Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI 2013 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części wątku nr 7?
Nasze dzieci w kojcach siedzą a mamuśki wizaż śledzą 6 15,38%
Dzieci już biegają więc z łóżek nie spadają-kurator się cieszy, że nikt już nie grzeszy 16 41,03%
Śniegi, zawieruchy i pizgawice, na wiosnę momy już chcicę 2 5,13%
Śniegiem wali,słońca ni ma, byleby do wiosny jakoś przekimać 1 2,56%
Kto rano wcześnie wstaje, temu dziecię spać nie daje 4 10,26%
Jem warzywek kilkanaście, budzę się, gdy mama zaśnie 13 33,33%
Każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa 5 12,82%
W domu syf, w domu smród przez Internet cierpię głód 3 7,69%
Dziecko nie przebrane, obiad nie gotowy, zawsze jest czas na wizażowe rozmowy 6 15,38%
Do majowo-czerwcowych kurator wkracza, kończy patologię, każda rozpacza 13 33,33%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 39. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-07, 15:01   #4981
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Clo- kurde, ale ja już się nastawiłam że mi dobrze odciąganie idzie i kupiłam 6 kartonów bezmlecznej holle a mleczną tylko 1
no nic.. zobaczymy jak mi dzisiaj pójdzie

Ash- jejjj.. jak dobrze, że w porę się obudziłaś. Ja małego zawsze mam w środku, nie zmieniam strony a karmię dwoma cycami w nocy tak się przekręcam że leżę prawie na brzuchu jak karmię drugim. A może spróbujcie jeszcze jedno podejście do tego łóżeczka.. a nóż Sofci się spodoba

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
raz lepiej, raz gorzej. czasem 2 pobudki, dziś z 5 i 2 razy na jedzenie.
w końcu będzie tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
hej hej, ja w pracy więc jak coś to załóż wątek jak go wykończycie :P
nie, nie, nie. ja się nie podejmuję, nie umiem

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Wynoszę ją na rękach, sadzam z tyłu w samochodzie, przypinam pasem i idę szybko wyciągać wózek z bagażnika. Jeszcze siedzi spokojnie, ale jak jej się znudzi ta nowość to nie wiem co wykombinuję. W domu wkładam do fotelika samochodowego bez zapinania na czas mojego ubierania, bo jak sadzałam na dywaniku to mi uciekała i robiła za froterkę z funkcją mycia
niezły patent

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość


Dziś Laura kończy 8 miesięcy!!! Kiedy to minęło??

A i nocka lepsza. Kilka razy się obudziła ale bez tragedii. Także nie wiem może dorosła :P bo zębów nie widać.
.


Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
A ciasto Shrek jakby co tylko czerwony a nie zielony
to nie Shrek tylko kapturek

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
niby czas mamy, ale szaleństwa w nocy, kwaśne kupy, ulewanko, ślinienie i to wszystko raz na jakiś czas od kilku miesięcy zapowiada taką właśnie perspektywę
pocieszę Cię, u nas tak samo

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dzisiaj zrobiłam jabłuszko na parze, ciekawe co ona na to.

Po fatalnej nocy Paulinka postanowiła pobić swój dotychczasowy rekord spania i pierwsza drzemka jeszcze trwa a mamy za sobą 2:40 snu ... szkoda, że ja tak nie umiem zasnąć w dzień razem z nią.
Już zrobiłam kawę i ani ekspres jej nie obudził, no i już prawie kończę a młoda śpi i mi nie przeszkadza w piciu. No może to i zęby, ale lekarka tydzień temu na wizycie mówiła, że nic nie idzie bo dziąsełka nawet nie są rozpulchnione.
wow, nieźle

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
PoZNIEJ nadrobie bo teraz jestesmy w biegu. Obecnie do Ikei jedziemy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
co kupiliście w ikei ? my ostatnio byliśmy i wyszliśmy z pustymi portfelami
i jedliśmy pyyysznego łososia

