Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 16:52   #1
mietek2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8

Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?


Cześć. Interesuję mnie jak zdaniem kobiet kobieta powinna dbać o mężczyżnę. Chyba bardziej chodzi mi o normalne związki, a nie te partnerskie, gdzie kobieta i mężczyzna zarabiają po równo, są na takim samym poziomie, mają takie same obowiązki itd. Mam na myśli raczej związki, gdzie to kobieta chce mieć mężczyznę inteligentiejszego, lepiej zarabiającego, dającego jej większe poczucie bezpieczeństwa niż ona jemu, mężczyzne zaradniejszego i gotowego na podejmowanie decyzji. Taki mężczyzna poprzez swoje cechy już na wstępie więcej wnosi do związku. Co kobieta szukającego takiego mężczyzny mogłaby mu zaoferowac?
mietek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:10   #2
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

LOOOL.

czyli jak dwie osoby zarabiają po równo, to nie jest normalny związek?

no nie wiem co by mu mogła zaoferować, pewnie bycie kurą domową i uległość, skoro pan i władca taki inteligentny i ustawiony.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:14   #3
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez mietek2 Pokaż wiadomość
Cześć. Interesuję mnie jak zdaniem kobiet kobieta powinna dbać o mężczyżnę. Chyba bardziej chodzi mi o normalne związki, a nie te partnerskie, gdzie kobieta i mężczyzna zarabiają po równo, są na takim samym poziomie, mają takie same obowiązki itd. Mam na myśli raczej związki, gdzie to kobieta chce mieć mężczyznę inteligentiejszego, lepiej zarabiającego, dającego jej większe poczucie bezpieczeństwa niż ona jemu, mężczyzne zaradniejszego i gotowego na podejmowanie decyzji. Taki mężczyzna poprzez swoje cechy już na wstępie więcej wnosi do związku. Co kobieta szukającego takiego mężczyzny mogłaby mu zaoferowac?
panie mieciu, tak wspaniały, inteligentny i lepszy facet sam by wiedział czego chce i nie pytał tych od nienormalnych związków, co mu kobieta może dać
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:25   #4
mietek2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
LOOOL.

czyli jak dwie osoby zarabiają po równo, to nie jest normalny związek?

no nie wiem co by mu mogła zaoferować, pewnie bycie kurą domową i uległość, skoro pan i władca taki inteligentny i ustawiony.
Nie chcę prowadzić tutaj dyskusji co jest normalnym związkiem. Po prostu część kobiet gdyby miała wybór jednak wybrałaby zamiast równości na wszystkich polach mężczyznę, który jest inteligentniejszy, zaradniejszy, lepiej zarabia itd. Rozumiem, że ty do takich nie należysz i nie mam w związku z tym żadnego problemu. Pytanie kierowałem raczej do tych kobiet, które preferują właśnie wyższość mężczyzny na niektórych polach.

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
panie mieciu, tak wspaniały, inteligentny i lepszy facet sam by wiedział czego chce i nie pytał tych od nienormalnych związków, co mu kobieta może dać
Ja dobrze wiem czego chcę. Chciałbym mniej więcej wiedzieć jak kobiety zapatrują się na te kwestie.
mietek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:26   #5
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Lato w pełni...
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:28   #6
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez mietek2 Pokaż wiadomość

Ja dobrze wiem czego chcę. Chciałbym mniej więcej wiedzieć jak kobiety zapatrują się na te kwestie.
Myślę, że większość kobiet woli być z daleka od takich związków, wolą takie normalne. Swoją drogą jako wyjątkowo inteligentny mężczyzna bardzo celnie wybrałeś najgorsze forum do zadawania takich pytań.

Edytowane przez Hibiku
Czas edycji: 2014-07-03 o 17:29
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:28   #7
xanyax
Raczkowanie
 
Avatar xanyax
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 276
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez mietek2 Pokaż wiadomość
Nie chcę prowadzić tutaj dyskusji co jest normalnym związkiem. Po prostu część kobiet gdyby miała wybór jednak wybrałaby zamiast równości na wszystkich polach mężczyznę, który jest inteligentniejszy, zaradniejszy, lepiej zarabia itd. Rozumiem, że ty do takich nie należysz i nie mam w związku z tym żadnego problemu. Pytanie kierowałem raczej do tych kobiet, które preferują właśnie wyższość mężczyzny na niektórych polach.


