Pomocy !!! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-20, 23:05   #1
Pannajah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 14
GG do Pannajah
Question

Pomocy !!! :(


Witam was moje drogie, nie jestem ani głupią nastolatką oraz mam pojęcie o wydawałoby się wszystkim ale trapi mnie jedna rzecz..

ostatni okres miałam 15 lipca ...3 dni skąpego krwawienia... i do dzisiaj nie dostałam drugiego.. teoretycznie spóźnia mi się 8-9 dni.. Zawsze miałam regularne cykle. Fakt antykoncepcji nie stosuję [ale bez komentarze Drogie Panie..] byłam przedwczoraj u ginekologa zaniepokojona i mu opowiadam co i jak.. a ten że nie ma sensu mnie badać ponieważ ''jak coś'' to i tak nic nie zobaczy i mówił żeby czekać ..

wróciłam do domu lekko poirytowana i kupiłam BOBO test w aptece zrobiłam go ale wyszła jedna kreska... ale suerując się tym że ''po'' tereminie okresu można robić go z kazdego moczu o kazdej porze dnia i tak zrobiłam w czasie ''obiadowym''

Mam troszke stresów.. aczkolwiek od 2 tygodni mam lekko obolałe podbrzusze... a ostatnio tylkko prawa pierś zaczeła hmmmm być lekko nabrzmiała i nadwrażliwa na wszelki dotyk nawet jak mam na sobie stanik czasem jest nie do zniesienia ten dyskomfort..

Napiszcie co sądzicie o tym.

Pozdrawiam N.
Pannajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 00:40   #2
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pomocy !!! :(

sądzę, że powinnaś iść na test z krwi, a jak wyjdzie negatywny i ciąży nie planujesz to zacząć się zabezpieczać.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:05   #3
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: Pomocy !!! :(

Zrób test z krwi - 100% pewnośc, być może są to początki ciąży i jak robiłaś "BOBO" to miałaś za niskie stężenie hcg w moczu i dlatego wyszła tylko 1kreska.
A zachowanie lekarza pozostawię bez kmentarza...
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho

Edytowane przez anulcia_88
Czas edycji: 2010-08-21 o 12:06
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:21   #4
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Pomocy !!! :(

Ja ostatnio byłam w podobnej sytuacji, piersi bolały mnie nie do zniesienia przez ok półtora tygodnia! Jak zawsze bolą tylko jeden dzień Też bolało mnie podbrzusze, ale w dniu w którym miałam iść do lekarza dostałam okresu :/ Ja bym powtórzyła test, ewentualnie możesz iśćna pogotowie lub nawet do rodzinnego i poprosić żeby ci zrobili badannie krwi. Wytłumacz, że twój gin nie chciał tego zrobić i ty czujesz się zaniepokojona. Albo idź do innego gina
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:52   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Pomocy !!! :(

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam w podobnej sytuacji, piersi bolały mnie nie do zniesienia przez ok półtora tygodnia! Jak zawsze bolą tylko jeden dzień Też bolało mnie podbrzusze, ale w dniu w którym miałam iść do lekarza dostałam okresu :/ Ja bym powtórzyła test, ewentualnie możesz iśćna pogotowie lub nawet do rodzinnego i poprosić żeby ci zrobili badannie krwi. Wytłumacz, że twój gin nie chciał tego zrobić i ty czujesz się zaniepokojona. Albo idź do innego gina
Mnie piersi bolą 10 dzień (do okresu jeszcze kilka dni), ale często tak mam - mniej więcej od owulacji do okresu.
Ale nie jest to jakiś przerażająco silny ból, więc nie przeszkadza mi to specjalnie.

Autorko - test z krwi.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 20:50   #6
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Pomocy !!! :(

Mnie też często nawet na tydzień przed miesiączką bolą piersi (a czasem tylko jedna, dziwne trochę). Na ciążę bolały mnie same sutki, wręcz paliły i piekły!
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 17:26   #7
basienka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 74
Dot.: Pomocy !!! :(

witam. wybaczcie ze zmienie troche temat.Mam problem i tez potrzebuje pomocy.Od roku sypiam ze swoim chłopakiem i cały czas odczuwac ból.Sama juz nie wiem co mam robic... byłam juz u 3 lekarzy ale nic sie nie dowiedziałam oprócz tego wszystko w porządku i nie znają przyczyny bólu.Mój chłopak był moim pierwszym,dodam jeszcze ze pierwszy raz nie wspominam najlepiej,gdyz ze strachu zacisneły mi sie mięsnie i do niczego nie dosżło.Natomiast teraz juz jest wszystko dobrze,tyko że boli.Próbowałam juz wszystkiego..żeli itp.nie jest to tez wina krótkiej gry wstępnej czy złego nawilżenia dlatego ze trwa to u nas długo i naprawde jest fajnie.Nie wstydze sie mojego chłopaka i nie denerwuje sie bo sama tego chce. nie mam pojęcia skąd ten ból. Czy któraś z was tak miała? prosze o mąrde wypowiedzi i poomoc
basienka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 20:03   #8
m_magda94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 186
Dot.: Pomocy !!! :(

wiesz na moje oko to moze nadzerka bo mnie tez bolalo, boli teraz cos dostalam Mialas cytologie?
m_magda94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 07:55   #9
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: Pomocy !!! :(

basienka0 myslę, że powinnaś znaleść kompetentnego lekarza, bo Twoje objawy nie są normalne i z tego wynika, że nie jest 'wszystko w porządku".
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 17:50   #10
basienka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 74
Dot.: Pomocy !!! :(

tak miałam robioną cytologie i wyszło wszystko dobrze.nadżerki ponodz nie mam.wybieram sie znowu do lekarza...chociaż w sumie nie widze sensu
basienka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.