Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-01-18, 21:25   #121
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez assiuci Poka¿ wiadomo¶æ
A jakie¶ sprawdzone suplementy do lykania na w³oski macie dobre kobiety?
Nie ma czego¶ takiego jak sprawdzony suplement. To czy dany produkt u Ciebie zadzia³a zale¿y od tego, czy trafi w niedobory Twojego organizmu, ale jakie one s±, to nikt Ci tutaj diagnozy nie postawi.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-19, 09:29   #122
whocaresperfection
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez assiuci Poka¿ wiadomo¶æ
A kozieradka na co dobrze wp³ywa? nigdy nie wpad³am na ¿aden post z ni± i nie bardzo o niej s³ysza³am
Cytat:
Napisane przez assiuci Poka¿ wiadomo¶æ
A jakie¶ sprawdzone suplementy do lykania na w³oski macie dobre kobiety?
Kozieradka u mnie hamuje wypadanie w³osów, nie jestem jeszcze pewna czy babyhair pojawi³ siê po niej czy w³a¶nie po Biotebalu, który nie jest suplementem a lekiem. Dziêki du¿ej zawarto¶ci biotyny ¶wietnie wp³ywa w³a¶nie na stan w³osów.

Edytowane przez whocaresperfection
Czas edycji: 2016-01-19 o 09:35
whocaresperfection jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-19, 14:48   #123
AnaW77
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 298
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Ja jaki¶ czas temu te¿ rozja¶nia³am w³osy. Na pocz±tku wszystko ok, nic sie z nimi nie robi³o. Po 4 rozja¶nianiu moje w³osy sta³y siê strasznie suche, pl±cz± siê podczas mycia i bez jakiej¶ maski nie da rady. Macie jakie¶ dobre, sprawdzone tabletki na polepszenie kondycji w³osów ?
AnaW77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-19, 14:52   #124
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez AnaW77 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jaki¶ czas temu te¿ rozja¶nia³am w³osy. Na pocz±tku wszystko ok, nic sie z nimi nie robi³o. Po 4 rozja¶nianiu moje w³osy sta³y siê strasznie suche, pl±cz± siê podczas mycia i bez jakiej¶ maski nie da rady. Macie jakie¶ dobre, sprawdzone tabletki na polepszenie kondycji w³osów ?
Tabletki nie maj± ¯ADNEGO wp³ywu na stan w³osów, które ju¿ masz. Tylko i wy³±cznie pielêgnacja.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-19, 16:53   #125
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez whocaresperfection Poka¿ wiadomo¶æ
Kozieradka u mnie hamuje wypadanie w³osów, nie jestem jeszcze pewna czy babyhair pojawi³ siê po niej czy w³a¶nie po Biotebalu, który nie jest suplementem a lekiem. Dziêki du¿ej zawarto¶ci biotyny ¶wietnie wp³ywa w³a¶nie na stan w³osów.
Kozieradka zamówiona co do suplementow/tabletek.. s³ysza³am w³a¶nie o biotebalu, kiedy¶ bralam vitapil, ale nie zauwa¿y³am ¿adnej ró¿nicy.

