vision express - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-06, 23:00   #31
kamilkaxpilzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: vision express

Ja własnie dziś zakupiłam z narzeczonym okulary w promocji 3 pary za cenę 1 jesteśmy oboje bardzo zadowoleni.
Badanie wzroku bardzo profesjonalne, i naprawdę polecam, bo można wszystko załatwić w jednym miejscu...
Więc ogólnie tak apropo promocji to pierwsze okulary, zaczynajac od oprawek (dla osoby, która chce dwie pary) są w dowolnej cenie wybrane przez nas. Drugie, dla tej samej osoby, musza być do 159 zł a powyżej tej kwoty dopłaca się to co jest wiecej niz to 159, i trzecia para dla drugiej osoby także do 159 zł i tak samo jak w przytpadku drugich okularów możemy dopłacac gdy oprawki sa drozsze...
apropo szkieł, to płacimy tylko za szkła do piewrszych okularów.
dwa nastepne są za darmo, ale zapłacić możemy za np. antyrefleks lub inne dodatkowe powłoki, ja np. za antyrefleks do swoich (ja mialam te trzecie) dopłaciłąm 80 zł bo tyle kosztuje plus 19 zł badanie wzroku, (badanie pierwszej osoby jest za darmo, drugiej kosztuje 19 zł a normlanie jka ktos tak o przyjdzie to 99 zł) . To sa moje pierwsze okulary i jak widze ta roznice pomiedzy gdy je mam lub nie, to nawet nie wiedzialam ze swiat jest taki piekny! teraz dopeiro widze wszystko wyraznie i pieknie
no a tak wgl to Obsługa była bardzo miła, ogólnie jestem bardzo zadowolona, w razie jakichs pytan chetnie odpowiem
Pozdrawiam!
kamilkaxpilzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 12:44   #32
milenka krakersik
Przyczajenie
 
Avatar milenka krakersik
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: vision express

ja planuje właśnie zmienić okulary w Warszawie gdzie najlepiej pójść i żeby nie było drogo ? poza tym mam + i czy takie szkła można pocieniować i ile to kosztuje ?

proszę o pomoc
__________________
Czym prędzej zmyć muszę to z całej siebie
Nadal nie słyszysz mnie jak niemo krzyczę do Ciebie ..
Nigdy więcej nie żyj za mnie !
milenka krakersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:04   #33
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: vision express

Witam,

Jakieś 4 lata temu kupiłam w VE okulary, dałam za nie 500zł, więc mimo wszystko wcale dla mnie nie mało. Dostałam wtedy takie "szkła" i zapewnienie, że w razie potrzeby szkła zostaną mi wymienione nieodpłatnie.

Wtedy miałam wadę -0,5. Później zaczęłam nosić soczewki. Obecnie mam wadę -2 ;/ i chciałabym w tych oprawkach wymienić sobie szkła na mocniejsze, bowiem nie chce całe dnie chodzić w soczewkach, przydąłyby mi sie takie do domu. I stąd moje pytanie: czy po okresie 4 latach VE wymieni mi te szkła na mocniejsze? Czy i w tym przypadku obowiązuje jak wszędzie okres 2 lat. Wydaje mi sie, że w przypadku optyków jest to troche bezsensowne, bowiem ludziom różnie wady postepują i nie każdy może zgłosić na wymianę w przeciągu 2 lat. Nie mam niestety żadnej karteczki z informacjami jak to dokładnie działa, a może któraś z dziewczyn będzie w stanie mi pomóc ;(.

Nie mam już siły do tego ;/. Najchętniej poddałabym się operacji, jednak na takie coś mozna zdecydować się dopiero, gdy wada przestanie postępować, a moja ma się coraz lepiej... ;/
__________________
09.2012 - ... Naturalna pielęgnacja cery!
10.2012 - ... Zapuszczanie włosów, 20 cm i ciągle rosną
11.2012 - ... Odchudzanie (było 55kg, jest 53kg, będzie 48kg)
02.2013 - ... Trening z Ewą Chodakowską (Killer, Turbo spalanie i Skalpel )
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 21:09   #34
ja_majka007
Raczkowanie
 
Avatar ja_majka007
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 40
Dot.: vision express

owszem możesz sobie wymienić szkła, ale odpłatnie. podstawowe z Ar kosztuja 199zł za parę,zaś cieńsze i z dodatkowymi powłokami 299zł.




