prośba o pomoc w dobraniu dodatków :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 14:13   #1
izkaj6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31

prośba o pomoc w dobraniu dodatków :)


Widziałam, że chętnie pomagacie sobie nawzajem w doborze dodatków do sukni ślubnej. Pomyślałam, że może i ja poproszę o pomoc, bo nie mam fiołkowego pojęcia... Będę niezmiernie wdzięczna za podpowiedzi

Suknia w załączeniu. Jest to white one 3055. Ostatecznie będzie bez trenu. I teraz tak: jestem blondynką, noszę okulary - czerwone oprawki. Jest czerwień nie bardzo głęboka, nie taka żarówiasta. Porównałabym ją czerwieni róży. Zatem chciałabym mieć czerwone dodatki... Myślałam o połączeniu srebra z czerwienią (pierścionek zaręczynowy jest z białego złota, obrączki prawdopodobnie platynowe. na pewno nie żółte złoto, więc się nie będzie gryzło.).

Pani w salonie powiedziała, że naszyjnik raczej odpada, bo koronkowy biust i ramiączka są już zbyt bogate (może na zdj tego nie widać, ale rzeczywiście tak jest). A jeśli już to delikatniutki. Ale najlepiej jakby to były dłuższe kolczyki. I do tego bransoletka. Bardzo mi zależy by było to z czerwonymi akcentami.

I mam problem bo nie wiem jak coś takiego stosownego do ślubu można znaleźć. W gąszczu czerwonej, sztucznej, z wyglądu ciężkiej biżuterii trudno mi znaleźć elegancką i delikatną...

Druga moja zagwostka to szal. Bolerko na pewno nie będzie do tej sukni pasowało. Ślub będzie w lipcu, ale nie przewidzę pogody, zwłaszcza, że tegoroczny lipiec był kiepski... Jaki szal pasowałby do takiej sukni, by ramiączka głupio spod niego nie wyglądały?

Wybaczcie za długi opis, ale chciałam zadbać o szczegóły, byście miały w miarę dobry obraz sytuacji

A i jeszcze jedno. Czy w obliczu moich czerwonych dodatków mój TŻ musi mieć czerwony krawat? Czy coś innego równie ładnie by wyglądało i pasowało?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boutique-madonna-59036.jpg (21,4 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3055-3.jpg (31,8 KB, 121 załadowań)
izkaj6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:42   #2
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: prośba o pomoc w dobraniu dodatków :)

Cytat:
Napisane przez izkaj6 Pokaż wiadomość
Widziałam, że chętnie pomagacie sobie nawzajem w doborze dodatków do sukni ślubnej. Pomyślałam, że może i ja poproszę o pomoc, bo nie mam fiołkowego pojęcia... Będę niezmiernie wdzięczna za podpowiedzi

Suknia w załączeniu. Jest to white one 3055. Ostatecznie będzie bez trenu. I teraz tak: jestem blondynką, noszę okulary - czerwone oprawki. Jest czerwień nie bardzo głęboka, nie taka żarówiasta. Porównałabym ją czerwieni róży. Zatem chciałabym mieć czerwone dodatki... Myślałam o połączeniu srebra z czerwienią (pierścionek zaręczynowy jest z białego złota, obrączki prawdopodobnie platynowe. na pewno nie żółte złoto, więc się nie będzie gryzło.).

Pani w salonie powiedziała, że naszyjnik raczej odpada, bo koronkowy biust i ramiączka są już zbyt bogate (może na zdj tego nie widać, ale rzeczywiście tak jest). A jeśli już to delikatniutki. Ale najlepiej jakby to były dłuższe kolczyki. I do tego bransoletka. Bardzo mi zależy by było to z czerwonymi akcentami.

I mam problem bo nie wiem jak coś takiego stosownego do ślubu można znaleźć. W gąszczu czerwonej, sztucznej, z wyglądu ciężkiej biżuterii trudno mi znaleźć elegancką i delikatną...

Druga moja zagwostka to szal. Bolerko na pewno nie będzie do tej sukni pasowało. Ślub będzie w lipcu, ale nie przewidzę pogody, zwłaszcza, że tegoroczny lipiec był kiepski... Jaki szal pasowałby do takiej sukni, by ramiączka głupio spod niego nie wyglądały?