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
moje dziecko ma coś z psa, bierze do buzi chusteczkę albo zabawke i goni po całym mieszkaniu piłkę, warcząc przy tym
słodziak
Tak patrzę i chyba wszystkie dzieci już raczkują, pełzają albo wstają. Tylko mój się leni
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:02   #4982
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Nuna i nie daj się nabrać na to sprawdzanie laktatorem
To fakt...szczegolnie terqz po tylu mies.karmienia gdy mleczko na biezaco sie tworzy jak dziecko ssie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:03   #4983
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

jak robicie te tortille to kupujecie gotowe placki czy same pieczecie ?
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:04   #4984
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość





może to od zabkow...



ja mam dwie... i to wciąga. chce się kolejnych. w najbliższych planach zakup overlocka, a przydalaby się hafciarka i jeszcze kilka innych

gdyby nie ten kaszel to pewnie byłabym pewna, że to ząbki (brzydka kupa + katarek) a tak to nie wiem... jestem po ciężkiej nocy (pierwszy raz od nie wiem kiedy pobudka na 1,5h - budzę się, a ona grzecznie bawi się spray'em do noska , później na 1wszej drzemce spała może z 10 min, a teraz zalicza 2gą długą drzemkę - śpi już z 2 godzinki (ciągle się wybudzając i padając ze zmęczenia, padammmm

no szalejesz diabli z maszynami ja bym skromnie jedną chciała na początek ale jak będę mieć tyle czasu co teraz to hmmm kiepsko to widzę a Ty mam nadzieję, że niebawem ukażesz nam sFoją tFórczość
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:05   #4985
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
To fakt...szczegolnie terqz po tylu mies.karmienia gdy mleczko na biezaco sie tworzy jak dziecko ssie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
otóż to

Ada mi teraz też kiepsko idzie odciąganie
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:06   #4986
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Po wizycie ok, przytyłam zaledwie 40 dag... co do płci to przytoczę rozmowę z ginem :

GIN:co Pani ma ? chłopca czy dziewczynkę?
Ja: jeszcze nie wiem
GIN: ale w domu
Ja: chłopca
GIN: to najprawdopodobniej będzie drugi

Czyli Banka wygrała

ja to nie powinnam w nic chyba obstawiać, bo pewna byłam dziewczynki
w sumie ja jak byłam w ciąży to nie miałam żadnych przeczuć, wydawało mi się, że chłopak będzie, więc w sumie muszę obstawiać na odwrót
za syneczka chociaż jeszcze na 100% to niewiadomo
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:10   #4987
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

widziałam, że u ogółu kiepska nocka. U nas nie było źle. Ale po 23 okropny płacz tak jakby gi coś bolało. Etap koszmarów nocnych mamy chyba już za sobą, wtedy tak płakał dopóki się go nie wybudziło. a dzisiaj w nocy jakieś 3-4 razy tak żałośnie zapłakał, zawył ale spał dalej, potem troszkę pokopał nogami i spał. O 1 obudził się na cyca, opróżnił oba jakby nie jadł cały dzień i zasnął ponownie

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Nuna i nie daj się nabrać na to sprawdzanie laktatorem
dokładnie. Ja wczoraj znowu nie mogłam odcignąć.. i od 20 do 23 nazbierałam 60ml.. a mały wstał o 1 na cyca i pił jak szalony, tylko słyszałam jak łykał
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 15:12   #4988
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość


A może te sluzowate kupy od kataru? Bo przecież na pewno tam coś połknie. Bart też mi zrobił taką kupę jak był chory a katar miał paskudny. I kazalał też brzydko bo to ta wydzieloną z nosa schodzi i drażni. Tyle że nam przepisała deflegmin na rozrzedzenie i odkrztuszanie. I dość długo nam to przechodziło, na pewno z tydzieńod skończenia antybiotyku jeszcze pokaszlywał.
A temperaturę ma?

ale ona ma przezroczysty katar i jak śpi to normalnie oddycha przez nos... temp. 36.6, nie wiem co jej dolega, latam cały czas i nawilżam ehhhh szkoda że nie jestem lekarzem
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:13   #4989
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
śliczne<3 i jakie cudne imię

dziękuję Wam,że mnie zawsze przyjmujecie

co do mleczka... złapałam takiego doła, że w swoje mleko wcale nie wierzę... zaraz wytłumaczę dlaczego, tylko ponadrabiam.

