Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-12, 21:05   #31
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez melliss Pokaż wiadomość
Dziewczynki dopiszcie mnie na pierwsza stronę bo ja już Wasza jestem.
25 październik potwierdzona dziewczynka Zuzanna. Dzieki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mellis a zanim na usg lekarz potwierdził dziewczynkę, miałaś jakie przeczucia czy będzie córka czy syn?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:08   #32
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
A jaki wózek kupiliscie? My też powoli rozgladamy się za uzywka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Oczywiście trzymam kciuki za wizyte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nastawilismy się z mężem na baby design. Chcieliśmy albo lupo albo husky. Niestety stracilam nadzieję, że dostane taka uzywke, a żeby zamówić nowy musielibysmy sie liczyc z tym że będzie dopiero w październiku 😮(poza tym dziewczyny pisaly ze wozek jest super ale ciezki) dlatego mieliśmy dzisiaj jechać i kupic roan bass soft nowy, bo sklep mial go na stanie. Iiii wczoraj wieczorem pojawilo się ogłoszenie baby design husky! 😁 od razu napisalismy i dzisiaj bylismy oglądać. Kobietka mówiła, że telefony i wiadomości się urywaja (w co wierzę bo nawet przy nas dzwonili) ale że obiecała dla nas dlatego nikogo poki co nie zapraszała. No i wzięliśmy! I sie jaram 😁 mam nadzieję, że się sprawdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:13   #33
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Nastawilismy się z mężem na baby design. Chcieliśmy albo lupo albo husky. Niestety stracilam nadzieję, że dostane taka uzywke, a żeby zamówić nowy musielibysmy sie liczyc z tym że będzie dopiero w październiku 😮(poza tym dziewczyny pisaly ze wozek jest super ale ciezki) dlatego mieliśmy dzisiaj jechać i kupic roan bass soft nowy, bo sklep mial go na stanie. Iiii wczoraj wieczorem pojawilo się ogłoszenie baby design husky! 😁 od razu napisalismy i dzisiaj bylismy oglądać. Kobietka mówiła, że telefony i wiadomości się urywaja (w co wierzę bo nawet przy nas dzwonili) ale że obiecała dla nas dlatego nikogo poki co nie zapraszała. No i wzięliśmy! I sie jaram 😁 mam nadzieję, że się sprawdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super wam się trafiło 😆
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:16   #34
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

adhoc Ale Wam się trafiło ! Super!
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:19   #35
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Nastawilismy się z mężem na baby design. Chcieliśmy albo lupo albo husky. Niestety stracilam nadzieję, że dostane taka uzywke, a żeby zamówić nowy musielibysmy sie liczyc z tym że będzie dopiero w październiku 😮(poza tym dziewczyny pisaly ze wozek jest super ale ciezki) dlatego mieliśmy dzisiaj jechać i kupic roan bass soft nowy, bo sklep mial go na stanie. Iiii wczoraj wieczorem pojawilo się ogłoszenie baby design husky! 😁 od razu napisalismy i dzisiaj bylismy oglądać. Kobietka mówiła, że telefony i wiadomości się urywaja (w co wierzę bo nawet przy nas dzwonili) ale że obiecała dla nas dlatego nikogo poki co nie zapraszała. No i wzięliśmy! I sie jaram 😁 mam nadzieję, że się sprawdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to trafilo się idealnie! Super 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:19   #36
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Adhoc fajnie, że wam się trafił wózek, który chcieliście.

Jak was czytam to jestem jak naraxie w czarnej d..ie z wyprawka. Ale obiecuję sobie, że w sierpniu jak młodą wypawie z babcią na wakacje to będę musiała to wszystko ogarnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:25   #37
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Ale tak patrzę po pierwszej stronie, że jednak słabo z naszą intuicją/ przeczuciami co do płci
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 21:33   #38
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
U mnie po ilości postów od razu widać, że poszłam na l4 😂
Właśnie miałam pisać, że na bank się rozkręcimy z postami, bo coraz więcej będzie na L4;P

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Ale tak patrzę po pierwszej stronie, że jednak słabo z naszą intuicją/ przeczuciami co do płci
Dokładnie, w łeb wzięło te 70% prawdopodobieństwa intuicji matki. My chyba nawet nie mamy 50% Eksperyment obalił tezę

Ja jutro idę na krzywą. Jestem nią przerażona od conajmniej 3 miesięcy i jutro będę się mierzyć z tym paskudztwem. Nie wyobrażam sobie zupełnie nic nie pić, więc chyba pozwolę sobie na łyka wody co jakieś pół godziny;P Jak nie będę się odzywać przez kilka dni, to znaczy że zeszłam tam w laboratorium

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Propos tematów do ogarnięcia, tyle mi się uzbierało, dodatkowo Wy piszecie tyle informacji, inspiracji, że zaczęłam szukać aplikacji, gdzie to wszystko mogę gromadzić i planować między mnie i męża Nawet dzwoniłam do znajomego, który jest managerem projektów, żeby mi jakąś polecił
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:35   #39
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Kasiastk powodzenia na glukozie, naprawdę nie jest tak źle!
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:35   #40
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Kasiastka, skuteczność w przepowiadaniu płci mamy 35,29%
Odjelam 3 osoby, przy których nie ma informacji.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:36   #41
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Ale naskrobalyscie. Goslawa pytalas czy biorę magnez, tak biorę, ale na te ostatnie skurcze nawet on nie pomagał. Teraz juz jest ok. Tyle ze jutro znów mnie czeka wyprawa na badania i muszę iść do spółdzielni opłacić czynsz.



Alea, śliczny brzuszek i faktycznie juz spory. Ja sie chyba zaczne mierzyć obwód swojego.

Rzeczozn, ludzie to czasem maja pomysły. Żeby kobietę w ciąży na drabinę wysyłać, tak absurdalne, ze aż śmieszne.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 21:37   #42
melliss
Raczkowanie
 
Avatar melliss
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 216
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać, że na bank się rozkręcimy z postami, bo coraz więcej będzie na L4;P



Dokładnie, w łeb wzięło te 70% prawdopodobieństwa intuicji matki. My chyba nawet nie mamy 50% Eksperyment obalił tezę

Ja jutro idę na krzywą. Jestem nią przerażona od conajmniej 3 miesięcy i jutro będę się mierzyć z tym paskudztwem. Nie wyobrażam sobie zupełnie nic nie pić, więc chyba pozwolę sobie na łyka wody co jakieś pół godziny;P Jak nie będę się odzywać przez kilka dni, to znaczy że zeszłam tam w laboratorium

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Propos tematów do ogarnięcia, tyle mi się uzbierało, dodatkowo Wy piszecie tyle informacji, inspiracji, że zaczęłam szukać aplikacji, gdzie to wszystko mogę gromadzić i planować między mnie i męża Nawet dzwoniłam do znajomego, który jest managerem projektów, żeby mi jakąś polecił
I masz cos fajnego?
Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Mellis a zanim na usg lekarz potwierdził dziewczynkę, miałaś jakie przeczucia czy będzie córka czy syn?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To na milion procent czulam, ze to bedzie chlopiec Bruno...

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Nastawilismy się z mężem na baby design. Chcieliśmy albo lupo albo husky. Niestety stracilam nadzieję, że dostane taka uzywke, a żeby zamówić nowy musielibysmy sie liczyc z tym że będzie dopiero w październiku 😮(poza tym dziewczyny pisaly ze wozek jest super ale ciezki) dlatego mieliśmy dzisiaj jechać i kupic roan bass soft nowy, bo sklep mial go na stanie. Iiii wczoraj wieczorem pojawilo się ogłoszenie baby design husky! 😁 od razu napisalismy i dzisiaj bylismy oglądać. Kobietka mówiła, że telefony i wiadomości się urywaja (w co wierzę bo nawet przy nas dzwonili) ale że obiecała dla nas dlatego nikogo poki co nie zapraszała. No i wzięliśmy! I sie jaram 😁 mam nadzieję, że się sprawdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siła przyciągania zadziałała))

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Adhoc fajnie, że wam się trafił wózek, który chcieliście.

Jak was czytam to jestem jak naraxie w czarnej d..ie z wyprawka. Ale obiecuję sobie, że w sierpniu jak młodą wypawie z babcią na wakacje to będę musiała to wszystko ogarnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To pewnie stoisz w niej obok mnie damy radę. Mowie sobie to codziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[SIZE="2"]moje DIY do pokoiku dziecka:
(plany, robi się, zrobione!)
-okno z łapaczy snów
-kocyk robiony na drutach
-girlanda- gwiazdki
-rożek
-karuzela z pomponów filcowych
-ochraniacze do łóżeczka
-literka na drzwi "Z"
melliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:38   #43
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać, że na bank się rozkręcimy z postami, bo coraz więcej będzie na L4;P



Dokładnie, w łeb wzięło te 70% prawdopodobieństwa intuicji matki. My chyba nawet nie mamy 50% Eksperyment obalił tezę

Ja jutro idę na krzywą. Jestem nią przerażona od conajmniej 3 miesięcy i jutro będę się mierzyć z tym paskudztwem. Nie wyobrażam sobie zupełnie nic nie pić, więc chyba pozwolę sobie na łyka wody co jakieś pół godziny;P Jak nie będę się odzywać przez kilka dni, to znaczy że zeszłam tam w laboratorium
Nie boj sie, jak nie masz obsesji na punkcie igiel to nie bedzie zle Mnie glukoza smakowala, wcisneli mi do niej polowke cytryny i wypilam ladnie po pobraniach tez dobrze sie czulam, co prawda musialam sie polozyc po poludniu bo czulam sie troche taka zmulona ale bylo spoko a dzis w labo jedna dziewczyna mowila ze pije drugi raz glukoze bo poprzednie badanie jej nie wyszlo. Nir wiem jak to mozliwe ale jednak sie zdarza.

Adhoc gratuluje wozka

Mowcie co chcecie, u mnie intuicja sie sprawdzila, co wiecej - u mojego meza tez
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:39   #44
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Łooo ile napisałyście! nadrobiłam,ale nie piszę bo dzis mam gorszy dzien. Jutro rano sie odezwe bo ide spac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:40   #45
anulka_l7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 318
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Witam się i ja w nowym wątku 😊

My stelaża na wanienkę nie kupujemy, mamy w pokoju ławę z regulacją wysokości i na razie tak spróbujemy.

Współczuję wam tej zgagi 😞 ja nigdy nie miałam i odpukać w ciąży też się nie pojawia. Tfu, tfu 😋 za to męczy mnie kręgosłup i pachwiny 😕 a dziś wszystko mnie wkurza. Bez kija nie podchodzić 😉

Adhoc, super wam się trafiło 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulka_l7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:40   #46
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Ja obstawiałam chłopca a jest dziewczynka :P Nie wiem na ile to intuicja zawiodła i czy to nie był wpływ gdzieś tam dawno moich myśli, że fajnie by było mieć najpierw chłopca, później dziewczynkę . Jeśli chłopiec to Franciszek a póki co w brzuszku Zosia.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:43   #47
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Aleaa_
Piekny masz brzuszek!

Mi dzisiaj 3 osoby nie dowierzały, że ja w ciąży jestem chyba po prostu myślą, że ja gruba jestem xD

very niceee
hmm... a jaką dawkę bierzesz? Bo mi pomogło jak zwiększyłam dawkę mg z jednej do 3 tabletek :P ja biorę asmag forte
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:46   #48
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Ja jakoś przez to, że inaczej znosiłam od początku ciążę miałam przeczucie, że to córka będzie 😊 i się nie pomyliłam jak na razie, bo usg potwierdziły 😁

Hormony są okropne, rozpłakałam się przez zgage, bo nawet herbaty owocowej nie mogę się napić. Normalnie tragedia, jak mdłości odpuściły tak teraz zgaga daje w kość... I co z tego, że chce iść zaraz spać jak znowu 2-3h będę się układać, bo co chwile albo WC albo syn będzie wołał...
Ponarzekalam sobie, idę po lód 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:49   #49
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Witam się w nowym wątku!

Bez humoru, bo wieczorna awantura z mężem Leżę i ryczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 21:50   #50
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

U mnie Intuicja się sprawdziła, od początku czułam, że to dziewczynka. Mąż przeczuwał albo może po prostu chciał chłopca.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:52   #51
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Oj tyle Was dzisiaj bez humoru
aphrael Co się stało?
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:54   #52
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Dzięki dziewczyny! Oby się sprawdził na zimowych wertepach 😁 póki co jestem taka podekscytowana że od razu zrobiłam pranie 😁 a Ignaś chyba to czuje, bo taką balange urządził w brzuchu, że szok 😁

A z resztą wyprawki też jestem w czarnej d. I nie mam bladego pojęcia od czego zacząć z rzeczy higienicznych... Mimo ze wrzucacie listy, piszecie to w mojej głowie to wszystko jak czarna magia... Wózek to taka podstawa... A jeszcze musimy znaleźć łóżeczko i komode... I milion innych rzeczy 😊

Chyba dziś nie zasne... 😁 a od jutra prawdopodobnie l4 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 22:02   #53
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Oby się sprawdził na zimowych wertepach �� póki co jestem taka podekscytowana że od razu zrobiłam pranie �� a Ignaś chyba to czuje, bo taką balange urządził w brzuchu, że szok ��

A z resztą wyprawki też jestem w czarnej d. I nie mam bladego pojęcia od czego zacząć z rzeczy higienicznych... Mimo ze wrzucacie listy, piszecie to w mojej głowie to wszystko jak czarna magia... Wózek to taka podstawa... A jeszcze musimy znaleźć łóżeczko i komode... I milion innych rzeczy ��

Chyba dziś nie zasne... �� a od jutra prawdopodobnie l4 ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się tak zastanawiałam czemu ostatnio źle sypiam...ale jak się budzę w nocy to myślę akurat o kwestiach dziecięco-porodowych więc to jest chyba powód - podświadomie krążę ciągle myślami przy Zosi, wyprawce, porodzie itd.
Co do wyprawki - ja oprócz ciuszków i tego co kupiłam na promocjach czyli kilku pieluch i kocyka to nie mam nic, z rzeczy higienicznych planuję teraz kupić szczotkę, podkłady, wkładki laktacyjne, smoczek itd - generalne ogarnąć "suchą" część listy. Na koniec zostawię kosmetyki, chusteczki nawilżane itd. Takie rzeczy mogą leżeć w szafie a ja mogę odhaczać kolejne elementy z listy i lepiej spać

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2017-07-12 o 22:03
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 22:33   #54
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Melliss z aplikacji polecal trello do planowania zadan i Evernote do zbierania informacji i inspiracjo. Ale najlepiej obwjrzec sobie jakis tutorial z tych programow, bo samemu na czuja to można się szybko zniechecic.

Dziewczyny, które planuja kąpać poza lazienka: w pokojach cieplo szybciej się rozchodzi niż w lazience i maluszkowi może być zimno. Kolezanka tak kapala córeczkę i darla sie w nieboglosy, ktos im powiedział, zeby kapac w lazience i jak reka odjal, mala od razu przestala plakac
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 23:17   #55
anulka_l7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 318
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Melliss z aplikacji polecal trello do planowania zadan i Evernote do zbierania informacji i inspiracjo. Ale najlepiej obwjrzec sobie jakis tutorial z tych programow, bo samemu na czuja to można się szybko zniechecic.

Dziewczyny, które planuja kąpać poza lazienka: w pokojach cieplo szybciej się rozchodzi niż w lazience i maluszkowi może być zimno. Kolezanka tak kapala córeczkę i darla sie w nieboglosy, ktos im powiedział, zeby kapac w lazience i jak reka odjal, mala od razu przestala plakac
My mamy maleńką łazienkę. Prysznic, umywalka i toaleta, nic więcej nie wejdzie. W dwie osoby ciężko się obrócić. Ale nie będę się przenosić do innej łazienki, bo u nas kąpanie w pokoju to nie problem. Teściowa tak pali w piecu, że ja zakręcam grzejniki, bo jest jak w saunie. Już się boję co to będzie przy dziecku... Ona potrafiła w maju/czerwcu nagrzać, żeby "pozbyć się wilgoci z domu" 😳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulka_l7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 02:21   #56
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Coraz gorzej spie... Trzecia godzina budzi mnie pd tygodnia. Jakby juz na karmienie😀😀kurde ja tu chce wyspac sie za wszystkie czasy a nie sie przygotowywac! Ide siku 😝😝😝

---------- Dopisano o 02:17 ---------- Poprzedni post napisano o 02:07 ----------

Rzeczozn hahaha chcialabym Cie widziec na tej drabinie😀😀 very nice to tylko facet mogl jej to zaproponowac😀😀

Alea przeciez Ty nrzucha nie masz!!!😝😝😊😊

Aphrael mam nadzieje ze rano juz bedzie w porzadku!!

Adhoc super ze tak sie udalo!!!😊😊😊

---------- Dopisano o 02:21 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Szklaneczka bo chcialam byc troche anonimowa,zeby kolezanki z watku x-mam mnie za duzo nie sledzilaltym bardziej ze wszyscy wiedza ze chcemy niespodzianke.to bylabym od razu widoczna na 1stronie😝😝ale tyle z Wami pier**dole ze ciezko mnie nie zauwazyc😀😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 03:35   #57
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Kurde, spac nie.moge, jak nie siku to.pic sie chce a teraz to.bym cos zjadla.
Ogladacie.hejlobuzy na you tubie, ostatnio skrecali łóżeczko i wozek. Maja chicco urban .
Idziecie na 3 usg.prenatalne? Lekarz mowil ze dwa pierwsze sa najważniejsze a to jak chce to moge zrobic, chcialabym pitwierdzic ze z małą wszystko ok i ze to rzeczywiscie ona nie on, apropo naszych statystyk to u mnie chyba trzeba zmienic.
Ja od poniedzialku na urlop a potem l4, ale pewnie do topgadul nie trafie, nie ma szans was przebic.
Mi zgaga odpukac nie dokucza ale przypomnialyscie mi o kefirze w lodówce, ide do kuchni, wasze zdrowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 03:57   #58
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
Kurde, spac nie.moge, jak nie siku to.pic sie chce a teraz to.bym cos zjadla.
Ogladacie.hejlobuzy na you tubie, ostatnio skrecali łóżeczko i wozek. Maja chicco urban .
Idziecie na 3 usg.prenatalne? Lekarz mowil ze dwa pierwsze sa najważniejsze a to jak chce to moge zrobic, chcialabym pitwierdzic ze z małą wszystko ok i ze to rzeczywiscie ona nie on, apropo naszych statystyk to u mnie chyba trzeba zmienic.
Ja od poniedzialku na urlop a potem l4, ale pewnie do topgadul nie trafie, nie ma szans was przebic.
Mi zgaga odpukac nie dokucza ale przypomnialyscie mi o kefirze w lodówce, ide do kuchni, wasze zdrowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też coś nie mogę ostatnio spać.
Ja idę na usg III trymestru, bo podczas wizyt kontrolnych lekarz nie wykonuje u siebie w gabinecie usg, tylko sprawdza bicie serduszka. A podczas tego usg sprawdzają czy dziecko prawidłowo się rozwija, rośnie, stan łożyska, przepływy, ilość wód plodowych. W pierwszej ciąży na tym usg wyszło, że córka ma hipotrofie i kontrolnie musiałam wtedy chodzić na badanie przepływów dwa razy w tygodniu do końca ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 05:34   #59
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać, że na bank się rozkręcimy z postami, bo coraz więcej będzie na L4;P



Dokładnie, w łeb wzięło te 70% prawdopodobieństwa intuicji matki. My chyba nawet nie mamy 50% Eksperyment obalił tezę

Ja jutro idę na krzywą. Jestem nią przerażona od conajmniej 3 miesięcy i jutro będę się mierzyć z tym paskudztwem. Nie wyobrażam sobie zupełnie nic nie pić, więc chyba pozwolę sobie na łyka wody co jakieś pół godziny;P Jak nie będę się odzywać przez kilka dni, to znaczy że zeszłam tam w laboratorium

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Propos tematów do ogarnięcia, tyle mi się uzbierało, dodatkowo Wy piszecie tyle informacji, inspiracji, że zaczęłam szukać aplikacji, gdzie to wszystko mogę gromadzić i planować między mnie i męża Nawet dzwoniłam do znajomego, który jest managerem projektów, żeby mi jakąś polecił
Krzywa nie jest dramatyczna. Pyszna jest glukoza cytrynowa, dosłownie jak oranżada, któraś pisała. Rzadko to się robi więc do przeżycia. Chociaż na końcówce i cytrynowa powoduje lekkie skrzywienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:34 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Nastawilismy się z mężem na baby design. Chcieliśmy albo lupo albo husky. Niestety stracilam nadzieję, że dostane taka uzywke, a żeby zamówić nowy musielibysmy sie liczyc z tym że będzie dopiero w październiku 😮(poza tym dziewczyny pisaly ze wozek jest super ale ciezki) dlatego mieliśmy dzisiaj jechać i kupic roan bass soft nowy, bo sklep mial go na stanie. Iiii wczoraj wieczorem pojawilo się ogłoszenie baby design husky! 😁 od razu napisalismy i dzisiaj bylismy oglądać. Kobietka mówiła, że telefony i wiadomości się urywaja (w co wierzę bo nawet przy nas dzwonili) ale że obiecała dla nas dlatego nikogo poki co nie zapraszała. No i wzięliśmy! I sie jaram 😁 mam nadzieję, że się sprawdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo super kolejna mama z wózkiem!



Moje pobudki co noc parę minut po: 1,3 (nieodmiennie patrzę na tą 3 i myślę- kurde już piętnasta...), później 4, 5:20, 5;40 budzik TŻ i tak nie śpię do jakiejś 7.... Potem zasypiam i między 8-9 wstaję.

Albo pęcherz mnie budzi, albo głód. Albo kopniak. A pobudka z myślą jednej z Was czyli "śpiochy, body","podkłady, muszę kupić podkłady" haha
No i dziś o tej piętnastej w nocy myślę co zjeść - o ciasto, to zjadłam sernik, herbatka. TŻ zarejestrował jedzenie więc też dostał ciasto oraz herbatę po czym poszliśmy dalej spać
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Katka20
Czas edycji: 2017-07-13 o 05:46
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 05:57   #60
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Ja tez słabo sypiam. Wędrówki do toalety mnie wybudzaja.



Goslawa, biorę magnez 2 razy dziennie.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-25 20:58:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.