Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-09, 14:30   #2011
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A ja dzisiaj z czystej ciekawości i nadmiaru próbek Studio Fixa NC 25 i co z nimi zrobić postanowiłam się nim na próbę wymazać, chociąz załozyłam, ze nosząc NC15 to będzie samobój. Nałozyłam i ...o dziwo wcale nie na mnie jakos bardzo ciemny i odcinajacy sie - az w szoku jestem. A przypudrowany białym lub jasniejszym pudrem wcale sie nie odcina, chyba zaczne próbki używać i powiem jeszcze coś - 25-ka lepiej mi kryje nzi 15-ka, nie potrzebuje korektora do niego. No chyba ze rozswietlajacy pod oczy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-06-09 o 14:31
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 17:50   #2012
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

teżto zauważyłam jak nalożę fixa nc 25 to wszystkie zaczerwienienia znikają a przy moim nc 20 nie dziwne ale to pewnie przez więcej żółtego pigmentu n ciemniejszym odcieniu
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 18:25   #2013
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
teżto zauważyłam jak nalożę fixa nc 25 to wszystkie zaczerwienienia znikają a przy moim nc 20 nie dziwne ale to pewnie przez więcej żółtego pigmentu n ciemniejszym odcieniu
To chyba własnie kwestia koloru -ciemniejszy i bardziej zołty lepiej tuszuje takie neispodzianki i przebawienia niź jaśniejszy. Tak czy siak, będe uzywac ten NC 25
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 18:58   #2014
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dotarł dziś do mnie ten tinted kremik w kolorze light plus. Na razie spróbowałam w ciemnej łazience i wydaje się być całkiem OK, może trochę jaśniejszy, ale w dobrej tonacji (raczej chłodny beż). Ja jestem ciemniejsza/beżowa/mniej żółta niż NC25 (mineralize). Mam F&B C3, wtapia się nieźle aczkolwiek trochę zbyt pomarańczowy jak na mój gust. Nie mam innych podkładów z MAC-a dla porównania kolorów. Będę go jutro rano testować to napiszę coś więcej Póki co się cieszę, bo chyba nie przestrzeliłam się strasznie z kolorem.
C3 jest baaaardzo pomarańczowy
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 06:55   #2015
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

To prawda Ja używam kroplę więc jakoś się wtapia a najczęściej mieszam azjatyckie bb z nim

