Guerlain - kolorówka, część V - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-09, 15:45   #1561
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Czy stare Beige Chic to dokładnie to samo co Beige Teint?

ostatnio w S. w testerze były tam jakieś dziwne zimne kolory coś jak Mythic
Nie, to zupełnie inne kulki.
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 17:28   #1562
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Dziewczyny podpowiedźcie skoro pszczółki były wyprodukowane w 2010r to są jeszcze dobre? Do kiedy mogę ich używać? Zastanawiam się na datą ważności kulek.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 17:37   #1563
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedźcie skoro pszczółki były wyprodukowane w 2010r to są jeszcze dobre? Do kiedy mogę ich używać? Zastanawiam się na datą ważności kulek.
Sa ok teoretycznie masz 36msc od wyprodukowania. ja mam imperiale z 2009 i tez z nimi jest ok
ja bede uzyawc poki nie zmienia zapachu czy koloru.
jak masz cale opakowanie to lepiej podzielic je na porcje i uzywac jednej z nich a reszte schować na pozniej
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 08:34   #1564
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Może ja byłabym chętna. Jeśli to nie problem prosiłabym o zdjęcie i cenę na priv
a wymiana wchodzi w grę?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 09:18   #1565
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Sa ok teoretycznie masz 36msc od wyprodukowania. ja mam imperiale z 2009 i tez z nimi jest ok
ja bede uzyawc poki nie zmienia zapachu czy koloru.
jak masz cale opakowanie to lepiej podzielic je na porcje i uzywac jednej z nich a reszte schować na pozniej
Bardzo dzięuję za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
a wymiana wchodzi w grę?
Chyba nie przychodzi mi nic do głowy na co mogłabym się wymienić
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 11:51   #1566
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

mnie te nowe kulki ani ziębią ani chłodzą... za różowe jak dla mnie, jak świnka bym wyglądała... :/

no nic, będę czekała dalej

w międzyczasie zapraszam Was na bloga - więcej o szmince Rouge G Gala (słocze dorzucam i tutaj ) )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1210121.jpg (44,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1210131.jpg (47,5 KB, 28 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 18:49   #1567
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mnie te nowe kulki ani ziębią ani chłodzą... za różowe jak dla mnie, jak świnka bym wyglądała... :/

no nic, będę czekała dalej

w międzyczasie zapraszam Was na bloga - więcej o szmince Rouge G Gala (słocze dorzucam i tutaj ) )
Piękny kolorek i nie tylko
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-12-22 o 11:52
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 07:31   #1568
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

wow jakie usta
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 09:06   #1569
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mnie te nowe kulki ani ziębią ani chłodzą... za różowe jak dla mnie, jak świnka bym wyglądała... :/

no nic, będę czekała dalej

w międzyczasie zapraszam Was na bloga - więcej o szmince Rouge G Gala (słocze dorzucam i tutaj ) )
Wow! Szkoda, że ja nadal boję się takich jaskrawych czerwieni... Ale na Tobie wygląda cudnie

A co do kulek, to będę polować
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 15:58   #1570
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Temptalia już zrecenzowała nowe wiosenne meteoryty. Kiepsko u niej wypadły, ale patrząc jak wyglądają z bliska i jaki efekt daja, to ja sie nie dziwię - chyba najbrzydsze kulki, jakie widziałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 16:11   #1571
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Temptalia już zrecenzowała nowe wiosenne meteoryty. Kiepsko u niej wypadły, ale patrząc jak wyglądają z bliska i jaki efekt daja, to ja sie nie dziwię - chyba najbrzydsze kulki, jakie widziałam
I tak zamierzałam je sobie odpuścić, ale teraz upewniłam się w tym postanowieniu.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-23, 16:21   #1572
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Temptalia już zrecenzowała nowe wiosenne meteoryty. Kiepsko u niej wypadły, ale patrząc jak wyglądają z bliska i jaki efekt daja, to ja sie nie dziwię - chyba najbrzydsze kulki, jakie widziałam
Przy takiej ilości różowych kulek to chyba jedynie jako róż mogłabym je kłaść na buźke, ale po co mi takie wielkie opakowanie różu
Mnie niestety tez te kulki nie przekonują.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 16:24   #1573
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
I tak zamierzałam je sobie odpuścić, ale teraz upewniłam się w tym postanowieniu.
Będzie kasa na inne muszmiecie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 16:30   #1574
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
I tak zamierzałam je sobie odpuścić, ale teraz upewniłam się w tym postanowieniu.
A ja nie. Uwazam, ze ze wzgledu na ciemna skore Temptalii wiele kolorow na tym traci. Jak czasami patrze na jakies jasne roze i porownuje do swatchy na Temptalii to az ciezko uwierzyc, ze to te same produkty.
Jesli chodzi o nia i meteorki to juz zupelny dramat. Kazde pudelko wyglada u niej tak samo.

