Linea?? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 13:12   #601
Niegola
Przyczajenie
 
Avatar Niegola
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 12
Dot.: Linea??

Ehh...niestety dietą cud jest stres Od tygodnia biorę tabletki BioGarden (błonnik z ananasem + CHROM)mogę być ciężkie do połknięcia ponieważ mają swój rozmiar.Ale to chyba małe poświęcenie dla dobrej figurki ,3 tabletki trzy razy dziennie przed posiłkiem,pęcznieją w żołądku naprawdę skutecznie.Zmniejsza się łaknienie na cokolwiek.Jeszcze dzisiaj dokupiłam LINEA -zobaczymy
Oczywiście jem 3 razy dziennie rano -ciemno chleb (PROBODY) z serkiem wiejskim.
Obiad,kasza gryczana z pomidorkami i ogórkami.Na deser jabłuszko
Kolacja o godzinie 17:30 - ciemne pieczywo z serkiem ze szczypiorkiem lub Nestle-Fitness.
Naprawdę widzę efekty,nie jestem głodna i mam w sobię energię.Boczki znikają ,ciężej z nogami Polecam wszystko co napisałam ! I wcale dużo nie ćwiczę ,tyle co potańczę w domu z 30 minut
Niegola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 16:25   #602
IvoryAna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: linea / lineal ?

Cytat:
Napisane przez margotek Pokaż wiadomość
włąśnie się zastanawiam nad zakupem. Linea, czy Bio CLA z zieloną herbatą?

Spróbowałam obu tych środków. Jako pierwszą kupiłam Linea i udało mi się schudnąć 8 kilo przez dwa miesiące Potem zrobiłam sobie przerwę i ku mojemu zdziwieniu nie było żadnego efektu jojo! Bio CLA nie zaspokoiło moich oczekiwań. Miałam problem z połknięciem tabletki a poza tym znowu przytyłam. Stawiam na Linea! Miłe zaskoczenie, a waga utrzymuje się do dziś
IvoryAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 22:45   #603
ewelayda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Linea??

hej dziś kupiłam Linea i mam nadzieje że będą efekty niestety mam nadwagę przy wzroście 155 cm ważę 62 kg i jest to dla mnie masakra od dłuższego czasu jem regularnie i ostatni posiłek nie później niż 2h przed snem. i do tego od 2 tyg ćwiczę regularnie: aerobik, siłownia 3 razy w tyg ale niestety waga stoi w miejscu mam nadzieje że Linea przyspieszy porządany efekt. Jutro zaczynam brać i będę Was informować o wynikach.
Pozdrawiam
ewelayda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 05:37   #604
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: linea / lineal ?

Cytat:
Napisane przez agatka.l1 Pokaż wiadomość
ostatnio zauwazylam w telewizji reklame dotyczaca nowego srodka wspomagajacego odchudzanie; nazywa sie linea czy lineal i ma on rozowe opakowanie. czy ktoras z Pan moze powiedziec cos wiecej na temat tego specyfiku?
Witaj, mnie osobiście nie pomógł a próbowałam przez miesiąc. Moja rada na odchudzanie jest jedna: mało i zdrowo jeść i dużo się ruszać a tłuszczyk z bioderek nas opuści
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 09:37   #605
Jusstysskaa
Raczkowanie
 
Avatar Jusstysskaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 51
Dot.: linea / lineal ?

Witam, próbowałam linea 20+ i niestety skutków żadnych nie ma. Brałam przez 2 miesiące, przy tym byłam aktywniejsza fizycznie, czasami biegałam i ćwiczyłam oraz zmieniłam styl jedzenia, może ćwiczeń było za mało, ale wątpie. Ale niestety ani waga w dół ani centymetry. Na mnie niestety nie podziałało, a kupiłam poprzez reklamy i niektóre pozytywne opinie. Jedynie co odczułam to pełny żołądek. Ale za tą cenę nie polecam i przez to stwierdziłam, że żadne tabletki nie są pomocne, lepiej działać samemu, bo ponoć niektóre przy aktywności fizycznej mogą spalać mięśnie a nie tłuszcz. Więc te pieniądze wole wydać na co innego.
__________________
Waga :
60 - 59 - 58 - 57 -56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 kg
Jusstysskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:33   #606
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: Linea??

Linea jest niestety do niczego - nie działa. Użyłam kilka opakowań (Linea i Linea 40+) i efektów żadnych.
__________________
Błagam, napraw mnie ....
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 17:35   #607
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Linea??

witam
czytam i czytam ...chyba skuszę się na te wspomagacze staram sie mniej jesc dużo pić a w pracy mam bardzo dużo ruchu. Jedynie moj problem polega na tym ze nie potrafię " nie podjadać" ;/ potrzebuje czegos co mnie skutecznie "zapcha" heheh
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 22:43   #608
6a2afde76d8ca8d930692cf80c7163cbff06d6af_6344a3f290980
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Linea??