Wybaczcie za długi opis, ale chciałam zadbać o szczegóły, byście miały w miarę dobry obraz sytuacji

A i jeszcze jedno. Czy w obliczu moich czerwonych dodatków mój TŻ musi mieć czerwony krawat? Czy coś innego równie ładnie by wyglądało i pasowało?

Po 1: Bardzo ładna suknia Myślę, że z czerwonymi elementami będzie ładnie wyglądać

Po za tym, dodałabym srebrne dodatki, ale akurat nie patrzyłabym na obrączkę, bo akurat to symbol na całe życie, nie musi pasować do sukni

Pani w salonie ma rację, nie przesadzałabym już z biżuterią na szyję, masz bogate szerokie ramiączka.

Kolczyki długie - To też zależy jaką będziesz mieć fryzurę, jeśli zdecydujesz się na okazałe, to powinnaś tak dobrać fryzurę, żeby było je widać.

Piszesz, że zależy Ci, żeby biżuteria była z czerwonymi akcentami. Mi się to do sukni nie podoba, postawiłabym raczej na kryształkową, perełkową, taką jak masz w zdobieniu sukni. Masz czerwone okulary, jeszcze czerwone kolczyki i na twarzy robi się dużo czerwieni. Zamiast biżuterii, postawiłabym na buty albo na wyrazisty bukiet, myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie.

Szal - myślę, że prosty, tiulowy, na ręce. Nie ma co tu kombinować, suknia jest za piękna, żeby ją przykrywać.
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 16:20   #3
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: prośba o pomoc w dobraniu dodatków :)

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Piszesz, że zależy Ci, żeby biżuteria była z czerwonymi akcentami. Mi się to do sukni nie podoba, postawiłabym raczej na kryształkową, perełkową, taką jak masz w zdobieniu sukni. Masz czerwone okulary, jeszcze czerwone kolczyki i na twarzy robi się dużo czerwieni. Zamiast biżuterii, postawiłabym na buty albo na wyrazisty bukiet, myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie.

Szal - myślę, że prosty, tiulowy, na ręce. Nie ma co tu kombinować, suknia jest za piękna, żeby ją przykrywać.
zgadzam sie
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 17:04   #4
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: prośba o pomoc w dobraniu dodatków :)

też się zgadzam z Kasią kuku, mogłoby być za dużo tych czerwonych dodatków, ja sama chcę postawić na róż, ale będą to różowe buty i różowy bukiet, jeżeli chodzi o pana młodego, to u nas będzie to na pewno różowa butonierka, lub różowy krawat (ale raczej butonierka) no i myślimy na skarpetkami w tym kolorze delikatnie, ale jednak zaakcentowane będzie
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 08:35   #5
izkaj6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: prośba o pomoc w dobraniu dodatków :)

Dziękuję za porady

Co do biżuterii z czerwonymi dodatkami to chodzi mi bardziej o srebro z czerwonymi akcentami. A nie czerwoną rzucającą się w oczy biżuterię
Jeśli chodzi o kolor butów, to jednak pozostanę przy klasyce - biel.
Natomiast butonierka jak najbardziej mogłaby być w czerwieni i taka pewnie będzie, bo zamierzam mieć ładny ciemno czerwony bukiet. Tylko szkoda, że tego bukietu nie będe mogła mieć przez całe wesele. Bardzo bym chciała mieć coś jeszcze czerwonego (choć odrobinę), bo uwielbiam ten kolor. I tak jak wspomniałam wcześniej - chodzi mi o zaakcentowanie. Bo domyślam się, że we włosach z pewnością czerwieni nie zabraknie
izkaj6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 20:14   #6
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: prośba o pomoc w dobraniu dodatków :)

