Clinique - kolorówka - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-04, 14:00   #571
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clinique - kolorówka

poszłam po te odsypki blended jednak do marionnaud, ale pani była bardzo zdziwiona moja prosba i powiedziała ze odsypek nie robia. Sprawdziłam jeszcze raz kolorki i jednka 04,nalozylam 03 na prawie cały policzek i jednak mnie bielił
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:38   #572
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
To ja już całkiem zgłupiałam Na zdjeciach kolorow z truskawy 02 jest jaśniejszy od 03, a 08 dosyc mocno wpada w róż - podaję Wam zdjecia w zalaczniku, w kolejnosci kolory 02, 03, 04, 05, 08. Juz bylam zdecydowana na 08, a teraz sie waham czy moze jednak 02 albo 03 nie bylby lepszy, i ktory w koncu jest jasniejszy

EDIT: Jeszcze raz przejrzałam wątek i wg Mulier 03 jest żółty, 02 jaśniejszy od 03, 08 jaśniejszy od 03, 08 bardziej transparentny niż 02, 03 ma najmocniejsze krycie Brzmi to jak zagadka logiczna

Ale na zdjęciach w wątku 02 wygląda na ciemniejszy niż 03, wiec pytanko: czy ten wzornik poniżej dobrze odwzorowuje kolory??
nie, ten wzornik jest do bani. 08 nie wpada absolutnie w róż
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:45   #573
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziewczyny, 08:
Na zdjęciach kolory oddane są dość wiernie (no może ciut bardziej różowo niż w rzeczywistości).Zresztą dużo zależy od ustawień monitora. Moim zdaniem różowości w 08 nie ma
NA ostatnim z LU 06

edit: i jeszcze trójki w jadowitych kolorach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (22,2 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.JPG (44,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.JPG (94,7 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 clinique.JPG (7,5 KB, 89 załadowań)
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-12-04 o 15:17
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:48   #574
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Clinique - kolorówka

Vril, wiem, że nie używasz podkładów, ale może mimo to potrafisz się wyznać w numeracji ich kolorów? Na próbniku do Derma White Liquid Makeup, który wkleiłaś TU są dwa różne kolory pod nazwami 01 i Ivory. Natomiast na wisience znalazłam ten sam podkład, w kolorze 01 Ivory - jako jeden kolor. Nie bardzo rozumiem, co jest grane???

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
poszłam po te odsypki blended jednak do marionnaud, ale pani była bardzo zdziwiona moja prosba i powiedziała ze odsypek nie robia. Sprawdziłam jeszcze raz kolorki i jednka 04,nalozylam 03 na prawie cały policzek i jednak mnie bielił
Ożesz, ale poziom usług...
Czy to było w tym samym miejscu, o którym pisałaś wcześniej, że panie nie potrafiły Ci doradzić odcienia?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:56   #575
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Gosik, bo to jest jeden i ten sam kolor, tylko na oficjalnych stronach Clinique z roznych krajow widnieja rozne wzorniki (to ich blad, ze nie ujednolicili palety). Wkleilam wszystkie, bo osobiscie nie wiem, ktore bardziej odpowiadaja rzeczywistosci, jednakze chodzi w kazdym przypadku o ten sam produkt. Ivory to #01 Probniki sa rozne ale dotycza tego samego (nazwy i numery nie roznia sie zaleznie od kraju pochodzenia, to tylko jest pokazane w taki poroniony sposob). Nie musisz sie martwic, nie ma kilku Ivory i kilku #01 - to jest jedno
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 15:10   #576
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziękuję, Vril
Czyli o ile dobrze rozumiem ta paletka, którą podlinkowałam, jest Twoim dziełem, taką kompilacją wszystkiego co znalazłaś, tak? (Jeśli tak, to szacun, bo strasznie się musiałaś napracować...)

