Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Na ślubnym kobiercu, przygotowania do ślubu > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem O zaręczynach, prezentach, wieczorach panieńskich, wszystko przed ślubem.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-07-06, 10:38   #2911
paskova
Rozeznanie

Dot.: Panny Młode z Podkarpacia

No właśnie ja w ogóle teraz przestałam myśleć non stop o weselu. Mamy dużo innych spraw o których myślimy i wesele zeszło na dalszy plan, przez co wydaje mi się, że ten czas jeszcze szybciej leci
Stary 2017-07-31, 15:33   #2912
Nyuszi
Przyczajenie

Dziewczyny, które z salonów sukien ślubnych polecacie na pierwszy ogień? Z dużym wyborem i miła obsługa? Naczytałam się o tym jak niemile może być pierwsze doświadczenie w salonie sukien ślubnych i aż się stresuje, żeby do któregoś pójść. Pomocy!
Nyuszi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 18:29   #2913
melysa
Raczkowanie

Polecam "Igar" w C.H.Respan w Rzeszowie Też się stresowałam bo jestem wybredna i był to w zasadzie jeden z dwóch salonów w których byłam, ale naprawdę jestem mega zadowolona. Miła obsługa i duży wybór
melysa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 21:32   #2914
malwina1927
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez melysa Pokaż wiadomość
Polecam "Igar" w C.H.Respan w Rzeszowie Też się stresowałam bo jestem wybredna i był to w zasadzie jeden z dwóch salonów w których byłam, ale naprawdę jestem mega zadowolona. Miła obsługa i duży wybór
Hm, co do sukienek w Respanie to mnie żadna nie zaskoczyła i wybór był malutki, a ceny przerażające i wybrałam się do innego salonu Igar i sukienkę za pierwszym razem mam
malwina1927 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 09:49   #2915
Piciusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nyuszi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które z salonów sukien ślubnych polecacie na pierwszy ogień? Z dużym wyborem i miła obsługa? Naczytałam się o tym jak niemile może być pierwsze doświadczenie w salonie sukien ślubnych i aż się stresuje, żeby do któregoś pójść. Pomocy!
Cytat:
Napisane przez melysa Pokaż wiadomość
Hmm ja mam inne zdanie co do tego salonu.. byłam łącznie w 3 salonach i ten zdecydowanie był najgorszy. Najgorsze wspomnienia i szkoda było mojego czasu. Także ja nie polecam.
Osobiście kupiłam moją suknie w Afrodycie ale byłam również w La Belle i tam też polecam zaglądnąć
Piciusia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości