kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-18, 08:50   #421
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Myślę, że powinnaś spróbować Dune i Butter Cream, ewentualnie Song Of Summer właśnie. Creamy Natural będzie raczej na pewno za jasny - mi pasuje, a używałam kiedyś starej formuły Sesame i była na mnie zbyt pomarańczowo-żółta i za ciemna.
Dzięki wzięłam tą trójkę w zestawie za free. Miałam poczekać aż wykończę obecny podkład, ale on się chyba nigdy nie skończy.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 13:44   #422
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Dzięki wzięłam tą trójkę w zestawie za free. Miałam poczekać aż wykończę obecny podkład, ale on się chyba nigdy nie skończy.
Ja już przestałam nawet sobie wmawiać, że będę zamawiała nowy podkład dopiero, jak skończę kolejny... Mnie nawet nie służy ciągłe używanie jednego, po jakimś czasie cera zaczyna mi kaprysić i nawet najlepszy produkt nie wygląda na twarzy dobrze, więc muszę mieć ze 2-3, tak żeby było na zmianę Ale powinnam ograniczyć swoją kolekcję, bo mam tego jednak nieco za dużo.

Daj znać czy przypasowały Ci kolory - cóż, ostatecznie nawet jeśli nie, to przynajmniej sprawdzisz sobie, jak formuła Ci pasuje. Ale powinny pasować, Pixie naprawdę nieźle dopasowuje się do twarzy.
Zresztą sama zobacz sobie swatche na basia-blog Tam jest porównanie Sesame do Butter i Dune, z tym, że nie wiem czy Sesame jest ze starej, czy nowej formuły, bo kolory się od siebie różnią.
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2015-10-18 o 13:47
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 15:09   #423
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja już przestałam nawet sobie wmawiać, że będę zamawiała nowy podkład dopiero, jak skończę kolejny... Mnie nawet nie służy ciągłe używanie jednego, po jakimś czasie cera zaczyna mi kaprysić i nawet najlepszy produkt nie wygląda na twarzy dobrze, więc muszę mieć ze 2-3, tak żeby było na zmianę Ale powinnam ograniczyć swoją kolekcję, bo mam tego jednak nieco za dużo.

Daj znać czy przypasowały Ci kolory - cóż, ostatecznie nawet jeśli nie, to przynajmniej sprawdzisz sobie, jak formuła Ci pasuje. Ale powinny pasować, Pixie naprawdę nieźle dopasowuje się do twarzy.
Zresztą sama zobacz sobie swatche na basia-blog Tam jest porównanie Sesame do Butter i Dune, z tym, że nie wiem czy Sesame jest ze starej, czy nowej formuły, bo kolory się od siebie różnią.
Ja też przestałam Nawet nie będę się "chwalić", ale jest to liczba wielokrotnie większa niż 2-3 Bo płynne kryjące, matujące, rozświetlające, mineralne takie, siakie, owakie, tej firmy i tamtej firmy Zasługuję na porządnego kopniaka w zadek

nawet nie wiesz, jak mi miło, jak ktoś coś doceni, że coś mojego okazuje się przydatne także dziękuję

Nawet podlinkuję żeby nie trzeba było szukać.
http://www.basia-blog.pl/2015/04/swa...neralnych.html

Akurat Sesame nie kupowałam, dostałam od osoby, która nie była z niego zadowolona Ale jestem pewna na 99%, że to stara formuła (Coverage)
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 15:13   #424
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja zrozumiałam to tak, że nowa formuła będzie miała wszystkie te kolory co AG + 10 nowych.

I też to mnie ciekawi, w większości firm kolory podkładów w poszczególnych formułach różnią się, ciekawe czy tak będzie z Pixie? Np. Amilie matujące różni się od kryjącego, może nie znacznie, ale różnica jest widoczna.
I podobnie jak Ty obawiam się, że ta formuła może mi ciastolić, bo moja cera też woli podkłady lekko matujące od tych typowo kryjących, zawsze mi się coś z nimi dzieje po jakimś czasie.
Dew Kiss wydaje mi się jaśniejsy od Dune, ale może to kwestia mojego monitora

I widziałyście nową opcję na stronie Pixie? Zestaw 3 dowolnych próbek z nowej formuły za free!
Wzięłam już sobie Creamy Natural (dla porównania z AG) i z nowości Cashmere + Dew Kiss na testy.
Dzięki, przeczytałam raz jeszcze. Miałam jakieś chwilowe zaćmienie.