Ja brałam jak zalecają przez tydzień. Rzeczywiście jadłam mniej, ale w momencie jak zapomniałam wziąc Lineę, potem się przeziębyłam, brałam Polopirynę i leki na alergię na karat sienny, to przerwa sie wydłużyła no i zaczęłam jeść na potęgę ;/ Od tych leków tak nigdy nie miałam więc to nie one a chyba wina odstawienia Linei. Nie mam pewności, że to od tego ale wszystko na to wskazuje. Pewnie wybiorę do końca opakowanie, jednakże mam już obawy.
6a2afde76d8ca8d930692cf80c7163cbff06d6af_6344a3f290980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 02:44   #609
GirlWithFire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 86
Dot.: Linea??

Zamierzam iść w poniedziałek do apteki i spróbować tego magicznego( czy też może nie- przekonamy się) specyfiku. Nie liczę na żadne spektakularne efekty, bo wiem że są one nierealne . Oczekuję natomiast zmniejszenia łaknienia, aby przede wszystkim godziny wieczorne bez jedzenia nie były dla mnie taką mordęgą, jaką są na razie. Podzielę się efektami, mam nadzieję, że będą w jakikolwiek sposób widoczne.
GirlWithFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 14:35   #610
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Linea??

[1=6a2afde76d8ca8d930692cf 80c7163cbff06d6af_6344a3f 290980;41341243]Ja brałam jak zalecają przez tydzień. Rzeczywiście jadłam mniej, ale w momencie jak zapomniałam wziąc Lineę, potem się przeziębyłam, brałam Polopirynę i leki na alergię na karat sienny, to przerwa sie wydłużyła no i zaczęłam jeść na potęgę ;/ Od tych leków tak nigdy nie miałam więc to nie one a chyba wina odstawienia Linei. Nie mam pewności, że to od tego ale wszystko na to wskazuje. Pewnie wybiorę do końca opakowanie, jednakże mam już obawy.[/QUOTE]

póki brałaś było dobrze a jak przerwałaś Twoja chęć na "żarcie" wzrosła dwukrotnie na to wychodzi
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:40   #611
Kamisnk
Rozeznanie
 
Avatar Kamisnk
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 842
GG do Kamisnk
Dot.: Linea??

Używałyście lub używacie może Linea 20+ ? Zastanawiam się nad tym
Kamisnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 12:35   #612
justynaswet0108
Przyczajenie
 
Avatar justynaswet0108
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Legnica , Dolny Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Linea??

Ja brałam Linea po pierwszej ciąży i byłam zadowolona
po półtorej roku brania jej ograniczenia posiłków oraz jakiegoś tam ćwiczenia schudłam 30kg i byłam bardzo zadowolona bo przez32 lata do póki nie rzuciłam palenia i nie zaszłam w 2 ciąże waga 58kg mi się utrzymywała bez większego wysiłku
justynaswet0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 12:41   #613
justynaswet0108
Przyczajenie
 
Avatar justynaswet0108
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Legnica , Dolny Śląsk
Wiadomości: 2
Czy ktoś brał Linea 20+ ?

Witam
Mam nadwagę chcę wziąć się za siebie
mam 23 lata i jestem po 2 ciążach cesarskim cięciem
kiedyś brałam zwykłą linea i schudłam z nią ale teraz chcę brać do wspomognięcia diety bogatej w witaminy i minerały jakiś suplement i pomyślałam o linea 20+, czy ktoś ją brał ? Jakie macie odczucia i czy warto?
justynaswet0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 14:11   #614
aneciaxD
Raczkowanie
 
Avatar aneciaxD
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 69
Dot.: Linea??

Ja mam pytanie: czy linea jest moczopędna? Mam wrażenie jakbym po niej chodziła częściej do łazienki...
aneciaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 13:39   #615
bananas1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Exclamation Linea zawiera rakotwórczą substancję!!

Zakupiłam Lineę i ku mojemu przerażeniu znalazłam w składzie żółcień chinolinową, która zgodnie z normami Międzynarodowej Agencjii Badania Raka jest czynnikiem rakotwórczym!!!! Po ch*lerę dadają to do suplementów diety?!!! Szczególnie, że jest to jedynie barwnik!!
bananas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 14:29   #616
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Linea zawiera rakotwórczą substancję!!

to zależy od źródła...