Ja dobrze wiem czego chcę. Chciałbym mniej więcej wiedzieć jak kobiety zapatrują się na te kwestie.
Kobieta wybiera faceta, który jej czymś imponuje. Niekoniecznie pieniędzmi.
__________________
Nobody knows the trouble that I've seen
Nobody knows my sorrow
xanyax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 17:28   #8
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Gdy ja siedziałam w domu i za jedyne zadanie miałam pisanie prac na studia to robiłam obiady, jako jedyna chodziłam na zakupy, ogarniałam dom i TŻtowi zostawiałam wyłącznie łazienkę żeby już nie robić z niego takiego leniwego samca. Teraz jak wróciłam do pracy to dzielimy się po równo a dom wygląda znacznie gorzej i obiady są później
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:33   #9
mietek2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Gdy ja siedziałam w domu i za jedyne zadanie miałam pisanie prac na studia to robiłam obiady, jako jedyna chodziłam na zakupy, ogarniałam dom i TŻtowi zostawiałam wyłącznie łazienkę żeby już nie robić z niego takiego leniwego samca. Teraz jak wróciłam do pracy to dzielimy się po równo a dom wygląda znacznie gorzej i obiady są później
I jak obecnie zadowolenie TŻta?
mietek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:34   #10
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez mietek2 Pokaż wiadomość
Chyba bardziej chodzi mi o normalne związki, a nie te partnerskie, gdzie kobieta i mężczyzna zarabiają po równo, są na takim samym poziomie, mają takie same obowiązki itd. Mam na myśli raczej związki, gdzie to kobieta chce mieć mężczyznę inteligentiejszego, lepiej zarabiającego, dającego jej większe poczucie bezpieczeństwa niż ona jemu, mężczyzne zaradniejszego i gotowego na podejmowanie decyzji. Taki mężczyzna poprzez swoje cechy już na wstępie więcej wnosi do związku. Co kobieta szukającego takiego mężczyzny mogłaby mu zaoferowac?
Temat typowego trolla. Jeszcze tu eosa vel merdca (czy jak mu tam) brakuje.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:36   #11
mietek2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Temat typowego trolla. Jeszcze tu eosa vel merdca (czy jak mu tam) brakuje.
Dlaczego mnie obrażasz? Nie podoba się to nie czytaj. Temat jak każdy inny. Dla mnie interesujący, bo nie znałem opinii kobiet na ten temat. Jak widać na razie próbuje się ośmieszyć temat, no bo jak to? Mężczyzna może mieć jakieś oczekiwania, które wybiegają poza atrakcyjność fizyczną? Nie do wiary!
mietek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 17:37   #12
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

bardzo dobry temat, taki porządny. A nie jakieś pitu pitu o równych prawach czy partnerstwie. Wreszcie jakiś prawdziwy mężczyzna się wypowiedział tu na forum. O!
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:41   #13
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Nie mogłaby mu nic zaoferować, gdyż jest mniej inteligentna, gorzej zarabiająca, nie daje mu poczucia bezpieczeństwa, jest mniej zaradna i niegotowa do podejmowania decyzji. Taki mężczyzna powinien więc trzymać się od kobiet z daleka.

