SOLARIUM, OPALANIE- Zbiorczy!! Balsamy przed, balsamy po, suplementy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 17:14   #1
DharmaWhiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar DharmaWhiteAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43

SOLARIUM, OPALANIE- Zbiorczy!! Balsamy przed, balsamy po, suplementy


Szukałam różnych informacji i bardzo chaotycznie są poroznrzucane.

Chciałabym aby w tym watku było poprostu wszystko o opalaniu.

Za pol roku mam ślub i chce wygladac na nim pięknie

Chce by moja opalenizna była taka juz naprawde fajna- nie czerwona i ewidentnie "robiona" na szybko kilka tygodni temu.

Od dłuższego czasu biore BELISA SUN.

Byłąm teraz na solarium 2 x po 5 minut i raz 7. Dzis znowu na 5 pojde

I powiem wam, że za szczególnie ciemnej karnacji nie mam.. Letnie opalenizny owszem, ale nie powiem bym byla nawet w nich taka ciemniejsza.. Nogi to juz wogole abstrakcja by mi sie w lato opalily..

No i po tych 3 wizytach na solarium naprawdę! widzę poprawe kolorytu skory. Jest ciemniejsza, nabrala juz ladnego odcienia.. A NOGI! Sa zdecydowanie ciemniejsze napatrzec sie nie moge

Wiec mysle, ze BELLISA zdaje egzamin- aczkolwiek ciekawa jestem czy ktos polecalby jakies inne lepsze suplementy?

Balsamow brazujacych chyba uzywac nie bede. Zawsze kupowalam mialam ambicje, ale niestety draznily mnie smugi 0 i to, ze wiedzialam ze to tylko takie pofarbowane cialko a nie opalone

Ale jest taki krem ECO Miód do ciała ktory jest rewelacyjny! Pieknie pachnie pieknie sie wchlania i ma tez wlasciwosci poprawiajace koloryt skory. Niestety za pudelko ze 22-24 zł..

Na samo solarium podobno nie najlepiej stosowac produktów z dro gerii.. Natomiast solariowe SOLEO (bodaze.. ) podobno nie zdaje egzaminu..
Nie ukrywam , ze troche kosztuja te kremy, wiec moze ktos ma wyprobowany specyfik?

I jeszcze jedno pytanie do solarystek W jakich odstepach powinnam chodzic na to solarium, zeby dostac naprawde fajnej, zdrowej opalenizny ( wiecie jak to na slubie powinno wygladac :P )
__________________
05.09.2009

26.03.2012 czekamy na Ciebie..
DharmaWhiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 21:28   #2
DharmaWhiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar DharmaWhiteAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: SOLARIUM, OPALANIE- Zbiorczy!! Balsamy przed, balsamy po, suplementy

Czyżby zadnych uczeszczajacych na solarium wizażanek??
__________________
05.09.2009

26.03.2012 czekamy na Ciebie..
DharmaWhiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 22:04   #3
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: SOLARIUM, OPALANIE- Zbiorczy!! Balsamy przed, balsamy po, suplementy

Taaa, na wizażu chodzenie na solarium jest uważanie za proszenie się o raka. 80% stałych użytkowniczek na co dzień stosuje filtry spf50 a jakieś 0,5% fanatycznych boi się nawet promieni słonecznych przechodzących przez szybę i zastanawiają się, czy nie używać filtra w domu
Może na kosmetycznym ktoś Ci pomoże, bo tu na dermatologii część odwiedzających nie może chodzić na solarium ze względu na choroby skóry a kolejna część uważa, że słońce, już nie mówiąc o solarium to zło, które przynosi raka, przebarwienia i zmarszczki.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 23:04   #4
DharmaWhiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar DharmaWhiteAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: SOLARIUM, OPALANIE- Zbiorczy!! Balsamy przed, balsamy po, suplementy

Heh no bywa
Gorzej jak laski chodza 5 dni w tygodniu po 20 minut przez dziesiatki lat

Mi chodzi o jedynie poprawe kolorytu skory- bo jak bylam na slubie znajomej ktora z blada cera cala czerwona byla caly dzien i cala impreze.. to coz no nie wygladalo to za pieknie.. na zdjeciach swiecaca sie do tego juz wogole..