W takim razie ciekawa jestem, który z kolorów wzornika jest bardziej zbliżony do tego, co w naturze znajduje się w słoiczku. Ten 01 jest śliczny...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 15:14   #577
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziekuje Tak, wszystkie wzorniki to moja robota - zebralam probniki kolorow ze wszystkich oficjalnych stron Clinique. Jeszcze duzo zostalo do zrobienia - reszta cieni, podkladow, pudrow, szminek, itd.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 15:21   #578
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Dołączam do fanek kolorówki Clinique

Mam maczka 02 i też doradzam go Gosi

Jest absolutnie cudowny.

Mam nadzieję, że już wkrótce dołączy do niego maczek 01.

Róże clinique też piękne.

Mam Iced Lotus i prawie w ręku szachownicę 01 patchwork pink (jedną miałam ale potłukłam ) - cudna, ciepła, delikatna.

Mam pytanie odnośnie szachownic nabłyszczających - nie czytała wątku, przyznaję bez bicia - jak one się sprawują?
Kasiu, miło cię widzieć

I od razu zarzucę cię pytaniami - jak się ma na twarzy (Ty też jesteś żółta, dobrze pamiętam...?) Iced Lotus (też go mam!) do maczka 02 Posy...? Bardzom ciekawa porównania obu tych kolorów na twarzy. I który lubisz bardziej...?

Gdybyś miała chwilkę czasu, to padłabym z wdzięczności za zdjęcie obu tych różyków - Iced Lotus i Posy obok siebie
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 15:26   #579
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ożesz, ale poziom usług...
Czy to było w tym samym miejscu, o którym pisałaś wcześniej, że panie nie potrafiły Ci doradzić odcienia?
tak to dokładnie ta perfumeria :/ nie lubie bardzo tam kupowac ale coz to jedyna w moim małym miescie jak narazie:/ Panie tak miłe jak wrzód na d....
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2007-12-04 o 19:17 Powód: błąd
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 15:30   #580
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dziekuje Tak, wszystkie wzorniki to moja robota - zebralam probniki kolorow ze wszystkich oficjalnych stron Clinique. Jeszcze duzo zostalo do zrobienia - reszta cieni, podkladow, pudrow, szminek, itd.
Jejku jej... to naprawdę dobra robota.
Brawa dla tej Pani


Jeśli ktoś wcześniej nie był klinikomaniaczką, a nieopatrznie zajrzał na te Twoje wzorniki, to już nie ma dla niego ratunku


Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
tak to dokładnie ta perfumeria :/ nie lubie bardzo tam kupowac ale coz to jedyna w moim małym miescie jak narazie:/ Panie tak miłe jak wrzut na d....
Współczucia... Te panie to najwyraźniej taka handlowa wersja psa ogrodnika: sama nie pomoże, i klientce też nie pozwoli pomóc sobie samej
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 18:59   #581
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Ciesze się będę czekała z niecierpliwością
Jutro na pewno obfotografuję swoje mizerne usta.
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Maja, bardzo ladna pomadka - tez czekam na zdjecia Korektor wydaje sie bardzo jasny, rzeczywiscie taki jest?
Zrobi się
Korektor jest jasny, jednak żebym była w pełni usatysfakcjonowana to mógłby być jeszcze bielszy. Ale ponieważ mam ciało trochę ciemniejsze od twarzy to przeżyję.
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny, 08:
Na zdjęciach kolory oddane są dość wiernie (no może ciut bardziej różowo niż w rzeczywistości).Zresztą dużo zależy od ustawień monitora. Moim zdaniem różowości w 08 nie ma
NA ostatnim z LU 06

edit: i jeszcze trójki w jadowitych kolorach
Pięknie wygląda ten Lucidity. On nie jest dostępny w PL, prawda?
A 08 Clinique jest w PL? używałam kiedyś sypańca Clinique, ale nie mam zielonego pojęcia jaki to był odcień.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 19:50   #582
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Jutro na pewno obfotografuję swoje mizerne usta.

