Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-09, 00:19   #1
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Thumbs up

Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!


Próbując zminimalizować swoje wydatki kosmetyczne postanowiłam poszukać tanich, dobrych, naturalnych kosmetyków dla mojej ciężkiej trądzikowej, tłustej, cienkiej, mocno naczynkowej cery.
Grzebiąc w różnych aptekach, portalach, kwc wynalazłam kilka produktów tanich, polskich, konkurencyjnych dla wielu znanych marek, które mnie ścinają z nóg. Najpierw maska do włosów studio gloria - cudo, pierwsza, która ogarnęła moje włosy, są teraz normalne, nie wierzyłam w to a jednak. Koszt ok 6 zł. Potem kosmetyki Herba studio i seria Best dla skóry trądzikowej - mam krem, tonik i maseczkę. Używam krótko, ale jak na razie jestem zachwycona. Koszt 3 ok 20 zł. Płyn micelarny BarbraPro porównywalny z Biodermą. Działają lepiej niż wiele dermokosmetyków, na które straciłam sporo kasy, a już zdecydowanie lepiej niż produkty drogeryjne.
A wy, drogie Wizażanki, posiadacie jakieś nikomu nieznane perełki polskich "elitarnych" produktów dla dociekliwych??

Może ktoś ma doświadczenia z tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...radzikowej.htm ? To wprawdzie produkt polsko-austriacki, ale siedziba w Polsce, więc podciągam.
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 19:29   #2
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Serię Best również używałam i mogę polecić

ten kremożel z kwc też wygląda na fajny : 2 składniki ? Tylko gdzie to kupić?
We wszystkich aptekach tylko Vichy,LRP
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 19:41   #3
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Fajny temat, ja natknęłam (tylko w necie) sie na kremy firm Syveco i Efavit, szczególnie krem brzozowa seria z tej pierwszej i krem aloesowy z tej drugiej kusza i chyba sie skusze
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 20:29   #4
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Martynabcm ten kremik można zamówić w dozie i odebrać potem w jakiejś aptece sieciowej, dużo ich jest. Poza tym jak czegoś nie ma, a chcemy to znaleźć to można do nich napisać, żeby spróbowali włączyć do oferty. Tylko on nie jest dwuskładnikowy na KWC ktoś podał niepełny skład.
Syveco i Efavit nie słyszałam, ale zaraz poszukam jakiegoś info do nich. Założymy własną sieć dystrybucyjną;p bo polskie marki mają zbyt mało kapitału, aby tworzyć własne czy przejąć już istniejące.
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.

Edytowane przez cristilla
Czas edycji: 2010-10-09 o 20:36
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 17:22   #5
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

W ostatnim czasie zwróciłam się w strone bardziej naturalnych kosmentyków mimo, iż moja cera jest z przebarwieniami... Potrzebuje kremów specyficznych, ale do codziennej pielęgnacji używam kosmetyków Ziaja - i wiecie co - bardzo jestem zadowolona, do włosów Seboradin marki Inter Fragrans, ciągle szukam tanich, naturalnych i polskich kosmetyków, może coś polecicie?
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:28   #6
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Musisz sprecyzować czego konkretnie szukasz. Ziaja... mhm ja w sumie nigdy nie przepadałam, mają coś kancerogennego formaldehyd:con fused: o ile dobrze pamiętam 1-bromo 2- ... coś tam. Ale do mycia buźki mam fizjoderm i sobie chwalę.
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:14   #7
perro_caliente
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Ten krem brzozowy Sylveco jest bardzp tłusty - właściwie to ma konsystencję maści. Stosuję go od czasu do czasu w ramach maseczki na noc na buzię, albo do spierzchniętych ust itd. Wspomaga gojenie. Ale nie wiem czy w regularnym stosowaniu by mnie nie zatykał.
Z poslkich kosmetyków używałam Farmony, ATW (ponoc homeopatyczne, dystrybuowane głównie jak Avon, albo Oriflame), Pollena Aroma.
Z ATW bardzo polecam linię na trądzik - szczególnie jak ktoś ma wrazliwą skórę. Zamiast alkoholu i kwasu salicylowego jest tam dodatek srebra.
http://www.atw.com.pl/pl/index.php?page=info&id=1308
Krem jest swietny na twarz. Szzególnie jak jest ciepło. Bo niestety na zimę musze wracać do tłustych kremów i izolacji przez zimnem i kaloryferami.
Kosmetyki ATW ładnie nie nachalnie pachną.

