Silikonowy biustonosz - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 23:21   #241
asthenia
Raczkowanie
 
Avatar asthenia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 300
GG do asthenia
Dot.: Silikonowy biustonosz

to ja się dołączę. dziś przyszło moje silikonowe cudo. zamówiłam rozmiar A i jak tak na to patrzę, to myślę, że głupio nie zrobiłam są tu jakieś użytkowniczki tego stanika z małym biustem, które mogą mi powiedzieć jak to u nich zadziałało? bo ja tu się spodziewam nie wiadomo czego a nie daj Boże skończy się jak u jednej z wizażanek i po prostu mni spadnie:P

p.s. jeszcze jedno takie małe pytanko, czy któraś z was praktykowała zakładanie go pod kostium kąpielowy?
__________________
"this world's an ugly place, but you're so beautiful to me..."




Edytowane przez asthenia
Czas edycji: 2009-07-20 o 23:25 Powód: uzupełnienie wypowiedzi
asthenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 21:46   #242
angellisia
Wtajemniczenie
 
Avatar angellisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 512
Dot.: Silikonowy biustonosz

ja mam niestety za dużo biuścik do tego i mi spada (80 c )
angellisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 10:02   #243
geitsla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Silikonowy biustonosz

Dziewczyny czy któraś z Was używała biustonosza freebra? Kupiłam sobie takie miseczki, ale one kompletnie nie trzymają z tego co czytałam takie biustonosze powinny mieć jakiś klej w środku miseczki. a tu nic ten ma teoretycznie jakieś skrzydełkapo bokach z klejem ale niemniej jednak miseczka odpada... poradzicie coś?
geitsla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 20:56   #244
1maG2
Raczkowanie
 
Avatar 1maG2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Silikonowy biustonosz

Potrzebuję właśnie jakiegoś biustonosza do moich body bez ramiączek... chciałabym je założyć na imprezę i się zastanawiam, czy aby na pewno ten silikonowy stanik nie odpadnie... Który najlepiej kupić? cały silikonowy czy może pokryty materiałem? iii istnieją jeszcze jakieś inne rodzaje staników do bluzek bez ramiączek? Polećcie mi coś konkretnego, prosze.
__________________
www .t a k e a g i f t. pl/polecam:65949
Odpowiadaj na pytania i wygrywaj!
Polecam


Ludzie są dziwni. Szczególnie ja.
1maG2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 21:14   #245
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez 1maG2 Pokaż wiadomość
Potrzebuję właśnie jakiegoś biustonosza do moich body bez ramiączek... chciałabym je założyć na imprezę i się zastanawiam, czy aby na pewno ten silikonowy stanik nie odpadnie... Który najlepiej kupić? cały silikonowy czy może pokryty materiałem? iii istnieją jeszcze jakieś inne rodzaje staników do bluzek bez ramiączek? Polećcie mi coś konkretnego, prosze.
Dobrze dobrany strapless, czyli coś takiego jak tu: http://bi.gazeta.pl/im/7/7401/z7401497X.jpg
W taki stanik warto zainwestować trochę czasu na poszukiwania i nieco więcej pieniędzy
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 16:53   #246
1maG2
Raczkowanie
 
Avatar 1maG2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Silikonowy biustonosz

O, dzięki, będę szukać
a od jakich sprzedawcy zamawialiście te silikonowe biustonosze?
__________________
www .t a k e a g i f t. pl/polecam:65949
Odpowiadaj na pytania i wygrywaj!
Polecam


Ludzie są dziwni. Szczególnie ja.
1maG2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 19:35   #247
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Silikonowy biustonosz

mam coś takiego, próbowałam to ubrać, ale jest do kitu, spada z biustu i w ogóle wygląda bardzo nienaturalnie pod bluzką. nie mogę się przekonać do tego wynalazku
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 09:06   #248
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Silikonowy biustonosz

Ja przed uświadomieniem miałam takie cudo, trzymało się dobrze, ale to stanik na naprawdę specjalne okazje, nie zbiera biustu i nie stanowi dla niego żadnego podtrzymania, noi jest tylko w rozmiarach uniwersalnych: A,B,C,D (chyba, że coś się zmieniło) a to jak wiadomo żaden rozmiar, bo biusty są różne. Do większych biustów się zdecydowanie nie nadaje.

