Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-12, 09:08   #4501
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc :prosi : mam problem z doborem koloru podkładu Shiseido Sun Protection Liquid Foundation - kiedyś używałam nr 60 , teraz nie za bardzo wiem jaki jest odpowiednik tego numeru w nazwach /określeniach koloru. Chciałabym zamówić internetowo i wykorzystać vipy a nie mam możliwości wybrania się po próbki do sklepu.
proponowalabym ci isc do D gdzie maja spektofotometr do doboru koloru podkladu

babka mi zmierzyla dala probki kolorow ktorych nigdy nie bralabym pod uwage przy wyborze podkladu i okazalo sie ze dopadowuja sie idealnie
pozniej jak masz juz jaies wybrane na stronie z dobieraniem podkladow wpisujesz te co masz z wyniku badania i masz pelny wachlarz mozliwosci
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 09:12   #4502
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
proponowalabym ci isc do D gdzie maja spektofotometr do doboru koloru podkladu

babka mi zmierzyla dala probki kolorow ktorych nigdy nie bralabym pod uwage przy wyborze podkladu i okazalo sie ze dopadowuja sie idealnie
pozniej jak masz juz jaies wybrane na stronie z dobieraniem podkladow wpisujesz te co masz z wyniku badania i masz pelny wachlarz mozliwosci
Świetna sprawa nigdy tego nie próbowalam a myslę że to bardzo ułatwia sprawę
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 10:03   #4503
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
myślę że trzeba by go było stosować kilka miesięcy
Możliwe, ja jednak nie zaryzykuję Mam dużą próbkę - 10 ml, to jest 1/3 pełnowymiarowego opakowania. Zużyłam jej połowę, co zajęło mi prawie trzy tygodnie. Zostało mi na kolejne trzy. I na tym planuję zakończyć moją przygodę z tym serum. Alkoholu jest tam sporo, i mam w nosie to, że napakowali tam substancji mających zneutralizować jego działanie. Sama zresztą napisałaś, że może odwadniać. A to ostatnie czego trzeba mojej skórze.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-10-12 o 10:04
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 10:06   #4504
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4849233 8]Możliwe, ja jednak nie zaryzykuję Mam dużą próbkę - 10 ml, to jest 1/3 pełnowymiarowego opakowania. Zużyłam jej połowę, co zajęło mi prawie trzy tygodnie. Zostało mi na kolejne trzy. I na tym planuję zakończyć moją przygodę z tym serum. Alkoholu jest tam sporo, i mam w nosie to, że napakowali tam substancji mających zneutralizować jego działanie. Sama zresztą napisałaś, że może odwadniać. A to ostatnie czego trzeba mojej skórze.[/QUOTE]

A czy olejek( suchy ) do włosw mający 7% alkoholu może te włosy niszczyć?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 11:38   #4505
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A czy olejek( suchy ) do włosw mający 7% alkoholu może te włosy niszczyć?
Tego nie wie nikt. Zależy też pewnie od włosów i indywidualnych właściwości skóry na głowie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:20   #4506
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A czy olejek( suchy ) do włosw mający 7% alkoholu może te włosy niszczyć?
Widzę, że moje zdanie nie jest tu zbytnio mile widziane ale dopowiem coś bo widzi to więcej osób niż te którym odpowiadam i warto zaprzestać szerzeniu takich mądrości.
Skóra różni się od włosów więc może lepiej ich nie porównywać?
Włosy po takim olejku mogą być przesuszone. Skóra oprócz przesuszenia będzie jeszcze uszkodzona. Poczytaj co alkohol potrafi zrobić z żywymi komórkami.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:28   #4507
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Widzę, że moje zdanie nie jest tu zbytnio mile widziane ale dopowiem coś bo widzi to więcej osób niż te którym odpowiadam i warto zaprzestać szerzeniu takich mądrości.
Skóra różni się od włosów więc może lepiej ich nie porównywać?
Włosy po takim olejku mogą być przesuszone. Skóra oprócz przesuszenia będzie jeszcze uszkodzona. Poczytaj co alkohol potrafi zrobić z żywymi komórkami.
skąd pomysl że jest niemile widziane? Każdej rady chętnie słucham
Ja generalnie unikam alkoholu w składach bo źle dziala mi na naczynka niemniej oołakomiłam się na olejek ( Guerlain , już drugi) do włosów i ciała.Taki z drobinkami ,ładnie rozświetla. Jak zobaczyłam ilość % alkoholu ( dobrze że chociaż podali) to prEstałam używać go na ciało włosów nie przesusza ale to pewnie dlatego że nie używam codziennie no i generalnie bardzo o włosy dbam)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-10-12 o 15:37
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 15:39   #4508
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Widzę, że moje zdanie nie jest tu zbytnio mile widziane ale dopowiem coś bo widzi to więcej osób niż te którym odpowiadam i warto zaprzestać szerzeniu takich mądrości.
Skóra różni się od włosów więc może lepiej ich nie porównywać?
Włosy po takim olejku mogą być przesuszone. Skóra oprócz przesuszenia będzie jeszcze uszkodzona. Poczytaj co alkohol potrafi zrobić z żywymi komórkami.
ja zawsze czytam i doceniam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:45   #4509
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
proponowalabym ci isc do D gdzie maja spektofotometr do doboru koloru podkladu

