy... kulka na gorze byla zamala i ciagnela skore do dolu przez co brzydko sie zapadla;/ probowalam na rozne sposoby pomoc, ale wyjelam w koncu kolczykk - 2 mies temu. czytalam ze jak sie zagoi to poprosut mozna zrobic jeszcze raz.... no i dziurka sie prawie zagoila, ale co z tego, jak skora jest zapadnieta i wyglada jakby ta dziura tam byla! czy to juz tak zostanie ? co mam teraz zrobic ?; / pomocy
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.