Natalia Gacka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-04, 09:49   #91
blanka789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 59
Dot.: Natalia Gacka

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Witam sie w watku! Ja cwicze z Natalia wg programu z ksiazki i dzis zakonczylam 7tydzien. W nastepnym tygodniu obchodze 2 miesiecznice cwiczen zadnego treningu nie odpuscilam(czasem pomijalan sobie jakis obieg czy ilosc powtorzen jak nie dalam rady). Jestem bardzo zadowolona, bo treningi naprawde daja wycisk i widze efekty golym okiem - dlatego mimo ze czasem mam dosc, to cwicze dalej. Az zaluje, ze nie zaczelam wczesniej, to bym dzis wygladala juz bosko
Czasami tylko nie wiem czy zwrot "20 na kazda strone" to naprawde 20 na kazda strone czy 10, bo widac ze na treningach ktore sa na youtube np. Brzuch A - robi po 10, a w ksiazce napisane 20. Dlatego robie je troche na czuja
Ale masz super! Aż zatęskniłam za treningami z ksiązką Gackiej, zwłaszcza że ostatnio znów widziałam w matrasie rozszerzona wersje ja juz skończyłam książke, teraz lecę treningi z DVD "czas na fit" i różne inne
blanka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 11:56   #92
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Natalia Gacka

Ja dopiero kilka dni temu zobaczylam, ze jest rozszerzona wersja. Ale to chyba rozni sie tym, ze jest wiecej przepisow, wiec wole ladniejsza niebieska okladke, niz przepisy, bo niektore fit dania sa niesmaczne dla mnie
Gratulacje skonczenia ksiazki mocno ciezko bylo? Jak efekty? Ja narazie jestem zadowolona, bo po miesiacu wszedzie cm mi spadly, cialo ujedrnilo i o dziwo przybylo w biuscie
A jak plyta? Treningi podobne do ksiazkowych? Mi brakuje w ksiazce rozciagania, wiec nauczylam sie rozciagania z jej filmiku z yt, ale kiepska jakosc, a podobno na plycie jest.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 21:55   #93
Zofinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: Natalia Gacka

Ja kupiłam książkę, ale jakoś wolę ćwiczyć włączając sobie filmik na yt.
Zofinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 23:21   #94
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Natalia Gacka

Cwiczenie z filmu ma te zalete, ze nie trzeba sie przejmowac ustawianiem minutnika do cwiczen, mierzeniem czasu itp. No i ogolnie jest razniej, jak ktos sie odzywa z monitora nie lubie tylko, ze czasami jak probuje odtworzyc jakas pozycje i np. musze sie pochylic, to wtedy nie widze monitora i musze podnosic glowe i wszystko ustawiac od nowa. Laptop rozwiazalby ten problem, ale narazie nie mam takiej mozliwosci. Na cwiczenie w miejscu gdzie stoi komputer, nie zawsze mam ochote i odpowiednia ilosc miejsca - zwlaszcza jak jest piekna pogoda i az chce sie wyjsc na zewnatrz - wtedy ksiazka to duzy +
Brakuje mi tylko w tej ksiazce dokladniejszych opisow cwiczen - jak sie ustawic, co napiac, kiedy wdech, kiedy wydech - czasem wspomina o tym w tych filmikach, czasem trzeba szukac w innych zrodlach. To wymienilabym z niedogodnosci.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 09:47   #95
blanka789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 59
Dot.: Natalia Gacka

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Ja dopiero kilka dni temu zobaczylam, ze jest rozszerzona wersja. Ale to chyba rozni sie tym, ze jest wiecej przepisow, wiec wole ladniejsza niebieska okladke, niz przepisy, bo niektore fit dania sa niesmaczne dla mnie
Gratulacje skonczenia ksiazki mocno ciezko bylo? Jak efekty? Ja narazie jestem zadowolona, bo po miesiacu wszedzie cm mi spadly, cialo ujedrnilo i o dziwo przybylo w biuscie
A jak plyta? Treningi podobne do ksiazkowych? Mi brakuje w ksiazce rozciagania, wiec nauczylam sie rozciagania z jej filmiku z yt, ale kiepska jakosc, a podobno na plycie jest.
Dzięki Muszę przyznać, że pół roku z książką gackiej minęło mi bardzo szybko, miałam kilka kryzysów, ale generalnie było fajnie, nie mogę powiedzieć że ciężko. Jeśli chodzi o płytę, całość ćwiczę 2 razy w tygodniu, bo 90 minut to dla mnie dużo, nie tylko jeśli chodzi o kondycje, ale też czas i inne obowiązki. Na płycie jest rozgrzewka, 2 treningi siłowe, tabata, ćwiczenia na brzuch i rozciąganie. Oczywiście można coś pominąć i czasem tak robię. Co do rozciągania, ja i tak robię trochę po swojemu, bo kiedyś ćwiczyłam balet i takie "zwykłe" rozciąganie mi nie wystarcza
blanka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 18:36   #96
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Natalia Gacka

Dziewczyny znalazlam dwie ksiazki Natalii- ktora jest fajniejsza? Ktora kupic do treningu domowego?
ta: ZOSTAŃ FIT NOWA TY W 180 DNI

czy moze ta: Czas na fit

dodam ze troche juz cwicze z Natalia przy filmach na YT. Ja lubie jej treningi bo sa krotkie i moge cwiczyc ile chce- jeden trening lub jesli mam ochote to wiecej treningow. Dlugi trening jednorazowy dziala na mnie demotywujaco. A cwiczenia Natalii sa dla mnie zrozumiale i bez problemu jestem w stanie je wykonac.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 21:10   #97
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Natalia Gacka

Ja cwicze z "zostan fit. Nowa ty..." jestem juz na 4 miesiacu i sobie chwale, choc sa czasochlonne czasami, ale zawsze mozna robic mniej, ale to juz nie bedzie takich efektow.
A "Czas na fit" to nie jest plyta przypadkiem? Jej nie mam. Ktos wyzej opisywal co sie tam znajdzie
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 06:50   #98
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Natalia Gacka

Hej

DPlanuję dzisiaj zacząć ćwiczyć z Natalią. Nie mam niestety książki, dopiero planuję kupić dlatego chciałam się dowiedzieć od Was od którego treningu zacząć? https://www.youtube.com/channel/UCj3...uWoqUGD2Pw-Hxw
rozgrzewka + A1 + A2 + A Brzuch?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-08 07:50:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.