Kojarzysz może do kiedy jest ta opcja za free z zestawem 3 darmowych próbek?
Jak się weźmie 4 próbki to ta dodatkowa jest po 3,9?

Jestem też ciekawa czy można wybrać np 2 zestawy 3 probek i nadal będą za free

Niestety będę mogła zamówić dopiero ok sb
Mam nadzieję, że do tego czasu ta opcja z 3 darmowymi próbkami nie zniknie.

Mam ochotę na satin sand, creamy natural, i z nowości morning gold, cashmere i dew kiss.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 15:30   #425
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dzięki, przeczytałam raz jeszcze. Miałam jakieś chwilowe zaćmienie.

Kojarzysz może do kiedy jest ta opcja za free z zestawem 3 darmowych próbek?
Jak się weźmie 4 próbki to ta dodatkowa jest po 3,9?

Jestem też ciekawa czy można wybrać np 2 zestawy 3 probek i nadal będą za free

Niestety będę mogła zamówić dopiero ok sb
Mam nadzieję, że do tego czasu ta opcja z 3 darmowymi próbkami nie zniknie.

Mam ochotę na satin sand, creamy natural, i z nowości morning gold, cashmere i dew kiss.

Ależ nie ma za co, korzystaj.

Tak, dodatkową można sobie domówić już w normalnej cenie. Ciężko mi powiedzieć czy dwa zestawy również byłyby za free, ale lepiej nie próbować szargać cierpliwości Pixie, i tak trzy gratisowe próbki to miła niespodzianka.

I czy my naprawdę zawsze musimy chcieć te same kolory? Ja z wymienionych przez Ciebie tylko Satin Sand sobie darowałam, bo mam 3 nieruszone próbki z AG, więc najpierw je wypadałoby napocząć. A Creamy wziąć musiałam jako jedyny kolor który znam, żeby porównać, jak ma się kolorystyka w nowej formule, jeszcze by się okazało że Love Botanicals są np. ciemniejsze niż AG i niepoprawnie oceniłabym kolor, zakładając z góry że w obu wersjach są identyczne.

basiago nie ma co, masz świetne swatche porównawcze, więc zawsze podsyłam jeśli ktoś ma wątpliwości. I skoro ten Sesame to raczej stara formuła, to tym bardziej koleżance AlbinoticBlack przypasują Butter Cream i Dune. I ja akurat formuł rozświetlających u siebie nie mam (chyba, że próbki z wymian), bo moja skóra sama się ekhm rozświetla , ale kryjące i matujące obecne, powoli zaczyna mnie przytłaczać ta ilość, szczególnie, że nie wszystko naprawdę mi przypasowało i leży praktycznie nieużywane. I też nie jest to 2-3 podkłady, do liczby trzech to ja chciałabym się ograniczyć.
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2015-10-18 o 15:56
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 15:42   #426
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pisali, ze darmocha jest dla stu pierwszych osób.

Oczywiście musiałam klepnąć
Almond milk, bo teraz mam i kolorystycznie mi pasuje, chcę przetestować w nowej formule. Morning gold i dew kiss wyglądają obiecująco, więc też wzięłam.

Mi też się pyszczek przyzwyczaja szybko i zaczyna stroich fochy. Ja nawet kremy do twarzy mam zawsze dwa-trzy różne i stosuję naprzemiennie. Z podkładami miałam problem, może akurat mi podpasuje ten nowy podkład?
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 15:53   #427
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
Pisali, ze darmocha jest dla stu pierwszych osób.

Oczywiście musiałam klepnąć
Almond milk, bo teraz mam i kolorystycznie mi pasuje, chcę przetestować w nowej formule. Morning gold i dew kiss wyglądają obiecująco, więc też wzięłam.

Mi też się pyszczek przyzwyczaja szybko i zaczyna stroich fochy. Ja nawet kremy do twarzy mam zawsze dwa-trzy różne i stosuję naprzemiennie. Z podkładami miałam problem, może akurat mi podpasuje ten nowy podkład?
Oho, czyli trzeba się spieszyć, dziewczyny.