Może działać jako czynnik wyzwalający histaminę. Może powodować: astmę, pokrzywkę, wysypkę, zaczerwienienie (stan zapalny) skóry, nadpobudliwość, anafilaksję. Powinny jej unikać osoby uczulone na aspirynę.
Zgodnie z normami Międzynarodowej Agencji Badania Raka żółcień chinolinowa nie jest klasyfikowana jako czynnik rakotwórczy.
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 10:59   #617
bananas1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Linea zawiera rakotwórczą substancję!!

Żółcień chinolinowa jest substancją genotoksyczną, która niszcząc materiał genetyczny komórki wywołuje mutacje mogące prowadzić do raka
bananas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 16:38   #618
ania0831
Przyczajenie
 
Avatar ania0831
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Linea??

kupujcie linee bo pomaga. porobiłam tydzień brzuszków i brałam tabletki i po 2 tygodniach spadło mi 5 cm z bioder dzieki czemu mieszcze się w swoje stare ubrania a jeszcze nie zakonczyłam kuracji efekty widać ale nie oglądajcie się każdego dnia w lustrze tylko raz w tygodniu :p
ania0831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:30   #619
malenkaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Linea??

Używała ktoras linea 20? Jakies opinie? Działa z odpowiednia dieta?
malenkaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 14:37   #620
Margie92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Linea??

Od około 2 tygodni biorę tabletki Linea 20+. póki co jeszcze się nie ważyłam, ale zauważyłam, że mniej jem i od kiedy biorę tabletki nie mam problemów z wypróżnianiem się, a mam stwierdzoną przez lekarza chorobę zespół jelita drażliwego
Margie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 00:56   #621
Besie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Linea??

[1=6a2afde76d8ca8d930692cf 80c7163cbff06d6af_6344a3f 290980;41341243]Ja brałam jak zalecają przez tydzień. Rzeczywiście jadłam mniej, ale w momencie jak zapomniałam wziąc Lineę, potem się przeziębyłam, brałam Polopirynę i leki na alergię na karat sienny, to przerwa sie wydłużyła no i zaczęłam jeść na potęgę ;/ Od tych leków tak nigdy nie miałam więc to nie one a chyba wina odstawienia Linei. Nie mam pewności, że to od tego ale wszystko na to wskazuje. Pewnie wybiorę do końca opakowanie, jednakże mam już obawy.[/QUOTE]

Brałaś leki na alergie, najgorszym efektem ubocznym jest zwiekszenie łaknienia a w konsekwencji masy ciała . Piszę z doswiadczenia19 lat choruje na astme alergie i takie tam. Czasami lepiej sie pomęczyc niz poźniej.byc ospalym i żreć wiaderkami. A jesli chodzi o te specyfiki wspomagajace odchudzanie rowniez jestem ciekawa... mam 20 kg pociążowej nadwagi, ale karmie jeszcze cycem wiec raczej nic takiego mi nie wolno
Besie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 17:47   #622
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Linea??

Hej dziewczyny.
Moze ktoras mi wytlumaczy bo juz sama nie rozumiem

Normalnie nie mam ciaglego apetytu. Jem regularnie posilki o mniej wiecej ustalonych porach. Ale odkad zaczelam brac linee to mam apetyt na wszystko. Zjem rano sniadanie (np. musli z orzechami) minie 5 minut i mam dalej ochote jesc. Oczywiscie nie robie tego bo tak moglabym jesc co chwile.

W czym jest problem? Nie jestem otyla, chcialam zrzucic 2-3kg a mam wieczny apetet. Niestety na wadze jest +1 kg.
Cwicze od kilku lat regularnie 3-4x w tyg. trening silowy/funkcjonalny. Wiec naprawde nie wiem co sie dzieje.
A ten kg mnie troche zmartwil, bo miesnie miesniami (na poczatku na silce przybralam 2kg i tak zostalo) ale obwodowo sie zmiejszylo a teraz jest gorzej.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 17:07   #623
Szatanka666
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka666
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Linea??

Cytat:
Napisane przez malenkaa94 Pokaż wiadomość
Używała ktoras linea 20? Jakies opinie? Działa z odpowiednia dieta?
Na mnie linea 20+ absolutnie nie podziałała... Miała hamować apetyt, a po kilku dniach jej stosowania byłam NON STOP głodna... Na szczęście zapychałam się warzywami. Nic na niej nie schudłam. Dopiero po odstawieniu waga ruszyła o kilogram w dół... Zdrowa dieta i ruch, a nie magiczne suplementy... Oto przepis na dietę cud.
Szatanka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 09:38   #624
Madlena86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tarnowskie Giry
Wiadomości: 10
Dot.: Linea??