babka mi zmierzyla dala probki kolorow ktorych nigdy nie bralabym pod uwage przy wyborze podkladu i okazalo sie ze dopadowuja sie idealnie
pozniej jak masz juz jaies wybrane na stronie z dobieraniem podkladow wpisujesz te co masz z wyniku badania i masz pelny wachlarz mozliwosci
Dziękuję , wybiorę się do D
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 16:36   #4510
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
skąd pomysl że jest niemile widziane? Każdej rady chętnie słucham
Ja generalnie unikam alkoholu w składach bo źle dziala mi na naczynka niemniej oołakomiłam się na olejek ( Guerlain , już drugi) do włosów i ciała.Taki z drobinkami ,ładnie rozświetla. Jak zobaczyłam ilość % alkoholu ( dobrze że chociaż podali) to prEstałam używać go na ciało włosów nie przesusza ale to pewnie dlatego że nie używam codziennie no i generalnie bardzo o włosy dbam)
Acha, czyli jednak jesteś też zdania, że ten alkoholowy olejek może zniszczyć włosy przy regularnym stosowaniu.
Po więc zadałaś mi to pytanie, które odebrałam jako kontrę do tego co piszę Żeby się podroczyć - jak rozumiem Spoko.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-10-12 o 16:39
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 16:45   #4511
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
proponowalabym ci isc do D gdzie maja spektofotometr do doboru koloru podkladu

babka mi zmierzyla dala probki kolorow ktorych nigdy nie bralabym pod uwage przy wyborze podkladu i okazalo sie ze dopadowuja sie idealnie
pozniej jak masz juz jaies wybrane na stronie z dobieraniem podkladow wpisujesz te co masz z wyniku badania i masz pelny wachlarz mozliwosci


Takie cudo jest w każdym ich salonie?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 16:48   #4512
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4849614 5]Acha, czyli jednak jesteś też zdania, że ten alkoholowy olejek może zniszczyć włosy przy regularnym stosowaniu.
Po więc zadałaś mi to pytanie, które odebrałam jako kontrę do tego co piszę Żeby się podroczyć - jak rozumiem Spoko.[/QUOTE]

Nie. Po prostu zapytałam bez podtekstu. Udzielono mi 2 odpowiedzi.. Nie widzę w tym nic złego. nie wiem czy może zniszczyć. Bardzo możliwe ale nie wiem. Po prostu się na tym nie znam nie czytałam całego wątku i nie jestem stroną sporu Nie mam takich zwyczajów wchodzę na forum dla przyjemności, nie żeby kogoś podpuszczać
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-10-12 o 16:56
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 18:04   #4513
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Wzielam probke True radiance . I jak dla mnie jest troche zbyt radiance wole takie jakie rozswietlenie jak w skin illusion. Ale poza tym calkiem fajny, nie wykluczam ze moze sie na niego skusze zima. Ale kolorystycznie wg mnie wypada ciemniej niz skin illusion. Wzielam 103 i dla mnie jest troche za malo zolty i troche zbyt ciemny.
Testowalam tez sanktuarium dla skory z RBR i na cale szczescie dla mojego portfela zupelnie sie nie polubilismy
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 18:13   #4514
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ale ciekawe o tym spektrometrze, muszę sie zainteresować!
Ciekawe czy gdzieś w Poz maja, idę googlowac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 18:42   #4515
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ale ciekawe o tym spektrometrze, muszę sie zainteresować!
Spektrometr moze sluzyc do pomiaru masy atomow, widma promieniowania, nawet identyfikacji bakterii. Nie do dobrania koloru podkladu. Nie wierze, ze w Douglasie sa takie nieuki, ze tego nie wiedza. Chyba ktos Cie w blad wprowadzil swoja niewiedza .