Ja akurat z twarzą mam ten kłopot, że muszę bardzo uważać co na nią nakładam i bardzo niewiele kosmetyków mi odpowiada, więc na dzień ląduje to samo (zmieniam raz na jakiś czas), za to z maskami glinkowymi i z preparatami kwasowymi szaleję. Kosmetyków do włosów też używam raczej naprzemiennie, więc z podkładami nie mogło być inaczej. Liczę na Pixie, jako że obecnie moim zdaniem to oni mają najlepszą gamę kolorystyczną gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, oby nam podeszło Szczególnie, że po świetnym Amazon Gold mamy wysokie wymagania Od siebie jeszcze polecam matujący Amilie, ale tam już jest problem z kolorami, ciężko dobrać coś dla siebie.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 16:21   #428
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Kosmetyków do włosów też używam raczej naprzemiennie, więc z podkładami nie mogło być inaczej. Liczę na Pixie, jako że obecnie moim zdaniem to oni mają najlepszą gamę kolorystyczną gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, oby nam podeszło Szczególnie, że po świetnym Amazon Gold mamy wysokie wymagania Od siebie jeszcze polecam matujący Amilie, ale tam już jest problem z kolorami, ciężko dobrać coś dla siebie.
Z włosami mam to samo.

Amilie u mnie odpada, kolory do bani. Nie wiem jak te nowe formuły szczerze mówiąc... w starej nic dla mnie nie było. Mega wielkie NIC.

Pixie dla mnie wygrywa jeśli chodzi o kolorystykę, no ale właśnie przed chwilą przeczytałam, że annabelle wypuściło kolor cream także w wersji golden. Mam kolejny podkład do testów, bo golden fairest mi kiedyś bardzo pasowało (jeśli chodzi o formułę - kryjącą), teraz jestem dużo bardziej blada. Ciekawe o ile jasniejszy jest golden cream od golden fairest?

No i amazona używam teraz w nieco ekstremalnych warunkach, ciekawa jestem bardzo czy nowy pixie (ktory ma być bardziej kryjący) albo annabelle (tu lubię tylko kryjący) mu dorównają? Jestem niestety sceptyczna, ale zobaczymy.
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 16:47   #429
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
Z włosami mam to samo.

Amilie u mnie odpada, kolory do bani. Nie wiem jak te nowe formuły szczerze mówiąc... w starej nic dla mnie nie było. Mega wielkie NIC.

Pixie dla mnie wygrywa jeśli chodzi o kolorystykę, no ale właśnie przed chwilą przeczytałam, że annabelle wypuściło kolor cream także w wersji golden. Mam kolejny podkład do testów, bo golden fairest mi kiedyś bardzo pasowało (jeśli chodzi o formułę - kryjącą), teraz jestem dużo bardziej blada. Ciekawe o ile jasniejszy jest golden cream od golden fairest?

No i amazona używam teraz w nieco ekstremalnych warunkach, ciekawa jestem bardzo czy nowy pixie (ktory ma być bardziej kryjący) albo annabelle (tu lubię tylko kryjący) mu dorównają? Jestem niestety sceptyczna, ale zobaczymy.
Ja też miałam problemy ze starą formułą, ale nowa matująca jest naprawdę super. Kryjąca też nie jest zła, ale ja zdecydowanie preferuję tą pierwszą. I pewnie jak na razie sobie tej firmy nie odpuszczę, choć kolory są naprawdę średnio udane, wszędzie za dużo szarości i pomarańczy.

Niestety nigdzie nie widziałam jeszcze swatchy Golden Cream, inna sprawa, że ja do Annabelle raczej nie zaglądam, bo ich podkładów wybitnie nie lubię (szczególnie kryjącej, zapychała mnie okrutnie), więc gdybym miała dać tej firmie jeszcze jedną szansę, to tylko z matującą.

O nowym Pixie możemy tylko gdybać.. Pozostaje czekać Szczególnie ciekawa jestem, czy kolory w poszczególnych formułach będą się różnić. I już nie mogę się doczekać różów od Pixie! Podobno prace trwają... Co jak co, róże powinnam sobie odpuścić ze względu na ich zatrważającą ilość w mojej kolekcji, ale co poradzić. Ciekawe czy wprowadzą też bronzery, choć jak na razie wątpię - mam próbkę podkładu Tea With Lemon i co prawda jeszcze nie testowałam, ale kolor wygląda na prześwietny do konturowania, cegły się nie uświadczy. Więc w sumie po co typowe bronzery, skoro ciemne podkłady mogą spełniać tą funkcję

W ogóle zauważyłyście, że Pixie w swoich podkładach w ogóle nie używa dwutlenku tytanu?
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2015-10-18 o 16:49
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 16:48   #430
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ależ nie ma za co, korzystaj.