Zrobi się
Korektor jest jasny, jednak żebym była w pełni usatysfakcjonowana to mógłby być jeszcze bielszy. Ale ponieważ mam ciało trochę ciemniejsze od twarzy to przeżyję.


Pięknie wygląda ten Lucidity. On nie jest dostępny w PL, prawda?
A 08 Clinique jest w PL? używałam kiedyś sypańca Clinique, ale nie mam zielonego pojęcia jaki to był odcień.
06 Lu niestety w PL nie ma
A 08 clinique jest dostepny

Aaaa teraz sie pochwalę!!!
Kupiłam maczka...i nie posłuchałam Was... ale nie, zebym nie doceniała lub nie liczyła się z Waszym zdaniem kupiłam 03
Dlatego, że jak zaczełam testowac 02 to zobaczyłam, że na mojej buzi jednak coś zaczyna się rózowić.... no niby to zadanie rózu ale wiecie, ja po prostu od zawsze walcze z popekanymi naczynkami i nadmiernie czerwieniącymi sie policzkami. Jestem na tym punkcie po prostu przeczulona . Rózu potrzebuję po to, aby odrobinke ozywic twarz i wyszczuplic moje pysiate policzki. Wybrałam więc 03, który faktycznie, może przypominac puder brazujący. W kazdym razie, tak zupełnie bez rózu to on nie jest...w sam raz jak dla mnie . Aplikacja...bajecznie prosta , efekt OSZAŁAMIAJĄCY !!!! Uyło mi 5 kg z twarzy !!! Moje naturalne rumieńce przebijają na zewnątrz i wszystko wygląda mega naturalnie !!!
Nie oznacza to oczywiście, że nie poluje na 02 do kompletu...ale musi byc to juz naprawde okazja...np. hehehe truskawkowa
Pieknie dziekuje wszystkim...Kasi...za to, że mnie na maczka nakręciła
Wam wszystkim za rady...dzięki kochane klinikomaniaczki
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 21:59   #583
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Gosik, to z uczucia

Maja, to czekamy... chyba, ze jakis makijaz na MM sie pojawi ze szminkowancem w roli glownej
Powiem\napisze Ci cos - chyba glownie za Twoja sprawa sprawilam sobie wreszcie jedwabnika hauszki i jestem zachwycona Jak zobaczylam makijaze na MM i polaczenie jedwabnika z Softami Givenchy, to tez tak chcialam I mam! Softy, ktore srednio mi odpowiadaly, na grubej warstwie filtra i hauszce sa wrecz przepiekne (wiem, to bluznierstwo na tym watku, tak sie zachwycac firma na "G" ). O wiele lepiej dziady leza niz solo. Zgrany mix taka mieszanka i co najwazniejsze mega naturalna. Niech mnie krasnal kopnie jak sie ktos makijazu u mnie dopatrzy w takim wydaniu Toc sama z siebie taka bogini jestem

Mulier gratulejszyn udanego zakupu. A, z tymi minus 5 kilo mnie zazylas - mogliby dziada w wersji "biodrowej" wydac
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 05:24   #584
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Kasiu, miło cię widzieć

I od razu zarzucę cię pytaniami - jak się ma na twarzy (Ty też jesteś żółta, dobrze pamiętam...?) Iced Lotus (też go mam!) do maczka 02 Posy...? Bardzom ciekawa porównania obu tych kolorów na twarzy. I który lubisz bardziej...?

Gdybyś miała chwilkę czasu, to padłabym z wdzięczności za zdjęcie obu tych różyków - Iced Lotus i Posy obok siebie
Joasiu dziś zrobię fotkę w świetle dziennym

Na twarzy Iced Lotus jest zdecydowanie chłodno różowy - uważam z nim, lubię na dzień, na wieczór wolę coś cieplejszego, sama nie wiem dlaczego

W każdym razie maczek 02 posy jest różowawo brązowy, raczej chłodny, daje metaliczny efekt polika, zupełnie inny niż iced lotus.

