sukienka, obacasy, POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 15:55   #1
patrish
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Exclamation

sukienka, obacasy, POMOCY!


cześć dziewczyny, mam nie lada problem i nie wiem już co robić. aczkolwiek, idę z chłopakiem na bal maturalny (tak wiem że pozno, mieszkam za granica, tu jest inaczej), chlopak jest prawie mojego wzrostu, moze 2 gora 3 cm wyzszy odemnie. Sukienke mam taka: http://img14.allegroimg.pl/photos/or.../07/1674000765 (inny kolor ale o fason tu chodzi), jest ona lekko przed kolano. problem moj polega w butach. nie chce kupic butow na obcasach bo bede od niego wyzsza a tego bym nie zniosla, bo bym sie czula jak baba a nie jak kobieta. po za tym nie czuje sie zbyt wygodnie w obcasach. ostatnio bylam na zakupach i po namowie mamy kupilam buty na 4cm obcasach ale stwierdzilam ze je zwroce i kupie na plaskim obcasie tak jak planowalam na poczatku. powiedzcie mi czy jakie buty beda pasowac do tej sukienki? wiem ze plaskie buty obciazaja troche sylwetke, powiedzcie mi, czy bede w nich az tak zle wygladac? https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net..._1403495_n.jpg - ja to ta po lewej. (przy okazji, ta zielona sukienka ma bardzo podobny fason do tej w ktorej pojde na bal, tylko gora troche inna i jest mniej rozkloszowana, ale mozna sobie wyobrazic mniej wiecej).
błagam was o pomoc bo ja juz wychodze z siebie, a bal juz za 2 tygodnie.
patrish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.