jeszcze się może zmienić, ale nawet jesli, to potem będą się super dogadtywac=ć,mieć wspólne tematy i jak to dziewczyny mówią: będziesz jak królowa

faceci chyba lepiej układają do snu, bo ja muszę małej śpiewać etc, a jak mąż odkłada do łóżeczka, to chyba wie, że śpiewu nie będzie i idzie mu spać do strzału

a mówili, że najgorzej za noworodka

słyszałam, że panuje właśnie jakiś wirus i zapalenie płuc doleczyć to masakra Trzymajcie się tam i zdrówka dla Was

Diabli, co to odstawienia piersi-wiadomo, że przykro, bo chciałaś jak najdłuzej, ale i tak karmiłaś długo... A skoro was to zaczynało irytować a Nela zadecydowała za was, to trzeba to zaakceptować

My po szczepieniu... Złapałam strasznego doła...
Główka utrzymuje się na 90-97 centylu... Spoko to mamy sprawdzone, ale pytały czy idziemy gdzieś z tym-idziemy 14 lutego na kontrolę USG...
Wzrost poszedł z 75 na 97 centyl i ma 74 cm... No spoko tym się nie martwię...
Ale dostałam nagonkę na Julci wagę... Spadła z 25 centyla i jest praktycznie na 3... niewiele jej do niego brakuje. Ma 7 kg ... Babki pytały czym karmię i jak powiedziałam, że piersią, to powiedziały,,niechże pani dokarmia czymś to dziecko"... w ciągu dwóch msc przybrała niecałe 300 gram... no ok , daje jej obiadek, ale zje mały słoiczek może z 2 łyżeczki więcej, daje jej jakiś deserek i kaszkę ale zje z 100 ml... I w nocy budzi się coraz częściej i może ona faktycznie jest głodna... powiedziały, żebym ściągnęła laktatorem mleko i zobaczyła mniej więcej ile tam jest... ale że Julcia ma już 7, 5 msc i mozna by jej było dawać mleko mm skoro mało przybiera chociaż raz dziennie, że najważniejsze jest pół roku kp... i najwięcej korzyści przynosi ale czasem trzeba się wspomóc... no i mnie martwi ta rozbieżność w centylach... między 97 a 3/10 centylem jest duża różnica...
Nuna roznicaw centylach nie jest niepokojaca moj ma glowe w 97 wzrost tez a waga spada cos kolo30 centyla a co dokarmiania nie doradze nie wiem co bym zrobila ehh




Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
o qrcze .... mam nadzieję że się szybciutko poprawi



super



jak w pracy było?




u nas wg pediatry dolne dwójki rozpulchnione od ponad pół roku, a zębów nie widać



ooo już?
ciekawe jak w żłobku będzie ... ja się boję strasznie, ostatnio P. jak jest u obcych i mnie nie widzi to płacze okropnie


Nuna Przemek też spada w centylach. Główka 90ty centyl, wzrost średni, a waga coraz bardziej spada ... nawet nie chcę sprawdzać teraz i się denerwować, we wt idziemy do pediatry zapytać bo od września z pół kilo przybrał ....
Aa noo zlecialo (


Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:13   #4990
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Lonely Bartuś na szczęście też od razu zasypiał ale mimo wszystko, jak dziecko tak często się budzi to nie ma szans ab się wyspać przynajmniej w moim przypadku
Czekam aż nastaną lepsze dni a raczej noce


w ogóle to byliśmy dziś w pepco i Barti dostał dwie pary dresików, co się okazało, jedne były przecenione na 4,99! zauważyłam to dopiero w domu, szkoda bo bym wzięła więcej, wyprałam je od razu i bardzo fajne są
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:14   #4991
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