Czy to poprawna odpowiedź?
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:44   #14
mietek2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
bardzo dobry temat, taki porządny. A nie jakieś pitu pitu o równych prawach czy partnerstwie. Wreszcie jakiś prawdziwy mężczyzna się wypowiedział tu na forum. O!
W przeciwieństwie do ciebie szanuje to, że ktoś może mieć inne zdanie. Tym bardziej bardzo szanuje kobiety zaradne, nowoczesne, równościowo podchodzące do związku. Gdybym znalazł kobiete na swoim poziomie w kwestiach finansowych i innych, które wymieniłem to pewnie bym był za takim podziałem, tyle, że ja jestem za prawdziwym podziałem pół na pół. Ja przewijam dziecko i żona. Ja zmieniam koło w samochodzie i żona też. Nie przemawia do mnie wybiórczość. Niestety kobiety jakie dotychczas spotkalem nie potrafiły pokierować związkiem, przychodziły na gotowe i szczerze mówiąc nie dając nic w zamian oprócz seksu. Mające dwie lewe ręce zarówno do prac stereotypowo męskich jak i stereotypowo kobiecych. Na dłuższą metę nie ma to sensu. Dlatego zastanawiam się nad tym jaką drogę obrać, żeby móc spędzić z jakąś kobietą resztę życia.
mietek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:48   #15
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Nie znajdziesz takiej, wszak ideał może być tylko jeden. Musisz się zadowolić takimi niedoróbkami. Taki pech po prostu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 18:12   #16
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez mietek2 Pokaż wiadomość
I jak obecnie zadowolenie TŻta?
Widzi jak bardzo lepiej miał wtedy ale jak nie pracowałam to tego wcale nie doceniał więc wolę tak jak jest teraz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 18:19   #17
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Zgłosiłam trolla.
Ludzie mogą mieć różne zapatrywania na związek, ale ten temat jest tak sformułowany, że od razu widać, że to prowokacja. I jeszcze ten nick...
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 18:36   #18
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Skoro taki zaradny i z kasą to sam potrafi o siebie zadbać.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:05   #19
dagnyze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 44
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Ja nie mam nic przeciwko dbaniu o mężczyznę, chyba że czas nie pozwala. Mogę gotować, prać, sprzątać, prasować, robić zakupy, nie umiem wymienić koła w samochodzie, ale mogłabym się nauczyć, tzn. nie wiem czy dałabym radę, bo opona jednak jest ciężka. Umiem wymienić żarówkę (nawet znam się na żarówkach ;-)), zrobić jakieś proste naprawy w domu, porąbać drewno, wykosić trawnik i takie tam. Umiem załatwić różne sprawy urzędowe, wypełnić PIT, rozumiem co jest napisane w pismach z urzędów. Umiem jeszcze inne rzeczy, w których facet nie musiałby mnie wyręczać lub robić za mnie. Wielu rzeczy nie umiem, ale mogłabym się nauczyć, gdybym miała okazję i byłoby mi to potrzebne. Inne rzeczy są ponad moje możliwości.

Raczej długo byłam trzymana pod kloszem, gdyż w rodzinnym domu wszystko załatwiali rodzice (zwłaszcza ojciec) i dzieci (nawet już dorosłe) nie były wdrażane prawie wcale w sprawy domowe. Moim jedynym obowiązkiem było sprzątanie w domu, czasami też prasowałam. Większości rzeczy nauczyłam się jak poszłam na swoje (np. gotowania), gdyż nie było już rodziców, którzy mogliby załatwić/zrobić za mnie. Przyznam, że było mi nieco ciężko, zwłaszcza byłam zażenowana tym, że czegoś nie wiem/umiem, co powinnam wiedzieć/umieć, ale dałam radę.

Więc raczej zależy, kto Ci się trafi. Jak dziewczyna nastawiona tylko na bycie obsługiwaną, bez chęci do nauki, to niestety wszystko będzie na Twojej głowie.

Zauważyłam, że faceci raczej patrzą na to, czy ONA coś umie, czy nie (a przynajmniej ci w moim otoczeniu), dlatego nie uważam, że to troll.
dagnyze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 19:10   #20
durnababa
Raczkowanie
 
Avatar durnababa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 377
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Dziewczyny, nie ma co sobie stroić żartów, jak należy dbać o mężczyznę na wyższym poziomie:

Co rano rozwijać przed księciem dywan, za każdym razem od nowa pleciony ze świeżych traw zrzeszonych rosą, by nie ugodził stopą w paproch na dywanie lub ( o zgrozo!) lego...

Następnie serwować przynajmniej trzydaniowe, w pełni zbilansowane śniadanie i to prosto ze swojego brzucha, uprzednio upewniwszy się, że sztućce nie są wystarczająco ostre, by przeprowadzić operację.

Potem do wyboru, w zależności od tego, na co panicz ma ochotę: malowanie domu/cyklinowanie podłóg/wymiana dachówki - którym ten mógłby spokojnie zarządzać z kanapy.

W międzyczasie należałoby przygotować lekki, cztero-pięciodaniowy posiłek, zorganizowany w towarzystwie egzotycznych tancerek ( które przy odrobinie dobrej woli pomogą nam dokończyć wcześniej rozpoczęte prace budowlane. Co 7 robotnic, to nie jedna!).

Następnie należałoby podać misiaczkowi starannie wyselekcjonowany spośród wielu krat zalegających piwnice (nazwa się nie wzięła od parady!) napój alkoholowy, serwowany w temperaturze maksymalnie 5 stopni, najlepiej z rąk nagiej modelki.

