Wyjazd na stałe do usa -ameryki- kosmetyczka , wizażystka i opiekun medyczny ... Help - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 04:48   #31
Floridzianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 99
Dot.: Wyjazd na stałe do usa -ameryki- kosmetyczka , wizażystka i opiekun medyczny ..

Cytat:
Napisane przez izzzunia Pokaż wiadomość
Carmen_88 - dziękuję za odpowiedz - co prawda dopiero teraz ale chyba dopiero teraz podjełam decyzję Coraz więcej osób mówi że w ameryce jest bardzo ciężko z pracą , i faktycznie tęsknota za rodziną jednak duża .... tak sobie myślę ze spróbujemy anglię Nikt nam zielonej karty nie zabierze ...zawsze możemy się spakować i wylecieć do stanów Martwią mnie tylko imigracje ... w londynie coraz więcej obcokrajówców ...amerykanie chodziaż określają ich ilość ....
Ja bym na pewno nie zdecydowala sie na przeprowadzke do Anglii majac do wyboru Stany Zjednoczone.. Znam mnostwo Anglikow przyjezdzajacych na Floryde na wakacje ktorzy zrobiliby wszystko zeby moc tu zostac i zdobyc zielona karte i wieszaja psy na Anglii - drogo, pelno imigrantow, nie ma pracy, czytacie czasami guardian i jak muzulmanie przeforsowywuja coraz to nowe muzulmanskie prawa tam? brrr az sie wlos na glowie jezy...

Upewnij sie ze nie stracisz zielonej karty. Nawet bialy paszport nie pozwala ci na nielimitowany czas poza granicami USA. Pamietaj ze zielona karta to rezydentura - jesli nie rezydujesz w USa, tracisz karte. Plus aby moc zasponsorowac meza musisz zrobic sobie obywatelstwo. Nie uda ci sie to siedzac poza granicami USa. ja bym sie nie bawila w osiedlanie w Anglii, jak dla mnie to kraj stracony. Zycze wam powodzenia, cokolwiek zdecydujecie.
Floridzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 11:27   #32
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Wyjazd na stałe do usa -ameryki- kosmetyczka , wizażystka i opiekun medyczny ..

Cytat:
Napisane przez Floridzianka Pokaż wiadomość
Ja bym na pewno nie zdecydowala sie na przeprowadzke do Anglii majac do wyboru Stany Zjednoczone.. Znam mnostwo Anglikow przyjezdzajacych na Floryde na wakacje ktorzy zrobiliby wszystko zeby moc tu zostac i zdobyc zielona karte i wieszaja psy na Anglii - drogo, pelno imigrantow, nie ma pracy, czytacie czasami guardian i jak muzulmanie przeforsowywuja coraz to nowe muzulmanskie prawa tam? brrr az sie wlos na glowie jezy...

Upewnij sie ze nie stracisz zielonej karty. Nawet bialy paszport nie pozwala ci na nielimitowany czas poza granicami USA. Pamietaj ze zielona karta to rezydentura - jesli nie rezydujesz w USa, tracisz karte. Plus aby moc zasponsorowac meza musisz zrobic sobie obywatelstwo. Nie uda ci sie to siedzac poza granicami USa. ja bym sie nie bawila w osiedlanie w Anglii, jak dla mnie to kraj stracony. Zycze wam powodzenia, cokolwiek zdecydujecie.
Otóż to.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-24 12:27:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.