Na razie zostanê jednak przy skrzypie, pokrzywie i ju¿ nied³ugo kozieradce. Chcia³abym przed ¶lubem aby podrosly mi jeszcze z 5cm w³osy dlatego chwytam siê wszystkich mo¿liwo¶ci
assiuci jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-20, 08:36   #126
wiolkasu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Sytuacja siê nie zmieni³a ? A ty co¶ zmieni³a¶, np odstawi³a¶ prostownicê ?
wiolkasu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-20, 12:04   #127
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez wiolkasu Poka¿ wiadomo¶æ
Sytuacja siê nie zmieni³a ? A ty co¶ zmieni³a¶, np odstawi³a¶ prostownicê ?
Ja?
assiuci jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 06:29   #128
joannagrel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Zima na moje w³osy dzia³a bardzo niekorzystnie. Czê¶ciej u¿ywam suszarki, gruba czapka te¿ obowi±zkowo i efekty s±... U mnie bez konkretnej pielêgnacji pewnie nie nadawa³y by siê "do ludzi". Dobry szampon (tyle nie wiem czy mój jest a¿ tak dobry), od¿ywka i olejki arganowe (mam venity -niedrogi a jest ok) i jak nie zapominam ³ykam te¿ jakie¶ witaminki. Ale z utêsknieniem czekam ju¿ na wiosnê i lato! W³osy na pewno od¿yj±
joannagrel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-11, 13:00   #129
n_bb
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez joannagrel Poka¿ wiadomo¶æ
Zima na moje w³osy dzia³a bardzo niekorzystnie. Czê¶ciej u¿ywam suszarki, gruba czapka te¿ obowi±zkowo i efekty s±... U mnie bez konkretnej pielêgnacji pewnie nie nadawa³y by siê "do ludzi". Dobry szampon (tyle nie wiem czy mój jest a¿ tak dobry), od¿ywka i olejki arganowe (mam venity -niedrogi a jest ok) i jak nie zapominam ³ykam te¿ jakie¶ witaminki. Ale z utêsknieniem czekam ju¿ na wiosnê i lato! W³osy na pewno od¿yj±
Ja mam podobnie. U¿ywam suszarki bo nie wyjdê z domu z mokrymi w³osami jak zdarza³o siê latem. Jednoczêsnie wiem,¿e suszarka potrafi je niszczyæ oraz wysuszac. Codziennie równiez u¿ywam prostownicy. Przy takich dzia³aniach trzeba zawsze zadbaæ o odpowiednia pielêgnacjê, dobre kosmetyki do w³osów. Niekoniecznie mus¿± byæ drogie ale powinno siê zwracaæ uwagê na ich sk³ad. ¦wietne s± na przyk³ad nowe maski Perfect Me z biedronki. Szczególnie ta ró¿owa z kreatyn±. S± niedrogie a zawieraja olejki , które nawi³¿aj± w³osy.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20160129_065318.jpg (110,0 KB, 7 za³adowañ)
n_bb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-11, 14:19   #130
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez n_bb Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam podobnie. U¿ywam suszarki bo nie wyjdê z domu z mokrymi w³osami jak zdarza³o siê latem. Jednoczêsnie wiem,¿e suszarka potrafi je niszczyæ oraz wysuszac. Codziennie równiez u¿ywam prostownicy. Przy takich dzia³aniach trzeba zawsze zadbaæ o odpowiednia pielêgnacjê, dobre kosmetyki do w³osów. Niekoniecznie mus¿± byæ drogie ale powinno siê zwracaæ uwagê na ich sk³ad. ¦wietne s± na przyk³ad nowe maski Perfect Me z biedronki. Szczególnie ta ró¿owa z kreatyn±.
Z keratyn±, kreatyna te¿ bywa w kosmetykach do w³osów, ale bardzo rzadko i dzia³a inaczej.

Cytat:
Napisane przez n_bb Poka¿ wiadomo¶æ
S± niedrogie a zawieraja olejki , które nawi³¿aj± w³osy.
Oleje, bo je¶li ju¿ olejki, to eteryczne, a to jest co¶ innego i inaczej dzia³a. No i oleje nie nawil¿aj±. Przynajmniej nie bezpo¶rednio.

Wybacz, ¿e siê czepiam s³ów, ale potem wychodz± takie kwiatki, ¿e kto¶ wyciapie na w³osy pó³ butelki olejku eterycznego zamiast oleju albo siê dziwi, ¿e olejuje, a w³osy s± suche.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-23, 21:55   #131
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomo¶ci: 5 874
GG do travis
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

dopadlo i mnie
moje wlosy nigdy nie bylo och i ah ale od kiedy zrobilam ombre (czyli 3 dni temu) mam masakre
siano, pusza sie, okropne sa. wykladaja jak konski ogon:d
wlansie zakupilam olej kolosowy i rycynowy, maske bananowa i mamz amiar walczyc od jutra.
Tragedia , a chcialam isc jeszcze rozjasnic ombre za 2 miesiace ale chyba oorzemysle ten za☠☠☠isty pomysl
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 22:47   #132
basia989
Raczkowanie
 