Tez uważam, że to bez sensu, że naturalne kosmetyki sa prawie niedostępne.
Ja czasem zamawiam ze sklepu naturalna24.pl mają np Flos Leku kosmetyki (świetne, szczególnie sól Dr. Stopa) i wiele innych. Polecam
__________________
Blog o manii stanikowo wszelakiej

http://przecietnobiusciasta.blogspot.com

Motywacja, psychologia, rozwój osobisty, minimalizm Zapraszam! tu:

http://mysliwwielkimmiescie.pl/
perro_caliente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 12:05   #8
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Ja polecam krem do rąk i paznokci z serii Eva Natura. Kosztuje ok 4,00 zł. A jako jedyny naprawde łagodzi podrażnienia na skórze moich dłoni i świetnie nawilża.
polecam również tonik z tej firmy z ekstraktem z koniczyny łąkowej...ostatnio płaciłam za niego ok 6,00 zł.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 14:12   #9
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Fajny temat

Zainteresował mnie płyn micelarny BarbaraPro. Gdzie się go kupuje?

Z polskich, naturalnych i tanich kosmetykow lubię balsam do ust Tisane, krem do rąk Ziaja Kozie Mleko i krem barierowym Emolium. Polecam. Baaardzo lubiłam olejek do kąpieli różany z Bielendy, ale wycofali go kilka lat temu
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 18:04   #10
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

też mnie zainteresował ten micel. widziałam go na dozie.

ja również mogę polecić kosmetyki Best używam maseczki i toniku, oba produkty są rewelacyjne
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 22:44   #11
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Ja lubiłam kiedyś krem Urody, Kwiaty Polskie, Rumiankowy http://www.goldmax.pl/krem-uroda-kwi...ek-p-2603.html. Jako jeden z nielicznych mnie nie uczulał i nie zapychał Teraz stosuję krem Ava z zieloną herbatą.
Lubiłam też ziaję do czasu, aż wypróbowałam jej krem ogórkowy. Uczulił mnie strasznie i cała sympatia do tej firmy jakoś zmalała...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 13:53   #12
nietalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

a ja moge bardzo polecic plyn micelarny z serii magia orchidei eveline cosmetics z tego co wiem z tej serii dostepny jest jeszcze krem na dzien, na noc, oraz krem pod oczy kremy sa jednak przeznaczone dla cery dojrzalej wiec nie probowalam
jeśli chodzi o płyn widziałam opinie, że nei radzi sobie ze zmywaniem mocnego makijażu ja nie maluje się mocno - np nie używam eyeliner'a, a z tuszem do rzęs podkładem cieniami i kredką radzi sobie w moim przypadku świetnie, używam go równiez rano zamiast toniku gdyż świetnie nawilża
koszt to ok 10zł za 200ml
nietalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 23:32   #13
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Trochę z innej beczki, bo nie kosmetyki dotyczące skóry trądzikowej i z problemami - ale niezawodna seria żeli pod oczy Flos Lek ze świetlikiem. Od lat wciąż ze mną, kosztują ok 5 zł?
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:09   #14
Rozmaryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

W zeszłym roku pierwszy raz trafiłam na krem do rąk, który pomagał na mój pękający od zimna naskórek. Do tej pory tylko robione apteczne skutkowały. Było to zimowy krem Farmony, niebieska tubka. Teraz nie umiem go nigdzie znaleźć.
Rozmaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:15   #15
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

może allegro albo sklepy kosmetyczne - internetowe?

swoją drogą ciekawy wątek
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:00   #16
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

O rety! Jak mnie wkurza to ile się trzeba nalatać, żeby dostać taka polską perełkę. Ja nie wiem co jest tego przyczyną? Krem oeparol pod oczy udało mi się wczoraj kupić...polowałam od roku, już myślałam, że go wycofali. Sól cynamonową flosleku znajduje raz na 3 miesiące, zawsze trafiam na ostatnią. Jak trafię na żel z aloesem pod oczy kupuję hurtem ( o ile się da). Maska l'biotica przeciw wypadaniu - jak na nią trafiam to mam święto, teraz już biorę hurtem. Itd. Cieszę się, że wróciły na sklepowe półki kremy Walewskiej, mam nadzieję, że skład się nie zmienił. Jeszcze gorzej wygląda sprawa z polskimi pomadkami, jak już znajdę miejsce gdzie je sprzedają, to nigdy nie mają pełnej gamy kolorów (tych najlepszych). Ostatnio Celię musiałam zamawiać przez internet. A jeszcze ampułki Joanny z Rzepą, polecam, choć dawno nie używałam właśnie z powodu braku dostępności. Oj długo mogłabym wymieniać i narzekać;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:48   #17
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Ja zachwycam sie płynem dwufazowym do demakijazu oczu Ziaja- koszt ok 6zl...Swietnie zmywa makijaz "naoczny" nie podrazniajac
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 17:03   #18
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

O, apropos pękającej skóry rąk w zimie, to od lat z tym walczyłam... W ostateczności pomogły 2 rzeczy - witamina A w kropelkach (?) z apteki, lol, koszt ok. ja wiem 5 zł? I zwykła nazwyklejsza maść z wit. A, tak się bodajże nazywa, poszłam do apteki i poprosiłam o najzwyklejszą maść z wit. A (chyba Hasco-leku) i zapłaciłam... 2 zł? Pomogło na coś co się nie mogło pół roku zagoić żadnymi super drogimi środkami

A i jeszcze ktoś polecał ampułki Joanna z czarną rzepą, ja zdecydowanie polecam szampon z rzepą do włosów przetłuszczających się.

A tak teraz o trochę wyższej półce cenowej, ale i tak za podobny produkt zagraniczny by trzeba było zapłacić pewnie 2 razy tyle Nasze polskie Kanu w 100% naturalne, nietestowane na zwierzakach mają najlepsze pod słońcem olejki do masażu i teeeeeen zapach! (no bo to jest polska firma, nie mylę się?). Dla mnie luksus nad luksusami, jak wyjeżdżałam z Polski to pierwsze w co się zaopatrzyłam to 2 olejki Kanu

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2010-10-19 o 19:26
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 20:22   #19
Rozmaryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
O, apropos pękającej skóry rąk w zimie, to od lat z tym walczyłam... W ostateczności pomogły 2 rzeczy - witamina A w kropelkach (?) z apteki, lol, koszt ok. ja wiem 5 zł? I zwykła nazwyklejsza maść z wit. A, tak się bodajże nazywa, poszłam do apteki i poprosiłam o najzwyklejszą maść z wit. A (chyba Hasco-leku) i zapłaciłam... 2 zł? Pomogło na coś co się nie mogło pół roku zagoić żadnymi super drogimi środkami

Fajnie, że Ci pomogło; na mnie nie podziałało.
Rozmaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 21:38   #20
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Super wątek, sama się nad nim zastanawiałam
Moje typy to:
1. Biały Jeleń-od lat nr 1-mydło do wszystkiego: buzia, ciało, włosy, higiena intymna, gojenie ran, itp
2. Emulsja do włosów Gloria Pollena Malwa(maska też fajna)
3. szampon z czarna rzepą Pollena Malwa
na razie tyle mi wpadło do głowy
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 15:16   #21
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

- balsam do ust tisane
- balsam do paznokci herba studio
- mydło w płynie biały jeleń
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 13:38   #22
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Jeśli chodzi o kremo-żel Tialo, to polecam go tylko punktowo. Gdy stosuje się go na całą twarz, to bardzo wysusza.
Podaję pełny skład: Aloe Barbadensis extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Polysorbate 80, Carbomer 940, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Disodium Edeate, Methylparaben, Allantoin, Sodium Hydroxide, Propylparaben, CI 147005, CI 42090, CI 15985. Także, jak widać, nie jest aż tak naturalny. Ale w porównaniu z innymi kosmetykami, nie jest źle.
Z mojej strony polecam żel do mycia twarzy Fitomed. Jest tani (8 zł), ale naprawdę dobry. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...owa-wersja.htm Jest też w wersji do cery suchej.
Aha, z kremów polecam (choć nie są ani polskie ani nie tanie) Mineral Flowers (dostępne w Sephorze). Używam ich już od prawie miesiąca i nigdy nie miałam ładniejszej cery.
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 18:34   #23
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Rozmaryna Pokaż wiadomość
Fajnie, że Ci pomogło; na mnie nie podziałało.
Serio? Szkoda. U mnie rewelacja, wszystko przeszło, choć przyznam, że po drodze zmieniłam też płyn do mycia naszyń i do czyszczenia na jakieś o sensowniejszym, naturalniejszym składzie zamiast te badziewia już totalnie naładowane chemią (bomba chemiczna ) z marketów używać, oraz mydła na naturalne (no ja jeszcze chciałam nietestowane na zwierzakach,od tego się zaczęło) i to też pomogło na stan moich dłoni Bo ja zauważyłam, że moje pękały owszem, w zimie, ale szczególnie po porządkach w domu.

