Steamer do zdejmowania hybryd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-14, 09:52   #1
kropelkarosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 156

Steamer do zdejmowania hybryd


Witajcie! Dziewczyny czy któraś z Was używała steamera do zdejmowania manicy=ure hybrydowego? Mam dość frezaki, pilników i acetonu - ta metoda wydaje sie idealna, ale obawiam sie czy to rzeczywiście działa? Zwłaszcza, że takie urządzenie nie jest tanie - około 300 zł., a nigdzie nie widziałam o tej metodzie opinii.
kropelkarosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 11:38   #2
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Steamer do zdejmowania hybryd

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Witajcie! Dziewczyny czy któraś z Was używała steamera do zdejmowania manicy=ure hybrydowego? Mam dość frezaki, pilników i acetonu - ta metoda wydaje sie idealna, ale obawiam sie czy to rzeczywiście działa? Zwłaszcza, że takie urządzenie nie jest tanie - około 300 zł., a nigdzie nie widziałam o tej metodzie opinii.
Skoro masz dość acetonu to cie zmartwień ale do takiego urządzenia się wlewa aceton lub inny płyn do zdejmowania wiec wolalabym folie aluminiowa i waciki za 5 zl niż urządzenie za 300 zł.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 13:11   #3
kropelkarosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 156
Dot.: Steamer do zdejmowania hybryd

Skrót myślowy - nie mam dość samego acetonu, tylko ogolnie tej metody zdejmowania, bo mi np. aceton nie sciaga tak idealnie wszystkiego, trzeba czasem mocno skrobać, trwa to wieki. Dlatego zastanawiam sie jak dziala taki steamer - czy schodzi wszystko idealnie do gołej płytki, bo jesli jesli tak to byłabym skłonna te 300 zł. wydac.
kropelkarosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 09:27   #4
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: Steamer do zdejmowania hybryd

Mnie by martwiła ta temp. + aceton... Nie wiem, ale chyba za duży hardcore dla paznokci?
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 14:52   #5
owcashow
Raczkowanie
 
Avatar owcashow
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 235
Dot.: Steamer do zdejmowania hybryd

Widziałam gdzieś już artykuły/testy na temat tego urządzenia i serio to nie wiem jak to ma działać i być skuteczne. Nie jestem chemikiem, ani profesjonalną manikiurzystką ale z tego co wiem - to aceton paruje. Dlatego przy zdejmowaniu hybryd warto waciki zawijać w folie, bo przez folię nie pruje i faktycznie kisi się razem z paznokciami i odmacza nam hybrydę. Przy takim urządzeniu o jakim piszesz wydaje mi się ze aceton będzie właśnie parował zdecydowanie szybciej (musi tam być jakaś wymiana powietrza i tych gorących oparów, żeby nie poparzyć palców). No i temperatura i para raczej też dobrze nie wpłynie na paznokcie...

Skoro męczysz się za każdym razem z uśnięciem hybrydy, to może poszukaj innej bazy? Miałam podobnie, skrobałam za każdym razem, choćbym nie wiem ile odmaczała paznokcie. Zmieniłam baze i wszystko schodzi raz dwa :P
owcashow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 17:08   #6
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Steamer do zdejmowania hybryd

Cytat:
Napisane przez owcashow Pokaż wiadomość
Widziałam gdzieś już artykuły/testy na temat tego urządzenia i serio to nie wiem jak to ma działać i być skuteczne. Nie jestem chemikiem, ani profesjonalną manikiurzystką ale z tego co wiem - to aceton paruje. Dlatego przy zdejmowaniu hybryd warto waciki zawijać w folie, bo przez folię nie pruje i faktycznie kisi się razem z paznokciami i odmacza nam hybrydę. Przy takim urządzeniu o jakim piszesz wydaje mi się ze aceton będzie właśnie parował zdecydowanie szybciej (musi tam być jakaś wymiana powietrza i tych gorących oparów, żeby nie poparzyć palców). No i temperatura i para raczej też dobrze nie wpłynie na paznokcie...

Skoro męczysz się za każdym razem z uśnięciem hybrydy, to może poszukaj innej bazy? Miałam podobnie, skrobałam za każdym razem, choćbym nie wiem ile odmaczała paznokcie. Zmieniłam baze i wszystko schodzi raz dwa :P
działa to na takiej zasadzie, że na hybrydę działają opary acetonu i raczej nie mają one bardzo wysokiej temperatury a co do złego wpływu acetonu na skórę to zawsze można w palce wsmarować oliwkę lub tłusty krem, które zabezpieczą skórę przed wysuszaniem
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 20:22   #7
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Steamer do zdejmowania hybryd

czy któraś z was zainwestowała już w to urządzenie? bo mnie kusi jak cholera i szukam na jego temat jakichś obiektywnych opinii
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 21:15   #8
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Steamer do zdejmowania hybryd

Ja korzystałam z takiego urządzenia u koleżanki. Sama właśnie szukam opinii i zastanawiam się nad kupnem tańszej wersji. Koleżanka ma ten za ponad 300zł i sprawdza sie świetnie. Wcale nie parzy. Ta temperatura nie jest wysoka. A hybryda schodzi pięknie i szybko.
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 15:58   #9
klaudula93
Przyczajenie
 
Avatar klaudula93
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 24
Dot.: Steamer do zdejmowania hybryd

A jak działa steamer?
klaudula93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 16:58:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.