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Chwale anistonowy szampon. Ladna, estetyczna butelka. Design przyjemny dla oka. Kolor butelki przypomina Stormy Pink MACa. Pieni sie swietnie. Myje dobrze. Jest bardzo delikatny. Nic mnie nie swedzi, ani nie piecze. Co do blyszczenia wlosow to sie nie wypowiem, bo moje sa blyszczace. Wlosy przy skorze glowy wygladaja swiezo caly dzien. Nawet wieczorem, gdy sie przeczesze tylko dzikiem to wygladam jakbym 10 sekund temu skonczyla suszyc wlosy po myciu. Nie placze wlosow (specjalnie przez pierwsza dwa mycia nie nakladalam odzywki). Nie wysusza.

Produkt wysokiej jakosci.

Holu, kupuj .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 18:47   #4516
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Wzielam probke True radiance . I jak dla mnie jest troche zbyt radiance wole takie jakie rozswietlenie jak w skin illusion.
Mam identyczne wrażenia. Myślę, że przy suchej skórze TR będzie dawał bardzo fajny efekt, taki dewy . Dla mieszańców lub tłuścioszków raczej się nie sprawdzi.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 19:15   #4517
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

chodzi o spektrofotometr i taka opcje doboru podkladu oferuje pewna firma
http://biotechnologia.pl/kosmetologi...otometru,13686
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 19:22   #4518
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
chodzi o spektrofotometr i taka opcje doboru podkladu oferuje pewna firma
http://biotechnologia.pl/kosmetologi...otometru,13686
Dokladnie. Spektrokolorymetr do poszukiwan odcienia moze byc pomocny .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 19:33   #4519
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48497576]Spektrometr moze sluzyc do pomiaru masy atomow, widma promieniowania, nawet identyfikacji bakterii. Nie do dobrania koloru podkladu. Nie wierze, ze w Douglasie sa takie nieuki, ze tego nie wiedza. Chyba ktos Cie w blad wprowadzil swoja niewiedza .

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Chwale anistonowy szampon. Ladna, estetyczna butelka. Design przyjemny dla oka. Kolor butelki przypomina Stormy Pink MACa. Pieni sie swietnie. Myje dobrze. Jest bardzo delikatny. Nic mnie nie swedzi, ani nie piecze. Co do blyszczenia wlosow to sie nie wypowiem, bo moje sa blyszczace. Wlosy przy skorze glowy wygladaja swiezo caly dzien. Nawet wieczorem, gdy sie przeczesze tylko dzikiem to wygladam jakbym 10 sekund temu skonczyla suszyc wlosy po myciu. Nie placze wlosow (specjalnie przez pierwsza dwa mycia nie nakladalam odzywki). Nie wysusza.

Produkt wysokiej jakosci.

Holu, kupuj .[/QUOTE]

nikt mnie nie wprowadzal w blad
posiadam w firmie spektrofotometr do pomiaru temperatury barwy jako ze posiadam firme poliraficzna i zajmuje sie tym od 20 lat
wiec wiem do czego takie urzadzenie sluzy

moj facet jako pierwszy w polsce posiadal spektrolino i nawet byl korektorem merytorycznym w heliosie zrodel obcojezycznych na temat pomaru barw sam tez opracowal nowe techniki taich pomiarow
kolorymetr jest tez urzadzeniem do pomiaru barwy ale nie mierzy spekrum
mierzy tylko 3 podstawowe kolory w zaleznsci jak jest skonstruowany
w polsce jest uznawanym ekspertem z zakresu takich pomiarow i sam spektrolino dobieral mi podklad jak jeszez nikt o takich urzadzeniach nie slyszal

troche zle trafilas z tym pouczaniem
spektometry sa rozne i rozne rzeczy mierza ale jak juz napisalam sa tez do pomiaru barwy poprzez analize spektrum


spektrokolorymetr jest to pochodna do urzadzenie do pomaru gestosci i koloru
ale dalej niewatpilwie jest to spektrofotometr
to tak jakbys napisala ze merdedes nie jest samochodem tylko mercedesem