Wszystko Z UMIAREM. Dlago teraz chodze po malutku po troszke by nabrac kolorytku + suplementy odzywiajace skore "od srodka".

Ale dobrze, ze piszesz, kazdy ma swoj film
__________________
05.09.2009

26.03.2012 czekamy na Ciebie..
DharmaWhiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 17:11   #5
Lilstyfix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 111
GG do Lilstyfix
Dot.: SOLARIUM, OPALANIE- Zbiorczy!! Balsamy przed, balsamy po, suplementy

Zależy to od typu skóry. Jeśli po zabiegu naświetlającym jest czerwona i utrzymuje się 1 lub 2 dni nie należy blisko przed ślubem się opalać.

Że balsamować się i nawilżać skórę to pewnie wiesz.

W moim przypadku po zimowej przerwie byłam na 10 minut,może troszeczkę na ciele widzę jakieś efekty za to buzia..totalnie nic,nadal blada.

Nie przesadź też zbytnio, bo mocno przypieczona skóra przy bielusieńkiej sukni, też nie wygląda estetycznie.

Co do specyfików mój najbardziej wypróbowany ze wszystkich to krem NIVEA. Mnie ten krem po opalaniu nadaje ładnego koloru skóry i dobrze natłuszcza.

Co do odstępów. To zależy od Ciebie. Sama stwierdzisz gdy bledniesz bądź chcesz być jeszcze ciemniejsza. Tylko wiadomo z umiarem.

PS.Sama czytam wszystkie osóbki na wizażu i często czytam o tych wszystkich filtrach. Niestety nie mogę być blada, używać tylu filtrów
bo mam niezmiernie widoczne cienie pod oczami. Dlatego kolorystyka pomiędzy cerą a moimi workami nie może się różnić. Ale za równo nie chce by moja skóra się tak szybko starzała..;/
__________________
obecnie studiuje...
Lilstyfix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:02   #6
kolikoje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: SOLARIUM, OPALANIE- Zbiorczy!! Balsamy przed, balsamy po, suplementy

Jeśli nie chcecie być czerwone proponuje opalanie natryskowe które trzyma się ok 7 dni polecane jest one panią w ciązy dla których nie korzystne jest promieniowanie UV
kolikoje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 22:27   #7
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: SOLARIUM, OPALANIE- Zbiorczy!! Balsamy przed, balsamy po, suplementy

Myślę, że do września masz sporo czasu na wypróbowanie na swojej skórze, jak często i na jak długo powinnaś się opalać, żeby ozyskać taką opaleniznę, jaką chcesz. Tak naprawdę każda cera jest inna i musisz metodą prób i błędów sprawdzić, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze

Ja np. mam jasną cerę i żeby uzyskać zadowalający mnie odcień bez zaczerwnienienia muszę pójść najpierw 2 razy w ciągu tygodnia po 7 lub 10 minut i potem dla utrzymania opalenizny - co tydzień. Obowiązkowo z filtrem UVA 20. W tym czasie łykam też Royal Plus - Karoten+E i smaruję się masłem kakaowym Ziaji. Pomaga mi to dłużej utrzymać opaleniznę, bo normalnie baaaardzo szybko blednę spowrotem.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 17:52   #8
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: SOLARIUM, OPALANIE- Zbiorczy!! Balsamy przed, balsamy po, suplementy

Hej dziewczyny! Tym razem ja proszę o pomoc
Więc - do studniówki dwa miesiące, chciałabym do tego czasu ładnie się opalić. Wczoraj przymierzałam sukienkę, była na prawdę przepiękna, pani ekspedientka zaprosiła mnie do obejrzenia się w dużym (ogromnym wręcz ) lustrze znajdującym się w centralnej części sklepu. Sukienka wyglądała ładnie, pasował mi ten fason, itd. Tylko właśnie... od razu rzucił mi się w oczy ten trupi koloryt mojej skóry :P Córka młynarza, jak to mawia moja mama
Więc, skoro już się wyżaliłam proszę o radę Ładna, zdrowa opalenizna w dwa miesiące.
Z góry dziękuję

Ps. Opalanie natryskowe raczej nie wchodzi w grę, ze względu na swoją wysoką cenę ... (100 zł - nie mylę się?
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.