Avatar basia989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez travis Poka¿ wiadomo¶æ
dopadlo i mnie
moje wlosy nigdy nie bylo och i ah ale od kiedy zrobilam ombre (czyli 3 dni temu) mam masakre
siano, pusza sie, okropne sa. wykladaja jak konski ogon:d
wlansie zakupilam olej kolosowy i rycynowy, maske bananowa i mamz amiar walczyc od jutra.
Tragedia , a chcialam isc jeszcze rozjasnic ombre za 2 miesiace ale chyba oorzemysle ten za☠☠☠isty pomysl
Powodzenia z olejem kokosowym i rycynowym na suche, spalone rozja¶nianiem w³osy, na pewno po tym zabiegu zyska³y na porowato¶ci. Olej rycynowy tylko je spuszy i przesuszy bardziej, kokosowy prawdopodobnie te¿. Sama kiedy¶ uparcie olejowa³am rozja¶nione w³osy olejem kokosowy, wiêcej szkody ni¿ po¿ytku.
__________________
maybe it's the beer i'm drinking,
maybe i've stopped over thinking
basia989 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-24, 07:20   #133
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Mi pomóg³ olejek ze s³odkich migda³ów na puszace siê koñcówki. Rycynowego do wlosow nie u¿ywa³am a kokosowy... do wlosow pora¿ka, zuzylam do cia³a choæ te¿ sza³u nie robi³.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

A czy która¶ u¿ywa³a szamponu i toniku alpecin? Mia³am szampon i sprawdzi³ siê fajnie, mniej wypadajacych wlosow. Tonik le¿y jeszcze i czeka ale nie umiem siê zabraæ za niego. Nie ma 'instrukcji' po polsku i nie wiem jak co u¿ywaæ a jestem za du¿ym leniem ¿eby wszystko t³umaczyæ :p
assiuci jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-24, 08:19   #134
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez assiuci Poka¿ wiadomo¶æ
A czy która¶ u¿ywa³a szamponu i toniku alpecin? Mia³am szampon i sprawdzi³ siê fajnie, mniej wypadajacych wlosow. Tonik le¿y jeszcze i czeka ale nie umiem siê zabraæ za niego. Nie ma 'instrukcji' po polsku i nie wiem jak co u¿ywaæ a jestem za du¿ym leniem ¿eby wszystko t³umaczyæ :p
U¿ywa³am dwóch ich toników i naprawdê nie wiem, dla kogo to jest robione. Mam pancern± skórê g³owy, ale pomimo tego tonik ja wysuszy³ i ¶ci±gn±³ (obraz z kamerki trychologicznej). Te toniki s± robione (chyba w wiêkszo¶ci) na alkoholu izopropylowym, czyli najmocniejszym z alkoholi w kosmetyce. Typowe niemieckie podej¶cie do tematu - nawaliæ alko i cieszyæ siê, ¿e nie trzeba dawaæ innych konserwantów, +10 punktów do ekologiczno¶ci
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-24, 08:25   #135
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez chimay Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³am dwóch ich toników i naprawdê nie wiem, dla kogo to jest robione. Mam pancern± skórê g³owy, ale pomimo tego tonik ja wysuszy³ i ¶ci±gn±³ (obraz z kamerki trychologicznej). Te toniki s± robione (chyba w wiêkszo¶ci) na alkoholu izopropylowym, czyli najmocniejszym z alkoholi w kosmetyce. Typowe niemieckie podej¶cie do tematu - nawaliæ alko i cieszyæ siê, ¿e nie trzeba dawaæ innych konserwantów, +10 punktów do ekologiczno¶ci
Czyli moze lepiej w ogole nie uzywac? Nie chce sobie jeszcze bardziej glowy podrazniac.
assiuci jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-24, 08:27   #136
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez assiuci Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli moze lepiej w ogole nie uzywac? Nie chce sobie jeszcze bardziej glowy podrazniac.
Je¶li masz podra¿nion± lub wra¿liw± skór± a w sk³adzie jest Isopropyl Alcohol, to sobie odpu¶æ. Ewentualnie zrób próbê na ma³ym kawa³ku skóry g³owy.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-24, 08:47   #137
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez chimay Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li masz podra¿nion± lub wra¿liw± skór± a w sk³adzie jest Isopropyl Alcohol, to sobie odpu¶æ. Ewentualnie zrób próbê na ma³ym kawa³ku skóry g³owy.
Podra¿nienia raczej nie ma a skórê g³owy mam chyba w porz±dku, bardziej 't³usta'. Tylko ze ogólnie w³osy mam zniszczone i chcia³am je odzywic bardziej. Kiedy¶ stosowalam jantar i by³o w porz±dku wiêc mo¿e lepiej przy nim zostanê bo bojê siê jakich¶ reakcji alergicznych i problemów skórnych które mog± jednak siê pojawiæ.
assiuci jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-24, 09:05   #138
IngaRucka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

