MEGA-MOTO-BZIK!!!!mojego TZ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 13:08   #1
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638

MEGA-MOTO-BZIK!!!!mojego TZ


Zakladam ten watek, bo sama jestem posiadaczka TZ na stanowisku mojego meza ktory jest motoryzacyjnym fanatykiem. Codziennie po przebudzeniu przeglada aukcje samochodowe w internecie, takze jezdzi na jakies dziwne aukcje, oglada, przeglada. Ale oczywiscie na tym sie nie konczy, bo juz nie raz ze skruszona mina oznajmil mi na dzien dobry, ze ''przypadkiem wygral jakas aukcje''. Kazdym samochodem nudzi sie po ok.szesciu miesiacach.Bo jak juz spelni swoje'' pseudo'' samochodowe marzenie to juz czar pryska. Pisze pseudo, bo te jego marzenia maja krotki termin waznosci i mija chwila kiedy pojawiaja sie nastepne Wy pewnie tez posiadacie TZ -automaniakow. Fanatykow tuningu a moze car audio ktorzy laduja sprzet muzyczny drozszy od samego samochodu Podzielcie sie swoimi ekstremalnymi przypadkami fanatyzmu graniczacego z uzaleznieniem badz tez choroba psychiczna
Jak macie to wklejajcie bolidy swoich TZ, czyli najwieksze milosci (oczywiscie zaraz po Was hihihihi ) ich zycia. Jednym slowem maszyny ktore sa dla Was konkurencja, bo musicie sie z nimi dzielic czasem i zachwytami Waszego TZ
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 22:21   #2
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: MEGA-MOTO-BZIK!!!!mojego TZ

nie no, nie wierze nie zasmucajcie mnie, ze to tylko ja jestem posiadaczka notorycznego moto-maniaka nie wierze!!!!!!!! ale ok, jak sie zadna nie znajdzie coby sie tu troche pouzalac to sie pogodze z faktem, ze moj egzemplarz TZ-ta to unikat
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 22:54   #3
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: MEGA-MOTO-BZIK!!!!mojego TZ

mój także jest takim maniakiem samochodów,lubi aukcje sobie przeglądac szybko się także nudzi samochodami i najbardziej lubi audi by teraz chciał sobie kupić jakaś tam wersie nie wiem ale narazie musi na to zarobić,on lubi wszystkie samochody i także cięzarowe i dlatego poszedła na kierowce,a mnie to w kurza,bo ciągle go nie ma bo te samochody,mi tam jedn skromny wystarczy ,a on to ma jakiegoś bzika
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 22:58   #4
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: MEGA-MOTO-BZIK!!!!mojego TZ

kiedy moj TZ kupil tzn kupilismy takie nasze 1sze prawdziwe auto - te nasza astre to mial chwile takie - a to jej zmienie, a to dodam, a to dokupie

Jednak oznajmilam ze jak jak wiejsko stuninguje to ja to pierd... i nie bede nawet kolo tego auto przechodzic.

Ha! poskutkowalo. Wymienia tylko co trzeba i utrzymuje sobie w czystosci.

A ze przeglada aukcje? oferty dilerow? no przeglada ale te wieksza kase na takie rzeczy trzymama ja wiec niech przeglada na zdrowie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 13:03   #5
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: MEGA-MOTO-BZIK!!!!mojego TZ

Mój TŻ też jest auto-maniakiem i gdyby miał TVN Turbo to pewnie oglądał by je godzinami
Codziennie przegląda aukcje samochodów na Allegro, Gratce itp.

Niedawno kupił nowe autko(Mitsubishi Carisma) i boję się, że bardziej będzie kochał "swoją mitsubiszkę"(jak on to mówi) niż mnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 16:30   #6
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: MEGA-MOTO-BZIK!!!!mojego TZ

mój TŻ tez mozna powiedzieć jast taki maniakiem i ciągle ogląda jak nie auta na allegro to na niemieckich stronach ,co podhodze do kompa to on ciągle w tych stronach siedzi
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 16:43   #7
kittie07
Raczkowanie
 
Avatar kittie07
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 53
GG do kittie07
Dot.: MEGA-MOTO-BZIK!!!!mojego TZ

Ja mam takiego maniaka moj maz jest zakochany w subaru imprezie.od zawsze o niej opowiadal ze sobie kupi,jezdzic bedzie ale myslalam ze to tak tylko bo mlody jest zreszta nie mial kasy ale wyjechalismy za granice i siedzial tam biedak przez caly rok wszystkiego sobie odmawial zeby subarynke kupic.stalo sie to jakies 2 lata temu,stanela w koncu w garazu i zachwytom konca nie bylo.dalej chodzi zakochany majstruje tam cos,myje itd...tylko ta milosc przeszla na mnie teraz ja mu ja zabieram hehe.kupilismy drugi samochod ale i tak codziennie chpciaz do sklepu musze sie przejechac. w koncu jak sie nie da czegos pokonac to trzeba to polubic

Oto jego milość, i moja hehe:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...913a903e4.html
kittie07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.