Kochane czytam was i czytam, post po poście i nadziwić się nie mogę ...
Wy macie problemy ???
Macie po 160cm i 50kg, lub 175cm i 58 kg i piszecie ,, o zgrozo, jak ja wyglądam, muszę się odchudzić !!!''

Problem to ma dziewczyna która przy wzroście 165cm waży 90kg TO JEST PROBLEM.
W końcu postanowiłam się za siebie zabrać, jestem po stosowaniu Therm Line, zastanawiam się nad drugim opakowaniem lub przejściem na Lineę .
Jeśli któraś jest zadowolona bo w tydzień schudła 5-10 kg to wiedzcie że to absolutnie nie jest zdrowe, wręcz przeciwnie, wykańczacie organizm.
Ja chudnę średnio 1kg na tydzień, także w 2 miesiące mam jakieś 8kg mniej, i dla mnie to jest ogromny sukces.
Gdy będę mieć te 70kg to ja będę w niebie, to jest mój cel.
Czy będę chciała schodzić niżej ? hmm niewiem...
Wiem że wystające kości obojczyka to nie dla mnie.

Natomiast wracając do tego co chciałam napisać ... kochane zastanówcie się CZY macie się po co i z czego odchudzać.
Moja znajoma właśnie w ten sposób popada w paranoję.
Przy wzroście 167 i wadze 52kg uważała że jest obrzydliwie gruba... TO CO JA MAM POWIEDZIEĆ HAHAHA
Teraz waży 45 ... i dalej uważa że ma za dużo.

W internecie jest wzór na sprawdzenie swojego BMI i każda może sobie sprawdzić czy ma wagę w normie , jest w nadwadze i temat odchudzania jest dla niej... czy już wkroczyła na ścieżkę lekkiego niedożywienia.

Pozdrawiam was gorąco

acha, odchudzanie ma swoje wady !!! muszę wymienić niemal całą garderobę chociaż część uda mi się zmniejszyć u znajomej krawcowej :P Wiem że dla niejednej oznaczałoby to radość ( zakupy !!! ) ale ja nie przepadam za bieganiem po dziesiątkach sklepów :P
Madlena86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 16:13   #625
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Linea??

haloooo !!!!

Czy jeszcze ktos zaglada na ten wątek ? mam pytanie czy efekt jojo byl u was po stosowaniu Linei ?
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 15:37   #626
meduza93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 18
Dot.: Linea??

Tez chetnie bym się dowiedziała na temat ewentualnego efektu jojo bądź skutkow ubocznych bo tez zastanawiam się czy nie zaczac brac..
meduza93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 16:21   #627
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Linea??

Raczej nie polecam tego suplementu. Skład słaby w stosunku do ceny i producent nie budzący zaufania farmaceutów, których znam.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 18:29   #628
marcia_6669
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Linea??

czesc
dodaje odpowiedz na temat efektu jojo : u mnie wystapil. Po uzywaniu linei schudlam lacznie ok 10 kg przy czym nic nie robilam - po prostu nie chcialo mi sie jesc. Efekty widzialam mniej wiecej po pol roku. Bardzo bylam z tego zadowolona. Teraz mysle zeby znow zaczac taka terapie, tyle ze potrzebne mi sily, a wiadomo ze jak sie nic nie je to ich sie nie ma. Efekt jojo - dawna waga wrocily po roku.
marcia_6669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 19:31   #629
shante31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Linea??

Witam,
Właśnie dzisiaj zaczęłam łykać linea 30+ i jestem póki co zadowolona. Jest już wieczór i po 2 tabletkach, które wzięłam w dzień podczas posiłków nie czuję się baaardzo głodna!!! Wręcz mogłabym już nie jeść ale przez to że jestem w pracy do 24.00 więc będę zmuszona przez mój żołądek coś jeszcze zjeść- serek wiejski i pomidor i duuużo wody.
Wogóle to jestem pożeraczem słodyczy i wszytskiego co pyszne, słodkie i co da się zjeść. Ale od tygodnia biegam 3 razy w tyg., od poniedziałku dieta- racjonalne odżywianie bez białego wszystko ciemne i dużo wody. A po tej linei czuję, że mam bardzo wypełniony żołądek.
Myślę, że na mnie zadziała- oby ograniczyć żarcie, nie czuć głodu to już będzie sukces. I kilogramy polecą. Pozdrawiam i postaram się meldować jak tam moja walka z kilogramami pójdzie.
shante31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 19:08   #630
DionizekRabel
Raczkowanie
 
Avatar DionizekRabel
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Dot.: Linea??

ja bym odradzal takie suplementy
DionizekRabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-29 10:13:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.