No i w³a¶nie ja mam suche, zniszczone, ³amliwe koñcówki do tego... a przy okazji skórê wra¿liw±... i jak to cos wypróbowaæ nowego! Taki naturalny olejek tez mo¿e uczuliæ?
IngaRucka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-24, 09:32   #139
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez assiuci Poka¿ wiadomo¶æ
Podra¿nienia raczej nie ma a skórê g³owy mam chyba w porz±dku, bardziej 't³usta'. Tylko ze ogólnie w³osy mam zniszczone i chcia³am je odzywic bardziej. Kiedy¶ stosowalam jantar i by³o w porz±dku wiêc mo¿e lepiej przy nim zostanê bo bojê siê jakich¶ reakcji alergicznych i problemów skórnych które mog± jednak siê pojawiæ.
W³osów, które ju¿ Ci wyros³y nie od¿ywisz ¿adn± wcierk±, jedynie kosmetyki mog± tu co¶ zdzia³aæ. Poza tym Tobie chodzi chyba o szybszy porost czy o co¶ jeszcze? Nikt Ci nie zagwarantuje, ¿e dany suplement/wcierka przy¶pieszy go u Ciebie, bo s± przypadki, kiedy nic nie jest w stanie tego zrobiæ. Pozostaje tylko testowanie.
Skoro nie masz skóry g³owy sk³onnej do podra¿nieñ, to nie ma siê co martwiæ na zapas. Tylko przy wcierkach na alkoholu izopropylowym trzeba wiedzieæ, ¿e ma du¿y potencja³ podra¿niaj±cy.

