Częste błędy w diecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-27, 13:10   #1
annarachubinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 30

Częste błędy w diecie


Hej dziewczyny,
Jakiś czas temu oglądałam filmik na youtube w którym jedna dziewczyna mówiła o tym, że nie należy np. omijać kolacji czy jeść więcej białka - że to takie błędy które często się popełnia i mówi się o tym w prasie...
Jak to naprawdę jest? Jakie są te błędy które często popełniamy w odchudzaniu? Czy naprawdę wystarczy zmienić kilka rzeczy i już, zaczniemy chudnąć?
Napiszcie co Wy wyeliminiwałyście, co było Waszą największą zmianą?
annarachubinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 19:42   #2
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Częste błędy w diecie

Wiesz, schudnąć nie jest tak znowu trudno, ale żeby to zrobić zdrowo i żeby to znowu nie wróciło podwójnie, to już cięższa sprawa. Chcesz schudnąć, to obcinasz sobie kalorie i chudniesz. Im więcej, tym szybciej (np. dieta kapuściana daje super efekty), ale takim odchudzaniem wykańczasz swój organizm fundując mu mnóstwo niedoborów.
Z mojego doświadczenia, to najlepiej liczyć kalorie i węglowodany, białka i tłuszcze. Można być zaskoczonym, jak dużo się je węglowodanów, a za mało białka. Niby zmniejszamy kalorie, ale te proporcje są ważne. Dużym błędem jest też nie jedzenie po którejś godzinie, albo co gorsza nie jedzenie kolacji. No i ważne są przerwy między jedzeniem. 3-4 godziny i nie chodzi mi, że po takim czasie trzeba koniecznie zjeść kolejny posiłek, ale w takim czasie nic nie jeść, żeby dać trochę organizmowi odpocząć.
Chyba tyle, z tego, co zauważyłam u innych i u siebie
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 07:24   #3
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Częste błędy w diecie

Najszybsze efekty osiąga się głodówka, ale na końcu za przychodzi zapłacić. Najwąniejsze jest, aby zachowac rozsądek.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-18 08:24:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.