Chetnie obadam na zywo. Tym bardziej, ze inna blogerka, ktora rownez recenzowala meteorki pisala o brokacie. U Temptalii nie ma nic. Dziwne.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 17:42   #1575
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38265595]A ja nie. Uwazam, ze ze wzgledu na ciemna skore Temptalii wiele kolorow na tym traci. Jak czasami patrze na jakies jasne roze i porownuje do swatchy na Temptalii to az ciezko uwierzyc, ze to te same produkty.
Jesli chodzi o nia i meteorki to juz zupelny dramat. Kazde pudelko wyglada u niej tak samo.

Chetnie obadam na zywo. Tym bardziej, ze inna blogerka, ktora rownez recenzowala meteorki pisala o brokacie. U Temptalii nie ma nic. Dziwne.[/QUOTE]
Z kwestią koloru skóry mogę się zgodzić, bo np. jasne macowe skinfinishe czy beauty powders u Temptalii zwykle dają bardzo zbliżony do siebie efekt, niezależnie od tego czy są raczej różowawe, czy beżowe czy może żółtawe.

Co do innych recenzji - np. tutaj faktycznie jest mowa o błyszczących drobinkach: http://getlippie.blogspot.com/2012/1...perles-du.html

Ale ani jedna ani druga kwestia nie zmienia faktu, że ta wersja meteorów po prostu nie jest dla mnie Obejrzeć pewnie obejrzę (jeśli będzie okazja), lecz wątpię abym zmieniła zdanie i wyszła z pudłem pod pachą. Różowy odcień + brokat kwalifikują się wg. mnie tylko na policzki, a ta limitka ma zdecydowanie za dużą pojemność, aby stosować ją wyłącznie jako róż

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Będzie kasa na inne muszmiecie
Albo zacznę oszczędzać i moje wnuki dostaną kiedyś ogromny spadek
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:57   #1576
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Piękny kolorek i nie tylko
dzięki )
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
wow jakie usta

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wow! Szkoda, że ja nadal boję się takich jaskrawych czerwieni... Ale na Tobie wygląda cudnie
czegóż Ty sie boisz Kochana masz takie piękne usta! Nic tylko czerwień!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 21:56   #1577
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mnie te nowe kulki ani ziębią ani chłodzą... za różowe jak dla mnie, jak świnka bym wyglądała... :/

no nic, będę czekała dalej

w międzyczasie zapraszam Was na bloga - więcej o szmince Rouge G Gala (słocze dorzucam i tutaj ) )
Wow, oniemiałam z wrażenia. I schowałam się za kanapę ze swoją lichą ust atrapą!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 22:19   #1578
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Wow, oniemiałam z wrażenia. I schowałam się za kanapę ze swoją lichą ust atrapą!
daaaaaaaaaaaj spokój Baśka jaka atrapa?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 22:30   #1579
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
daaaaaaaaaaaj spokój Baśka jaka atrapa?
No licha, licha, nawet jak dziubka niczym młode damy na fotosiku zrobię, to mi zaledwie 50% tego co Ty masz wychodzi
Ale odkrywam powoli, powolutku, i nieśmiało, magię szminek. Nie wiedzieć czemu, dobrze mi w takich w stronę pomarańczki, ciepłych jasnych czerwieniach znaczy się jakieś typy w tym temacie?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 22:58   #1580
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
No licha, licha, nawet jak dziubka niczym młode damy na fotosiku zrobię, to mi zaledwie 50% tego co Ty masz wychodzi
Ale odkrywam powoli, powolutku, i nieśmiało, magię szminek. Nie wiedzieć czemu, dobrze mi w takich w stronę pomarańczki, ciepłych jasnych czerwieniach znaczy się jakieś typy w tym temacie?
a Rouge G L'extrait M 41?
oj tam oj tam )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:16   #1581
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Dziewczynki kochane w końcu po miesiącach westchnień stałam się posiadaczką pierwszych Meteorytów !!!!!!!! Wszystko dzięki 30% zniżce w Sephorze. Co dziwne poszłam raczej po kolor nr 3 lub 2 a wyszłam z kolorkiem nr 1. Postanowiłam zaufać pani w Sephorze która dobrała mi ten kolor. Zaraz wychodzę do pracy i pierwszy raz je przetestuje. Już przebieram nóżkami.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 22:35   #1582
agaratkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 82
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Czy ktoś wie kiedy nowa kolekcja ma się pojawić w sklepach ? Zawsze jest jakoś wcześnie w styczniu
agaratkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 10:35   #1583
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Z kwestią koloru skóry mogę się zgodzić, bo np. jasne macowe skinfinishe czy beauty powders u Temptalii zwykle dają bardzo zbliżony do siebie efekt, niezależnie od tego czy są raczej różowawe, czy beżowe czy może żółtawe.