Gosiu - gratuluję zakupu, od razu się przyznam, że Gosia kupiła dla mnie maczka 01, z którego już ogromnie się cieszę, mimo, że nie widziałam nawet testera - u mnie niestety maczków niet

Po zachwytach Gosi nad 03 mam wielką ochotę na uzupełnienie kolekcji
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 08:37   #585
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
06 Lu niestety w PL nie ma
A 08 clinique jest dostepny
Dziękuję za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Maja, to czekamy... chyba, ze jakis makijaz na MM sie pojawi ze szminkowancem w roli glownej
Powiem\napisze Ci cos - chyba glownie za Twoja sprawa sprawilam sobie wreszcie jedwabnika hauszki i jestem zachwycona Jak zobaczylam makijaze na MM i polaczenie jedwabnika z Softami Givenchy, to tez tak chcialam I mam! Softy, ktore srednio mi odpowiadaly, na grubej warstwie filtra i hauszce sa wrecz przepiekne (wiem, to bluznierstwo na tym watku, tak sie zachwycac firma na "G" ). O wiele lepiej dziady leza niz solo. Zgrany mix taka mieszanka i co najwazniejsze mega naturalna. Niech mnie krasnal kopnie jak sie ktos makijazu u mnie dopatrzy w takim wydaniu Toc sama z siebie taka bogini jestem
Zaraz zrobię sie na bóstwo i obfotografuję moje szczątki ust.
Cieszę sie, że jesteś zadowolona z jedwabnika. Dla mnie jest wspaniały. No i świetnie rozjaśnia inne pudy
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 08:40   #586
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Joasiu dziś zrobię fotkę w świetle dziennym

Na twarzy Iced Lotus jest zdecydowanie chłodno różowy - uważam z nim, lubię na dzień, na wieczór wolę coś cieplejszego, sama nie wiem dlaczego

W każdym razie maczek 02 posy jest różowawo brązowy, raczej chłodny, daje metaliczny efekt polika, zupełnie inny niż iced lotus.

Gosiu - gratuluję zakupu, od razu się przyznam, że Gosia kupiła dla mnie maczka 01, z którego już ogromnie się cieszę, mimo, że nie widziałam nawet testera - u mnie niestety maczków niet

Po zachwytach Gosi nad 03 mam wielką ochotę na uzupełnienie kolekcji
To czekam na foty, Kasiu

Szczęściara z Ciebie, że na Tobie Iced Lotus jest chłodnoróżowy - u mnie moja naturalna żółć skóry ociepla kolor różu i robi się ciepłoróżowy

Dlatego właśnie nie spodobał mi się maczek 01 Clinique - robił się na moich policzkach koralowy, a mnie fatalnie w takich odcieniach.

Życzę, żeby Tobie podpasował
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 11:55   #587
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
To czekam na foty, Kasiu

Szczęściara z Ciebie, że na Tobie Iced Lotus jest chłodnoróżowy - u mnie moja naturalna żółć skóry ociepla kolor różu i robi się ciepłoróżowy

Dlatego właśnie nie spodobał mi się maczek 01 Clinique - robił się na moich policzkach koralowy, a mnie fatalnie w takich odcieniach.

Życzę, żeby Tobie podpasował
No mam nadzieję, że nie będzie na mnie koralowy

W każdym razie wrzucam fotkę maczka 02 i Iced lotus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040029.JPG (70,5 KB, 118 załadowań)
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 11:59   #588
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
No mam nadzieję, że nie będzie na mnie koralowy

W każdym razie wrzucam fotkę maczka 02 i Iced lotus
Dzięki dobra duszyczko

Hm, jakiś pomarańczowy ten Iced Lotus u Ciebie - chyba światło ociepliło oba kolory, ale tak czy siak już widzę, że maczek 02 nie dla mnie

Kcem Plum Poppy - gdzie to cudo dorwać?
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 12:05   #589
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Dzięki dobra duszyczko

Hm, jakiś pomarańczowy ten Iced Lotus u Ciebie - chyba światło ociepliło oba kolory, ale tak czy siak już widzę, że maczek 02 nie dla mnie