Potem jest już łatwo: bajka na dobranoc, może być taka, że "kocham Cię skarbie i jestem najszczęśliwsza na świecie, że to mnie wybrałeś spośród tłumów zabijających się o ciebie kobiet".

A jak miś śpi, to można przygrywać na harfie, byle nie za głośno.

Mam nadzieję, że rozwiałam wątpliwości
__________________
Królewna z drewna

Edytowane przez durnababa
Czas edycji: 2014-07-03 o 19:12
durnababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:10   #21
woven_by_wind
Zakorzenienie
 
Avatar woven_by_wind
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Everywhere
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez mietek2 Pokaż wiadomość
Cześć. Interesuję mnie jak zdaniem kobiet kobieta powinna dbać o mężczyżnę. Chyba bardziej chodzi mi o normalne związki, a nie te partnerskie, gdzie kobieta i mężczyzna zarabiają po równo, są na takim samym poziomie, mają takie same obowiązki itd. Mam na myśli raczej związki, gdzie to kobieta chce mieć mężczyznę inteligentiejszego, lepiej zarabiającego, dającego jej większe poczucie bezpieczeństwa niż ona jemu, mężczyzne zaradniejszego i gotowego na podejmowanie decyzji. Taki mężczyzna poprzez swoje cechy już na wstępie więcej wnosi do związku. Co kobieta szukającego takiego mężczyzny mogłaby mu zaoferowac?
LOL.
Mam nadzieję, że to gimnazjaliści się nudzą i płodzą takie wątki...
Mieciu, czyżbyś był Ęteligentym, majętnym i "szanującym" się "mężczyzną" szukającym podwładnej?
woven_by_wind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:10   #22
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez mietek2 Pokaż wiadomość
Nie chcę prowadzić tutaj dyskusji co jest normalnym związkiem. Po prostu część kobiet gdyby miała wybór jednak wybrałaby zamiast równości na wszystkich polach mężczyznę, który jest inteligentniejszy, zaradniejszy, lepiej zarabia itd. Rozumiem, że ty do takich nie należysz i nie mam w związku z tym żadnego problemu. Pytanie kierowałem raczej do tych kobiet, które preferują właśnie wyższość mężczyzny na niektórych polach.
Ja preferuję, ale cóż z tego, skoro jestem tak inteligentna, zaradna i bogata, że mężczyzn lepszych ode mnie nie ma...
Jestem więc skazana na mężczyznę na moim poziomie, z którym mam równość na wszystkich polach...
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:16   #23
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez mietek2 Pokaż wiadomość
Cześć. Interesuję mnie jak zdaniem kobiet kobieta powinna dbać o mężczyżnę. Chyba bardziej chodzi mi o normalne związki, a nie te partnerskie, gdzie kobieta i mężczyzna zarabiają po równo, są na takim samym poziomie, mają takie same obowiązki itd. Mam na myśli raczej związki, gdzie to kobieta chce mieć mężczyznę inteligentiejszego, lepiej zarabiającego, dającego jej większe poczucie bezpieczeństwa niż ona jemu, mężczyzne zaradniejszego i gotowego na podejmowanie decyzji. Taki mężczyzna poprzez swoje cechy już na wstępie więcej wnosi do związku. Co kobieta szukającego takiego mężczyzny mogłaby mu zaoferowac?
Ty tak na poważnie pytasz? Nie zawsze inteligencja i pieniądze mężczyzny zapewniają kobiecie poczucie bezpieczeństwa. Można być też inteligentnym, zaradnym i bogatym draniem. Tak naprawdę, w związku nie chodzi o cechy, ktore wymieniłeś. Są ważne, ale nie najważniejsze. Nie wyobrażam sobie, żebym budowała swój związek na tych cechach u partnera.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:17   #24
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez durnababa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie ma co sobie stroić żartów, jak należy dbać o mężczyznę na wyższym poziomie:

Co rano rozwijać przed księciem dywan, za każdym razem od nowa pleciony ze świeżych traw zrzeszonych rosą, by nie ugodził stopą w paproch na dywanie lub ( o zgrozo!) lego...

Następnie serwować przynajmniej trzydaniowe, w pełni zbilansowane śniadanie i to prosto ze swojego brzucha, uprzednio upewniwszy się, że sztućce nie są wystarczająco ostre, by przeprowadzić operację.

Potem do wyboru, w zależności od tego, na co panicz ma ochotę: malowanie domu/cyklinowanie podłóg/wymiana dachówki - którym ten mógłby spokojnie zarządzać z kanapy.