Co do innych recenzji - np. tutaj faktycznie jest mowa o błyszczących drobinkach: http://getlippie.blogspot.com/2012/1...perles-du.html

Ale ani jedna ani druga kwestia nie zmienia faktu, że ta wersja meteorów po prostu nie jest dla mnie Obejrzeć pewnie obejrzę (jeśli będzie okazja), lecz wątpię abym zmieniła zdanie i wyszła z pudłem pod pachą. Różowy odcień + brokat kwalifikują się wg. mnie tylko na policzki, a ta limitka ma zdecydowanie za dużą pojemność, aby stosować ją wyłącznie jako róż

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------


Albo zacznę oszczędzać i moje wnuki dostaną kiedyś ogromny spadek
Dla mnie Temptalia w ogóle nie jest opiniotwórczą blogerką, bo na niej wszystko wygląda zupełnie inaczej niż na mnie. Poza tym ja mam zupełnie inny gust.
Ocena, którą wystawiła rajskim kulkom w ogóle jest dla mnie niemiarodajna, tym bardziej, że dragonom przyznała "A", dla mnie to jedne z najmniej udanych kulek ever (poza tymi z lata - z efektem smerfa).

Rajskie dalej mi się bardzo podobają. Jako róż mogą się sprawdzić na mojej białej cerze. Fakt, że nie wiem po co jest ich aż tyle, nie do zużycia w tym wcieleniu.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane w końcu po miesiącach westchnień stałam się posiadaczką pierwszych Meteorytów !!!!!!!! Wszystko dzięki 30% zniżce w Sephorze. Co dziwne poszłam raczej po kolor nr 3 lub 2 a wyszłam z kolorkiem nr 1. Postanowiłam zaufać pani w Sephorze która dobrała mi ten kolor. Zaraz wychodzę do pracy i pierwszy raz je przetestuje. Już przebieram nóżkami.
I jak wrażenia ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 15:19   #1584
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dla mnie Temptalia w ogóle nie jest opiniotwórczą blogerką, bo na niej wszystko wygląda zupełnie inaczej niż na mnie. Poza tym ja mam zupełnie inny gust.
Ocena, którą wystawiła rajskim kulkom w ogóle jest dla mnie niemiarodajna, tym bardziej, że dragonom przyznała "A", dla mnie to jedne z najmniej udanych kulek ever (poza tymi z lata - z efektem smerfa).