Kcem Plum Poppy - gdzie to cudo dorwać?
Joasiu, ja swojego nie wklejam bo robiłam tylko komórką...a wyszły fatalnie
Natomiast ten Kasi 02 na tym zdjęciu wyszedł jak mój 03 na zywo !!!
Joasiu, weź sobie zobacz na pierwszej stronie jest cały zestaw maczków, fotki dośc wiernie oddają kolory.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 12:55   #590
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny, 08:
Na zdjęciach kolory oddane są dość wiernie (no może ciut bardziej różowo niż w rzeczywistości).Zresztą dużo zależy od ustawień monitora. Moim zdaniem różowości w 08 nie ma
NA ostatnim z LU 06

edit: i jeszcze trójki w jadowitych kolorach
Śliczny ten 08
Majade, czy Ty jesteś tylko bledzioszkiem czy bledzioszkiem ultra?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Gosik, to z uczucia
Tjaaa... pewnie dlatego ten wirus klinikomanii grasujący w tym wątku jest taki zaraźliwy Po co ja tu zajrzałam...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 17:29   #591
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Gosik, zawsze myślałam ze jestem bladziochem ultra ale po lekturze wizażu muszę stwierdzić ze jestem jednak dość przeciętnie blada Żaden tam ortodoks.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 17:44   #592
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Gosik, zawsze myślałam ze jestem bladziochem ultra ale po lekturze wizażu muszę stwierdzić ze jestem jednak dość przeciętnie blada Żaden tam ortodoks.
to tak jak ja i Lucidity 06 był dla mnie za jasny niestety, bielił mnie, widać go było na skórze, prawie jak skrobia. Poleciał w świat.
A czy wg ciebie Clinique 08 jest jaśniejszy czy ciemniejszy od Lu 06?
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:41   #593
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziewczyny

Podczytuje Was od paru dni i chyba zlapalam bakcyla choc bronie sie jak moge, nawet zadnimi lapami

Jak do tej pory mam tylko szachowniczke i jakies blyszczyki.
Ale cos mi sie zdaje, ze to sie rychlo zmieni


Mam pytanie do majade Masz Lucidity 06 i Klinika 08. I wiem, ze gdzies juz je porownywalas, ale nie moge tego odszukac Ktory lepiej trzyma mat na zwyklym makijazu? I czy 08 jest duzo jasniejsza od 06? I generalnie, ktory wg Ciebie jest fajniejszy
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:57   #594
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Maju a dało by radę wkleić zdjęciepomadki na ustach ??????

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Maja, bardzo ladna pomadka - tez czekam na zdjecia
Zdjęcie pomadki na ustach. Obfotografowałam moje krzywe wargi w różnym świetle a prawda tkwi gdzieś pomiędzy najchłodniejszą i najcieplejszą wersją. Uroki kiepskiego aparatu i fotografa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clinique precious pink 121.jpg (26,4 KB, 131 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:09   #595
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Maja, srodkowe zdjecia sa Jezeli te sa najblizsze prawdzy to zachorowalam i bede polowac, wlasnie czegos takiego szukam A propos, kolor ma cos wspolnego z rozem klinikowym o tej samej nazwie Aha, i jeszcze jedno, rozumiem, ze nie dawalas na wierzch zadnego blyszczyka i pomadka sama z siebie tak lsni? Piekna, no piekna Dziekuje serdecznie, bardzo pomocne fotki
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:22   #596
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Maja, srodkowe zdjecia sa Jezeli te sa najblizsze prawdzy to zachorowalam i bede polowac, wlasnie czegos takiego szukam A propos, kolor ma cos wspolnego z rozem klinikowym o tej samej nazwie Aha, i jeszcze jedno, rozumiem, ze nie dawalas na wierzch zadnego blyszczyka i pomadka sama z siebie tak lsni? Piekna, no piekna Dziekuje serdecznie, bardzo pomocne fotki
Błysk jest naturalny, tzn pomadkowy, bez błyszczyka. Pomadka nadaje bardzo delikatny kolor. Właściwie "niewprawne oko" nie dostrzeże warstwy pomadki, koloru tylko taki subtelny, naturalny błysk. I nie ma drobinek Jeśli szukasz czegoś co nadaje połysk, dobrze nawilża usta to ta seria pomadek Clinique jest boska pod tym względem.