Tak, dodatkową można sobie domówić już w normalnej cenie. Ciężko mi powiedzieć czy dwa zestawy również byłyby za free, ale lepiej nie próbować szargać cierpliwości Pixie, i tak trzy gratisowe próbki to miła niespodzianka.

I czy my naprawdę zawsze musimy chcieć te same kolory? Ja z wymienionych przez Ciebie tylko Satin Sand sobie darowałam, bo mam 3 nieruszone próbki z AG, więc najpierw je wypadałoby napocząć. A Creamy wziąć musiałam jako jedyny kolor który znam, żeby porównać, jak ma się kolorystyka w nowej formule, jeszcze by się okazało że Love Botanicals są np. ciemniejsze niż AG i niepoprawnie oceniłabym kolor, zakładając z góry że w obu wersjach są identyczne.

basiago nie ma co, masz świetne swatche porównawcze, więc zawsze podsyłam jeśli ktoś ma wątpliwości. I skoro ten Sesame to raczej stara formuła, to tym bardziej koleżance AlbinoticBlack przypasują Butter Cream i Dune. I ja akurat formuł rozświetlających u siebie nie mam (chyba, że próbki z wymian), bo moja skóra sama się ekhm rozświetla , ale kryjące i matujące obecne, powoli zaczyna mnie przytłaczać ta ilość, szczególnie, że nie wszystko naprawdę mi przypasowało i leży praktycznie nieużywane. I też nie jest to 2-3 podkłady, do liczby trzech to ja chciałabym się ograniczyć.
Zawsze możemy zmienić je na inne Lub opalić się hi hi
Jestem bardzo ciekawa jak creamy natural i satin sand będą się sprawować w nowym podkładzie.
Podejrzewam, że mogą się różnić, szczególnie, że skład jest zupełnie inny.
I nowych odcieni w obu formułach

Moja ilość podkladów przeraża mnie, choć na pewno nie są to takie ilości jakie widziałam na forum. Na pewno daleko mi do niektórych z Was
Ilość próbek też jest za duża. Sporo z nich nawet nie użyję. Po prostu są za ciemne.
Jakiś czas temu wkurzyłam się na stare próbki z Amili (ze starej formuły) wsypałam je do jednego pojemniczka rozjaśniłam CB i mam dodatkową tylko jedną większą próbkę
Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
Pisali, ze darmocha jest dla stu pierwszych osób.

Oczywiście musiałam klepnąć
Almond milk, bo teraz mam i kolorystycznie mi pasuje, chcę przetestować w nowej formule. Morning gold i dew kiss wyglądają obiecująco, więc też wzięłam.

Mi też się pyszczek przyzwyczaja szybko i zaczyna stroich fochy. Ja nawet kremy do twarzy mam zawsze dwa-trzy różne i stosuję naprzemiennie. Z podkładami miałam problem, może akurat mi podpasuje ten nowy podkład?
Dobra, najwyzej się nie załapię na darmowe próbki, trudno.
Zamówię wtedy hurtem kilka z Botanicals i 3 z AG z nowych odcieni.

Często zmieniam podkłady. Jak za długo stosuje jeden to mi się skóra przyzwyczaja do niego. Co do kremów to przeważnie stosuję jeden naraz aż do wykończenia go (inny na noc). Zdarza się, że po kremie mnie wysypie lub skóra go po prostu nietoleruje. Moja skóra często mnie zaskakuje (nawet po zjedzeniu czegoś)
Stawiam na sprawdzone produkty.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-10-18 o 16:50
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 17:01   #431
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;53146190]
Akurat Sesame nie kupowałam, dostałam od osoby, która nie była z niego zadowolona Ale jestem pewna na 99%, że to stara formuła (Coverage)[/QUOTE]

Osoba potwierdza, to stara formuła .
Zamówiłam te próbki, poczytałam trochę o nowych odcieniach i zdecydowałam się na sprawdzony Buttercream oraz Lunar Falls i Soft Dream z nowości.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 17:47   #432
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Moze ktoras z Was lubi te same odcienie i pomoże mi w wyborze czegos z Pixie? Co prawda juz zamowienie strzelilam, ale co szkodzi zrobić jeszcze jedno

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Lily Lolo
Popcorn wiosną do lata, potem przeskoczyłam na Warm Honey, ale to była krótka znajomość.

