Poleccie mi kosmetyk podobny do... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 16:58   #1
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047

Poleccie mi kosmetyk podobny do...


Cześc dziewczyny, potrzebuję porady bardziej doświadczonych w makijażu i kolorówkach.
Tak więc potrzebuję podkładu, który będzie mial taką konsystencję jak Lirene Nature Matt, ale żeby kolorem bardziej pasował dla bladzioszka z żółtymi tonami, preferuję taki do suchej skóry i nie ukrywam, zależy mi na półce cenowej niższej niż Revlon. Taka konsystencja ładnie wygląda na mojej buźce, przy okazji Pierre Rene odpada, bo stosowałam 20 i kolor był ok, ale mnie mocno wysypało.

Edytowane przez Misseczka
Czas edycji: 2014-02-09 o 17:01
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 20:18   #2
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Poleccie mi kosmetyk podobny do...

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny, potrzebuję porady bardziej doświadczonych w makijażu i kolorówkach.
Tak więc potrzebuję podkładu, który będzie mial taką konsystencję jak Lirene Nature Matt, ale żeby kolorem bardziej pasował dla bladzioszka z żółtymi tonami, preferuję taki do suchej skóry i nie ukrywam, zależy mi na półce cenowej niższej niż Revlon. Taka konsystencja ładnie wygląda na mojej buźce, przy okazji Pierre Rene odpada, bo stosowałam 20 i kolor był ok, ale mnie mocno wysypało.
revlon w internecie masz za 30 zł, więc to nie dużo. Ja zużyłam kilka, jak nie kilkanaście opakowań Lirene Nature Matt. Jeżeli chodzi coś podobnego w konsystencji, to może z maybeline? Ogólnie coś w tubce powinno mieć podobną konsystencje. Albo essence stay all day, ale to raczej dla bladziochów odpada. Ewentualnie Paese long cover, ja akurat mam kolor 00 porcelanowy, dla jasnych cer jest ok
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-16 20:18:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.