Edytowane przez eleonorka cyrolka
Czas edycji: 2014-10-12 o 19:46
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 19:40   #4520
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny, a gdzie to urządzenie można zastać? Bo w moich Douglasach to na pewno czegoś takiego nie ma...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 19:44   #4521
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie to urządzenie można zastać? Bo w moich Douglasach to na pewno czegoś takiego nie ma...

przyjedz do mnie to ci zrobie dokladny pomiar z doborem do kazdej czesci ciala

zadzwon do D i zapytaj w ktorych maja
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:04   #4522
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
nikt mnie nie wprowadzal w blad
posiadam w firmie spektrofotometr do pomiaru temperatury barwy jako ze posiadam firme poliraficzna i zajmuje sie tym od 20 lat
wiec wiem do czego takie urzadzenie sluzy

moj facet jako pierwszy w polsce posiadal spektrolino i nawet wydal na ten temat pare ksiazek
kolorymetr jest tez urzadzeniem do pomiaru barwy ale nie mierzy spekrum
mierzy tylko 3 podstawowe kolory w zaleznsci jak jest skonstruowany
w polsce jest uznawanym ekspertem z zakresu takich pomiarow i sam spektrolino dobieral mi podklad jak jeszez nikt o takich urzadzeniach nie slyszal

troche zle trafilas z tym pouczaniem
spektometry sa rozne i rozne rzeczy mierza ale jak juz napisalam sa tez do pomiaru barwy poprzez analize spektrum


spektrokolorymetr jest to pochodna do urzadzenie do pomaru gestosci i koloru
ale dalej niewatpilwie jest to spektrofotometr
to tak jakbys napisala ze merdedes nie jest samochodem tylko mercedesem
Super, ze masz spektrofotometr w pracy. Szkoda, ze przecinkow i kropek w komputerze nie masz.

Nie odnosilam sie do Twoich postow. Ba, omijam wrecz Twoje posty, bo Twoj styl pisania jest bolesny dla oczu. Sprostowalam jedynie slowa Illioska o spektrometrze. Nie pisalm o Tobie, bo nawet nie zrocilam uwagi skad ten spektrometr w rozmowie sie pojawil. Dodam, ze nikogo nie obchodza Twoje opowiesci. Bla bla, Twoj facet, bla bla, Twoje forum, bla bla, Twoja firma. Nie ma nigdy zadnego zwiazku z tematem. Zanim sie wiec wtracisz z tymi opowiesciami to poczytaj posty. Mowa byla wyraznie o spektrometrze.

EOT

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie to urządzenie można zastać? Bo w moich Douglasach to na pewno czegoś takiego nie ma...
Jestes z Warszawy, dobrze pamietam? Ponoc w Zlotych Tarasach byl. Ja osobiscie nie bylam, ale slyszalam te opowiesci u siebie. Nie mam pojecia czy go nie nosza po sklepach czy na stale tam jest.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Moze ktos porownac trzy spreje UD? Mam na mysli All Nighter, Chill i De-Slick. Czytalam rozne recenzje i sa wyraznie skrajnie. Kliknelam dwa, ale juz teraz wolalabym przeczytac jakas opinie tutaj .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:06   #4523
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48498871]Super, ze masz spektrofotometr w pracy. Szkoda, ze przecinkow i kropek w komputerze nie masz.

Nie odnosilam sie do Twoich postow. Ba, omijam wrecz Twoje posty, bo Twoj styl pisania jest bolesny dla oczu. Sprostowalam jedynie slowa Illioska o spektrometrze. Nie pisalm o Tobie, bo nawet nie zrocilam uwagi skad ten spektrometr w rozmowie sie pojawil. Dodam, ze nikogo nie obchodza Twoje opowiesci. Bla bla, Twoj facet, bla bla, Twoje forum, bla bla, Twoja firma. Nie ma nigdy zadnego zwiazku z tematem. Zanim sie wiec wtracisz z tymi opowiesciami to poczytaj posty. Mowa byla wyraznie o spektrometrze.