Rajskie dalej mi się bardzo podobają. Jako róż mogą się sprawdzić na mojej białej cerze. Fakt, że nie wiem po co jest ich aż tyle, nie do zużycia w tym wcieleniu.
Ja z kolei z dragonów jestem zadowolona. Na bloga Temptalii lubię wchodzić głównie dlatego, że stosunkowo szybko publikuje zdjęcia nowości i dodaje listy dupe'ów (choć nie zawsze trafnych). Ale niestety - co stwierdzam z pewnym żalem - kolorystyka niektórych kosmetyków bywa u niej "przekłamana". Nie chodzi nawet o swatche, ale o fotki pudrów czy różów (róży?) w opakowaniach.
Gust to zupełnie inna sprawa - wiadomo, że każda z nas ma swoje preferencje i nawet najbardziej zachwalany produkt ma prawo się nam nie spodobać. Jeśli chodzi o mnie, to recenzje czytam głównie pod kątem tego, jak kosmetyk sprawuje się od strony "użytkowej" - tzn. czy pigmentacja jest dobra, czy jest trwały itp.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 15:24   #1585
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja z kolei z dragonów jestem zadowolona. Na bloga Temptalii lubię wchodzić głównie dlatego, że stosunkowo szybko publikuje zdjęcia nowości i dodaje listy dupe'ów (choć nie zawsze trafnych). Ale niestety - co stwierdzam z pewnym żalem - kolorystyka niektórych kosmetyków bywa u niej "przekłamana". Nie chodzi nawet o swatche, ale o fotki pudrów czy różów (róży?) w opakowaniach.
Gust to zupełnie inna sprawa - wiadomo, że każda z nas ma swoje preferencje i nawet najbardziej zachwalany produkt ma prawo się nam nie spodobać. Jeśli chodzi o mnie, to recenzje czytam głównie pod kątem tego, jak kosmetyk sprawuje się od strony "użytkowej" - tzn. czy pigmentacja jest dobra, czy jest trwały itp.
Zgodze się z tym z Tobą, bo przed chwila patrzyłam na szminki z Macowej Apres Chic u niej i Allury i róznice sa jakby obie miały co innego do testów, a nie to samo.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Gust to zupełnie inna sprawa - wiadomo, że każda z nas ma swoje preferencje i nawet najbardziej zachwalany produkt ma prawo się nam nie spodobać. Jeśli chodzi o mnie, to recenzje czytam głównie pod kątem tego, jak kosmetyk sprawuje się od strony "użytkowej" - tzn. czy pigmentacja jest dobra, czy jest trwały itp.
Z tym, ze jakości co do pigmentacji panna krystyna równiez często pisze duby smalone, ze tak powiem
Wiele razy miałam jakies cienie, o których pisała, ze pigmentacja nędzna, a ja nijak tego potwierdzic nie mogłam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 19:42   #1586
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z tym, ze jakości co do pigmentacji panna krystyna równiez często pisze duby smalone, ze tak powiem
Wiele razy miałam jakies cienie, o których pisała, ze pigmentacja nędzna, a ja nijak tego potwierdzic nie mogłam.
No niestety, często co osoba to inna opinia. Pytałam kiedyś na forum o paletki Too Faced i otrzymałam odpowiedź, że są kiepsko napigmentowane. Kryśka z kolei była z nich chyba zadowolona; na kilku innych blogach też miały dobre opinie.
Tak samo jest z paletkami The Balm: z jednej strony dziewczyny je polecają, z drugiej - jak niedawno czytałam - trochę im brakuje do ideału. Najlepiej samemu przetestować i wyrobić sobie własne zdanie.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgodze się z tym z Tobą, bo przed chwila patrzyłam na szminki z Macowej Apres Chic u niej i Allury i róznice sa jakby obie miały co innego do testów, a nie to samo.
Też je widziałam. I niestety masz rację
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 21:07   #1587
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dla mnie Temptalia w ogóle nie jest opiniotwórczą blogerką, bo na niej wszystko wygląda zupełnie inaczej niż na mnie. Poza tym ja mam zupełnie inny gust.
Ocena, którą wystawiła rajskim kulkom w ogóle jest dla mnie niemiarodajna, tym bardziej, że dragonom przyznała "A", dla mnie to jedne z najmniej udanych kulek ever (poza tymi z lata - z efektem smerfa).

Rajskie dalej mi się bardzo podobają. Jako róż mogą się sprawdzić na mojej białej cerze. Fakt, że nie wiem po co jest ich aż tyle, nie do zużycia w tym wcieleniu.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------



I jak wrażenia ?

Efekt subtelny ale ładny, zapach koszmarny, pudełko boskie.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 21:09   #1588
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
No niestety, często co osoba to inna opinia. Pytałam kiedyś na forum o paletki Too Faced i otrzymałam odpowiedź, że są kiepsko napigmentowane. Kryśka z kolei była z nich chyba zadowolona; na kilku innych blogach też miały dobre opinie.
Tak samo jest z paletkami The Balm: z jednej strony dziewczyny je polecają, z drugiej - jak niedawno czytałam - trochę im brakuje do ideału. Najlepiej samemu przetestować i wyrobić sobie własne zdanie.
Tylko wtedy pozostaje dylemat czyjej opinii zawierzyć w sytuacji, gdy nie możemy osobiście sami sprawdzić?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 23:41   #1589
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko wtedy pozostaje dylemat czyjej opinii zawierzyć w sytuacji, gdy nie możemy osobiście sami sprawdzić?
W takich sytuacjach można się jedynie zdać na własną intuicję, z założeniem, że w razie ewentualnej pomyłki rzecz można odsprzedać albo wymienić
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 23:43   #1590
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
W takich sytuacjach można się jedynie zdać na własną intuicję, z założeniem, że w razie ewentualnej pomyłki rzecz można odsprzedać albo wymienić
No własnie, tyle że nie lubię sytuacji, gdy intuicja w tym kierunku zawiodła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-05 00:52:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.