Cytat:
Napisane przez Khadaki Pokaż wiadomość
Witam,

Jakieś 4 lata temu kupiłam w VE okulary, dałam za nie 500zł, więc mimo wszystko wcale dla mnie nie mało. Dostałam wtedy takie "szkła" i zapewnienie, że w razie potrzeby szkła zostaną mi wymienione nieodpłatnie.

Wtedy miałam wadę -0,5. Później zaczęłam nosić soczewki. Obecnie mam wadę -2 ;/ i chciałabym w tych oprawkach wymienić sobie szkła na mocniejsze, bowiem nie chce całe dnie chodzić w soczewkach, przydąłyby mi sie takie do domu. I stąd moje pytanie: czy po okresie 4 latach VE wymieni mi te szkła na mocniejsze? Czy i w tym przypadku obowiązuje jak wszędzie okres 2 lat. Wydaje mi sie, że w przypadku optyków jest to troche bezsensowne, bowiem ludziom różnie wady postepują i nie każdy może zgłosić na wymianę w przeciągu 2 lat. Nie mam niestety żadnej karteczki z informacjami jak to dokładnie działa, a może któraś z dziewczyn będzie w stanie mi pomóc ;(.

Nie mam już siły do tego ;/. Najchętniej poddałabym się operacji, jednak na takie coś mozna zdecydować się dopiero, gdy wada przestanie postępować, a moja ma się coraz lepiej... ;/
__________________

studentka Politechniki Lubelskiej...






....

ja_majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 17:46   #35
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: vision express

No cóż wówczas oferowali mi to nieodpłatnie, ale skoro trzeba to nie wiem czy po prostu nie wybiorę się do tańszego optyka skoro to mają być dla mnie tylko okulary do noszenia w domu. Chciałabym może i na co dzień, ale niekorzystnie wyglądam w oksach .
__________________
09.2012 - ... Naturalna pielęgnacja cery!
10.2012 - ... Zapuszczanie włosów, 20 cm i ciągle rosną
11.2012 - ... Odchudzanie (było 55kg, jest 53kg, będzie 48kg)
02.2013 - ... Trening z Ewą Chodakowską (Killer, Turbo spalanie i Skalpel )
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 10:15   #36
Asienka20
Raczkowanie
 
Avatar Asienka20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 266
Dot.: vision express

Chciałabym odświeżyć wątek, bo mam pytanie. Pół roku temu kupiłam okulary wraz z pakietem serwisowym i cóż, trochę mi się popsuły, a mówiąc dokładniej wpadły mi do zgniatarki. Niestety nie było co zbierać. Myślicie, że dostanę nową parę na pakiet serwisowy bez oddania tych popsutych? Na kartce z informacją o pakiecie jest napisane "nie dotyczy utraty okularów w wyniku kradzieży lub zgubienia", ale ja ich nie zgubiłam, ja je tak doszczętnie popsułam, że nawet nie mam im czego zwrócić
__________________
"Żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia..."
Marzę.
Asienka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 16:32   #37
marta martusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: vision express


---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

W Vision Express w Bonarce w Krakowie jest bardzo niemiła obsługa, nie polecam. Chciałam kupić okulary w Bonarce w Krakowie za 500 zł, starsza pani namawiała na okulary za 800 zł skoro nie zgodziłam się rzuciła nimi robiąc miny, krytykując i obrażając mnie. Później powiedziała, że te które kupiłam za 500 zł rozlecą się, połamią i porysują no chyba że dopłacę 300 zł a skoro nie wyraziłam chęci zostałam skrytykowana i obrażona. Ta pani nie powinna pracować z klientami skoro obraża, wyzywa klientów jeśli nie chcą kupić droższych okularów. Dodatkowo proponowała mi umowę za 50 czy 60 zł i dodatkowo czyścik do okularów extra płatne. Nie zgodziłam się więc zrobiła się agresywna. Więcej w Vision Express nie kupie okularów. Odradzam zwłaszcza w Bonarce w Krakowie.
marta martusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 16:39   #38
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: vision express