W międzyczasie należałoby przygotować lekki, cztero-pięciodaniowy posiłek, zorganizowany w towarzystwie egzotycznych tancerek ( które przy odrobinie dobrej woli pomogą nam dokończyć wcześniej rozpoczęte prace budowlane. Co 7 robotnic, to nie jedna!).

Następnie należałoby podać misiaczkowi starannie wyselekcjonowany spośród wielu krat zalegających piwnice (nazwa się nie wzięła od parady!) napój alkoholowy, serwowany w temperaturze maksymalnie 5 stopni, najlepiej z rąk nagiej modelki.

Potem jest już łatwo: bajka na dobranoc, może być taka, że "kocham Cię skarbie i jestem najszczęśliwsza na świecie, że to mnie wybrałeś spośród tłumów zabijających się o ciebie kobiet".

A jak miś śpi, to można przygrywać na harfie, byle nie za głośno.

Mam nadzieję, że rozwiałam wątpliwości
lepiej bym tego nie ujęła
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:20   #25
dagnyze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 44
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Oj dziewczyny, podrwiwacie sobie, ale to, czy kobieta cokolwiek umie zrobić i załatwić, bardzo ułatwia życie obojgu. Na początku to takie słodkie, że ona taka zagubiona i oczekująca pomocy, a po latach, to jak kula u nogi. Ja miałam taką koleżankę w pracy, która zawsze wymagała pomocy, pod koniec prawie ją znienawidziłam. Uwierzcie mi, że faceci patrzą na takie rzeczy, nawet jeśli nie powiedzą tego głośno. Może autor źle ujął temat rozmowy, ale ma rację w tym co pisze.
dagnyze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:40   #26
Nat Hol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 229
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez dagnyze Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, podrwiwacie sobie, ale to, czy kobieta cokolwiek umie zrobić i załatwić, bardzo ułatwia życie obojgu. Na początku to takie słodkie, że ona taka zagubiona i oczekująca pomocy, a po latach, to jak kula u nogi. Ja miałam taką koleżankę w pracy, która zawsze wymagała pomocy, pod koniec prawie ją znienawidziłam. Uwierzcie mi, że faceci patrzą na takie rzeczy, nawet jeśli nie powiedzą tego głośno. Może autor źle ujął temat rozmowy, ale ma rację w tym co pisze.


Ale nie chodzi o to czy kobieta coś umie zrobić czy nie, ale co mogłaby mężczyźnie inteligentniejszemu, lepiej zarabiającemu, w ogóle lepszemu niż ona zaoferować.

Takie odpowiedzi jakie pytanie.
__________________
(...)Marzyła wtedy, że "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie",dokładnie pamiętała tę radość, gdy uznała, że tak właśnie jest i tę nadzieję, że tak zostanie.
http://koherencja.bloog.pl/?smoybbtticaid=612f02

Edytowane przez Nat Hol
Czas edycji: 2014-07-03 o 19:42
Nat Hol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:47   #27
durnababa
Raczkowanie
 
Avatar durnababa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 377
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

A jak ja na ten przykład wszystko robię sama? Od utrzymywania się po skręcanie regałów i naprawę komputera, to co?
To popadłam w takie skrajności, że już mi chłop niepotrzebny.
A po drugie jak ja tyle rzeczy robię sama, to wręcz oni, mężczyźni się czują często niepotrzebni i sami mówią, że ciężko z taką Zosią-samosią. To i tak źle, i tak niedobrze.

I co taki mężczyzna mi może zaoferować? (poza zabijaniem pająków oczywiście)
__________________
Królewna z drewna

Edytowane przez durnababa
Czas edycji: 2014-07-03 o 19:49
durnababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 20:01   #28
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Żal mi ludzi, którzy myślą, że związek to wymiana usług. Bardzo. I tyle w temacie.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 20:01   #29
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez Mick Pokaż wiadomość
Lato w pełni...

sezon ogórkowy się zaczął
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 20:02   #30
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jak kobieta powinna dbać o mężczyznę?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Temat typowego trolla. Jeszcze tu eosa vel merdca (czy jak mu tam) brakuje.
Dokładnie, nawet ten sam styl pisania


Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Nie znajdziesz takiej, wszak ideał może być tylko jeden. Musisz się zadowolić takimi niedoróbkami. Taki pech po prostu.

Ano pech
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-17 16:43:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.