Blusche (najukochańsze, nieodżałowane, nieistniejące), formuła full matte
Irish Creme zimą, White Mocha wiosną i latem, House Blend latem

EDM (jakaś stara formuła, kryjąca, bodajże Intensive?)
pamiętam, że testowałam je latem i pasował mi Buttered Tan, ale ogólnie formuła mi nie podpasowała i sobie je darowałam.

Amilie
Ze względu na cenę i (wg. mnie) szeroki wybór odcieni moi aktualni ulubieńcy.
W formule kryjącej idealnie pasuje mi Summer Sand (zima), trochę mniej, ale nadaje zdrowego koloru i takiego lekkiego opalenia Soft Honey.
Mam też Soft Honey w matującej i to nie jest ten sam kolor co w kryjącej, ale jest w miarę OK.

Clair (zawieszona działalność)
Latem ukochałam sobie kolor Warm 04.
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 18:02   #433
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Moze ktoras z Was lubi te same odcienie i pomoże mi w wyborze czegos z Pixie? Co prawda juz zamowienie strzelilam, ale co szkodzi zrobić jeszcze jedno
Ja akurat jestem sporo jaśniejsza, ale miałam kiedyś Summer Sand, oglądam właśnie swatche i wydaje mi się, że mogłabyś celować w Antique Beige, Lunar Falls, Warm Muffin, Soft Dream, ewentualnie Coral Gold i Sugared Peach, bo ty lubisz brzoskwiniowe tony Ale ciężko powiedzieć, może jest ktoś, kto ma podobny koloryt do Ciebie i lepiej doradzi

BigosowaDama ja też do niedawna miałam duży problem z dziesiątkami kompletnie nieudanych kolorystycznie próbek, ale pododawałam dziewczynom do wymian jako gratisy i tym sposobem nadal mam ich dużo, ale prawie tylko te, które mam zamiar testować
I mi też cera niestety reaguje na jedzenie, ech, ja to się z nią mam A podkładów mam sporo głównie przez Clair (dwa, których wcale nie używam), poza tym jest jeden Pixie, z Amilie jeden prawie pełny, drugi w połowie, a trzeciego resztka (żaden nie jest idealnie dobrany niestety więc rzadko używam), poza tym trochę większych odsypek z Meow i próbek różnych firm. Gorzej z różami.. Ich jest już z kilkanaście (oczywiście większych odsypek, bo prawie nigdy nie kupuję bigów - za bardzo to wydajne).
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 18:34   #434
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
PS: Kala, jak Ci się Clair sprawuje? Mi bardzo podszedł olej z pachnotki, jeszcze raz dziękuję!
Ja już z Clair mam Warm 02 i bardzo lubię ich podkłady A ten neutral jest chyba trochę ciemniejszy i jakby taki zdrowszy kolorytem Ale na twarzy oczywiście chyba bym ich nie rozróżniła. W testach paskowych widać różnicę, ale na twarzy nie
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 20:01   #435
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem sporo jaśniejsza, ale miałam kiedyś Summer Sand, oglądam właśnie swatche i wydaje mi się, że mogłabyś celować w Antique Beige, Lunar Falls, Warm Muffin, Soft Dream, ewentualnie Coral Gold i Sugared Peach, bo ty lubisz brzoskwiniowe tony Ale ciężko powiedzieć, może jest ktoś, kto ma podobny koloryt do Ciebie i lepiej doradzi
OK, pozamawiałam inne i wydałam bardzo dużo piniędzy Ale zainteresowała mnie ta nowa seria Love Botanicals, zobaczymy.
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 20:09   #436
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
OK, pozamawiałam inne i wydałam bardzo dużo piniędzy Ale zainteresowała mnie ta nowa seria Love Botanicals, zobaczymy.
A jakie zamówiłaś? Wiesz, mówię tak orientacyjnie po słoczach co może mieć podobny stopień nasycenia koloru, ale czy by pasowały - nie mam pojęcia. Z darmowych próbek skorzystałaś, mam nadzieję?
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 21:18   #437
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Tak, skorzystalam z darmowego zestawu, ale wzielam tez kilka nie za darmo, coby nie byc cebulakiem. Niech firma sie rozwija.
Napisze jutro z kompa co wzielam.
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 21:30   #438
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Tak, skorzystalam z darmowego zestawu, ale wzielam tez kilka nie za darmo, coby nie byc cebulakiem. Niech firma sie rozwija.
Napisze jutro z kompa co wzielam.
Ja teraz wzięłam tylko próbki, ale niedawno kupowałam ich podkład i mnóstwo próbek, więc czuję się usprawiedliwiona, haha. Co prawda przez pośrednika (mineralcosmetics), ale przecież i tak Pixie ma z tego zysk.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 21:45   #439
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