Cytat:
Napisane przez marta martusia Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

W Vision Express w Bonarce w Krakowie jest bardzo niemiła obsługa, nie polecam. Chciałam kupić okulary w Bonarce w Krakowie za 500 zł, starsza pani namawiała na okulary za 800 zł skoro nie zgodziłam się rzuciła nimi robiąc miny, krytykując i obrażając mnie. Później powiedziała, że te które kupiłam za 500 zł rozlecą się, połamią i porysują no chyba że dopłacę 300 zł a skoro nie wyraziłam chęci zostałam skrytykowana i obrażona. Ta pani nie powinna pracować z klientami skoro obraża, wyzywa klientów jeśli nie chcą kupić droższych okularów. Dodatkowo proponowała mi umowę za 50 czy 60 zł i dodatkowo czyścik do okularów extra płatne. Nie zgodziłam się więc zrobiła się agresywna. Więcej w Vision Express nie kupie okularów. Odradzam zwłaszcza w Bonarce w Krakowie.
Złóż na nią skargę
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 12:29   #39
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: vision express

Hej, odświeżam wątek, czy korzystała któraś z was z nowej promocji za 100 zł oprawki+szkła+ badanie wzroku? Możecie coś powiedzieć o tym czy to nie żadne oszustwo i można jakieś ładne okulary wybrać?
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 10:21   #40
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: vision express

Cytat:
Napisane przez solaola Pokaż wiadomość
Hej, odświeżam wątek, czy korzystała któraś z was z nowej promocji za 100 zł oprawki+szkła+ badanie wzroku? Możecie coś powiedzieć o tym czy to nie żadne oszustwo i można jakieś ładne okulary wybrać?
Idę za chwilkę do nich dowiedzieć się czegoś więcej. Jak wrócę to dam znać
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:57   #41
52arotka
Raczkowanie
 
Avatar 52arotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: stoke-on-trent
Wiadomości: 66
GG do 52arotka
Dot.: vision express

ja nie polecam vision express zw na ceny 4lata temu kupilam tam okalary za 450zl , badania robili mi dobre , niestety oprawki 200 zalezalo mi na ray banach bo dobrze w nich wygladam , szklo 1- 170 x2= 540 zl drogo mam wade -5 i pani powiedzial ze beda lzejsze szkla i ciensze nie wiem czy to nie sciema bo normlane byly za 100zl !!! plastyki to por. do szkla itak lekkie sa
zaluje ze nie poszlam do mniejszego salonu w miescie pod wawa lub nawet w osza w warszawie jets tanszy salon ;(
52arotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 12:10   #42
eeriefemale
Raczkowanie
 
Avatar eeriefemale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 45
Dot.: vision express

Macie może jakieś doświadczenia z salonami Vision Express w Białymstoku? Chodzi mi o dobranie soczewek kontaktowych. W którym są najlepsi specjaliści, miła obsługa?
eeriefemale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 11:25   #43
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: vision express

Ja też niestety nie jestem zadowolona z Vision. Skusiłam się promocją i zdradziłam mojego zaufanego optyka. To był błąd. 400zł poszło na marne. Źle dobrali mi szkła, miały być ekstra cieńkie a niestety tak nie było. Może w innym salonie było by ok, ale jednak się już zraziłam i potulnie wróciłam do starego, małego optyka. Tam jestem zawsze obsłużona jak najważniejszy klient i z 40 oprawek mi podają, pomagają w wyborze.. Zresztą każdego klienta tak traktują i to mi się podoba. W Vision bylo na zasadzie: Pani sobie jakieś oprawki wybierze sama... Wolę dołożyć trochę więcej za okulary i mieć pewność, że posłużą mi kilka lat a nie tak jak to moja koleżanka zrobiła w Vision 1200zł na okulary dała z ubezpieczeniem i po pół roku się rozwaliły. W ramach ubezpieczenia dostała oprawki za 50zł.....
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 13:29   #44
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: vision express

Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
Ja też niestety nie jestem zadowolona z Vision. Skusiłam się promocją i zdradziłam mojego zaufanego optyka. To był błąd. 400zł poszło na marne. Źle dobrali mi szkła, miały być ekstra cieńkie a niestety tak nie było. Może w innym salonie było by ok, ale jednak się już zraziłam i potulnie wróciłam do starego, małego optyka. Tam jestem zawsze obsłużona jak najważniejszy klient i z 40 oprawek mi podają, pomagają w wyborze.. Zresztą każdego klienta tak traktują i to mi się podoba. W Vision bylo na zasadzie: Pani sobie jakieś oprawki wybierze sama... Wolę dołożyć trochę więcej za okulary i mieć pewność, że posłużą mi kilka lat a nie tak jak to moja koleżanka zrobiła w Vision 1200zł na okulary dała z ubezpieczeniem i po pół roku się rozwaliły. W ramach ubezpieczenia dostała oprawki za 50zł.....
Ciekawe. Ja mam dosyc drogie szkla, za calosc placilam okolo 500zl. Od 4 lat nic sie nie dzieje z okularami.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 14:19   #45
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Ciekawe. Ja mam dosyc drogie szkla, za calosc placilam okolo 500zl. Od 4 lat nic sie nie dzieje z okularami.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie ja też mam okulary od pół roku dopiero, ale jestem bardzo zadowolona. Zapłaciłam 350zl za całość ze szkłami, ale przecież okulary kupuje się raz na kilka lat zazwyczaj, wiec uważam ze to i tak niedrogo. Badanie tez było w porządku, po tych negatywnych opiniach byłam w szoku, bo lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, chciał być pewien, że dobierze mi dobre szkła. Ogólnie nie miałam na co narzekać
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 14:52   #46
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: vision express

Każdy ma własne doświadczenie. Ja niestety mam negatywne. Tak jak wspomniałam, może w innym salonie Vision byłabym zadowolona. Niestety ja mam tak, że jak raz się zrażę to już nigdy nie wrócę. Życzę Wam lepszych doświadczeń
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 20:55   #47
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: vision express

Hej, mam pytanie. Mój chłopak ostatnio kupował okulary w VE i dostał kupon na drugie okulary - 200zł. I ja akurat w tym czasie miałam wizytę u okulisty i okazało się, że też muszę nosi okulary. I mam pytanie czy on może wykorzystać tę zniżkę na okulary z innymi soczewkami?
W regulaminie jest tylko taki zapis: "Kupon na drugą parę może być wykorzystany tylko przez tę samą osobę, która zakupiła pierwszą
kompletną parę okularów. Nie może być przekazany innej osobie." I wiem, że on tylko może go wykorzystać, ale czy może np. kupić jakieś okulary w "prezencie"?
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 17:41   #48
petalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: vision express

Odradzam firme. Więcej tam nie wróce i nikomu nie polecę.

Niby w umowie jest gwarancja zadowolenia i można wymienić jak cos nie pasuje, a gdy przy odbiorze okazało się, że źle dobrali mi szkła, dopiero po długich utarczkach zgodzili się, że mogę skorzystać jesczcze z "gwarancji zadowolenia".

To chyba naturalne, że jak coś źle wykonają powinni poprawić/wymienić a nie wmawiać, że mi sie wydaje i że mam zacisnąć zęby i sie przyzwyczaić. To może w ogóle niech nie badają wzroku w końcu do wszytskiegosie można przyzwyczaić.

Na szczęście powstaje już coraz więcej profesjonalnych firm więc VE powinno to dać do zrozumienia, że daleko niepojadą z taką jakością.
petalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 21:09   #49
Cherry_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 76
Dot.: vision express

W VE mam wrażenie postawy nastawionej na "schwycenie klienta", standardowo liczy się tylko kasa. "Gwarancja zadowolenia", czyli możliwość zwrotu okularów w salonie nie działa.
Cherry_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-01, 22:14   #50
grog11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Angry Dot.: vision express

okulary w Vision Express są beznadziejne;
-dwie reklamacje na odpadające zauszniki i trzeci raz mi odpadł ponownie
-za 365 zł włoska tandeta


unikajcie tej firmy jak ognia, sieciówki to naciągacze
grog11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 05:32   #51
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: vision express

Mam od nich soczewki i nie narzekam. Co do okularów, to nie wypowiem się, bo wyrabiałam je z 3 lata temu u małego, lokalnego optyka.
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-02 06:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.