Cytat:
Napisane przez IngaRucka Poka¿ wiadomo¶æ
No i w³a¶nie ja mam suche, zniszczone, ³amliwe koñcówki do tego... a przy okazji skórê wra¿liw±... i jak to cos wypróbowaæ nowego! Taki naturalny olejek tez mo¿e uczuliæ?
Podra¿nienie nie równa siê uczulenie. Olejki z zio³ami jak najbardziej mog± uczuliæ, mog± te¿ spowodowaæ wypadanie w³osów, czyste oleje raczej nie. Bez testów i tak nie bêdziesz wiedzia³a.
Co jest powodem takiego stanu w³osów? Najpierw trzeba by wyeliminowaæ przyczynê.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 09:41   #140
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez chimay Poka¿ wiadomo¶æ
W³osów, które ju¿ Ci wyros³y nie od¿ywisz ¿adn± wcierk±, jedynie kosmetyki mog± tu co¶ zdzia³aæ. Poza tym Tobie chodzi chyba o szybszy porost czy o co¶ jeszcze? Nikt Ci nie zagwarantuje, ¿e dany suplement/wcierka przy¶pieszy go u Ciebie, bo s± przypadki, kiedy nic nie jest w stanie tego zrobiæ. Pozostaje tylko testowanie.
Skoro nie masz skóry g³owy sk³onnej do podra¿nieñ, to nie ma siê co martwiæ na zapas. Tylko przy wcierkach na alkoholu izopropylowym trzeba wiedzieæ, ¿e ma du¿y potencja³
No w³a¶nie chcia³abym je odzywic a przy okazji aby szybciej ros³y... mo¿e co¶ polecisz? Zawsze warto spróbowaæ.
assiuci jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-26, 23:25   #141
mila985
Mila985
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: W³adys³awowo
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Cytat:
Napisane przez zagubionaviola Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Od dobrych paru lat u¿ywam prostownicy. Codziennie.. Mam w³osy ani krêcone ani proste i niestety zeby wygladac normalnie muszê uzywac prostownicy, narazie nie potrafie przestac.. Mam bardzo zniszczone w³osy. Jutr umowilam sie do fryzjera na podciecie koncowek, zrobilam wiec juz pierwszy krok, bo musze je w koncu jakos odbudowac. Ale wiem ze to nie wszystko.. Chcia³abym kupic jakie dobre odzywki,czy maski. Nie mowie o tych z drogerii typu dove czy te najpopularniejsze chilowe odzywki po umyciu wlosow. Chodzi mi o silne maski, ktore naprawde poprawia stan moich wlosów. Proszê o pomoc!!
Najpierw musisz przystopowaæ z prostownic±,bo nawet maski intensywnie nawil¿aj±ce,regeneruj±ce itp kupione w salonach ci nie pomog±. Je¿eli nie masz ani mocno krêconych,ani idealnie prostych to znaczy,ze masz takie faluj±ce? tak? No to super teraz takie naturalnie faluj±ce,rozpuszczone to hit od kilku lat.Dziewczyno przestañ katowaæ swoje w³osy,bo za parê lat jedynie co ci pomo¿e odzyskaæ zdrowe w³osy to obciêcie je na ³yso!!!.Przestañ sobie wmawiaæ,ze bez prostownicy nie wygl±dasz normalnie,bo to nienormalnie brzmi.Sorry za nie mi³e s³owa,ale mam nadziejê,ze us³yszysz jak twoje w³osy wo³aj± o pomoc ¯art daj±cy mam nadziejê do my¶lenia.
mila985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-15, 19:56   #142
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Ja zainwestowa³am w od¿ywkê i szampon Biotebal, podobno s± skuteczne, w³osy szybko siê wzmacniaj± i przestaj± wypadaæ. Postanowi³am równie¿ ograniczyæ suszenie w³osów suszark±.
niezapominajka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-16, 09:19   #143
Syrena1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Ja Ci polecam naturalne sk³adniki, olejek arganowy po³±czony z makadamia i olejkiem z kokosu. Ja mia³am okropnie zniszczone w³osy i wypróbowa³am ca³± seriê Biovax z tymi olejkami i na prawdê zadzia³a³o! Ich stan widocznie siê poprawi³, po prostu s± piêkne! <3
Syrena1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-17, 11:03   #144
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1 295
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

hej.ja mam w³osy dleikatne,suche,puszace sie i musze bardzo uwazac czyli nie niszczyc i pielegnowac je,wtedy wygladaja ca³kiem fajnie ale wystarczy zebym je troche zaniedbala albo zaczela prostowac to juz po kilku razach bylyby mega zniszczone
ja stosuje dosc prosta pielegnacje,szampon bez silikonowai i sls (chociaz ostatnio przestalam na to zwracac uwage)odzywka jakas wartosciowa(np.fructis oleo albo garnier karite)i jedwab na koñcówki
nie olejuje,bo nie s³uzy mi to ;/ mialam spuszone w³osy zawsze ''po''
a próbowa³am kokosowego,babydream fur mama i hipp..i babydream
ale kusi mnie jeszcze popróbowac z jojoba albo avocado
wiecie najgorsze jest to ¿e strasznie ale to strasznie kusi mnie blond!
chlodny blond..czuje ze by³oby mi do twarzy no ale boje sie..chyba jak mam takie w³osy to nie decydowac sie na taki krok?
kusi bardzo ;( co myslicie?
danana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-17, 18:54   #145
szczurolandia25
Raczkowanie
 
Avatar szczurolandia25
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez niezapominajka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zainwestowa³am w od¿ywkê i szampon Biotebal, podobno s± skuteczne, w³osy szybko siê wzmacniaj± i przestaj± wypadaæ. Postanowi³am równie¿ ograniczyæ suszenie w³osów suszark±.
D³ugo ju¿ u¿ywasz? Efekty s± faktycznie takie, jak zapewniaj±? Babeczka w aptece zasugerowa³a mi ten produkt, obok przeró¿nych od¿ywek i suplementów. Chêtnie poczytam o Twoich wra¿eniach
szczurolandia25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-17, 08:53   #146
Malwiniakar
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