A wogole zaklada ktos nowy watek?? Hii

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 15:14   #4992
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Nuna- a jak przystawiasz Julcię do cyca to słyszysz jak łyka mleczko ? czy się denerwuje i nie ciągnie ?
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:15   #4993
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
My po szczepieniu... Złapałam strasznego doła...
Główka utrzymuje się na 90-97 centylu... Spoko to mamy sprawdzone, ale pytały czy idziemy gdzieś z tym-idziemy 14 lutego na kontrolę USG...
Wzrost poszedł z 75 na 97 centyl i ma 74 cm... No spoko tym się nie martwię...
Ale dostałam nagonkę na Julci wagę... Spadła z 25 centyla i jest praktycznie na 3... niewiele jej do niego brakuje. Ma 7 kg ... Babki pytały czym karmię i jak powiedziałam, że piersią, to powiedziały,,niechże pani dokarmia czymś to dziecko"... w ciągu dwóch msc przybrała niecałe 300 gram... no ok , daje jej obiadek, ale zje mały słoiczek może z 2 łyżeczki więcej, daje jej jakiś deserek i kaszkę ale zje z 100 ml... I w nocy budzi się coraz częściej i może ona faktycznie jest głodna... powiedziały, żebym ściągnęła laktatorem mleko i zobaczyła mniej więcej ile tam jest... ale że Julcia ma już 7, 5 msc i mozna by jej było dawać mleko mm skoro mało przybiera chociaż raz dziennie, że najważniejsze jest pół roku kp... i najwięcej korzyści przynosi ale czasem trzeba się wspomóc... no i mnie martwi ta rozbieżność w centylach... między 97 a 3/10 centylem jest duża różnica...
coz, jak dla mnie to tu nie ma powodow do dawania butelki, jesli tego sobie nie zyczysz. Julcia rosnie pieknie, wysoka dziewczyna a ze szczupla - jak dobrze pamietam, przechodzila chorobe. czas rozszerzania diety jest dosc trudny, dzieci musza sie przestawic, oswoic. i zrozumiec, ze to jest pycha jedzonko pamietasz, jak Nelcia diablicowa nic nie przytyla przez miesiac? a wcinala pieknie obiad, deser... w ogole cycka w dzien niet. i co? diabli miala ja wybudzac raz w nocy na cyca. i prosze, podzialalo.
mleko mamy jest lekkostrawne i kaloryczne. to nie wina twojego mleka, ze mloda przystopowala. sama widzisz przeciez, ze mloda nie chce wiecej jesc - na butli to by pewnie dopiero bylo ciezko, bo nie mozesz jej co chwile pare lykow wciskac. robisz butle, nie zje to nie. ja nie wiem co te baby w przychodni myslaly... moze one z tych, co mysla, ze w cyckach woda? i moze nie zrozumialy cie do konca, powiedzialas dokladnie co i kiedy jej dajesz? przeciez dokarmiasz ja! nie wiem co te babki wymyslaja...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:18   #4994
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
A wogole zaklada ktos nowy watek?? Hii

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
Hump widziałam, że wskazała Lonely jak nie to ja mogę jak chcecie.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
coz, jak dla mnie to tu nie ma powodow do dawania butelki, jesli tego sobie nie zyczysz. Julcia rosnie pieknie, wysoka dziewczyna a ze szczupla - jak dobrze pamietam, przechodzila chorobe. czas rozszerzania diety jest dosc trudny, dzieci musza sie przestawic, oswoic. i zrozumiec, ze to jest pycha jedzonko pamietasz, jak Nelcia diablicowa nic nie przytyla przez miesiac? a wcinala pieknie obiad, deser... w ogole cycka w dzien niet. i co? diabli miala ja wybudzac raz w nocy na cyca. i prosze, podzialalo.
mleko mamy jest lekkostrawne i kaloryczne. to nie wina twojego mleka, ze mloda przystopowala. sama widzisz przeciez, ze mloda nie chce wiecej jesc - na butli to by pewnie dopiero bylo ciezko, bo nie mozesz jej co chwile pare lykow wciskac. robisz butle, nie zje to nie. ja nie wiem co te baby w przychodni myslaly... moze one z tych, co mysla, ze w cyckach woda? i moze nie zrozumialy cie do konca, powiedzialas dokladnie co i kiedy jej dajesz? przeciez dokarmiasz ja! nie wiem co te babki wymyslaja...
dokładnie
u diabelskiej Nelusi zadziałało więcej maminego mleka, Nuna u Was powinno być tak samo
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:23   #4995
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Nuna i nie daj się nabrać na to sprawdzanie laktatorem
Dokładnie, ja też nie mogłam nigdy odciągnąć zbyt dużo, a jak położna mi cyce ściskała to leciała fontanna ...
Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
ja to nie powinnam w nic chyba obstawiać, bo pewna byłam dziewczynki
w sumie ja jak byłam w ciąży to nie miałam żadnych przeczuć, wydawało mi się, że chłopak będzie, więc w sumie muszę obstawiać na odwrót
za syneczka chociaż jeszcze na 100% to niewiadomo
Dzięki
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:28   #4996
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Hump widziałam, że wskazała Lonely jak nie to ja mogę jak chcecie.