Jeśli chodzi o lightful C tinted to kolor light plus jest trochę na mnie "wybielający". Przez to, że jest wysoki filtr (mam nadzieję stabilny, bo filtry na szary końcu składu) konsystencja jest trochę tępawa i trochę bieli. Od razu po nałożeniu nie wyglądało to ciekawie po jakimś czasie się wchłonął i stopił dosyć nieźle. Aczkolwiek wydaje mi się, że bladawa jestem, no ale to przez moją głupią opaleniznę zimą byłby lepszy.
Wykończenie normalne, nie do końca takie jakie lubię w bb czyli rozświetlające. Jak ten skład się sprawdzi na mnie (alergik) zobaczymy, ale skład jest strasznie długi więc nie wiem. Póki co jeśli chodzi o ogólne wrażenie, szału nie ma : )
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-06-10 o 06:57
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 08:09   #2016
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To chyba własnie kwestia koloru -ciemniejszy i bardziej zołty lepiej tuszuje takie neispodzianki i przebawienia niź jaśniejszy. Tak czy siak, będe uzywac ten NC 25
Naprawdę NC25 Ci pasuje? Mam chyba dwie próbki i dla mnie jest stanowczo za ciemny Nawet jak nałożę tylko odrobinę, to niestety widać. Może nie wyglądam tak: http://4.bp.blogspot.com/-96W-ooWLud...ch+Bronzer.JPG ale mimo wszystko kiepsko się czuję w takim "opalonym" odcieniu.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 08:24   #2017
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Naprawdę NC25 Ci pasuje? Mam chyba dwie próbki i dla mnie jest stanowczo za ciemny Nawet jak nałożę tylko odrobinę, to niestety widać. Może nie wyglądam tak: http://4.bp.blogspot.com/-96W-ooWLud...ch+Bronzer.JPG ale mimo wszystko kiepsko się czuję w takim "opalonym" odcieniu.
No naprawda, sama jestem zaskoczona i to bardzo. Minimalnie jest za ciemny, ale i w mniejszym stopniu niz najjasniejsze Guerlainy, Diory etc
Jak przypudruję bialym lub Pro Longiem Prasowanym w kolorze Light, to się wszystko ładnie wpasowywuje.
Ale moze to dlatego, ze ja klasyczny zóltek, a ten NC25 jest wyjatkowo fajnie zolty
I nie wygladam jak opalona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 09:35   #2018
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No naprawda, sama jestem zaskoczona i to bardzo. Minimalnie jest za ciemny, ale i w mniejszym stopniu niz najjasniejsze Guerlainy, Diory etc
Jak przypudruję bialym lub Pro Longiem Prasowanym w kolorze Light, to się wszystko ładnie wpasowywuje.
Ale moze to dlatego, ze ja klasyczny zóltek, a ten NC25 jest wyjatkowo fajnie zolty
I nie wygladam jak opalona
Dziwne, dla mnie to kosmicznie ciemny odcień. Myślałam, żeby go dodawać latem do podkładu w minimalnych ilościach, dla lekkiego przyciemnienia.
Chcę pędzelki split fibre do oczu, ale przepuściłam kasę na perfumy i na razie nic z tego
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 09:45   #2019
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
a ten NC25 jest wyjatkowo fajnie zolty
to prawda też mi się podoba ta żółć choć na tą chwilę to już jestem ciemniejsza niż nc25

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o lightful C tinted to kolor light plus jest trochę na mnie "wybielający". Przez to, że jest wysoki filtr (mam nadzieję stabilny, bo filtry na szary końcu składu) konsystencja jest trochę tępawa i trochę bieli. Od razu po nałożeniu nie wyglądało to ciekawie po jakimś czasie się wchłonął i stopił dosyć nieźle. Aczkolwiek wydaje mi się, że bladawa jestem, no ale to przez moją głupią opaleniznę zimą byłby lepszy.
Wykończenie normalne, nie do końca takie jakie lubię w bb czyli rozświetlające. Jak ten skład się sprawdzi na mnie (alergik) zobaczymy, ale skład jest strasznie długi więc nie wiem. Póki co jeśli chodzi o ogólne wrażenie, szału nie ma : )
to już wiem, że light plus nie dla mnie na pewno
a te wykończenie rozświetlające to jakieś mikrodrobinki czy taki glow bardziej tłustawy ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 09:51   #2020
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to prawda też mi się podoba ta żółć choć na tą chwilę to już jestem ciemniejsza niż nc25



to już wiem, że light plus nie dla mnie na pewno
a te wykończenie rozświetlające to jakieś mikrodrobinki czy taki glow bardziej tłustawy ?
Bardzo delikatne glow, nie jest tłustawy. Bardziej treściwy i tępy (o wiele) od F&B.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 10:21   #2021
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Bardzo delikatne glow, nie jest tłustawy. Bardziej treściwy i tępy (o wiele) od F&B.
a powiedz jak z kryciem ? wyrówna koloryt ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 10:27   #2022
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jak Wam się widzi le disco ?
Mnie się bardziej kojarzy z okresem świąteczno-noworocznym.
Ja lubie takie błyskotki,ale na swatchach cienie mi się nie podobają

cienie:

http://bubblymichelle.com/2015/06/07...t-impressions/

https://instagram.com/p/3nWMTPyiPY/?taken-by=trendmood1

błyszczyki

https://instagram.com/p/3rkSxJyiH-/
https://instagram.com/p/3t3pQsyiBR/


I sneakpeak nowej Viva Glam Miley Cyrus 2:

https://instagram.com/p/3r5Z9HSiAZ/
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 10:33   #2023
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jak Wam się widzi le disco ?
Mnie się bardziej kojarzy z okresem świąteczno-noworocznym.
Ja lubie takie błyskotki,ale na swatchach cienie mi się nie podobają

cienie:

http://bubblymichelle.com/2015/06/07...t-impressions/

https://instagram.com/p/3nWMTPyiPY/?taken-by=trendmood1

błyszczyki

https://instagram.com/p/3rkSxJyiH-/
https://instagram.com/p/3t3pQsyiBR/


I sneakpeak nowej Viva Glam Miley Cyrus 2:

https://instagram.com/p/3r5Z9HSiAZ/
Mnie się podoba ten cień Boom Boom Room i Dazzleglass Cherry Popping, chociaż nie wiem, czy nie mam podobnego błyszczola z Diora, tylko może mniej świecącego Będę musiała więcej swatchy obadać
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 11:07   #2024
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

W ogóle jak patrzęna te swatche to nie wiem ale kojarzą one mi się z extra dimensionami, bardzo podobne kolory zmieniona faktura.

Boom Boom R. podoba mi się
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 11:30   #2025
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziwne, dla mnie to kosmicznie ciemny odcień. Myślałam, żeby go dodawać latem do podkładu w minimalnych ilościach, dla lekkiego przyciemnienia.
Chcę pędzelki split fibre do oczu, ale przepuściłam kasę na perfumy i na razie nic z tego
Otóz nie jest ciemny az tak, jak mówię i tak jasniejszy niz np najjansiejszy dostepny u nas Guerlain.
I dzisiaj malujac sie nim znowu stwierdzam, ze pasuje mi tylko rpzez ta zólc

Jak strzele dobre zdjęcie, to wstawię pokazać ze nie odcina sie jakos spejszyl.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 11:40   #2026
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
W ogóle jak patrzęna te swatche to nie wiem ale kojarzą one mi się z extra dimensionami, bardzo podobne kolory zmieniona faktura.

Boom Boom R. podoba mi się
UD ma podobny cień, no ale wiadomo, wolę ten MACowy
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 11:45   #2027
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
UD ma podobny cień, no ale wiadomo, wolę ten MACowy
na niektórych słoczach przypomina mi pigment Blue Brown, też taki czerwonawy brąz z niebieskim, a ja z UD nie jestem za bardzo zadowolona, bez bazy strasznie blekną mi te cienie w ciągu dnia
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 12:00   #2028
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
na niektórych słoczach przypomina mi pigment Blue Brown, też taki czerwonawy brąz z niebieskim, a ja z UD nie jestem za bardzo zadowolona, bez bazy strasznie blekną mi te cienie w ciągu dnia
Ja z UD mam tylko paletki i jestem zadowolona, ale pojedyncze cienie jedynie macałam i ten z MAC jest podobny do Solstice. Co do bazy to w ogóle nie mogę się wypowiedzieć, bo moje cienie na powiekach bez niej nie istnieją, a raczej istnieją jakieś pół godziny, także nie używam już cieni BEZ bazy.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 12:18   #2029
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No naprawda, sama jestem zaskoczona i to bardzo. Minimalnie jest za ciemny, ale i w mniejszym stopniu niz najjasniejsze Guerlainy, Diory etc
Jak przypudruję bialym lub Pro Longiem Prasowanym w kolorze Light, to się wszystko ładnie wpasowywuje.
Ale moze to dlatego, ze ja klasyczny zóltek, a ten NC25 jest wyjatkowo fajnie zolty
I nie wygladam jak opalona
Ja też niby żółtek, ale może mniej ciepły po prostu. Muszę jeszcze pokombinować z tym podkładem i z jakimś zbyt jasnym odcieniem minerałów. Mam chyba kilka próbek, które były dla mnie zbyt jasne. A nuż widelec będą z tego Studio Fixa ludzie.
Inna sprawa, że wolę gdy podkład jest zbyt jasny, niż zbyt ciemny. Łatwiej mi "przyciemnić" niż "rozjaśnić".