Cytat:
Napisane przez Jenna__ Pokaż wiadomość
Aha, z kremów polecam (choć nie są ani polskie ani nie tanie) Mineral Flowers (dostępne w Sephorze). Używam ich już od prawie miesiąca i nigdy nie miałam ładniejszej cery.
Hmmm Pewnie ani polskie, ani tanie, ani do końca naturalne?

Nie wiem czy można tutaj wymieniać coś, czego się samemu jeszcze nie używało, ale od kilku miesięcy wszyscy wszędzie zgodnie trąbią o hydrolacie oczarowym z Biochemii Urody (http://www.biochemiaurody.com/sklep/...hamamelis.html). Na recenzjach można sobie poczytać, ja właśnie zamawiam. Skład naturalny jak najbardziej, cena sensowna i ponoć cuda zdziałać potrafi.

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2010-10-24 o 18:36
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:42   #24
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość

Nie wiem czy można tutaj wymieniać coś, czego się samemu jeszcze nie używało, ale od kilku miesięcy wszyscy wszędzie zgodnie trąbią o hydrolacie oczarowym z Biochemii Urody (http://www.biochemiaurody.com/sklep/...hamamelis.html). Na recenzjach można sobie poczytać, ja właśnie zamawiam. Skład naturalny jak najbardziej, cena sensowna i ponoć cuda zdziałać potrafi.
Mnie też korci ten hydrolat od dłuzszego czasu. Na razie zamówiłam na dozie micela Barbra, tonik do zmywania paznokci Barbra i balsam do paznokci Herba Studio. Następnym razem rzucam się na ten hydrolat
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:45   #25
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

hydrolat oczarowy jest geniuszem, nawilża, zmniejsza pory, orzeźwia, łagodzi, tańczy, śpiewa, recytuje... i jest bardzo wydajny (jak się go używa zamiast wody termalnej, nie toniku)
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:52   #26
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
hydrolat oczarowy jest geniuszem, nawilża, zmniejsza pory, orzeźwia, łagodzi, tańczy, śpiewa, recytuje... i jest bardzo wydajny (jak się go używa zamiast wody termalnej, nie toniku)
czyli trzeba go przelac do butelki z rozpylaczem i po myciu psikać buzię?
Ale tępa jestem. W czym oni go wysyłają, w buteleczce?
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 20:46   #27
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
czyli trzeba go przelac do butelki z rozpylaczem i po myciu psikać buzię?
Ale tępa jestem. W czym oni go wysyłają, w buteleczce?
generalnie można używać do przecierania, jak tonik, ale wtedy dużo się go marnuje ja przelałam do psikacza i jestem bardzo zadowolona. wysyłają w ascetycznej, przezroczystej butelce odkręcanej
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 20:50   #28
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
generalnie można używać do przecierania, jak tonik, ale wtedy dużo się go marnuje ja przelałam do psikacza i jestem bardzo zadowolona. wysyłają w ascetycznej, przezroczystej butelce odkręcanej
dziękuję muszę go koniecznie kupić
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:35   #29
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Na razie zamówiłam na dozie (...)
Błagam kobitki, niech mnie ktoś uświadomi co to jest? Ja muszę być strasznie do tyłu, ale nie wiem!

A i hydrolat oczwiście też zamawiam, po TAKIEJ mini-recenzji to nie ma na co czekać
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 22:48   #30
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Błagam kobitki, niech mnie ktoś uświadomi co to jest? Ja muszę być strasznie do tyłu, ale nie wiem!

A i hydrolat oczwiście też zamawiam, po TAKIEJ mini-recenzji to nie ma na co czekać
d o z . pl czyli apteka internetowa. Choć nie do końca. Apteki Dbam o Zdrowie są niemalże wszędzie . Wchodzisz na stronę i zamawiasz kosmetyki i z reguły już na następny dzień masz je w wybranej aptece . Fajna sprawa .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-20 08:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.