dokładnie
u diabelskiej Nelusi zadziałało więcej maminego mleka, Nuna u Was powinno być tak samo
Pewnie ze chcemy heee
Lonely zakladasz?

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:28   #4997
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

a moje dziecko odsypia nockę
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:29   #4998
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

A wogole nudno mi mam dosc siedzenia w domu i jade do rodzicow ....

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:33   #4999
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Clo- kurde, ale ja już się nastawiłam że mi dobrze odciąganie idzie i kupiłam 6 kartonów bezmlecznej holle a mleczną tylko 1
no nic.. zobaczymy jak mi dzisiaj pójdzie

Ash- jejjj.. jak dobrze, że w porę się obudziłaś. Ja małego zawsze mam w środku, nie zmieniam strony a karmię dwoma cycami w nocy tak się przekręcam że leżę prawie na brzuchu jak karmię drugim. A może spróbujcie jeszcze jedno podejście do tego łóżeczka.. a nóż Sofci się spodoba


w końcu będzie tylko lepiej


nie, nie, nie. ja się nie podejmuję, nie umiem


niezły patent





to nie Shrek tylko kapturek


pocieszę Cię, u nas tak samo


wow, nieźle


co kupiliście w ikei ? my ostatnio byliśmy i wyszliśmy z pustymi portfelami
i jedliśmy pyyysznego łososia


słodziak
Tak patrzę i chyba wszystkie dzieci już raczkują, pełzają albo wstają. Tylko mój się leni
Kupilismy pande do przytulania na noc ( sam wybral: ustawilismy mu kotka, wilka, misia i pande i dwukrotnie wybral pande) bo ma miska ale tam duzego jak on i sie w lozeczku srednio mieszcza wiec panda mniejsza, szczurka i tunel. Ten tunel to polecam kazdej. Rewelka. Daro sie cieszy i lazi w nim w ta i spoowrotem, a jak ja sie czolgam za nim i go lapie to juz w ogole pisk.
Kupilismy tez miseczki do karmienia. 3 za 10pln. U nas jest taka porzadna ale chce miec jakies podrozne i by zostawic u rodzicow. Znajomym kupowalismy przskladanke i namiot z tunelem. Generalnie jestem zadowolona





Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Hump widziałam, że wskazała Lonely jak nie to ja mogę jak chcecie.

dokładnie
u diabelskiej Nelusi zadziałało więcej maminego mleka, Nuna u Was powinno być tak samo
Zakladaj

A ja dzis ide od 17:30 sie spotkac z kumpelami i prawdopod.TZ bedzie Mlodemu podawal kolacje, sam kapal i usypial. Ciekawe jak mu pojdzie. Jak pstatnio ppszlam do gina i dawal mu obiad to dzwonil do mnie ze Daro nie je i ryczy ;p na szczescie szlam juz do domku. Okazalo sie ze rosol mu po prostu nie smakuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 15:34   #5000
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Hump widziałam, że wskazała Lonely jak nie to ja mogę jak chcecie.

dokładnie
u diabelskiej Nelusi zadziałało więcej maminego mleka, Nuna u Was powinno być tak samo
Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Pewnie ze chcemy heee
Lonely zakladasz?

