Zapalenie pęcharza w ciązy a lekkie plamienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 14:29   #1
Malika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 38

Zapalenie pęcharza w ciązy a lekkie plamienie


Witam,

proszę o informacje na forum gdyż na tą chwilę nie mam możliwości pójścia do lekarza. U lekarza byłam w poniedziałek, potwierdził ciąże na 6 tydzień. Dodatkowo wdała mi się infekcja pochwy ( zostały mi przepisane globulki dopochwowe). Od wczoraj mam jeszcze dodatkowo zapalenie pęcherza ( informacje tą podawałam lekarzowi ale olał temat). Na noc podałam sobie pierwszą globulkę skutkiem czego jest rano duża ilość białego śluzu. Ale co mnie zaniepokoiło. Mianowicie zapalenia pęcherza narazie jeszcze nie leczyłam ( nie wiem co wziąć w ciąży) a dziś rano zauważyłam lekkie plamienie- takie malutkie jakby okres mi się zaczynał . Nie było tego dużo ale było. Teraz po południu już nie ma. Czy mam się martwić? Czy to pierwszy objaw poronienia? Czy to może skutek nie leczenia pęchęrza?
Malika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:33   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zapalenie pęcharza w ciązy a lekkie plamienie

Przede wszystkim zmienic lekarza i iść do innego , krwawienie w ciązy to może nie być błaha sprawa.
Na pęcherz weż cos z zurawiną.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:36   #3
Malika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 38
Dot.: Zapalenie pęcharza w ciązy a lekkie plamienie

Kupiłam sobie żuravit. Narazie tak jak mówie ustało, nie było tego dużo. Czyli jest czym się martwić? Jak było u was? Ktoś miał podobną sytuację?
Malika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:45   #4
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Zapalenie pęcharza w ciązy a lekkie plamienie

urosept, i właśnie coś z zurawiną na zapalenie pęcherza, ja miała w ciązy często.

A elekarza zmien, koniecznie.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 16:33   #5
meg252
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 348
Dot.: Zapalenie pęcharza w ciązy a lekkie plamienie

Chyba moge posluzyc sie pomoc otoz obecnie jestem w 16tyg ciazy.Na puerwszej wizycie u gina bylam a 4tyg ciazy mialam zapalenie pochwy dsla mi globulki iladian direkt plus i przez 10dni po 1 na noc a i mialam infekcje moczu dostalam anyubiotyk doumox 2razy dziennie przez14dni potem kolejna wizyta u gina i zapalenie pochwy minelo i z moczem ok wyniki super posiew moczu tez.Ten gin powinien ci przepusac antybiotyk.Samo Ci nie przejdzie.Co do plamuen mialam w 5tyg ciazy niewielkie trwalo 5dni takie plamki brazowe minelo samo i teraz wynki sa ok a plamien brak a dzidzia rosnie.Glowa do gory radze zmien gina.Pozdrawiam
meg252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:32   #6
Malika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 38
Dot.: Zapalenie pęcharza w ciązy a lekkie plamienie

Jestem umówiona na jutro rano. Narazie biorę żuravit i dziś wieczomre drugą globułke. Kurcze a moze to przez te globulki ( tylko 3 w opakowaniu ) to moze mocne? Nie wiem, nie chce się zadręczać jutro wszystkiego sie dowiem. ide do innego lekarza. Dzieki wszystkim

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

I jeszcze dodam, że jak powiedziałam , ze mnie piecze i co chwile chodzę do toalety i prawie nic nie sikam to mój lekarz powiedzial ze to pewnie przez infekcje pochwy.
Malika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-26 18:32:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.