EOT

[/QUOTE]

najwyrazniej masz jakies zaburzenia emocjonalne zycze powrotu do zdrowia
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:22   #4524
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Aaa znowu ciekawy temat Dziewczyny a ktoś był na pomiarze odcienia tym urządzeniem ( czuje sie jak na jakimś forum technicznym jak czytam co pisalyscie ale nazwa chyba nieważna - wiadomo o co chodzi) - ile to kosztuje, ile trwa i trzeba sie wcześniej zapisać?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:26   #4525
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Aaa znowu ciekawy temat Dziewczyny a ktoś był na pomiarze odcienia tym urządzeniem ( czuje sie jak na jakimś forum technicznym jak czytam co pisalyscie ale nazwa chyba nieważna - wiadomo o co chodzi) - ile to kosztuje, ile trwa i trzeba sie wcześniej zapisać?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Proces badania odcienia spektrokolorymetrem trwa mniej niz minute. Pieniedzy za to nie biora.

Zerknij tutaj. Zobaczysz jak to mniej wiecej wyglada. Nie sa jednak tak zautomatyzowani jak Sephora jesli chodzi o poszukiwanie pasujacego odcienia.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-10-12 o 20:27
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:32   #4526
naticzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

W amerykańskich Sephorach takie urządzenia są już dawno. Myślę, że nie trzeba się umawiać to trwa chwilę.
naticzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:35   #4527
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ciekawe, jak to się sprawdza w przypadku skóry z naczynkami, zaczerwienieniami, przebarwieniami itp.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:42   #4528
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ciekawe, jak to się sprawdza w przypadku skóry z naczynkami, zaczerwienieniami, przebarwieniami itp.
Sprawdza sie w kilku miejsach na twarzy, zeby wlasciwie dobrac kolor.

Efekt wiadomo, ze niestety moze byc troche gorszy od podkladu dobranego przez kogos, kto ma oczy i pojecie co robi. W perfumeriach jest tak dziwaczne swiatlo, ze badanie koloru pokladu moze byc nie lada wyzwaniem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 00:45   #4529
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

W aplikacji Douglasa też się coś na podobnej zasadzie pojawiło, ale nie korzystałam. Zmierz czoło, coś tam, brodę, a powiem ci, jaki masz mieć podkład. Może któraś z Was próbowała? Ja to sceptycznie podchodzę do niby naukowego DIY w telefonie. Najbardziej mnie bawi mierzenie faz snu, no jakie to głupie, fast food dla mas. Ludzie pojęcia nie mają, ale potrzebę poznania tak i zamiast sięgnąć po rzetelną książkę, czują się spełnieni dając się zrobić w konia, byle szybko i bez wysiłku. Aż zebrało mi się na żale, po nitce do kłębka przy takich tematach
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 07:17   #4530
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48497576]Spektrometr moze sluzyc do pomiaru masy atomow, widma promieniowania, nawet identyfikacji bakterii. Nie do dobrania koloru podkladu. Nie wierze, ze w Douglasie sa takie nieuki, ze tego nie wiedza. Chyba ktos Cie w blad wprowadzil swoja niewiedza
[/QUOTE]
ups, "foto" mi wcieło

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W aplikacji Douglasa też się coś na podobnej zasadzie pojawiło, ale nie korzystałam. Zmierz czoło, coś tam, brodę, a powiem ci, jaki masz mieć podkład. Może któraś z Was próbowała? Ja to sceptycznie podchodzę do niby naukowego DIY w telefonie. Najbardziej mnie bawi mierzenie faz snu, no jakie to głupie, fast food dla mas. Ludzie pojęcia nie mają, ale potrzebę poznania tak i zamiast sięgnąć po rzetelną książkę, czują się spełnieni dając się zrobić w konia, byle szybko i bez wysiłku. Aż zebrało mi się na żale, po nitce do kłębka przy takich tematach
ja w takie aplikacjowe cos niebardzo wierze tez
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.