biotebal... nic nie zrobi³ z moimi w³osami. ani nie pogorszy³ ani nie poprawi³. tylko wyrzuci³am pieni±dze w b³oto :/
spróbuj naturalnych kosmetyków insight. dla mnie to by³ ratunek, bo zamiast ¶cinaæ z ca³ej d³ugo¶ci (mam prawi do pasa, ju¿ mia³am ci±æ do ramion) ¶ciê³am tylko koñcówki, ok 3 cm. w³osy mi siê wzmocni³y, sta³y siê miêkkie i lekko b³yszcz±ce. Po 2 miesi±cach u¿ywania zauwa¿y³am mega poprawê.
nie wiem czy znajdziesz je stacjonarnie, ja kupujê zawsze na xxx- bardzo fajny sklep, maj± tam najlepsze ceny i ogólnie wszystko na plus, nawet wysy³ka ekspresowa.
polecam Ci u nich seriê damage hair, a wszczególno¶ci maskê. potrzymaæ ok pó³ godziny na w³osach przed myciem i na pocz±tek 2 razy w tygodniu, mi wystarcza ju¿ 1 raz

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-17 o 12:37 Powód: reklama
Malwiniakar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-17, 11:05   #147
saigonka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Mia³am ten sam problem co Ty.
Oczywi¶cie pomog³a zdrowa dieta. Do tego dwa litry wody dziennie no i oczywi¶cie mycie w³osów szamponem jejecznym i wcierka z rycyny
__________________
fajnie tu
saigonka2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-05, 18:45   #148
Margherita89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 2
Unhappy Jak sobie radziæ z puszystymi, zniszczonymi i suchymi w³osami?

Mam puszyste w³osy od urodzenia, zniszczone zaczê³y siê robiæ z czasem. S± okropne :/ Nigdy ich nie farbowa³am, i nie prostowa³am (s± ju¿ wystarczaj±co zniszczone), tylko czasem u¿yje suszarki. Mam 12 lat, zawsze do szko³y przychodzê z warkoczem, bo nie mogê ich rozpu¶ciæ. Poza tym strasznie wypadaj±, nie wiem czy to wina ci±g³ego zwi±zywania, czy tego czy s± mocno zniszczone. Od pewnego czasu stosujê ró¿ne maski, od¿ywki itd., ale ma³o to pomaga Co mam je¶æ, robiæ z nimi ¿eby sta³y siê zdrowsze, i mniej puszyste?
Margherita89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-08, 15:32   #149
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w ¶wiecie
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: Jak sobie radziæ z puszystymi, zniszczonymi i suchymi w³osami?

Cytat:
Napisane przez Margherita89 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam puszyste w³osy od urodzenia, zniszczone zaczê³y siê robiæ z czasem. S± okropne :/ Nigdy ich nie farbowa³am, i nie prostowa³am (s± ju¿ wystarczaj±co zniszczone), tylko czasem u¿yje suszarki. Mam 12 lat, zawsze do szko³y przychodzê z warkoczem, bo nie mogê ich rozpu¶ciæ. Poza tym strasznie wypadaj±, nie wiem czy to wina ci±g³ego zwi±zywania, czy tego czy s± mocno zniszczone. Od pewnego czasu stosujê ró¿ne maski, od¿ywki itd., ale ma³o to pomaga Co mam je¶æ, robiæ z nimi ¿eby sta³y siê zdrowsze, i mniej puszyste?
Polecam odzywke w sprayu Uniq One 10w1. A zniszczone wlosy podcinac.
__________________
Najwa¿niejsza na ¶wiecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której siê urodzi³e¶.
Pó¼niej ta, któr± sam stworzy³e¶.
dorris23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-09, 21:03   #150
domimalko
Przyczajenie
 
Avatar domimalko
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak sobie radziæ z puszystymi, zniszczonymi i suchymi w³osami?