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

LeDisko kojarzy mi się bardziej z Sylwestrem niż latem. Dla mnie nic interesującego w tej kolekcji nie ma. Czekam na Ellie, a wcześniej - może na Giambattista Valli. Kolekcja Guo Pei będzie pewnie koszmarnie droga.

BTW, na stronie zrobili dorzutkę bronzerów z W&D. Baaardzo mnie wciąż kusi Delicates, ale na razie się trzymam i nie klikam.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 12:38   #2030
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja też niby żółtek, ale może mniej ciepły po prostu. Muszę jeszcze pokombinować z tym podkładem i z jakimś zbyt jasnym odcieniem minerałów. Mam chyba kilka próbek, które były dla mnie zbyt jasne. A nuż widelec będą z tego Studio Fixa ludzie.
Inna sprawa, że wolę gdy podkład jest zbyt jasny, niż zbyt ciemny. Łatwiej mi "przyciemnić" niż "rozjaśnić".

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

LeDisko kojarzy mi się bardziej z Sylwestrem niż latem. Dla mnie nic interesującego w tej kolekcji nie ma. Czekam na Ellie, a wcześniej - może na Giambattista Valli. Kolekcja Guo Pei będzie pewnie koszmarnie droga.

BTW, na stronie zrobili dorzutkę bronzerów z W&D. Baaardzo mnie wciąż kusi Delicates, ale na razie się trzymam i nie klikam.
Mozliwe Ja cieły zóltek, a ten kolor podkąłdu tez taki
Poza tym u mnei jest tak, ze duzo lepiej mi w ciemniejszych kolorach podkładu, niz w jasniejszych, moze ze wzgledu na oczy, kolor cery, etc. Generalnie oliwki mi jakos bardziej pasują. Jednak wybieram jasne, bo przeciez nie wezmę 2 tony ciemneijsze aby sie odcinały do szyi
Dlatego ten Studio Fix mnie zaskoczył tak pozytywnie.
Weź wypróbuj z jak najjaśniejszym pudrem i powinno byc ok U mnie to działa.

Dla mnie tez dyskotekowa Ale 3 kolory mi sie podobaja i byc moze je kupię, chociaz z takimi swiecacymi mi nie po drodze, bo zwykle leza, jak pigmenty. Ten zólty cień mi przypomina pigment któryś chyba Old Gold

Nie, nie było dorzutki - znaczy była ale nie teraz, tylko z ponad 2 weeki temu już i ciąge sa dostepne te
pudry jeszcze

Patrzac na opakowania to Gui na bank będzie jak ten Prabal pewno.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 12:40   #2031
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Le Disco chyba wchodzi cała do stałej, wiec spokojnie bedzie sie mozna zastanowic
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 12:41   #2032
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jak Wam się widzi le disco ?
Mnie się bardziej kojarzy z okresem świąteczno-noworocznym.
Ja lubie takie błyskotki,ale na swatchach cienie mi się nie podobają

cienie:

http://bubblymichelle.com/2015/06/07...t-impressions/

https://instagram.com/p/3nWMTPyiPY/?taken-by=trendmood1

błyszczyki

https://instagram.com/p/3rkSxJyiH-/
https://instagram.com/p/3t3pQsyiBR/


I sneakpeak nowej Viva Glam Miley Cyrus 2:

https://instagram.com/p/3r5Z9HSiAZ/
Instagram mi się nie otwiera ale już wiem, że chcę Boom Boom Room, jeśli nie będzie zbyt czerwony. Blue brown wypada u mnie bardzo czerwono, źle to wygląda.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Otóz nie jest ciemny az tak, jak mówię i tak jasniejszy niz np najjansiejszy dostepny u nas Guerlain.
I dzisiaj malujac sie nim znowu stwierdzam, ze pasuje mi tylko rpzez ta zólc

Jak strzele dobre zdjęcie, to wstawię pokazać ze nie odcina sie jakos spejszyl.
A to też spróbuję, co mi tam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 12:43   #2033
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Instagram mi się nie otwiera ale już wiem, że chcę Boom Boom Room, jeśli nie będzie zbyt czerwony. Blue brown wypada u mnie bardzo czerwono, źle to wygląda.

A to też spróbuję, co mi tam
Spróbuj, daj znac jak efekt.

No włąsnie dopiero pisałam na zarowym watku czy otwiera sie ig na kompie, bo mi nie wczoraj zmienili look strony a dzisiaj d***. Na fonie dziala, na ipadzie tyz, tu nie

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Le Disco chyba wchodzi cała do stałej, wiec spokojnie bedzie sie mozna zastanowic
Istotnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 14:50   #2034
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej dziewczyny, czy nasuwa Wam się szminka w tym odcieniu:
http://1.bp.blogspot.com/-nLzr72snM9...B0/s1600/1.JPG
http://1.bp.blogspot.com/-Xzwub_zPC_...0/DSC_6314.JPG
Może być coś minimalnie bardziej czerwonego/intensywniejszego, bo ta dziewczyna ma mleczną cerę.
Fajny efekt.. ale to nie klimaty brick-ola chyba
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 14:56   #2035
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy nasuwa Wam się szminka w tym odcieniu:
http://1.bp.blogspot.com/-nLzr72snM9...B0/s1600/1.JPG
http://1.bp.blogspot.com/-Xzwub_zPC_...0/DSC_6314.JPG
Może być coś minimalnie bardziej czerwonego/intensywniejszego, bo ta dziewczyna ma mleczną cerę.
Fajny efekt.. ale to nie klimaty brick-ola chyba
Za małe zdjecie i zbyt mało dokłądne, aby próbowac kombinowąc, w ten sposób nieprecyzyjnie sie dupe'y znajdzie. Ale u mnei podobnie wygalda VG III i Hearts Aflame, ale ona intensywniejsza i ciemniejsza.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-06-10 o 15:02
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 14:58   #2036
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczynki, któraś z Was ma porównanie podkładu EL Double Wear Light z Macowymi podkładami pod względem kolorystycznym?
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 15:03   #2037
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Za małe zdjecie i zbyt mało dokłądne, aby próbowac kombinowąc, w ten sposób nieprecyzyjnie sie dupe'y znajdzie. Ale u mnei podobnie wygalda VG III
Nie mam nic lepszego
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 15:03   #2038
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki, któraś z Was ma porównanie podkładu EL Double Wear Light z Macowymi podkładami pod względem kolorystycznym?
Ja powiem jedno - jesli cos to pomoze - zaden mi kolorystycznie nie pasował. Przewaznie za ciemne, albo za rozowe. A jestem NC15, wiec nie porównam z ciemniejszymi niz 15-ka.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 16:12   #2039
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja powiem jedno - jesli cos to pomoze - zaden mi kolorystycznie nie pasował. Przewaznie za ciemne, albo za rozowe. A jestem NC15, wiec nie porównam z ciemniejszymi niz 15-ka.
Też jestem nc15...napaliłam się na ten podkład, ale pewnie 0,5 będzie za ciemny. Póki co nie mogę tego sprawdzić, bo nie jestem u siebie, a tutaj brak drogerii Chciałam kliknąć, ale to będzie pewnie głupota.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 16:25   #2040
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Też jestem nc15...napaliłam się na ten podkład, ale pewnie 0,5 będzie za ciemny. Póki co nie mogę tego sprawdzić, bo nie jestem u siebie, a tutaj brak drogerii Chciałam kliknąć, ale to będzie pewnie głupota.
Na pocieszenie powiem Ci, ja niego napalałam sie już jakieś 3-4 razy w ciągu kilku lat, za kazdym razem wtedy, jak widziałam, jak ładnie na kims na zywo wyglada. Na siłe brałam próbki testowałam, a nawet 2-3 razy kupiłam i oczywiście szybko sprzedałam. On nie dla mnie i koniec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.