Proponuję straplessy albo bardotki, też trzymają się bez ramiączek.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 20:48   #249
lafirynda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 85
GG do lafirynda
Dot.: Silikonowy biustonosz

Dziewczyny czy któraś z Was kupowała taki stanik w Krakowie?? Jeśli tak to w którym sklepie??
z góry dzięki
lafirynda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 16:22   #250
lisiasta
Przyczajenie
 
Avatar lisiasta
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 25
Dot.: Silikonowy biustonosz

Up, Up!
Dziewczyny, widzę, że w tym wątku już dawno nikt nie pisał, ale jest on podstawowy, więc swoje pytanie chciałabym zamieścić właśnie tutaj
Chodzi o to, że chciałabym kupić taki biustonosz, ale mam problem z wyborem rozmiaru. Po 'oświeceniu' noszę 70C i zastanawiam się czy brać C, czy B? Jednak 70C jest o wiele mniejsze niż takie 'ogólnie przyjęte' C. Wiem, że rozmiarówka jest zaniżona, ale kurcze no, nie mam pewności...
Pomooocy!
__________________

"I'll tell you this: no eternal reward will forgive us now for wasting the down"

lisiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 16:15   #251
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Silikonowy biustonosz

Ja bym ci poleciła c albo nawet d. Jeżeli nie masz jędrnego, samonośnego biustu to na cuda w tym staniku nie licz.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 18:05   #252
lisiasta
Przyczajenie
 
Avatar lisiasta
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 25
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Ja bym ci poleciła c albo nawet d. Jeżeli nie masz jędrnego, samonośnego biustu to na cuda w tym staniku nie licz.
Hmm, wiesz, jednak 70C to wcale nie jest duży biust, zanim się dowiedziałam, że piersi trzeba zbierać spod pach i że obwód jest bardzo ważny nosiłam małe B z push -upem (bez push up'u pewnie by było coś koło A...). W tym momencie za żadne skarby nie wróciłabym do push-upów, tak jest o niebo lepiej. Piersi jędrne, samonośne, ale potrzebuję tego stanika do bluzek z odkrytymi plecami. Wczoraj wieczorem kupiłam już na allegro taki w rozmiarze B, ale jeśli będzie za mały to płakać nie będę, razem z przesyłką zapłaciłam niecałe 10zł
Najwyżej kupię drugi w większym rozmiarze
__________________

"I'll tell you this: no eternal reward will forgive us now for wasting the down"

lisiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 17:26   #253
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez lisiasta Pokaż wiadomość
Hmm, wiesz, jednak 70C to wcale nie jest duży biust, zanim się dowiedziałam, że piersi trzeba zbierać spod pach i że obwód jest bardzo ważny nosiłam małe B z push -upem (bez push up'u pewnie by było coś koło A...). W tym momencie za żadne skarby nie wróciłabym do push-upów, tak jest o niebo lepiej. Piersi jędrne, samonośne, ale potrzebuję tego stanika do bluzek z odkrytymi plecami. Wczoraj wieczorem kupiłam już na allegro taki w rozmiarze B, ale jeśli będzie za mały to płakać nie będę, razem z przesyłką zapłaciłam niecałe 10zł
Najwyżej kupię drugi w większym rozmiarze
i jak był dobry ?
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 14:16   #254
Kajol7
Przyczajenie
 
Avatar Kajol7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Silikonowy biustonosz

Hej, chciałam prosić dziewczyny które noszą/nosiły unbra o poradę Kupiłam piękne bluzki bez pleców i tylko unbra będzie niewidoczny w nich dlatego zależy mi na nim. Mam jednak problem co do rozmiaru. Według licznika powinnam nosić 80 E aczkolwiek nie wydaje mi się ze mój biust jest aż tak duży. Więc moje pytanie jest następujące czy "C" znacznie różni się od "D" chodzi mi oczywiście o ta rozmiarówkę w stanikach unbra i który ładniej zbliża do siebie piersi ? Pozdrawiam i liczę, że ktoś jeszcze interesuje się tym tematem
__________________
Love is the triumph of imagination over intelligence...
Kajol7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 21:18   #255
ania_b_atog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Silikonowy biustonosz

A czy ten biustonosz podnosi piersi czy nadaje się tylko dla "jędrnych" ??
ania_b_atog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 23:01   #256
wizaz19p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Silikonowy biustonosz

Małe pytanko. Mówicie, żeby zamawiać o miseczkę większą, tylko jeśli mam małe B (70B), czasem nawet A, to C nie będzie za duże?
wizaz19p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-13 00:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.