nie wiem, czy mam dobre wyobrażenie - szukasz biżuterii całej czerwonej ze srebrem (coś w tym stylu http://www.topbizuteria.pl/KOM0080_K...ONE-535.html)? Czy tylko z czerwonymi akcentami? np. jednym kamyczkiem?
Myślę, że takie pojedyncze akcenty mogą być ok, ale za dużo czerwieni może już wyglądać przytłaczająco. Tak jak radzą dziewczyny - chyba zrezygnowałabym z kolorowej biżuterii na rzecz bukietu i butów, no i oczywiście kwiatów we włosach. Bo ma być widać Ciebie w sukni a nie wszystko wokół.
A na ramiona faktycznie szal. Widziałam też raz w salonie sprytnie dopinane rękawki 3/4 do dość podobnej sukienki. Uważam to za całkiem fajny sposób
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 08:14   #7
izkaj6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: prośba o pomoc w dobraniu dodatków :)

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
nie wiem, czy mam dobre wyobrażenie - szukasz biżuterii całej czerwonej ze srebrem (coś w tym stylu http://www.topbizuteria.pl/KOM0080_KOMPLET_KWIATKI_A GATKI__CZERWONE-535.html)? Czy tylko z czerwonymi akcentami? np. jednym kamyczkiem?
Ta jest bardzo ładna, jednak po 1. chodzi mi o tylko zaakcentowanie czerwieni, a nie generalnie czerwoną biżuterię. właśnie np. z jednym kamyczkiem. A po 2. interesuje mnie ciemniejsza czerwień

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Myślę, że takie pojedyncze akcenty mogą być ok, ale za dużo czerwieni może już wyglądać przytłaczająco. Tak jak radzą dziewczyny - chyba zrezygnowałabym z kolorowej biżuterii na rzecz bukietu i butów, no i oczywiście kwiatów we włosach. Bo ma być widać Ciebie w sukni a nie wszystko wokół.
Kolorowe buty na bank odpadają... Dobrze, że mi podpowiadacie! Będę wiedziała na co zwracać uwagę

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
A na ramiona faktycznie szal. Widziałam też raz w salonie sprytnie dopinane rękawki 3/4 do dość podobnej sukienki. Uważam to za całkiem fajny sposób
O, nie znam czegoś takiego. Nie widziałam... Pani w salonie podała mi szal, ale taki zwykły materiał bez niczego i jak go założyła, to poczułam się jak Maryja
A szal do tej sukni może być bardziej zdobiony? Czy ma być jak najprostszy? Bo wydaje mi się, że skoro szal przykryje bogaty biust, to może być też czymś ozdobiony?
izkaj6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 15:05   #8
monitta89
Raczkowanie
 
Avatar monitta89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 158
Dot.: prośba o pomoc w dobraniu dodatków :)

Zgadzam się z poprzedniczkami.
Biżu w kolorze srebra bądź kryształki. Długie kolczyki i okazałą bransoletka z naszyjnika choćby delikatnego zrezygnuj.
Co do czerwieni- bukiet, kwiat we włosy, butonierka.
Opcjonalnie buty ( rozumiem że nie masz na nie ochoty choć dla mnie wyglądały by przepięknie), krawat/ musznik u młodego oraz jego skarpetki
Możesz mieć kolorowe paznokietki właśnie w czerwieni. ( bardzo fajnie wygląda)
Zrezygnowała bym z pomysłu czerwono srebrnej biżuterii ponieważ oprawki w tym kolorze całkowicie wystarczą. I mimo wszystko wątpię żeby udało się Ci coś znaleźć co nie będzie wyglądać tandetnie niestety...
I pamiętaj żeby nie przesadzić bo pomylą Cię z polską flagą
Zawsze możesz wykorzystać czerwień jako kolor przewodni wesela

P.s jedynym pomysłem jaki mi przeszedł teraz do głowy to bransoletka charm's bądź pandora ( tam można uzyskać ładny i delikatny efekt)
__________________
RAZEM
NASZ ŚLUB
monitta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 16:47   #9
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Dot.: prośba o pomoc w dobraniu dodatków :)

http://bizuteriabogusi.prv.pl/kolczy...ny-marmur.html
zawsze możesz wybrać się do zakładu jubilerskiego wybrać wzór i poprosić o wstawienie oczek z jaspisu, czerwonego marmuru lub korala
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.