Nie wiem czy kolor pomadki koresponduje z kolorem różu o tej nazwie, ale jest jeden na który zachorowałam. Mam teraz dylemat bo zapomniałam czy to był precious posy czy sunset glow (ale na pewno to obadam).
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:37   #597
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Zdjęcie pomadki na ustach. Obfotografowałam moje krzywe wargi w różnym świetle a prawda tkwi gdzieś pomiędzy najchłodniejszą i najcieplejszą wersją. Uroki kiepskiego aparatu i fotografa.
Maju dziękuję Śliczny połysk nadaje ta pomadka
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:53   #598
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Joasiu, ja swojego nie wklejam bo robiłam tylko komórką...a wyszły fatalnie
Natomiast ten Kasi 02 na tym zdjęciu wyszedł jak mój 03 na zywo !!!
Joasiu, weź sobie zobacz na pierwszej stronie jest cały zestaw maczków, fotki dośc wiernie oddają kolory.
Małgosiu, tak mi się zdawało właśnie, że zdjęcie Kasi mocno ociepliło oba róże.

Ech, to i tak trzeba sprawdzać na twarzy, bo w oglądając 01 w opakowaniu doszłam do wniosku, że będzie świetny, a jednak na mojej cerze się nie sprawdził.

Ale Plum Poppy wygląda jakby w ogóle nie miał domieszki brązu i czerwonego, więc nie powinno być skuchy, hm

ps Crushed Plum dotarł, jutro będę testować naocznie
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 20:10   #599
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
to tak jak ja i Lucidity 06 był dla mnie za jasny niestety, bielił mnie, widać go było na skórze, prawie jak skrobia. Poleciał w świat.
A czy wg ciebie Clinique 08 jest jaśniejszy czy ciemniejszy od Lu 06?
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Podczytuje Was od paru dni i chyba zlapalam bakcyla choc bronie sie jak moge, nawet zadnimi lapami


Mam pytanie do majade Masz Lucidity 06 i Klinika 08. I wiem, ze gdzies juz je porownywalas, ale nie moge tego odszukac Ktory lepiej trzyma mat na zwyklym makijazu? I czy 08 jest duzo jasniejsza od 06? I generalnie, ktory wg Ciebie jest fajniejszy
To jest zaraźliwe!
Opis obu robiłam chyba gdzieś na "Pryzmach" i z tego co pamiętam to trafne porównanie zrobiła też Margaretka. Mój Klinik został ostatecznie awaryjnym pudrem u rodziców - u mnie jednak LU zwyciężył rywalizację - głównie przez to, że jest bardziej miałki i delikatny. Klinik jednak jest ćwierć tonu ciemniejszy, ma w sobie więcej żółci a LU więcej bieli. Mat ciężko mi porównywać bo strasznie zmieniła mi się cera - kompletnie przestałam błyszczeć.

Maju, no piękna ta szminka! Chyba przestanę tu wchodzić
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 20:21   #600
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Ja się wyłamałam z "Klubu Wielbicielek Maczka". Miałam 2 kolory: Peony i Posy. Na początku mi się podobały, ale w sumie naprawdę nie potrafiłam dla nich znaleźć zastosowania: jakoś mi nie pasowały do twarzy.
Zastanawiam się jeszcze nad 04 Plum Poppy, ale mam inne ważniejsze rzeczy do kupienia (żeby nie bylo wątpliwości: rzeczy=kosmetki )

joasiak: można je kupić (jak się zapoluje to nawet dość tanio) na ebayu.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.