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app

JUSTIII zakładaj

numer 5000 zamykam !!!
Justi prosimy link do nowej części
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:35   #5001
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

NOWA CZĘŚĆ: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post45034825
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:39   #5002
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
moje dziecko ma coś z psa, bierze do buzi chusteczkę albo zabawke i goni po całym mieszkaniu piłkę, warcząc przy tym

Magiusa pediatra niezły a próbowałas bebiko?
ha ha super jest bawi się w pieska
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:48   #5003
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
http://eti.com.pl/Katalog/Maszyny-do...-Sew-Mini.html
-niedroga
-bardzo dobra firma
-swietne opinie
-waży 2,5 kg, mała i poręczna

, zapisane w ulubionych
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:48   #5004
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
i co nudzisz się
Pospałabym, ale mnie zaskoczyła spaniem 2:45 takich rzeczy to u nas nie było ...
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a Paulinka jesli jak Nela przesypia zabkowanie, to bedzie musiala szepnac cos Florkowi
Odsypia nockę, chciałaś powiedzieć
Nie wiem czy dać jej na tą noc profilaktycznie viburcol? Mąż mówi, żeby nie faszerować chemią, zobaczymy. W końcu to on w nocy nosi bo się u niego uspokaja, u mnie nadal krzyczała
Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
Ja ściągam na wieczór by podac kaszkę..i zawsze najlepiej mi to wychodzi i szybciej jak mały ciagnie z jednego a ja ściągam z drugiego...i aż mrowi w obu cycach do 180 ml wtedy sciągne w 15 minut....a jak usiądę bez małego to doje..doje i godzina mija a ja połowy nie mam tego co potrzebuję
Że też na to nie wpdłam ...
Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
niezły patent
Potrzeba matką wynalazków, jak to mówią
Mam nadzieję, że jak będziemy jechać w aucie w nosidełku to nie będzie buntu ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 17:24   #5005
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Biedni mi to pod zeby podpada










100 lat na 8miesiecy





o kurcze. Zdrowka zycze. A u was to nadal bez objawow? Tzn. Piotrus bez temp. i ogolnie wesoly? Straszne to zapalenie pluc. A czemu waga spada?







szczerze to ja bym chyba dokarmila jednak jesli waga spada






Nam pani mowila ten przepis dla Daro ktory ma prawie 8 mc wiec chyba mozna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Czyli żebym dobrze zrozumiała, jaką dużą dziurkę zrobię, tyle cukru wsypać?

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Clo- kurde, ale ja już się nastawiłam że mi dobrze odciąganie idzie i kupiłam 6 kartonów bezmlecznej holle a mleczną tylko 1
no nic.. zobaczymy jak mi dzisiaj pójdzie

Ash- jejjj.. jak dobrze, że w porę się obudziłaś. Ja małego zawsze mam w środku, nie zmieniam strony a karmię dwoma cycami w nocy tak się przekręcam że leżę prawie na brzuchu jak karmię drugim. A może spróbujcie jeszcze jedno podejście do tego łóżeczka.. a nóż Sofci się spodoba


w końcu będzie tylko lepiej


nie, nie, nie. ja się nie podejmuję, nie umiem


niezły patent





to nie Shrek tylko kapturek


pocieszę Cię, u nas tak samo


wow, nieźle


co kupiliście w ikei ? my ostatnio byliśmy i wyszliśmy z pustymi portfelami
i jedliśmy pyyysznego łososia


słodziak
Tak patrzę i chyba wszystkie dzieci już raczkują, pełzają albo wstają. Tylko mój się leni

Ok, kapturek
Nie pomyślałam

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
ale ona ma przezroczysty katar i jak śpi to normalnie oddycha przez nos... temp. 36.6, nie wiem co jej dolega, latam cały czas i nawilżam ehhhh szkoda że nie jestem lekarzem

Ehh te katary :/
Bart miał katar straszny i też normalnie oddychał. Najbardziej to przeszkadzał mu w jedzeniu.



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-07 18:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.