SouthEther, jako nowa użytkowniczka Twojego Blusche śpieszę Ci napisać, co mi pasuje z Pixie obecnego - najbardziej Antique Beige, choć na zimę by mógł być odrobinę jaśniejszy (dla porównania z Blusche Irish Cream jest ok teraz, zimą pewnie będzie ciut za ciemny). Ty używasz trochę ciemniejszych podkładów, więc musiałabyś isć w poziom Antique Beige i ciemniejszy, na pewno nie jaśniejszy. Ja teraz wzięłam kilka nowych z oliwek i neutrali, ale nie wiem, co z tego wyniknie.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 02:00   #440
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Hehe udało się załapać na darmowe próbki Ponieważ Dune był za oliwkowy to już nie brałam Dew Kiss, tylko z nowych Morninga i to tyle z nowości, Creamy i Butter dodatkowo
CO do ceny Amazona wydaje mi się, że to z powodu tego złota, ale może to tylko marketing xd
@zoila nie no wszystko wszystko to nieee xd ale często coś nałożę i tak się oglądam i w sumie nie wiem czy jest za ciemny czy nie za ciemny, za żółty czy cokolwiek xd
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 09:01   #441
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
@zoila nie no wszystko wszystko to nieee xd ale często coś nałożę i tak się oglądam i w sumie nie wiem czy jest za ciemny czy nie za ciemny, za żółty czy cokolwiek xd
o, też tak mam


Stwierdzam, że u mnie Dune i Butter Cream są ok. Oba wyglądają na mojej skórze baaaardzo podobnie. Gdy nałożę grubszą warstwę i nie rozetrę to widać niuanse kolorystyczne, ale po roztarciu wyglądają oba super. Muszę koniecznie czekać na jakąś promocję, żeby sobie oba bigi kupić, bo gdybym miała wybrać jeden to nie wiedziałabym jaki
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 09:12   #442
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

ja też zamówiłam sobie te darmowe próbki + dwie z tej serii AMAZON.
gdyby nie wy, nie wiedziałabym, że są jakieś promocje, dzięki ;P bo czaiłam się, żeby coś więcej przetestować, ale jakoś nie było impulsu. a rabat jest zawsze dobrym impulsem.

nie widzę tylko nigdzie tej wzmianki, że darmowe próbki są tylko dla 100 pierwszych osób, skąd macie taką informację?


a zamówiłam sobie z tej nowej formuły:
- creamy natural
- morning gold
- satin sand

pewnie pierwszy będzie dobry, tak jak pisałyście, ale dorzuciłam jeszcze dwa, jakby delikatnie jaśniejszy wg opisu i delikatnie bardziej żółty, bez oliwkowych tonów.

z formuły "starej" AMAZON wrzuciłam do koszyka creamy natural (żeby porównać też, czy ten sam wg opisu kolor, jest faktycznie taki sam w obu formułach, no i co lepiej się nosić będzie) oraz... butter cream, ale to kolor dla mojej mamy ma być, może trafię


powiedzcie mi proszę, na ile czasu starczają próbki z pixie? ile mniej więcej aplikacji? zdążę potestować, czy lepiej było zamówić 3 takie same kolory, żeby było co testować?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 09:36   #443
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Zamowiłam Butter Cream, Creamy Natural i Soft Dream.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 09:52   #444
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja zamówiłam:
Lunar Falls
Antique Beige
Creamy Natural
Sea Pearl
Victorian Lace
Light Sunset
Coral Gold
Beige Ocean

a co
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 11:42   #445
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ale szalejecie z tymi próbkami