Cytat:
Napisane przez Margherita89 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam puszyste w³osy od urodzenia, zniszczone zaczê³y siê robiæ z czasem. S± okropne :/ Nigdy ich nie farbowa³am, i nie prostowa³am (s± ju¿ wystarczaj±co zniszczone), tylko czasem u¿yje suszarki. Mam 12 lat, zawsze do szko³y przychodzê z warkoczem, bo nie mogê ich rozpu¶ciæ. Poza tym strasznie wypadaj±, nie wiem czy to wina ci±g³ego zwi±zywania, czy tego czy s± mocno zniszczone. Od pewnego czasu stosujê ró¿ne maski, od¿ywki itd., ale ma³o to pomaga Co mam je¶æ, robiæ z nimi ¿eby sta³y siê zdrowsze, i mniej puszyste?
Hej, puszysto¶æ w³osów jest ich cech± raczej po¿±dan± Chodzi Ci pewnie o puszenie siê w³osów? Spokojnie, dasz sobie z tym radê - te¿ mia³am takie w³osy i jako nastolatka strasznie siê frustrowa³am, ¿e s± takie spuszone i szorstkie, a one... by³y po prostu falowane (typ 2a - poczytaj sobie na forum o typach w³osów). Sprawd¼ czy nie da siê ich wystylizowaæ w loki/fale (w±tek dla krêconow³osych).

Niezale¿nie od tego, czy s± krêcone czy tylko suche, powinny Ci pomóc rzeczy, które mnie pomog³y (teraz ju¿ mam na tyle okie³znane w³osy, ¿e muszê robiæ to wszystko z du¿o mniejszym natê¿êniem):

- olejowanie, na pocz±tku przed ka¿dym myciem; mnie na pocz±tku doskonale s³u¿y³y oleje z parafin±, takie jak te z firmy ktc (na przyklad ja¶minowy), bo momentalnie zamyka³y wilgoæ we w³osach i zabezpiecza³y je.
- SERUM SILIKONOWE bez alkoholu (mega wa¿ne! alcohol denat strasznie wysusza), nak³adam na mokre w³osy, jeszcze przed rozczesywaniem. Potem w ci±gu dnia, gdy tylko czujê, ¿e siê pusz±. Zabezpiecza przed ³amaniem oraz okie³znuje
- masa¿ g³owy szczotk± Tangle Teezer. Szczotka jest absolutnym must-have przy suchych, poddatnych na zniszczenia i z³amania w³osach. Dodatkowo, je¶li je mocno zwi±zujesz, przyda siê skórze g³owy, przywracaj±cy kr±¿enie masa¿ (u¶mierzy napiêcie oraz pomo¿e przeciwdzia³aæ wypadaniu).
- dieta musi byæ urozmaicona, duuu¿o wody, du¿o bia³ka, warzyw i owoców, ale wiadomo, ¿e czasem trudno nam uzupe³niæ wszystkie brakuj±ce mikroelementy. Ty ci±gle ro¶niesz, wiêc potrzebujesz ich du¿o. U mnie bardzo sprawdzaj± siê kapsu³ki Oeparol, nie s± najtañ¶ze, bo op. 60 szt ok. 25 z³, ale skórê, w³osy i paznokcie mam po nich fantastyczne. Biorê 2x2, rozgryzaj±c je przed popiciem wod±. Mo¿esz te¿ wypróbowaæ picie skrzypokrzywy.
- u mnie strza³em w dziesi±tkê jest mycie w³osów od¿ywk±/mask± (Nivea Long Repair <3 Kallos Algae, Kallos Omega, Sleek Line) a skalpu szamponem (Radical p. wypadaniu w³osów); generalnie od¿ywki/maski wybieraj takie, które maj± w sobie i proteiny i emolienty i humektanty, jednak z przewag± emolientów = olei, aby od¿ywiæ i wyg³adziæ.
- polecam uzywanie p³ukanek na koniec mycia, ch³odnych i kwa¶nych - zamykaj± ³uski i nab³yszczaj±; czasem mo¿e pomóc ch³odna (nie zimna!) woda, ale u mnie nie zdaje egzaminu
- susz ch³odnym nawiewem, ale dopiero jak troszkê podeschn± na powietrzu (chyba, ¿e nie masz czasu czekaæ, to luuz ),trzyaj±c suszarkê pionowo w dó³, aby powietrze "sp³ywa³o" po w³osach, wyg³adzaj±c je.

Powodzenia ) Daj znaæ, jak Ci idzie
domimalko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-07-07 14:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.