Ja zamówiłam znane mi już Almond Milk, Dune oraz Morning Gold - tego jestem ciekawa najbardziej

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Osoba potwierdza, to stara formuła .
Zamówiłam te próbki, poczytałam trochę o nowych odcieniach i zdecydowałam się na sprawdzony Buttercream oraz Lunar Falls i Soft Dream z nowości.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 12:29   #446
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja już przestałam nawet sobie wmawiać, że będę zamawiała nowy podkład dopiero, jak skończę kolejny... Mnie nawet nie służy ciągłe używanie jednego, po jakimś czasie cera zaczyna mi kaprysić i nawet najlepszy produkt nie wygląda na twarzy dobrze, więc muszę mieć ze 2-3, tak żeby było na zmianę Ale powinnam ograniczyć swoją kolekcję, bo mam tego jednak nieco za dużo.

Daj znać czy przypasowały Ci kolory - cóż, ostatecznie nawet jeśli nie, to przynajmniej sprawdzisz sobie, jak formuła Ci pasuje. Ale powinny pasować, Pixie naprawdę nieźle dopasowuje się do twarzy.
Zresztą sama zobacz sobie swatche na basia-blog Tam jest porównanie Sesame do Butter i Dune, z tym, że nie wiem czy Sesame jest ze starej, czy nowej formuły, bo kolory się od siebie różnią.
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;53146190]
Nawet podlinkuję żeby nie trzeba było szukać.
http://www.basia-blog.pl/2015/04/swa...neralnych.html
[/QUOTE]

Dzięki za linka, nie wiem jak szukając swatchy wcześniej nie trafiłam tam i tu widzę, że są podobne bo na innych zdjęciach wydawały mi się jak mąka, a na innych żółte jak ser Czuję, że Dune to będzie to.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 14:34   #447
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Dzięki za linka, nie wiem jak szukając swatchy wcześniej nie trafiłam tam i tu widzę, że są podobne bo na innych zdjęciach wydawały mi się jak mąka, a na innych żółte jak ser Czuję, że Dune to będzie to.
Ech, bo to właśnie jest taki problem ze swatchami, że wszystko zależy od koloru skóry osoby, która robi zdjęcia

Przykład - wielokrotnie spotkałam się ze swatchami AM Golden Fairest, który wyglądał biało, a w rzeczywistości jest to podkład dość ciemny (jak na mnie sporo za ciemny) Po prostu osoba robiąca swatche miała opaloną rękę i kontrast zrobił swoje.

Dlatego nie lubię, kiedy ktoś wstawia swatche bez porównania z niczym, bo dla mnie one są bezwartościowe i nic tak naprawdę nie pokazują Jeżeli widzę obok coś, co znam, to wiem że jest jaśniejsze/ciemniejsze/w innej tonacji itd, można sobie porównać.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 14:50   #448
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
nie widzę tylko nigdzie tej wzmianki, że darmowe próbki są tylko dla 100 pierwszych osób, skąd macie taką informację?
Właściwie to 100zastawów, nie osób.
Screen newslettera i tylko tam się na to natknęłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screenshot_2015-10-19-15-41-58.png (319,7 KB, 35 załadowań)
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 14:57   #449
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;53157349]
Dlatego nie lubię, kiedy ktoś wstawia swatche bez porównania z niczym, bo dla mnie one są bezwartościowe i nic tak naprawdę nie pokazują Jeżeli widzę obok coś, co znam, to wiem że jest jaśniejsze/ciemniejsze/w innej tonacji itd, można sobie porównać.[/QUOTE]
Dokładnie tak. Niby wiadomo, że zależy od koloru skóry ale czasami te zdjęcia są tak różne od siebie jakby to były 4 kompletnie różne odcienie i 3 różne poziomy jasności.

Inachis ja tam widzę 100 pierwszych osób, nawet pogrubione.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 15:08   #450
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Niby wiadomo, że zależy od koloru skóry ale czasami te zdjęcia są tak różne od siebie jakby to były 4 kompletnie różne odcienie i 3 różne poziomy jasności.

Inachis ja tam widzę 100 pierwszych osób, nawet pogrubione.
A fakt, to też. Przeczytałam tylko to co wyżej. Sory, zmęczona jestem.
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.